صفحه 6 از 56 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 552

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام مجدد فرقی نمیکنه هردوتاش یکی است اسم هارو تغییر دادن بنده هم همین فکرو میکردم اما بعد تحقیق همین کتاب بود فقط اسمشو تغییر دادن
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام اقا ارمین گل
    شب خوبی رو داشته باشید

تا اونجا که من اطلاع دارم اقای کویین ترودو کتاب ایین دوست یابی رو توصیه کرده بودند
    ایا در دوره ارزوی تو دستور توست کتاب ایین کامیابی رو معرفی کردند یا در دوره های دیگرشون ؟

کتاب هایی که در فایل 12 در دوره ارزوی تو دستور توست معرفی کردند این موارد بود :

جادوي فکر بزرگ
    پله پله تا اوج
    بخواهيد تا به شما داده شود
    راز
    سایکوسایبرنتیک
    سايکوسايبرنتيک جديد
    قانون موفقيت در 16 درس
    بينديشيد و ثروتمند شويد
    جادوي باور
    ایین دوست یابی
    رسيدن به هدف
    قدرت مثبت فکر کردن
    بازی کار
    پدر پولدار و پدیر فقیر
    به دار اويخته شده از زبان
    زبان ، يک نيروي ايجاد کننده
    چيزي که ميگي ، چيزيه که دريافت ميکني

کتاب هایی که معرفی کردید رو در امار قرار دادم جز اخرین مورد چون شک داشتم منظورتون همون کتاب اقای کوین ترودو باشه

موفق باشید

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

10 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کتاب آیین دوست یابی خیلی کتاب عالیه پیشنهادم این کتابه
    ویرایش توسط John D. Rockefeller2 : 09-02-2021 در ساعت 23:57

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller2 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    دوستان درود
    بنظرم خوبه اول هر پست بنویسیم که چند بار کتاب خوندیم
    و اگر کتابی که شروع کردیم برای بارها بخونیم هرچند بار که خوندیم میشه یه پست زد و درکمون رو تااونجا نوشت بعد میشه پستها رو دید و مقایسه کرد که شاید تکرار دید اوایل رو تغییر داده باشه یا حتی نوع استفاده ازکلمات
    سلام جناب آقای خوشرو
    من با این نظرتون که ابتدای هر پست بگیم چندبار کتاب رو مطالعه کردیم، با اجازتون مخالفم
    چرا؟
    چون شاید من به شخصه فرصت داشته باشم یکبار یا دوبار کتاب رو بخونم یا بشنوم؛ اما این یکبار یا دوبار با تمرکز و حضور ذهن کامل انجام بشه
    یا شاید چندین و چندبار بخونم ولی حواسم و دهنم هرجایی برای خودش بره بچرخه و من کنترلی روش نداشته باشم. خصوصا اگه بخام بشنوم که تمرکز خیلی خیلی زیادی باید داشته باشم تا مسیله ای حواسم رو پرت نکنه
    حالا اینکه بیام و بگم چندبار کتاب رو مطالعه کردم خوب باشه یکی میاد میگه ده بار ولی با چه سبک دقتی؟؟؟؟

این صرفا نظر من بود
    ممنون از نظرات خوبتون
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,687 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    ولی یک موردی هست اینکه فقط میشه یک کتاب رو انتخاب کرد خب شاید من دو تا کتاب مد نظرم باشه ؟
    آره دقیقا اینجوری به نظرم بهتر اومد یک کتاب و انتخاب کنیم تا بتونیم به یک توافق نظری برسیم و آمارمون پخش نشه. برای همین گفتم کتابها که میمونن باز هفته بعد میان توی نظر سنجی حمیدرضا جان. نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezasj نمایش پست ها
    این هفته باید کتاب "اثر مرکب " رو تموم میکردیم؟
    آره محمدرضا جان مثل اینکه دوستان با ۱۹شهریور اکی بودن برای همین میشه تا اونموقع بخونیدش و نظراتتون و به اشتراک بزارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    و دوست دارن آشنایی داشته باشن جدا نظر بدن تا در نهایت بدونیم که آیا اصلا کسی هست که درباره کتاب بحث کنه (کتاب رو خونده باشه و دید نسبی داشته باشه ؟)
    نظر عالی هست مهدی جان ولی خب چه فرقی داره؟ قرار هست همه دوباره بخونن و نظرشون بدن؟ میتونیم ازین نظر شما اینجوری استفاده کنیم که هرکس نظرش و مینویسه اولش بگه دفعه چندمی هست که کتاب و میخونه. نظرتون؟

دوستان به نظرم چندتا قوانین برای تاپیک بزاریم بد نیست من چیزهایی که تا اینجا به ذهنم میرسه و خدمتتون میگم بقیه و استاد هم اگر مورد تاییدتون بود و نظر بهتری هم داشتید به اشتراک بزارید:

۱. برای فرمت بررسی کتاب طبق پستی که آقا حمیدرضا گذاشتن کتابها بررسی بشه. ایشون در اول هر هفته بعد انتخاب کتاب لطف میکنن پست مربوط به کتاب و با موضوع ((کتاب هفته x: نام کتاب)) میزارن.
    ۲. ترجیحا هر سری یک کتاب که مطالعه کردید معرفی کنید و خلاصه ای از کتابتون حتما معرفی کنید تا برای نظرسنجی آخر هفته دچار پراکندگی آرا نشیم. اگر خلاصه از کتاب موردنظرتون داخل پست نباشه کتاب در نظرسنجی شرکت داده نمیشه.
    ۳. اگر دیرتر وارد تاپیک میشید، روی پست مربوط به معرفی کتاب هفته نظرتون و ریپلای کنید.
    ۴. اگر در بررسی کتاب هفته شرکت داشته باشید و در آخر پستتون کتاب پیشنهادی و گذاشته باشید ، اون کتاب در نظرسنجی آخر هفته شرکت داده میشه.(فقط کتاب هفته جاری)
    ۵. اگر میخواید درباره موضوعی خارج از بحث کتابی معرفی کنید حتما به صورت کامل باشه و در تنظیمات اضافی،در عنوان مطلب حتما یادداشت کنید و در آخر هفته اینکار انجام بشه.
    ۶. برای قرار دادن پست برای بررسی کتاب حتما روی پست کتاب انتخاب شده هفته پاسخ با نقل قول بزارید.
    ۷. از قرار دادن فایل صوتی یا pdf کتاب خودداری کنید.
    ۸. کتابهای نظرسنجی شده برای مثال ۳مورد میشن در هفته ها آینده. برای اینکه همشون خونده بشن به نظرم کتابی اضافه نشه تا این کتابها تموم بشه بعد براساس کتابهای معرفی شده در این چند هفته که هر فرد نهایتا ۳ کتاب معرفی کرده، باز نظر سنجی میزاریم بین اونهایی که حداقل توسط ۲ نفر انتخاب شدن و چون هر سری نفری یک کتاب متفاوت معرفی کرده میتونیم ۴یا۵تا برترشون باز تویک نظرسنجی قرار بدیم که لیستمون هم طولانی نشه و سریع تموم بشه.
    ۹. در نظرسنجی مورد تکرار کتاب قبل هم هست که در صورت تمایل جمع به تکرارش میپردازیم.

دوستان ممنون میشم نظراتتون بگید اگر موافق یا مخالف هستید.

استاد برای قوانین و نظرسنجی کتاب داریم صحبت میکنیم. ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون و بفرمایید. برای اسم تاپیک هم نظر من این هست که بزاریمش "کلوپ(کلاب)کتابخوانی آکادمی ویو". اگر موافق باشید حس یک کلاب کتابخوانی واقعی میگیریم. @amino

لینک نظرسنجی هفته:
    کلیک کنید
    ویرایش توسط Soroosham : 09-04-2021 در ساعت 07:44
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام جناب آقای خوشرو
    من با این نظرتون که ابتدای هر پست بگیم چندبار کتاب رو مطالعه کردیم، با اجازتون مخالفم
    چرا؟
    چون شاید من به شخصه فرصت داشته باشم یکبار یا دوبار کتاب رو بخونم یا بشنوم؛ اما این یکبار یا دوبار با تمرکز و حضور ذهن کامل انجام بشه
    یا شاید چندین و چندبار بخونم ولی حواسم و دهنم هرجایی برای خودش بره بچرخه و من کنترلی روش نداشته باشم. خصوصا اگه بخام بشنوم که تمرکز خیلی خیلی زیادی باید داشته باشم تا مسیله ای حواسم رو پرت نکنه
    حالا اینکه بیام و بگم چندبار کتاب رو مطالعه کردم خوب باشه یکی میاد میگه ده بار ولی با چه سبک دقتی؟؟؟؟

این صرفا نظر من بود
    ممنون از نظرات خوبتون
    سلام سرکار خانوم سارا
    روز خوبی رو داشته باشیم

با کمال احترام من به شدت مخالف این نظرم
    به این صورت که اگر در طول یه مدت من یک کتاب رو هرچند با دقت کمی بخونم ولی پیوسته باشه مثل نکنیک لایتنر ، این اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت میره ولی شما فرض کنید یک کتاب رو 2 بار با دقت کامل خونیدید
    ماه بعد اصلا یادتون نمیاد فصل اول کتاب در مورد چی بوده
    من خودم خیلی پیش اومده شب امتحان ، تموم کتاب رو با دقت کامل میخوندم و همرو حفظ و بلد بودم
    بعد امتحان یک کلمه هم یادم نمی اومد
    به نظرم تعداد دفعات و تکرار مهم تر از دقته.

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام سرکار خانوم سارا
    روز خوبی رو داشته باشیم

با کمال احترام من به شدت مخالف این نظرم
    به این صورت که اگر در طول یه مدت من یک کتاب رو هرچند با دقت کمی بخونم ولی پیوسته باشه مثل نکنیک لایتنر ، این اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت میره ولی شما فرض کنید یک کتاب رو 2 بار با دقت کامل خونیدید
    ماه بعد اصلا یادتون نمیاد فصل اول کتاب در مورد چی بوده
    من خودم خیلی پیش اومده شب امتحان ، تموم کتاب رو با دقت کامل میخوندم و همرو حفظ و بلد بودم
    بعد امتحان یک کلمه هم یادم نمی اومد
    به نظرم تعداد دفعات و تکرار مهم تر از دقته.

موفق باشید.

سلام
    من منکر تکرار و تکرار و تکرار تا ملکه ذهن شدن نیستم، در هیج مسیله ای و کاملا به قدرت عادت و اینکه سبب این میشه که بی اختیار اون مورد رو انجام بدیم واقفم
    اما
    من میگم وقتی یک کتاب رو با دقت میخونیم؛ اصل مطلب اون کتاب رو درک کنیم میبینیم که توی تک تک جملات و صفحات و همه فصل هاش داره اون اصل رو به شیوه های متفاوت تکرار میکنه و تاکید میکنه. شاید با اسامی مختلف اما در اصل یکی هستن و تاکید کتاب بر همون مطلب اصلی هست.
    خوب آیا این از دید شما همون تکرار و عادت نیست؟
    و اگر دو یا سه بار (یا هر چندبار تا خوده من نوعی مثلا به این درک برسم که اوکی الان کاملا گرفتم چی میخای بگی جناب کتاب )اونو با دقت هرچه تمامتر و بصورت کاملا هوشیار و در لحظه حال مطالعه کنم
    به همون درکی که بارها و بارها تکرار و تکرار بی دقت و صرفا جهت وقت کشی( از دید من البته این وقت کشی هست) اونو بخونم میرسم؛ رسیده خاهم بود
    امیدوارم جمله بندی تودر توی من گمراه نکنه

در هر صورت ممنونم از لطفتون و شما هم موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    آره دقیقا اینجوری به نظرم بهتر اومد یک کتاب و انتخاب کنیم تا بتونیم به یک توافق نظری برسیم و آمارمون پخش نشه. برای همین گفتم کتابها که میمونن باز هفته بعد میان توی نظر سنجی حمیدرضا جان. نظرتون؟

آره محمدرضا جان مثل اینکه دوستان با ۱۹شهریور اکی بودن برای همین میشه تا اونموقع بخونیدش و نظراتتون و به اشتراک بزارین.

نظر عالی هست مهدی جان ولی خب چه فرقی داره؟ قرار هست همه دوباره بخونن و نظرشون بدن؟ میتونیم ازین نظر شما اینجوری استفاده کنیم که هرکس نظرش و مینویسه اولش بگه دفعه چندمی هست که کتاب و میخونه. نظرتون؟

دوستان به نظرم چندتا قوانین برای تاپیک بزاریم بد نیست من چیزهایی که تا اینجا به ذهنم میرسه و خدمتتون میگم بقیه و استاد هم اگر مورد تاییدتون بود و نظر بهتری هم داشتید به اشتراک بزارید:

۱. برای فرمت بررسی کتاب طبق پستی که آقا حمیدرضا گذاشتن کتابها بررسی بشه. ایشون در اول هر هفته بعد انتخاب کتاب لطف میکنن پست مربوط به کتاب و با موضوع ((کتاب هفته x: نام کتاب)) میزارن. (موافقی حمیدرضا جان؟)
    ۲. ترجیحا هر سری یک کتاب معرفی کنید تا برای نظرسنجی آخر هفته دچار پراکندگی آرا نشیم.
    ۳. اگر دیرتر وارد تاپیک میشید، روی پست مربوط به معرفی کتاب هفته نظرتون و ریپلای کنید.
    ۴. اگر در بررسی کتاب هفته شرکت داشته باشید و در آخر پستتون کتاب پیشنهادی و گذاشته باشید ، اون کتاب در نظرسنجی آخر هفته شرکت داده میشه.(فقط کتاب هفته جاری)
    ۵. اگر میخواید درباره موضوعی خارج از بحث کتابی معرفی کنید حتما به صورت کامل باشه و در تنظیمات اضافی،در عنوان مطلب حتما یادداشت کنید.
    ۶. برای قرار دادن پست برای بررسی کتاب حتما روی پست کتاب انتخاب شده هفته پاسخ با نقل قول بزارید.
    ۸. کتابهای نظرسنجی شده برای مثال ۳مورد میشن در هفته ها آینده. برای اینکه همشون خونده بشن به نظرم کتابی اضافه نشه تا این کتابها تموم بشه بعد براساس کتابهای معرفی شده در این چند هفته که هر فرد نهایتا ۳ کتاب معرفی کرده، باز نظر سنجی میزاریم بین اونهایی که حداقل توسط ۲ نفر انتخاب شدن و چون هر سری نفری یک کتاب متفاوت معرفی کرده میتونیم ۴یا۵تا برترشون باز تویک نظرسنجی قرار بدیم که لیستمون هم طولانی نشه و سریع تموم بشه.

استاد برای قوانین و نظرسنجی کتاب داریم صحبت میکنیم. ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون و بفرمایید. @amino

لینک نظرسنجی هفته:
    کلیک کنید

سلام سروش جان عزیز
    روز خوبی رو داشته باشید

اره برای اینکه راحت تر یه کتاب انتخاب بشه بهتر نفری یدونه کتاب انتخاب کنیم
    و خب سوالی که از اقا مهدی پرسیدید
    مثلا من کتاب پله پله تا اوج رو نخوندم و از نوع جلد کتاب هم متوجه نمیشم در چه حوزه ای هست
    فردی که کتاب رو معرفی میکنه ، مثل تاپیک معرفی کتاب میتونه یه خلاصه ای هم از کتاب بده تا شاید دیگران ترغیب بشن تا اون کتاب رو انتخاب بکنند
    مثل انتخاب کاندید ها

بله اول هفته ( بسته به زمانش ) من مثل مدل قبلی کتاب رو قرار میدم و مشکلی نداره
    در مورد قانون 5 که مثلا در وسط هفته یکی کتابی رو معرفی کنه ، به نظرم بهتره این کار رو در اخر هفته نزدیک به پایان اون مدت زمان کتاب معرفی کنه

بقیه قانون هاتون هم عالیه و موافقم.

موفق باشید

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام سروش عزیز وقت بخیر برادر

بنده هم یه نظری دارم

هر هفته یک کتاب به نظرم فقط وقت تلف کردنه هربار یه کتاب بخونیم. منظورم اینکه مثلا با یک هفته ایا اصلا میتونیم به درک کاملی از اون برسیم مثل دور های خودمون که ممکنه مثلا بنده 6 بار از اول تا اخر تمرین کردم اما خیلی کمه اون حجم اطلاعات هنوز جا نیفتاده حالا یک کتاب رو در نظر بگیرید چندین فصله خب هر فصل هم تمریناتی داره مثل همین اثر مرکب به نظرم یک کتاب رو انتخاب کنیم روی مطالبش تسلط پیدا کنیم و بهش عمل کنیم و چون جمعی از دوستان همه باهم انجامش میدیم انگیزه خوبی داره یه صحبت از استاد عزیز هست که در مورد کتاب خوندن فرمودند(برای موفقیت فقط 2الی3 تا کتاب کافیه) و توی کتاب اثر مرکب نوشته ای هست توسط جناب انتونی رابینز نوشته شده برای موفقیت لازم نیست دنبال راه جدیدی باشیم چون هدف ما از کتاب خوندن تغییر دیدگاه و رسیدن به موفقیت هست حالا هر کاری باشه و اکثرا توی همه کتاب ها درباره موفقیت یه چیز گفته شده اما اثر مرکب و دعوت به تمرین ذن یا قدرت نیروی حال هردو مکمل هم اند یکی بر روی عمل و دیگری بر روی افکار تمرکز داره (همون چرخه هایی که استاد در فایل های یوتیوب توضیح دادند)

به نظرم هر هفته یک فصل از یک کتاب تا پایان کتاب یا تا پایان تسلط بر اون کتاب

و اینکه همه دوستان هم میتونن انجام بدن عادت میشه از یه طرف دیگه شاید بعضی از دوستان اون کتاب مد نظر رو نداشته باشن اما یک کتاب همه توانایی تهیه کردن و تسلط بهش پیدا کردن رو دارن

شرمنده زیاد صحبت کردم

تشکر بابت زحماتی که انجام دادید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها

۱. برای فرمت بررسی کتاب طبق پستی که آقا حمیدرضا گذاشتن کتابها بررسی بشه. ایشون در اول هر هفته بعد انتخاب کتاب لطف میکنن پست مربوط به کتاب و با موضوع ((کتاب هفته x: نام کتاب)) میزارن. (موافقی حمیدرضا جان؟)
    ۲. ترجیحا هر سری یک کتاب معرفی کنید تا برای نظرسنجی آخر هفته دچار پراکندگی آرا نشیم.
    ۵. اگر میخواید درباره موضوعی خارج از بحث کتابی معرفی کنید حتما به صورت کامل باشه و در تنظیمات اضافی،در عنوان مطلب حتما یادداشت کنید.

استاد برای قوانین و نظرسنجی کتاب داریم صحبت میکنیم. ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون و بفرمایید. @amino

لینک نظرسنجی هفته:
    کلیک کنید
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 09-03-2021 در ساعت 11:20

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    من منکر تکرار و تکرار و تکرار تا ملکه ذهن شدن نیستم، در هیج مسیله ای و کاملا به قدرت عادت و اینکه سبب این میشه که بی اختیار اون مورد رو انجام بدیم واقفم
    اما
    من میگم وقتی یک کتاب رو با دقت میخونیم؛ اصل مطلب اون کتاب رو درک کنیم میبینیم که توی تک تک جملات و صفحات و همه فصل هاش داره اون اصل رو به شیوه های متفاوت تکرار میکنه و تاکید میکنه. شاید با اسامی مختلف اما در اصل یکی هستن و تاکید کتاب بر همون مطلب اصلی هست.
    خوب آیا این از دید شما همون تکرار و عادت نیست؟
    و اگر دو یا سه بار (یا هر چندبار تا خوده من نوعی مثلا به این درک برسم که اوکی الان کاملا گرفتم چی میخای بگی جناب کتاب )اونو با دقت هرچه تمامتر و بصورت کاملا هوشیار و در لحظه حال مطالعه کنم
    به همون درکی که بارها و بارها تکرار و تکرار بی دقت و صرفا جهت وقت کشی( از دید من البته این وقت کشی هست) اونو بخونم میرسم؛ رسیده خاهم بود
    امیدوارم جمله بندی تودر توی من گمراه نکنه

در هر صورت ممنونم از لطفتون و شما هم موفق باشید
    سلامی دوبارره

هرچقدر هم با دقت بخونید ، برداشتی که هربار از کتاب میکنید متفاوته
    مثلا همین کتاب اثرمرکب
    برداشت های متفاوتی شده ازش و دیدگاه های مختلفی رو شاهد بودیم

درسته کتاب همون کتابه ولی ایا ما هربار که اون کتاب رو میخونیم همون فردیم؟

امروز از دیروز مسن تر هستیم و ار فردا جوون تر
    پس باید پخته تر از دیروز و پر انرژی تر ار فردا باشیم

هر فردی با توجه به باور و دیدگاه هایی که از قبل داره کتاب رو میخونه و درک میکنه
    یکی از دید کاری
    یکی از دید روابط
    یکی از دید ورزش
    یکی از دید عادت ها

مثل دیدگاه تریدر ها هست و همه اش با هم متفاوته
    مثلا در تایپک تمرین همه یک اموزش رو میبینیم ولی دیدگاه ها از زمین تا اسمون فرق داره و هردوش هم درسته

اگر یک کتابو 50 بار هم بخونید برداشت بار 51 با بار 50 فرق داره

امیدوارم منظور منو درک کرده باشید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط John D. Rockefeller : 09-03-2021 در ساعت 11:20

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,687 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام سروش جان عزیز
    روز خوبی رو داشته باشید

اره برای اینکه راحت تر یه کتاب انتخاب بشه بهتر نفری یدونه کتاب انتخاب کنیم
    و خب سوالی که از اقا مهدی پرسیدید
    مثلا من کتاب پله پله تا اوج رو نخوندم و از نوع جلد کتاب هم متوجه نمیشم در چه حوزه ای هست
    فردی که کتاب رو معرفی میکنه ، مثل تاپیک معرفی کتاب میتونه یه خلاصه ای هم از کتاب بده تا شاید دیگران ترغیب بشن تا اون کتاب رو انتخاب بکنند
    مثل انتخاب کاندید ها

بله اول هفته ( بسته به زمانش ) من مثل مدل قبلی کتاب رو قرار میدم و مشکلی نداره
    در مورد قانون 5 که مثلا در وسط هفته یکی کتابی رو معرفی کنه ، به نظرم بهتره این کار رو در اخر هفته نزدیک به پایان اون مدت زمان کتاب معرفی کنه

بقیه قانون هاتون هم عالیه و موافقم.

موفق باشید
    تو مورد ۲و۵ ادیت زدم نظرتون حمیدرضا جان
    نظرتون برای تغییر اسم تاپیک به کلوپ(کلاب) کتابخوانی آکادمی ویو چیه؟!
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع