صفحه 375 از 441 نخستنخست ... 275325365373374375376377385425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,741 به 3,750 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پست مفیدتون.
    اگر اشتباه نکنم، در هر معامله 2 بار اسپرد لحاظ میشه، یکبار هنگام باز کردن معامله و یک بار هم هنگام تسویه و بستن معامله. با این اوصاف ما باید میانگین اسپرد بروکر ارانته رو 2.2 پیپ در نظر بگیریم که برابر با 22 دلار کمیسیون میشه و واقعا تفاوت معناداری رو ایجاد میکنه. حتی در حساب پرمیوم ارانته هم ما باید به طور میانگین 1.5 پیپ اسپرد بابت هر معامله پرداخت کنیم که برابر 15 دلار کمیسیون هست و 2.5 برابر حساب ecn روبو میشه. ممنون میشم اگر اشتباه میکنم من رو تصحیح بفرمایید.
    How to calculate forex trading cost? | Forex Academy
    لینک بالا رو بخونید اونجا هم یک بار در نظر گرفته شده
    در تصویر زیر فرض کنید وارد یک معامله خرید شدید شما در منطقه ۱ وارد میشید اما اردر شما در منطقه ۲ به علت اسپرد باز میشه
    در موقع خوردن حد سود که از محل ورود شما که با اسپرد محاسبه شده باید خط ۳ رد بشه تا تی پی زده بشه و اینجاست که شما فکر می کنید دوبار دارید اسپرد پرداخت می کنید
    اگر خط ۴ رد میشد در واقع یعنی اصلا اسپرد محاسبه نمیشد
    شاید یه ذره بد توضیح داده باشم باز هم خودتون تحقیق کنید ولی من فکر می کنم یکبار اسپرد محاسبه میشه
    Untitled.png

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پست مفیدتون.
    اگر اشتباه نکنم، در هر معامله 2 بار اسپرد لحاظ میشه، یکبار هنگام باز کردن معامله و یک بار هم هنگام تسویه و بستن معامله. با این اوصاف ما باید میانگین اسپرد بروکر ارانته رو 2.2 پیپ در نظر بگیریم که برابر با 22 دلار کمیسیون میشه و واقعا تفاوت معناداری رو ایجاد میکنه. حتی در حساب پرمیوم ارانته هم ما باید به طور میانگین 1.5 پیپ اسپرد بابت هر معامله پرداخت کنیم که برابر 15 دلار کمیسیون هست و 2.5 برابر حساب ecn روبو میشه. ممنون میشم اگر اشتباه میکنم من رو تصحیح بفرمایید.
    در معامله ی خرید،اسپرد زمان باز کردن معامله لحاظ میشه و در معامله ی فروش،اسپرد زمان بستن معامله اعمال میشه.2بار اسپرد لحاظ نمیشه
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

2,390 بار در 355 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و درود بر دوستان
    با ctrader روبو کار میکنم ولی ایمیلی ک راجب انتقال حساب های ctrader به متاتریدر دریافت نکردم
    در پنل کاربری روبو هم چیزی ندیدم کجا میتونم در این مورد اطلاع پیدا کنم
    برا همه اومده این اطلاعیه؟

در انتها هم چنتا از دوستان ک فکرمیکنم با ctrader کار میکنند و حضور ذهن دارم رو تگ میکنم @khoshroomahdi@
    Mr. & Mrs. hatami@ @Amin22
    hamzehv@

ممنون از پاسخ همه دوستان

ویرایش توسط Adell : 06-14-2023 در ساعت 21:31

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Adell عزیز تشکر کرده اند:

peyman0137@gmail.com آواتار ها
    562 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    این تصویری که خدمتتان ارسال میکنم مربوط به معاملات الان بنده در بروکر الپاری و قبلا هم برام رخ داده بود و فکر میکردم اشتباه از خودم است تا اینکه امروز متوجه شدم این بروکر کثبف دارد در معاملات من دخالت و تمام جاباه جا میکند - به هیچ وجه از این بروکر کثیف استفاده نکنید.
    Screen Shot 14-06-2023 at 09.59 ب.ظ.jpg
    پیمان

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,827 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Adell نمایش پست ها
    سلام و درود بر دوستان
    با ctrader روبو کار میکنم ولی ایمیلی ک راجب انتقال حساب های ctrader به متاتریدر دریافت نکردم
    در پنل کاربری روبو هم چیزی ندیدم کجا میتونم در این مورد اطلاع پیدا کنم
    برا همه اومده این اطلاعیه؟

در انتها هم چنتا از دوستان ک فکرمیکنم با ctrader کار میکنند و حضور ذهن دارم رو تگ میکنم @khoshroomahdi@
    Mr. & Mrs. hatami@ @Amin22
    hamzehv@

ممنون از پاسخ همه دوستان

عرض ادب و احترام
    دوست عزیز برای من هم یک ایمیل اومد،مثل ایمیلی ک به دوستان اومده.شما هم حساب رو به متاتریدر انتقال بدید،چون در هر صورت دیگه با سی تریدر کار نمیکنه.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید به نظر میرسه معاملاتتون توی تایم خبر و سخنرانی بوده که اسپردها به شدت واید میشه این اتفاق تو همه بروکرها میفته حتی روبو هم اینطوریه
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این تصویری که خدمتتان ارسال میکنم مربوط به معاملات الان بنده در بروکر الپاری و قبلا هم برام رخ داده بود و فکر میکردم اشتباه از خودم است تا اینکه امروز متوجه شدم این بروکر کثبف دارد در معاملات من دخالت و تمام جاباه جا میکند - به هیچ وجه از این بروکر کثیف استفاده نکنید.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

568 بار در 77 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنونم از پاسختون.. ببخشید درباره پراپ ها هم اطلاعات دارید؟ امکانش هست یکی دو تا پراپ مطمئن معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در مورد مقایسه بروکر آلپاری و فیبو؛ هر دو از نظر بنده بروکرهای خوبی محسوب میشن که با ایرانی ها همکاری میکنن و خدماتشون رو ارائه میدن، بروکر آلپاری سابقه طولانی تری نسبت به فیبو داره و تا الان مشکل خاصی نبوده.
    بزرگترین حسن Fibo ارائه دادن پلتفرم معاملاتی C-trader هستش که خب بروکر آلپاری این گزینه رو نداره، آلپاری فقط متاتریدر 4 و 5 رو ارائه میده، در مورد انواع حساب ها هم؛ هر دو بروکر، حساب هایی تحت عناوین مختلف ارائه میدن که در نهایت هر دو حساب شبیه هم هستن و دسترسی مستقیم به مارکت رو به شما ارائه میدن و اسپردهای بسیار جذابی تجربه خواهید کرد؛ در بروکر آلپاری بهترین نوع حساب از نظر بنده حساب Pro ECN هست و در بروکر Fibo هم بهترین حساب که کمترین اسپرد رو داره، حساب NDD هستش، در کل عزیزم، هر دو بروکر بروکرهای خوبی هستن، متاسفانه از بعد از قضیه قطع سرویس C-trader در روبو، عزیزانی که صرفا با C-trader ترید میکنن، به Fibo روی خواهد آورد و این برای Fibo یه امتیاز محسوب خواهد شد، به هر حال امیدوارم تجربه ترید خوبی در هر کدام از این بروکرها داشته باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohsenhn عزیز تشکر کرده اند:

mohammad1985 آواتار ها
    465 بار در 42 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    سلام
    بروکر ارانته برای حساب سی تریدرش دو مدل حساب داره اولی استاندارد و دومی پرمیوم که هر دو بدون کمیسیون هست ولی در اسپرد کمی با هم متفاوت هستند و حداقل واریزی حساب پرمیوم 1000 دلار است

فایل پیوست 511119
    وری بیوتیفول واقعا ممنون.
    سوال اخر وضعیت سرورهاش به چه صورته؟شما با وی پی ان متصل میشی؟
    فقط امیدوارم مثل الپاری قالتاق نشه بعدا.
    کاش این خرید و فروش ها تو صرافیای ارز دیجیتالم مثل فارکس بود با یه دکمه و تعیین حجم میخریدی با یه ضربدر میفروختی

یکی از دوستان بهترین وی پی ان موجود برای ترید در متاتریدر و سی تریدر رو به ما بگه.قطعی دارم من.
    ویرایش توسط mohammad1985 : 06-15-2023 در ساعت 02:43 دلیل: جا افتاد یه خط

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohammad1985 عزیز تشکر کرده اند:

153 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام می تونید بیشتر توضیح بدید چه اتفاقی افتاده خود من با بروکر آلپاری نزدیک 4 ماهه کار می کنم تا حالا مشکل نداشتم.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Matin206 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhn نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.. ببخشید درباره پراپ ها هم اطلاعات دارید؟ امکانش هست یکی دو تا پراپ مطمئن معرفی کنید
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در رابطه با prop firm ها، یکی از عزیزان هم در گذشته؛ سوالی مشابه سوال شما رو مطرح فرمودند، که بنده در حد دانشم، ایشون رو راهنمایی کردم، لینک پست مربوطه رو اینجا خدمتتون قرار میدم، توصیه میکنم پست هایی پیرامون این گفت و گو رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع