صفحه 238 از 439 نخستنخست ... 138188228236237238239240248288338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,371 به 2,380 از 4381

موضوع: بررسی بروکرها

9,863 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    تشکر بابت راهنمایی شما عزیزان

راستش منم به خاطر همین توضیحات پویا عزیز که تازگی خبرش رو شنیدم شک کردم
    حالا 2 تا سوال:
    1-خب واریز برداشت ریالی ببندن خب بقیه راه ها باز با تتر یا ترون واریز کرد پرفکت مانی هم فکر نمیکنم به خاطر یک شخص ایرانی ببندن احتمال به دلایل دیگری هست ؟!
    2-حالا به فرض به قول شما اگه روبو بخواد ارتباط رو قطع کنه یه جایی خبر رو میگه. ما از کجا پیگیریش کنیم؟!

منم با پشتیبانیش حرف میزنم ببینم چی میگن

نقل قول نوشته اصلی توسط Meh-D نمایش پست ها
    من چند هفته پیش با پیش شماره ایران حساب باز کردم مشکلی نبوده و از نظر من هیچ جای نگرانی نیست و هر خبری که میاد یا شایعه هست یا نهایتا بی استفاده، چون یه بروکر معتبر فارکس بخواد همکاریشو با مشتریاش قطع کنه 100 درصد چند هفته یا چند ماه قبلش به مشتریاش میگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya.H نمایش پست ها
    قضیه از اونجایی شروع شد که یکی از اساتید بازارهای مالی به نام جناب استاد سعید خاکستر میاد با بروکر آلپاری و ربو صحبت میکنه میگه برای شما که فرقی نداره من کد معرف میدم اون پولی که قراره من بگیرم شما به حساب همون هایی که صاحب حساب هستن واریز کنین که اونها هم قبول میکنن. مثل اینکه پشتیبانی فارسی بروکر یه آقای کرمی نامی هست. چون من خودم با پشتیبانی فارسی برخورد داشتم میدونم که اگر شخصی بخواد ریالی حساب ربو رو شارژ کنه باید کد معرف پشتیبانی رو بزنه. یکی دو ماه پیش به جناب خاکستر از طرف بروکر زنگ میزنن که ما میخوایم این 100 درصد بازگشت ریبیت رو حذف کنیم و تا 45 روز دیگه ارائه خدمات به ایرانی ها کنسل میشه. اونجا این حرف به وجود میاد که شاید این ها میخوان کلا با ایرانی ها قطع رابطه کنن و جناب خاکستر چون معتقد بود چون همین آقای کرمی موقعیتش تو خطر بود رفته کاری کرده این خدمات لغو بشه.بنابراین گفت بروکری که همچین کاری میکنه از نظر من قابل اعتماد نیست.
    یکی دوماه این خبر فروکش کرده بود تا اینکه الان وقتی به پشتیبانی فارسی پیام میدن جواب نمیده و به صورت یکدفعه ای پرداخت با پرفکت مانی رو هم ربو حذف کرد برای همین دوباره این حرف سر زبونا افتاد و کسی دقیق نمیدونه چی میشه و چرا پرداخت با پرفکت مانی حذف شده

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,478 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya.H نمایش پست ها
    قضیه از اونجایی شروع شد که یکی از اساتید بازارهای مالی به نام جناب استاد سعید خاکستر میاد با بروکر آلپاری و ربو صحبت میکنه میگه برای شما که فرقی نداره من کد معرف میدم اون پولی که قراره من بگیرم شما به حساب همون هایی که صاحب حساب هستن واریز کنین که اونها هم قبول میکنن. مثل اینکه پشتیبانی فارسی بروکر یه آقای کرمی نامی هست. چون من خودم با پشتیبانی فارسی برخورد داشتم میدونم که اگر شخصی بخواد ریالی حساب ربو رو شارژ کنه باید کد معرف پشتیبانی رو بزنه. یکی دو ماه پیش به جناب خاکستر از طرف بروکر زنگ میزنن که ما میخوایم این 100 درصد بازگشت ریبیت رو حذف کنیم و تا 45 روز دیگه ارائه خدمات به ایرانی ها کنسل میشه. اونجا این حرف به وجود میاد که شاید این ها میخوان کلا با ایرانی ها قطع رابطه کنن و جناب خاکستر چون معتقد بود چون همین آقای کرمی موقعیتش تو خطر بود رفته کاری کرده این خدمات لغو بشه.بنابراین گفت بروکری که همچین کاری میکنه از نظر من قابل اعتماد نیست.
    یکی دوماه این خبر فروکش کرده بود تا اینکه الان وقتی به پشتیبانی فارسی پیام میدن جواب نمیده و به صورت یکدفعه ای پرداخت با پرفکت مانی رو هم ربو حذف کرد برای همین دوباره این حرف سر زبونا افتاد و کسی دقیق نمیدونه چی میشه و چرا پرداخت با پرفکت مانی حذف شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN-FX نمایش پست ها

حالا 2 تا سوال:
    1-خب واریز برداشت ریالی ببندن خب بقیه راه ها باز با تتر یا ترون واریز کرد پرفکت مانی هم فکر نمیکنم به خاطر یک شخص ایرانی ببندن احتمال به دلایل دیگری هست ؟!
    2-حالا به فرض به قول شما اگه روبو بخواد ارتباط رو قطع کنه یه جایی خبر رو میگه. ما از کجا پیگیریش کنیم؟!

والا من از این قضایا اطلاعی ندارم ولی بروکر اگر معتبر باشه قطعا کسی قرار نیست اتفاق بدی براش بیفته
    در رابطه با پشتیبانی فارسی که گفتید درسته منم دو روزه نتونستم با هیچکدوم از 2 پشتیبان ارتباط بگیرم نمیدونم دلیلش چی هست
    از طریق ایمیل

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    دوستان من با روبو پشتیبانی داخل سایت صحبت کردم اینو گفت

Screenshot_2.png
    Our Company does not work with residents of your country. In case of trying to verify your Members Area, it will be rejected.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,478 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان من با روبو پشتیبانی داخل سایت صحبت کردم اینو گفت

Screenshot_2.png
    Our Company does not work with residents of your country. In case of trying to verify your Members Area, it will be rejected.
    با این حساب عضو ایرانی جدید نمیپذیرن
    میتونید ازشون بپرسید چه اتفاقی برای کسایی که حساب دارن پیش میاد؟

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    هیچی دیگه فقط کاربر جدید نمیگیرن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh-D نمایش پست ها
    با این حساب عضو ایرانی جدید نمیپذیرن
    میتونید ازشون بپرسید چه اتفاقی برای کسایی که حساب دارن پیش میاد؟

سلام محمد جان وقتت بخیر تشکر بابت توضیحات خوبی که دادید به قول استاد هرچیزی هرکاری رو در زمان خودش باید انجام منم دیگه باز کردن حساب بقیه داستان هاش رو گذاشتم الان هیچی ازش نمیدونم من این قسمت رو متوجه نشدم کاربران قدیمی ایرانی که حساب ریل تو روبو دارن یا کاربرانی ایرانی که اکانت(یا همون کابینه شخصی ) داشتن؟! نمیدونم قبلا حساب ریل رو باز کردم ولی تاییدش نکردم الان رفتم رو قسمت funds این رو میاره

Funds Depositing service is not available for you at the moment. Please, contact Technical Support for assistance.

تو این بحث حساب اینا کلا صفرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام آرمین جان
    این برای کاربران جدید هست که ایرانی نمیپذیره

برای قدیمی هایی که از قبل دارند من تیکت زدم (چندصفحه قبل همین تاپیک) گفت مشکلی نیست و ادامه بدن
    اگر مشکلی پیش بیاد بروکر از قبل بهمون خبر میده

همه این موارد فکر کنم برای پولشویی هست که اکثر بروکرها انجام میدن /تا مبدا پول مشخص باشه ..متاسفانه فعلا با این شرایط باید بسازیم چون هیچ بروکری مستقیما به حساب بانکیتون متصل نیست تا مبدا پول رو بدونه( من چون چند نفر از اعضای خانواده ام بانکی هستند تقریبا یه سررشته ای به بانک دارم و حتی موقع افتتاح حساب اولین فرمی رو که بهتون میدن برای امضا قوانین پولشویی هست )

انشالله روزی برسه که یا خارج از ایران با خیال راحت با حساب بانکی ترید بزنیم یا شرایط ایران به گونه ای باشه که با متصل کردن حساب بانکی بشه راحت ترید زد و مجبور به اینگونه موارد نباشیم
    حتی استیبل کوین هایی که چندسالی اومدند و خیلیا مخالفش هستتد بخاطر پولشویی هست چون نمیشه تشخیص داد مبدا پول کجاست مگر اینکه استیبل کوین ها هم اوکی بشن
    موفق باشید
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 12-04-2022 در ساعت 15:25

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

1,906 بار در 454 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام آرمین جان
    این برای کاربران جدید هست که ایرانی نمیپذیره

برای قدیمی هایی که از قبل دارند من تیکت زدم (چندصفحه قبل همین تاپیک) گفت مشکلی نیست و ادامه بدن
    اگر مشکلی پیش بیاد بروکر از قبل بهمون خبر می

همه این موارد فکر کنم برای پولشویی هست که اکثر بروکرها انجام میدن /تا مبدا پول مشخص باشه ..متاسفانه فعلا با این شرایط باید بسازیم چون هیچ بروکری مستقیما به حساب بانکیتون متصل نیست تا مبدا پول رو بدونه( من چون چند نفر از اعضای خانواده ام بانکی هستند تقریبا یه سررشته ای به بانک دارم و حتی موقع افتتاح حساب اولین فرمی رو که بهتون میدن برای امضا قوانین پولشویی هست )

انشالله روزی برسه که یا خارج از ایران با خیال راحت با حساب بانکی ترید بزنیم یا شرایط ایران به گونه ای باشه که با متصل کردن حساب بانکی بشه راحت ترید زد و مجبور به اینگونه موارد نباشیم
    حتی استیبل کوین هایی که چندسالی اومدند و خیلیا مخالفش هستتد بخاطر پولشویی هست چون نمیشه تشخیص داد مبدا پول کجاست مگر اینکه استیبل کوین ها هم اوکی بشن
    موفق باشید
    سلام ...روبو برای من هم باز نمیشه ...شما هم همین مشکل و دارید ...خوب به نظرتون باید چکار کنیم ....

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

rezaazad آواتار ها
    4,965 بار در 1,466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1047 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه
    دوستانی که با فیبو کار میکنید، آدرسش همین؟
    https://mt.fibogroup.com/user/login
    من قبلا تو بخش فارسی حساب باز کرده بودم. الان میخواستم تو خود فیبو مستقیم کار کنم گفت ایمیل شما قبلا ثبت شده. این فیبوی فارسی معتبره؟
    ممنون.
    ویرایش توسط rezaazad : 12-04-2022 در ساعت 15:37
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

40 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حالا 2 تا سوال:

نه درسته آرمین جان
    من فقط گفتم از اینجا شکل گرفت و این اتفاقات جدید هم بهش دامن زد . چون واریز و برداشت هم بسته به مکان های مختلف متفاوته مثلا ممکنه یکی تو ایران با پرفکت مانی نتونه کار کنه ولی تو آلمان بتونه (بازم نمیدونم واریز با پرفکت مانی رو کلا برداشتن یا فقط برای ما برداشتن) برای همین کاربرای ایرانی ربو گفتن نکنه فقط ما رو داره محدود میکنه برای همین یه مقداری ترسیدن
    در مورد اون حرف دوستان هم نسبت به باز کردن حساب جدید برای ایرانی ها درسته به نظرم، چون من پیام دادم گفت مشکلی نیست و اگر هم اتفاقی بیفته ایمیل میدیم

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از pooya.H عزیز تشکر کرده اند:

rezaazad آواتار ها
    4,965 بار در 1,466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1047 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام محمد جان.
    آخرش مجبور میشیم فیزیکی کوچ کنیم
    سلام رضا جان ممنون از پستتون

دوستان سوال منم هست چون میخوام فیبوگروپ حساب باز کنم البته سایت خارجیش رو رفتم

دوستانی که فیبو حساب دارند راهنمایی کنند

فکر کنم امین جان فیبو باشه امین جان همینه فیبوگروپ که کوچ کنیم ؟
    @amin64
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

amin64 آواتار ها
    18,954 بار در 2,073 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1016 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام محمد آقا
    من هنوز دمو هستم و ریل باز نکردم و در مورد بروکرها تحقیق نکردم و فقط در مورد فیبو یکی از دوستان گفت نسبت به روبو اسپردش خیلی بالاتره
    ممنون میشم اگر بروکر خوبی پیدا کردید به من هم اطلاع بدید
    موفق تر باشین
    سلام رضا جان ممنون از پستتون

دوستان سوال منم هست چون میخوام فیبوگروپ حساب باز کنم البته سایت خارجیش رو رفتم

دوستانی که فیبو حساب دارند راهنمایی کنند

فکر کنم امین جان فیبو باشه امین جان همینه فیبوگروپ که کوچ کنیم ؟
    @amin64

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از amin64 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع