صفحه 324 از 440 نخستنخست ... 224274314322323324325326334374424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,231 به 3,240 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1176 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h94majid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام من قبلا با ربو ترید دمو میزدم ولی با توجه به اینکه ربو دیگه با ایرانی ها کار نمیکنه یک حساب دمو در آلپاری باز کردم یک مدت که با این بروکر کار میکنم بعضی مواقع کندل ها در حد دو تا سه دقیقه دیر بروز میشه احساس میکنم این بروکر تا حدودی تو داده ها و قیمت ها دست میبره دوستان اگه با بروکری که با ایرانی ها کار میکنه سراغ دارن حداقل این باگ ها رو نداشته باشه به من معرفی کنند ممنون میشم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا از اینکه اتصال به اینرنت پایدار و بدون قطعی هستش اطمینان حاصل کنید، اما اگر در اون صورت هم این اتفاق افتاد، پلتفرم معاملاتی رو عوض کنید ببینید تغییری میکنه یا نه، اما اگر اصرار دارید که بروکرتون رو عوض کنید، بروکرهای دیگه ای که با ایرانی ها کار میکنن عبارت هستن از:
    1: Amarkets
    2: ارانته
    3: ویندوز
    4: HYCM
    5:فیبو
    امیدوارم تجربه ترید خوبی رو در هر کدوم از این بروکرها داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا از اینکه اتصال به اینرنت پایدار و بدون قطعی هستش اطمینان حاصل کنید، اما اگر در اون صورت هم این اتفاق افتاد، پلتفرم معاملاتی رو عوض کنید ببینید تغییری میکنه یا نه، اما اگر اصرار دارید که بروکرتون رو عوض کنید، بروکرهای دیگه ای که با ایرانی ها کار میکنن عبارت هستن از:
    1: Amarkets
    2: ارانته
    3: ویندوز
    4: HYCM
    5:فیبو
    امیدوارم تجربه ترید خوبی رو در هر کدوم از این بروکرها داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    واقعا نمیدونم آلپاری نیاز به فیلتر شکن ندارد برا متاتریدر من با فیلتر شکن هم استفاده کردم بازم مشکل پیدا کردم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم اگه دوستان پیشنهادی دارن ممنون میشم بهم بگن
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1176 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    واقعا نمیدونم آلپاری نیاز به فیلتر شکن ندارد برا متاتریدر من با فیلتر شکن هم استفاده کردم بازم مشکل پیدا کردم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم اگه دوستان پیشنهادی دارن ممنون میشم بهم بگن
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، کاملا درسته، متاتریدر آلپاری بدون فیلترشکن باز میشه، چند نفر از دوستان بنده که در این بروکر کار میکنن، وقتی جویایه این شدم که آیا اتصال بدون قطعی هست و راحت میشه ترید کرد، اکثرا گفتن که بعضی مواقع در حد بیست الی سی ثانیه اتصال قطع میشه، حتی اون زمانی که محدودیت ها اعمال نشده بود و همه متاتریدر ها بدون فیلترشکن باز میشد، متاتریدر روبو با پینگ 90، بعضی مواقع قطعی داشت، این رو حتما دوباره بررسی بفرمایید، چون ممکنه مشکل از اینترنتتون باشه، حالا باید نظر بقیه عزیزانی که با آلپاری کار میکنن رو هم در این باره جویا بشیم، البته عزیزم، این رو خدمتتون عرض کنم، بعد از روبو، تقریبا آلپاری به عنوان بروکر دومی محسوب میشه که با ایرانی ها کار میکنه و تعداد مشتری های ایرانی آلپاری، عدد قابل توجهی هستش، فکر میکنم یه کم دور از واقعیت باشه که بروکر این کار رو عمدا انجام بده، البته در مورد افزایش اسپرد هنگام خبر مطلع هستم و این موضوع رو قبول دارم، به هر حال، امیدوارم مشکلتون حل شه و تجربه ترید راحت و بدون قطعی رو داشته باشید، سلامت و شاد باشید.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,188 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadazizi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگی بخیر
    من دیروز با استفاده از پاسپورت ایرانی تونستم robo رو وریفای کنم و هیچ مشکلی پیش نیومد گفتم بگم شما هم اگه خواستین اقدام کنین

فایل پیوست 467716
    سلام آقا سجاد
    بی زحمت میفرمایید چه مدرکی رو برای احراز محل سکونت فرستادین ؟ و همینطور از طریق سایت انجام دادین ؟ اسم ایران رو آورد ؟ چون تو عکستون شماره تلفنتون هم وریفای کردین
    من یه حساب دمو از قبل داشتم که اومدم وریفای کنم بلاک شدم
    ویرایش توسط jahani : 03-01-2023 در ساعت 23:29

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از jahani عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,210 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، معمولا بروکرهای فارکس برای معاملات رمزارز ها گزینه خوبی به حساب نمیان، در یکی از رادیوتیوب ها هم، جناب امینو به این موضوع اشاره میکنن که برای ترید رمزارز ها، بهتره از صرافی های مخصوص خودشون استفاده کنیم، صرافی های کوکوین و کوینکس جزء صرافی های خوبی محسوب میشن که با ایرانی ها همکاری میکنن و میتونید در این صرافی ها احراز هویت کنید، حتی بهترین بروکرهای فارکسی هم که وجود دارن در حال حاضر و با ایرانی ها کار میکنن هم، مثل روبو، برای ترید رمزارز مناسب نیستن، به دلایل سواپ و اسپرد، توصیه میکنم با یکی از این صرافی های کوکوین یا کوینکس کار کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سپاسگزارم از راهنماییتون دوست گرامی
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1176 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

طبیعتا nfp باید فردا باشه و توی تقویم اکادمی هم فرداست ولی توی بقیه سایتها مثل فارکس فکتوری خبری نیست ازش..چرا؟ فردا که اولین جمعه ماه میلادیه

موفق باشید
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد NFP این ماه، به خاطر اینکه ماه 28 روزه هست NFP افتاده واسه هفته بعدی، یعنی 10 March، هم تقویم MQL و هم تقویم Fx Street رو چک کنید تاریخ دقیق NFP رو بهتون میگه، لینک این مقاله مربوط به NFP رو هم خدمتتون قرار میدم، سلامت و شاد باشید.

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,060 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام به دوستان گرامی
    از دوستان کسی اطلاع داره کدوم بروکر، بستر معاملاتی برای رمزارزها رو داره؟ یه بروکری باشه که رمزارزها رو بشه درش معامله کرد و کمیسیون معقولی هم داشته باشه.
    منظورم بروکرهایی به غیر از بایننس و کوکوین و کوینکس و ... هستش. متشکرم
    سلام مهدی عزیز
    صرفا یه مطلبی رو میخوام خدمتتون یاداوری کنم
    استاد توی فایل های اموزشی گوشزد میکنن که هر بازاری استفاده ی خاص خودش رو داره و یاداوری میکنن که بازار فارکس برای معامله جفت ارزها ساخته شده هر چند که گروه فلزات و سهام هم معامله میشن ولی چه بهتر که جفت ارزها رو معامله کنید و چه بهتر که EUR/USD رو معامله کنید که چون حجم بالاتری میخوره حرکات معقولتری داره.
    متوجهم که این تصمیم بخاطر بحث احراز هویت هست ولی بیشتر بروکرها اسپرد مناسبی ندارن.
    پیشنهاد میکنم از هین صفحه روبه عقب پستهای سرکار خانم gerami_sh و دوست مهربانمون Peace عزیز رو مطالعه کنی و حتما اطلاعات خوبی دریافت میکنی
    برات شادی و تندرستی بیشتری رو آرزومندم
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,210 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Piri-hastam نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز
    صرفا یه مطلبی رو میخوام خدمتتون یاداوری کنم
    استاد توی فایل های اموزشی گوشزد میکنن که هر بازاری استفاده ی خاص خودش رو داره و یاداوری میکنن که بازار فارکس برای معامله جفت ارزها ساخته شده هر چند که گروه فلزات و سهام هم معامله میشن ولی چه بهتر که جفت ارزها رو معامله کنید و چه بهتر که EUR/USD رو معامله کنید که چون حجم بالاتری میخوره حرکات معقولتری داره.
    متوجهم که این تصمیم بخاطر بحث احراز هویت هست ولی بیشتر بروکرها اسپرد مناسبی ندارن.
    پیشنهاد میکنم از هین صفحه روبه عقب پستهای سرکار خانم gerami_sh و دوست مهربانمون Peace عزیز رو مطالعه کنی و حتما اطلاعات خوبی دریافت میکنی
    برات شادی و تندرستی بیشتری رو آرزومندم
    درود و عرض ادب. متشکرم از راهنماییتون دوست بزرگوار.
    والا برای خودم نمیخوام. من اصلا علاقه ای به معامله در بازار رمزارز ندارم. حدود 7-8 سال پیش این کار رو میکردم ولی الان دیگه فقط به فارکس علاقه دارم اونم بیشتر یورودلار. پاسخ این سوال رو برای پسرعموم میخواستم که به لطف دوستان خوبی مثل خودتون، پاسخم رو گرفتم.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب من بروکر ارانته رو بررسی کردم طبق آموزش هایی که تو فیلم بررسی بروکر ها بود احتمالا این بروکر مشکوک هست به 2 دلیل
    1.در دو حساب این برکر کمیسون صفر هست ولی تنها راه درامد بروکر از راه کمیسیون هست
    2.سوآپ آزاد
    عکس انواع حساب رو براتون میزارم
    Accounts.jpg
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1176 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام و عرض ادب من بروکر ارانته رو بررسی کردم طبق آموزش هایی که تو فیلم بررسی بروکر ها بود احتمالا این بروکر مشکوک هست به 2 دلیل
    1.در دو حساب این برکر کمیسون صفر هست ولی تنها راه درامد بروکر از راه کمیسیون هست
    2.سوآپ آزاد
    عکس انواع حساب رو براتون میزارم
    Accounts.jpg
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا سپاسگزارم از شما بابت این بررسی خوبتون، خب مطلع هستید که بروکر ارانته، بروکر نوپایی به حساب میاد و تازه شروع به ارائه سرویس به ایرانی ها کرده، ارانته دوتا رگوله داره، یکیش CySec هست که رگوله خوبیه، و اون یکی هم رگوله FSASeychelles هست که نسبت به CySec سطح پایین تری داره، برای عزیزانی که قصد ایجاد حساب در این بروکر رو دارن، توصیه میشه با مبالغ بالا شروع نکنن، تجربه بقیه عزیزانی هم که با این بروکر کار کردن میتونه بسیار مفید باشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع