صفحه 497 از 555 نخستنخست ... 397447487495496497498499507547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,961 به 4,970 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,824 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب:بخواهید تا به شما داده شود.
    استر هیکس
    فصل دهم
    3 گام به سوی هر انچه که میخواهید باشید،
    هر کاری که میخواهید انجام دهید و
    هرچیزی که میخواهید داشته باشید
    فرایند خلاقانه از نظر مفهومی فرایندی ساده است.
    تنها سه مرحله دارد.
    1.مرحله ای اول (که وظیفه ی شماست):در خواست می کنید.
    2.مرحله ای دوم(که وظیفه ای شما نیست):به شما پاسخ داده میشود.
    3.مرحله ای سوم(که وظیفه ای شماست):پاسخ داده شده را باید دریافت کنید و به ان اجازه دهید که وارد شود.

مرحله ای یک : درخواست میکنید
    همه چیز از تمایلات ظریف و ناخوداگاه شما تا خواسته های شفاف،دقیق و روشن تان ناشی از تجارب متضاد زندگی روزمره ی شما هستند.درخواست کردن محصول جانبی طبیعی قرار گرفتن شما در معرض این محیط پر از تنوع و تضاد فوق العاده هستند و بنابراین،مرخله ای یک به صورت طبیعی انجام می شود.

مرحله ای دو:جهان پاسخ میدهد
    برای شما مرحله ای ساده ای است،چون اصلا وضیفه ای شما نیست.این مرحله کار نیروی غیر فیزیکی و نتیجه ای نیروی خالق است.تمام انچه که درخواست میکنید ،بزرگ یا کوچک،بلافاصله و بدون استثنا،درک و به صورت کامل به شما داده میشود.اما علت اینکه بسیاری با این حقیقت جدل میکنند و نمونه هایی از ارزوهای تحقق نیافته در تجارب زندگی خود را مثال میزنند با این دلیل است که مرحله ای بسیار مهم سوم را هنوز کامل درک نکرده اند.

مرحله ای سوم:به ان اجازه دهید وارد شود
    مرحله ای سوم به کار گیری قانون فرصت دادن است.در حقیقت،علت وجود سیستم راهنمای شما همین است.مرحله ایست که به وسیله ای ان فرکانس ارتعاشی وجود خود را با فرکانس ارتعاشی خواسته ی خود هماهنگ میکنید.به همان صورتی که برای دریافت فرکانس ایستگاه رادیویی که می خواهید بشنوید،باید گیرنده ی رادیویی خود را با ان تنظیم کنیدفرکانس ارتعاشی وجودتان هم باید با فرکانس خاص ان هماهنگ باشد.پس زمانی که ارتعاش شما هماهنگ نباشد،به ان اجازه ظهور نمیدهید.
    هر موضوعی دو جنبه دارد:مطلوب و نامطلوب
    هر موضوعی دو جنبه دارد:چیزی که شما میخواهید و نبود ان.اغلب وقتی باور دارید به چیزی فکر می کنید که می خواهید،در واقع دارید به نقطه ی کاملا متقابل خواسته تان فکر می کنید.به بیان دیگر(میخواهم حالم خوب باشد،نمی خواهم مریض باشم،میخواهم امنیت مالی داشته باشم،نمی خواهم کمبود پول را تجربه کنم)بهتر است بتوانید قبل از رسیدن به مقصدتان ببینید که در چه جهتی حرکت می کنید.زمانی که احساسات خود و پیام های مهم انها را درک کنید،لازم نیست صبر کنید تا چیزی در زندگی تان ظهور پیدا کند و ان را تجربه کنید تا درک کنید که پیام ارتعاشی تان چه بوده است.با احساس خود دقیقا می توانید ببینید که به چه سمتی پیش می روید.علت اینکه همیشه اگاه نیستید که به خواسته هایتان پاسخ داده شده است این است که اغلب بین درخواست کردن(مرحله ای1)و (اجازه دادن مرحله ای 3 )فاصله ای زمانی وجود دارد.اغلب به جای اینکه کاملا به خود ارزو توجه کنید،به موقعیت مخالف ان که باعث ایجاد ارزو شده است توجه میکنید.با این کار،ارتعاشتان بیشتر مربوط به علتی است که باعث ارزو شده است و نه خود ان ارزو.
    حالا کلید افریدن تمام ارزوهایتان را در دست دارید
    زمانی که درک کنید افکار شما معادل نقطه ای جذب تان هستند و احساس تان نشان می دهد که چقدر اجازه می دهید یا مقاومت میکنید،کلید هر چه را که دوست دارید در دست دارید.

ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 12-16-2023 در ساعت 12:03
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,590 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مراحل تغییر
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشید
    من برای تغییر تلاش زیادی کردم و برنامه ریزی هایی که هر بار برنامه می ریختم عملی نمی شد و عادات جدیدی ایجاد می کردم که بعد از 21 روز هم باز به حالت قبل بر میگشتم چون به باور و نوع ذهنیت و احساس نسبت به یک عادت هیچ توجهی نداشتم و هیج آگاهی ای از مقاومت های ذهنی نداشتم پس از طی مراحل زیر توانستم تغییرات را ایجاد کنم
    1-مطالعه کتاب اثر مرکب : (متوجه عادات شدن)
    به خاطر آشنایی با اینکه عادت چی هست و چه عملکردی روی ما می گذارد و با انجام تمرینات آن و با فهم ثر تدوام در کارها ی کوچک و مسائل دیگر متوجه کلیت عادت شدم
    در این مرحله گفتم دیگه تمام هست با این کتاب تغییر میکنم کل کارهای کتاب را انجام دادم و هر بار در ایجاد عادات و برنامه ها شکست خوردم
    2-مطالعه کتاب دعوت به تمرین ذن و قدرت نیروی حال (پذیرش خود و مشاهده درون)
    با خواندن این کتاب ها توانستم درون خودم را مشاهده کنیم وچیزی که هستم ببینم نه چیزی که دوست دارم ببینم و بقیه از من تعریف کنند توانستم ببینم چقدر بی نظم هستم و چقدر تدوام در کارم هایم نیست و چقدر عجول هستم وبسیاری از موارد دیگر که فکرش را نمی کردم
    بعد با شروع مدیتیشن دیدم ذهنم چقدر شلوغ است با انجام مدیتیشن به مرور بدون توجه به این که تمرکز من زیاد شود هرچه ذهن من خلوت تر میشد تمرکز من زیاد می شد
    بعد کم کم با مشاهده توانستم کل گذشته ام را ببینم و بپذیرم که درد بسیاری داشت و خیلی خیلی سخت بود
    حالا آدمی شده بودم که حداقل می توانستم بگم نیاز به تغییر ذهنیت و باورها دارم
    گفتم اینبار دیگه تغییر میکنم دوباره کارهای قبل خودم را انجام دادم اثر مثبت داشت اما تداوم نداشت
    3-مطالعه کتاب قدرت انضباظ شخصی (روتین و مقاومت های ذهنی)
    با خواندن این کتاب متوجه اهمیت داشتن روتین و مقاومت های ذهنی شدم باورم نمیشد که چه گنجی پیدا کردم گفتم اینبار می شود
    گفتم از عادات متوجه هستم و می توانم خودم را بپذیرم و اینبار با مقاومت ذهنی خودم آشنا شدم پس موفق می شوم بعد متوجه این شدم برای انجام یک کار مقاومت ذهنی زیادی فعال می شود
    مثلا همین بازی فروانی همزمان باید صبر تدوام ذهنیت مالی نظم و...را داشته باشم تا بتوانم این بازی را انجام بدهم خلاصه چندین بار هی شکست خوردم و به روز اول رسیدم گفتم برم یک کتاب در مورد صبر و یک کتاب در مورد نظم و...بخوانم
    بعد گفتم مثلا بیا یک عادت ایجاد کن مثلا ورزش هر روز تمام این ها را در آن اعمال کن و بعد متوجه شدم خود یک کار یا عادت جدید دوباره به مقاومت های ذهنی قبلی اضافه میکند مثلا نوع تغذیه ورزش ، خستگی بدن و....گفتم فعلا عادتی ایجاد نکن و این نکته را متوجه شدم:
    دقیقا همان عاداتی که در تغذیه ،رانندگی،مطالعه،قدم زدن،حمام رفتن و.....داری سعی کن در همگی نظم و صبر و..را دشته باشی با اینکار مقاومت جدیدی ایجاد نمی کنی و راحت تر می توانی اعمال کنی
    4-مطالعه روانشناسی تصویر ذهنی اثر ماکسول مالتز
    تا جایی که توانستم خیلی خوب پیش رفتم اما هنوزیک جای کار مشکل داست من که از عاداتم آگاه هستم و خود واقعیم را توانسته ام مشاهده کنم و بپذیرم و بعد متوجه شدم مقاومت ذهنی چی هست و همان باعث می شود نتوانم عادت جدید ایجاد کنم،پشت تمام این ها یک چیز وجود داشت که من با مشاهده هم نمی دیدم تا کتاب روانشناسی تصویر ذهنی را خواندم و آن این بود که من با اینکه می دانستم که می دانم اما واقعا کور بودم و نمی دیدم که تصویر ذهنی ای که برای خودم ساختم چقدر می تواند قوی باشد
    تصویر ذهنی که با توجه به عادات و تجربه گذشته تعریف شده بود و من هر بار بدون توجه به آن تمام مراحل بالا را انجام می دادم اما با توجه به تصویر سازی ذهنیم تا یک جا می توانستم رشد کنم و بعد به پله قبل برمی گشتم
    شما مهم نیست چقدر مثبت فکر کنید یا چقدرمطالعه کنید یا چقدر مهارت داشته باشید وقتی تصویر ذهنی شما یک بازنده باشد که با توجه به شکست ها و تجربیات خودتان را آدمی بی نظم و عجول وترسو و با اعتماد بنفس پایین و...مشاهده می کنید باز هم نتیجه نخواهید گرفت .در صورتی که من هم صبورو هم نظم و هم شهامت در تمام کارهایم بود و فکر می کردم تغییر کردم اما غافل از این که از آن تصویر ذهنی آگاهی ای نداشتم
    شما بدون آگاهی از این تصویر ذهنی خودتان خیلی کارها میکنید که خودتان می دانید چقدر مهارت دارید و چقدر پتانسیل اما وقتی در یک مبلغ در ترید درجا میزنید متوجه تصویر ذهنی نسبت به پول می شوید و با تغییر آن مقاومت شکسته می شود و مشکل از مهارت و عادات شما نیست از تصویر ذهنی شماست
    برای ناخودآگاه اصلا اهمیت ندارد شما چقدر تغییر کرده اید و چقدر مهارت دارید وقتی شما با یک معامله مشابه که در گذشته ضرر کردید رو به رو می شوید سیستم دفاعی فعال می شود که آن معامله استرس و ترس ایجاد کرد و این معامله را باز نکن در صورتی که اصالت هر دو متفاوت است شما با تجربه گذشته یک تصویر ذهنی از خودتان ساخته اید که مانع شما می شود و ربطی به مهارت و عادت شما ندارد
    من این مسیر را طی کردم و فکر میکنم همین چند کتاب برای تغییر و رشد کافی است و می شود یک چهارچوب شخصیتی عالی ساخت و برای تکمیل این شخصیت در آینده می توان کتاب های زیادی خواند و فعلا تا رسیدن به درامد فارکس همین ها کافی است
    و متوجه شدم که چرا طبق متود آموزشی پیش نرفتم و من چون نسبت به خودم و این مطالب ناآگاه بودم نه تنها در آکادمی بلکه در زندگی هم مسیر اشتباه میرفتم که خداروشکر متوجه آن شدم
    دوستان نمی دانم شاید مرحله ای دیگر باشد که طی نکردم دوستان با تجربه اگر چیز جدیدی می دانند که کمک کند ممنون میشوم راهنمایی کنند تا بتوانم در جهت رشد خودم از آن استفاده کنم

@
    Ali97 @Mehrdad az @Erfanalk @wolflord @benxa @Mr. & Mrs. hatami @imani @amin64 @Mohammad @mohammad76 @@mohammad-zrm@shahab0905@Mir Tohid@@Brian@Mohammad.Parsi
    از بقیه دوستان عزیز هم اگر تجربه خوبی دارید ممنون میشیم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 12-16-2023 در ساعت 11:42
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 914 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    مراحل تغییر
    من برای تغییر تلاش زیادی کردم و برنامه ریزی هایی که هر بار برنامه می ریختم عملی نمی شد و عادات جدیدی ایجاد می کردم که بعد از 21 روز هم باز به حالت قبل بر میگشتم چون به باور و نوع ذهنیت و احساس نسبت به یک عادت هیچ توجهی نداشتم و هیج آگاهی ای از مقاومت های ذهنی نداشتم پس از طی مراحل زیر توانستم تغییرات را ایجاد کنم
    به خاطر آشنایی با اینکه عادت چی هست و چه عملکردی روی ما می گذارد و با انجام تمرینات آن و با فهم ثر تدوام در کارها ی کوچک و مسائل دیگر متوجه کلیت عادت شدم
    در این مرحله گفتم دیگه تمام هست با این کتاب تغییر میکنم کل کارهای کتاب را انجام دادم و هر بار در ایجاد عادات و برنامه ها شکست خوردم
    با خواندن این کتاب ها توانستم درون خودم را مشاهده کنیم وچیزی که هستم ببینم نه چیزی که دوست دارم ببینم و بقیه از من تعریف کنند توانستم ببینم چقدر بی نظم هستم و چقدر تدوام در کارم هایم نیست و چقدر عجول هستم وبسیاری از موارد دیگر که فکرش را نمی کردم
    بعد با شروع مدیتیشن دیدم ذهنم چقدر شلوغ است با انجام مدیتیشن به مرور بدون توجه به این که تمرکز من زیاد شود هرچه ذهن من خلوت تر میشد تمرکز من زیاد می شد
    بعد کم کم با مشاهده توانستم کل گذشته ام را ببینم و بپذیرم که درد بسیاری داشت و خیلی خیلی سخت بود
    گفتم اینبار دیگه تغییر میکنم دوباره کارهای قبل خودم را انجام دادم اثر مثبت داشت اما تداوم نداشت
    با خواندن این کتاب متوجه اهمیت داشتن روتین و مقاومت های ذهنی شدم باورم نمیشد که چه گنجی پیدا کردم گفتم اینبار می شود
    گفتم از عادات متوجه هستم و می توانم خودم را بپذیرم و اینبار با مقاومت ذهنی خودم آشنا شدم پس موفق می شوم بعد متوجه این شدم برای انجام یک کار مقاومت ذهنی زیادی فعال می شود
    مثلا همین بازی فروانی همزمان باید صبر تدوام ذهنیت مالی نظم و...را داشته باشم تا بتوانم این بازی را انجام بدهم خلاصه چندین بار هی شکست خوردم و به روز اول رسیدم گفتم برم یک کتاب در مورد صبر و یک کتاب در مورد نظم و...بخوانم
    بعد گفتم مثلا بیا یک عادت ایجاد کن مثلا ورزش هر روز تمام این ها را در آن اعمال کن و بعد متوجه شدم خود یک کار یا عادت جدید دوباره به مقاومت های ذهنی قبلی اضافه میکند مثلا نوع تغذیه ورزش ، خستگی بدن و....گفتم فعلا عادتی ایجاد نکن و این نکته را متوجه شدم:
    دقیقا همان عاداتی که در تغذیه ،رانندگی،مطالعه،قدم زدن،حمام رفتن و.....داری سعی کن در همگی نظم و صبر و..را دشته باشی با اینکار مقاومت جدیدی ایجاد نمی کنی و راحت تر می توانی اعمال کنی
    تا جایی که توانستم خیلی خوب پیش رفتم اما هنوزیک جای کار مشکل داست من که از عاداتم آگاه هستم و خود واقعیم را توانسته ام مشاهده کنم و بپذیرم و بعد متوجه شدم مقاومت ذهنی چی هست و همان باعث می شود نتوانم عادت جدید ایجاد کنم،پشت تمام این ها یک چیز وجود داشت که من با مشاهده هم نمی دیدم تا کتاب روانشناسی تصویر ذهنی را خواندم و آن این بود که من با اینکه می دانستم که می دانم اما واقعا کور بودم و نمی دیدم که تصویر ذهنی ای که برای خودم ساختم چقدر می تواند قوی باشد
    تصویر ذهنی که با توجه به عادات و تجربه گذشته تعریف شده بود و من هر بار بدون توجه به آن تمام مراحل بالا را انجام می دادم اما با توجه به تصویر سازی ذهنیم تا یک جا می توانستم رشد کنم و بعد به پله قبل برمی گشتم
    شما مهم نیست چقدر مثبت فکر کنید یا چقدرمطالعه کنید یا چقدر مهارت داشته باشید وقتی تصویر ذهنی شما یک بازنده باشد که با توجه به شکست ها و تجربیات خودتان را آدمی بی نظم و عجول وترسو و با اعتماد بنفس پایین و...مشاهده می کنید باز هم نتیجه نخواهید گرفت .در صورتی که من هم صبورو هم نظم و هم شهامت در تمام کارهایم بود و فکر می کردم تغییر کردم اما غافل از این که از آن تصویر ذهنی آگاهی ای نداشتم
    شما بدون آگاهی از این تصویر ذهنی خودتان خیلی کارها میکنید که خودتان می دانید چقدر مهارت دارید و چقدر پتانسیل اما وقتی در یک مبلغ در ترید درجا میزنید متوجه تصویر ذهنی نسبت به پول می شوید و با تغییر آن مقاومت شکسته می شود و مشکل از مهارت و عادات شما نیست از تصویر ذهنی شماست
    برای ناخودآگاه اصلا اهمیت ندارد شما چقدر تغییر کرده اید و چقدر مهارت دارید وقتی شما با یک معامله مشابه که در گذشته ضرر کردید رو به رو می شوید سیستم دفاعی فعال می شود که آن معامله استرس و ترس ایجاد کرد و این معامله را باز نکن در صورتی که اصالت هر دو متفاوت است شما با تجربه گذشته یک تصویر ذهنی از خودتان ساخته اید که مانع شما می شود و ربطی به مهارت و عادت شما ندارد
    من این مسیر را طی کردم و فکر میکنم همین چند کتاب برای تغییر و رشد کافی است و می شود یک چهارچوب شخصیتی عالی ساخت و برای تکمیل این شخصیت در آینده می توان کتاب های زیادی خواند و فعلا تا رسیدن به درامد فارکس همین ها کافی است
    و متوجه شدم که چرا طبق متود آموزشی پیش نرفتم و من چون نسبت به خودم و این مطالب ناآگاه بودم نه تنها در آکادمی بلکه در زندگی هم مسیر اشتباه میرفتم که خداروشکر متوجه آن شدم
    دوستان نمی دانم شاید مرحله ای دیگر باشد که طی نکردم دوستان با تجربه اگر چیز جدیدی می دانند که کمک کند ممنون میشوم راهنمایی کنند تا بتوانم در جهت رشد خودم از آن استفاده کنم

@
    Ali97 @Mehrdad az @Erfanalk @wolflord @benxa @Mr. & Mrs. hatami @imani @amin64 @Mohammad @mohammad76 @@mohammad-zrm@shahab0905@Mir Tohid@@Brian@Mohammad.Parsi
    درود حمیدرضا جان.
    چقدر عالی بود این پست. لذت بردم.
    همه کتاب هارو خوندم الا قدرت انضباط شخصی که حتما مطالعه میکنم.
    من هم فکر میکنم برای موفقیت همین چند کتاب میتونه یک چهارچوب قرص و محکم بسازه و خیلی خیلی معکرست.
    موفقید و ادامه بدیم...
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad76 نمایش پست ها
    سلام عرفان جان
    تبریک میگم داداش ، ان شالله موفقیت های بیشتری در تمام ابعاد زندگیت رقم بخوره
    داداش چه سایتی هست؟
    سلام محمد جان وقت بخیر
    خیلی ممنونم و آرزوی ثروتمندی در قسمت مادیات و معنویات رو برای همه دوستان آرزومندم
    پراپ فرم پراپی

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    مراحل تغییر

@
    عرض ادب و احترام
    جناب آقای حمید رضا امیدوارم حالتون عالی باشه.
    پست شما بسیار خوب بود و نشان دهنده ای این موضوع هست که در مسیر درست قرار دارید.اموزش های استاد کاملا لایه به لایه هست،و استاد هم به این موضوع اشاره کردند.برای این نوع آموزش باید تا آخر عمر قدردان استاد باشیم.
    همین طور که شما در پست خودتون اشاره کردید،با خوندن هر کتاب که استاد معرفی کردند یک تیکه از پازل روانشناسی بازار(و کل زندگی ما)حل میشه.به نظر من آخرین تیکه از پازلی که باید تکمیل کنیم,کتاب بخواهید تا به شما داده شود،استر هیکس هستش.نمیدونم شما فایل بازی فراوانی رو مشاهده کردید یا نه؟ولی استاد در این فایل آخرین تیکه از پازل رو به ما میدن.که البته که باید آماده دریافتش باشیم.
    موفق هستیم.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    بعد از ۳ سال تلاش مستمر و شبانه روز و تمام پستی و بلندی هایی که داشتم تو این مدت توانستم به یکی از اهدافم تو این مارکت برسم
    فقط ادامه بده رفیق
    فایل پیوست 574663
    سلام عرفان جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    تبریک میگم بهتون. مطمعنم نتایج عالی بیشتری میگیرید.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Brian آواتار ها
    25,063 بار در 6,327 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4930 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    توی زندگی کارهای هست که انجام دادنشون نسبت به بقیه کارها بسیار سخت تره ، خیلی از سختی ها وقتی میخوای ازشون عبور کنی ، اَشکست ، عرقت و جونت را در میاره ، همه ما اینچنین احساسی را تجربه می کنیم ، وقتی توی زندگی به یک مانع بزرگ برخورد می کنیم ، همانجا می خوایم که بیخیال همه چیز بشیم ، چون آنقدر اذیت میشی که با خودت میگی من دیگه از پسش بر نمیام ، اما باید بجنگی و ازش عبور کنی حتی اگه خیلی دردآور باشه . باید بکوشی تا قدرت روحی و روانی خودت را بالا ببری ، شهامت میخواد گریه کنی ولی جا نزنی . لینک

14. 22 کاربر برای این پست سودمند از Brian عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Brian نمایش پست ها
    توی زندگی کارهای هست که انجام دادنشون نسبت به بقیه کارها بسیار سخت تره ، خیلی از سختی ها وقتی میخوای ازشون عبور کنی ، اَشکست ، عرقت و جونت را در میاره ، همه ما اینچنین احساسی را تجربه می کنیم ، وقتی توی زندگی به یک مانع بزرگ برخورد می کنیم ، همانجا می خوایم که بیخیال همه چیز بشیم ، چون آنقدر اذیت میشی که با خودت میگی من دیگه از پسش بر نمیام ، اما باید بجنگی و ازش عبور کنی حتی اگه خیلی دردآور باشه . باید بکوشی تا قدرت روحی و روانی خودت را بالا ببری ، شهامت میخواد گریه کنی ولی جا نزنی . لینک
    عالی بود عالی متشکرم

تو این راه یا موفق میشیم یا میمیریم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,590 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab0905 نمایش پست ها
    درود حمیدرضا جان.
    چقدر عالی بود این پست. لذت بردم.
    همه کتاب هارو خوندم الا قدرت انضباط شخصی که حتما مطالعه میکنم.
    من هم فکر میکنم برای موفقیت همین چند کتاب میتونه یک چهارچوب قرص و محکم بسازه و خیلی خیلی معکرست.
    موفقید و ادامه بدیم...
    ممنون آقا شهاب عزیز خیلی لطف دارید همین چند کتاب را حتما چندین مطالعه می کنم تا با شخصیت من یکی شود و ازاینکه از مسیرم مطمئن شدم که درست هست از شما متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    جناب آقای حمید رضا امیدوارم حالتون عالی باشه.
    پست شما بسیار خوب بود و نشان دهنده ای این موضوع هست که در مسیر درست قرار دارید.اموزش های استاد کاملا لایه به لایه هست،و استاد هم به این موضوع اشاره کردند.برای این نوع آموزش باید تا آخر عمر قدردان استاد باشیم.
    همین طور که شما در پست خودتون اشاره کردید،با خوندن هر کتاب که استاد معرفی کردند یک تیکه از پازل روانشناسی بازار(و کل زندگی ما)حل میشه.به نظر من آخرین تیکه از پازلی که باید تکمیل کنیم,کتاب بخواهید تا به شما داده شود،استر هیکس هستش.نمیدونم شما فایل بازی فراوانی رو مشاهده کردید یا نه؟ولی استاد در این فایل آخرین تیکه از پازل رو به ما میدن.که البته که باید آماده دریافتش باشیم.
    موفق هستیم.
    ممنون جناب حاتمی عزیز خیلی لطف کردید و راهنمایی کردید و همینکه فهمیدم مسیرم درسته قوت قلب گرفتم
    بنده بازی فروانی هنوز 90 روز را تمام نکردم اما این کتاب مد نظرم بود و چنیدن بار جلوی چشمم اومده که بخوانم پس از تسلط کامل به کتاب هایی که مطالعه کردم ،اولین کتاب حتما همین کتاب را میخوانم بنده چندتا از وبینار های استرهیکس را دیدم می دونستم چی میگه اما درک نمی کردم امیدوارم به مرحله دریافت برسم
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    عالی بود عالی متشکرم

تو این راه یا موفق میشیم یا میمیریم

عرض ادب و احترام
    جناب علی عزیز،باور دارم که عالی هستید.
    جسارت من رو ببخشید،با اجازه ای شما جمله رو کمی تغییر میدم.
    تو ​این راه موفق میشیم(هستیم)بعد اگر وقت کردیم میمیریم
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 12-17-2023 در ساعت 12:19

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 71 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 71 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع