صفحه 444 از 555 نخستنخست ... 344394434442443444445446454494544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,431 به 4,440 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و درود خدمت تمام دوستانی که باور و ایمان هاشون نسبت به خودشون از بین رفته و یا ضعیف شده ..ماجرای قورباغه ی ناشنوایی که توی چاه گیر کرده بود رو روزی چندین بار بخونین تا یادتون نره برای موفقیت باید ناشنوا باشید…
    IMG_4118.jpg

شما بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

2. 22 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,292 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به تمامی دوستان عزیزم امید وارم حالتون عالی باشه سروران من.
    اول از همه خیلی ناراحتم و متاسفم بابت این جو منفی که توی انجمن هست و امید وارم اونایی که میخوان اصلاح بشن و قبول کنند که 100 درصد مقصر خودشون هستند زود تر قبول کنند قبل از این که زیادی صدمه ببیند و اون هابی هم که قصد تخریب دارند زود تر بساطشون جمع بشه چون یه عده تازه اومدند و اطلاع ندارند چی به چیه.
    دوستان من خواستین قبول کنید و خواستین هم نکنید چون اصلا مهم نیست٫هرچیزی که شما لازم دارید در این انجمن و سایت هست و تمام چیز ها رو استاد فرمودند دیگه تکرار اون ها تکرار مکررات هست و باید برید از اول شروع کنید و یاد آوری کنید و استخراج کنید مطالب و نکات رو.
    موفق شدن در این حرفه سخت ولی ساده مثل یه قرص نیست که استاد بدن به شما تا بندازید بالا و موفق بشید.باید خیلیییییی ذحمت بکشید و تلاش کنید چون این یک فیلتر برای کسانی که میخوان برن مرحله بالا و یه عده که جمعیتشان حدود 80 درصد هست میمونند و نمیتون رشد کنند ولی نه به خاطر این که استاد نگفتند یا کم کاری کردند نه چون خود ما این جوری عادت کردیم و بزرگ شدیم.من خودم چند ماه پیش به شدت درگیر همین احساسات و شک ها شدم ولی وقتی برسی کردم دیدم 100 درصد مقصر خودمم.منم اون ویس کذایی رو شنیدم ولی خب متاسفم برای کسی که به جای رشد خودش دست به این کار زده و خب شاید صلاحی بوده در کار و من این رو مثل یک اصلاح میدونم که در مارکت رخ میده و قبولش کردم.
    راستش دیگه نمیدونم چی بگم و فقط تاسف میخورم... هوا بد جور مسمومه...
    من خودم رو میگم:من قدرت اختیار دارم و تصمیم گرفتم هر چی استادم بگه بدون چون و چرا انجام بدم و نتیجه اش رو هم کم کم دارم تو زندگیم و تمرین هام میبینم چون من یا استاد و این آموزش ها رو قبول دارم یا ندارم٫اگه دارم که باید هرچی استاد بگه بدون چون و چرا گوش بدم حتی اگه بگه بپر تو آب.اگرم ندارم که دیوانه ام که وقتم رو این جا هدر دارم میدم.
    خیلیییییی ببخشید بابت زیادی گویی و بی سوادیم خواستم خیلی دلی و بدون لفظ حرفم رو بزنم.
    برای تمامی دوستان چه کسانی که این جا میمونند و جز اون عده محدود هستن و میرسن به اهداف خودشون از این کار و چه کسانی که جمع ما رو ترک میکنند آرزوی سلامتی شادی و موفقیت دارم.

لطفا این مقاله آکادمی و ویس رو حتما گوش بدین
    https://academywave.com/forex-tradin...forex-trading/
    سخن آخر: هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد @amino
    ویرایش توسط M.T.z : 08-02-2023 در ساعت 01:30
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود وقت بخیر
    سوالی راجبه مقاله که استاد گذاشتن راجبه ترس دارم :
    احتمالا بیشتر مقاله رو بخونم بفهمم سوالم رو اما خواستم نظر شما هم بپرسم
    استاد نوشتند میتونیم ترس روبرگردونیم به شکل مثبت و تازه ازش استفاده هم بکنیم
    اینکه چجوری اینکار رو باید بکنیم دقیق نفهمیدم
    اینو فهمیدم که باید اول بفهمیم ریشه اش از کجاست مثلا شاید کودکی فلان اتفاق افتاده باشه و ... حالا که فهمیدیم باهاش مستقیما روبرو شیم ؟
    مثلا شنا رو یادمه اینحوری یاد دادن بهمون که انداختن تو 4 متری گفتن خودتو نجات بدها اونایی که خیلی ترس داشتتن هم وقتی تو اب بودن دیگه فکره ترسشون نبودن و بعد اینکه رسیدن به مقصد واقعا دیگه نمیترسیدن - یا کسی که از ارتفاع میترسه رو میگن ببرید به ارتفاعات
    وقتی فهمیدیم ریشه اش چی هست باید ممستقیما باهاش مقابله کنیم ؟
    مثلا کسی که از تاریکی میترسه بره یجای تاریک بمونه یا ترس های دیگه ؟
    بشخصه خودم وقتی هر ترسی رو تونستم باهاش مقابله کنم (((مخصوصا ترس از شکست خوردن ) حس آزادی کردم و چقدر حالم خوب شد بعدش و دوست دارم دونه دونه ترس هایی که بیش از حد هستن رو از بین ببرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سپاااس

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

31,817 بار در 9,935 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8494 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    درود بر شما
    انتقادهاتون بنظرم مشکلی ندارن که بخواد موجب بن شدن بشه ! اون هم شمایی که اینقدر به بچه ها کمک میکنید !
    اما بجز نظرتون راجبه شخص امینو ، ازتون خواستم اگر امکانش هست راجبه افرادی که نتیجه نگرفتند نظر خودتون رو بدید که عرض میکنن اگر میشه استیت منت سود مستمر چندماهه بدید یا اینکه بپرسید و مرحله به مرحله که چی رو اشتباه انجام دادند و کمکشون کنید
    با این تفاسیر شما هم به این سود مستمر چند ماهه نرسیدید ؟
    سلام
    والا واقعیت من تاحالا یکدونه رادیوتیوب از بچه هاهم گوش ندادم و با کسی هم مراوده خارج از اینجا ندارم و نمیتونم نظری بذم
    ولی یک مشکلی که اکثرا شاید بعضی ها گربان گیرش شده باشند واقعا میتونم بگم روانشناسیه
    با مثال براتون میگم
    خیلی ها اکانت 100 دلاری رو کرده بودند 1000 دلار که خیلی عالیه
    ولی یک مشکلی که هست گنجایش ظرف ذهنیه
    شما اگر 20% روی 100 دلار ضرر کنید میشه 20 دلار
    ولی 20% روی 1000 دلار میشه 200 دلار
    2برابر اکانت اولیه که شروع کردید
    این فکر باعث میشه نذاره راندمان قبلی کار رو داشته باشید
    منم اکاتایی دارم که 2برابر یا 3برابر کرده باشم که داخل انجمن هم گذاشتم
    ولی این نکته ای گفتم واقعا خیلی جدییه
    من یکی از دوستام بود بهم اکانت 10000 دلاری داد گفت بیا باهاش کار کن
    بهش گفتم نه ببین من هر تریدی زدم خودم بهت سیگنال میدم
    من توی اکانت خودم 10 دلار توی ضرر بودم ولی ایشون 1000 دلار
    من مطمعنم که اگر اکانت دست خودم بود شاید کال میکردم چون تا نزدیک حدضرر روزانم اومد ولی رفت توی سود و با سود بستیمش
    ولی خب ظرف ذهنی من امادگی نداره
    من روش کارم اینه
    من اگر ماهیی 100 دلار سود کنم 80 دلار برداشت میکنم
    اگر ماهی 200 دلار سود کنم 180 دلار برمیدارم
    و واقعا میگم اگر میدریت سرمایه رعایت بشه کال کردن مقداری سخت میشه
    اولین کاری که من میکنم اینه اقا به همه هم میگم تریدای 1به1 رو وارد نشید اقا
    بزارید بازار بره اسمون یا توی هسته زمین ولی وارد نشید
    من خودم از 1به2 به بالا ورود میکنم
    ترید روی طلا امروز من 1به3 بود
    این اولیشه
    ولی بازم میگم این سبک پرایس سبک مادره و بقیه سبک ها روش خوب سوار میشن
    این سبک رو باید همه بلد باشن
    معامله گری فرایندی برای کشف خود است

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از ariya عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,590 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام . امیدوارم روز عالی ای داشته باشید
    دنیای خاکشیری :
    چرا نمی توانیم در زمان حال باشیم؟؟؟
    دنیای خاکشیری اسمی هست که خودم برای نوع احساسات در گذشته وحس هایی که در آینده به کارهایمان برچسب میزنیم گذاشتم
    به عبارتی تمام درگیری های گذشته و سفر در زمان ذهن
    دقت کردین وقتی یک تجربه مشابه ویا یک حس شبیه حس های گذشته یا تصویری مشابه ما را وارد دنیای خاکشیری می کند
    به خودی خود اصلا دوست نداریم وارد دنیای خاکشیری(سفر در زمان ) شویم اما اتفاق می افتد چرا ؟؟؟چون هنوز همان نوع حس و ذهنیت پشت کلمات و کارها وجود دارد و ما را به سفر در زمان (گذشته)وصل میکند
    چرا دنیای خاکشیری : دقت کردید وقتی شربت خاکشیر درست میکنید وقتی آن را هم نمیزنید ته نشین می شود وکاری با شما ندارد وقتی که شما حس و تجربه ای مشابه با گذشته انجام می دهید دقیقا دارید خاکشیر را هم میزنید و حس گذشته با حس الان یه طرز عجیبی بزرگ نمایی میکند که این هم زدن از نوع عادت های مشابه هست
    وقتی ما آگاهانه خاکشیر را هم میزنیم و مدیتشین می کنیم دوست داریم بهش توجه کنیم و ببنیم و به مرحله پذیرش و دوست داشتن و اینکه تمام گذشته درسی بود برای من و این دانه های خاکشیر همیشه هستند و زیاد هم نمیشن اما با عدم پذیرش جز درد و بزرگ شدن دانه ها هیچ سودی به ما ندارند
    گاهی با سفر در آینده داریم به درگیری های ذهنی خومان یعنی دانه های خاکشیر اضافه میکنیم و با گذشته و آینده ترکیب و هم میزنیم و وقتی به خودمان می آییم و میبینم وارد چرخه ی زمان شدیم و از عمل گرایی و تغییر فراری هستیم چون سفر در زمان لذت بیشتر یا رنج کمتری نسبت با زمان حال خودمان داریم
    شما می توانید تجربیات و حس و طرز تفکر های جدید ایجاد کنید وبه گذشته متصل نشوید که اولین مرحله پذیرش گذشته وتغییر هست
    یا شما می توانید دانه های خاک شیر را آگاهانه هم بزنید و مدیتیشن کنید بعد از تمرین زیاد حداقل یک سال دانه های خاکشیر همیشه هستن اما اینقدر ریز می شوند که قابل رویت نیستند ودانه های خاکشیر جدیدی از حس و تجربیات خوب برای شما ایجاد می شوند
    و به لذت زمان حال دست پیدا میکنید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 08-02-2023 در ساعت 10:03
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,822 بار در 1,159 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب شفای زندگی.
    ،در بی نهایت زندگی،در جایگاهی که من دارم،همه چیز عالی،کامل و بی نقص است.من همیشه از جانب خدا محافظت و راهنمایی میشوم.
    نگاه کردن به درونم برایم خطری ندارد.جستجو کردن در گذشته برایم خطری ندارد.وسعت بخشیدن به دیدگاهم درباره زندگی برایم خطری ندارد.
    من ازشخصیت ،گذشته ،حال یا آینده فراتر هستم.
    اکنون انتخاب میکنم از مشکلاتم فراتر روم و عظمت وجودم را بشناسم.کاملا مشتاق هستم که یا بگیرم به خود عشق بورزم.
    در دنیای من همه چیز بر وفق مراد است.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
    سلام
    والا واقعیت من تاحالا یکدونه رادیوتیوب از بچه هاهم گوش ندادم و با کسی هم مراوده خارج از اینجا ندارم و نمیتونم نظری بذم
    ولی یک مشکلی که اکثرا شاید بعضی ها گربان گیرش شده باشند واقعا میتونم بگم روانشناسیه
    با مثال براتون میگم
    خیلی ها اکانت 100 دلاری رو کرده بودند 1000 دلار که خیلی عالیه
    ولی یک مشکلی که هست گنجایش ظرف ذهنیه
    شما اگر 20% روی 100 دلار ضرر کنید میشه 20 دلار
    ولی 20% روی 1000 دلار میشه 200 دلار
    2برابر اکانت اولیه که شروع کردید
    این فکر باعث میشه نذاره راندمان قبلی کار رو داشته باشید
    منم اکاتایی دارم که 2برابر یا 3برابر کرده باشم که داخل انجمن هم گذاشتم
    ولی این نکته ای گفتم واقعا خیلی جدییه
    من یکی از دوستام بود بهم اکانت 10000 دلاری داد گفت بیا باهاش کار کن
    بهش گفتم نه ببین من هر تریدی زدم خودم بهت سیگنال میدم
    من توی اکانت خودم 10 دلار توی ضرر بودم ولی ایشون 1000 دلار
    من مطمعنم که اگر اکانت دست خودم بود شاید کال میکردم چون تا نزدیک حدضرر روزانم اومد ولی رفت توی سود و با سود بستیمش
    ولی خب ظرف ذهنی من امادگی نداره
    من روش کارم اینه
    من اگر ماهیی 100 دلار سود کنم 80 دلار برداشت میکنم
    اگر ماهی 200 دلار سود کنم 180 دلار برمیدارم
    و واقعا میگم اگر میدریت سرمایه رعایت بشه کال کردن مقداری سخت میشه
    اولین کاری که من میکنم اینه اقا به همه هم میگم تریدای 1به1 رو وارد نشید اقا
    بزارید بازار بره اسمون یا توی هسته زمین ولی وارد نشید
    من خودم از 1به2 به بالا ورود میکنم
    ترید روی طلا امروز من 1به3 بود
    این اولیشه
    ولی بازم میگم این سبک پرایس سبک مادره و بقیه سبک ها روش خوب سوار میشن
    این سبک رو باید همه بلد باشن
    درود اریا جان
    نکته بسیار جذابی بود = برداشت کردن مرتب
    سپاس از انتقال تجربتون
    ریسک به ریوارد هم حقیقتش طببق پرایس و طبق 123 استاندارد امینو که تیپی رو 100 باشه و استاپ رو یک معمولا ریسک به ریوارد ها از 0.5 تا 1 هستن ( مخصوصا اشتراکی باشه تغییر روند خب بیشتر بسمت نیم هست ) اماما که حتما قرار نیست طبق این بریم جلو طبق این اگه بریم و واقعا رعایت کنیم چک لیست رو و صبر داشته باشیم و بقیه نکات روانشناسی قطعا وین ریت بالای 80 هست اما طبق تلاشی که داریم میکنیم و زورنال میسازیم داریم به این نتیجه میرسیم که از وین ریت کم بشه و استاپ نزدیک تر بشه در نتیجه ریسک به ریوارد بهتر ساخته شه در کل بهتر میتونه باشه احتمال زیاد که در دست ساخته
    سپااس

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,292 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان عزیزم امید وارم حالتون عالی باشه سروران من.
    اول از همه خیلی ناراحتم و متاسفم بابت این جو منفی که توی انجمن هست و امید وارم اونایی که میخوان اصلاح بشن و قبول کنند که 100 درصد مقصر خودشون هستند زود تر قبول کنند قبل از این که زیادی صدمه ببیند و اون هابی هم که قصد تخریب دارند زود تر بساطشون جمع بشه چون یه عده تازه اومدند و اطلاع ندارند چی به چیه.
    دوستان من خواستین قبول کنید و خواستین هم نکنید چون اصلا مهم نیست٫هرچیزی که شما لازم دارید در این انجمن و سایت هست و تمام چیز ها رو استاد فرمودند دیگه تکرار اون ها تکرار مکررات هست و باید برید از اول شروع کنید و یاد آوری کنید و استخراج کنید مطالب و نکات رو.
    موفق شدن در این حرفه سخت ولی ساده مثل یه قرص نیست که استاد بدن به شما تا بندازید بالا و موفق بشید.باید خیلیییییی ذحمت بکشید و تلاش کنید چون این یک فیلتر برای کسانی که میخوان برن مرحله بالا و یه عده که جمعیتشان حدود 80 درصد هست میمونند و نمیتون رشد کنند ولی نه به خاطر این که استاد نگفتند یا کم کاری کردند نه چون خود ما این جوری عادت کردیم و بزرگ شدیم.من خودم چند ماه پیش به شدت درگیر همین احساسات و شک ها شدم ولی وقتی برسی کردم دیدم 100 درصد مقصر خودمم.منم اون ویس کذایی رو شنیدم ولی خب متاسفم برای کسی که به جای رشد خودش دست به این کار زده و خب شاید صلاحی بوده در کار و من این رو مثل یک اصلاح میدونم که در مارکت رخ میده و قبولش کردم.
    راستش دیگه نمیدونم چی بگم و فقط تاسف میخورم... هوا بد جور مسمومه...
    من خودم رو میگم:من قدرت اختیار دارم و تصمیم گرفتم هر چی استادم بگه بدون چون و چرا انجام بدم و نتیجه اش رو هم کم کم دارم تو زندگیم و تمرین هام میبینم چون من یا استاد و این آموزش ها رو قبول دارم یا ندارم٫اگه دارم که باید هرچی استاد بگه بدون چون و چرا گوش بدم حتی اگه بگه بپر تو آب.اگرم ندارم که دیوانه ام که وقتم رو این جا هدر دارم میدم.
    خیلیییییی ببخشید بابت زیادی گویی و بی سوادیم خواستم خیلی دلی و بدون لفظ حرفم رو بزنم.
    برای تمامی دوستان چه کسانی که این جا میمونند و جز اون عده محدود هستن و میرسن به اهداف خودشون از این کار و چه کسانی که جمع ما رو ترک میکنند آرزوی سلامتی شادی و موفقیت دارم.

لطفا این مقاله آکادمی و ویس رو حتما گوش بدین
    https://academywave.com/forex-tradin...forex-trading/
    سخن آخر: هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد @amino
    سلام به تمامی دوستان عزیز امید وارم حالتون عالی باشه.
    در رابطه با این بحث های اخیر که شده یه چیزی واقعا رو دلم مونده بود که باید میگفتم در پستی و واقعا دلم سوخت که چرابعضی ها کور کورانه میوفتن دنبال یه عده بازنده... و خودشون میشن هیزم اتیشی که اون ها بر پا کردند.
    از همه تون کوچک ترم و هیچ ادعایی ندارم ولی میخوام یه چیو روشن کنیم باهم و اونم دلیل اشتباهات ما خودمونیم نه هیچ کس دیگه ای. موفقشدن یا نشدن اقای x یا y با خانوم z یا w هیچ ربطی به موفق شدن یا نشدن شما ندارد.در یک کلاس شاید 90 درصد درصد بیوفتن ولی ده درصد هم شاید موفق بشن در صورتی که استاد یکی مطالب یکی کلاس یکی ولی خب 90 درصد هم موفق نشدن یک چیز کاملا طبیعه واصلا هم غیر عادی نیست چون همیشه حق با اکثریت نیست یعنی این طور نیست که چون همه دارن میگن درست باشه.ممکنه 999 نفر اشتباه کنند و یک نفر درست کار کنه.چون اگه قرار بود اولیویت با اگثریت بود که ما الان 5 درصد فوق موفق و میلیاردر نداشتیم چون خب این ها مسلما اقلیت هستن.
    من همیشه و همه جا گفتم که اکادمی ویو مثل یک معدن طلا هست و هر شخصی به اندازه ظرفیتش و شایستگیش ا اون برداشت میکنه.
    من استیت منت خودم رو قرار میدم و خودتون ببنید و خودم هم دلایل رو میگم و ببیند که چقدر برای شما این طور بوده
    ScreenHunter 357.png
    ScreenHunter 358.png
    ScreenHunter 359.png
    ScreenHunter 360.png
    ScreenHunter 361.png

همون طور که میبینید من یک اکانت رو رشد دادم و بعد از دست دادم حالا بریم سراغ اشتباهاتم:
    1-استاد گفتند تا دوره اموزشی رو 5 دور ندیدین و تمرین نکردین نرید برای ترید (دوره پرایس اکشنم)
    که من دقیقا در دور 4 این کار رو کردم

2-استاد گفتند که اول روی دمو ترید بزنید 3 ماه
    ولی من همون اول رفتم روی ریل

3- استاد گفتند که اوایل سیستماتیک ترید بزنید
    ولی من احساسی و تحلیلی میزدم

4-استاد گفتند به چک لیست متعهد باشید
    که من خیلی جاها نبودم

5-استاد گفتند در روز هایی که خبر زیاده اوایل نزنید ترید
    که من دقیقا همیشه همین کارو رمیکردم

6- استاد گفتند حد ضرر همیشه بزارید
    که همون طور که میبینید من اکثرا نمیزاشتم و بر میداشتم

7- استاد گفتند همون اول تا چارت رو باز کردین نیرد تو پوزیشن
    که من دقیق همین کار رو میکردم

8- استاد گفتند مدتی فقط چارت رو نگاه کنید و حرکات لایو بازار رو ببنید فقط
    که من بهخاطر عجله ای که داشتم هیچ وقت این کار رو نکردم

9- استاد گفتند در کف بخر و در سقف بفروش
    که من اصلا به این اصلا پای بند نبودم
    و...

حالا بریم اخرین پوزیشن من که باعث کال شدن حساب شد رو ببنیم

تایم چهار ساعته
    ScreenHunter 354 (02).png
    میبیند نقطه ورود رو؟ دقیقا روی سطح ساید وی اومدم فروش زدم فول مارجین که خلاف چک لیستم بود
    لینک پست چک لیست:
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post428263
    دقیقا خلاف چک لیست E

تایم 15 دقیقه
    ScreenHunter 355.png
    چرا دقیقه روی پولبکی که زده به سطح ساید این کار رو کردم؟با این که اول دید خرید داشتم ولی چرا بعدا خلاف تحلیل و چک لیستم وارد شدم؟
    ایا استاد مقصر هست؟ایا استاد باید اون زمان میبود کنار من که بگه نکن این کار رو یا به قول خودش با یه پتک بزنه رو دستم؟ یا یه قرصی هست که بقیهه استاید میدن به دانشجو هاشون و اون ها حرف گوش کن میشن و استاد از ما دریغ کرده؟

نایم یک دقیه که روی چارت کشدم پوزشن رو
    ScreenHunter 356.png
    چرا اون جا وارد شدم؟کسانی که تحلیل تکنیکال بلدن میدونن چی میگم و متوجه شدن
    چرا من حد ضرر نزاشتم یا برداشتم؟چرا اون همه نقطه خروج و بعد ورود خوب داشتم واز دیل خارج نشدم و در جهت مخالف وارد نشدم؟
    ایا مشکلات من الان با این اوصاف واقعا مقصرش استاد هست؟؟؟؟؟ انصاف خوتون چی مییگه؟
    چند درصد اشتباهانت شما کلیتش مثل این هست؟؟؟؟
    شما میکید اقای قولک نتونسته اقای رامین نتونسته... خب اون ها هم ایا همین اشتباهات رو نکردن؟
    امینو الان معجزه کنه برای کسایی که اودن دوره هاش؟چیکار کنه؟
    به نظرم بعضی ها اوایل از روی احساست اومدن از امینو خداساختن و بعد که دیدن معجزه و عصای موسی نداره خورده تو ذوقشون.دوستان استاد معجزه نیکنه معجزه خود شمایید که به اون اگاهی برسید و درجهت رشد و رفع نقاط ضعفتون حرکت کنید.
    اون 100 درصد خود شمایید اون معدن طلا خود شمایید پس چرا بیرون دنبالش میگردین؟

واقعا جای ناراحتی داره دوستان قدیمی که قبلا این همه خوب کار میکردن ولی الان این چنین درمونده شدن با خودتون رو راست باشید که چقدر تلاش کردین و اصولی کار کردین و از خود گذشتگی به خرج دادین متاسفانه ادما کمترین تلاش رو میکنند ولی بیشترین توقع رو دارند...
    همه چی هست تو این انجمن و گفته شده شاید یادتون نیست یا اصلا نرفیتد سراغش پس برید همه چی رو دوباره مرور کنید و از اول شروع کنید اگه واقعا دنبال موفق شدن در این حرفه هستین اگرم که نه برید و الکی وقت و عمر خودتون رو هدر ندین.قرار نیست همه تریدر بشن قرار نیست همه به لول استاد برسن.
    میدونم شاید بعضی از دوستان مخالف هزار جور حرف پشتم بزنن ولی اصلا مهم نیست،خواهش میکنم سطح اگاهیتون بالاتر ببرید، از خودتون یه قربانی نسازید.
    من خودمم حقیقتا شایئ به اندازه 5 درصد تحت تاثیر قرار بگیرم و شک بیوفته تو دلم با این تبلیغات ولی انقدر دارم روی خودم کار میکنم که به ارامش درونی تقریبا خوبی رسیدم و نمیازرم اگاهیم از بین بره
    یکی از گفته های استاد رو که در وبینار های پرایس گفتند رو میگم:از خدا بخواهید که همیشه احساساتتون رو متعادل نگه داره
    تشکر میکنم از دوستان خوبم که باعث شدن این اگاهی رو با با پیام ها و پست های خوبشون بدست بیارم و امید وارم هر جا که هستن سلامت شاد و موفق باشند @Ali97 @Hfada @hamoon
    @amino

برخلاف میلم در این پست از هشتگ امینو استفاده میکنم که بقیه دوستان هم ببنید و شایددددد بهشون کمک کوچیکی باشه که به نظرم اونی که ذهنش باز باشه و اماده پذیرش اشتباهاتش و حرف حق باشه خودش بالاخره متوجه میشه واونی همه که نخواد که کاریش نمیشه کرد...

#amino
    ویرایش توسط M.T.z : 08-02-2023 در ساعت 13:44
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Academywave آواتار ها
    7,823 بار در 393 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 278 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    با سلام و احترام
    لطفا از ارسال پست های نامرتبط با موضوع انجمن خودداری فرمایید.
    انجمن زیر مربوط به مدیریت سرمایه می باشد.
    https://forum.academywave.com/forumdisplay.php?f=18
    دانشجویان دوره فراکتالی نیز می توانند فعالیت در زمینه مدیریت سرمایه را در تاپیک زیر انجام دهند.
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post445243
    BE THE BEST
    راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی آکادمی ویو

تیکت پشتیبانی(بهترین روش):ثبت تیکت

ایمیل:[email protected]
    تلگرام:ichi_amino

اینستاگرام:ichi.amino_academy
    گفتگوی انلاین در وب سایت

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان عزیز امید وارم حالتون عالی باشه.
    در رابطه با این بحث های اخیر که شده یه چیزی واقعا رو دلم مونده بود که باید میگفتم در پستی و واقعا دلم سوخت که چرابعضی ها کور کورانه میوفتن دنبال یه عده بازنده... و خودشون میشن هیزم اتیشی که اون ها بر پا کردند.
    از همه تون کوچک ترم و هیچ ادعایی ندارم ولی میخوام یه چیو روشن کنیم باهم و اونم دلیل اشتباهات ما خودمونیم نه هیچ کس دیگه ای. موفقشدن یا نشدن اقای x یا y با خانوم z یا w هیچ ربطی به موفق شدن یا نشدن شما ندارد.در یک کلاس شاید 90 درصد درصد بیوفتن ولی ده درصد هم شاید موفق بشن در صورتی که استاد یکی مطالب یکی کلاس یکی ولی خب 90 درصد هم موفق نشدن یک چیز کاملا طبیعه واصلا هم غیر عادی نیست چون همیشه حق با اکثریت نیست یعنی این طور نیست که چون همه دارن میگن درست باشه.ممکنه 999 نفر اشتباه کنند و یک نفر درست کار کنه.چون اگه قرار بود اولیویت با اگثریت بود که ما الان 5 درصد فوق موفق و میلیاردر نداشتیم چون خب این ها مسلما اقلیت هستن.
    من همیشه و همه جا گفتم که اکادمی ویو مثل یک معدن طلا هست و هر شخصی به اندازه ظرفیتش و شایستگیش ا اون برداشت میکنه.
    من استیت منت خودم رو قرار میدم و خودتون ببنید و خودم هم دلایل رو میگم و ببیند که چقدر برای شما این طور بوده
    ScreenHunter 357.png
    ScreenHunter 358.png
    ScreenHunter 359.png
    ScreenHunter 360.png
    ScreenHunter 361.png

همون طور که میبینید من یک اکانت رو رشد دادم و بعد از دست دادم حالا بریم سراغ اشتباهاتم:
    1-استاد گفتند تا دوره اموزشی رو 5 دور ندیدین و تمرین نکردین نرید برای ترید (دوره پرایس اکشنم)
    که من دقیقا در دور 4 این کار رو کردم

2-استاد گفتند که اول روی دمو ترید بزنید 3 ماه
    ولی من همون اول رفتم روی ریل

3- استاد گفتند که اوایل سیستماتیک ترید بزنید
    ولی من احساسی و تحلیلی میزدم

4-استاد گفتند به چک لیست متعهد باشید
    که من خیلی جاها نبودم

5-استاد گفتند در روز هایی که خبر زیاده اوایل نزنید ترید
    که من دقیقا همیشه همین کارو رمیکردم

6- استاد گفتند حد ضرر همیشه بزارید
    که همون طور که میبینید من اکثرا نمیزاشتم و بر میداشتم

7- استاد گفتند همون اول تا چارت رو باز کردین نیرد تو پوزیشن
    که من دقیق همین کار رو میکردم

8- استاد گفتند مدتی فقط چارت رو نگاه کنید و حرکات لایو بازار رو ببنید فقط
    که من بهخاطر عجله ای که داشتم هیچ وقت این کار رو نکردم

9- استاد گفتند در کف بخر و در سقف بفروش
    که من اصلا به این اصلا پای بند نبودم
    و...

حالا بریم اخرین پوزیشن من که باعث کال شدن حساب شد رو ببنیم

تایم چهار ساعته
    ScreenHunter 354 (02).png
    میبیند نقطه ورود رو؟ دقیقا روی سطح ساید وی اومدم فروش زدم فول مارجین که خلاف چک لیستم بود
    لینک پست چک لیست:
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post428263
    دقیقا خلاف چک لیست E

تایم 15 دقیقه
    ScreenHunter 355.png
    چرا دقیقه روی پولبکی که زده به سطح ساید این کار رو کردم؟با این که اول دید خرید داشتم ولی چرا بعدا خلاف تحلیل و چک لیستم وارد شدم؟
    ایا استاد مقصر هست؟ایا استاد باید اون زمان میبود کنار من که بگه نکن این کار رو یا به قول خودش با یه پتک بزنه رو دستم؟ یا یه قرصی هست که بقیهه استاید میدن به دانشجو هاشون و اون ها حرف گوش کن میشن و استاد از ما دریغ کرده؟

نایم یک دقیه که روی چارت کشدم پوزشن رو
    ScreenHunter 356.png
    چرا اون جا وارد شدم؟کسانی که تحلیل تکنیکال بلدن میدونن چی میگم و متوجه شدن
    چرا من حد ضرر نزاشتم یا برداشتم؟چرا اون همه نقطه خروج و بعد ورود خوب داشتم واز دیل خارج نشدم و در جهت مخالف وارد نشدم؟
    ایا مشکلات من الان با این اوصاف واقعا مقصرش استاد هست؟؟؟؟؟ انصاف خوتون چی مییگه؟
    چند درصد اشتباهانت شما کلیتش مثل این هست؟؟؟؟
    شما میکید اقای قولک نتونسته اقای رامین نتونسته... خب اون ها هم ایا همین اشتباهات رو نکردن؟
    امینو الان معجزه کنه برای کسایی که اودن دوره هاش؟چیکار کنه؟
    به نظرم بعضی ها اوایل از روی احساست اومدن از امینو خداساختن و بعد که دیدن معجزه و عصای موسی نداره خورده تو ذوقشون.دوستان استاد معجزه نیکنه معجزه خود شمایید که به اون اگاهی برسید و درجهت رشد و رفع نقاط ضعفتون حرکت کنید.
    اون 100 درصد خود شمایید اون معدن طلا خود شمایید پس چرا بیرون دنبالش میگردین؟

واقعا جای ناراحتی داره دوستان قدیمی که قبلا این همه خوب کار میکردن ولی الان این چنین درمونده شدن با خودتون رو راست باشید که چقدر تلاش کردین و اصولی کار کردین و از خود گذشتگی به خرج دادین متاسفانه ادما کمترین تلاش رو میکنند ولی بیشترین توقع رو دارند...
    همه چی هست تو این انجمن و گفته شده شاید یادتون نیست یا اصلا نرفیتد سراغش پس برید همه چی رو دوباره مرور کنید و از اول شروع کنید اگه واقعا دنبال موفق شدن در این حرفه هستین اگرم که نه برید و الکی وقت و عمر خودتون رو هدر ندین.قرار نیست همه تریدر بشن قرار نیست همه به لول استاد برسن.
    میدونم شاید بعضی از دوستان مخالف هزار جور حرف پشتم بزنن ولی اصلا مهم نیست،خواهش میکنم سطح اگاهیتون بالاتر ببرید، از خودتون یه قربانی نسازید.
    من خودمم حقیقتا شایئ به اندازه 5 درصد تحت تاثیر قرار بگیرم و شک بیوفته تو دلم با این تبلیغات ولی انقدر دارم روی خودم کار میکنم که به ارامش درونی تقریبا خوبی رسیدم و نمیازرم اگاهیم از بین بره
    یکی از گفته های استاد رو که در وبینار های پرایس گفتند رو میگم:از خدا بخواهید که همیشه احساساتتون رو متعادل نگه داره
    تشکر میکنم از دوستان خوبم که باعث شدن این اگاهی رو با با پیام ها و پست های خوبشون بدست بیارم و امید وارم هر جا که هستن سلامت شاد و موفق باشند @Ali97 @Hfada @hamoon
    @amino

برخلاف میلم در این پست از هشتگ امینو استفاده میکنم که بقیه دوستان هم ببنید و شایددددد بهشون کمک کوچیکی باشه که به نظرم اونی که ذهنش باز باشه و اماده پذیرش اشتباهاتش و حرف حق باشه خودش بالاخره متوجه میشه واونی همه که نخواد که کاریش نمیشه کرد...

#amino
    بسیار بسیار عالی عزیز
    حقیقتا مشکل از ماست
    و خیلی زیبا دلایل مشکل اکانت رو فرمودی
    که بنظرم مهم ترینش مدیریت سرمایه بود چون با این حساب تو اون پوزیشن اخر هم یک تا سه درصد اکانت رو ضرر میدادی و خیلی راخت جبران میشد که قطعا تو اکانت بعدی رعایتش میکنی و نتایج عالی تر
    سپااس

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع