صفحه 159 از 554 نخستنخست ... 59109149157158159160161169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,581 به 1,590 از 5531

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Behnambaziar آواتار ها
    3,907 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    اها پس اینجوریا بوده خیلیم عالی که هدفمند کار کردی من اشتباه متوجه شده بودم
    اره اروم اروم تغییرات رخ میده مثلا اولین بار یه هفته تو سی تریدر دووم میاری دفه بعد باز خاسی بیای یه ماه دووم میاری بعد اروم اروم ..البته این حتمی نیس همه باید بیان سی تریدر کار کنن شاید خیلیا متاتریدر رو ترجیح بدن فقط خاستم بگم اروم اروم رخ میده تغییرات
    کلا سرعت زیاد فاجعه افرین تا مزیت ..مزیتش خیلی کم عین سیگار فقط ارومت میکنه ولی کلی ضرر به سلامتی میزنه

عروسی هم خوش بگزره عوض منم خوش بگزرون مبارکا باش
    فقط نوشابه اوردن برنداریاااا حال کن میتونی تو اون مجلس عروسی خودتو کنترل کنی و عین بقیه نیستی این خودش یه حرکت خیلی خوبیه واعتماد بنفس میده بهت
    من انقد دوس دارم هی تو فضاهایی قرار بگیرم که کنترلگرم به محک خوردن و امتحان وچالش کشیده بشه تا ببینم چندمرده حلاجم ازین موقعیتها لذت ببر

موفق باشی بهنام عزیز
    قربونت مجید جان.من کلا خیلی اهل شلوغی و عروسی و اینا نیستم.اینم مجبوری باید برم دیگه نمیشه پیچوند.
    راجع به نوشابه و به چالش کشیدن حرفت خیلی جالب بود.من یه چالش شخصی در این مورد داشتم گفتنش خالی از لطف نیست.در این چند وقت اخیر بحث هم زیاد راجع بهش شده تو انجمن.سیگاری که اشاره کردی بهش رو من 2بار حدود 1سال ترک کردم و الان هم 4ماهه دوباره گذاشتم کنار.بار اول که ترک کردم سال 96 بود.واسه همین ثابت کردن به خودم و به چالش کشیدن خودم 2-3 بار یه نخ سیگار رو روشن کردم تا زمانی که تا تهش بسوزه تو دستم نگه داشتم بدون اینکه لب بهش بزنم.خودم رو مجبور میکردم سوختنش رو تماشا کنم.دقیقا همین حس اعتماد به نفسی که میگی رو من تو اون برهه تجربه کرده بودم.حس میکردم دیگه هیچی جلودارم نیست.اما خب بعد از حدود 1 سال که دوباره شروع کردم دقیقا به همون شدت حتی بیشتر احساس ضعیف بودن بهم دست داد و دچار عدم اعتماد به نفس شدم.
    به نظرم این چالش ها یه جور بار روانی اضافی برای انسان ایجاد میکنن مجید جان.
    اگر انسان ناخواسته در این موقعیت ها قرار بگیره خب طبیعتا چاره ای جز رد درخواست بقیه (نوشابه،سیگار یا هرچیز دیگه ای) نداره.اما این که دوست داشته باشیم تو این موقعیت ها باشیم و خودمون رو به چالش بکشیم و به خودمون افتخار کنیم که مثل بقیه نیستیم یه جورایی ممکنه به ضررمون تموم بشه.چون در این صورت خیلی به خودمون مطمین میشیم و اگر یه روزی یه جایی دوباره خواستیم اون کار رو به هردلیلی انجام بدیم،ساده از کنار انجام دادنش نمیگذریم و ممکنه خودمون رو مؤاخذه کنیم.من بعد از تمام این تجارب به این نتیجه رسیدم که هرکاری که انجام میدم صرفا بخاطر لایف استایلی هست که برای خودم انتخاب کردم و خودم رو برتر از کسی نمیدونم.هر بار که اومدم خودم رو از هر نظر بهتر از بقیه بدونم یه جوری بهم ثابت شد که این طرز فکر اشتباهه.شاید یکی سیگار بکشه،نوشابه بخوره اما در یک زمینه ی دیگه خیلی اراده ی بیشتری نسبت به من داشته باشه.
    اگر دوستان نظری در مورد این موضوع یا تجربه ی مشابهی دارند خوشحال میشم با ما به اشتراک بزارند.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,016 بار در 849 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    قربونت مجید جان.من کلا خیلی اهل شلوغی و عروسی و اینا نیستم.اینم مجبوری باید برم دیگه نمیشه پیچوند.
    راجع به نوشابه و به چالش کشیدن حرفت خیلی جالب بود.من یه چالش شخصی در این مورد داشتم گفتنش خالی از لطف نیست.در این چند وقت اخیر بحث هم زیاد راجع بهش شده تو انجمن.سیگاری که اشاره کردی بهش رو من 2بار حدود 1سال ترک کردم و الان هم 4ماهه دوباره گذاشتم کنار.بار اول که ترک کردم سال 96 بود.واسه همین ثابت کردن به خودم و به چالش کشیدن خودم 2-3 بار یه نخ سیگار رو روشن کردم تا زمانی که تا تهش بسوزه تو دستم نگه داشتم بدون اینکه لب بهش بزنم.خودم رو مجبور میکردم سوختنش رو تماشا کنم.دقیقا همین حس اعتماد به نفسی که میگی رو من تو اون برهه تجربه کرده بودم.حس میکردم دیگه هیچی جلودارم نیست.اما خب بعد از حدود 1 سال که دوباره شروع کردم دقیقا به همون شدت حتی بیشتر احساس ضعیف بودن بهم دست داد و دچار عدم اعتماد به نفس شدم.
    به نظرم این چالش ها یه جور بار روانی اضافی برای انسان ایجاد میکنن مجید جان.
    اگر انسان ناخواسته در این موقعیت ها قرار بگیره خب طبیعتا چاره ای جز رد درخواست بقیه (نوشابه،سیگار یا هرچیز دیگه ای) نداره.اما این که دوست داشته باشیم تو این موقعیت ها باشیم و خودمون رو به چالش بکشیم و به خودمون افتخار کنیم که مثل بقیه نیستیم یه جورایی ممکنه به ضررمون تموم بشه.چون در این صورت خیلی به خودمون مطمین میشیم و اگر یه روزی یه جایی دوباره خواستیم اون کار رو به هردلیلی انجام بدیم،ساده از کنار انجام دادنش نمیگذریم و ممکنه خودمون رو مؤاخذه کنیم.من بعد از تمام این تجارب به این نتیجه رسیدم که هرکاری که انجام میدم صرفا بخاطر لایف استایلی هست که برای خودم انتخاب کردم و خودم رو برتر از کسی نمیدونم.هر بار که اومدم خودم رو از هر نظر بهتر از بقیه بدونم یه جوری بهم ثابت شد که این طرز فکر اشتباهه.شاید یکی سیگار بکشه،نوشابه بخوره اما در یک زمینه ی دیگه خیلی اراده ی بیشتری نسبت به من داشته باشه.
    اگر دوستان نظری در مورد این موضوع یا تجربه ی مشابهی دارند خوشحال میشم با ما به اشتراک بزارند.

دیدگاه خوبی رو درمیون گزاشتی ....وقتی تو روزمره اتفاقاتی مهمونی چیزی پیش میاد این موقع ها که خب خیلیم کم میوفته این اعتماد بنفس رو بدست میارم ..وقتی گفتم به چالش میکشم اینجوری که وقتی با دوستام هستم یهو نگا میکنی همشون دارن با گوشی تو فضای مجازی مشغول هستند من کتابمو باز میکنم میخونم اینم بگم من هر جا برم همیشه یه کتاب با خودم میبرم که حالا یوقت اتوبوس دیر رسید یا یه اتفاقی افتاد معطل شدم بجاش کتاب بخونم ..از این لحاظ به چالش کشیدن برعکس جواب خیلی بهتریم میده چون هی داری این چالش هارو روهم برا ذهنت جا میندازی وتازگی نداره که یهو توهم وسوسه شی وبرگردی به عادات قبلیت ...ولی این چیزهایی که گفتم و چالش ها برای عادت های معمولی نه اعتیاد من خیلی بازی ویدیویی انجام میدادم 5 سال بالای روزی 6ساعت گیم بازی میکردم و اعتیاد داشتم بهش این فرق میکنه و الان سه سالی هس حتی تو لب تایم هیچ بازی ندارم چه برسه بازی کردن ولی اگه من هی خودم در معرض این بازیها قرار بدم شاید یکی دوبار بتونم خودمو نگه دارم ولی چون اعتیاد قدرت زیادی داره زود میتونه ناخودآگاهت تورو برگردونه سراغش ...سیگار هم عین همینه وقتی انقدی تکرار میشه که از عادت تبدیل بشه به اعتیاد کاملا باهات موافقم که هرچقد درمعرض قرار بگیریم و هی بخایم بگیم من دیگ ترکش کردم نه این برعکس جواب میده وشکنندش میکنه ...در موضوع نوشابه هم فقط بحث اراده و اعتماد بنفس نیس بحث سلامتی هم هست هر چقد شیرین جات کمتر دندان هایی سالم تر قند خون نرمال تر وکلی مباحث دیگ هس که خیلی خوب میشه که بزاریمش کنار برای همیشه
    من حتی قبل از آشنایی با اکادمی قند رو هم حذف کرده بودم چایی رو خالی میخورم فک کنم 6 سالی میشه حبه قند تو دستم نگرفتم نه فقط من پدرمم همینطوره تو خونه ما مهمون که میاد ازبس مصرف قند کمی هست یادمون میره کنار چایی برا مهمون قند بیاریم ولی این عادات معمولی که گفتم وقتی هی به چالش کشیده میشن راحت میتونی از پسش بربیای چون عادت قوی نبوده و من چند سال همینطوریم و اعتماد بنفس کوچولو میده نه اینکه ادم بگه من دیگ قند نمیخورم خیلی ادم برتر فلان هستم نه بخاطر خودمون وسلامتیمون تغییرش دادیم بخاطر برتری نسبت به کسی نبوده کلا هرچقد برا خودمون زندگی کنیم موفق تر و زندگی خوب تری داریم هی خودتو با بقیه مقایسه کردن و حساب کتاب خودت با بقیه زندگی خودمونو متشنج میکنه یکی قند نمیخوره یک تنقلات کمتری مصرف میکنه یکی مسواک همیشه میزنه یکی هر روز صب دوش مگیره و کلی ازینا هس که هر کسی در زمینه هایی توجه داره و اهمیت میده
    و از این بابت نیس خودمونو برتر بدونیم واینا، بخاطر خودمون تلاش کردیم بهتر بشیم و اهمیت بدیم وانجامشون بدیم ...وگرنه برا کسی نمخایم ثابت کنیم خودمونوتنها چیزی که هس بخودم ثابت کنم که من به سلامتیم توجه میکنم واهمیت میدم و لایف استایل سالمی برا خودم بسازم چون از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم
    با رسیدگی به سلامت و اینجور مباحث ذهن مدت زمان بیشتری عمر مفید خواهد داشت حالا مونده بخودمون از این عمر مفید چجوری استفاده کنیم ولی اول شرایطش رو فراهم باید کنیم تا ازش بهره ببریم هر چقد مدت زمان بیشتری بتونیم این رو در شرایط سالمتری نگه داری کنیم خودمون به درجات بالاتری میتونیم برسونیم
    ویرایش توسط Snow_Trader : 06-18-2022 در ساعت 07:43
    Hard takes time, impossible a little more time

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,436 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام علی جان
    عالی بود ممنونم
    یه مشکل یا پیشنهاد یا هرچیزی که من قراربود انجام بدم اینه که ابتدا در اولین سود اونو خرج کنم
    بعد در دومین اونو بردارم در سومین هر بار با توجه به افزایش بالانس مقداری از اونوبردارم
    مثلا فکر کن پولم در طی 1 سال رسیده به 400 میلیون حالا سد ذهنی من شاید 1 میلیارد باشه بنابراین الان که دوباره 400 میلیون رو تو یک ماه کردم 800 میلیون برای مثال 600 میلیون از اونو برداشت میکنم تا با 200میلیون در 3 ماه اونو با هر ماه افزایش 100 درصدی اگه بتونم برسونم به 1میلیارد و 200 میلیون و یهو با 400 میلیون و کل بالانس ریسک نکنم
    حالا نظر شما چیه؟
    به ترتیب اینا میتونن سد های ذهنی باشن 100میلیون
    1 میلیارد
    10 میلیارد
    100 میلیارد
    1000میلیارد
    و ...
    کلا با صفرا مشکل دارم
    و در این صورت قانون میتوز عمل نمیکنه
    ممنون میشم نظر بقیه رو هم داشته باشم و مخصوصا خود علی جان
    در ضمن علی جان ویدیو واسه من صدا نداشت _ ایا کلا صدا نداشت ویدیو؟
    سلام و درود عرفان جان
    امیدوارم عالی باشی و روز و هفته عالی رو شروع کرده باشی
    ابتدا ببخشید دیر جواب دادم به پیامتون چون برای افزایش قدرت صبرم باید از پنجشنبه بعد از ظهر تا شنبه صبح از آکادمی و چارت و فارکس دور میبودم اینم پیوست کنید به پستی که در مورد عادتها منشنم کرده بودید
    عرفان جان من از ارسال این پست هدفی داشتم و اون هم یکیش افزایش قدرت صبر و عجله نکردن دوستان و دیگری ایجاد اشتیاق لازم برای ادامه مسیر و وقت زیاد گذاشتن برا تمرینات بود که متوجه باشند هرچقدرهم وقت زیادی صرف یادگیری کنند و با مشکلات مواجه بشند در نهایت و در ته مسیر با یک یا دو سال کار کردن اصولی میتونند زندگی خودشون و اطرافیانشون رو دگرگون کنند
    در مورد برنامه و هدف من و شما و حتی سایر دوستان برنامه و هدفهای شخصی و متفاوتی داریم اما در نهایت ابتدا برای رشد کردن و اصولی کار کردن برنامه و هدفی رو که استاد برامون تعیین خواهند کرد انجام خواهیم داد و انجام برنامه و هدف شخصی خودمون بعد از طی مسیر و رد کردن برنامه و هدف تعیین شده از سمت استاد امینو خواهد بود
    در رابطه با موردی که با صفرها دارید این تنها شما نیستید که درگیر این موضوع هستید همه انسانها یا بخوایم بگیم اکثریت انسانها با اعداد رند مورد دارن ، طلای جهانی رو در نظر بگیرید چند سال هست درگیر 2000 هست ، یا حتی در اندازه حرکت موجهای اصلی روندتون ببینید در 100% اصلاح میکنه ، این مورد در همه وجود داره ، اعداد بزرگ و صفر و روند همشون راهکارشون تصویر سازی هست که وقتی کم موندید برسید به این اعداد تصویر سازی میکنید که مثلا هنوز 30% به رسیدن به این رقم موندید و تریدهاتون رو انجام میدید مثلا اگر روی 100 دلار مشکل داشتید و بالانستون 95 دلار بود در ذهنتون تصویر سازی میکنید که بالانستون مثلا 75 دلار هست هنوز و باید ادامه بدید .
    قانون میتوز در همه حال کار میکنه و با میزان پول کاری نداره اون فقط یک تقسیم سلولی هست یعنی 1 رو میکنه 2 و 2 رو میکنه 4 و 4 رو میکنه 8 به همین ترتیب حالا هر مبلغ و هر میزانی میخواد باشه .
    فایل برا من درست هست اگر بازم مورد دارین میتونید از سایت اصلی نگاهش کنید : http://www.boursetrainer.ir/post/5

ارزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه @Proadmin
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    میخواستم در رابطه با عادت های خوبی که ایجاد کردین بدونم
    استاد یک تاپیک زد در رابطه با عادت های تریدرهای موفق ولی بچه ها فعالیت نکردن
    و اینجا یه هم اندیشی خواستم داشته باشیم
    عادت هایی که خودم ساختم در طی 9 ماه اینا هستن
    1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    عادتهای بدی ک دارم کنار میزارم
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

عادت خوبی که از قبل داشتم
    1)منظم بودم

لطفا بالای پست بزنید چند ماه هست در اکادمی شرکت کردین

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
    پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-18-2022 در ساعت 13:45

8. 27 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,036 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 519 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    1)یک ذفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

1)منظم بودم

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi

سلام عرفان جانکار کردن روی عادت و تغییر عادت های منفی عالی هستند.
    من هم برای خودم عادتهای مختلفی رو ایجاد کردم از جمله:
    1.بستن کمربند ایمنی موقع رانندگی
    2. رفتن با سرعت مجاز
    3.تمرین زبان بین 10تا20 دقیقه
    4. خوندن 10صفحه کتاب
    5. مرتب کردن اتاق و تمیز کردن میز کاری
    6.چک لیست کردن کارهای روزانه
    و ...

زمان عضویت هم زیر عکس پروفایل نوشته
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

benxa آواتار ها
    9,797 بار در 1,909 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1975 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    1)یک ذفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

@ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi

سلام عرفان عزیز ، واقعیتش من هیچ عادت جدیدی جز کنار گذاشتن تنبلی در زمینه اموزش و تمرین کردن روزانه نتونستم ایجاد کنم ، اونم چون واقعا نیاز به این کار دارم ، بیش از یکسال هست که در آکادمی هستم
    ویرایش توسط benxa : 06-18-2022 در ساعت 10:08
    All the pieces fall to his wish

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از benxa عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,104 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام
    حال دلت عالی
    ساخت عادت خوب عالیه ، ولی مهمتر از اون چرای بسیار معروف جناب امینو هست که مدام باید از خودمون بپرسیم.
    بارها شده عادت های خوبی رو ساختم و به زور خودم رو مجبور به تکرارش کردم ولی بعد از مدتی برگشتم به تنظیمات کارخونه
    به نظرم قبل ایجاد عادت باید از خودمون بپرسیم چرا باید همچین عادتی رو در خودمون بوجود بیاریم یا چرا باید همچین عادت بدی رو از بین ببریم . بعد میتونیم عادتی رو ایجاد یا از بین ببریم .
    1. برای ایجاد عادت خوب ، انجام اون عادت رو به قدری آسون کنید که انجام ندادنش سخت تر از انجام دادنش باشه ( مثلا ورزش : انجام روزی یک حرکت شنا ) ( مطالعه : روزی یک صفحه مطالعه )
    2. برای از بین بردن عادت بد ، مسیر دسترسی به اون عادت رو سخت کنید .( کاری که خودم انجام دادم ، حذف شبکه های مجازی از روی موبایل و ریختن اونها روی لبتاب . بارها شده میخوام تلگرام چک کنم ولی چون هربار باید لبتاب روشن کنم منصرف میشم )

این دو نکته طلایی هست که از جمع بندی کتب مختلفی که در این زمینه مطاله کردم ، امیدوارم به دردتون بخوره
    شاید با موضوع پست کمی متفاوت باشه امیدوارم بهتون کمک کنه
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

ویرایش توسط Hosseinbagheri : 06-18-2022 در ساعت 10:49
    شانس هرگز کافی نیست.

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,907 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

سلام.
    13 ماه هست در اکادمی فعالیت دارم.عادت های خوبی که حضور در اکادمی باعث شد به وجود بیارم:
    1-زمان استفاده از گوشی و شبکه های مجازی از روزی 4-6 ساعت رسید به کمتر از 1ساعت(کامل حذف نکردم چون به نظرم اگر کنترل شده باشه خوبه)
    2-بستن کمربند ایمنی در ابتدای نشستن پشت ماشین(قبلا فقط واسه دوربین نگه میداشتم)
    3-اعتیاد شدیدی به بازی کال اف داشتم و به حدی رسیده بود که 1-2 ماه قبل از ورود به اکادمی اکثرا از 10 شب تا 4-5صبح بازی میکردم اما بعد از ورود به اکادمی شد روزی 1-2 ساعت و الان 4ماهه که کلا بازی نمیکنم.
    4-ترک سیگار(البته همونطور که گفتم قبلا هم تجربش رو داشتم اما حضور در اکادمی باعث شد با اگاهی و انگیزه ی بیشتری این عادت رو حذف کنم)
    5-کتاب خوندن هدفمند و به طور منظم.
    6-صبور شدن
    7-تمایل به ایجاد نظم بیشتر در همه ی ابعاد زندگی
    عادتی که خیلی سعی کردم در خودم به وجود بیارم و تا یه جایی موفق بودم بیدار شدن 5صبح بود.مخصوصا اواخر دور سوم تمرین هام که خیلی سفت و سخت تمرین میکردم و جامعه اماری میگرفتم شاید بیش از 2ماه 4-5 صبح بیدار میشدم اما از وقتی که به تاپیک ترید رسیدم دیگه نتونستم زودتر از 7-8 بیدار بشم(بعضی وقتا خیلی دیر تر) و همچنان در حال کار کردن روی این عادت هستم.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

سلام عرفان عزيز
    من از شب يلدا تو دوره شركت كردم.يعني تقريبا 6ماهه.
    من عادت هاي خوبي كه كلا در زندگي و مخصوصا اين يك سال اخر ساختم اينا بود:
    1.خوندن ماهي 3 تا كتاب
    2.ديدن تمام فيلم ها و مطالب به صورت انگليسي
    3.حذف تمامي شبكه هاي مجازي
    4.حذف تلويزيون
    5.حذف ادم هاي سمي زندگي
    6.بازي فراواني
    7.مديتيشن
    8.بررسي هر اشتباهم(چه در زندگي چه در تريد)

ورزش رو هم در همين چند روزه شروع ميكنم
    in all chaos there is calculation

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,016 بار در 849 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امیدوارم حلتون عالی باشه
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

سلام
    وقتت بخیر عرفان عزیز
    یک سال ونیم هست در اکادمی عضویت دارم

من ذهنیت لاک پشتی و اروم حرکت کردن رو تو خودم جا انداختم
    با مسائل و اتفاقات هیجانی وناگهانی سعی کردم عادت اروم موندن و منطقی نگا کردن به ماجرا رو داشته باشم
    شکرگزار بودن در اول صب و در طول ساعات زندگیم
    سحر خیز بودن
    نوشابه نخوردن و حذف کردن کاملش حدودا یسال ونیم هس لب به نوشابه نزدم به هیچ عنوان این اجازه رو بخودم ندادم
    تغذیه مناسب
    خنده های بیشترتر
    لذت بردن از زندگیم با هر شرایط کم و کاستی که دارم یجور میشه گفت پذیرفتن زندگیم عادت کردن به زندگیم ینی هی عین خیلیا نمیگم ایرانم شد کشور یا شاکی بودن از سطح رفاه وزندگی (شاکی نبودنو در عوض حرف زدن الکی و انتقال موج منفی دنبال تلاش بیشتر برای زندگی ورفاه بهتر و انتقال انرژی مثبت در اطرافم)
    اهنگ بیکلام گوش دادن
    یک فرد هدفنمد
    مسواک
    ورزش
    بازی فراوانی
    حذف اینیستاگرام
    حذف کردن بازی های ویدیویی من یه پی اس باز حرفه ای بودم بالغ بر 5 ساعت روزانه فوتبال پلی استیشن بازی میکردم الان کلا دوسه سالی حتی بازی در لب تابم ندارم چه برسه بازی کردن
    مطالعه کردن
    تقویت کردن روانشناسیم
    مرتب بودن
    خوش اخلاق تر شدن و ظرفیت تحملمو بردم بالا زود جوش نیارم
    طرز راه رفتن و حرف زدن بهتر و سرحال و پرانرزی بودن
    تلويزيون نگاه نكردن و اهميت ندادن به حواشي وخبرهايي كه در حيطه زندگي من و پیشرفت من نیست
    تغییر دیدگاه بهتر نسبت به شکست ها
    صبورتر شدن
    ویرایش توسط Snow_Trader : 06-18-2022 در ساعت 12:09
    Hard takes time, impossible a little more time

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع