صفحه 95 از 673 نخستنخست ... 45859394959697105145195595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

amoo baghi آواتار ها
    2,658 بار در 659 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وفت بخیر
    فیلم خیلی جالبی بود
    و نتیجه اش بسیار قابل تعمق
    اما یه سوال توی ذهنم موند و جواب داده نشد
    از اونجاییکه تا حد ممکن نمیزارم سوال یا موردی توی ذهنم بدون جواب بمونه چون درگیرم میکنه و نمیزاره آزادانه به مسایل دیگه فک کنم ازتون میپرسم و امیدوارم اطلاع داشته باشین
    اینکه اون کار شعبده باز واقعا انجام شد؟یعنی ذختربچه توی هوا معلق موند یا خیر؟
    از دید من که کار شعبده باز یه حقه ای توش بود و نمیتونست این اتفاق بیفته. چون جاذبه زمین یه مورد کاملا منطقی و اثبات شده است و ربطی هم به بخش اعتماد توی مغز ما نداره
    حالا واقعا چی شد؟
    سلام حقه در اصل اون پارچه روش بود که در وسط اون به طور حرفه ای صفحه ای نهان شده بود علت اینکه گفت سرت رو به سمت پاریین بگیری این بود که به علت اینکه دختر بود و موی بلندی داشت کسی نبینه اون اتصال بین صندلی و صفحه وصل شد و همچنین یک وقت وزن دختر بچه به شکستن اون اتصال نینجامه و تعادل تا حدودی برقرار بشه دقت کنید موقع گذاشتن اون میز رو صندلی دستش رو با یک جایی ست میکنه طرح زیر و نگاه کنید میفهمید
    Screen Shot 16-05-1400 at 01.20 ب.ظ.png
    نشسته ام به چارت نگاه میکنم "" حد ضرر آه میکشد
    قیمت از کدام راه میرسد"" خیال دیدنش چه دلپذیر بود
    حد سودم در این امید پیر شد"" نیامدی و سواپ خوردم لاشی

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از amoo baghi عزیز تشکر کرده اند:

amoo baghi آواتار ها
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaVa:D نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یک میلیون ولی ذهنم بسیار محدوده اون حس خرید رو نداشتم
    سلام دوست عزیز انسان به امید زنده هست همین که میدونی فردا یک مبلغی بیشتر میاد تو حسابت خودش امید بزرگیه به این که فرض ذهنیه توجه نکن با اون زندگی کن و شکر گزار اون مبلغ هرچه کم باش
    پاشو برو بلوار سجاد و راهنمایی و پارک ملت جاهایی که تردد زیاده به صورت و بخصوص چشمان مردم نگاه کن فکر کن با اونها ارتباط داری و از این ارتباط لذت میبری به بعضی ها لبخند بزن عشق رو بهشون هدیه بده و به صورت ذهنی این مبلغ که کم رو بهشون بدون منت و برای شادی هدیه کن تصور کن چقدر خوشحال میشن و سعی کن با شادی اونها شاد بشی
    برای اینکه این بازی حس بهتری و واقعی بهت بده پاشو برو بازار قیمت هارو بپرس همونجور رفتار کن که اگه واقعا این پول دستت بود و شب ازت میگرفتن باهش اونکارو میکردی

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از amoo baghi عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بچه ها خوبید؟
    من امروز روز 49 رو از بازی فراوانی پشت تسر گذاشتم

امروز یکم گیر بودم روی خریدهام البته من با صد دلار شروع کردم و اضافه کردن روزی صد دلار

تو مرحله ایه که هر چیزی تو این رنج قیمت رو که میخواستم خریدم و خریدهای دیگه ام تو قیمتهای خیلی بالاتره شاید تقریبا 15 روز آینده وقتمو این بازی بیشتر بگیره تا به سرعت قبل برسم
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

ayka97 آواتار ها
    590 بار در 94 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام من از امروز استارتش رو زدم 5/16
    when the water has run dry

sit and watch for the rising clouds

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از ayka97 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amoo baghi نمایش پست ها
    سلام حقه در اصل اون پارچه روش بود که در وسط اون به طور حرفه ای صفحه ای نهان شده بود علت اینکه گفت سرت رو به سمت پاریین بگیری این بود که به علت اینکه دختر بود و موی بلندی داشت کسی نبینه اون اتصال بین صندلی و صفحه وصل شد و همچنین یک وقت وزن دختر بچه به شکستن اون اتصال نینجامه و تعادل تا حدودی برقرار بشه دقت کنید موقع گذاشتن اون میز رو صندلی دستش رو با یک جایی ست میکنه طرح زیر و نگاه کنید میفهمید
    Screen Shot 16-05-1400 at 01.20 ب.ظ.png

بله درست ميفرماييد. ممنونم واقعا از جوابي كه داديد
    شما شعبده باز بودين زماني؟ يا دقت و اطلاعاتتون توي اين زمينه ؛ بيش از حد معمول يه آدم هست
    در هر صورت ممنونم واقعا لطف كرديد

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

amoo baghi آواتار ها
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    بله درست ميفرماييد. ممنونم واقعا از جوابي كه داديد
    شما شعبده باز بودين زماني؟ يا دقت و اطلاعاتتون توي اين زمينه ؛ بيش از حد معمول يه آدم هست
    در هر صورت ممنونم واقعا لطف كرديد
    سلام نه من شعبده باز نیستم ولی علم و فنم خوبه برای اکثر کارهای این شعبده بازها دلیل و منطق وجود داره
    در اصل کار شعبده باز تردستی یا ایجاد حواس پرتی و خطای دید هست کاره ماورایی انجام نمیدن غیر چندتا اندک

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از amoo baghi عزیز تشکر کرده اند:

14,670 بار در 909 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 120 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    من امروز بازی فراوانی رو تموم کردم
    تقریبا 4ماه طول کشید
    یه توضیح بخوام بدم اینکه برا من خیلی راحت بود در حالی که من خیلی وسواس داشتم رو بازی و حتی 1000تومان ته پولم رو هم یه چیزی میخریدم و لیست همه خریدام هم ثبت کردم به همراه تاریخ خرید و قیمت اون لحظه
    یه تجربه خیلی جالب اینکه من تو این بازی فقط یکبار شکست خوردم و اون هم دقیقا همون مبلغی بود که قبلا تو بورس ایران پولم به اونم مبلغ رسیده بود بعد یه افت داشتم دقیقا تو بازی فراوانی هم من سر همون مبلغ ذهنم مقاومت میکرد در برابر خرج کردن پول و اون روز بازی رو از اول شروع کردم تا اینکه دفعه بعد خیلی راحت اون مبلغ رو رد کردم.
    توصیه میکنم دوستان حتما بازی رو انجام بدن و برای خریداشون وقت بزارن و تنها تو اینترنت دنبال خرید نباشن گاهی به بازار های فیزیکی هم سر بزنن و چیزی که میخوان بخرن رو از نزدیک لمس کنن و بعد تو بازی بخرن.
    راستی قسمت فان بازی هم بگم که لیست خریدام رو که الان چک میکنم فقط تو 4ماه بالای 10درصد قیمتها گرون شدن
    استاد عزیز @amino رو منشن میکنم برا اون فایلی که قول رو دادن
    باتشکر
    "بریس"

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از kambizfx عزیز تشکر کرده اند:

AlirezaNikzad آواتار ها
    2,736 بار در 559 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان روز همگی بخیر باشه ؛ من بازی فراوانی رو برج 2 شروع کردم اما 5 روز بیشتر طول نکشید و استاپ خوردم و از اول برگشتم به خانه ی اول نمیدانستم چکار باید بکنم حس بدی داشتم چونکه اولین بار بود یک پولی بهم داده میشود که برای خرج کردن باید ازش طبیعتا استفاده بکنم 5 روز اول واقعا سردرگم بودم که چی بخرم ؟ چکار کنم کلی دم و دستگاه وسایل کامپیوتری پوشاک نمیدونم خیلی چیزای دیگه لازم داشتم دست و پای خودمو گم کرده بودم ولی بعد استاپ خوردن حقیقتش تا یک ماه سمتش نرفتم چونکه واقعا بهم فشار وارد شد و خب یک سری مسائل دیگه از جمله امتحانات دانشگاه دست و پامو بسته بود و وقت نمیکردم ...!
    اما من از برج سه دقیقا روز 15/3/1400 شروع کردم و الان روز 64 هستم خیلی حس خوبی بهم داده : )~
    بخاطر اینکه این سری با هدف دارم پیش میرم و کم کم دارم گام های خودم را بلندتر و بزرگتر میکنم اوایل خیلی سخت بود بخوای چیزی که واقعا لازم داریش را بخری و مجبور بودی که صبر کنی تا روزی فرا بفرسد که قدرت خریدنش برایت فراهم شود
    نکته ی دیگری که بنده متوجه اش شدم این بود که در روز 56 ذهنم شروع کرد به مقاومت کردن اما من به خدا و خودم ایمان دارم و قدرتم و اراده ام بیشتر از این حرفها میباشد بنابراین با تمام وجودم آن روز را به پایان رساندم خریدهای خیلی خوبی هم کردم یکی از ارزوهام همیشه سفر کردن بود من عاشق کشور خودمون هستم کلی استان های تاریخی داریم جاهای بسیار خوب و زیبایی داریم طبیعت بسیار خوبی در شمال داریم همیشه سفر میکردم برام مهم نبود که با هواپیما قطار ماشین یا با چی دارم سفر میکنم مهم این بود که دارم سفر میکنم
    درباره ی خرید لباس و وسایل کامپیوتری و چیزهای دیگه همین حس رو داشتم که فقط باید بشه !
    الان به جایی رسیدم که واقعا حس میکنم ارزوهام رو براورده کردم و حس میکنم تمام چیزهای موردنیازم را فراهم کردم چونکه باور کردم !
    رکن های اصلی بازی تا اینجای صحبت هام صبر و باور کردن میباشد ...
    چیزی تا روز 90 نمانده اما من این سری بعد از اتمام 90 روز میروم مجددا از اول بازی را شروع میکنم تا تارگت 90 روز را مجددا بزنم و بروم برای روزهای بعدی ...
    درضمن شکرگذاری در این 64 روز به شدت تاثیر خودش را روی بنده گذاشته و هروقت قراره کاری بکنم از خدا متعالی تشکر میکنم واقعا دیدم عوض شد نسبت به همه نسبت به زندگی ...
    -----------------------------------------------------------
    بنظر بنده بازی فراوانی بیشتر از سه رکن اساسی تشکیل نشده آن هم :
    صبر ، باور ، شکرگذاری
    لا يشكر اللَّه من لايشكر النّاس ...

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از AlirezaNikzad عزیز تشکر کرده اند:

508 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز. من چند روزی هستم به جمع شما خوبان پیوستم و از این بابت بسیار خوشحالم.
    میخواستم بازی فراوانی رو شروع کنم اما یه سوالی داشتم و اینکه حتما باید با فرمول روزی 1 میلیون اضافه کردن بازی رو انجام بدیم؟اگه اینجور بشه که بعد یک سال ما به مبلغ 360 میلیون رسیدیم و خرج کردنش هم خیلی ساده است. ایا مقدار مبلغ باعث میشه ذهنمون رشد کنه یا تداوم بازی به طور مستمر؟میشه مثلا هر روز یه درصد خاص اضافه کنیم؟ ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بدن.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ahmad-FX عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-FX نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. من چند روزی هستم به جمع شما خوبان پیوستم و از این بابت بسیار خوشحالم.
    میخواستم بازی فراوانی رو شروع کنم اما یه سوالی داشتم و اینکه حتما باید با فرمول روزی 1 میلیون اضافه کردن بازی رو انجام بدیم؟اگه اینجور بشه که بعد یک سال ما به مبلغ 360 میلیون رسیدیم و خرج کردنش هم خیلی ساده است. ایا مقدار مبلغ باعث میشه ذهنمون رشد کنه یا تداوم بازی به طور مستمر؟میشه مثلا هر روز یه درصد خاص اضافه کنیم؟ ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بدن.
    سلام به شما دوست عزيز
    خوش آمد ميگم اول بهتون و اينكه كار بسيار خوبي كرديد كه در اين راه قدم گذاشتيد. قطعا خودتون خيلي زود تاثيراتش رو مشاهده ميكنيد در زندگيتون
    البته من هم تازه كار هستم و روز 44 ام حقيقت فراواني ام هست ولي با تجربه اندكي كه بدست آوردم اينو بهتون بگم كه بله دقيقا روي ذهنتون كار ميكنه و همين تداوم و روزي يك ميليون اضافه شدن و حس خوب خرج كردنش كافيه تا اون نتيجه اصلي عايد بشه. من هم مثل شما ميگفتم كه اين مبلغ ها كه سقف ذهني منو نميزنه و اين حرفا ولي واقعا در عمل خرج كردن روزانه يه مبلغي كه مدام در حال رشد هست خيلي عاليه. شما اينو نبينيد كه پايان سال 365 ميليون خرج ميكنيد. اگر دقيقترش رو بخاهيد بايد مبالغ روزانه كل سال رو سرجمع كنيد كه عدد بزرگي هست
    گذشته از اون ميتونيد از روش دوم استفاده كنيد كه روزانه مبلغ در 2 ضرب ميشه. اينطوري عدد بزرگتر هست
    ولي در كل اين بازي غير از خرج كردن و حس خوب گرفتن تمرين صبر هم همزمان هست
    اميدوارم به درستي تونسته باشم راهنماييتون كرده باشم
    دوستان ديگه اگر كمبودي توي صحبتهام هست لطفا جبران بفرماييد
    روزتون خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 53 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع