صفحه 367 از 672 نخستنخست ... 267317357365366367368369377417467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,661 به 3,670 از 6718

موضوع: بازی فراوانی

441 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وز بیست و سوم ... امروز 23 میلیون به حسابم واریز شد

خب خب بریم واسه ادامه تکمیل تراس مد نظرم. امروز و فردا رو هم قراره بذارم واسه تکمیل تراس با صفام که هنگام مطالعه و عصرونه هام ازش لذت ببرم.

لیست خرید امروز :

1- پوشش بادبانی ضد آب جمع شونده رو برای گلهای تراسم از سایت آمازون به قیمت 15.640.000 تومن خریدم (دراصل از سایت مالتینا خریدم)
    1.jpg
    2- سطل زبانه واسه تراس رو به قیمت 2.900.000 تومن از سایت ترنج سبز خریدم
    2.png
    3- چراغ سقف اتاق مطالعه و خوابم رو هم به قیمت 2.910.000 از سایت آمازون خریدم (مالتینا)
    3.png
    4- واسه تراسم دارت رو به قیمت 1.407.000 تومن از دیجیکالا خریدم
    4.png
    5- سه عدد خودکار sarasa رو مجموعا به قیمت 132.000 تومن از دیجیکالا خریدم
    5.png

خدا رو شکر میکنم که روز به روز فراوانی رو به زندگیم میاره
    من آمادگی کامل برای دریافت بهترینها و بیشترینها رو دارم

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

bitshib آواتار ها
    1,377 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود به همه عزیزان
    چهارمین روز از بازی فراوانی
    موجودی 400دلار

خب دوستان عزیزم امروز یه سری سفارشات برای خودم دادم و بسیار لذت بخش میباشد

و قراره ناهار با خانواده بریم رستوران حاج حسن شاندیز خیلی خوش میگذره جای همتون خالی انشالله امدین مشهد همگی باهم بریم و یک روز بیاد موندنی رو در کنار هم بسازیم

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از bitshib عزیز تشکر کرده اند:

sasan9877 آواتار ها
    341 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به نام خدا
    سلام دوستان
    روز شصت و هفت مبلغ 67/000/000
    خرید ساعت بقیه ی رستوران با خانم
    Screenshot_20221224_103242_ir.torob.jpg

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از sasan9877 عزیز تشکر کرده اند:

bitshib آواتار ها
    1,377 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    سلام علی جان
    خیلی خوشحالم که منو بیشتر با فضای آکادمی آشنا کردید
    علی جان همانطور که گفتم , من این دو موردی که گفتمو توی سایتهای دیگه خونده بودم نه اینکه نظر شخصی خودم باشه و خودم هم اجراش میکنم. با اینکه استاد آمینو حرفی در این موضوعاتی که گفتم نزده ولی من با یکم گشت و گذار توی سایتها , خواستم که این بازی رو بیشتر برای خودم چالشی کنم و مواردی که ذکر کردم نظر شخصی بنده نبود , صرفا از چند سایت خونده بودم و خواستم کمکی هم کرده باشم وگرنه اصله (از پولی که خرج میکنی لذت ببر) صددرصد پابرجاست و بنیادی ترین اصله این چالش ذهنیه
    درضمن علی جان من نگفتم خرج کردن پول برای غذا خوردن با خانواده غلطه , منظورم این بود که وقتی مقداری از پول باقی میمونه , بجای اینکه سریعا بیاییم با خرج کردنش برای بقیه (چه غذا چه هدیه) خودمونو راحت کنیم , یکم همون پول باقی مونده رو برا خودمون چالش برانگیزتر بکنیم و یکم فکر کنیم به خودمون بگیم الان من این پولو واقعا دارم , یه ذره هم هدر نمیدم پس واسه الان باید برای چه چیزی خرج کنم ؟
    خیلی از پستارو دیدم که بجای اینکه با باقی پولشون برای خودشون چالش ایجاد کنن , زود سراغ راه در رو (همون غذا یا هدیه) میرن. اینکه از قبل برنامه داشته باشی که مثلا امروز میخوام این چیزو واسه نامزد یا دوست دخترم بخرم چیز خیلی خوبیه (هرچند من فعلا اینکارو نمیکنم) ولی اینکه هروقت به بن بست خوردی و پول موند دستت زود راه در رو بزنی , به نظرم اوکی نیست. البته این نظر شخصیه منه نه جز قوانین بازی
    برای مثال توی پستا دیدم که بلیط هواپیما میگیرن با خانواده میرن سفر و گشت و گذار و غذا و .... . این بی نظیره چونکه از قبل فکر شده واسش و چون فکر و برنامه ریزی شده , ذهن میاد تصورش میکنه و بیشتر حسش میکنی.
    بازم ممنونم از تبادل نظر . به امید خدا و با تکیه به آموزه های استاد و تلاشهای مستمر خودمون انشالله به تمامی خریدهای بازی فراوانی در زندگی واقعی برسیم
    سلام اقای مهدی عزیز ممنونم بابت توضیحات حکیمانه شما من قبلا چندین بار بازی فراوانی رو انجام دادم دوباره قطع کردم چون به فکر این بودم امروز فلان میزان پول رو خرج کنم اما توصیه شما بسیار عالی بود
    امروز نشستم و با خودم گفتم این مقدار پول امروز دارم و این پول هست و فردا هم خواهد امد واقعا من امروز با این پول چکار میکنم از خودم با جدیت پرسیدم و حدودا یکساعت داشتم فکر میکردم بسیار برام لذت بخش شد بازی
    برخلاف قبلا فقط میومدم تو سایت میچرخیدم تا خرج کنم
    ممنون از شما

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از bitshib عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,728 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی/روز صدوپنجم(۱۰۵میلیون)
    امروز تصمیم گرفتم با پولم برای زن های که دنبال کار میگردن کار درست کنم.قرار شد با پولم دار قالی براشون بزنم.تا یه درامدی برای اونا بشه.
    خرید ۴ تا دار قالی با تمام امکانات
    ۲۰۲۲۱۲۲۴_۱۱۱۵۴۶.jpg

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

yasi darabi آواتار ها
    2,322 بار در 559 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 56 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    روز چهلم موجودی 40 میلیون
    .1.PNG
    2.PNG
    قویتر از قویترین بهانه ات باش

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از yasi darabi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    درود بر مهدی و آیسای عزیز

((کاملاً با حرفتون موافقم منم چندباری خواسته بودم بهشون بگم ولی چون تازه واردم , گفتم بی ادبی میشه)) مهدی جان ما اینجا همه با هم هستیم و دوستان انقدری بزرگوار هستند که خودشون رو از کسی بالاتر ندونند((طبق تجربه عرض میکنم خدمتتون)) و میتونیم نظراتمون رو بیان کنیم

خیلی ممنونم که این بحث رو شروع کردید چون من هم دیدم دوستان میان میگن مثلا روز 85 بازی هستم کل مبلغ رو میبخشم به ی موسسه یا شخص
    یا بعضی از دوستان قسطی خرید میکنن مثلا منی که روز 69 بازی هستم بیام بگم ی خونه رو قسطی میخام بخرم و تا یک ماه فقط بیام بگم خوب امروز هم 80 ملیون از 8 میلیارد خونه رو دادم و...
    ----------------------
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post230453

ولی در مورد هدیه خریدن من موافق نیستم که نمیتونیم هدیه بخریم مثلا من تا اینجا خیلی هدیه واسه مادرم و دوس دخترم خردیم ((البته بهشون نگفتم چون فک میکنن دیونه شدم)) و خیلی حس خوبی هم بهم دادن و تو واقعیت هم همون پول رو داشتم واسشون همون هدیه هارو میخریدم

و یا اینکه مهدی عزیز گفتن درست نیست با پولی که دارین برین با خانواده غذا بخوردید با این هم من موافق نیستم فکر میکنم بتونیم این رو تو بازی هم اجرا کنیم (( حالا تو بازی ی سبزی پلو با ماهی یا ی باقالی پلو با گردن رو میشه خورد ))
    ---------------
    در مورد بخشش نقل قول از حضرت امینو
    "شما جای خداوند نیستید که زندگی کسی رو با دادن پول بهش یا کمک کردن بیاید عوض کنید" فایل 66 فراکتالی

انسان نیرومند نمیتواند به انسان ضعیفتر کمک کند مگر اینکه انسان ضعیفتر مشتاق کمک گرفتن باشد تازه در ان صورت انسان ضعیف خودش باید قوی شود انسان ضعیف با تلاش خودش باید نیرو یا ویژگی که در دیگران تحسین میکند را در خودش پرورش دهد . هیچکس جز خودش نمیتواند وضعیتش را دگرگون کند

کسایی که زیاد پول میبخشند افرادی هستند که برای خود ارزش قایل نیستند
    --------------

ولی من خودم به شخصه هر پولی که به حسابم واریز بشه بین 5 تا 10درصد اون رو میبخشم ((تو بازی فراوانی تا حالا این کارو نکردم)) این اشتباهه؟؟

ممنون میشم دوستان با تجربه تر نظراتشون رو بگن و روش بهتر بازی رو یادمون بدن
    @mohammad-zrm

شاد و موفق و پیروز باشید @Erfanalk@MEMO @Ali97 @amino @ichi.trader98 @tarokh @KingMilad @Peace @hoseinrahimi @forexmh @@SAM.T @farshad70 .
    و بقیه دوستان
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای علی
    باور دارم که عالی هستید
    علی جان سوالاتی که داشتید رو دوستان در پستهای بعدی که خوندم عالی راهنمایتتون کردند پس من دیگه از تکرار جملات خوداری میکنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستان
    باور دارم که همگی عالی هستید
    دوستان خواستم یک نظر و دیدگاه شخصی رو باهاتون به اشتراک بگذارم
    من خیلی وقت بود نیومده بودم تاپیک بازی فروانی
    الان که امروز وارد شدم و چند صفحه ای رو بررسی کردم متاسفانه فکر کردم اشتباهی وارد سایت دیجی کالا و سایتهای آگهی شدم
    به نظرم کلا مسیر این تاپیک از اصول و پایه اولیه خارج شده
    نمیدونم خوب اصلا نیازی نیست که دوستان هر روز خریدهایی که داشتند رو در تاپیک بگذارند تا اونجایی که من یادمه استاد در وبینارها هم گفتند که دوستان بازی فراوانی رو شروع کنند و وقتی 90 روزشون تموم شد در تاپیک مربوطه نتایجی که از این بازی در انتها بدست آوردند بنویسند و با دوستان به اشتراک بگذارند و به استاد پیام بدند تا فایل مربوطه براشون ارسال بشه ، و اگر سوالی هم در این خصوص داشتند در این تاپیک بپرسند تا دوستان و ادمینها راهنماییی کنند ، اما کلا اینجا شده آگهی تبلیغاتی و شرح خریدهای دوستان
    این به نظر من علاوه بر اینکه تاپیک از مسیر خارج شده برا دوستان هم تاثیر خوبی نمیتونه داشته باشه ، حالا میپرسید چرا ؟ چون اصلا دوستان به ذهنشون اجازه این رو نمیدند که به سد ذهنی یا عدد ذهنی برسند و در یک جایی گیر کنند و واقعا فکر کنند که چه کاری میتونند با پول انجام بدند و باعث بزرگ شدن و افزایش ذهنیشون بشن ، چون هرجا که یکم کم بیارن پستهای دوستان رو میخونند و یک چیزی پیدا میکنند و میخرند و رفع مسئولیت میکنند ، باز هم این نظر شخصیم هست و کاملا میتونه درست یا غلط باشه ، اما با اینکه خودم همیشه سعی میکنم به دوستان انرژی مثبت بدم ، با ورود به این تاپیک و دیدن پستها اصلا حس و حال خوبی بهم دست نداد و انرژیم گرفته شد
    خواستم این موضوع رو باهاتون به اشتراک بگذارم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان @amino
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستان
    باور دارم که همگی عالی هستید
    دوستان خواستم یک نظر و دیدگاه شخصی رو باهاتون به اشتراک بگذارم
    من خیلی وقت بود نیومده بودم تاپیک بازی فروانی
    الان که امروز وارد شدم و چند صفحه ای رو بررسی کردم متاسفانه فکر کردم اشتباهی وارد سایت دیجی کالا و سایتهای آگهی شدم
    به نظرم کلا مسیر این تاپیک از اصول و پایه اولیه خارج شده
    نمیدونم خوب اصلا نیازی نیست که دوستان هر روز خریدهایی که داشتند رو در تاپیک بگذارند تا اونجایی که من یادمه استاد در وبینارها هم گفتند که دوستان بازی فراوانی رو شروع کنند و وقتی 90 روزشون تموم شد در تاپیک مربوطه نتایجی که از این بازی در انتها بدست آوردند بنویسند و با دوستان به اشتراک بگذارند و به استاد پیام بدند تا فایل مربوطه براشون ارسال بشه ، و اگر سوالی هم در این خصوص داشتند در این تاپیک بپرسند تا دوستان و ادمینها راهنماییی کنند ، اما کلا اینجا شده آگهی تبلیغاتی و شرح خریدهای دوستان
    این به نظر من علاوه بر اینکه تاپیک از مسیر خارج شده برا دوستان هم تاثیر خوبی نمیتونه داشته باشه ، حالا میپرسید چرا ؟ چون اصلا دوستان به ذهنشون اجازه این رو نمیدند که به سد ذهنی یا عدد ذهنی برسند و در یک جایی گیر کنند و واقعا فکر کنند که چه کاری میتونند با پول انجام بدند و باعث بزرگ شدن و افزایش ذهنیشون بشن ، چون هرجا که یکم کم بیارن پستهای دوستان رو میخونند و یک چیزی پیدا میکنند و میخرند و رفع مسئولیت میکنند ، باز هم این نظر شخصیم هست و کاملا میتونه درست یا غلط باشه ، اما با اینکه خودم همیشه سعی میکنم به دوستان انرژی مثبت بدم ، با ورود به این تاپیک و دیدن پستها اصلا حس و حال خوبی بهم دست نداد و انرژیم گرفته شد
    خواستم این موضوع رو باهاتون به اشتراک بگذارم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان @amino
    درود بر شما علی اقا
    دم شما گرم
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

sir_mhj آواتار ها
    458 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وعرض ادب
    امیدوارم عالی باشید
    روز48
    موجودی 48000 دلار
    تا الان 273000 دلار پرداخت کردم.

پرداخت شش از هشت ، جهت ساخت منزلم در عمان

1.1.jpg1.jpg

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از sir_mhj عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع