صفحه 327 از 441 نخستنخست ... 227277317325326327328329337377427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,261 به 3,270 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Hamid Jafari آواتار ها
    1,559 بار در 154 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حداقل واریزی برای این نوع حساب الپاری ۵۰۰ دلاره
    این حساب حداقل اسپرد رو داره
    درود بر شما دوست عزیز
    فعلا نمی*خواستم این مقدار شارژ کنم و بیشتر قصدم تسلط بر مسائل روانشناسی هست در مرحله اول نهایتا می*خوام 50تا100دلار شارژ کنم،چه بروکری رو با این تفاسیر پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    «زمین خوردن یه اتفاقه ولی روی زمین موندن یه انتخابه»

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Hamid Jafari عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi44 نمایش پست ها
    سلام بروکر من روبو فارکس و مدتیه اکانت تریدم کلا کار نمیکنه و با فیلتر شکن هم بالا نمیاد...ممکنه راهنماییم کنید الان برا کاربر داخل ایران کدوم بروکر مناسبه و راهکاری بهم بدید.تشکر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در رابطه با نحوه اتصال، توصیه میکنم از هر روش و طریقی که شده امتحان کنید تا یکی از روش ها براتون کار ساز بشه، میتونید از پروکسی ها یا کانفیگ ها هم استفاده کنید، توصیه میکنم پست های قبلی بنده و جناب mohamad1400 عزیز رو مطالعه بفرمایید، اما در رابطه با بقیه بروکرهایی که میتونید باهاشون کار کنید اسم چندتا رو خدمتتون عرض میکنم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    6: فیبو

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

501 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و دورود
    منظورم انتقال پول از حسابم به کیف پولم (ولت) داخل بروکر هستش.وگرنه برداشت پول رو منظم انجام میدم.
    انتقال پول بین حساب های داخل بروکر رو زیاد انجام میدم ولی انتقال از یکی از حساب ها به ولتم (کیف پول) رو هرکاری میکنم نمیشه.

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام و دورود
    منظورم انتقال پول از حسابم به کیف پولم (ولت) داخل بروکر هستش.وگرنه برداشت پول رو منظم انجام میدم.
    انتقال پول بین حساب های داخل بروکر رو زیاد انجام میدم ولی انتقال از یکی از حساب ها به ولتم (کیف پول) رو هرکاری میکنم نمیشه.
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، اون کیف پولی که روبو آدرسش رو در اختیار شما قرار میده فقط برای واریزی ها شما خارج از پلتفرم روبو هستش، فکر نکنم امکان انتقال وجه به اون کیف پول از داخل خود پلتفرم وجود داشته باشه، توصیه میکنم برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی صحبت کنید، اما اگر قصد برداشت از طریق رمزارز به یه کیف پول رو دارید، توصیه میکنم یه کیف پول سخت افزاری تهیه کنید و با خیال راحت به اون کیف سخت افزاری انتقال وجه بدید، اگر سوال دیگه ای بود، بنده در خدمتم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-06-2023 در ساعت 10:05

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، آیا منظورتون برداشت پول از حسابتون از طریق رمزارز هستش، یا انتقال پول بین حساب ها فعالتون در روبو؟

سلام و دورود

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام و دورود
    درود دوباره، اگر زمانی که مبلغ رو از حساب به صورت تتر برداشت میزنید و به جایه آدرس کیف پول مثلا صرافی، آدرس کیف پول روبو رو میدید و مبلغ منتقل نمیشه، علتش فکر کنم به خاطر اینه که روبو متوجه میشه این یه برداشت از حساب به حساب دیگه ای هستش، اگر قصد دارید مبالغ رو بین حساب ها منتقل کنید، احتیاجی نیست مبلغ رو به صورت تتر برداشت بزنید به کیف پولی که خود روبو آدرسش رو بهتون داده واسه واریزی مبلغ، مستقیم Fund transfer رو بزنید و از این حساب به حساب دیگه بریزید، فقط کافیه شماره حساب رو بدید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره، اگر زمانی که مبلغ رو از حساب به صورت تتر برداشت میزنید و به جایه آدرس کیف پول مثلا صرافی، آدرس کیف پول روبو رو میدید و مبلغ منتقل نمیشه، علتش فکر کنم به خاطر اینه که روبو متوجه میشه این یه برداشت از حساب به حساب دیگه ای هستش، اگر قصد دارید مبالغ رو بین حساب ها منتقل کنید، احتیاجی نیست مبلغ رو به صورت تتر برداشت بزنید به کیف پولی که خود روبو آدرسش رو بهتون داده واسه واریزی مبلغ، مستقیم Fund transfer رو بزنید و از این حساب به حساب دیگه بریزید، فقط کافیه شماره حساب رو بدید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

دورود دوباره
    ممنون از لطفتون

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Jafari نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز
    فعلا نمی*خواستم این مقدار شارژ کنم و بیشتر قصدم تسلط بر مسائل روانشناسی هست در مرحله اول نهایتا می*خوام 50تا100دلار شارژ کنم،چه بروکری رو با این تفاسیر پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    حمید اقا اگر اولویتتون واریزی هست تا اسپرد، میتونید حساب استاندارد الپاری(واربزی ۲۰) یا استاندارد امارکتس(واریزی ۱۰۰) یا استاندارد ارانته(واریزی ۵۰) رو چک کنید.
    بروکر hycm هم حساب کلاسیک یا فیکسد با حداقل واریزی ۱۰۰
    بروکر فیبو هم حساب mt4ndd mt4fixed mt4cent هم مناسبن.واریزیشون متفاوته. سنت و ndd رو با یه دلار هم میتونید باز کنید( گرچه عملا نمیشه سر حداقل واریزی قابل انتقال مثلا با تتر)
    حساب پرایم بروکر ویندزور هم برای شما مناسبه. حداقل واریزی ۵۰ دلار

ترتیب بروکرها رو بر اساس اولویت امتیاز و اعتبار بروکر اوردم(منبع ایران بروکر)
    مرنج و مرنجان

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و دورود
    سلام دوست عزیز
    من با اجازه ی peace عزیز
    فکر میکنم مشکلتون رو متوجه شدم
    خود روبو جدای از اکانت ترید یک ولت هم داره
    شما میخاید پولتون رو داخل بروکر روبو داخل ولت نگه دارید
    امیدوارم درست متوجه شده باشم
    من خودم این کار رو انجام دادم و میدونم مشکل داره . با پشتیبانی حرف زدم،حل شد
    شما اگر برید به internal transfer و بخاید از تریدینگ اکانتتون بزنید به اینترنال ولتتون نمیشه. ینی نمیاره ولت رو
    برای همین ابتدا باید ولت رو فعالسازی کنید
    برای اینکار برید به بخش deposit funds و ولت رو انتخاب کنید
    باید یک واریز الکی به ولت انجام بدید
    ولت رو انتخاب کنید، یک مبلغ الکی بزنید، و دکمه ی دپازیت رو بزنید. بعد ببنیدید صفحه رو
    حالا اگر برید به بخش انتقال داخلی میبینید در گزینه ها ولتتون وجود داره و میتونید بش انتقال بدید
    قبل اینکار مطمین باشید که رمز ولتتون رو میدونید و جایی یادداشت کردید. چون اگر یادتون بره و بعدا بخاید ازش پول برداشت کنید (رمز ولت با رمز محیط کاربری فرق داره) باید به سایت تیکت بزنید بررسی کنن باتون تماس میگیرن و چند تا سوال به انگلیسی میپرسن و بعد رمز جدید بتون میدن
    برای نگهداری سودها داخل روبو خارج از اکانت ترید میتونید از ولت روبو استفاده کنید
    ولی برای مبالغ بالا پیشنهاد نمیشه
    حتی داخل صرافی ایرانی هم مبالغ بالا رو نگه ندارید چون خطر هک شدنشون هست
    همونطور که دوستمون گفتن یک ولت سخت افزاری تهیه کنید و به شکل تتر trc20 داخلش ذخیره داشته باشید
    پیشنهاد من ولت ledger nano x هست.میتونید از سایت ایرانیکارت اخرین ورژنس رو خریداری کنید
    مرنج و مرنجان

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من با اجازه ی peace عزیز
    فکر میکنم مشکلتون رو متوجه شدم
    خود روبو جدای از اکانت ترید یک ولت هم داره
    شما میخاید پولتون رو داخل بروکر روبو داخل ولت نگه دارید
    امیدوارم درست متوجه شده باشم
    من خودم این کار رو انجام دادم و میدونم مشکل داره . با پشتیبانی حرف زدم،حل شد
    شما اگر برید به internal transfer و بخاید از تریدینگ اکانتتون بزنید به اینترنال ولتتون نمیشه. ینی نمیاره ولت رو
    برای همین ابتدا باید ولت رو فعالسازی کنید
    برای اینکار برید به بخش deposit funds و ولت رو انتخاب کنید
    باید یک واریز الکی به ولت انجام بدید
    ولت رو انتخاب کنید، یک مبلغ الکی بزنید، و دکمه ی دپازیت رو بزنید. بعد ببنیدید صفحه رو
    حالا اگر برید به بخش انتقال داخلی میبینید در گزینه ها ولتتون وجود داره و میتونید بش انتقال بدید
    قبل اینکار مطمین باشید که رمز ولتتون رو میدونید و جایی یادداشت کردید. چون اگر یادتون بره و بعدا بخاید ازش پول برداشت کنید (رمز ولت با رمز محیط کاربری فرق داره) باید به سایت تیکت بزنید بررسی کنن باتون تماس میگیرن و چند تا سوال به انگلیسی میپرسن و بعد رمز جدید بتون میدن
    برای نگهداری سودها داخل روبو خارج از اکانت ترید میتونید از ولت روبو استفاده کنید
    ولی برای مبالغ بالا پیشنهاد نمیشه
    حتی داخل صرافی ایرانی هم مبالغ بالا رو نگه ندارید چون خطر هک شدنشون هست
    همونطور که دوستمون گفتن یک ولت سخت افزاری تهیه کنید و به شکل تتر trc20 داخلش ذخیره داشته باشید
    پیشنهاد من ولت ledger nano x هست.میتونید از سایت ایرانیکارت اخرین ورژنس رو خریداری کنید

با سلام و دورود
    دقیقا درست متوجه شدید.ممنون از راهنماییتون. نه من فعلا میخوام مبالغی رو توی ولتم داشته باشم ولی مبلغ بالا رو میدونم .نگه نمیدارم اونجا.
    بازم ممنونم.لطف کردید.

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 18 مهمان ها)

1. Samad

کلمات کلیدی این موضوع