صفحه 271 از 543 نخستنخست ... 171221261269270271272273281321371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,701 به 2,710 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mehran.dm آواتار ها
    318 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام

تو یکی از وبینار ها استاد به این اشاره میکنن که اگر دید و تسلط کافی به پرایس داشته باشید بعدش با اضافه کردن یه اندیکاتور اون پایین مثل اب خوردن از بازار سود میگیرید
    از طرفی همین الانم من به راحتی میتونم سود بگیرم از لحاظ تکنیکالی وضعیتم خوبه.

موضوعی که فکرم رو مشغول کرده اینه که الانشم مثل اب خوردن میشه سود گرفت و هنوز یه دوره ی دیگه هم مونده که خود اون پیش زمینه ی ایچی هستش حالا با این تفاسیر انتهای این ها قراره ما چی بشیم ؟ برام قابل هضم نیست اینده !
    یعنی انتهای اینا چه قدرتی تریدر به دست میاره ؟ نمیتونم تصور کنم

خود استاد هم که نمونه بارز این تفکراتمه و همش میگم دیدش و کلا نگاهش به چارت و اونور زندگی یعنی بعد از گذروندن همه دوره ها چجوریه (همه ی دوره ها منظورم پرایس فراکتال ایچی هست که در مسیرمونند)

یه حس کنجکاوی دارم که جوابی براش ندارم و همش درگیرش میشم

استاد هم که هیچ اطلاعاتی ازش نیست که بگم مثلا این چیزیه که تهشه و اخرش این شکلیه زندگیه یه تریدر
    ویرایش توسط mehran.dm : 11-19-2022 در ساعت 18:55

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از mehran.dm عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,495 بار در 2,247 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1551 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    قطعا در کارنامه تریدری همه بزرگواران معاملاتی وجود داره که این مهم و اثبات میکنه
    بیش از 100 پزیشن با میزان حجم متناسب با بالانس و البته سودده و تنها و تها یک معامله ضرر ده که بیش از 80 درصد بالانس و از بین برده و اون هم تنها به یک دلیل سبقت و سرعت غیر مجاز !!1
    انتخاب حجم خیلی خیلی بیشتر برای رشد سریعتر
    شاید توی چند ترید این حجم به داد ادم برسه و حتی محتمله منجر به دو یا سه برابر شدن بالانس بشه ولی تنها یک معامله کار و تمام میکنه
    اثار زیانبار ناشی از ضرر کردن در مارکت به مراتب اثر گزار تر از اثار مثبت سود های جزییست
    توی این راه خیلی ها دلسرد میشن
    سرخورده و نا امید
    تنها به یک دلیل
    کمی بیشتر فشردن پدال گاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط BAHA_Morteza نمایش پست ها
    سلام
    از اونجایی که رانندگی مطمئن رو به ترید کردن اصولی و مطمئن تشبیه کرده بودید این به ذهنم رسید که :
    جالبه بدونید بر اساس یه سری تحقیقات ، مشخص شده شما در یک مسیر 300 کیلومتری ، اگر بجای سرعت 120 کیلومتر بر ساعت ، با سرعت 140 کیلومتر بر ساعت اون مسیر رو طی کنید ، تنها 21 دقیقه زودتر به مقصد میرسید؛ حال اینکه احتمال کشته شدن ( دور از جان همگی ) در تصادف با سرعت 140 کیلومتر بر ساعت، 5 برابر بیشتر از سرعت 120 کیلومتر بر ساعت هست !!

آیا 21 دقیقه زودتر رسیدن در یک مسیر 300 کیلومتری ، به پنج برابر شدن احتمال مردن در تصادف می ارزه ؟ به نظر من قطعا نه .
    من فکر میکنم اگر کسی در خصوص ترید هم یک چنین تحقیقی بکنه ، احتمالا به نتایج نسبتا مشابهی خواهیم رسید.
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi47911 آواتار ها
    6,263 بار در 467 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر . دوستان سابلیمینال خوب میخوام ایا سایتی یا کانالی دارین که ازش نتیجه گرفته باشین و راضی کننده باشه ؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    هرگز نمیتونی در دنیای بیرون چیزی بیشتر از
    اون چه در ذهنت به دست اوردی کسب کنی !

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi47911 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,116 بار در 459 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omidghb نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    دوستان یکی به من بگه چجوری خودمو جمع و جور کنم.تو شرایط فعلی نه میتونم متمرکز بشم نه چیزی میفهمم...هنوز انگیزه دارم اما واقعا غمگین و ناراحتم.شما چجوری میتونید روی هدفتون متمرکز بشید؟ من مخصوصا این دو هفته اخیر با این حجم از اتفاقات وحشتناک روحیم به صفر رسیده کسی میتونه کمکم کنه؟
    سلام دوست عزیز کاملا شما رو درک میکنم شرایط ،بسیار دشوار هست قطعا وقت تمرین چیزهایی هست که تا حالا یاد گرفتیم اما شاید قدیمی تر ها موفق تر باشن ..باور کنید من خیلی وقتها اشک میریزمو تمرین میکنم بخواهید یا نخواهید توی این شرایط قرار گرفتیم چاره ای نداریم جز تحمل شاید همدردی بتونه مارو راحتتر از این مرحله بگذرونه البته ببینید چی حالتون رو بهتر میکنه من ورزش روزی نیم ساعتم رو به یک و نیم افزایش دادم اخبار رو اصلا دنبال نمیکنم ولی بالاخره میفهمه ادم دیگه ...ای کاش استاد یه ذره حرف میزدن در این مورد...
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,495 بار در 2,247 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1551 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بهتون تبریک میگم که موفق شدید ۱۰ درصد افزایش بالانس داشته باشید
    این عالیه
    و مفهومش اینه که شما با بالانس تنها ۱۰۰ دلاری در کمتر از صد گام موفق میشید یک بالانس یک میلیون دلاری و تجربه کنید
    پس چرا بیشتر از ۱۰ درصد؟
    من به این حرف استاد ایمان دارم
    لطفا کم سود کنید و کوچک و البته مستمر
    گامهای کوچک ۳ تا ۵ درصد در یک اکانت میکرو و یا بلانس های زیر ۱۰۰ دلار باور بفرماید تنها در یک سال آدم و*بی نیاز میکنه
    لذت آزادی مالی و تجربه خواهید کرد
    تصور کنید بازی فراوانی براتون در دنیای واقعی محقق میشه.
    جناب محمد یادمه تنها فردی که در یک پست غم انگیز بعد تجربه یک روز سخت معامله گری پاسخم و داده بود شما بودید و البته ادمین محترم بعد از اون پست و پاک کردند
    ولی اون حجم غم تنها ناشی از یک اشتباه بینهایت تکرار پذیر بود
    توقع سود زیاد
    من تجربه افزایش بالانس حتی تا ۸۰۰ درصد در روز در بک حساب ریل رو داشتم
    ولی اعتراف میکنم این افزایش بالانس کوچکترین ارزشی نداره
    چرا که با یک پوزیشن احساسی و یا همون روشی که منجر به این میزان رشد شده همشو میشه از دست داده
    به حرف استاد بر میگرم دریافت سود مستمر یک درصد و بعد بستن پرونده روز کاری هنره نه اینکه بیاییم و چندید و چند درصد فضایی رو تجربه کنیم
    پر حرفیم و عفو کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

مقاله امروز تحت عنوان 50 چیزی که یک معامله گر باید بشنود https://tradingcomposure.com/traders-wisdom/
    مورد 51 رو من اضافه میکنم اگر دوستان موردی رو داشتند میتونند اضافه کنند انجمنی پویا و فعال داشته باشیم

51: واقعا احتیاج هست که روی خود کنترل داشته باشیم (خودآگاهی) و واقعا صبر داشته باشیم
    دیروز معامله ای رو روی یورودلار داشتم با اینکه میدونستم تا 99% این معامله 1-4 یا 1-5 رو میده و در ادامه اش اصلاحش رو بکنه دوباره 1-4 یا 1-5 رو میده (جمعا ریسک به ریوارد دوتاش در جهت روندش میشد 1-8 که خودش تقریبا 20-30 درصد افزایش بالانس بود) ولی توی 1-3 فکر کنم بستم و خودش 10 درصد افزایش بالانس بود ولی خب یک بر صفر به نفع کنترل نداشتن بر خود ولی کیش ماتش میکنیم
    ایوان بایجی حرف خوبی میزنه : میگه درد و رنج رو تحمل کنید در هنگام معامله بگذارید از درد و فشاری که تفکرات معکوسی که نسبت به معامله دارید بمیرید اما دست به تحلیل اولیه نزنید

چالش هارو با روی باز میپذیرم عجب بازاریه واقعا یه ایینه هست که خودتو به خودت نشون میده

پس مورد 51 شد : روی خودآگاهی بسیار کار کنیم و کنترل کنیم خودمونو و اون چیزی رو که داره اتفاق میوفته رو ببینیم نه اون چیزی که فکر میکنیم

امیدوارم که این مقاله براتون کارایی داشته باشه موفق باشید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    7,530 بار در 771 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 288 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omidghb نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    دوستان یکی به من بگه چجوری خودمو جمع و جور کنم.تو شرایط فعلی نه میتونم متمرکز بشم نه چیزی میفهمم...هنوز انگیزه دارم اما واقعا غمگین و ناراحتم.شما چجوری میتونید روی هدفتون متمرکز بشید؟ من مخصوصا این دو هفته اخیر با این حجم از اتفاقات وحشتناک روحیم به صفر رسیده کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام
    روزتون بخیر

همه ی اتفاقات و رخدادهای زندگی نه خوبن نه بد و نه وحشتناک
    روحیه شکست و ناامیدی و ضعف نقطه مقابل ما آدم هاست، ماها به نیرویی بی نهایت وصلیم و شکست ناپذیر
    این نیرو میتونه عین نیرو الکتریسیته(البته یه مثال نیرو الکتریسیته وگرنه قابل مقایسه نیستن این دو نیرو باهم برای درک بهتر اینو مثال زدم)
    این نیرو بر اساس ظرفیت که یه لامپ باش رو هم روشن میکنه چه یه لوستر 50 لامپی رو
    مونده چقد ازین نیرو ظرفیت دریافتشو داشته باشی پس همش به خودمون بستگی داره
    تو روزای راحت و خوش که خب همه میتونن حس خوب و متمرکزباشن
    ادمای موفق کسایی هستن که در مواقع تنش زا و پر استرس میتونن متمرکز باشن و خودشونو و احساساتشونو کنترل کنن و همین امر باعث میشه این قشر از بقیه قشرها متمایز بشه و تصمیم های بهتری اتخاذ کنن
    عین ترید کردن میمونه کسایی موفق میشن که روانی اروم و متعد به قوانینشون هستن و هیجانی عمل نمیکنن
    تو این روزا کی توسنته صب (البته صب زود حداکثر 6) بیدار بشه و یه بشکن بزنه بگه عجب روز باحالیه چقد کیفم کوکه
    بره ورزش کنه پیاده روی کنه به درختا نگا کنه به برگای زرد که هست و حس خوب بگیره !!خدایی این تغییر فصل ها چقددددددد جذاب نداریم چیزی به این قشنگیییی!!
    کی خندیده؟ کی تونسته با وجود موانع و اتفاقات به ظاهر بد حس خوبشو کنترل کنه و پرانرژی و سرحال بمونه
    این طرز رفتار در این شرایط ماهارو از دید بقیه یه فرد نامتعادل یا عجیب شاید نشون بده بقول استاد شاید از دید اکثریت مردم نرمال بنظر نیایم
    فک کنم اقای نیوتون بود که در زمان شیوع بیماری وبا توی یک روستا به مطالعات و تحقیقات خودش مشغول شد و تنها با یه دختر که بهش علاقه مند بود وقت میگزروند و همه اینها نشون میده ایشون تنها و تنها دنبال حس خوب بودن تا در راستای هدفشون حرکت کنن نه چیزی که در جامعه در جریان
    با وجود سیل عظیمی از موج منفی و وحشت بین مردم ایشون دنبال ارامش و حس خوب بودن و بدنبال تنها هدف خودشون که کشفیات که داشتن دیدیم چقد به بشریت کمک کرد و خودشون هم به سطح زندگی و رفاه خوب رسیدن و در همه حال دنبال خوشبختی بودن
    بقول کوین ترودو که میگه خوشبختی ینی چقد خوشحالی!!!
    لبخند زدن فراموش نکنین وقتی دارین تو خیابون راه میرین با لبخند و اعتماد بنفس راه برین پر انرژی باشین
    یه حیوونی دیدن گربه ای سگی پرنده ای و.... بهش روز بخیر بگین من خودم دستم تکون میدم بهشون
    ورزش کنین با ادمایی که باهاشون خیلی حالتون خوب ارتباط برقرار کنین
    این ذهنیت که "همه اتفاقات تهش به نفع شما تموم خواهد شد" همیشه باورش داشته باشین و وحشت نکنین چیز خاصی نیست زندگی در جریان و هر روز قشنگ تر از دیروز و در حال رشد
    دنبال حس خوب باشین و در خودتون ایجادش کنین و اون پس زمنیه تاریک و کدر ذهنتون که دارن برای اکثریت مردم شکل میدن بهش رنگ بپاشین نزارین موج منفی شمارو غرق کنه

مولانای عزیز میگه:

ما ز بالاییم و بالا میرویم
    ما ز دریاییم و دریا میرویم
    ما از اینجا و ازآنجا نیستیم
    ما ز بیجاییم و بی جا میرویم

موفق باشین همگی
    ویرایش توسط Snow_Trader : 11-20-2022 در ساعت 08:07
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

169 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر

همه ی اتفاقات و رخدادهای زندگی نه خوبن نه بد و نه وحشتناک
    روحیه شکست و ناامیدی و ضعف نقطه مقابل ما آدم هاست، ماها به نیرویی بی نهایت وصلیم و شکست ناپذیر
    این نیرو میتونه عین نیرو الکتریسیته(البته یه مثال نیرو الکتریسیته وگرنه قابل مقایسه نیستن این دو نیرو باهم برای درک بهتر اینو مثال زدم)
    این نیرو بر اساس ظرفیت که یه لامپ باش رو هم روشن میکنه چه یه لوستر 50 لامپی رو
    مونده چقد ازین نیرو ظرفیت دریافتشو داشته باشی پس همش به خودمون بستگی داره
    تو روزای راحت و خوش که خب همه میتونن حس خوب و متمرکزباشن
    ادمای موفق کسایی هستن که در مواقع تنش زا و پر استرس میتونن متمرکز باشن و خودشونو و احساساتشونو کنترل کنن و همین امر باعث میشه این قشر از بقیه قشرها متمایز بشه و تصمیم های بهتری اتخاذ کنن
    عین ترید کردن میمونه کسایی موفق میشن که روانی اروم و متعد به قوانینشون هستن و هیجانی عمل نمیکنن
    تو این روزا کی توسنته صب (البته صب زود حداکثر 6) بیدار بشه و یه بشکن بزنه بگه عجب روز باحالیه چقد کیفم کوکه
    بره ورزش کنه پیاده روی کنه به درختا نگا کنه به برگای زرد که هست و حس خوب بگیره !!خدایی این تغییر فصل ها چقددددددد جذاب نداریم چیزی به این قشنگیییی!!
    کی خندیده؟ کی تونسته با وجود موانع و اتفاقات به ظاهر بد حس خوبشو کنترل کنه و پرانرژی و سرحال بمونه
    این طرز رفتار در این شرایط ماهارو از دید بقیه یه فرد نامتعادل یا عجیب شاید نشون بده بقول استاد شاید از دید اکثریت مردم نرمال بنظر نیایم
    فک کنم اقای نیوتون بود که در زمان شیوع بیماری وبا توی یک روستا به مطالعات و تحقیقات خودش مشغول شد و تنها با یه دختر که بهش علاقه مند بود وقت میگزروند و همه اینها نشون میده ایشون تنها و تنها دنبال حس خوب بودن تا در راستای هدفشون حرکت کنن نه چیزی که در جامعه در جریان
    با وجود سیل عظیمی از موج منفی و وحشت بین مردم ایشون دنبال ارامش و حس خوب بودن و بدنبال تنها هدف خودشون که کشفیات که داشتن دیدیم چقد به بشریت کمک کرد و خودشون هم به سطح زندگی و رفاه خوب رسیدن و در همه حال دنبال خوشبختی بودن
    بقول کوین ترودو که میگه خوشبختی ینی چقد خوشحالی!!!
    لبخند زدن فراموش نکنین وقتی دارین تو خیابون راه میرین با لبخند و اعتماد بنفس راه برین پر انرژی باشین
    یه حیوونی دیدن گربه ای سگی پرنده ای و.... بهش روز بخیر بگین من خودم دستم تکون میدم بهشون
    ورزش کنین با ادمایی که باهاشون خیلی حالتون خوب ارتباط برقرار کنین
    این ذهنیت که "همه اتفاقات تهش به نفع شما تموم خواهد شد" همیشه باورش داشته باشین و وحشت نکنین چیز خاصی نیست زندگی در جریان و هر روز قشنگ تر از دیروز و در حال رشد
    دنبال حس خوب باشین و در خودتون ایجادش کنین و اون پس زمنیه تاریک و کدر ذهنتون که دارن برای اکثریت مردم شکل میدن بهش رنگ بپاشین نزارین موج منفی شمارو غرق کنه

مولانای عزیز میگه:

ما ز بالاییم و بالا میرویم
    ما ز دریاییم و دریا میرویم
    ما از اینجا و ازآنجا نیستیم
    ما ز بیجاییم و بی جا میرویم

موفق باشین همگی
    حرفهاتون بسیار اثر بخش و برای حال من خیلی خوب بود دوست عزیز.ممنون از فرصتی که گذاشتید .بارهاه خوندم .ممنونم.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Omidghb عزیز تشکر کرده اند:

169 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز کاملا شما رو درک میکنم شرایط ،بسیار دشوار هست قطعا وقت تمرین چیزهایی هست که تا حالا یاد گرفتیم اما شاید قدیمی تر ها موفق تر باشن ..باور کنید من خیلی وقتها اشک میریزمو تمرین میکنم بخواهید یا نخواهید توی این شرایط قرار گرفتیم چاره ای نداریم جز تحمل شاید همدردی بتونه مارو راحتتر از این مرحله بگذرونه البته ببینید چی حالتون رو بهتر میکنه من ورزش روزی نیم ساعتم رو به یک و نیم افزایش دادم اخبار رو اصلا دنبال نمیکنم ولی بالاخره میفهمه ادم دیگه ...ای کاش استاد یه ذره حرف میزدن در این مورد...
    بله .آخرش اخبار افسرده کننده رو میشنویم و خب نمیشه کاملا بی تفاوت بود.البته غم ما هم هیچ گره ای از مشکلی باز نمیکنه.من به خودم گفتم اگه میتونی کاری کن اگه نه غصه خوردن دردی از کسی دوا نمیکنه.بله کاش استاد در این مورد صحبت میکردن.امیدوارم بزودی اوضاع همه سر و سامان پیدا کنه.ممنون از همراهیتون.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Omidghb عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,199 بار در 934 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 167 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز.
    راستش امروز یه مسعله ای ذهنم رو به خودش خیلی مشغول کرد.رنگ چارت و بکگراندش روی دید ما این که استفاده از چه رنگ هایی برای ما میتونه بهترین عملکرد رو در تصمیم گیری داشته باشد.
    رنگی باشه که تو زوم خیلی دور بتونیم بولیش یا بریش بودن کندل رو متوجه شیم یا یه رنگی باشه مثله دیفالت متاتریدر که وقتی زوم رو خیلی دور میکنیم همه کندل ها به رنگ سبز دیده شوند.
    در واقع بهتر است که از دور همه ی کندل ها رو به یک رنگ ببنیم که زیاد گیج نشیم و یا بهتر هست از دو رنگ مختلف استفاده کینم که در زوم های خیلی ریز هم متوجه این شیم که یازار بیشتر دست فروشنده هاست یا خریداران.
    من خودم چون چشمام استیکمات هست تمام بکگراند سیستمم و موبایل و حتی سایت انجمن هم تاریک و مشکی هست چون نور سفید در طولانی مدت چشمامو اذیت میکنه.
    من رنگ چارت به صورت زیر هست که قبلا خیلی باهاش راحت بودم ولی چند وقته که متوجه شدم وقتی که چارت خیلی بهم ریخته و ساید میشه این رنگ بندی باعث میشه اشفتگی ذهنی من هم بیشتر بشه و نتونم های و لو های نرمال خودم رو ببنیم
    ScreenHunter 51.png
    شایدم به خاطر رنگ کندل ها باشه که چون رنگ های تند هستند باعث افزایش هیجان بیشتر میشه.
    اگه دقت کرده باشین خود استاد همیشه چارتش به صورت دیفالت متاتریدر هست و وقتی که من هم از همین رنگ استفاده کردم دیدم ارامش بیشتری دارم نسبت به زمانی که به چارتی که در بالا عکسش رو گزاشتم دارم.شاید همه ی اینا برگرده به روانشناسی رنگ ها
    ScreenHunter 05 (4)_LI.jpg

از شما عزیزان میخواهم نظری اگه دارین بفرمایید و این که شما هم مشکل من رو داشتین یا خیر. و این که بگویید از چه رنگ هایی در چارت خود استفاده میکنید.
    ویرایش توسط M.T.z : 11-20-2022 در ساعت 11:44
    E-mail: [email protected]
    Telegram: MTz_trader

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,819 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امروز بد ترین روز بود
    و سعی نکن که من رو متقاعد کنی که
    توی هر روز لحظات خوبی هم پیدا میشه
    اگر با دقت نگاه کنیم
    زندگی دشواره
    با اینکه
    خیلی وقت ها اتفاقات خوبی هم می افته
    شادی و خوشبختی وجود نداره
    و این درست نیست که
    خیلی چیز ها به خود ما ربط داره
    مطمئن هستم توهم موافقی که
    محیطی که توش هستیم
    تاثیر مستقیم داره روی
    افکار ما
    همه چیز در کنترل ما نیست
    و تو هرگز از من نخواهی شنید که
    امروز روز خوبی بود

حالا متن رو از پایین به بالا بخونید

تفاوت نگرش ما به موضوعات

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع