صفحه 357 از 441 نخستنخست ... 257307347355356357358359367407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,561 به 3,570 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Alifard آواتار ها
    172 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alifard نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.برای شارژ حساب ریل به مقدار 50 دلار کدوم بروکر رو پیشنهاد میدید؟
    در واقع کدام بروکرها هستن که این امکان رو دارن؟
    @Peace
    ممنون میشم جواب بدید؟
    memo @
    memo @farshad70 @rezaazad @ariya @salar @benxa @oveys @hamedzamani
    ویرایش توسط Alifard : 05-17-2023 در ساعت 23:32
    انسان دو نوع معلم دارد:

آموزگار روزگار

هر چه با شیرینی از اولی نیاموزی!!

دومی با تلخی به تو می آموزد!!!

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Alifard عزیز تشکر کرده اند:

299 بار در 78 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و ادب

دوستان قدیمی با توجه به اینکه مدتی دور از فضای ترید بودم امروز متاتریدر رو باز کردم و هرچی منتظر بودم تا لود بشه این اتفاق نیفتاد (بروکر آلپاری) میخواستم بدونم آیا این بروکر هم از دسترس خارج شده است؟ و اگر پیشنهادی برای جای گزینی دارید بفرمایید

متشکرم

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از arash.ziyaee عزیز تشکر کرده اند:

farbod_ah آواتار ها
    276 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    حداقل برداشت بروکر الپاری چقدر هست دوستان؟
    ممنون
    سلام وقت بخیر. ۵ دلار

6. یک کاربر برای این پست سودمند از farbod_ah عزیز تشکر کرده اند:

farbod_ah آواتار ها
    276 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash.ziyaee نمایش پست ها
    درود و ادب

دوستان قدیمی با توجه به اینکه مدتی دور از فضای ترید بودم امروز متاتریدر رو باز کردم و هرچی منتظر بودم تا لود بشه این اتفاق نیفتاد (بروکر آلپاری) میخواستم بدونم آیا این بروکر هم از دسترس خارج شده است؟ و اگر پیشنهادی برای جای گزینی دارید بفرمایید

متشکرم
    سلام وقت بخیر. الان من بدون وی پی ان وصلم ولی اگه وصل نمیشه با v2ray امتحان کنید

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از farbod_ah عزیز تشکر کرده اند:

299 بار در 78 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_ah نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. الان من بدون وی پی ان وصلم ولی اگه وصل نمیشه با v2ray امتحان کنید

سلام
    ممنونم از راهنماییتون
    جسارتا راهنمایی تصویر (عکس ) در این خصوص دارید ؟ از لینکی که داخل تلگرام دسکتاپ میاد بالا کپی برداشتم(داخل چنل میذارند) در تنظیمات متاتریدر قسمت پراکسی پیس کردم ولی بازم وصل نش
    Screenshot (335).png

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از arash.ziyaee عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,017 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 45 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سوال در مورد بروکر روبو سوال داشتم
    ...
    داخل روبو بنده اکانت احراز هویت شده نداشتم فقط همون اوایل یه پروفایل ساختم و حساب دمو باز کردم الان حساب دمو کال شده و میخواستم شارژ کنم داخل الپاری هم حساب دارم و به این صورت هست که داخل کابین شخصی میرم و از قسمت واریز حساب رو شارژ میکنم
    اما اینجا داخل روبو که رفتم و ابته از پشتیبان که سوال کردم برام یه لینک فرستاد که از قسمت کابین حساب رو شارژ کنم ولی متاسفانه به قسمت وریفای اکانت رفت و من هم نمیتونستم وریفای کنم شماره تلفن وریفای شد ولی دو قسمت دیگه ورفای کشور و وریفای پاسپورت به مشکل خوردم اسم ایران تو لیست کشورها نبود
    از پشتیبان سوال کردم و جواب داد به ایرانی ها خدمات نمیدیم بهش گفتم دوستان من حساب ریل دارن اونها تکلیفشون چی میشه جواب داد در مورد اونها نمیتونی سوال بپرسی فقط اکانت خودت بلاک میشه
    نتیجه گیری اینکه دیگه روبو با ایرانی ها کار نمیکنه و حساب دمو و ریل نمیشه داشت
    فقط چیزی که پشتیبان بهم گفت این بود که ممکنه حساب دمو رو با متا باز کرده باشی سوالم اینه که کسی میدونه حسابهایی که توسط متا باز شده رو چطوری میشه شارژ کرد
    ....
    در ادامه اتفاقی که افتاد وقتی صحبتم با پشتیبان تموم شد کابین ام یعنی حساب ام هم بلاک شد قبلا یه مشخصاتی داشتم و وارد سایت روبو میشدم دیگه الان داخل اون هم نمیتونم برم
    ولی متا و سی تریدر روبو فعلا قطع نشده جالبه سی تریدر خودش بخش واریز داشت از اونجا مستقیم حساب رو شارژ کردم
    متا پنج هم داخل متا بخش واریز داره ولی امارکت که متا 5 اش رو دارم فعال نیست قسمت واریزش
    متا 4 فقط یکم اذیت میکنه
    ویرایش توسط elyas : 05-18-2023 در ساعت 14:01
    احساس میکنم دارم به موفقیت نزدیک میشم

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

276 بار در 30 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز به هیچ عنوان نمیتونم اتصال برقرار کنم هم در سی تریدر هم در متاتریدر قطع و وصلی های لحظه به لحظه و ...ای پی ثابتهم دارم (وی پی ان)باز هم نمیشه راهکار چیه؟چه فیلتر شکنی باید استفاده کرد؟

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از omid.nsr عزیز تشکر کرده اند:

mehdi hoseini آواتار ها
    1,384 بار در 212 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elyas نمایش پست ها
    سوال در مورد بروکر روبو سوال داشتم
    ...
    داخل روبو بنده اکانت احراز هویت شده نداشتم فقط همون اوایل یه پروفایل ساختم و حساب دمو باز کردم الان حساب دمو کال شده و میخواستم شارژ کنم داخل الپاری هم حساب دارم و به این صورت هست که داخل کابین شخصی میرم و از قسمت واریز حساب رو شارژ میکنم
    اما اینجا داخل روبو که رفتم و ابته از پشتیبان که سوال کردم برام یه لینک فرستاد که از قسمت کابین حساب رو شارژ کنم ولی متاسفانه به قسمت وریفای اکانت رفت و من هم نمیتونستم وریفای کنم شماره تلفن وریفای شد ولی دو قسمت دیگه ورفای کشور و وریفای پاسپورت به مشکل خوردم اسم ایران تو لیست کشورها نبود
    از پشتیبان سوال کردم و جواب داد به ایرانی ها خدمات نمیدیم بهش گفتم دوستان من حساب ریل دارن اونها تکلیفشون چی میشه جواب داد در مورد اونها نمیتونی سوال بپرسی فقط اکانت خودت بلاک میشه
    نتیجه گیری اینکه دیگه روبو با ایرانی ها کار نمیکنه و حساب دمو و ریل نمیشه داشت
    فقط چیزی که پشتیبان بهم گفت این بود که ممکنه حساب دمو رو با متا باز کرده باشی سوالم اینه که کسی میدونه حسابهایی که توسط متا باز شده رو چطوری میشه شارژ کرد
    ....
    در ادامه اتفاقی که افتاد وقتی صحبتم با پشتیبان تموم شد کابین ام یعنی حساب ام هم بلاک شد قبلا یه مشخصاتی داشتم و وارد سایت روبو میشدم دیگه الان داخل اون هم نمیتونم برم
    ولی متا و سی تریدر روبو فعلا قطع نشده جالبه سی تریدر خودش بخش واریز داشت از اونجا مستقیم حساب رو شارژ کردم
    متا پنج هم داخل متا بخش واریز داره ولی امارکت که متا 5 اش رو دارم فعال نیست قسمت واریزش
    متا 4 فقط یکم اذیت میکنه
    سلام به همه دوستان
    در ادامه بگم وقتی پیام میدید به پشتیبانی بروکر روبو ازتون ادرس ایمیل میخواد یا شماره حساب
    کسانی که هنوز در روبو فعالیت دارند اول لطفا پول هاتون رو بکشید بیرون چون هر لحظه ممکنه اکانت مسدود بشه
    و اگر هم خواستید ادامه بدید به پشتیبانی فقط شماره حساب تون رو بدید اونم شماره حسابی که پول توش نباشه اگر پول داخلشه اولش انتقال داخلی بدید بعد شماره حساب رو بگید
    دلیلش هم اینه که از شما شماره حساب و ایمیل میگیره و اگر وریفای ایران باشید مسدود میکنه اتفاقی که برای خودم افتاد
    حالا من شانس اوردم حسابم خالی بود به مشکل خوردم برای واریز ازم شماره حساب خواست منم بهشون گفتم و گفت حساب تون رو مسدود کردیم شما نمیتوانید از خدمات ما استفاده کنید
    بهش گفتم خب اگر من داخل حسابم پول داشتم چی میشد گفت اون دیگه در حوزه فعالیت ما نمیباشد و خودتون مسـول هستید
    در اخر لطفا با روبو کار نکنید و حسابتون رو خالی کنید حتما
    اگرهم میخواهید ادامه بدید به پشتیبانی ایمیل ندید چون اونوقت اکانت تون رو مسدود میکنه

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از mehdi hoseini عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,017 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 45 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid.nsr نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز به هیچ عنوان نمیتونم اتصال برقرار کنم هم در سی تریدر هم در متاتریدر قطع و وصلی های لحظه به لحظه و ...ای پی ثابتهم دارم (وی پی ان)باز هم نمیشه راهکار چیه؟چه فیلتر شکنی باید استفاده کرد؟
    ...
    دوستان لطف کنن پست های قبلی رو بخونن
    بنده مردم از بس با نت و سیستم و بروکر و همه چی درگیر بودم خودم مشکلات رو حل کردم و اینجا هم نظر گذاشتم
    برای همفکری
    کیس قوی یا لبتاپ گرون حتما بخرید ویندوز شصت و چهار بیتی نصب کنید چون سی تریدر یه مقدار نسبت به متا سنگین تره
    وی پی ان ها اکثرا مسدود شدن و اتصال پایدار ندارن بهترین راه حل فعلی استفاده از وی پی اس هست
    ...
    متا 4 و متا 5 و سی تریدر و همه چی دارم روی این وی پی اس تست میکنم
    88.85.76.235 - Remote Desktop Connection 5_18_2023 10_05_02 PM.png
    احساس میکنم دارم به موفقیت نزدیک میشم

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,610 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    بروکر خوبی با پلتفرم سی تریدر به غیر از روبوفارکس که با ایرانیا هم کار کنه سراغ دارید؟ چون روبوفارکس که سی تریدرش قطعی داره
    Have everything you want

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع