صفحه 30 از 434 نخستنخست ... 2028293031324080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

11 بار در 2 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    متاسفانه اینجا هم مثل بقیه سایتها تا پول ندی حتی جواب سلامتو نمیدن بنظر من حتی پولم بدی دو طرفه بازنده ای ....این خاصیت یک ایرانیه که پول اول و اخر دنیاشه ....روی سخن من با اون ادمین گروه تلگرامه که بخاطر یک سوال منو کشوند اینجا ...بهتره کمی هم مردم دار باشید عمل کردن به مقالات خودتون پیش کش

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از behrooz693 عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام . بهتره زود قضاوت نکنیم. مشکل و سوالتونو بفرمایین اگر دوستان بتونن کمک میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz693 نمایش پست ها
    متاسفانه اینجا هم مثل بقیه سایتها تا پول ندی حتی جواب سلامتو نمیدن بنظر من حتی پولم بدی دو طرفه بازنده ای ....این خاصیت یک ایرانیه که پول اول و اخر دنیاشه ....روی سخن من با اون ادمین گروه تلگرامه که بخاطر یک سوال منو کشوند اینجا ...بهتره کمی هم مردم دار باشید عمل کردن به مقالات خودتون پیش کش

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

384 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام با کلیک راست کردن بر روی تب مربوط به اون جفت ارز و انتخاب گزینه Docked

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از hosseinbahrami عزیز تشکر کرده اند:

2,411 بار در 96 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    موضوع: سوال فنی
    موقعیت بنده در دوره: یک بار تمام فایل ها را دیدم و میخوام که مرحله دوم رو که استاد توی نقشه راه فرمودند رو شروع کنم.
    *چندتا سوال جزئی دارم که جواب هاشون تا اینجا، توی فیلم ها نبود.
    سلام دوستان. وقت بخیر.
    دوستان یک سوال برای من پیش اومده که چرا من نمی تونم دو طرف کندل ها خط بگذارم؟ شما یک کندل روزانه رو تصور کنید، میخوام که دو طرف کندل خط عمودی قرار بدم و به تایم پایین ببرم ولی خط میوفته وسط کندل. مگه کندل از حاشیه سمت چپ شروع نمیشه؟؟ یک چیز خیلی گذرا توی یکی از فایل ها استاد فرمودند ولی من متوجه نشدم. ممنون میشم علت رو توضیح بدید. یا اینکه شاید متاتریدر بنده مشکل داره. عکس رو هم قرار دادم که شفاف باشه سوالم. خط صورتی رو دستی کشیدم ولی خطوط قرمز همون خطوط نرم افزار هست. درواقع خطوط صورتی رو میخوام ولی نمیشه.

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از moein عزیز تشکر کرده اند:

32,609 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوست عزیزم وقت بخیر
    در متاتریدر و کلا چارت دو محور قیم و زمان داریم زمان به صورت افقی و قیمت عمودی هستش
    شروع هر کندل در واحد زمان از نظر گرافیکی از پایین به بالا یا برعکس هست و نه از چپ به راست (تایم بالا رو در نظر بگیرید و فقط یک کندل رو ) و همینجور نوسان می کنه قیمت واحد های زمانی در پلتفرم های معاملاتی معمولا از نظر گرافیکی وسط کندل رو در نظر می گیرند یعنی وقتی کندل شما در تایم فریم مثلا یک ساعته باز میشه وسط کندل ساعت 13 هست و نه چپ یا راستش و شما میتونید روی اون خط بندازید و یا ... حالا اگر شما یک کندل یک ساعته رو ببرید تایم پایین شروع کندل رو مثلا ساعت 13 بروکر در تایم یک دقیقه خط بندازید و انتهاش که 13:59 دقیقست رو خط بندازید همینجور برید تا تایم یک ساعته میبینید خطوط شما در وسط کندل یک ساعته هستند و این یک باگ یا مشکل نیست و کاملا طبیعی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein نمایش پست ها
    موقعیت بنده در دوره: یک بار تمام فایل ها را دیدم و میخوام که مرحله دوم رو که استاد توی نقشه راه فرمودند رو شروع کنم.
    سلام دوستان. وقت بخیر.
    دوستان یک سوال برای من پیش اومده که چرا من نمی تونم دو طرف کندل ها خط بگذارم؟ شما یک کندل روزانه رو تصور کنید، میخوام که دو طرف کندل خط عمودی قرار بدم و به تایم پایین ببرم ولی خط میوفته وسط کندل. مگه کندل از حاشیه سمت چپ شروع نمیشه؟؟ یک چیز خیلی گذرا توی یکی از فایل ها استاد فرمودند ولی من متوجه نشدم. ممنون میشم علت رو توضیح بدید. یا اینکه شاید متاتریدر بنده مشکل داره. عکس رو هم قرار دادم که شفاف باشه سوالم. خط صورتی رو دستی کشیدم ولی خطوط قرمز همون خطوط نرم افزار هست. درواقع خطوط صورتی رو میخوام ولی نمیشه.

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

32,609 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    دوست عزیزم ابتدا در همین پنجره روی نوشته ی تاریخچه ی حساب کلیک کنید و روی عدد پایین راست کلیک بفرمایید و سپس گزینه تمام تاریخچه یا all history رو بزنید که کل تاریخچه ی معاملات و بقیه موارد براتون به نمایش در بیاد برای دیدن موجودی در عکستون می تونید گزینه معامله رو کلیک کنید برای آگاهی بیشتر در مورد پلتفرم معاملاتی متاتریدر می تونید این آموزش رایگان و تخصصی رو در سایت آکادمی ویومطالعه کنید
    لینک مقاله:
    https://academywave.com/metatrader/
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz693 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک حساب دمو 1000 دلاری باز کردم و حدود 400 دلار هم سود کردم ولی بالانس همون حدود400 دلار رو نشون میده و اون هزار دلار اولیه رو نشون نمیدن ایا مشکی هست؟فایل پیوست 70401
    ویرایش توسط ghoolak : 03-02-2021 در ساعت 16:25

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام چطور میشه یه نماد دلخواه با اطلاعات دلخواه توی متاتریدر بسازیم
    من یه اکسل داده درآودم حدود ۴۰۰ تا داده است
    میخام بیارم رو متاتریدر تحلیل کنم ببینم ایا واقعا قوانین واصولی که استاد میگن توی همه چارتها جواب میدن یا نه؟

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت بخیر.
    اگر به محدوه کندل تایم بالا در تایم پایین احتیاج داریدو میخواهید آن مناطق را پیدا کنید، یک خط روی همان کندل و خط بعد روی کندل بعد قرار بدید. چون هر خط که روی کندل بیندازید در وسط کندل در همان تایم فریم نشان میده که اگر به تایم فریم پایین تر بروید همان خط در ابتدا شروع کندل در تایم فرم کوچکتر را مشخص می کنه

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Janparvar آواتار ها
    559 بار در 46 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام در متاتریدر توی هر تایم فریمی تا میزان مشخصی از گذشته چارت رو میشه دید بعدش گیر میکنه و دیگه عقب تر نمیره چطوری میشه این محدودیت رو برداشت ؟؟؟؟؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Janparvar عزیز تشکر کرده اند:

masoud-safari آواتار ها
    9,130 بار در 596 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    معرفی کلیدهای میانبر و ابزارهای متاتریدر

ضمن عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
    یکی از مواردی که ما تریدرها نیاز داریم کاملا بهش مسلط باشیم اینه که بتونیم از ابزار روزانه خودمون به ساده ترین وجه ممکن استفاده کنیم کلیدهای میانبر و استفاده از امکانات متا تریدر هست.
    تصور کنید برای ترسیم خط روند، گذاشتن آبجکتها روی چارت، ترسیم خطوط به حالت دلخواه همیشه دچار مشکل باشیم و از راه خوب و ساده اون این کارها رو انجام ندیم... همیشه کار ما توام با سختی خواهد بود و از کار با متاتریدر لذت نمیبریم و احساس سختی میکنیم.
    در این تاپیک که فکر نمیکنم زیاد هم طولانی بشه من سعی میکنم موارد میانبری که به ما کمک میکنن کارهامون رو ساده تر و روانتر انجام بدیم رو قرار میدم. امیدوارم که قابل توجه دوستان قرار بگیره و اگر عزیزان مواردی رو میدونن کم کم به این تاپیک اضافه کنیم.
    سلام و درود خدمت شما و تشکر فراوان از زحماتتون
    راهی هست که بشه کندلهارو از یه جایی به بعد حذف کنیم ومثل تریدینگ ویو بتونیم بک تست بگیریم؟

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از masoud-safari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع