صفحه 100 از 673 نخستنخست ... 50909899100101102110150200600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 6722

موضوع: بازی فراوانی

219 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام روز 52 بازی فراوانی

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mirzaali عزیز تشکر کرده اند:

103 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب امینو،بازی فراوانی رو 7 روزه که شروع کردم،روزی 100 دلار دریافتی دارم که با قیمت روز مبکانی چنج میکنم،ابتدا وسایل و لوازم ضروری برای خودم و خانوداه و همچنین منزل رو مد نظر قرار دادم یک نکته که وجود داره اینه که اصلا ذهنم مقاومت نداره و راحت هستم به نظرتون ایراد داره کارم؟؟؟؟؟
    توضیحات دوستان رو میخوندم به نظر باید خیلی ذهنم مقاومت میکرد ولی اینجوری نیست ممنون میشم کمک کنید
    با تشکر

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ahmad 7777 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad 7777 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب امینو،بازی فراوانی رو 7 روزه که شروع کردم،روزی 100 دلار دریافتی دارم که با قیمت روز مبکانی چنج میکنم،ابتدا وسایل و لوازم ضروری برای خودم و خانوداه و همچنین منزل رو مد نظر قرار دادم یک نکته که وجود داره اینه که اصلا ذهنم مقاومت نداره و راحت هستم به نظرتون ایراد داره کارم؟؟؟؟؟
    توضیحات دوستان رو میخوندم به نظر باید خیلی ذهنم مقاومت میکرد ولی اینجوری نیست ممنون میشم کمک کنید
    با تشکر

سلام
    به حقیفت فراوانی خوش آمدید
    اگر ذهنتون مقاومت نداره و باهاش راحتین هیچ ایرادی وجود نداره، برای خودتون سختش نکنید و دنبال ایراد و اشکال نباشید. تنها از این انجام این بازی ذهنی و حس عالی ثروت و فراوانی لذت ببرید
    البته جلوتر بیاید شاید، شاید به چالش کشیده بشید که در اونصورت هم براحتی و با خوندن پست های قبل دوستان و راهکارهای ارائه شده میتونید به راحتی از اون حالت چالش هم گذر کنید
    در هر صورت پیروز و ثروتمند باشید
    روز خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

14 بار در 2 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عالییه

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohsenfff عزیز تشکر کرده اند:

103 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    به حقیفت فراوانی خوش آمدید
    اگر ذهنتون مقاومت نداره و باهاش راحتین هیچ ایرادی وجود نداره، برای خودتون سختش نکنید و دنبال ایراد و اشکال نباشید. تنها از این انجام این بازی ذهنی و حس عالی ثروت و فراوانی لذت ببرید
    البته جلوتر بیاید شاید، شاید به چالش کشیده بشید که در اونصورت هم براحتی و با خوندن پست های قبل دوستان و راهکارهای ارائه شده میتونید به راحتی از اون حالت چالش هم گذر کنید
    در هر صورت پیروز و ثروتمند باشید
    روز خوش
    ممنونم خیلی لطف کردید

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ahmad 7777 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و روز بخیر به همگی دوستان
    بعد از چندبار استاپ در روز های 7 و 17 با پشتکار و برنامه ریزی و تعیین ساعت مشخص برای انجام بازی تا روز 45 اومدم ولی بعد یمدت بود حس سیرشدگی بهم دست داده بود و دیگه لذت نمیبردم از خرید کردن و هرچند وقت میزاشتم ولی دیگ چیزی پیدا نمیکردم که با پولم بخرم و استاپ خوردم ...از دوستان اگه به همچین مشکلی برخورد داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن

بازی چالش برانگیزی و خیلی ذهنم درگیر میشه ولی خیلی باحال منم عین بقیه دوستان که نظراتشونو گفتن هر چیزی تو بازی میخرم انگار واقعا دارمشون همچین حسی بهم میده...
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_fxone نمایش پست ها
    بعد از چندبار استاپ در روز های 7 و 17 با پشتکار و برنامه ریزی و تعیین ساعت مشخص برای انجام بازی تا روز 45 اومدم ولی بعد یمدت بود حس سیرشدگی بهم دست داده بود و دیگه لذت نمیبردم از خرید کردن و هرچند وقت میزاشتم ولی دیگ چیزی پیدا نمیکردم که با پولم بخرم و استاپ خوردم ...از دوستان اگه به همچین مشکلی برخورد داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن

بازی چالش برانگیزی و خیلی ذهنم درگیر میشه ولی خیلی باحال منم عین بقیه دوستان که نظراتشونو گفتن هر چیزی تو بازی میخرم انگار واقعا دارمشون همچین حسی بهم میده...
    سلام و عرض ادب
    منم دقیقا مثل شما
    موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم)
    (ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم)
    بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات)
    مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر
    دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟
    ویرایش توسط Saman01 : 08-22-2021 در ساعت 21:56
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر

بنده بدون توقف حتی یکبار تا هفته پیش و روز90 رسیدم وبه راحتی هر روز را خرج کردم والان تمام کردم مرحله یا ازمون دیگه ای نداره؟

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

ayka97 آواتار ها
    590 بار در 94 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به روز 16 بازی خرید لذت بخش رسیدم. اولش دودل بودم که شروع کنم یا نه ولی تو این مدت خیلی حس خوبی به من داده
    when the water has run dry

sit and watch for the rising clouds

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از ayka97 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_Fxone نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    منم دقیقا مثل شما
    موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم)
    (ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم)
    بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات)
    مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر
    دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟

سلام خدمت هر دو بزرگوار
    وقتتون بخیر
    من در حد معلومات خودم نکاتی رو خدمتتون میگم. اما برای دیدن موارد کاملتر باید خدمتتون عرض کنم که چنانچه پست های قدیم تر تاپیک رو مطالعه بفرمایید ؛ نکات و موارد بسیار زیادی رو میتونید ازش مطلع بشید و توی خریدهاتون بهتون کمک کنه
    ولی چیزی که من میخام بگم و راهی که خودم از اول در پیش گرفتم براش این بوده:

اوایل همه چیزهایی که همیشه دلم میخاست داشته باشم رو میخریدم یا کادو میدادم به عزیزانم
    وقتی که تقریبا به رضایت نسبی رسیدم از خریدهای روزمره ام گفتم خوب حالا باید یه هدفی داشته باشم که در راستای اون در واقع خرج کنم
    و هدفی رو برای خودم در نظر گرفتم و تا امروز و این لحظه همچنان در حال خرید برای تجهیز اون هدفم هستم و خریدهام شاید چند دقیقه هم طول نمیکشه و خیلی خیلی زود مبلغ شارژ روزم رو استفاده میکنم و از حس عالی ثروت پر میشم و خدا رو شکر میکنم که فردایی هم هست که میتونم مجدد خریدهام رو دنبال کنم

حالا این هدف یا اهداف از شخصی به شخص دیگه متغییره
    برای بعضی خریدهای شخصی و وسایل و تجهیزات منزل
    گاهی خرید برای تجهیز یه رشته تحصیلی خاص یا شغل خاصی که مورد علاقه تون باشه (مثل زدن باشگاه ورزشی یا کتابخانه های خصوصی و عمومی یا هرچیزی که همیشه دوست داشتید در اون زمینه کار کنید ولی کمبود مالی مانع اون میشده)
    در بین اینا میتونید گاهی هدیه بدید اگه بهتون حس خوب میده
    میتونید به همنوعاتون کمک کنید و در واقع از حس در جریان بودن ثروتتون استفاده کنید و حظش رو ببرید
    و موارد دگیه ای که حتما دوستان بهتر از من اطلاع دارند
    ولی بازهم تاکید میکنم که چنانچه زمان بزارید و پست های قدیم تاپیک رو مطالعه بفرمایید بسیار بسیار زیاد بهتون کمک خاهد کرد

شاد و سلامت و ثروتمنمد باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع