صفحه 153 از 552 نخستنخست ... 53103143151152153154155163203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,521 به 1,530 از 5512

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Saman01 آواتار ها
    3,355 بار در 725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام و درود بر علی اقا برادر بزرگوارم
    ارداتمندم، سرم شلوغه یمدته. ایام امتحان هست و زمان کمی دارم برای بودن در اکادمی
    امیدوارم شماهم همیشه همینطور مثبت باشید و حالتون خوب باشه
    ازاین بابت تشکر میکنم از شما که همیشه با انرژی و انگیزه راهنمایی میکنید و حس خوبی رو انتقال میدین
    ممنونم بابت پیگیری شما @Ali97

سلامت و ثروتمند باشیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام سامان جان
    خوبی ؟
    خیلی وقت بود ازتون خبری نداشتم ، انشالله همیشه اینجور پر انرژی ادامه بدی
    در مورد کتاب خوندن سامان جان قابلتها و گیرایی هر شخص متفاوت هست ، همونطور که آقا تارخ گفتند ما از خوندن کتاب هدفی رو دنبال میکنیم و اون هم کسب اطلاعات مفید از اون و عملی کردنس در رفتار و عادات و راه و روش زندگیمون هست برای بهتر شدن و نیازی به عجله کردن نیست و در کل اگر یک کتاب رو چندین بار بخونید میتونید اطلاعات نسبتا زیادی رو ازش کسب کنید و تعداد کتاب خوندن براتون مهم نباشه ، یکی دیگه از مزایای کتاب خوندن و تکرار چندین باره اون بهترین تمرین صبر هست که صبر و عجله کردن رو که در مارکت هم آسیب زننده هست از بین میبره
    بازم خودتون یک بررسی بکنید ببینید آیا با چند کتاب همزمان خوندن میتونید تمام اطلاعاتش رو دریافت کنید یا مثل دوره های آموزشی فارکس از هر کدوم یک بخشی تو ذهنتون میمونه
    ذر مورد خواب واقعا یک موضوع خیلی سختی هست ولی خودتون جواب رو گفتید وقتی ساعت 12 میخوابیدید صبح ها میتونستید زود بیدار بشید ، عین ترید کردن در مارکت هست همان اصولی رو که باعث موفقیتتون بود دوباره تکرار کنید دوباره همون نتایج قبلی و زود بیدار شدن رو بدست میارید ، این به مرور به هم ریختن به خاطر برنامه ریزی قبلیتون هست که احتمالا دوباره داره بر میگردونتتون به اون مراحل قبلی و مانع ادامه مسیرتون میشه و تکرار یک کار جدید ، دوباره تلاش کنید و از نو ساعت خواب و بیداری براش تعریف کنید و ادامه بدید ، در زمان زنگ خوردن گوشیتون لطفا اولین جمله ای که از خودتون میپرسید این باشه ؟ من میخوام از امروز آینده موفق و متفاوتی داشته باشم یا میخوام همون روال زندگی قبلی رو داشته باشه ؟به این سول فکر کنید و جواب بدید : چرا میخوام صبح زود بیدار بشم ؟ اگر چرایی مهمی باشه قطعا بیدار میشید
    در مورد خوابیدن من ساعت خواب مشخصی دارم و 12 هر جایی باشم یا هر کاری داشته باشم نهایتا 15 دقیقه اینور اونور میخوابم و تعریف شدش کردم و در مورد بیدار هم دقیقا 5 صبح با زده شدن زنگ گوشیم چشمام رو که باز کردم تا ذهنم بخواد بهانه هارو شروع کنه سریع تو همون چند ثانیه اول بلند میشم از جام تا اجازه ندم به بهانه گیری ، یک بار امتحانش کنید و با شنیدن صدای زنگ سریع از جاتون بدون وقفه بلند شید فقط دقت کنید تنها باشید تا کسی که پیشتون هست نترسه که چه اتفاقی افتاده
    دلیل صبح زود بیدار شدن من یکیش چون از صبح تا شب پشت سیستم نشسته هستم عضلات پاهام دارن ضعیف میشن برا همین پیاده روی و دویدن رو گذاشتم تو برنامه و دلیل بعدیش تنفس هوای تازه صبحگاهی چون دائما تو دفتر کاریم هستم و محروم از هوای آزاد ، مورد بعدی دریافت انرژی که اول صبح وجود داره و میتونم دریافتش کنم و دلیل بعدی تعداد انسانهای بسیار کمی در اون ساعات بیرون هستند و در حال خودسازی هستند چون ما قرار هست آدمهای موفق و حرفه ای باشیم باید با انسانهای اطرافمون متفاوت باشیم و وقتی اونها خوابند ما در حال خودسازی و مورد بعدی وقتی صبحها زود بیدار میشم یک حس نشاطی به وجود میاد که تا شب هیچگونه احساس خستگی نمیکنم و پر انرژی هستم
    اگر چند روزی این کار رو انجام بدید تاثیراتش در کل زندگیتون خودش رو نشون میده
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Saman01 : 06-13-2022 در ساعت 14:47
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,066 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان
    یه هم اندیشی ریز و یه فرهنگ سازی خوب انجام بدیم؟

کتاب ها بهترین دوست انسان اند (این جمله رو شخصی داره میگه که مخالف 100% کتاب بود و از نظر او کتاب خوندن وقت تلف کردنه ..این جمله رو من چندسال پیش میگفتم ولی چقدر جالب همین ادم الان ولش کنید همش کتاب دستشه یا داره مقاله میخونه)

سوال: بهترین جمله یا بهترین کتابی که از این رو به اون روتون کرد چی بود؟

از من این بود ان مع العسر یسرا و این عکس
    فایل پیوست 325424

این اکادمی در درجه اول یک اکادمی فارکس و بورس هست ولی از نظر من یه کارخونه انسان سازیه (منو که داره کلا متحول میکنه شمارو هم به موقعش)

میدونم که همه افراد اکادمی در روز یکبار رو به این تاپیک سر میزنند(از نظر من این تاپیک فوق العاده ترین تاپیکه) پس به این سوال پاسخ بدید و دیگه کسی رو تگ نمیکنم

موفق باشید

محمد جان سلام
    ببین این خیلی سوال کلی پرسیده شده
    دست به دست دادن یکسری مسایل با هم ترکیبشون میشه اون محرک که یه جا جرقه میخوره و شروع میشه
    من هر چی سعی کردم نتونستم بهترین رو گلچین کنم
    به گمان خاطر من ، این فیلم یکی از اون محرک های زندگی ، برای من بوده (یکی از هزارون)
    جایی هست در ابتدای فیلم ، در آهنگری روی تیرک چوبی افقی زیر سقف جمله ای حکاکی شده که معنی اون میشه : یه مرد اگر نتونه دنیا رو تغییر بده ، پس به چه دردی میخوره؟
    Kingdom of Heaven

خواهشا ببینید این فیلم رو ، خیلی سال پیش دیدم و الهام گرفتم
    ویرایش توسط محمد زندی : 06-13-2022 در ساعت 14:42
    ستایش هورمزد.

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,807 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.nou نمایش پست ها
    سلام خدمت شما و دوستان عزیز
    شعر زیبایی که محمد جان فرستادند مربوط به حضرت مولانا نیست ! بلکه به ایشان نسبت داده شده
    برام جای شک بود که چطور ممکنه مولانایی که مثنوی را با یاد خدا شروع میکنه و خودش رو مثل نی بی اراده میدونه ( باید شخصی باشد تا در نی بدمد تا صدایی شنیده بشه اشاره به خداوند ) و میگه تمام اراده انسان اذان خداست
    در این شعر بیاد به انسان گرایی مطلق بپردازه !
    خلاصه کلی تحقیق کردم و متوجه شدم این شعر به ایشان نسبت داده شده ...
    فایل پیوست 325701
    با آرزوی موفقیت دوستان عزیزم
    درود مجدد آقا علی ♥
    به به بسیار عالی بود برادر بزرگوارم؛ خیلی ممنونم از این که وقت گذاشتین برادر جانم و آگاهی دادین♥
    سپاسگذارم
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    7,939 بار در 835 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 301 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

کتاب ها بهترین دوست انسان اند (این جمله رو شخصی داره میگه که مخالف 100% کتاب بود و از نظر او کتاب خوندن وقت تلف کردنه ..این جمله رو من چندسال پیش میگفتم ولی چقدر جالب همین ادم الان ولش کنید همش کتاب دستشه یا داره مقاله میخونه)

فایل پیوست 325424

این اکادمی در درجه اول یک اکادمی فارکس و بورس هست ولی از نظر من یه کارخونه انسان سازیه (منو که داره کلا متحول میکنه شمارو هم به موقعش)

میدونم که همه افراد اکادمی در روز یکبار رو به این تاپیک سر میزنند(از نظر من این تاپیک فوق العاده ترین تاپیکه) پس به این سوال پاسخ بدید و دیگه کسی رو تگ نمیکنم

موفق باشید
    سلام
    وقتتون بخير وشادي باش

من هم راهی جز موفقيت برا خودم نميبينم چون هيچ وقت نخاستم متوسط باشم ميخام بهترين خودمو بدست بيارم و همين باعث شده با فاركس اشنا بشم وبراي موفقيت در فاركس با آكادمي اشنا شدم و طبق تعليمات استاد امينو براي موفقيت در اين شغل روانشناسي فردي خودمو بايد تقويت ميكردم كه كتاب يكي از راه هاي تقويتش بود ..من اوايل فك ميكردم براي اين كتاب ميخونم كه تريدر خوبي بشم در حاليكه رفته رفته فهميدم دارم يع انسان ديگ ميشم ...
    چيزي كه هس اينكه ما به يه قدرت بي نهايتي وصليم و مونده به ظرفيت و توان و تلاشمون كه چقد از اين منبع بي نهايت استفاده ببريم اگه ظرفيتت يه لامپ باش در همون حد يك لامپ روشن میکنه اگه 100 لامپ باش 100 تارم روشن خواهد کرد .
    همه ی این اتفاقات دست به دست هم دادن تا الان دیدگاهم تغییر پیدا کرده
    ویرایش توسط Snow_Trader : 06-13-2022 در ساعت 16:02
    Hard takes time, impossible a little more time

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

فایل پیوست 325424

موفق باشید

سلام و درود
    چقدر خوب گفتین کارخونه انسان سازی ، واقعا من مدتها بود که توی یه روند ساید گیر کرده بودم و های ولوهام به شدت پایین و بالا بودن ، تشکر و سر تعظیم برای استاد عزیزمون @amino
    درباره سوالتون من هرچند وقت یه بار یه جمله میشه محرک زندگیم درحال حاضر جمله ای که امضای یکی از دوستان بود چند هفته است برام حسابی راهگشا شده و اسمشون نمیدونم اما ازشون بی نهایت متشکرم.حتما این جمله رو قبلا شنیدم اما شنیدن با لود شدن فرق میکنه واقعا
    "مهم نیست از چه تکنیکی استفاده میکنید موفقیت حاصل نظم مرکب است"
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

فایل پیوست 325424

موفق باشید
    سلام خیلیم عالی.من ادم مذهبی ای نیستم ولی اون ایه رو خیلی دوست دارم.
    من از وقتی یادم میاد از بچگی کتابخون بودم.کتاب های هری پاتر تو دبستان حیلی برام جذاب بود و تصویر سازی و کتاب خون بودن و بهم یادداد.من تو اون دنیا زندگی میکردم(کل کتاب های هر پاتر رو من 13 دور خوندم)
    برای همین نمیتونم بگم بهترین جمله یا کتابی که روم تاثیر گذاشت چی بوده.ولی چندروز پیش کتاب هفت عادت مردمان موثر رو تموم کردم.اخرش یک جمله ای داشت خیلی دوست داشتم:

نباید از اکتشافات باز ایستیم و غایت همه اکتشافهایمان رسیدن به همانجایی خواهد بود که از ان اغاز کردیم تا برای نخستین بار همانجا را بشناسیم.
    in all chaos there is calculation

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ha Khani آواتار ها
    2,198 بار در 674 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

فایل پیوست 325424

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    به شخصه فکر میکنم نمیشه گفت کدوم کتاب یا جمله بهترینه. مگه میشه با قطعیت گفت فلان جمله یا فلان کتاب شما رو به کسی که الان هستید تبدیل کرده؟ ما قدم به قدم حرکت میکنیم. هر روز تحت هزاران عامل با ربط و بی ربط احساس های مختلفی به ما دست میده که باعث میشه ناخودآگاه روی محیطمون برچسب های خوب و بد بزنیم. ساده لوحانه اهل ساده سازی هستیم. اینجاست که باید یکم آروم بگیریم و افکارمون رو رها کنیم. بنابراین به نظرم این جمله خیلی رو من تاثیر گذاشته:

تو افکارت نیستی!

دوست دارم این دیالوگ از سریال lost رو هم بیارم؛ احتمالا میتونه دید ما رو نسبت به رنج و سختی عوض کنه:
    «این سوراخ کوچیک رو میبینی؟ این پروانه در حال ظهور کردنه. الان اون توئه. داره راهش رو از وسط پوست ضخیم پیله باز میکنه.
    حالا من میتونم کمکش کنم. چاقومو بر دارم و آروم راهش رو باز کنم و بعد پروانه آزاد میشه اما اون زیادی ضعیف خواهد بود تا زنده بمونه.
    تقلا راه طبیعت برای قوی کردن اونه...»

با آرزوی موفقیت برای تمام کسایی که در حال سختی کشیدنند.
    ویرایش توسط Ha Khani : 06-13-2022 در ساعت 20:29
    ...If U never TRY, U will never know

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ha Khani عزیز تشکر کرده اند:

Mahdii.MSH آواتار ها
    443 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز انجمن امیدوارم که حالتون خوب باشه یه سوال داشتم که ممنون میشم برسی کنید و پاسخ بدید

بنده چند روز دیگه امتحان نهایی هام تموم میشه و میخام خیلی عمیق بچسبم به بازار با انگیزه خیلی بالا روزی ۱۲ یا۱۳ ساعت فقط درگیر فارکس باشم که بخش زیادیش مربوط میشه به نگاه کردن به چارت خالی . حضور در انجمن . خواندن کتاب های روانشناسی . زود خوابیدن و زود بیدار شدن میشه
    از اونجایی که درحال حاظر سبک روزمره من زمین تا آسمون با چیزی که چندروز دیگه از خودم انتظار دارم فرق میکنه باید خلق عادت جدید خیلی برام سخت باشه مخصوصا ترک عادات قدیمی از دوستان با تجربه خواهشمندم با راهکاری رو بدن تا سر حرف و هدف خودم بمونم و وسط راه جا نزنم چون قبلا برام پیش اومده که میخاستم یهویی همه چیز رو تغییر بدم ولی دوسه روز بیشتر دووم نیاورد البته مربوط به فارکس نبودن از حقم نگزریم علاقه خیلی زیادی به فارکس دارم
    ویرایش توسط Mahdii.MSH : 06-14-2022 در ساعت 01:48
    ​زندگی نظمیپنهان در میان بینظمی هاست

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mahdii.MSH عزیز تشکر کرده اند:

Mahdii.MSH آواتار ها
    443 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    فقط تکرار زیاد و اینکه واقعا بخوای کاری رو کنی

ما حتی بهترین برنامه و متد روز دنیا از بهترین استادا رو هم بهتون بدیم باز تا خودتون نخواین و تکرار نشه نتیجه ای نداره

نمونه بارز اون : استاد میگن در دوره پرایس اکشن چون اندیکاتور ندارید خلاف جهت نزنید ولی باز میرفتن خلاف جهت میزدن ....میگفتن وقتی پوزیشنی ضررده شد سیستمتونو زیر سوال نبرید ..ضرر هم جزیی از بازار ولی باز میرفتن دنبال زیر بغل مار میگشتن

نتیجه: تا خود شخص به این باور نرسه حتی استادشم بهش بگه چیکار کن یا نکن فایده نداره

میخواین 6 صبح پا شید ؟ خیلی هم خوبه 6 صبح کوک کنید تا پاشید (شبش زود بخوابید) به همین راحتی

دارن هاردی حرف خوبی میزنه(دقیق یادم نیست ولی مفهوم کلیش اینه) اگر به من میگی که دوست داری لاغر شی و خیلی مصمم برای لاغر شدن هستی اگر ببینم داری شیرینی میخوری پس قطعا داری حرف الکی میزنی

حالا منم به شما میگم ک اگر میخواید صبح زود پاشید اگر تا 12 شب با دوستاتون بیرونید یا تا 2 نصف شب تو گوشیتون هستید یا مهمونی هستید ...پس قطعا دوست ندارید صبح زود پاشید (نمونه اون در صحبتتون دو سه روز ادامه دادم ولی نشد)

هرکاری باید در رفتار شما نشان دهنده باشه

موفق باشید

خیلی ممنون احتمالا فردا یه برنامه ریزی خوب بکنم و سعی میکنم حتما پایبند باشم و ادامه دار باشه
    تو این مسیر اگر جایی احساس کردم دارم کم میارم حتما دوباره میام اینجا
    ​زندگی نظمیپنهان در میان بینظمی هاست

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mahdii.MSH عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,645 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دوستان تریدر موفقی وجود داره در دنیا به اسم shaun lee که انگلیسی هست و اکادمی astrofx رو با aman natt تاسیس کردند که در انگلیس هست و خیلی کارشون درسته.من این shaun lee روخیلی دوست دارم و کارهاش رو دنبال میکنم و اخیرا هم چندباری باهم تصویری صحبت کردیم و انرژی گرفتم ازش و دعوتش کردم که روزی به ایران بیاد.
    این shaun lee طرز فکر باحالی داره و چیزهایی گفته که من از کسی نشنیدم.مثلا خودش چارتش همیشه بک گراند طوسی کمرنگ داره و کندل های صعودیش ابی و کندل های نزولیش مشکی هستند و دلیل اینکارش رو اینطور توضیح داده بود:رنگ قرمز ناخواگاه حس هشدار و خطر رو به ادم میده و ناخوداگاه ممکنه با دیدن چند کندل قرمز از پوزیشن زود خارج شیم(به خاطر ناخوداگاهمون راجع به رنگ قرمز)و رنگ سبز هم حس همدلی و طبیعت و حس خوبی میده و ممکن هست که ناخوداگاه با دیدن رنگ سبز کندل های لایو بازار در پوزیشن بمونیم و دیرتر ببندیم.نکته دیگه ای که هست اینه که رنگ ابی و مشکی خستگی کمتری برای چشم دارند و ترکیبشون هم کنار هم قشنگه.
    صحبتی که میکنه به نظرم منطقی میاد و من خودم برای تست یه مدتی هست که چارتم رو مثل اون کردم.خواستم اینجا هم بگم تا اگر شما هم مایل بودید مدتی تست کنید.

فایل پیوست 324824

فایل پیوست 324825

فایل پیوست 324827
    سلام تارخ جان من یمدت نبودم دارم پستهایی این تاپیکو میخونم الان دیدم پستتون رو راجب این ادم بهتون بگم که یه سری اتفاقعا امده بود ایران فک کنم تویی فرودگاه عکس گذاشته بود خلاصه اینو خواستم بگم که ما ایرانیا خیلی ادم هایی عجیبی هستیم اگه یکی از خودمون مثل این اقا از لایف استایلش تویی فضایی مجازی فیلم بزاره میگیم همش دروغه و پکیج فروشه.... وگرنه خدایش یه تریدر هایی داریم که صد تا از این اقایون هندی انگلیسی بپاشون نمیرسن ولی از بس تویی مجازی اذیتشون کردن گوشه گیر شدن اصن دیگه فعالیت هم نمیکنن امید وارم فرهنگ جامعمون اینقد رشد کنه که بشه از علمشون استفاده کرد

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع