صفحه 423 از 555 نخستنخست ... 323373413421422423424425433473523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,221 به 4,230 از 5550

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

A.HOSEIN آواتار ها
    3,319 بار در 848 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی مختصر و مفید ریشه ی چندین آفت زندگی و رفتارهای روزانه رو با این مثال برطرف کردی دوست خوبم..
    درکنار شما بودن یک نعمت خیلی خوبه که شکرش هم واجبه... ممنون بابت این متن عالی

میدونم که عالی هستی
    زندگیت سرشار از حس زیبای موفقیت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    10ثانیه ,فقط 10ثانیه تصور کنید که دارید(( لیموترش)) میخورید!
    بله درسته دهانتون بزاق ترشح میکنه !
    چطور با 10ثانیه فکر کردن به لیمو ترش اینقدر بدن ما واکنش نشون میده؟؟
    حالا مقایسه کنید که وقتی شما 10دقیقه, 10ساعت,10 روز یا 10سال به اتفاقات و مسائل منفی فکر میکنید یا ساعت ها عصبانی هستید;یا استرس و اضطراب و کینه در ذهنتون دارید ,چه تاثیرات ویرانگری روی جسم و روانتون داره؟؟
    و بر عکسش هم همینطوره ..
    اگر شما 10دقیقه, 10ساعت,10 روز یا 10سال به مسائل مثبت و خوب فکر کنید ,جسم و روانتون سالم تر ,شادتر و پرانرژی تر خواهد بود..
    این مثال ساده ی لیمو ترش یادت باشه هروقت افکار منفی اومد تو ذهنت بدون که اگر دائما داری بهشون فکر میکنی ,دیگه داری تیشه به ریشه ی زندگیت میزنی !!
    مثبت باش و مثبت فکر کن تا ببین ذهنت برات چه خلاقیت ها و چه کار هایی که نمیکنه...

شما بهترینید
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست خوبم
    امیدوارم حال دلت عالی باسه
    این حس بار ها سراغ منم اومده
    میدونی بستگی به این داره که چقدر از اهدافت رو فتح کردی..
    آیا اهدافی که نوشته شده باشه داری؟هدف روزانه و هدف هفتگی و ماهانه و سالانه
    اهداف ذهنی رو نمیگم ها
    منم یک ماهه به این مهم باورمند تر شدم و واقعا درکش کردم
    خیلی آدم رو با انگیزه تر و در راه اهدافی که داره قدرت و سرعت میبخشه...
    نوشتن تخیلات و نوشتن اهداف و نوشتن عملکردای روزانه بر مبنای رسیدن به این اهداف

اهدافی که نوشتی و زمان براشون تعیین کردی رو تیک بزن
    هدف ما تسلط روی مباحث روانشناسی فردی وروانشناسی بازار و سیستم بر مبنای پرایس اکشن فراکتالی و مدیریت سرمایه هست.تا با این تسلط بتونیم افزایش بالانس و بینیازی مالی و آزادی شغلی وزمانی رو تجربه کنیم .
    منکه دارم ترید دمو میزنم و نتایج خودمو میبینم واقعا خیلی مشتاق تر و باورمند تر از گذشته ام. دارم بازم خودمو ریکاوری و آبدیت میکنم
    شما موفق شدین تا این مرحله رو فاتح باشید یک وقتایی رو از این رسیدن ها لذت ببرین
    .برای راه رفتن ساده هم گاهی ما خسته میشیم این طبیعیه .اما علاج خستگی استراحته... کسب پول از راه درست و با تلاش خودش بزرگ ترین کار ممکن میتونه باشه...
    کلام نهایی
    استراحت کار ذهنی کار فیزیکیه و استراحت کار فیزیکی خوابه..امتحانش کن دوست من

همیشه و هر لحظه ات سرشار از حس زیبای موفقیت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر خداروشکر که حالتون خوبه
    بنده حدودا یک سال هست که دوره پرایس اکشن رو شروع کردم و در حال حاضر در حال ترید سیستماتیک میباشم و جز کتاب و مقاله خوندن و فیلم سینمایی دیدن کار دیگه ای نمیکنم
    طی این یک سال وقت زیادی رو برای تمرین گذاشتم و تمام وقت تمرکزم روی این کار بوده
    الان که دارم این پیام رو مینویسم تقریبا ۲۰درصد ظرف یک ماه افزایش بالانس داشتم روی جفت ارز های متعدد
    البته بالا پایین هم زیاد داشتم
    مشکلی که دارم اینه که یه حس ناکارامد بودن حس وقت هدر دادن دارم نمیدونم داستان چیه بعضی وقتها هم حس ناامیدی میاد سراغم
    شغل های قبلیم اکثرا جسمی و یدی بوده و پیش نیومده که بشینم یه جا برا کسب پول
    فکر میکنم عمده دلیل این احساساتم همین تغییر ناگهانی بوده باشه...ممنون میشم کمکم کنید که از این مرحله عبور کنم
    ویرایش توسط A.HOSEIN : 06-20-2023 در ساعت 19:27
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad89 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    خیلی خوشحالم که توی همچین جمعی هستم و از حضورتون استفاده میکنم
    این یک هفته اخیر بعد از اینکه اکانتم 20 درصد ریخت خیلی به هم ریختم بیشترشم به این خاطره که هر دفعه ضرر میکنم و اکانت میریزه به استراتژیم شک میکنم و افکار مزاحم زیاد میشن که نمیشه و... . این هفته هم همین طور بودم. استراتژیم را نوشتم خیلی وفته طبق همون هم ترید میکنم ولی چند روز که ترید میکنم و سود میگیرم یهو میبینم اصن رفتم روی یک استراتژی دیگه و اصلا بهش پایبند نیستم و همین باعث میشه ضرر کنم. ممنونم که صحبت هامون را میخونین اگر تجربه ای دارین خوشحال میشم باهام به استراک بذارین.
    محتاج دعای همتون هم هستم
    سلام آقا محمد و همه دوستان
    امروز فصل برداشت با فرشاد جان رو میدیدم .
    نکاتی که از این گفتگو به درد خودم و شما میخوره اینکه
    استاد روانشناسی فردی رو در (رعایت اصول تکنیکال میدونن )که این اصول یه چیز نیاز داره و اون صبره
    یعنی شما که چک لیست دارین باید صبر کنید تا چک لیست تون اتفاق بیفته و بعد ترید بزنید
    ما یک بک تست از گذشته مارکت گرفتیم و مطمنا جواب میده
    ولی
    ییاده کردن اون توی لایو مارکت نیاز به (تجربه) و( بررسی ) و (ارزیابی شخصیتی تریدر) داره یعنی باید (عادت های تریدری) خودتون رو بشناسید .
    اول باید( صبر) کنید چک لیست تون شرایطش کامل بشه بعد وارد معامله بشید
    دوم دلیل ضرر رو با توجه به (حجم) و (نوع ورود و نوع خروج تون )بررسی کنید
    من سوالاتی رو در ابتدا از خودم میپرسم و شما رو ترغیب می کنم این سوالات رو از خودتون بپرسید جواب هاشون رو خودتون بدید اگه سوالی دیگه ای براتون پیش اومد که مطمینا میاد اول از خودتون بپرسید و ریپلای بزنید که من و دوستان هم در مورد اون سوالات فکر کنیم .
    جوابشو ازداخل گراف و هیستوری ترید هاتون و افکار و شخصیت تون پیدا کنید .

1آیا وقتی ضرر می کنید برای جبران اون ضرر دفعه بعد حجم بیشتری ورود می کنید ؟ مثلا معامله ای با 0.1 وارد شدین و استاپ خوردین دفعه بعد آیا با 0.3 ورود کردین ؟
    2 وزنه سود هاتون بیشتره یا ضرر هاتون (آیا ضرر هایی می کنید که چندین تا از سود هاتون رو میشوره میبره ) اگه اینطوریه چند موضوع رو مد نظر داشته باشید . consecnetive loss خود تون رو بدونید و روی نقاط ورود و خروج تون کار کنید و این دو مهم رو طبق شخصیت ووین ریت سیستم تون تنظیم کنید
    3 از نقاط ورود و خروج تون راضی هستین برا بهینه شدنش چه پیشنهادی داری (ترس در ورود طمع در خروج از معامله ای که درسوده و امید واهی در معامله در حال ضرر رو برای خودتون بررسی کنید )
    4 حد سود و ضرر را همیشه ست می کنید
    5 آیا وقتی معامله ضرر ده دارید دلایل شو بررسی می کنید
    6آیا چندین معامله ضرر ده پشت سر هم اتفاق می افتد؟ راه حل چیه و چرا این اتفاق می افته ؟
    و سوالات دیگه که بقیه دوستان میتونن ادامه بدن
    بپرسید فکر کنید بنویسید
    توی مقاله 10 نکته برای تریدر های تازه کار
    این جمله نوشته
    چگونه می خواهید از اشتباهاتی که فراموش کرده اید درس بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    برای فراموش نکردن شون از اشتباهات تون نترسید بررسی شون کنید بنویسید بولد کنید تا دوباره از همون سوراخ گزیده نشید

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم امیدوارم که عالی باشید
    رفقای گلم یه سوال شما برا اینکه یه عادت مثبت براتون شکل بگیره چه کارهایی میکنید؟؟؟؟
    به مرور زمان ایجاد میکنید اگه اره یه عادت که مرور براتون ایجاد شده مثال بزنید
    یا اینکه خودتون رو مجبور میکنید که اون کار رو انجام بدید که براتون ایجاد عادت بشه
    یا یه جور دیگه پیش میرید ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بزارید

کلا هم در مورد به وجود اومدن یه عادت خوب *ترک یه عادت بد
    سلام فردریک عزیز
    تکرار شاه کلید ایجاد عادت هست
    چیزی که شخصا تجربه کردم ناخودآگاهم زیاد موافق زور نیست
    باید یک چرایی برای انجام داشته باشید .چه برای ترک عادت بد چه برای ایجاد عادات جدید
    مثال اگر میخواهید عادت مدیتیشن کردن رو ایجاد کنید بگردید دنبال دلیلش که فایده چیه ؟اگر مدیتیشن نکنم ضررش چیه ؟و به همین صورت
    اینجوری خیلی راحت میشه عادت ایجاد کنید

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,182 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad89 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    خیلی خوشحالم که توی همچین جمعی هستم و از حضورتون استفاده میکنم
    این یک هفته اخیر بعد از اینکه اکانتم 20 درصد ریخت خیلی به هم ریختم بیشترشم به این خاطره که هر دفعه ضرر میکنم و اکانت میریزه به استراتژیم شک میکنم و افکار مزاحم زیاد میشن که نمیشه و... . این هفته هم همین طور بودم. استراتژیم را نوشتم خیلی وفته طبق همون هم ترید میکنم ولی چند روز که ترید میکنم و سود میگیرم یهو میبینم اصن رفتم روی یک استراتژی دیگه و اصلا بهش پایبند نیستم و همین باعث میشه ضرر کنم. ممنونم که صحبت هامون را میخونین اگر تجربه ای دارین خوشحال میشم باهام به استراک بذارین.
    محتاج دعای همتون هم هستم
    سلام محمد جان
    بنظرمن شما باید روی مدیرت سرمایه کار کنید نه چیزه دیگری
    وقتی شما 20 درصد ضرر میکنید ینی قطعا رعایت نمیکنید مدیریت سرمایه رو
    تعارف هم نداریم وقتی 20 درصد یک اکانت از بین بره خیلی سخت میشه از لحاظ روانشانسی خودت رو اوکی کنی و بهم نریزی و به همه چیز شک نکنی....
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

885 بار در 112 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنونم از پاسخ تک تکتون دستتون را میبوسم که تجربه و دانشتون را در اختیارم قراردادین قطعا به مواردی که گفتین توجه و رعایت میکنم و نتیجشو با شما عزیزان به اشتراک میذارم
    بازم تشکر میکنم که منو راهنمایی میکنین
    جمله بی قراریت از طلب قرار توست****طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad89 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,830 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    دوستان عزیزم،پیشاپیش ممنونم که تجربه ای خودتون روبه اشتراک میزارید.
    یک موضوعی ذهنم رو مشغول کرده.
    کتاب:هنر خوب زندگی کردن.
    اگر سعی کنید احساسات منفی رو سرکوب کنید،انها قوی تر می شوند.باید یک راه ملایم و بی تنش پیدا کنید،تا به اندازه ای به ارامش برسید.به نظر شما میشه با احساسات مثبت هم همین کار کرد.و اگر جواب،بله هست.چگونه؟؟؟
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

3,370 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تطهیر ناکامی های گذشته استعداد و توانایی های انسان را شکوفا میکند.(مثال هیپنوتیزم افرادی که بسیار درگیر گذشته بودند)

مصیبتی بالاتر از یادآوری گذشته به خاط اشتباهات و یا گناهان مرتکب شده توسط فرد نیست که به خاط انها خود را سرزنش کند.

ذهن اگاه مسولیت ناراحتی را برعهده دارد نه ذهن ناخوداگاه.(یعنی ما خوراک ذهن ناخوداگاهمونو اگاهانه میدیم و همه چیو گردن ناخوداگاه نندازیم)

منبع کتاب سایکوسایبرنتیک
    ای برادر تو همان اندیشه ای / گر گل است اندیشه تو گلشنی

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    دوستان عزیزم،پیشاپیش ممنونم که تجربه ای خودتون روبه اشتراک میزارید.
    یک موضوعی ذهنم رو مشغول کرده.
    کتاب:هنر خوب زندگی کردن.
    اگر سعی کنید احساسات منفی رو سرکوب کنید،انها قوی تر می شوند.باید یک راه ملایم و بی تنش پیدا کنید،تا به اندازه ای به ارامش برسید.به نظر شما میشه با احساسات مثبت هم همین کار کرد.و اگر جواب،بله هست.چگونه؟؟؟
    سلام وقتتون بخیر بله میشه شما وقتی احساس منفی رو سرکوب کنید تمام تمرکزتون روی موارد منفی هست و قطعا حالتون بدتر میشه
    اما عوضش میتونید هراتفاقی ومساله ای جنبه مثبت*ش رو برا خودتون بولد کنید و دیدگاه مثبت داشته باشید راجب همه چی ...اونوقت کم کم اون حس منفی بخاطر عدم توجه کمرنگ میشه تا جایی که دیگه هیچ تاثیری رو شما نخواهد داشت.خدمتتون عرض کنم که نیاز به تمرین و مداومت داره چون پروسه زمانبری هست ارزششو داره از درون احساس قدرت میکنید و همیشه حستون خوبه کتاب بخونید فایلهای کوین ترودو و استرهیکس هم عالیه دائم گوش بدید...خود استاد امینو هم خیلی راجب احساس مثبت صحبت کردن
    موفق باشین
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,830 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe heidari نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر بله میشه شما وقتی احساس منفی رو سرکوب کنید تمام تمرکزتون روی موارد منفی هست و قطعا حالتون بدتر میشه
    اما عوضش میتونید هراتفاقی ومساله ای جنبه مثبت*ش رو برا خودتون بولد کنید و دیدگاه مثبت داشته باشید راجب همه چی ...اونوقت کم کم اون حس منفی بخاطر عدم توجه کمرنگ میشه تا جایی که دیگه هیچ تاثیری رو شما نخواهد داشت.خدمتتون عرض کنم که نیاز به تمرین و مداومت داره چون پروسه زمانبری هست ارزششو داره از درون احساس قدرت میکنید و همیشه حستون خوبه کتاب بخونید فایلهای کوین ترودو و استرهیکس هم عالیه دائم گوش بدید...خود استاد امینو هم خیلی راجب احساس مثبت صحبت کردن
    موفق باشین
    عرض ادب مجدد
    خیلی ممنون سرکار خانم حیدری.
    بله،شما درست میفرمایید.ی مشکلی که من این وسط دارم،کتاب*هایی رو ک استاد معرفی کردن،بسیار کتاب های خوب و غنی هستند،فقط در بعضی موارد دوگانگی وجود داره،که واقعا منو بین دو راهی میزاره.
    مثال: همین احساس خوب داشتن.در کتاب شفای زندگی،کاملا توضیح داد.و استاد هم اشاره کردن،در فایل بازی فراوانی.حالا در کتاب هنر خوب زندگی کردن،میگه احساس رو کنار بزارید و با عقل و منطق پیش برید.حالا درکتاب دعوت ب تمرین ذن،میگه شما نباید ب حرف ذهن خودتون عمل کنید،شما فقط مشاهده کنید،تا به ارامش برسید.چون شما فقط مشاهده گر هستید؟؟؟؟
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع