صفحه 172 از 543 نخستنخست ... 72122162170171172173174182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,711 به 1,720 از 5423

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr.jason آواتار ها
    34,800 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    نوشتن عادت های دوستان قدیمی فکر نکنم حتی 5 الی 10 دقیقه طول بکشه اما باعث میشه دیدگاه ما خیلی باز شه
    اگه هم دوس ندارین به اشتراک بزارین من معذرت میخوام @Nami.Trader @cheris @Soroosham @b0z0rgmehr @Mr.jason @kamanche @ali.flash @ghoolak @hamoon @Brice @khoshroomahdi @Hfada @hoseinrahimi @Mr.Naseri @fxhadi @hamedzamani @mohamadrezasj @KingMilad @2mshg3bi @ashkan @SaeidFx @.Brave_Heart. @Mohammad.Parsi @OMID_R @sara.sat

تو این اکادمی همگی باهم یک خانواده هستیم و خداروشکر من راهمو پیدا کردم و دارم میرم اما مطمینن برای 100 نفر دیگه که دارن روزانه این تاپیک رو نگا کنن میکنن بسیار مفید خواهد بود و جواب این محبتتون و انرژی که میزارین رو پس خواهین گرفت
    چون دوستان بسیاری پیگیر شدن و ازم خواستن تا دوباره منشن کنمبنابراین منمبهحرف انها احترام گذاشتم
    امیدوارم شرکت کنین و 5 دقیقه از تایم مفیدتونو در اختیار دوستان بزارین
    سلام عرفان عزیز
    این پست رو میزنم تا دلگیر نشی
    ببینید همه میدونن چ کارهایی خوبه چ کارهایی بده !
    اگر کارهای خوب رو انجام بدید میشه عادت خوب و بالعکس میشه عادات بد
    همیشه بیشتر جواب تو خود سواله
    مهم ترین عادتی ک من از بچگی داشتم و تو وجودم بود این بود ک اصلا عادت ندارم سوال بپرسم مگه ب ندرت
    سوالو طرح میکنم خودم جوابشو پیدا میکنم این مورد ب من در طول زندگی خیلی کمک کرده
    و این ی کار خوبه حالا شما هزار تا کار خوب دیگه میتونید بگید
    ولی از این هزار تا چندتاش ب هدفتون مربوطه و کمکتون میکنه
    ببینید عادت ها مث برنامه های بهبود دهنده کامپیوترن
    دیدی ی برنامه هایی نصب میکنی بازی ها بهتر اجرا میشن
    عادت ها مث اونان باید ببینید کدومشون ب هدفتون کمک میکنه
    رو خودتون نصب کنید
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    10,978 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiranak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همین مشکل را من هم دارم دیروز یک کف پیدا کردم دیگر 123 امینو را یادم رفت حجم را یادم رفت tp sl را یادم رفت و یک خرید زدم و مجددا اومد توی کف پایین و دوباره یک بای زدم حساب 1000 دلاری که 1200 دلار رسیونده بودم تا نزدیک کال رفت
    فایل پیوست 334584
    ولی مجددا برگشت
    باید به خودمون سخت بگیریم باید تمرین کنیم ولی خودمون را سرزنش کنیم ما مثل بچه ای هستیم که تازه راه رفتن را یاد گرفتیم باید زمین بخوریم و بعد بلند بشیم و دوباره راه بریم .
    من اخر هفته میام خرید و فروش هایم را چک میکنم میبینم که خوب این هفته از 20 تا ترید 4 تا حد ضرر نگاشتم دو تا زود وارد معامله شدم 3 تا تارگت را رعایت نکردم و بعد میبینم از هفته گذشته بهتر بودم و این یعنی امید واری برای بهتر شدن
    این مطلب را نوشتم که بدونید این مشکل خیلی از تریدها هست فقط شما نیستی ولی با تمرین کم رنگ تر میشه
    سلام
    بله این مشکل گریبان گیر خیلی ها هست
    اگر یک درد عمیق به انجام کارهای که منجرب کال شدن میشه مثلا رعایت نککردن چک لیست حجم زیاد وصل بشه دیگه فرد ناخوداگاه ازش اجتناب میکنه
    یک ور هم لذت سودهای مستمر به رعایت کردن اصول وصل بشه که دیگه عالی میشه
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,844 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2115 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
    سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
    ممنون میشم اگر راهکار یا توصیه و یا تجربه ای دارید ذکر کنید.
    @Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
    سلام تارخ عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    راستش نظرات بعضی ازدوستان اصلا به دلم ننشست چون یا قبلا به خدمت رفته بودند (قبل از اشنا شدن با مسیر تریدری) یا قبل از هدف داشتن رفته بودن خدمت
    من کلا هنگ بعضی از نظرات بودم که چطور یک شخص میتونه بره در خدمت سربازی به نظم و انضباط برسه _ یعنی به نظرم بیشتر ماها فقط در کلمات تغییر کرده ایم و هنوز تغییرات 5 درصدی هم در خودمان ایجاد نکرده ایم _ بعضی ها از خاطرات گفته بودن _ بعضی ها از خوشی ها _ بعضی ها از اینکه در خدمت سربازی به نظم و انضباط رسیده بودن اما برام جالب بود _ وقتی یک شخص نتواند خودش خودش را تغییر دهد ایا زور افراد دیگر میتواند باعث تغییر او شود یا نه

از جناب @.brave_herat. (امیرعلی عزیز) بسیار تشکر میکنم که بهترین راه رو نشون دادند _ بعضی ها گفته بودن توانایی تغییربعضی از چیزهارو نداریم _ ایا این کلمات شایسته دانشجوی امینو هست ؟! من نمیتونم درک کنم که چطور میتونیم به همین راحتی تسلیم یه قضیه پیش پا افتاده بشیم که دولت ها مارومجبور کنن تا 2 سال عمرمون تلف بشه _ بعضی از دوستان هم 2 سال رومفید دوسنته بودن که نظر هر شخصی براخودش محترمه اما من قبول ندارم _ که چی ؟! بری بالای برج نگهبانی بدی _ بری اونجا بهت دستور بدن و.... ایا اینارو گذراندن اواقات مفید میدونین!!!!

من شخصا قبول دارم بسیاری از کارهای ما برای اینه که به سختی نیوفتیم _ ملا خودم رو میگم1 ماه هست بدجور از انرژی افتادم و 1 ماه قبل که بهم پیام دادن تا 2 روز خودتو معرفی کن میگفتم نه من از صبح تا شب تلاش میکنم _ خانواده میگفتن خب ما تورو میاریم همین شهر خودمون 7میری 2 ظهر میای بعد میشینی سر کارت _ میگفتم نههه نمیشه من باید روزانه 14 ساعتکار کنم _ اونام راضی شدن و گفتن باشه بشین سرکارت _ اما همین1ماه رو هر روز جمعا 3 ساعت تمرین و 6 ساعت تایم مفید نداشتم _ فهمیدم که بله من از سختی فرار میکنم و اینطرف هم تایم درست حسابی نمیزارم _ همون مثالی که استاد برای یکی از دوستانکه میگفتن میخوام از شغلم استعفا بدم و بیام بیام بیشتر تمرین کنم و استاد گفتن شما از یک کار فیزیکی میاین رو یک کار ذهنی و مطمین باشین شاید اینطرف هم تایم درست و حسابی نزارین و بعد خسته شین و پول واقعی بزارین و بعد کال و ....
    دقیقا یک نوع همون اتفاق سر من اومد
    حالا من باخودم عهد بستم یا مثل ادم میشینم تمرین میکنم و تایم مفید رو میرسونم به روزانه 14 ساعت و تمرین 8 ساعته یا مستقیم میرم خدمت _ ادم باید باخودش رک باشه
    حالا تارخ شما هم ببین _ اگه واقعا وقت میزاری و مطمینی میتونی پس حالو هوای خدمت سربازی رو از سرت بیرون کن حتی فکر کن از داشنگاه هم قبول نشدی و مطمین باش به زور نمیان ببرنت خدمت سربازی ولی باید مواظب باشی که پات بهکلانتری کشیده نشه تا گیرندن اما اونجا هم با کمی اصرار حل میشه
    حالا با خودت دوتا کن ببین میتونی تا 2 سال مثل تراکتور کار کنی و یه جایی برسونی خودتو ( 1 سالش رفته و ما 2 سال دیگه زمان میدیم _ استاد واسه موفقیت واسه پرایس 1 سال زمان تعیینکرده بود و واسه فراکتالی 2 سال اما من برام جای سواله حتما باید بریم دوره فراکتالی ؟!)
    اگر نه هم ازاین طرف تنبلی میکنی هم از اونطرف برو سراغ خدمتت
    من شخصا از حرفام متوجه شده باشین از خودم عصبانی هستم که چرا اتفاقات ساده باعث میشن که تایم های تمرین و مفیدم کم بشن _ چرا مدیریت تایم من 1 ماه هست که از بین رفته و .... یا درستش میکنم یامستقیم خدمت

شاید تک تک حرفام در نظم این جهان بر خلاف اون باشه وهمشون غلط باشن همانطورکه دوستان نظرات مختلفی داشتن و من با بعضی نظرات مخالف بودم شاید اونا هم با من مخالف باشن _

همانطور که استاد فرمود : (مستقیم از صحبا ایشون کپی زدم)
    سلام وقت بخیر
    خیلی عالی ولی هیچوقت دنبال سفید یا سیاه و جواب بله یا خیر نباشید همه چیز هم درست هست و هم اشتاه.
    مهم اینه آیا این مطلب میتونه به شما کمک کنه اگر جواب شما بله هست یعنی درسته
    در اخر پول که باشه همه چیز حل میشه .....
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-27-2022 در ساعت 11:18

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,710 بار در 1,578 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    نوشتن عادت های دوستان قدیمی فکر نکنم حتی 5 الی 10 دقیقه طول بکشه اما باعث میشه دیدگاه ما خیلی باز شه
    اگه هم دوس ندارین به اشتراک بزارین من معذرت میخوام @Nami.Trader @cheris @Soroosham @b0z0rgmehr @Mr.jason @kamanche @ali.flash @ghoolak @hamoon @Brice @khoshroomahdi @Hfada @hoseinrahimi @Mr.Naseri @fxhadi @hamedzamani @mohamadrezasj @KingMilad @2mshg3bi @ashkan @SaeidFx @.Brave_Heart. @Mohammad.Parsi @OMID_R @sara.sat

تو این اکادمی همگی باهم یک خانواده هستیم و خداروشکر من راهمو پیدا کردم و دارم میرم اما مطمینن برای 100 نفر دیگه که دارن روزانه این تاپیک رو نگا کنن میکنن بسیار مفید خواهد بود و جواب این محبتتون و انرژی که میزارین رو پس خواهین گرفت
    چون دوستان بسیاری پیگیر شدن و ازم خواستن تا دوباره منشن کنمبنابراین منمبهحرف انها احترام گذاشتم
    امیدوارم شرکت کنین و 5 دقیقه از تایم مفیدتونو در اختیار دوستان بزارین

سلام عرفان جان وقت بخیر
    تقریبا عادت های خوبی که برای خودت نوشتی رو انجام میدهم. یک عادت خوب دیگه ای که اضافه کنم اینه که اتاقم رو خیلی منظم و تمیز نگه میدارم که قبلا اینجوری نبود و واقعا تاثییر جالب و فوق العاده ای برام داشته که گفتم بد نیست باهاتون به اشتراک بزارم.

موفق باشید
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام تارخ عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    راستش نظرات بعضی ازدوستان اصلا به دلم ننشست چون یا قبلا به خدمت رفته بودند (قبل از اشنا شدن با مسیر تریدری) یا قبل از هدف داشتن رفته بودن خدمت
    من کلا هنگ بعضی از نظرات بودم که چطور یک شخص میتونه بره در خدمت سربازی به نظم و انضباط برسه _ یعنی به نظرم بیشتر ماها فقط در کلمات تغییر کرده ایم و هنوز تغییرات 5 درصدی هم در خودمان ایجاد نکرده ایم _ بعضی ها از خاطرات گفته بودن _ بعضی ها از خوشی ها _ بعضی ها از اینکه در خدمت سربازی به نظم و انضباط رسیده بودن اما برام جالب بود _ وقتی یک شخص نتواند خودش خودش را تغییر دهد ایا زور افراد دیگر میتواند باعث تغییر او شود یا نه

از جناب @.brave_herat. (امیرعلی عزیز) بسیار تشکر میکنم که بهترین راه رو نشون دادند _ بعضی ها گفته بودن توانایی تغییربعضی از چیزهارو نداریم _ ایا این کلمات شایسته دانشجوی امینو هست ؟! من نمیتونم درک کنم که چطور میتونیم به همین راحتی تسلیم یه قضیه پیش پا افتاده بشیم که دولت ها مارومجبور کنن تا 2 سال عمرمون تلف بشه _ بعضی از دوستان هم 2 سال رومفید دوسنته بودن که نظر هر شخصی براخودش محترمه اما من قبول ندارم _ که چی ؟! بری بالای برج نگهبانی بدی _ بری اونجا بهت دستور بدن و.... ایا اینارو گذراندن اواقات مفید میدونین!!!!

من شخصا قبول دارم بسیاری از کارهای ما برای اینه که به سختی نیوفتیم _ ملا خودم رو میگم1 ماه هست بدجور از انرژی افتادم و 1 ماه قبل که بهم پیام دادن تا 2 روز خودتو معرفی کن میگفتم نه من از صبح تا شب تلاش میکنم _ خانواده میگفتن خب ما تورو میاریم همین شهر خودمون 7میری 2 ظهر میای بعد میشینی سر کارت _ میگفتم نههه نمیشه من باید روزانه 14 ساعتکار کنم _ اونام راضی شدن و گفتن باشه بشین سرکارت _ اما همین1ماه رو هر روز جمعا 3 ساعت تمرین و 6 ساعت تایم مفید نداشتم _ فهمیدم که بله من از سختی فرار میکنم و اینطرف هم تایم درست حسابی نمیزارم _ همون مثالی که استاد برای یکی از دوستانکه میگفتن میخوام از شغلم استعفا بدم و بیام بیام بیشتر تمرین کنم و استاد گفتن شما از یک کار فیزیکی میاین رو یک کار ذهنی و مطمین باشین شاید اینطرف هم تایم درست و حسابی نزارین و بعد خسته شین و پول واقعی بزارین و بعد کال و ....
    دقیقا یک نوع همون اتفاق سر من اومد
    حالا من باخودم عهد بستم یا مثل ادم میشینم تمرین میکنم و تایم مفید رو میرسونم به روزانه 14 ساعت و تمرین 8 ساعته یا مستقیم میرم خدمت _ ادم باید باخودش رک باشه
    حالا تارخ شما هم ببین _ اگه واقعا وقت میزاری و مطمینی میتونی پس حالو هوای خدمت سربازی رو از سرت بیرون کن حتی فکر کن از داشنگاه هم قبول نشدی و مطمین باش به زور نمیان ببرنت خدمت سربازی ولی باید مواظب باشی که پات بهکلانتری کشیده نشه تا گیرندن اما اونجا هم با کمی اصرار حل میشه
    حالا با خودت دوتا کن ببین میتونی تا 2 سال مثل تراکتور کار کنی و یه جایی برسونی خودتو ( 1 سالش رفته و ما 2 سال دیگه زمان میدیم _ استاد واسه موفقیت واسه پرایس 1 سال زمان تعیینکرده بود و واسه فراکتالی 2 سال اما من برام جای سواله حتما باید بریم دوره فراکتالی ؟!)
    اگر نه هم ازاین طرف تنبلی میکنی هم از اونطرف برو سراغ خدمتت
    من شخصا از حرفام متوجه شده باشین از خودم عصبانی هستم که چرا اتفاقات ساده باعث میشن که تایم های تمرین و مفیدم کم بشن _ چرا مدیریت تایم من 1 ماه هست که از بین رفته و .... یا درستش میکنم یامستقیم خدمت

شاید تک تک حرفام در نظم این جهان بر خلاف اون باشه وهمشون غلط باشن همانطورکه دوستان نظرات مختلفی داشتن و من با بعضی نظرات مخالف بودم شاید اونا هم با من مخالف باشن _

همانطور که استاد فرمود : (مستقیم از صحبا ایشون کپی زدم)
    سلام وقت بخیر
    خیلی عالی ولی هیچوقت دنبال سفید یا سیاه و جواب بله یا خیر نباشید همه چیز هم درست هست و هم اشتاه.
    مهم اینه آیا این مطلب میتونه به شما کمک کنه اگر جواب شما بله هست یعنی درسته
    در اخر پول که باشه همه چیز حل میشه .....
    سلام عرفان عزیز
    متنت عالی بود و کامل.
    من هم تقریبا یه همچین قول و قراری با خودم گذاشتم ولی به یک شکل دیگه.امیدوارم بتونم عملیش کنم.
    in all chaos there is calculation

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    هم اندیشی
    مبحث روانشناسی تا قبل از تاپیک ترید

سلام دوستان وقت بخیر

طبق صحبت های استاد و همچنین کتاب سایکو سیبرنتیک از ماکسول مارتز (جمع بندی برای موفقیت روانشناسی و مستمر در مارکت) ما برای موفقیت تا قبل از تاپیک ترید بهتره چند کار رو انجام بدیم
    مراحل به ترتیب اند

1: نوشتن یک چک لیست مطلوب و مکتوب با حد ضرر مجاز

2: تمرین سایه زنی با چک لیست ( اجراش کن ولی دکمه بای و سل رو نزن)

3: تمرین کشیدن ماشه با تفنگ خالی (با کمترین حجم چک لیستتو اجرا کن)

4: ترید در دمو با روزی x درصد هدف روزانه

تعداد تمرین های تا قبل از مرحله 4 بستگی به خود تریدر داره معمولا 50 مورد کافیه(از نظر من یک رفتار ثابت )
    5: ریل

ممنون میشم از دوستان قدیم و جدید که نظرات خودشونو اعمال کنن و اگر کم یا زیادی هست بهش اضافه یا کم کنند (میشد در قالب هم اندیشی گذاشت اما خب تاپیک شلوغی نیست که پست ها گم شه اما در اصل یک هم اندیشیه)
    @Milad-Trader @Brian @miRHesam @amirreza @tarokh @Snow_Trader @mohammad-zrm @fxhadi
    @Ali97 @oveys
    از دوستانی که فراموش کردم تگ کنم عذرخواهی میکنم حضور ذهن نداشتم ..هرکسی میتونه نظرشو در این مورد بده ( الزام اینه که به تاپیک ترید رسیده باشید )

موفق باشید
    سلام ارادت
    خیلیم عالی.فقط یه سوال.هرکدوم از این مراحل 1ماه تریدری یا 2ماه تقویمی هست؟
    in all chaos there is calculation

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    هم اندیشی

سلام دوستان وقت بخیر

طبق صحبت های استاد و همچنین کتاب سایکو سیبرنتیک از ماکسول مارتز (جمع بندی برای موفقیت روانشناسی و مستمر در مارکت) ما برای موفقیت تا قبل از تاپیک ترید بهتره چند کار رو انجام بدیم
    مراحل به ترتیب اند

تعداد تمرین های تا قبل از مرحله 4 بستگی به خود تریدر داره معمولا 50 مورد کافیه(از نظر من یک رفتار ثابت )

ممنون میشم از دوستان قدیم و جدید که نظرات خودشونو اعمال کنن و اگر کم یا زیادی هست بهش اضافه یا کم کنند (میشد در قالب هم اندیشی گذاشت اما خب تاپیک شلوغی نیست که پست ها گم شه اما در اصل یک هم اندیشیه)
    @Milad-Trader @Brian @miRHesam @amirreza @tarokh @Snow_Trader @mohammad-zrm @fxhadi
    @Ali97 @oveys
    از دوستانی که فراموش کردم تگ کنم عذرخواهی میکنم حضور ذهن نداشتم ..هرکسی میتونه نظرشو در این مورد بده ( الزام اینه که به تاپیک ترید رسیده باشید )

موفق باشید
    درود محمد عزیز
    مطمعنم که عالی هستی
    مبحث خوبی رو باز کردی و جای هم دلی و تبادل نظر داره و قطعن نیازمند نظرات دوستان قدیمی و باتجربه هست.
    به دید من مهمترین بخشی که درموارد بالا باون اشاره شد مبحث چک لیست هست، البته نه یک چک لیست ایده ال در شروع بلکه یک چک لیست قابل قبول ،اینکه بدونیم قراره چه عملی انجام بدیم و یا از مارکت چی میخوایم ووو مضافن اینکه با بلوغ فردی و تریدری چک لیست نیز اپدیت شده و به سمت تکمیل شدن میره.
    این مبحث چک لیست به دید من یک مبحث گنگ هست که خیلی بهش پرداخته نشده و همیشه ازش صحبت میشه ولی برای دانش پذیران جدید ملموس نیست .
    افراد (مثل خویشتن) عمدتن نتایج تریدشون میذارن ولی دلایل ورود یا خروج از معامله(یاهمان چک لیست؟) رو اشاره نمیکنن.به دید من در تاپیک سیستماتیک حداقل هر فرد یک پست یا اولین پست خودش در این تاپیک چک لیست اش رو قرار بده تا سایر دوستان با ازمون و خطا به لیست مشابه شخصیت خودشون دست پیدا کنن!
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    هم اندیشی

سلام دوستان وقت بخیر

مراحل به ترتیب اند

@Ali97 @oveys

موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر محمدجان
    امیدوارم عالی باشید
    این خیلی خوب هست که تلاش میکنید و میخواید مسیری رو طراحی کنید که نتایج مطلوب بدست بیارید و قطعا تمام مواردی که اشاره کردید هم برای موفقیت یک تریدر بسیار تاثیرگذار هست
    اما نظر شخصیم
    این موضوع رو از استاد بپرسید و مسیری رو که ایشون رفتند برید تا نتایجی که ایشون بدست آوردن بدست بیارید
    خیلی وقتها ما دوست داریم مسیری رو طراحی کنیم و پیش بریم و نتایج متفاوتی رو کسب کنیم و نتایجی که باب میلمون هست
    اما این مسیر هنوز طی نشده و در مرحله آزمون و خطا هست
    اما مسیری رو که استاد بگن قطعا ایشون طی کردند و اگر ما این مسیر رو طی کنیم همون نتایج استاد رو بدست میاریم بدون اتلاف وقت و آزمون و سعی و خطا
    همونطور که استاد اشاره کردند اقرار هست فایلی در خصوص ترید و حجم و نحوه عملکرد و ... بگذارند احتمالا بخشی از سوالاتتون در اون فایل پاسخ داده بشه
    عذرخواهی میکنم که نتونستم کمکتون کنم برای طراحی مسیری که مد نظرتون هست
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,589 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    تشکر میکنم از همه دوستانی که راهنمایی کردند

درود اقا تارخ گل
    خیلی هم عالی
    بله منظورم مدیتیشن دعوت به تمرین ذن هست اما با چاشنی گفته های خانم هیکس (طرز نشستن طبق دعوت به تمرین ذن)
    موهام رو هم بزنم فایده نداره، بدنم مور مور میشه
    پیاده روی عالی بود حتما امتحانش میکنم به طوری که گفتین
    شاد باشید و ثروتمند

وقت شما هم بخیر علی اقای عزیز
    آزاد شدن کندالینی یعنی چی؟ ایا هورمونه و اینکه کاراییش چیه؟
    وصل شدن برق به کمر رو دقیق نمیتونم بگم (شاید با ولت کم باشه) ولی اکثرا از پشت گردن یکم پایینتر و دستهام هست. کم پیش میاد به پاهام برسه
    سلامت و موفق باشید
    سلام وقت بخیر
    اینجا یه توضیح مختصری داده میتونید مطالعه کنید
    https://relaxsomeone.com/kundalini-energy/
    در کوی خرابات گذر میکردم
    وین دلق بشر دوخت بدر میکردم

هرکس نظری به جانبی میافکند
    من بر نظر خویش نظر میکردم

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Brian آواتار ها
    24,361 بار در 6,273 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4830 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    هم اندیشی

سلام دوستان وقت بخیر

مراحل به ترتیب اند

@Ali97 @oveys
    @amino

موفق باشید
    با سلام محمد عزیز ، فرمودید تا قبل از تاپیک ترید بر همین اساس پیشنهاد من انجام تمرینات هر درس به تعداد دویست مورد صحیح و رفع اشکال شده است . (مواردی که بر روی چارت خطوط رسم میکنیم و متوجه میشویم مقداری با معیارهای درس مربوطه همخوانی ندارد جزء تمرینات محسوب نمیشود ، یک آرشیو دسته بندی شده برای تمرینات دویست تایی هر درس نیز تهیه شود) موفق باشید دوست من

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از Brian عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع