صفحه 220 از 441 نخستنخست ... 120170210218219220221222230270320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,191 به 2,200 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Hamidr761 آواتار ها
    2,632 بار در 436 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان من برا اولین بار میخوام حساب واقعی باز کنم تا الان در دمو با فیبو گروپ کار میکردم آیا الانم با فیبو گروپ کار کنم خوبه
    کسی نظری درباره بروکر فیبو نداره؟؟
    به چشم های زندگی نگاه میکنم

او مصمم، و من هم مصمم تر میگویم:

(هزار بار زمین خوردم برای هزاران بار دیگر هم آماده ام)

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Hamidr761 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidr761 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برا اولین بار میخوام حساب واقعی باز کنم تا الان در دمو با فیبو گروپ کار میکردم آیا الانم با فیبو گروپ کار کنم خوبه
    کسی نظری درباره بروکر فیبو نداره؟؟
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فیبوگروپ جزء بروکر های خوب محسوب میشه و حساب سی تریدر هم ارائه میده، این خودش یه امتیازه، اگر میخواید خیلی دقیق بشید روی بحث بروکر ها باید به اسپرد کمیسیون و انواع حساب هایی که ارائه میدن با لوریج های مختلف توجه کنید، اگر در اون ضمینه هم سوال داشتید در خدمتم، اما در کل فیبوگروپ عالیه، امیدوارم موفق و شاد باشید دوست گرامی.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

9,892 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها
    ممنون
    ========================
    ازدوستان کسی میدونه متاتریدرآلپاری که الان بدون فیلترشکن کارمیکنه آیا نسخه موبایلش هم به همین شکل هست؟
    یعنی با اینترنت موبایل میشه راحت توگوشی بدون فیلترشکن متای آلپاری رو بازکرد؟
    درود همونطور که دوستمون گفت اینترنت به اینترنت فرق میکنه من نت شرکت خصوصی رو دارم در شهرمون که اوایل دیتا داشت ولی الان با فیلترشکن دیتا داره، در کل پلتفرم آلپاری اسپرداش خیلی بیشتر از متادریدر 4 و5 و سی تریدر هست و بنظرم نمیصرفه کار باهاش.

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

4,795 بار در 539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر مکس عزیز

اکثر دوستان من جمله من که توی روبو حساب دارند مربوط به 1 تا 2سال پیش هست
    جدیدا بخواید باز کنید باید با پشتیبان فارسیش در تلگرام در ارتباط باشید
    roboforex_persian آی دی
    اونجا توضیحات لازم رو میدن
    من خودم الان نزدیک به 2 ماه هست که تلگرام و واتساپم قطع هست اگر تونستید پیام بدید

والا از بغل ما تابحال در نیاورده حالا بقیه دوستان رو نمیدونم اسپرد حساب ای سی انش هم خوبه

نه این تغییر ای پی مربوط به ارز دیجیتال و اینا بود قبلا/ بروکر میگه خب بنده خدا رفته مسافرت حتما گیر نمیدن نه باید با ای پی اولیه بیای / حتی بلاک هم بشه تا چند وقت بهتون اجازه برداشت رو میدن ولی اجازه فعالیت مجدد رو نمیدن

موفق باشید
    اجركم عنداله . چه مداركي رو براي احراز قبول ميكنن؟

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از max62 عزیز تشکر کرده اند:

بامبو آواتار ها
    473 بار در 95 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    درود همونطور که دوستمون گفت اینترنت به اینترنت فرق میکنه من نت شرکت خصوصی رو دارم در شهرمون که اوایل دیتا داشت ولی الان با فیلترشکن دیتا داره، در کل پلتفرم آلپاری اسپرداش خیلی بیشتر از متادریدر 4 و5 و سی تریدر هست و بنظرم نمیصرفه کار باهاش.
    سپاس

اینترنت همراه من ایرانسل هست فعلا چاره ای جز خرید یه بسته کوتاه مدت برای تستش ندارم

من با روبوکارمیکنم ولی خب همه میدونیم که درجه اعتبارروبوبیشتره یا آلپاری ولی به دلیل اینکه دسترسی به آلپاری چه متاتریدرش وچه پنل کاربری تواین اوضاع واحوال فیلترینگ آسونترهست فعلا ریسک آلپاری کمتره

من کوتاه مدت کارنمیکنم وسیگنالهام رو از تایم روزانه وهفتگی ویکماهه میگیرم بنابراین حتی اگه اسپردای آلپاری کمی زیادتراز مثلا روبو باشه برام فرقی نخواهدکرد

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از بامبو عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فیبوگروپ جزء بروکر های خوب محسوب میشه و حساب سی تریدر هم ارائه میده، این خودش یه امتیازه، اگر میخواید خیلی دقیق بشید روی بحث بروکر ها باید به اسپرد کمیسیون و انواع حساب هایی که ارائه میدن با لوریج های مختلف توجه کنید، اگر در اون ضمینه هم سوال داشتید در خدمتم، اما در کل فیبوگروپ عالیه، امیدوارم موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    روزتون بخیر
    من خودم با سی تریدر روبو کار میکنم
    اسپرد روبو رو یورو دلار تو روز 1 پوینت الی 3 پوینت هست. میانگین 2 پوینت
    سی تریدر فیبو رو یورودلار رو چک کردم در روز میانگین 10 پوینت هست.گاهی تا 13 پوینت. برای در تیک چارت کار کردن اذیت میکنه.
    بین این دو تا تریدرزوی هست 5 پوینت. که اونم رگوله نداره کمی ریسکیه
    الپاری برای حساب ای سی ان پرو با شارژ 500 دلار میگه رو متا اسپردش میانگین 2 پوینت هست ولی من چک نکردم
    ویرایش توسط mohamad1400 : 10-30-2022 در ساعت 14:40
    مرنج و مرنجان

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_no نمایش پست ها
    سلام ارادت ممنونم از شما خیلی زحمت کشیدید فقط یه سوال برداشتش هم به همین سادگیه یعنی یک شماره کیف پول از صرافی باید بگیرم بدم به بروکر تا واریز انجام بشه؟
    سوال دیگ اینکه تفاوت trc20 با erc20 چی هست؟
    و هر تتر برابر یک دلار هست؟ و کمیسیون این کار چقدر هست؟
    ممنونم اگر راهنماییم کنید یا اگر فیلمی هست در این مورد لینکش را برام بفرستید ممنونم زحمت میکشید ارادت
    سلام خواهش میکنم
    بله برداشت هم ساده است
    باید به بخش withdraw بروید
    هر تتر همیشه برابر یک دلار است. trc20 و erc20 شبکه هایی هستند که تتر بر بستر اونها انتقال پیدا میکنه. یکی بستر ترون و دیگری اتر(اتریوم). تفاوت برای ما در مقدار کارمزد است که بستر ترون(trc20) به صرفه تر است. کارمزد در حد 1 دلار
    فیلمی والا من ندیدم. چن تا اسکرین شات مفرستم شاید به کارتون اومد. بخش صرافی ایرانی رو هر صرافی ویدیوی اموزشش در سایتش یا کانال تلگرامش یا کانال اپاراتش یا یوتیوبش هست.
    1.png
    وارد حساب کاربری در روبو میشوید
    2.png
    روی funds و سپس روی withdraw funds کلیک میکنید
    3.png
    ارز مورد نظر برای واریز را انتخاب میکنید و go to را میزنید
    4.png
    پسورد اکانت ترید(در هنگام ساختن اکانت خودتان آن را وارد کرده اید و احتمالا برای شما ایمیل شده) را وارد میکنید
    مقدار برداشت به دلار(=تتر) را وارد میکنید
    اگر قبلا برداشت نداشته باشید مثل عکس نیست و فقط باید ادرسی را که صرافی ایرانی به شما میدهد وارد کنید. اگر قبلا واریز داشته اید میتوانید از ولت هایی که قبلا وارد کرده اید استفاده کنید یا new را بزنید که شما باید new را بزنید چرا که معمولا ادرس ولت صرافی ها ثابت نیست(حواستان به این ادرس باشد اگر اشتباه وارد شود پولتان میسوزد)
    اگر خواستید میتوانید کمیسیون انتقال را حساب کنید با calculate comission
    در نهایت withdraw funds را میزنید
    اگر شناسایی دو عاملی (پیامک یا اپ روبو) را فعال کرده باشید باید در مرحله ی بعد آن را وارد کنید و تمام
    توصیه میکنم برای بار اول مبلغ کمی را برداشت بزنید در حد 10-20 تتر تا مطمین شوید
    مرنج و مرنجان

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    روزتون بخیر
    من خودم با سی تریدر روبو کار میکنم
    اسپرد روبو رو یورو دلار تو روز 1 پوینت الی 3 پوینت هست. مینگین 2 پوینت
    سی تریدر فیبو رو یورودلار رو چک کردم در روز میانگین 10 پوینت هست.گاهی تا 13 پوینت. برای در تیک چارت کار کردن اذیت میکنه.
    بین این دو تا تریدرزوی هست 5 پوینت. که اونم رگوله نداره کمی ریسکیه
    الپاری برای حساب ای سی ان پرو با شارژ 500 دلار میگه رو متا اسپردش مینگین 2 پوینت هست ولی من چک نکردم
    درود به جناب Mohammad1400 بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، خیلی ممنونم از بررسی دقیق حضرتعالی، با فرمایشات شما کاملا موافقم، روبو واقعا روی یورو (و اکثر جفت ارز های دیگه به اضافه طلا) بهترین نرخ اسپرد رو داره، ممکنه بعضی وقتا یه مقدار کم و زیاد بشه، ولی خب اون طبیعیه، من خودم با روبو کار میکنم، و خیلی راضی هستم، جناب امینو هم در وبینار های فرکتالی اشاره میفرمایند که بروکر روبو بروکر خوبی هستش، بازم ممنون از بررسی هاتون امیدوارم که سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    از دوستان کسی اینترنت tdlte(مودم ثابت) ایرانسل یا اسیاتک یا پیشگامان رو استفاده میکنه؟
    من خودم نت همراه ایرانسل رو استفاده میکنم. مساله این هست که در روزهای اخیر بعضی روزها نت همراه قطع بوده و مجبور شدم از ای دی اس ال خونه استفاده کنم که چون کارم رو در کتابخونه انجام میدم سختم بوده.
    قصد تهیه tdlte دارم با مودم که همراهم ببرم کتابخونه.
    انگار هم این سه شرکت هر سه از نت tdlte ایرانسل استفاده میکنن. مطمین نیستم البته
    از طرفی خود ایرانسل زنگ زدم میگه tdlte ما همین الان! نت بین المللش قطعه(که دیروز در مغازه ای دیدم فروشنده نت تی دی ال تی ای ایرانسل داشته و به همه جا وصل بود!) ولی پیشگامان میگه قطعی نداریم و میتونی حتی وی پی ان استفاده کنی
    گفتم ببینم کسی تجربه در این خصوص داشته
    مرنج و مرنجان

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    از دوستان کسی اینترنت tdlte(مودم ثابت) ایرانسل یا اسیاتک یا پیشگامان رو استفاده میکنه؟
    من خودم نت همراه ایرانسل رو استفاده میکنم. مساله این هست که در روزهای اخیر بعضی روزها نت همراه قطع بوده و مجبور شدم از ای دی اس ال خونه استفاده کنم که چون کارم رو در کتابخونه انجام میدم سختم بوده.
    قصد تهیه tdlte دارم با مودم که همراهم ببرم کتابخونه.
    انگار هم این سه شرکت هر سه از نت tdlte ایرانسل استفاده میکنن. مطمین نیستم البته
    از طرفی خود ایرانسل زنگ زدم میگه tdlte ما همین الان! نت بین المللش قطعه(که دیروز در مغازه ای دیدم فروشنده نت تی دی ال تی ای ایرانسل داشته و به همه جا وصل بود!) ولی پیشگامان میگه قطعی نداریم و میتونی حتی وی پی ان استفاده کنی
    گفتم ببینم کسی تجربه در این خصوص داشته
    سلام.من 1 سال هست از Td-lte ایرانسل استفاده میکنم.(مودم همراه نیست ثابته)بخاطر همون دلایلی که هممون میدونیم حدودا 10 روز دسترسی به نت بین المللی قطع میشد اما الان بیشتر از 1 ماهه که هیچ قطعی ای نداشتم حتی 1 دقیقه.
    سرعت آپلود و دانلودش هم خوبه و بعضا اوایل صبح من تا حدود 200مگابیت بر ثانیه هم سرعت دانلود داشتم.(زیر 100 نمیاد اصلا)
    اما نکته ی مهم اینه که همه جا آنتن دهیش مناسب نیست و اول باید چک کنید تو اون منطقه ای که استفاده میکنید آنتن دهی و سرعت مناسبی داره یا نه
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 50 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع