صفحه 222 از 552 نخستنخست ... 122172212220221222223224232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,211 به 2,220 از 5516

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

DR-ali آواتار ها
    6,078 بار در 1,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.jason نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    خواستم یک سری مطالب جهت افزایش کارآمدی مغز فوق العادمون که بیشترمون نمیتونیم نهایت استفاده رو ازش کنیم بگم
    یه مبحثی در روانشناسی و نورولوژی وجود داره به اسم امواج مغزی
    که خیلی گسترده و پیشرفتس و به جرات میتونم بگم که بیشتر تحقیقاتی که در این بخش میشه بصورت محرمانه هستش حق نشر تحقیقات وجود نداره
    میخوام از یک بخش خیلی کوچک از این دانش رو با شما به اشتراک بذارم امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    در حالت کلی مغز ما 5 موج اصلی دارد
    1-دلتا
    2-تتا
    3-الفا
    4-بتا
    5-گاما
    من فعلا قصد ندارم بگم که این امواج چجوری به وجود میان فقط یکسری خواصشون(امواج 2 و3 و5) رو میگم و بعد ازشون استفاده میکنیم
    به این دلیل موج یک نمیگم که ورود به صورت اگاهانه به این مرحله کار بسیار سختی هستش
    و موج 4 هم که ما بیشتر مواقع در اون حضور داریم
    و کارامدی خاصی برای این مرحله نداره
    در موج 2 انسان ها خلاقیت بسیار بسیار بسیار زیادی دارند در حدی که میتونم به جرات بگم که حداقل 90 درصد مردم هیچگاه نتونستن این حالتو تجربه کنن مگر اینکه زمان خواب چون خیلی زیاد به ناخوداگاه در ارتباط هستش
    در موج 3 که بیشتر ما تجربش کردیم خلاقیت زیاد هستش و همینطور یادگیری به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکنه و مرز بین خوداگاهی و ناخوداگاهی هستش و بیشتر هیپنوتیزور ها سوژه هاشونو وارد این مرحله از اگاهی میکنن
    در موج 5 انسان بسیار بسیار زیاد متمرکز هستش و در محدوده ی 32 هرتز کاملا غرق موضوع خاصی هستش
    خب حالا من اصل کلام رو بگم
    اگه شما بتونید در حالت الفا یاد بگیرید و در حالت گاما تمرین کنید بهترین عملکرد رو دارید
    یکسری ابزار در خدمتون میزارم که بتونید بدون زحمت زیادی وارد این مراحل بشید
    این ابزار ها امواج باینرال وایزوکرونیک تون (هر دو اصواتی هستند که باید با هنذفری یا هدفون های مرغوب گوش داده بشن )و یک موسیقی ارامش بخش هستش
    https://mynoise.net/NoiseMachines/is...eGenerator.php
    brainaural.com
    شما قبل از اینکه چیزی رو یاد بگیرید باید به مدت حداقل یک ربع به این اصوات با این تنظیماتی که عکس هاش رو میزارم گوش کنید
    مراحل
    ابتدا یک هنذفری اماده کرده و یک موسیقی بی کلام ارامش بخش مثل صدای اب یا هر چی دانلود میکنید و پلی میکنید
    بعد وارد سایت https://mynoise.net/NoiseMachines/is...eGenerator.php شده و این تنظیمات رو فیکس میکنید
    فایل پیوست 44378
    بعد وارد سایت https://brainaural.com/ شده و این تنظیمات رو فیکس میکنید
    فایل پیوست 44379
    حالا دراز کشیده یا خیلی راحت مینشینید و بدن خود را ریلکس میکنید و چشم خود را میبندید
    و حداقل یک ربع در همین حالت میمانید
    و بیشتر افراد در همین مدت وارد حالت الفا میشوند
    حالا هنذفری را برداشته و مطلب مرود نظر خودتونو شروع به یادگیری میکنید
    به مدت حداقل یک هفته اینکارو انجام بدید و شاهد افزایش سرعت یادگیری و خلاقیت خودتون در هر زمینه ای باشید
    مطمئنا شگفت زده میشید
    (بدلیل زیاد بودن مطلب در پست بعدی که هفته ی اینده به اشتراک میذارم راجب امواج گاما صحبت میکنم)

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان یک سوال قبل شروع تایم تمرین به شخصه تمرین ذن انجام میدم (دعوت به تمرین ذن)
    میشه تکنیک های نشستن و تنفس اون تمرین رو با این تمرین که اقای ابی گذاشتن هم زمان انجام داد
    ممنون میشم راهنمایی کنید @Ali97 @@Erfanalk
    و بقیه دوستان که تجربه داشتن@amino @MEMO

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,425 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر
    دوستان یک سوال قبل شروع تایم تمرین به شخصه تمرین ذن انجام میدم (دعوت به تمرین ذن)
    میشه تکنیک های نشستن و تنفس اون تمرین رو با این تمرین که اقای ابی گذاشتن هم زمان انجام داد
    ممنون میشم راهنمایی کنید @Ali97 @@Erfanalk
    و بقیه دوستان که تجربه داشتن@amino @MEMO
    سلام علی جان
    وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    جهت خنده : شما چطور میتونید در یک لحظه هم دراز کشیده باشید و هم نشسته باشید ؟
    شوخی کردم یکم بخندیم
    ابتدا از خودتون این سوال رو بپرسید : هدف من از انجام این کار و گوش دادن به موزیک چی هست ؟
    خوب مطمئنا جوایتون اینه که بتونید وارد موج آلفا مغزیتون بشید
    حالا سوال دوم رو از خودتون بپرسید : هدفتون از نشستن و تمرین تنفس و تمرینات ذن چی هست ؟
    خوب اونم همون ریلکسیشن و رفتن به موج آلفا هست
    بیشتر تکنیکها با نامهای مختلف کاراییشون یکی هست ولی خوب اشخاص هر کدوم با یکی ارتباط راحت تری میگیرند و آهنگها هم یکی دیگه از تکنیکهایی هست که برای وارد شدن به این حالتها سرعت میبخشه
    بازم تصمیم گیرنده شما هستید و نظر شخصی من که کاملا میتونه اشتباه و یا حتی درست باشه این هست که مشکلی پیش نمیاره هر دو رو باهم انجام بدید و حداثل یکی دو بار انجام بدید و ببینید میتونید همزمان با هر دو ارتباط بگیرید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    بخشی دیگر از صحبتهای روانشناسی استاد از دوره فرکتالی
    گاهی وقتها نیاز هست بخشهایی از فایلهای آموزشی استاد هزاران بار دیده بشه و گوش داده بشه و عمل بشه ، برا همن بعضی بخشهارو اینجا میگذارم تا باعث بشه دوستانی که در دوره فرکتالی هستند دوباره مرور بشه و دوستانی هم که هنوز شرکت نکردند در دوره یک زمینه ذهنی داشته باشن و در زمان شرکت در دوره هم براشون تدائی بشه
    https://s24.picofile.com/file/845293...23629.rar.html
    ما
    ما یک

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,078 بار در 1,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

من تابحال این تمرینات آلفا رو انجام ندادم و خب روحیات سازگار نیست ..یبار فقط یکی از صداهاشو گوش دادم زیاد خوشم نیومد

برای بهره وری مغز و سیستم مکانیزم خلاق یا همون ناخوداگاهتون باید تصویر واضحی از هدفتون داشته باشید وگرنه کسی نمیدونه کجاست و کجا میخواد بره این تمرینات رو انجام بده که چی

علی اقا صحبت خوبی کردند و منم کاملترش میکنم یه یعنی چی بزارید جلوی کاراتون

من اصلا چرا اومدم توی اکادمی ویو ثبت نام کردم و این یعنی چی که من اینجام؟
    یعنی چی من باید تمرین کنم
    یعنی چی من 2تا3 رو فراکتالی میکنم
    یعنی چی من خط روند میکشم
    یعنی چی کلا من به مسیر تریدری پا گذاشتم و این شغل رو انتخاب کردم
    یعنی چی میخوام از امواج الفا استفاده کنم
    من خودم یعنی چی های زیادی رو نوشتم یا ننوشتم و جوابشونو گرفتم
    اونایی رو که ذهنی جواب دادم که هیچ ..یکم گیج میشدم مینوشتم

مثلا یعنی چی من 2تا3 رو فراکتالی میکنم ؟ جواب : تا بتونم نقطه ورود دقیق تری پیدا کنم ..خب نقطه ورود دقیق تر یعنی چی؟ چرا روی همون b ورود نکنم؟ ...جواب : خب چرا پرایس اکشن فراکتالی رو شرکت کردید؟ البته میشه درصد کمی رو ورود کرد !

فراکتالی یعنی چی؟ ... این داستان ادامه دارد تا زمانی که تریدر به جواب برسه

تنها صحبتی که میتونم کنم اینه که ...شما میتونید با من صادق نباشید ... میتونید با استاد صادق نباشید ولی با تنها کسی که نمیتونید صادق نباشید خودتونه (توی جملات قبل از کلمه دروغ هم میشه استفاده کرد ولی یجورایی بار منفی ای داره و خب چه بهتر مثبت باشه)

موفق باشید ( موفق باشید یعنی چی؟)

سلام محمد جان
    ممنونم واقعا همیشه تکنیک های خوبی دارین واسه سوالات من به شخصه
    و بابت مقالاتی که هر روز هم میزارین ممنونم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Alireza76fx آواتار ها
    700 بار در 224 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    فرصتی برای آموختن ...

یکی از حکایتهای جالب در مورد دانشمندی است که در زمینه پزشکی مشکلات زیادی را از سر راه برداشت . گزارشگر روزنامه ای با او مصاحبه کرد و از او پرسید : (چرا فکر میکند در مقایسه با مردم عادی میتواند کارهای بیشتری انجام دهد ؟!)
    او گفت : ((علتش درسی است که وقتی 2 ساله بود مادرش به او آموخت ))
    در آن زمان او میخواست شیشه شیری را از یخچال بردارد ، شیشه از دستش افتاد و همه محتوای آن روی کف آشپزخانه ریخت ، مادرش به جای اینکه عصبانی شود گفت : چه خرابکاری جالبی کردی ! من هرگز ندیده بودم که شیری اینگونه روی زمین بپاشد ، خوب کاری است که صورت گرفته ، دلت میخواهد قبل از اینکه شیرها را پاک کنیم روی آنها بازی کنیم ؟
    و او به راستی این کار را کرد . بعد از چند دقیقه مادرش ادامه داد : میدانی هروقت خرابکاری مثل این بکنی ، در پایان باید آن را پاک کنی ، خوب دوست داری چگونه این کار را بکنی ؟ میتوانیم از یک حوله یا یک اسفنج و یا یک پارچه استفاده کنیم . تو کدام را ترجیح میدهی ؟
    وقتی شیر پخش شده روی زمین را پاک کردند مادر گفت : اشکال این بود که نمیدانستیم با دو دست کوچک ، چگونه میتوانیم شیشه شیر بزرگ را از یخچال برداریم . بیا به حیاط برویم و شیشه ای را پر از آب بکنیم و ببینیم میتونیم راهی پیدا کنیم که آن را بدون اینکه به زمین بیفتد حمل کنی ؟ و این کار را کردند .
    به راستی که چقدر درس شگفت انگیزی بود!
    این دانشمند گفت : از آن زمان دانستم که میتوانم اشتباه کنم و مطلب بیاموزم ، آموختم که اشتباه کردن فرصت مناسبی برای یاد گرفتن هست .

اشتباهات و خطاهای زندگی ، سنگ بنای پیشرفت شما هستند . آنها ارزشمندند زیرا آموزگاران شما هستند .
    از اینکه مرتکب اشتباه شدید ، خودتان را تنبیه و مجازات نکنید . اگر مشتاق باشید از اشتباهاتتان چیزی بیاموزید
    و رشد کنید ، در این صورت این اشتباهات گامی است به سوی ترقی و تکامل در زندگیتان .

دوستانی که این مقاله رو خوندن احتمال بسیار قوی مثل خود من اشک تو چشمهاشون هست و متوجه عدم موفقیت و کسب سود از مارکت شدند که ریشه در گذشتمون داره و ترسهایی که در اون دوران برامون به وجود اومده همانند یک ترمز مارو نگه میداره و مثل یک کش برمیگردونه سر جای اول ، نکته مهم اینجاست : ما فهمیدیم ایراد کار کجاست و میتونیم تغییرش بدیم
    پس حداقل دوستان متاهل بیایین رفتارهایی که پدر و مادرهامون یادمون دادند بزاریم کنار و بر اساس عادت که تبدیل به الگو برای ما شدند رفتار نکنیم و مواظب رفتارمون با فرزندانمون باشیم تا در آینده این فشاری رو که ما میکشیم نداشته باشند .

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون

عرض ادب و احترام خیلی مطالب و حکایت های جذاب و خوبی میذارید واقعا لذت میبرم از مطالبتون . خواستم اگه امکانش هست بدونم که از کتاب یا سایت خاصی نقل قول میکنید اگه امکان داره معرفی کنید ما هم فیض ببریم سپاس بی پایان
    Hope is everything

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Alireza76fx عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,023 بار در 248 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان روزتون بخیر
    بنده مشکلی دارم در رابطه با عدم تمرکز
    دراقع نمیتونم در حال باشم همش فکرم درگیر مسائل دیگس
    دارم کتاب میخونم ذهنم جای دیگس
    دارم ویدیوهای اموزشی استاد رو میبینم ذهنم جای دگس
    نمیتونم رو مطلبی دارم تمرین میکنم تمرکز کنم

درخواستم از دوستان اینه اگه راهکاری تمرینی میدونن بگن که بتونم رو کارام تمرکز داشنه باشم

با تشکر فراوان

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Arash.mqs آواتار ها
    66 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    به نام خدا
    ساعت بدن چیست و چطور اختلال در آن سلامت بدن را تهدید می*کند؟

تحقیقی که کمک کرد ساعت بدن یا ساعت بیولوژی که در هر سلولمان وجود دارد را بشناسیم برای ۳ محقق آن جایزه نوبل را به ارمغان آورد.
    کمیته جایزه نوبل در مورد کار جفری هال، مایکل رُسباش و مایکل یانگ می*گوید:«ساعت بدن با دقت فوق*العاده*ای فیزیولوژی و کارکرد بدنمان را در طول روز تنظیم می*کند. ساعت درونی بدن در واقع عملکرد بخش*های حساسی مثل رفتار، میزان هورمون*ها، خواب، دمای بدن و متابولیسم را تنظیم می*کند.»
    انسان*ها، ماشین*هایی حساس به زمانند. علاوه بر آن به نظر می*رسد ما به خواب منظم و تغذیه در زمان مشخص نیاز داریم تا ساعت بدنمان بتواند به شکل هماهنگ کار کند.
    مطالعات نشان می*دهد که اگر ساعت طبیعی خوابیدن و بیدار شدن بدنمان را با فعالیت*هایی مثل کار شبانه، سفر با هواپیمای قاره*پیما یا شب را کنار کودک بیدار ماندن به هم بریزیم، باید هزینه*ی آن را هم پرداخت کنیم. اختلال در ساعت خواب بدن باعث افزایش فشار خون می*شود و هورمون*های گرسنگی و قند خون را تحت تاثیر قرار می*دهد.

قطعا همه می*توانیم با شرایط خاصی مثل شب بیداری یا مشکل در خواب به موقع که ممکن است گاهی پیش بیاید کنار بیاییم اما اگر در بلند مدت بر خلاف ساعت بدن خود عمل کنیم ممکن است باعث افزایش وزن و بیماری*های متابولیسمی مثل دیابت نوع دوشود.
    فرد تورک، محققی در حوزه ساعت بدن می*گوید: «در این شرایط اتفاقی که می*افتد این است که اختلال شدیدی در هماهنگی ساعت درونی بدن به وجود می*آید که ممکن است از دلایل اساسی بیماری*های مزمنی باشد که امروزه در جامعه با آن*ها روبرو هستیم.»
    برای مثال بیایید در بررسی کنیم که اگر دیر وقت یا نیمه شب غذا بخوریم چه اتفاقی می*افتد. ساعت اصلی بدن که با تغییر روشنایی روز و شب تنظیم می*شود به ساعت*های مختلف موجود در بدن زمان استراحت در شب را اعلام می*کند. اما ما با خوردن غذای بی*موقع در این پیغام اختلال ایجاد می*کنیم. برای مثال ساعت لوزالمعدع مجبور است در ساعت استراحت، برای وعده*ی غذایی*ای که خورده*اید انسولین ترشح کند. محققین معتقدند خوردن بی وقفه در زمان نامناسب می*تواند ساعت بدن را به هم بریزد. نتیجه این بی*نظمی در تغذیه، مقابله با زمان*بندی طبیعی اعضای مختلف بدن است.

تورک می*گوید: در این شرایط لوزالمعده فعال است و منتظر دریافت سیگنال خوردن غذا است. اما تغذیه در این زمان با چیزی که مغز به آن می*گوید هماهنگ نیست. در نتیجه اگر ما به هر عضو بدن در زمان نامناسب سیگنال ارسال کنیم، مثلا بی*وقت غذا بخوریم، تعادل بدن را به هم زده*ایم.
    نشانه*هایی وجود دار که نشان می*دهد ممکن است بدن ما بیش از آنچه تا کنون دانشمندان تصور می*کردند به این زمانبندی*ها حساس است. برای مثال نتایج تحقیقی در سال ۲۰۱۳ نشان می*دهد که زمان وعده غذایی می*تواند روی میزان وزنی که هر فرد از دست می*دهد تاثیر بگذارد.
    به جز تنظیم وزن، نشانه*هایی موجود است که ساعت بدن و زمان خواب، تغذیه و فعالیت* نقش* مهمی در سلامت بدن دارد. نباید فراموش کرد که بخش*های مختلف بدن به گونه*ای تنظیم شده*اند که در ساعت*های مختلف روز، وظایف متفاوتی را انجام دهند.
    برای مثال، دکترها مدت زیادی است که به تاثیر زمان مصرف دارو در قدرت آن پی برده*اند. تورک می*گوید: «اگر یک دارو را در زمان مشخصی از روز مصرف کنید می*تواند تاثیر سمی بیشتری داشته باش. بخشی از این اتفاق به دلیل آن است که کبد در ساعت*های مشخصی از روز کار سم*زدایی را بهتر انجام می*دهد.»
    این محقق امیدوار است که «به نقطه*ای برسیم تا توانایی بررسی هزاران جریان متفاوت در بدن را داشته باشیم و بتوانیم هماهنگی آن*ها را بررسی کنیم و ساعت بدن را در حالت طبیعی نگه داریم.»
    نباید فراموش کرد که نتایج این تحقیق زمانی در حال گسترش است که روند جامعه و کار، ما را مجبور کرده است که دائما در ساعت بدن خود تغییر ایجاد کنیم.
    امیدوارم مفید باشه.
    از جناب احسان تشکر میکنم بابت مقاله خوبشون.
    خیلی جالب بود.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Arash.mqs عزیز تشکر کرده اند:

Arash.mqs آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    چرا وارد بازار مالی اعم از بورس و فارکس و ... می شویم ؟

پاسخ :

دست یابی به #آزادی_مالی
    خارجی ها می گویند

حتما در مراجعه به ادارات و نهادهای دولتی به تبعیض ها ، بوروکراسی(کاغذبازی) و ... برخورد کرده اید
    یا حتی در کنکور یا مدرسه با بی عدالتی های فراوانی روبرو شده اید
    یا در محیط کار وقتی رئیس شما به شایستگی شما توجه نمیکند و عمدا مانع پیشرفت شما می گردد ...
    بعد از این بی عدالتی ها به دنبال مکانی می گردید تا شایستگی خود را ثابت کنید

خب بعد از اینکه شما با بازار مالی آشنا شدید به این نکته پی خواهید برد که مسولیت تمام تصمیمات به عهده شماست
    چرا که شخص شما تصمیم گیر هستید
    شما اینجا هستید چون #آزادی می خواهید
    آزادی در خرید و فروش
    این شما هستید که برای آینده خود تصمیم میگیرید
    هیچ کس شما را مجبور به ثبت دکمه فروش یا خرید نمیکند
    بنابراین تنها شخصی که شما با او رقابت خواهید کرد خودتان هستید

پس مهمترین دلیل ورود ما به بازار #آزادی است
    آزادی که منجر به #آزادی_مالی ما می گردد
    اما یادمان باشد اولین دلیل #سقوط در بازار مالی همین آزادی بی حد و اندازه است
    آزادی خود را محدود به #قوانین کنیم تا سقوط نکنیم
    بنابراین تلاش کنیم تا از چالش ها فرصت بسازیم و آینده بهتری برای خودمان و اطرافیانمان رقم بزنیم
    سلام جناب ایچی تریدر.
    نه آقا بالا سر هست نه کسی مارو مجبور به ترید می کنه.
    بازار های مالی دقیقا جایی هستش که ما مسئول کار های خودمون هستیم.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Arash.mqs عزیز تشکر کرده اند:

Arash.mqs آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عواملی که موجب میشه ما از ضرر کردن بترسیم:
    1- ترید هایی که در گذشته انجام دادیم و ضرر ده بودند.
    2- پایبند نبودن به سیستم معاملاتی.
    3- صحبت های دیگران شنیده ها یا اخبار.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Arash.mqs عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza76fx نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام خیلی مطالب و حکایت های جذاب و خوبی میذارید واقعا لذت میبرم از مطالبتون . خواستم اگه امکانش هست بدونم که از کتاب یا سایت خاصی نقل قول میکنید اگه امکان داره معرفی کنید ما هم فیض ببریم سپاس بی پایان
    سلام و شب خوش علیرضاجان
    امیدوارم عالی باشید
    خدارو شکر که پستهام تونستن براتون مفید باشند و این یک خبر بسیار عالی بود برای من
    میتونید این شماره پست رو مطالعه کنید ۱۳۲۳
    ویرایش توسط Ali97 : 09-10-2022 در ساعت 10:16
    ما
    ما یک

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع