صفحه 319 از 440 نخستنخست ... 219269309317318319320321329369419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,181 به 3,190 از 4396

موضوع: بررسی بروکرها

1,100 بار در 147 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، در رابطه با سوالتون، اگر در روبو حساب دارید، توصیه میکنم تشریف بیارید روبو، بنده خودم هم روبو هستم و مشکلی من باب واریز و برداشت وجود نداره، عزیزانی که حساب قدیمی در روبو دارن همچنان اجازه کار کردن در روبو رو دارن، انشاءالله که مشکلی پیش نخواهد اومد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنون انشالله این خوبی ها به زندگی تون برگرده و همیشه سلامت و موفق باشید.
    پس همون حساب روبو رو شارژ میکنم.
    بروکرهایی که فرمودید خوب هستن اما بدون فیلترشکن قطعی دارند، واسه سی تریدر هم به همین شکل قطعی دارند؟ اینو واسه یکی از دوستام میپرسم که حساب روبو ندارند و با سی تریدر کار میکنن. حالا میخواستن حساب ریل باز کنند و از من راهنمایی خواستن. ببخشید سوالام زیاد شد و وقت تون رو گرفتم

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Actrade عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Actrade نمایش پست ها
    ممنون انشالله این خوبی ها به زندگی تون برگرده و همیشه سلامت و موفق باشید.
    پس همون حساب روبو رو شارژ میکنم.
    بروکرهایی که فرمودید خوب هستن اما بدون فیلترشکن قطعی دارند، واسه سی تریدر هم به همین شکل قطعی دارند؟ اینو واسه یکی از دوستام میپرسم که حساب روبو ندارند و با سی تریدر کار میکنن. حالا میخواستن حساب ریل باز کنند و از من راهنمایی خواستن. ببخشید سوالام زیاد شد و وقت تون رو گرفتم
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، خواهش میکنم، راستش در رابطه با سی تریدر اطلاعی ندارم، چون خودم از متاتریدر استفاده میکنم، اما پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، عزیزانی که با پلتفرم سی تریدر کار میکنن، اطلاعات مفیدی رو قرار دادن، توصیه میکنم برای دریافت اطلاعات بیشتر پست های قبلی عزیزان رو مطالعه بفرمایید، مخصوصا پست های جناب mohamad1400 بزرگوار، ایشون بررسی های بسیار دقیقی رو انجام دادن، تشکر از ایشون بابت بررسی های خوبشون، همچنین میتونید سری هم به تاپیک " پلتفرم معاملاتی سی تریدر" بزنید، ممکنه برخی از عزیزان از اینکه آیا اتصال به سی تریدر بدون فیلترشکن امکان پذیر هست یا نه رو گزارش کرده باشن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، خواهش میکنم، راستش در رابطه با سی تریدر اطلاعی ندارم، چون خودم از متاتریدر استفاده میکنم، اما پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، عزیزانی که با پلتفرم سی تریدر کار میکنن، اطلاعات مفیدی رو قرار دادن، توصیه میکنم برای دریافت اطلاعات بیشتر پست های قبلی عزیزان رو مطالعه بفرمایید، مخصوصا پست های جناب mohamad1400 بزرگوار، ایشون بررسی های بسیار دقیقی رو انجام دادن، تشکر از ایشون بابت بررسی های خوبشون، همچنین میتونید سری هم به تاپیک " پلتفرم معاملاتی سی تریدر" بزنید، ممکنه برخی از عزیزان از اینکه آیا اتصال به سی تریدر بدون فیلترشکن امکان پذیر هست یا نه رو گزارش کرده باشن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنون. لطف کردید عزیز. موفق و پیروز باشید همیشه.

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Actrade عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام اقا احسان
    من تجربه واریز برداشت به روبو با تتر و ترون رو داشتم
    تتر بهتر هست همیشه 1 درصد کم میکنه
    ترون رو 2 درصد یا شایدم بیشتر کم کنه. علتش هم اینه که میگن نرخ ها در حال تغییره و اینکه نرخ ها در صرافیها متفاوته.بهانه در کل
    شما با تتر trc20 بردار
    و اینکه میگن 2 روز تو ماه کارمزد نداره هم الکیه. من تو اون روزا برداشت زدم همون 1 درصد رو کم کرد
    اگر هم اذیتی الپاری رو واریز برداشتا ازین داستانا نداره. کمیسیونش هم کمتره. اسپرد mt4 ecn pro هم مثل ctrader روبو هست تقریبا و از متاتریدر روبو خیلی بهتره
    اگر هم 15000 تا هست موجودیت چند وقت وایسی ارانته داره سی تریدر راه میندازه. فعلا دمو داره. یه حساب tailor made باز میکنی اسپردش عالیه کمیسیون 3 دلار(نمیدونم یه سمت یا دو سمت)
    سلام وقت بخیر. ببخشید بروکر آلپاری سی تریدرش قطعی نداره؟ و واسه اکانت کوچیک( 100 دلاری) واریز و برداشت ش مشکلی نداره؟

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Actrade عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Actrade نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. ببخشید بروکر آلپاری سی تریدرش قطعی نداره؟ و واسه اکانت کوچیک( 100 دلاری) واریز و برداشت ش مشکلی نداره؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، با اجازه جناب mohamad1400 عزیز، اما بروکر آلپاری پلتفرم سی تریدر رو ارائه نمیکنه، ولی متاتریدر آلپاری بدون فیلتر باز میشه و مشکلی نیست (تا این لحظه در واقع)، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

sajjadazizi آواتار ها
    240 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تشکر میکنم از شما بابت اطلاع رسانیتون، و تبریک به شما بابت احراز هویت در روبو (جدیدا اکثر عزیزانی که قصد وریفای کردن حسابشون رو داشتن، متاسفانه نتونستن حساب رو وریفای کنن)، یکی از عزیزان هم مثل شما تونسته بود حسابشون رو وریفای کنه، البته تاریخ افتتاح حساب ایشون مربوط به قبل از مهر 1401 میشد، آیا شما هم حسابتون رو قبل از این تاریخ افتتاح کردید، و جدیدا اقدام به وریفای کردن حسابتون کردید؟

سلام Peace عزیز
    نه من حساب قبلی نداشتم اتفاقا همین پریروز حساب رو باز کردم و وریفای کردم و و تایید شد
    Faith can move the Himalayas and similar things

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از sajjadazizi عزیز تشکر کرده اند:

sajjadazizi آواتار ها
    240 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت اطلاع رسانی
    ایا بخش واریز وبرداشت برای شما فعال است؟
    درود محمد عزیز
    بله همه بخش ها فعال هستش و تست کردم اوکی بود
    Faith can move the Himalayas and similar things

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از sajjadazizi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadazizi نمایش پست ها
    سلام Peace عزیز
    نه من حساب قبلی نداشتم اتفاقا همین پریروز حساب رو باز کردم و وریفای کردم و و تایید شد
    درود دوباره خدمت شما، پس فکر کنم اون محدودیت "قبول مشتری های جدید ایرانی" رفع شده، ببینیم در آینده، عزیزان دیگه ای هم میتونن حسابشون رو وریفای کنن یا نه، اگر مشکلی وجود نداشته باشه، خیلی عالی میشه و بازگشت روبو محسوب میشه، چون مستحضر هستید، بروکر روبو از آبان 1401، خیلی از حساب ها رو وریفای نمیکرد، اما امروز با این پست شما، فکر کنم وارد مرحله جدید شدیم، سپاس دوباره از شما بابت این پست مفیدتون، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام اقا علیرضا. منظورتون اموزش برداشت از صرافی ایرانیه؟ شما هر صرافی ایرانی ثبت نام کنید یا تو خود سایت یا تو کانال تلگرامش یا آپارات اموزش واریز پول، خرید تتر و انتقال تتر رو داره .باز سوالی بود در خدمتم گر چه پنل صرافیا کمی فرق داره
    درمورد بخش روبوفارکس هم من وی پی ان لپتاپم کار نمیکنه. با گوشی کارمو انجام میدم. چن تا اسکرین شات گرفتم. شما وارد حساب کاربری در روبو میشید. در منو سمت راست بالا وارد بخش funds بعد deposit funds میشید. اکانتی که میخاید واریز کنید بش رو انتخاب میکنید. تتر trc20 رو انتخاب رو انتخاب میکنید. دکمه رو میزنید . بعد باز دکمه ی تولید ادرس رو میزنید. ادرس واریز حاضره. اون رو کپی میکنید در محل ادرس مقصد در سایت صرافی ایرانی. مطمین باشید ادرس رو درست کپی میکنید وگرنه پولتون میسوزه. مطمین باشید شبکه ی انتقال در هر دوسمت تتر trc20 باشه وگرنه پولتون میسوزه.
    اگر شک دارید یا اولین باره که ازین روش واریزی انجام میدید مبلغ کمی رو مثل 10-20 تتر در بار اول انتقال بدید. اگر موفقیت امیز بود و مایل بودید مبلغ بیشتری رو واریز کنید.
    فایل پیوست 408031فایل پیوست 408032فایل پیوست 408033فایل پیوست 408034فایل پیوست 408035

سلام جناب آقای محمد وقت بخیر خیلی ممنونم از اینکه زحمت کشیدید
    ببخشید بزرگوار میشه لطفا ادمه مسیر را در کیف پول ایران هم انجام بدهید و عکسش را بگذارید . خواهشا قبول بفرمایید ممنون میشم
    با تشکر
    . Work hard in silence, let your success be the noise

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    457 بار در 129 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر محمد عزیز.
    اگر آموزشتون کامل شده و قصد ورود به حساب ریل دارین، یک بروکر انتخاب کنین و به پشتیبانی همون بروکر پیام بدین.
    معمولا بروکرها آموزش های مربوط به خودشون رو دارن و لینکش رو براتون میفرستن. موفق و پیروز باشین

ممنون اقا اویس یه دو سه ماه دیگ باید کار کنم بعدش
    ○γνῶθι_εαυτόν

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع