صفحه 28 از 673 نخستنخست ... 1826272829303878128528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 6727

موضوع: بازی فراوانی

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام محمد جان وقتت بخیر
    این فکرها میاد به ذهن و کاملا طبیعیه.زیاد درگیرشون نباش و فقط انجامش بده.اونقدر انجامش بده که دیگه این فکرها نیاد سراغت.مشکلات واقعا زیاده ولی شما از اونا قویتر هستی و خواهی بود.به قول استاد شما دارید یه عمل خوب رو شاید با ذهنیته بد انجام میدین.ولی چون عملتون خوبه باعث میشه که ذهنتون هم آروم آروم مثبت بشه نسبت بهش.

(هنگامی که خودرویتان را از نقطه ای به نقطه ای دیگر حرکت می دهید، از مبدأ ومقصد خود آگاهید و می دانید که بلافاصله به مقصد نخواهید رسید؛ می باید مسافتی را بپیمایید و بعد از مدتی به مقصد می رسید. ممکن است نگران زودتررسیدن باشید یا خسته شوید اما در نیمه راه معمولاً ناامید نمی شوید که دور بزنید و دوباره به مبدأ بازگردید. وقتی از مقصد راه می افتید دور خود نمی چرخید و عقب و جلو نمی روید تا خسته شوید ودست از سفر بردارید.مسلم است که اعلام نمی کنید توانایی این سفر را ندارید . مسافت و خستگی وزمان را می پذیرید و به سفر ادامه می دهید. می دانید چه کار باید بکنید و همان کار را می کنید. می خواهیم بدانید سفر میان آن جا که هستید و آن جایی که میخواهید باشید در همه ی زمینه ها به همین سادگی باید درک و فهمیده شود)
    قسمتی از کتاب بخواهید به شما داده شده است.
    مرسی احسان جان عالی بود. مخصوص پاراگرافی که نقل قول کردی. من خودم این مقاومتهای درونی حین مسیر رو تشبیه میکنم به حرکت در فیزیک. اینرسی هنگام شروع حرکت و اصطکاک در حین حرکت. در عین حال نیروی تکانش هم به نفع حرکت عمل میکنه.
    مرنج و مرنجان

2. 35 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,496 بار در 1,400 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت دوستان گرامی.
    محمد هستم به تازگی کاربر دوره پرایس اکشن شدم ولی از قبل با سایت و صحبت های استاد دهقان آشنایی داشتم. امروز 19 آبان 99 تصمیم به شروع بازی گرفتم و با نظمی که دارم به راحتی به 90 روز میرسم که با اتمام آموزش دوره ام با این تمرین ذهنمم آماده کرده باشم.
    موفق باشید

4. 38 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

416 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان و تشکر فراوان از استاد و ایچی تریدر بابت این تایپک عالی
    روز 10 از بازی هستم وعالیه و از تجربه دوستان بابت حس و حال حین بازی و استاپ نخوردن کمک گرفتم خیلی ممنون

6. 33 کاربر برای این پست سودمند از m.mahdi عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,538 بار در 431 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    امروز روز 33 بازی فراوانی رو رد کردم با موجودی 160 میلیون
    از پله 100 میلیون به بعد روزی 10 میلیون اضافه میشه
    قصد دارم بعد از مدتی که عادت کردم روزانه به رقم 20 میلیون اضافه کنم
    خیلی حس اشباع دارم و فراوانی رو حس میکنم

8. 38 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

1,104 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    من یه سوال داشتم
    وقتی این بازی رو شروع کردم روز های اول در عرض چند دیقه پول اونروز رو خرج میکردم ولی به مرور که پول هر روز زیادتر میشد واین روز ها حدود نیم ساعت طول میکشه تا مورد برای خرید پیدا کنم و خرج کنم (موردی که اگر پول واقعی بود هم حتما میخرییدم نه اینکه صرفا پول رو خرج کنم)
    ایا این همون فشاریه که به ذهن میاد و باعث افزایش گنجایش مغز میشه یا اینکه ذهن من گنجایش نداره و باید دوباره از اول شروع کنم

10. 36 کاربر برای این پست سودمند از hootan عزیز تشکر کرده اند:

1,540 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه
    امروز خدا رو شکر روز 90ام این بازی رو تموم کردم و انشالا پر قدرت و با حس خوب ادامه میدم تا یک سال
    داشتم پست های قبلی دوستان رو میخوندم یه مطلبی دیدم در مورد خرید به صورت اقساطی.من در مدت این 90 روز چند مورد خرید به این صورت داشتم و اقساطی خرید کردم آیا باید بازیو از ابتدا شروع کنم و خریدهای اقساطی من مقاومت ذهنی بوده؟
    بعضی روزا پیش میاد که پیدا کردن چیزی که مبلغش با میزان پولی که اون روز داری فیکس بشه سخت هست برام و کمی بیشتر نسبت به موجودیم خرید میکنم و و مبلغی رو که میمونه فرداش پرداخت میکنم.آیا این کار من خلاف قوانین بازی هست؟
    ممنون میشم دوستان آدرس سایت یا پیج اینستایی اگر سراغ دارن و دارن ازش خرید میکنن رو معرفی کنن.
    با تشکر

12. 27 کاربر برای این پست سودمند از saeed68 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed68 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه
    امروز خدا رو شکر روز 90ام این بازی رو تموم کردم و انشالا پر قدرت و با حس خوب ادامه میدم تا یک سال
    داشتم پست های قبلی دوستان رو میخوندم یه مطلبی دیدم در مورد خرید به صورت اقساطی.من در مدت این 90 روز چند مورد خرید به این صورت داشتم و اقساطی خرید کردم آیا باید بازیو از ابتدا شروع کنم و خریدهای اقساطی من مقاومت ذهنی بوده؟
    بعضی روزا پیش میاد که پیدا کردن چیزی که مبلغش با میزان پولی که اون روز داری فیکس بشه سخت هست برام و کمی بیشتر نسبت به موجودیم خرید میکنم و و مبلغی رو که میمونه فرداش پرداخت میکنم.آیا این کار من خلاف قوانین بازی هست؟
    ممنون میشم دوستان آدرس سایت یا پیج اینستایی اگر سراغ دارن و دارن ازش خرید میکنن رو معرفی کنن.
    با تشکر
    سلام وقت بخیر
    خوشحالم که تا روز 90 این بازی جذاب رسیدید .
    تا جایی که من متوجه شدم توی قوانین بازی نباید قسطی خرید کنید و یا بیشتر از موجودیتون خرید کنید، توی کارت اعتباری شما همین میزان پول هست آیا میتونید بیشتر از اون مبلغ خریدی انجام بدید؟ خیر
    در مورد سوال بعدی که فرمودید من خودم بیشتر از سایت دیجی کالا خریدهامو انجام میدم و برای مبالغ بالاتر توی گوگل سچ میکنم و سایت های مختلف که جنس مورد نظر منو دارن انتخاب میکنم.
    وقتی هم از پولم کمی بمونه میرم باهاش خوراکی میخرم یا دفتر و خودکار یا گلدون و چیزای کوچیک تر که حسابم صفر بشه
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

14. 36 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    من یه سوال داشتم
    وقتی این بازی رو شروع کردم روز های اول در عرض چند دیقه پول اونروز رو خرج میکردم ولی به مرور که پول هر روز زیادتر میشد واین روز ها حدود نیم ساعت طول میکشه تا مورد برای خرید پیدا کنم و خرج کنم (موردی که اگر پول واقعی بود هم حتما میخرییدم نه اینکه صرفا پول رو خرج کنم)
    ایا این همون فشاریه که به ذهن میاد و باعث افزایش گنجایش مغز میشه یا اینکه ذهن من گنجایش نداره و باید دوباره از اول شروع کنم
    سلام
    به نظر من این طبیعیه که وقت بیشتری بگیره بلاخره شما چند تا فروشگاه میرید تا همه ی لوازمی که میخواید رو بخرید و بازم به نظر من این خیلی خوبه چون تایم طولانی تری رو توی فرکانس فراوانی و ثروت داشتن هستید :d
    ویرایش توسط Moonlight : 11-12-2020 در ساعت 18:52

16. 38 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

1,540 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    خوشحالم که تا روز 90 این بازی جذاب رسیدید .
    تا جایی که من متوجه شدم توی قوانین بازی نباید قسطی خرید کنید و یا بیشتر از موجودیتون خرید کنید، توی کارت اعتباری شما همین میزان پول هست آیا میتونید بیشتر از اون مبلغ خریدی انجام بدید؟ خیر
    در مورد سوال بعدی که فرمودید من خودم بیشتر از سایت دیجی کالا خریدهامو انجام میدم و برای مبالغ بالاتر توی گوگل سچ میکنم و سایت های مختلف که جنس مورد نظر منو دارن انتخاب میکنم.
    وقتی هم از پولم کمی بمونه میرم باهاش خوراکی میخرم یا دفتر و خودکار یا گلدون و چیزای کوچیک تر که حسابم صفر بشه
    سلام دوست عزیزم جناب Moonlight
    ممنون از پاسخ زیباتون ولی یه مساله ای الان پیش میاد.من قوانین بازیو رعایت نکردم(البته نمیدونستم که خرید قسطی ممنوع هست)گیج شدم که برگردم از روز اول بازیو انجام بدم یا نه البته قطعا باید این بازیو درست انجام بدیم تا اون محدودیت های ذهنیمون شکسته بشه.ولی بازم یه سوال برام پیش میاد که اگه خرید اقساطی نداشته باشم حتی بازیو تا آخر هم ادامه بدم ماشین مورد علاقم یا خونه و ویلاییو که دوست دارم رو نمیتونم داشته باشم

18. 30 کاربر برای این پست سودمند از saeed68 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed68 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم جناب Moonlight
    ممنون از پاسخ زیباتون ولی یه مساله ای الان پیش میاد.من قوانین بازیو رعایت نکردم(البته نمیدونستم که خرید قسطی ممنوع هست)گیج شدم که برگردم از روز اول بازیو انجام بدم یا نه البته قطعا باید این بازیو درست انجام بدیم تا اون محدودیت های ذهنیمون شکسته بشه.ولی بازم یه سوال برام پیش میاد که اگه خرید اقساطی نداشته باشم حتی بازیو تا آخر هم ادامه بدم ماشین مورد علاقم یا خونه و ویلاییو که دوست دارم رو نمیتونم داشته باشم
    به نظر من بهتره بازی رو از اول انجام بدید تا کم کم تکامل ظرفیت ذهنیتون طی بشه در مسیر درستش
    و بقول اقای ایچی ترید (آغاز کننده این تاپیک) این بازی با دلار 3 هزار تومنی در نظر گرفته شده نه 30 تومنی بخاطر همین شما میتونید از یه جایی به بعد مبلغ رو اضافه کنید.
    برای خودِ من اینطور بود که بعد از صد میلیون تومان ، هر روز ده میلیون اضافه میکردم بجای یک میلیون تومان ، و خیلی هم راضی بودم چون اون تکامل برای من لازم بود ، لازم بود که کم کم این مقاومت ها شکسته بشه و بتونم فراوانی رو درک کنم و باور کنم که ثروت همیشه هست و بسیار هم زیاده.
    حالا شما هم میتونید طبق شناختی از خودتون دارید یا احساستون به مبالغ این تغییرات رو انجام بدید

20. 38 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع