صفحه 331 از 556 نخستنخست ... 231281321329330331332333341381431 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,301 به 3,310 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

DR-ali آواتار ها
    6,137 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    حق با شماست
    اشتباه ذهنم یاری کرد در هنگام نوشتن اون پست
    سرنوشت روح* درسته .
    الان اصلاحش میکنم .
    موقت
    درود مجدد
    مچکرم بزرگوار من خاستم ثبت سفارش کنم گفتم شاید متفاوت باشن خاستم مطمعن بشم
    شاد باشید
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان.
    وقت بخیر.یه سوال داشتم
    برای اینکه ذهنیت ثروتمند داشته باشیم.باید چیکار کنیم.
    راهکاری یا تجربه ای اگه دارید.ممنون میشم.راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    در ابتدا بهتر روی باور های قدیمی و رفع موانعی که دارید تمرکز کنید چون اگر شروع کنید به ساختن باور های جدید،قدیمی ها مثل ترمز جلوی شما رو خواهند گرفت و اذیت میشید
    کتاب انگشتان ثروت ساز خیلی کمک میکنه و برای شروع خوب هست

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سوار زندگی شو و تا مرزهای قطعی شادی بتاز
    این تنها مبارزه ی با ارزشی است که وجود دارد.

چارلز بوکوفسکی

https://uupload.ir/view/do_it_yio3.mp4/

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون خوب باشه

چند مورد هست که اخیرا داخل زندگیم رخ داده و فوق العاده روم تاثیر گذاشته
    چند هفته گذشته هنگام رانندگی با پدرم مشغول صحبت درباره مسائل روانشناسی آکادمی بودیم که برای مثال فکر کردن به تصادف رانندگی رو مثال زدم و کمی باهم صحبت کردیم
    در کمال ناباوری پدرم که سابقه تصادف نداشت تصادف کرد!
    هفته آینده که داشتم حین رانندگی به این موضوع فکر میکردم خودم هم تصادف کردم! (داخل این ۴ سال سابقه تصادف نداشتم! )
    و اما امروز مجددا داشتم به این موضوع فکر میکردم که چه دلیلی میتونه داشته باشه و دقیقا چطور این امواج کار میکنه که مجددا... تصادف رخ داد
    من که دارم ورشکست میشم سر این موضوع ������
    ولی جدای اون
    چیزی که فوق العاده برام مهم و خاص هست اینه که تا این حد این موضوع (بهش فکر کن تا بهش برسی یا تصویر سازی ذهنی یا هر اسمی که روش میزارید ) به این سرعت برام عمل نکرده بود
    و الان شدیدا اعتقاد بهش پیدا کردم و دیگه همه جوره مطمعن شدم ازش!
    دوست داشتم این تجربه خاص رو باهاتون به اشتراک بزارم و ببینم آیا شما هم این موقعیت هارو داشتید؟
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

1,100 بار در 147 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر رفقا

یه انیمیشن فوق العاده... توضیح خاصی نمیدم در موردش بیکار شدید ببینید مخصوصا برای روانشناسی فردی و شناخت احساسات انسان
    فایل پیوست 465375
    موفق باشید
    سلام وقت بخیر. یک هفته بود دنبال یک انیمیشن یا فیلم خوب میگشتم. ممنون بابت معرفی این انیمیشن بسیار عالی.
    انیمیشن 2020 Soul هم خیلی خوبه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: png 0.PNG (1.33 مگابایت, 274 نمايش)

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Actrade عزیز تشکر کرده اند:

3,373 بار در 516 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

همه فوقالعاده هستیم ، ممنون از توجه و محبت شما

هرکسی با روشی به سود مستمر میرسه و با نقاط ورود و خروج مختلف و حجم های مختلف و میزان پیپ متفاوت و درصد و حجم پول متفاوت.
    این تفاوت هارو کی و چی بوجود میاره؟ همون اهداف ها و انگیزه ها و خواسته هامون که بنسبت تلاشمون و کیفیت طی مسیرمون حاصل میشن ، و
    همگی اینها مجدد به کمک افکار رشد کردن و طی مسیر شدن.

خودتون تقریبا جواب خودتون رو دادین.

خواسته ها و اهداف براساس این سه مورد میتونن انتخاب بشن:

1- خواسته ای که بر مبنای ایگو و نفس هستش
    2- خواسته ای که بر مبنای نقص ها یا نکات قوت سلف استیممون هستش
    3- خواسته ای که از فطرت ریشه میگیره.

پ.ن: ( خوده فرد باید بتونه متوجه بشه که خواسته اش براساس کدوم یکی هستش ، گرچه نتایج هم خواهند گفت )

خواسته ای و هدفی که بر اساس فطرت و نکات مثبت سلف استیم ریشه میگیره و میل به پیشرفت رو بوجود میاره هم پایداره هم منفعت رسون هستش هم نتایجش
    در ابعاد شخصی و اطرافیان هم موجب خیر و برکت میشه ( نه فقط مالی ) بقول استاد در جهت فزونی هستش.

توی وبینارها اشنا شدیم که فکر داره چطوری کار میکنه و علت اینکه با وجود اطلاعات و حتی چک لیست بظاهر هم شکل بازهم نقاط ورود و خروج بنسبت هر تریدری
    متفاوته. این تفاوت رو همون فکر میسازه. حالا فکر چطور میبینه پشتش یک دنیا تجربیات و دیتاهای مختلف از بچگی اون فرد میزبان فکر تا لحظه الانش هستش و از هر فرد هم
    بنسبت هر فرد دیگه ای متفاوته. اینو تقریبا همگیمون درکش کردیم.

با این عرایض مختصر و خلاصه میخوام به این برسیم که اساسا ریشه طرح این سوال و شکل گیری این سوال آیا فکری هستش؟ آیا ریشه ایگویی داره؟ آیا براساس نکات مثبت یا منفی
    سلف استیم هستش؟ یا فطری هستش؟

متناسب با این ریشه ها باید جواب داد به این سوال.

برای کسی که ریشه سوالش از روی آگاهی و نکات مثبت سلف استیمه و فطریه ، رشد مهمه نه اثبات.
    برای کسی که ریشه سوالش فکری و نکات منفی سلف استیمه یا ایگویی هستش درظاهر برای رشد هستش سوال ولی تلاشش رو میکنه تا اتفاقا جواب به رشد ختم نشه!

یادآوری: استاد چندین بار توی وبینارها خیلی کوتاه میگن که هرکسی بنسبت خودش میتونه بگه دوره فراکتالی کافیه و نره دوره ایچی و یکی هم میخواد بره دوره ایچی.

آنان که می دانند خاموش باقی می مانند
    و آنان که نمی دانند سخن می گویند.

دهان را ببند
    حواست را نگاه کن

زندگی ات را فراموش کن
    تو یک زندگی نداری بلکه خود زندگی هستی
    گره هایت را باز کن ، نگاهت را نرم و لطیف کن
    گرد و خاکت را بتکان
    چون طبیعت باش

نمی توان به هستی نزدیک شد
    یا از آن دوری کرد
    یا از آن سود برد
    یا به آن آسیبی وارد کرد
    ویاآنرا گرامی داشت
    یا آبرویش را برد

هستی ساکن کامل است
    و به همین دلیل ، ابدی است

لائوتسه
    سلام و وقت بخیر . راستش میخاستم ازتون در مورد دوره مدیتیشن یا کارهایی که درجهت پیشرفت روانشناسی انجام دادید راهنمایی بگیرم.خیلی ممنون
    مثلا اگه دوره خاصی وجود داره یا پیش زمینه خاصی درمورد مدیتیشن باکتاب یا هر چیز دیگه ای؟

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان یه سوالی برام پیش اومده در مورد برداشتن گام ها و نمیدوشنتم دقیقا تو کدوم تاپیک مطرح کنم . اینجا میپرسم و ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اول اینکه مثلا هدف من روزانه 3درصده و هرهفته 5گام 3درصدی و اگ روزی مثلا معامله من 4درصدو بزنه قبل اینکه من رو 3درصد ببندم فرداش باید چند درصد بگیرم دقیقا؟دودرصد یاهمون 3درصد بالانس جدید؟
    دوم اینکه اگه دوروز نتونم ترید کنم روز سوم باید 3گام بردارم؟
    سوم اینکه اگه دوروز پشت سر هم 6درصد روی هم ضرر کردم روز سوم باید چند درصد بگیرم نبست بالانسم که تقریبا 12درصد از برنامه گام هام عقب افتاده؟چون خیلی کار سختی میشه و طمع و ترس رو تو من افزایش میده.
    خیلی لطف میکنید در این باره توضیح کامل بفرمایید

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

amirahmdyi آواتار ها
    493 بار در 48 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی برام پیش اومده در مورد برداشتن گام ها و نمیدوشنتم دقیقا تو کدوم تاپیک مطرح کنم . اینجا میپرسم و ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اول اینکه مثلا هدف من روزانه 3درصده و هرهفته 5گام 3درصدی و اگ روزی مثلا معامله من 4درصدو بزنه قبل اینکه من رو 3درصد ببندم فرداش باید چند درصد بگیرم دقیقا؟دودرصد یاهمون 3درصد بالانس جدید؟
    دوم اینکه اگه دوروز نتونم ترید کنم روز سوم باید 3گام بردارم؟
    سوم اینکه اگه دوروز پشت سر هم 6درصد روی هم ضرر کردم روز سوم باید چند درصد بگیرم نبست بالانسم که تقریبا 12درصد از برنامه گام هام عقب افتاده؟چون خیلی کار سختی میشه و طمع و ترس رو تو من افزایش میده.
    خیلی لطف میکنید در این باره توضیح کامل بفرمایید
    سلام مهدی عزیز اوقات به کام؛
    1- شما برنامه هدف داری و باید بهش پایبند باشی وقتی تو کاغذ مکتوب کردی که بالانست مثلا امروز قرار بود به 103 دلار برسه و در گام بعدی به 106 دلار ولی بنا به هردلیلی گام امروزت یه مقدار بیشتر شد و بالانس شد 104 دلار ، اون برنامه چی میگه؟ اگه گفته گام بعدیت بالانست میشه 106 پس باید بشه 106 نه بیشتر ، برنامه هدف هم مثل چک لیسته باید نسبت بهش تعهد داشته باشی وگرنه باعث میشه ذهن ناخودآگاهت بگه «عه حاجی اگه اینجوریه چرا من دوتاگامو یه جا برندارم و بعدا بگم عه حواسم نبودd: » پس اگه به هر دلیلی بالانستون بیشتر از حد معین بالا رفت نباید تاثیری بر گام های بعدیتون داشته باشه
    2-ما تو مسابقه نیستیم که اگه امروز ترید نکردیم بگیم ای وای بر من، عقب افتادم از ... ( از کی؟ از خودمون؟) پس هیچ عجله ای نیست روزهایی میرسه که چک لیستتون چند روز متوالی بهتون فرصت ورود نخواهد داد ولی شما در روز بعدی باید فقط یک گام بردارید نه بیشتر
    3-اینم مثل مورد قبل،مثلا اکانتتون روی 109 دلار بوده و شما به انداره دو گام ضرر کردین و بالانس رسیده به 103 دلار ، خب شما برمیگردی به برنامه هدف و نمیگی من روی 109 دلار بودم ، میگی الان من با بالانس 103 دلار هستم و طبق برنامه هدفت میری جلو
    بابت طولانی بودن پیام عذرخواهی میکنم ولی میخواستم کامل باشه ، امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم
    ویرایش توسط amirahmdyi : 02-22-2023 در ساعت 11:34
    عظمت باید در نگاه تو باشد ، نه در چیزی که به آن مینگری

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از amirahmdyi عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر علی جان
    این یک نوع باور اشتباه هست به نظر من
    اینکه بگید من فکر کردم در مورد تصادف یا مثلا با شخصی صحبت کردم در مورد تصادف و اون اتفاق رخ داده میشه گفت یک نوع باور محدود کننده اس

در اینجور مواقع براش مورد نقض درست کنید ..من این تکنیک رو نمیدونم جایی هست یا نه ولی خب من استفاده میکنم ازش(اگر هست این تکنیک در روانشناسی بگید بهم برم مطالعه کنم دقیقتر)
    مثلا یک اتفاق به ظاهر ناگوار رو براش مورد نقض میارم که مجددا اتفاق افتاد ا ن رو بد ندونه یا حداقل نگرش صحیح داشته باشم بهش که یچی یاد بگیرم ازش

شاید این مورد یک مقدار خنده دار باشه ولی خب جالبه : من قبلا صبح زود اگر صدای کلاغ رو میشنیدم ناخوداگاه میگفتم ای بابا صدای کلاغ حتما امرور یک اتفاق ناگوار رخ میده
    یه چند بار با آگاهی اومدم مورد نقض براش گذاشتم مثلا صبح زود صداشو شنیدم و یه چند دقیقه صبر کردم گفتم بزار امروز رو حواسم جمع کنم ببینم چی میشه (فایل آگاهی یوتیوب )
    دیدم نه اتفاق خاصی نیوفتاد و چندتا اتفاق خوب افتاد ..خب مورد نقضش پیدا شد
    از اون موقع به بعد نسبت به صدای کلاغ خنثی شدم و هرروز صبح که میشنوم صداشو یه لبخند میزنم به این باور محدود کننده ای که داشتم

این مورد نقض رو تست کنید

موفق باشید
    سلام مجدد محمد عزیز
    امیدوارم حالت عالی باشه

تکنیکی که فرمودید رو آشنا هستم باهاش. استاد مقداری راجبش داخل وبینار ها گفته بودند.
    اما من فکر میکنم که شما متوجه منظور من نشدید.
    درسته این اتفاق خوبی نبوده برای من، اما این اعتقاد رو در من ایجاد کرده که شروع کنم به تصویر سازی ذهنی و به نظرم اگر من در جهت مثبت بتونم این موضوع به کار بگیرم میتونه جنبه مثبت داشته باشه.

در وبینار ها هم استاد بهش اشاره کردند که خیلی از افراد میان این موضوع رو (که قالبا داخل کتاب های موفقیت یا سمینار های موفقیت بهش اشاره میشه) به کار می*گیرند و تصویر سازی می*کنند، ولی با این حال در جهت اون اقدامی انجام نمیدن. خب مشخص هست نتیجه به چه صورت میشه.
    اما وقتی ما فعالیت داشته باشیم و با اون تصویر سازی ذهنی غذای روح مون رو بتونیم کامل کنیم، همه چیز خیلی بهتر میتونه پیش بره.
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmdyi نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز اوقات به کام؛
    1- شما برنامه هدف داری و باید بهش پایبند باشی وقتی تو کاغذ مکتوب کردی که بالانست مثلا امروز قرار بود به 103 دلار برسه و در گام بعدی به 106 دلار ولی بنا به هردلیلی گام امروزت یه مقدار بیشتر شد و بالانس شد 104 دلار ، اون برنامه چی میگه؟ اگه گفته گام بعدیت بالانست میشه 106 پس باید بشه 106 نه بیشتر ، برنامه هدف هم مثل چک لیسته باید نسبت بهش تعهد داشته باشی وگرنه باعث میشه ذهن ناخودآگاهت بگه «عه حاجی اگه اینجوریه چرا من دوتاگامو یه جا برندارم و بعدا بگم عه حواسم نبودd: » پس اگه به هر دلیلی بالانستون بیشتر از حد معین بالا رفت نباید تاثیری بر گام های بعدیتون داشته باشه
    2-ما تو مسابقه نیستیم که اگه امروز ترید نکردیم بگیم ای وای بر من، عقب افتادم از ... ( از کی؟ از خودمون؟) پس هیچ عجله ای نیست روزهایی میرسه که چک لیستتون چند روز متوالی بهتون فرصت ورود نخواهد داد ولی شما در روز بعدی باید فقط یک گام بردارید نه بیشتر
    3-اینم مثل مورد قبل،مثلا اکانتتون روی 109 دلار بوده و شما به انداره دو گام ضرر کردین و بالانس رسیده به 103 دلار ، خب شما برمیگردی به برنامه هدف و نمیگی من روی 109 دلار بودم ، میگی الان من با بالانس 103 دلار هستم و طبق برنامه هدفت میری جلو
    بابت طولانی بودن پیام عذرخواهی میکنم ولی میخواستم کامل باشه ، امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم
    ممنون از پاسخ کاملتون. استفاده کردم. موفق باشید

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 65 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع