صفحه 192 از 551 نخستنخست ... 92142182190191192193194202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 5507

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

sina.hp آواتار ها
    2,074 بار در 357 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و ارادت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

در خصوص روانشناسی و قانون جذب سوالاتی داشتم (روانشناسی یکی از موارد اشتیاق سوزان)

1) ما در بازی فراوانی، قانونمون اینه که یک مبلغی هرروز به ما اضافه میشه و ما فقط باید خرجش کنیم. به عبارت دیگه نگران داشتن پولش نباشیم. در بازی فراوانی هم اجناس رو با همون قیمت واقعی خودشون خرید کردیم بدون چونه زدن با فروشنده. حالا ما در واقعیت که میخواییم خرید بکنیم، باز هم نباید سر تخفیف با فروشنده بحث کنیم یا چونه بزنیم؟؟؟
    آیا شما خودتون مثل بازی فراوانی عمل میکنید یا اینکه انتظار گرفتن تخفیف رو دارید از فروشنده؟؟؟
    چون اینجوری قانون جذبمون هم به مشکل میخوره. تمرین کردیم که پول همیشه هست و باید خرج کنیم هر روز هم بیشتر میشه، اما در واقعیت سر خرید یک تی شرت نیم ساعت چونه میزنیم
    ما که هنوز به اون بی نیازی مالی نرسیدیم بخواهیم بدون دیدن تابلو قیمت ها خواسته هامون رو بخریم

2) چگونه خودتون رو در وضعیت (Fight mode) تنگنا و مبارزه قرار میدین؟؟ طرز تفکرتون به چه صورت میشه در اونجور مواقع؟ چه موسیقی گوش میکنید؟ چه فیلم یا عکس های رو میبینید که انگیزه میگیرید؟؟ طرز رفتارتون به چه صورت میشه؟؟؟

اگر تجربه ی موفقیت آمیزی هم در این مورد دوم دارید، درصورت امکان به اشتراک بگذارید.

@Ali97 @Erfanalk @mohammad-zrm @armin_a1a @hoseinrahimi @mohammad76 @Snow_Trader @sara.sat @Sahar69830 @ichimoku @tarokh @hatami2 @KingMilad @Armingpr @ALiamiri @Hosseinbagheri @MEMO @ali.nou @miRHesam @sina.hp @Brian @yashar_saheb @Mohammad.Parsi @Ariyan

باتشکر از شما

سلام
    نیازی نیست واسه تخفیف چونه بزنید. مهم ترین موضوع در این بازی: 1- ایمان به اینکه فردا هم پول هست 2- داشتن حس خوب خرید کردن
    منظورتون از حالت تنگنا چیه؟ چرا باید خودمو در همچین شرایطی قرار بدم؟

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از sina.hp عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,436 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و ارادت دوستان عزیز

در خصوص روانشناسی و قانون جذب سوالاتی داشتم (روانشناسی یکی از موارد اشتیاق سوزان)

1) ما در بازی فراوانی، قانونمون اینه که یک مبلغی هرروز به ما اضافه میشه و ما فقط باید خرجش کنیم. به عبارت دیگه نگران داشتن پولش نباشیم. در بازی فراوانی هم اجناس رو با همون قیمت واقعی خودشون خرید کردیم بدون چونه زدن با فروشنده. حالا ما در واقعیت که میخواییم خرید بکنیم، باز هم نباید سر تخفیف با فروشنده بحث کنیم یا چونه بزنیم؟؟؟
    آیا شما خودتون مثل بازی فراوانی عمل میکنید یا اینکه انتظار گرفتن تخفیف رو دارید از فروشنده؟؟؟
    چون اینجوری قانون جذبمون هم به مشکل میخوره. تمرین کردیم که پول همیشه هست و باید خرج کنیم هر روز هم بیشتر میشه، اما در واقعیت سر خرید یک تی شرت نیم ساعت چونه میزنیم
    ما که هنوز به اون بی نیازی مالی نرسیدیم بخواهیم بدون دیدن تابلو قیمت ها خواسته هامون رو بخریم

2) چگونه خودتون رو در وضعیت (Fight mode) تنگنا و مبارزه قرار میدین؟؟ طرز تفکرتون به چه صورت میشه در اونجور مواقع؟ چه موسیقی گوش میکنید؟ چه فیلم یا عکس های رو میبینید که انگیزه میگیرید؟؟ طرز رفتارتون به چه صورت میشه؟؟؟

اگر تجربه ی موفقیت آمیزی هم در این مورد دوم دارید، درصورت امکان به اشتراک بگذارید.

@Ali97 @Erfanalk @mohammad-zrm @armin_a1a @hoseinrahimi @mohammad76 @Snow_Trader @sara.sat @Sahar69830 @ichimoku @tarokh @hatami2 @KingMilad @Armingpr @ALiamiri @Hosseinbagheri @MEMO @ali.nou @miRHesam @sina.hp @Brian @yashar_saheb @Mohammad.Parsi @Ariyan

باتشکر از شما
    سلام دوست عزیز
    نیازی نیست در ابتدا به بی نیازی مالی برسید تا پولدار بشید همینکه مانند افراد موفق و ثروتمند فکر و عمل کنید کافی تا در مرحله بعد پول به سمت شما بیاد ... قطعا فردی پولدار بدنبال تخفیف نیست گاها شاید به قیمتها هم نگاه نکنه
    توصیه میکنم مقاله روانشناسی ( برای اینکه معامله گر موفقی باشید در ابتدا باید مثل یک انسان موفق عمل کنید ) را مطالعه کنید
    بنده فکر میکنم اگر راهی به غیراز تریدری برای موفقیت خودت نبینی حالت fight mode اتومات فعال میشه

به امید موفقیت دوستان
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,403 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    درود بر شما،
    یکی از کاملترین جمع بندی هایی که در مورد روانشناسی دیدم همین هست. خیلی از شما خانم پسندیده ممنونم که زحمت چنین کار ارزشمندی رو کشیدید.
    سلام و ممنونم آقا میلاد کاری نکردم . انجام وظیفه اس
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    10,993 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman01 نمایش پست ها
    سلام و ارادت دوستان عزیز

2) چگونه خودتون رو در وضعیت (fight mode) تنگنا و مبارزه قرار میدین؟؟ طرز تفکرتون به چه صورت میشه در اونجور مواقع؟ چه موسیقی گوش میکنید؟ چه فیلم یا عکس های رو میبینید که انگیزه میگیرید؟؟ طرز رفتارتون به چه صورت میشه؟؟؟

@ali97 @erfanalk @mohammad-zrm @armin_a1a @hoseinrahimi @mohammad76 @snow_trader @sara.sat @sahar69830 @ichimoku @tarokh @hatami2 @kingmilad @armingpr @aliamiri @hosseinbagheri @memo @ali.nou @mirhesam @sina.hp @brian @yashar_saheb @mohammad.parsi @ariyan

باتشکر از شما
    سلام
    والا فرمت بازی فراوانی تا اونجایی ما درکش کردیم اینه که اون پولی که دوست داری با لذت خرجش کنی اصلا بحث این نیست که گرونه ارزونه تخفیف داره نداره مهم از چی خوشت میاد همونو بگیر
    مثلا همین نقاشی orange red yellow حدود 86میلیون دلار فروخته شده خیلی چیز خاصی هم نیستا بدی بچه چهارساله حالا بجای سه تا مستطیل دوتا دایره هم شاید بکشه
    از کسی خرید کرده پرسیدن چرا خریدی اینو گفت اقا روز تولد هم بود میخواستم به خودم کادو بدم اون فرد میتونست کلی وسیله املاک های انچنانی بخره اما ترجیح داد اینو بخره چون حال کرده
    مثال دیگه تو بوگاتی شیرون مدل سوپر اسپرت نمیدونم چرا این مدل سوپر اسپرت داره کجای شیرون ساده اسپرت نبود؟ اما بهرحال توی این مدل داخل سیستم صوتی الماس وجود داره لازمه؟ نه صدارو بهتر میکنه؟نه پس چرا میخرنش ؟باحاله وگرنه کسی با بوگاتی 250 مایل بر ساعت رانندگی میکنه؟ نه اصلا گیرم راننده ای بود کجا جاده همچین کاری تو مدل پروتوتایپ ویرون مجبور شدن جاده ای بسازند که بتونه به این سرعت نزدیک تر بشه
    Ridiculous-paintings-sold-for-millions-arts-and-crafts-I-lobo-youMark-Rothkos-Orange-Red-Yellow.jpg
    درمورد چونه زدن قیمت پرسیدن یک جمله قشنگ از اقای جی.پی.مورگان(بانکش تو فارکس جزو غول هاست) وجود داره که :
    "اگر مجبور باشید بپرسید چقدر هزینه دارد، توانایی پرداختش را ندارید"
    اصلا یکی از دوستان میگفت بهترین لذت خرید کردن اونجاست که کارت میکوبی رو میز فروشنده میگی همه هزینه هاش با من تو حساب کن
    6021751-J-P-Morgan-Quote-If-you-have-to-ask-how-much-it-costs-you-can-t.jpg
    2- والا شخصی شرطی سازی احساسات خاص رو نسبت به کارها مختلف با کمک گرفتن از جسم و و تمرکز ذهنم استفاده میکنم با در نظر گرفتن یکسری فاکتور های شخصی که بحثش خیلی مفصله
    که حالا شاید بعضیا اسمش رو انگیزه میذارند شخصا من به اشتیاق و انرژی باور دارم
    باید چرایی تون شمارو بکشونه سمت هدف و وگرنه با ویدیو انگیزشی جملات شیک و پیک بخواید خودتون رو هل بدید مثل این میمونه بخواید اقیانوس رو با پارچ اب پر کنید(اسپویل: زود خشک میشه) اثر موقتی یکباره و کوتاه
    ویرایش توسط yashar_saheb : 07-20-2022 در ساعت 20:15
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

176 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز

دنبال یک کتابی هستم ک سرگذشت تریدرهایی رو گفته باشه ک اشتیاق سوزان رو ابتدا در خودشون دیدن و بعد وارد بازار شده باشند و نه بالعکس..... اگر لطفی کنید معرفی کنید

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Dimen1995 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,645 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام استاد وقت بخیر

چند وقتیه به یه رفتار جالب از خودم پی بردم ممنون میشم راهنمایی کنید

در مارکت موقعیت های خرید رو بهتر از موقعیت های فروش اجرا میکنم و به طور کلی اگر توی مارکت خرید انجام بدم احساس رضایتمندی بیشتری دارم (حتی اگر حدضرر فعال شه) و باعث ارتقا چک لیستم میشه اما در مورد فروش نه

دید خوبی به فروش ندارم (احساس میکنم یه ریشه روانشناسی توی من نهادینه شده و مربوط به شغل دیگه ام میشه )

چطور با این موضوع برخورد کنم ؟ یه مدت فقط روی پوزیشن های فروش کار کنم ؟
    یجا فکر کنم توی فایلهای یوتیوب شنیدم از شما که تریدر میتونه فقط خریدار باشه تا فروشنده و این اشکالی نداره
    این رو ضعف نمیدونم (البته اگر ضعف هست ممنون میشم بگید و برم برطرفش کنم)
    موقعیت های زیادی رو طبق چک لیست میبینم (خرید) و باهاش مشکلی ندارم ولی استیتمنت رو بررسی میکردم و همچنین پوزیشن های فروش رو یه حس ناخوش آیندی به فروش داشتم و یجور بی قراری نسبت به فروش در مارکت اما این رفتار اصلا در پوزیشن های خرید وجود نداشت
    وهمچنین پوزیشن های خرید رو بسیار راحت میتونم مدیریت کنم
    اصلا با همین پوزیشن خرید من تونستم چک لیستم رو هربار ارتقا بدم (تمرین 250 تایی که قبلا بهتون پیام دادم و گفتید در چک لیست شخصیتون استفاده کنید)
    ممنون از راهنماییتون @amino
    سلام عزیز وقتت بخیر باشه منم این حسو یک مدتیه دارم ولی فک کنم علت اون هم اینه که روی یورو به دلار هستم و این مدت همش نزول کرده من اینومتوجه شدم شایدم علت دیگه باشه

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز ارادت
    astrofx یکی از اکادمی های خوب در دنیا برای یادگیری ترید هست که مباحث مختلفی از جمله روانشناسی رو در اون قرار میدند.خلاصه یکی از ویدیوهای اخیر این چنل رو براتون قرار میدم.عنوان ویدیو هستند.5کاری که تریدر ها باید در اخر هفته انجام بدند.

(نکته مهمی که هست اینه که تمامی نکات گفته شده در این ویدیو در راستا و صحبت های استاد امینو هست @amino و نکته ای که باید بهش توجه کنیم اینه که صحبت های استاد اصل و مبنای موفقیت در این رشته هست و اصل و مبنای موفقیت در همه جای دنیا یکسان هست)

1.ریلکس کردن:
    یکی از سخت ترین کارهایی که میتونن انجام بدن همین ریلکس کردن هست.تریدرها در طول هفته تصمیمات مختلف و استرس زایی میگیرن و فشار زیادی رو متحمل میشن.در اخر هفته ها از ستاپ معاملاتی تون دور باشید و تحلیل چارت رو بزارید کنار و مدیتیشن کنید و تایم هایی رو در سکوت بگذرونید تا ذهنتون اروم بشه.

2.زمانی رو برای دور بودن از مارکت اختصاص بدید:
    حواستون باشه دچار اعتیاد به ترید و اوور ترید نشید و در اخر هفته ها وقتتون رو اختصاص بدید به کاری جز ترید مثل سفر یک روزه و یا انجام کارهایی که دوست دارید.از چارت دور باشید و خودتون رو با چیزهایی که دوست دارید سرگرم کنید(همونطور که استاد میگن سود روزانه تو میگیری بیا بیرون.کتاب بخون کارایی که دوست داری و انجام بده با خانواده وقت بگذرون)

3.دور خودتون رو با افراد مثبت پر کنید:
    افرادی که مثبت هستند و در راستای اهداف شما هستند رو برای دوستی و معاشرت انتخاب کنید و اخر هفته ها با اون افراد وقت بگذرونید.تریدرها اکثرا تنها هستند و نیاز دارند که زمان هایی که مشغول ترید نیستند با افراد مختلف معاشرت کنند.این افراد باید در راستای اهداف شما باشند و مثبت باشند.

4.استراحت و تفریح سالم:
    عادات و تفریحات خوب برای خودتون پیدا کنید و در اخر هفته انجام بدید.فیلم ها و سریال های خوب ببینید(همونطور که استاد هم اشاره کردند کتاب هم بسیار لازم و مفید است)برای سلامتی زندگی تریدری مون واجب هست که خودمون رو با تفریحات سالم سرگرم کنیم.مثل دیدن فیلم و سریال های خوب(چند تا فیلم و سریال هم معرفی کردند مثل:billions/big short/margin call/wall street/rogue trader/the profit/succession/trading places/too big to fall)

5.بررسی و انالیز کردن خودتان:
    شخص شما ادمی تنها کسی هست که در زندگی تصمیم میگیره که ببازه یا ببره و این اتفاق به تصمیمات شما برمیگرده.معاملات سودده و ضررده هفته/ژورنال های معامله گری تون/کاغذها و دست نوشته هایی که از برنامه ها و تصمیمات و حالات روحی و شخصیتی تون در طول هفته نوشتید رو در اخر هفته بررسی کنید.وقتی اشتباهی رو 3 4 بار مرتکب میشید و یادداشت میکنید و بررسی میکنید دیگه انجامش نمیدید.

امیدوارم که براتون مفید بوده باشه و جالبیش برای من اینه که تمامی توصیه هارو استاد به ما کردند.
    روز خوبی داشته باشید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    in all chaos there is calculation

14. 21 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

9,862 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام سامان جان وقتت بخیر

خب اینا برای بازی فقط حاشیه ست تمرکز شما هنوز رو خرج نکردن پول سعی کنید رو خرج کردن پول تمرکز داشته باشید

Fight mode نمیدونم چیه. اگه میخوای خودت رو در تنگنا قرار بدی شرایط ش رو مهیا کن .طرز تفکر حل مسئله. هیچ موسیقی گوش نمیدم شاید ۱ سال زمان برد. فیلم عکس نمیبینم اما حسی که بهم انگیزه ادامه راه رو میده خشم و نفرت از شخصیتی که شکست خوردست . طرز رفتارم افزایش تمرکز بر روی هدف
    سلام و ارادت دوستان عزیز

باتشکر از شما
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 07-22-2022 در ساعت 00:13

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    7,924 بار در 832 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 301 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همگی دوستان امیدوارم حال همگی خوش و خرم باش

داشتم کتابی رو مطالعه میکردم یه داستان جالبی روایت میکرد گفتم در این تاپیک با دوستان به اشتراک بزارم چون در همه زندگی در همه موضوعات این داستان صدق میکنه و حتی دربازار وفعالیتمون در این حرفه هم وجود داره..

آلمانی ها داستانی دارند به این مضمون که:
    روزی مردی از خواب بیدار شد و متوجه شده که تبرش در حیاط خانه سر جایش نیست و گم شده است.
    هرچه فکر کرد،دید غیر از کار مرد همسایه ،کار کس دیگری نمی تواند باشد.بنابراین تصمیم گرفت اورا تحت نظر بگیرد . در گوشه ای کمین کرد و تمام حرکات او را زیر ذره بین گرفت و متوجه چیزهایی شد که قبلا نمیدید!!
    دید عجب مرد مرموزی و آب زیر کاهی است این مرد همسایه،پر واضح است که چیزی را پنهان میکند. حتی تلفن زدن هایش هم بشدت مشکوک بود. نجواها و آوازهایی که زیر لب می خواند دلیل بود بر این که عذاب وجدان دارد.
    او از این شیوه رفتار و زندگی وی به دلایل غیرقابل انکاری دست یافته بود که کاملا محکمه پسند هم بودند و نشان دهنده این که حتما همین همسایه تبر او را دزدیده است و با اطمینان از این موضوع تصمیم گرفت به منزل بازگردد و فردا اول وقت به همراه همه این دلایل و مدارک که لیست ان را یادداشت کرده بود نزد قاضی برود و از همسایه شکایت کند.
    در این هنگام همسر مرد سر رسید و معلوم شد که تبر را او جابجا کرده و در جایی قرار داده و همسایه بی گناه است.
    مرد با خود گفت: پس با این همه دلیل و مدرک چه کنم؟
    تصمیم گرفت فردا صبح دوباره مرد همسایه را یواشکی زیر نظر بگیرد .
    بنابراین دوباره به رفتار و حرکات وی دقت کرد . متوجه شد او فردی است بسیار معصوم ، باشخصیت و دوست داشتنی که اصلا به کسی کاری ندارد . نه موذی بود و نه آب زیر کاه، نجواها و تلفن هایش هم کاملا عادی بودند . او انقدر اصیل است که اساسا امکان ندارد مال کسی را بردارد یا کار خلافی انجام دهد!!!
    مرد غروب به خانه آمد و همه یادداشت های دیروزش را پاره کرد.

در واقع این سمت اشتباه نگاه مرد بود که باعث شد همسایه تبدیل به موجودی چندچهره شود.چند نفر را میشناسید که مانند ان مرد،فقط به خاطر یک {سمت اشتباه نگاه} قربانی صدها اتهام و بی حرمتی شده اند و بامرور زمان مشخص شده است که این فقط یک نگاه اشتباه بوده که باعث خطاکارنمایی آنها شده است.
    شخصی به صداقت همسرش مطمئن نیست و در لابه لای حرف ها ، برق چشم ها و لحن گفتارش چیزی مشکوک و آزار دهنده می بیند که از نظر او همسر را سزاوار هزار جمله ناگفتنی میکند و بعد وقتی متوجه معصومیت و بی خبری همسر میشود تنها چیزی که برایش می ماند شرمندگی و توسل به کلمه تکراری {مرا ببخش} است.
    شخص دیگری نزد صاحب کار مدام از همکار کناری اش بد میگوید و با دلیل و مدرک و جمع کردن قرائن و شواهد و بادلایل متقن ومستدل ثابت میکند که همکارش دشمن مجموعه است و لایق توبیخ ، تنبیه و حتی اخراج و....
    بعد که پرده ها کنار می رود و صداقت گفتار و کردار همکار کناری ظاهر میشود تنها مقصر اصلی یک سوتفاهم کوچک و یک سمت اشتباه نگاه قلمداد میشود و داستان تکراری جلب رضایت خاطر مکدر شده همکار.
    پدر و مادر یک دختر یا پسر جوان با چند دقیقه تاخیر و یا ساعتی خلوت گزینی جوان، هزار ویک فکر و خیال در سر خود می پرورانند و مخفیانه سعی میکنند سر از کار جوان درآورند و وقتی ناغافل وسط میدان می پرند و میخواهند به زعم خود جوان را سربزنگاه غافلگیر کنند میبینند،سمت نگاهشان اشتباه بوده و فضای فکری جوان زمین تا آسمان با پنداشته های آنها تفاوت دارد.
    این سمت اشتباه نگاه در هر ثانیه هزاران نفر را در معرض اتهام هزاران کارنکرده قرار میدهد و لحظاتی را که میتواند مملو از محبت،عشق و لطافت باشد به ساعت های عذاب آور کشیک بازپرسی و بازرسی های اشکار و مخفی تبدیل نماید.
    دیواردهای اعتماد و اطمینان با یک سمت اشتباه نگاه، ترک برمیدارند و لحظاتی که میتوانند از طریق باهم بودن گرم ولطیف شوند در سردی تنهایی،خلوت وانزوا میسوزد و ازبین میرود...

برای همگی آرزوی موفقیت وسلامتی دارم
    ویرایش توسط Snow_Trader : 07-22-2022 در ساعت 09:15
    Hard takes time, impossible a little more time

18. 26 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    درود خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم عالی باشید .

تصاویری که میذارم از پیج اینستاگرامی ارگانیک مایندد و دکتر بهزاد چاووشی که این مطالب رو گردآوری کردند برداشته شده و مربوط به چند سال پیش هست
    و خیلی موضوعات جالبی رو مطرح کردند .
    موضوع : چند مثال از افراد سرآمد که نشون میده چطور تونستن بهترین در حرفه شون باشند

image0.png
    image1.jpg
    image2.jpg
    image3.jpgimage4.jpg
    image5.jpg
    image6.jpg

امیدوارم مفید باشه .
    #ariyan
    ویرایش توسط Ariyan : 07-24-2022 در ساعت 16:59

20. 25 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع