صفحه 239 از 543 نخستنخست ... 139189229237238239240241249289339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,381 به 2,390 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
    من الان حدود یکسال و دو سه ماه هست که داخل دوره هستم و تا الآن حدود 5 دور فایلها را مشاهده کردم و رسیدم به ترید، خدا رو شکر تریدهایی که میزنم هم طبق چک لیستم هست و چون طبق چک لیست هست مثبت هست ( در دمو )
    بنده معلم هستم و صبحها سرکلاس هستم، من روزانه ساعت 5 صبح از خواب بیدار میشم حدود یک ساعت پای سیستم میشینم، بازی فراوانی انجام میدم و بعد از اون سعی می کنم که تمرین بکنم ( ک نمیشه) تا ساعت شش صبح که بعد از اون زمان آماده شدن و رفتن به مدرسه
    خیلی دوست دارم دور ششم دیدن فایلها را شروع بکنم ولی نمتونم، نمیدونم چرا؟!
    قبل ترید حس خستگی بیش از حد میاد سراغم، حین ترید حالم خوبه تقریبا، بعد از ترید هم خسته تر از قبل
    چند روزی هم هست اصلا خواب خوبی ندارم، دقیق خسته خستم، خواب آلود هم هستم ولی زمانی که سرم را روی بالش میگذارم یا خوابم نمیبره یا اگه خوابم ببره اصلا خواب خوبی ندارم
    چند روزی هم هست که دلم نمیخواد بشینم پای تمرین ذن، ( خیلی هم دوست دارم بشینم ولی نمیتونم)
    حس به هم ریختگی خیلی خیلی عجیبی دارم
    شاید بگین تفریح، تفریح هم دارم، بعضی وقتها با دوستان میرم بیرون، با همسرم هم تایم زیادی بیرون از منزل به سر میبریم
    please HELP me
    سلام و وقتتون بخیر پسر آفتاب عزیز
    امیدوارم عالی باشید
    در مورد اینکه نمیتونید دور ششم رو شروع کنید و تمارین رو انجام بدید و تمرین ذن بکنید : چون تمام این کارهایی که ما انجام میدیم نتیجه آنی و لحظه ای نداره باعث میشه که کم کم ذهنتون و مغزتون ممانعت کنه برا انجام این کارها چون انجام هیچکدوم در شما باعث ایجاد و ترشح دوپامین که همون حس لذت هست نمیکنه پس میخواد شمارو برگردونه سرجای اول و اون کارهایی قدیمی که انجامشون لذت آنی داشت و حس شادی ایجاد میکرد ، ولی خوب اونها هم نتایج عالی برای آینده ندارند متاسفانه
    پیشنهاد : هرچقدر هم کم باشه مدت زمان یا تعداد تمرین یا مشاهده فایلها ، فقط و فقط سعی کنید خودتون رو در مسیر نگهدارید و از مسیر خارج نشید حتی شده انجام یک تمرین در روز و مشاهده 5 دقیقه از یک فایل آموزشی و انجام تمرین ذن چند دقیقه
    پیشنهاد دوم : برگردید و پستها و تمرینات اولی که در تاپیک ارسال کردید رو مرور کنید تا هم نتیجه این 1 سال تلاشتون رو ببینید و قابل لمس باشه براتون که چقدر پیشرفت کردید و هم حس لذت و شادی رو به وجود بیارین
    در مورد حس خستگی در ابتدای کار کاملا امری طبیعی هست و این وقتی وارد حساب ریل شدید احتمالا دو چندان میشه و علتش هم اینه که شما چون میخواین اصولی و طبق چک لیست ترید بزنید و در مقابل وسوسه ها مقاومت میکنید و انقدر بررسی میکنید که کاملا موقعیت صحیح باشه و مهمتر از اون دارید صبر میکنید باعث ایجاد خستگی میشه
    پیشنهاد : سعی کنید وقتی منتظر به وجود اومدن شرایط تریدتون هستید آلارم ست کنید و به چارت خیره نشید و وقتی آلارم زده شد چارت رو بالا بیارید و همچنین چندتا حرکت ورزشی مثل طناب زدن و حرکات کششی و درازنشست و ... انجام بدید +
    در مورد خوابتون و خواب خوبی نداشتن : علتش رو پیدا کنید بررسی کنید ببینید در طی این چند روز چه چیزهایی یا چه کارهایی یا چه افکارات متفاوت نسبت به روزهای قبل داشتید و انجام دادید که این مورد در شما به وجود اومده که خودش میتونه تغذیه و ساعت خواب و کارهای روزانه وارتباطات و .... باشه خودتون بهتر میتونید همه کارهایی رو که از موقع بیدار شدن تا زمان خوابتون انجام میدید رو روزانه لیست کنید و بررسی کنید ، سعی کنید شبها قبل از خواب کل اتفاقات روزتون رو مرور کنید و برای بهترینشون خدارو شکر کنید و با حس خوب به خواب برید و صبح هم که بیدار میشید اولین فکر و حرفی که میزنید این باشه که خدایا شکرت امروز رو هم به من هدیه دادی تا زنده باشم و در راه اهداف و آرزوهام قدم بردارم
    سعی کنید از دنیای مجازی و اتفاقات و اخبار ها و رسانه ها بدور باشید و در مقابل حجوم اطلاعات منفی قرار نگیرید و خوراک مثبت به ذهنتون بدید
    سعی کنید خودتون رو با خود دیروزتون مقایسه کنید و پیشرفتتون رو متوجه بشید و لذت ببرید
    در مورد حس بهم ریختگی اصلا نگران نباشین و همونطور که مهرداد جان هم گفتن قبل از هر تغییر و ایجادات عادات جدید یک آشفتگی به وجود میاد ، مثال بعدی که استاد زدند در مورد این بود که وقتی مادرهامون وقتی میخواستن خونه رو تمیز کنند و جارو بزنند کل خونه رو به هم میریختند و جارو میکشیدند آیا در این موقع حس بدی داشتند ؟ نه چون ایمان داشتند بعد از نظافت همه چیز در جای خودش قرار میگیره ، الان شما هم درست در این مرحله به هم ریختگی هستید و باید ایمان داشته باشید که بعد این مرحله همه چیز در جای خودش قرر میگیره ، پس لذت ببرید و ادامه بدید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,800 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سخن پایانی

سلام خدمت دوستان عزیز
    لازم دونستم یکسری مسائل رو راجب امواج مغزی و سابلیمینال بگم
    امواج مغزی
    به طور کلی امواج مغزی از دلتا شروع میشه تا گاما
    به طور کلی هر چه فرکانس امواج بالاتر بره تفکرات منسجم تر میشه
    بخوام با یک مثال توضیح بدم
    فرض کنید میخواید یک نقطه رو روی یک سطح ببینید
    هم با لامپ حبابی میتونید ببینید هم با لیزر
    با لامپ حبابی چیز های بیشتری هم میبینید در اینجا لامپ حبابی امواج دلتا ولیزر امواج گاما هستش
    همین رو درک کنید میفهمید چرا زمانی ک در حالت های الفا تتا و دلتا هستید خلاقیت زیاد و الهامات و کشف زیادی دارید
    تجسم در این امواج خیلی قوی میشه چرا چون دارید با لامپ حبابی میبینید پس چیزهای بیشتری میتونید ببینید

سابلیمینال

سابلیمینال هیچ تاثیر بلند مدتی نداره !!!!!!
    حتی اگر هزاران بار تکرار کنید !!!!!!
    و سال ها تحت تاثیرش باشید!!!!!!!!
    خب این موضوع رو همینجا میبندیم
    برای تاثیر گذاری بر باورها
    قوی ترین حالت خود تلقینی هست
    همون صدایی ک الان در ذهنتون میشنوید بیشترین تاثیر رو روی شما دارن
    و حالت ضعیف ترش
    هپینوتیزم هست ک روانپزشک (روانپزشک با روان شناس فرق داره!) برای درمان اگر لازم بدونه انجام میده
    و برای تاثیر گذاری حداقل 10 جلسه نیازه
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    و ضعیف ترین حالت سابلیمینال هست
    ک اونم تاثیرش نهایتا توسط سیستم ras فیلتر میشه و تاثیرات لحظه ای داره ک با محیط ادغام میکنن مثلا
    به صورت سابلیمینال به شما میگن کوکا کولا بخور
    بعد فروشگاه نوشابه در دو قدمی شماس
    همینو تمام !!!!!!!!!!!!!!

ابی
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

Mm_Shams آواتار ها
    24,197 بار در 1,728 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده(توضیح در پ.ن) تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان فایل یا سمینار مفیدی راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالتهای آلفا و ... انجام بشه. بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    پ.ن:من یکبار این تاپیک رو از ابتدا خونده بودم و به اندازه درک خودم از پست های دوستان استفاده لازم رو برده بودم ... با جواب علی جان ( @DR-ali ) رفتم مجدد از صفحه 1 تا 23 رو مطالعه کردم و دیدم چقدر مطالب برام راحتتر شده درکشون و اینکه بخوام بگم تنها مسئله ای که متوجه نشدم اینه یا اونه چقدر میتونه سبک باشه ( و از روی نادانیه من باشه)چون من تازه متوجه شدم خیلی چیزها هست که نمیدونم
    پ.ن: در مورد فایل لایو اینستاگرام مربوط به امواج ذهنی هم دو تا لینک هست که ابتدا از عزیزی که برام ارسال کردند کسب اجازه میکنم اگه صلاح دونستن قرار میدم
    خدایا شکرت برای همچین جمع دوستانه و ارزشمندی استاد جان ممنون
    سلام میلاد جان
    ببینید
    امواج ذهنی درست نیست
    هرکی از این کلمه استفاده کرد بدون که اطلاعاتش درست نیست خخخخخ
    چون اسم اصلیش امواج مغزی هست
    در پست بالا توضیح دادم ک ب چ شکل هست
    حالا زمانی ک مغز امواج الفا به پایین (به سمت دلتا) رو منتشر میکنه
    تلقین پذیری بیشتر میشه
    یعنی چی ؟
    یعنی منطق اون تلقین رو کند و کاو نمیکنه و فیلترش نمیکنه و مستقیم وارد ناخوداگاه میشه
    یعنی شما بدون چون و چرا اون تلقینرو میپذیری
    چرا این اتفاق میوفته
    برمیگرده ب طبیعت
    زمانی ک مغز در حالت های الفا تتا و دلتا قرار میگیره انرژی و اکسیژن کمتری مصرف میکنه و به صورت نوسانی بخش های مختلفی از مغز فعال میشن و غیر فعال میشن بهمین خاطره ک ارتباط با ناخود اگاه برقرار میشه
    (یچیزیم بگم خیلی سختش نکنم شما با بستن چشم در عرض پنج دقیقه تجسم قوی میشه و مغز امواج الفا رو منتشر میکنه)
    البته ی موضوعی رو بگم
    بستگی ب ادمش داره بعضیا در حالت الفا ب پایین ممکنه تجسمشون فعال نشه و صدا بشنون بعضیا ممکنه مزه بفهمن بعضیا ممکنه چیزی رو حس کنن ک دارن لمش میکنن
    ولی زمانی ک در حالت های بتا و گاما قرار میگیره عمده ی انرژی و اکسیژن در لوپ پیشانی مصرف میشه و بخش های زیادی فعال نمیشن

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mm_Shams عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    5,997 بار در 1,510 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

به نام خداوندی که amino را در بهترین زمان در بهترین مکان آفرید

من الان حدود یکسال و دو سه ماه هست که داخل دوره هستم و تا الآن حدود 5 دور فایلها را مشاهده کردم و رسیدم به ترید، خدا رو شکر تریدهایی که میزنم هم طبق چک لیستم هست و چون طبق چک لیست هست مثبت هست ( در دمو )
    بنده معلم هستم و صبحها سرکلاس هستم، من روزانه ساعت 5 صبح از خواب بیدار میشم حدود یک ساعت پای سیستم میشینم، بازی فراوانی انجام میدم و بعد از اون سعی می کنم که تمرین بکنم ( ک نمیشه) تا ساعت شش صبح که بعد از اون زمان آماده شدن و رفتن به مدرسه
    قبل ترید حس خستگی بیش از حد میاد سراغم، حین ترید حالم خوبه تقریبا، بعد از ترید هم خسته تر از قبل
    چند روزی هم هست اصلا خواب خوبی ندارم، دقیق خسته خستم، خواب آلود هم هستم ولی زمانی که سرم را روی بالش میگذارم یا خوابم نمیبره یا اگه خوابم ببره اصلا خواب خوبی ندارم
    چند روزی هم هست که دلم نمیخواد بشینم پای تمرین ذن، ( خیلی هم دوست دارم بشینم ولی نمیتونم)
    شاید بگین تفریح، تفریح هم دارم، بعضی وقتها با دوستان میرم بیرون، با همسرم هم تایم زیادی بیرون از منزل به سر میبریم
    please HELP me
    سلامsun_boy عزیز امیدوارم عالی باشی

من بدون شک فعلا در حدی نیستم که بتونم به شما پیشنهادی بکنم و جایی که دوستان دیگه ای مثلا علی اقا و محمد عزیز هستن بهتره اون ها شما رو راهنمایی کنن
    فقط بابت مشکل خابتون که گفتید من تازگیا کتاب چرا میخوابیم (متیو واکر ) رو خوندم که 12 توصیه مهم داشت اون هارو واستون مینویسم

1_ به یک برنامه خواب پایبند باشید. هر روز در ساعتی مشخص بخابید و بیدار شوید
    2_ ورزش عالی است . اما نه خیلی دیر وقت
    3_از مصرف کافِین و نیکوتین خودداری کنید (پ.ن نیکوتین رو نمیدونم اما کافِین 8 ساعت قبل خاب نباید مصرف ش وگرنه اوکیه )
    4_ از مصرف نوشیدنی های الکلی قبل از خواب خودداری کنید
    5_ از وعده های غذایی و نوشیدنی های زیاد در اواخر شب اجتناب کنید
    6_ در صورت امکان از مصرف دارو هایی که در خابتان اختلال ایجاد میکنند خودداری کنید
    7_ بعد از ساعت 3 بعدازظهر چرت نزنید
    8_قبل از خاب خودتان را ارام کنید (مثل خاندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی آرام بخش )
    9_ قبل از خواب دوش اب گرم بگیرید
    10_اتاق خواب تاریک اتاق خاب خنک اتاق خاب بدون گجت (
    11_ در معرض نور خورشید قرار بگیرید
    12_ در حالت بیداری در رختخواب دراز نکشید
    امیدوارم مفید باشه موفق باشید
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    سلامsun_boy عزیز امیدوارم عالی باشی

من بدون شک فعلا در حدی نیستم که بتونم به شما پیشنهادی بکنم و جایی که دوستان دیگه ای مثلا علی اقا و محمد عزیز هستن بهتره اون ها شما رو راهنمایی کنن
    فقط بابت مشکل خابتون که گفتید من تازگیا کتاب چرا میخوابیم (متیو واکر ) رو خوندم که 12 توصیه مهم داشت اون هارو واستون مینویسم

1_ به یک برنامه خواب پایبند باشید. هر روز در ساعتی مشخص بخابید و بیدار شوید
    2_ ورزش عالی است . اما نه خیلی دیر وقت
    3_از مصرف کافِین و نیکوتین خودداری کنید (پ.ن نیکوتین رو نمیدونم اما کافِین 8 ساعت قبل خاب نباید مصرف ش وگرنه اوکیه )
    4_ از مصرف نوشیدنی های الکلی قبل از خواب خودداری کنید
    5_ از وعده های غذایی و نوشیدنی های زیاد در اواخر شب اجتناب کنید
    6_ در صورت امکان از مصرف دارو هایی که در خابتان اختلال ایجاد میکنند خودداری کنید
    7_ بعد از ساعت 3 بعدازظهر چرت نزنید
    8_قبل از خاب خودتان را ارام کنید (مثل خاندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی آرام بخش )
    9_ قبل از خواب دوش اب گرم بگیرید
    10_اتاق خواب تاریک اتاق خاب خنک اتاق خاب بدون گجت (
    11_ در معرض نور خورشید قرار بگیرید
    12_ در حالت بیداری در رختخواب دراز نکشید
    امیدوارم مفید باشه موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر دکتر جان
    امیدوارم عالی باشید
    ممنونم از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میگذارید و باعث افزایش اطلاعات و پیشرفمون میشید
    قطعا ما همه باهم و در کنار هم موفقیم ، و با در اختیار گذاشتن اطلاعاتمون با دیگر دوستان به یک خرد دست جمعی میرسیم و هرکدوممون در این مسیر نقشی رو برعهده داریم چه کمتر چه بیشتر ، و موفقیت هرکدوممون باعث موفقیت سایر دوستان خواهد شد
    ما همگی در این آکادمی دانشجو هستیم و در حال یادگیری از همدیگه و در حال طی مسیر به تکامل رسیدن و هیچ کدوممون برتری خاصی نسبت به دیگران نداریم و خیلی جاها هم من خودم اشتباه میکنم و دوستان لطف میکن و کمکم میکنن تا اشتباهاتم رو متوجه بشم و اصلاحشون کنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,817 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.jason نمایش پست ها
    سخن پایانی

سلام خدمت دوستان عزیز
    لازم دونستم یکسری مسائل رو راجب امواج مغزی و سابلیمینال بگم
    امواج مغزی
    به طور کلی امواج مغزی از دلتا شروع میشه تا گاما
    به طور کلی هر چه فرکانس امواج بالاتر بره تفکرات منسجم تر میشه
    بخوام با یک مثال توضیح بدم
    فرض کنید میخواید یک نقطه رو روی یک سطح ببینید
    هم با لامپ حبابی میتونید ببینید هم با لیزر
    با لامپ حبابی چیز های بیشتری هم میبینید در اینجا لامپ حبابی امواج دلتا ولیزر امواج گاما هستش
    همین رو درک کنید میفهمید چرا زمانی ک در حالت های الفا تتا و دلتا هستید خلاقیت زیاد و الهامات و کشف زیادی دارید
    تجسم در این امواج خیلی قوی میشه چرا چون دارید با لامپ حبابی میبینید پس چیزهای بیشتری میتونید ببینید

سابلیمینال

سابلیمینال هیچ تاثیر بلند مدتی نداره !!!!!!
    حتی اگر هزاران بار تکرار کنید !!!!!!
    و سال ها تحت تاثیرش باشید!!!!!!!!
    خب این موضوع رو همینجا میبندیم
    برای تاثیر گذاری بر باورها
    قوی ترین حالت خود تلقینی هست
    همون صدایی ک الان در ذهنتون میشنوید بیشترین تاثیر رو روی شما دارن
    و حالت ضعیف ترش
    هپینوتیزم هست ک روانپزشک (روانپزشک با روان شناس فرق داره!) برای درمان اگر لازم بدونه انجام میده
    و برای تاثیر گذاری حداقل 10 جلسه نیازه
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    و ضعیف ترین حالت سابلیمینال هست
    ک اونم تاثیرش نهایتا توسط سیستم ras فیلتر میشه و تاثیرات لحظه ای داره ک با محیط ادغام میکنن مثلا
    به صورت سابلیمینال به شما میگن کوکا کولا بخور
    بعد فروشگاه نوشابه در دو قدمی شماس
    همینو تمام !!!!!!!!!!!!!!

ابی
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    به نظر شما خود سابلیمینال یا حالا تلقین باعث نمیشه سیستم ras ما نسبت به موضوعی که روش تمرکز کردیم فعال بشه؟
    مورد بعدی با توجه به تاثیر لحظه ای که گفتید میتونیم هنگام ترید ازش استفاده کنیم ؟

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    please HELP me
    سلام دوست عزیز

پست هایی دوستان خیلی کامل بودن پس توضیح اضافه نمیدم راجب خوابتون هم خیلی مساعل هست که باید ریز بینانه برسی کنید تویی روزمرگیتون تا علتش رو بدست بیارید ولی راجب اینکه میگید تمرین یا مدیتیشن رو دوست دارم ولی نمیتونم انجام بدم نمیکشم دیگه یه جمله بود فک کنم مال ارنولد بود اگر اشتباه نکنم که میگفت ست تمرینیت وقتی تموم میشه چند ست که الان بش میگن سوپرست بزن و اون چند حرکت پایانی یک شوک خیلی عالی به ماهیچه وارد میکنه (اگر تونسته باشم منظورمو برسونم)حالا من همیشه وقتی تویی این موقعیت قرار میگیرم یادم میاد که اینجا باید سوپر بزنم تا ازش عبور کنم وگرنه باعث عقب افتادن من میشه اینجور مواقعه فقط انجامش بده وقفه ننداز بینش (توانایی شما خیلی بیشتر از اینه اینو یادتون نره) بنظر من موفقیت مال بچه پرو هاست که میرن جلو تا به هدفشون بررسن حالا انرژِی این وسط کم میشه حساب کال میشه با خودت ب مشکل میخوری از درون خورد میشی هدف عوض کردن اب اون هوزی هست که استاد گفتن
    شاد باشی و موفق

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

1,846 بار در 261 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همگی

...<ما گاهی اوقات بدون انکه متوجه باشیم خودمان را میشناسیم . به همین علت است که شکست خوردن اتفاق بسیار با ارزشی است. شکست خوردن مارا مجبور میکند یاد بگیریم حتی اگر خودمان نخواهیم>

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از mahdinorozi عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    2,914 بار در 682 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام روز عالی متعالی
    جالب بود برام
    هرم آموزش
    یادآوری بهتر مطالب با شناخت هرم یادگیری

https://vrgl.ir/9B1JK

heram.png
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    2,914 بار در 682 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    please HELP me
    سلام روزعالی متعالی
    برای همه پیش میاد.این ریتم زندگیه

یادمون میره کسی که خدا رو داره تنها نیست. یادمون میره خدا عاشق ماست
    گاهی مسیر مه آلود میشه . گاهی ذهن میگه آیا ارزشش را داره؟ پس تا کی؟ ...؟چرا نمیرسم پس؟
    گاهی باید یک سفر تک نفره به درون کنی شاید سخت باشه.خدا باهاته پسر اگه خودت بخوای
    بیوریتم (Biorhythm) یا زیست آهنگ دانش شناخت ریتم*های بدن انسان است

https://pejmanfathi.name/biorhythm/
    تست
    https://ravanyab.ir/Answer/test-biorithm
    هنریت کلاوسر در کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد قدرت طرفداران تفکر مثبت و خلاق را به طور خلاصه بیان می*کند. آن*ها بیش از اینکه رویکرد تفصیلی و بی*معنی داشته باشند، دارای پیام مهمی هستند که با رویکرد "می*خواهم پس اتفاق می*افتد" همراه است. «اگر بدانید چه می*خواهید، آن را به دست خواهید آورد».
    آقا معلم برای شما و خانواده طلب خیر میکنم
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع