صفحه 169 از 555 نخستنخست ... 69119159167168169170171179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,681 به 1,690 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
    سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
    ممنون میشم اگر راهکار یا توصیه و یا تجربه ای دارید ذکر کنید.
    @Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    مورد اول : چیزی رو که میخوای بگو و فکر کن نه چیزیرو که نمیخوای اتفاق بیفته ( من میخوام در کنکور ارشد قبول بشم و درسم رو ادامه بدم و آموزشهای آکادمی رو تا تریدر حرفه ای شدن ادامه بدم )
    مورد دوم : خودت گفتی تارخ غیر قابل تغییر ، وقتی انسان قدرت تغییر چیزی رو نداره خوب باید قبولش کنه ، خیلی راحت قبولش کن اینم یک مرحله از بازی زندگی هست و بعد ا اون وارد مرحله بعدی بازی زندگی خواهی شد
    مورد سوم : هدف اصلیت و برنامه زندگیت تریدر شدن هست ، خیلی هم عالی ، اما برای رسیدن به هدف باید مسیر طراحی شده باشه و واقعی و آشکار و قابل درک ، آیا در مسیر رسیدن به هدفت زمان سربازی رو لحاظ کردی ؟ اگر بله پس خیلی راحت براش طرح داری و میتونی قبولش کنی اگر نه تو مسیر رسیدن به هدفت قرارش بده و طرح و برنامه ریزی کن براش
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

دوستانی که اهل تصویر ذهنی و تخیل هستند درخواست راهنمایی دارم:

فکر میکنم در کتاب بخواهید تا به شما داده شود خوندم در مورد مدیتیشن که بدون فکر باشیم و اگر فکری اومد تو سرمون مثبت باشه.
    من یمدت با موزیک بیکلام مدیتیشن انجام دادم و فقط به این نیت که به اهداف و چیزهای خوبی فکر کنم بدون قضاوت. اکثر لحظات، موهای بدنم سیخ میشد و بعضی مواقع از چشمام اشک میومد. این باعث شده بود خیلی مشتاق مدیتیشن بشم چون حال خوبی ازش دریافت میکردم.
    در روزمره و بعضی وقتها قبل خواب، موزیک های بی کلامی رو که دوست داشتم میذاشتم و میرفتم تو فکر. این مواقع هم موهای بدنم سیخ میشد و گاهی از چشمام اشک میومد. تو بازی فراوانی هم همینطوره خیلی تصور کنم موهام سیخ میشه. (در حالت مدیتیشن خیلی بیشتر از چشمام اشک میومد نسبت به بقیه)
    مورد بعدی، چند وقت پیش هر چیزی که باب میلم نبود تغییر میکرد و اونچیزی میشد که من میخواستم. مثال وبینار اردیبهشت ماه که روز شنبه بود، من اون روز تا ساعت 3 مدرسه داشتم و همش شاکی بودم از اینکه کاش وبینار یه ساعت دیگه و یه روز دیگه بود یا اصلا به مدرسه بگم زودتر برم خونه، که اتفاقی افتاد و وبینار شد یکشنبه.
    مثال بعدی خانواده از من میخواستن جایی برم یا کسی میخواست بیاد منزلمون که من حس خوبی نداشتم یا کار مهمتری داشتم که باید به اون میرسیدم. اون اتفاق کنسل شد.
    مثال بعدی امتحان مدرسم بود که نشستم بزور فول خوندم اما ته دلم شاکی بودم و ناراحت. فردا و پس فرداش به خاطر الودگی هوا تعطیل شد مدارس. و کلی اتفاق دیگه که یادم نمیان بقیشون.
    یک مورد دیگه اینه که به هرچی توجه میکنم تغییر میکنه. همین مدیتیشن و تصویر ذهنی. در امینو تایم از استاد پرسیدم اما قسمت نشد جواب بگیرم. بعد اون دیگه مثل قبل موهام سیخ نمیشد.
    یا داشتن تغذیه سالم، قبل از تصمیم گیری من نوشابه فست فود و ... رو اصلا نمیخوردم و میلی هم نداشتم براشون. امابعد از اینکه قرار شد تغذیه هم سالم باشه الان چند روزه که قسمت شده نوشابه بخورم.
    همه این اتفاقات بعد از اینکه ازشون اگاه شدم خیلی کمتر رخ میدن اما رخ میدن.
    نکته جالب اینجاست هنگام بازی فراوانی یا قبل خواب که تصویر ذهنی کار میکردم، خیلی مشتاق تکرار این کار بودم و بیشتر دوست داشتم فکر کنم تا عمل کردن. اما الان دیگه شوق تخیل رو ندارم و بیشتر مشتاق یک کار فیزیکی هستم تا فکر کردن.
    حالا این رویه و اتفاقات درست بوده که برای من اتفاق افتاده یا دارم اشتباه میرم و این نشانه هاشه؟
    و در اخر ایا مدیتیشن با موزیک درست هست یا خیر؟؟

لطفا اگر تجربه ای یا دانشی در این مورد دارید بفرمایید.
    @Ali97 @tarokh @mohammad-zrm @Mr.jason @ALiamiri @KingMilad @Milad-Trader @sara.sat @Sahar69830 @Soroosham @Brian @armin_a1a @Erfanalk
    عزیزانی رو که بنظرم دارای دانشی بودن رو تگ کردم.
    بقیه بزرگواران که تجربه ای دارند با اشتیاق منتظر نظراتتون هستم.

شاد و سلامت و ثروتمند باشیم
    سلام سامان جان وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشی
    یک توضیح مختصری از اطلاعاتی که دارم میدم شاید به دردتون بخوره
    ابتدا بگم من خودم 100% ایمان دارم مدیتیشن و تصویرسازی و تجسم خلاق و نتایجش هم در زندگیم دیدم
    تفاوتهایی بین تصویر سازی و تخیل و تجسم وجود داره
    تصویر سازی : شما در این حالت فقط تصویر چیزهایی که دوست دارید رو میبینید و چیزهایی رو که میخواید و فقط یک تصویر هست که تاثیرگذار هم هست
    تخیل : چیزی هست که در خیالاتتون داریدش و احتمال به وقوع پیوستنش با توجه به شرایط کم هست ، مثلا فکر کردن در خیالاتتون به داشتن لامبورگینی 2022 در ایران ، آیا مجوز میدن ؟ نه ، پس این میشه تخیل
    تجسم : همون تصویر سازی ذهنی هست منتها با اضافه شدن و درگیر شدن حواس پنج گانتون در اون تصویر سازی ، مثلا تصویر یک گل رو تو ذهنتون دارید و در همون لحظه بوش هم احساس میکنید
    اگر شما ایمان داشته باشید و یک تصویر ذهنی عالی با تمام جزئیات ریز رو در ذهنتون داشته باشید و بتونید تجسمش کنید ، این در بعد متا فیزیکی خلق شده و شما اون تصویرهارو در حالت متافیزیکی زندگی کردید و همونطور که خودتون هم گفتید اشک میریختید پس در حال تجسم بودید و احساساتتون در اون لحظه در گیر بوده و خیلی خیلی عالی هست ، الان شما اونهارو خلق کردید با تصویر سازی و الان نوبت این هست که از طریق کائنات به هر شکل ممکن در زندگی مادیتون نمود بشن ، پس الان باید متوجه شده باشین که چرا ناخواسته و کم کم دارید وارد بخش عمل کردن میشید
    هرچیزی که در ذهنتون بتونید ببینیدش و تصورش کنید ، قابلیت دست یابی داره
    حتی نمیدونم در کجا خوندم یا شنیدم و حتی نمیدونم از چه کسی (شاید تو گفته های استاد بود ) که این تصویر سازی چنان قدرتی داره که 1 ساعت تصویر سازی برابر با 60 ساعت یا 60 روز یا 60 سال کار عملی یک فرد در راستای اون هدف یا تصویرتون هست
    از نظر شخصی کاملا در مسیر هستید و زیاد فشار نیارید برای تصویر سازی اگر هر روز انجام میدادید الان در هفته 1 بارش بکنید تا اجازه بدید از طریق عمل در زندگی مادیتون به وجود بیان و مانع نشید برا ی تحققش
    همه جور مدیتیشن وجود داره و آهنگ بیشتر برا این موضوع هست که امواج مغزتون رو بیاره پایین و در موج آلفا قرار بگیره ، کاملا به خودتون بستگی داره
    ما
    ما یک

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    میدونم همه تریدرای موفق اکادمی در روز یکبار این تاپیک رو چک میکنن پس کسی رو تگ نمیکنم و نظرسنجی میکنیم

خیلی تاکید شده به مدیتیشن توسط استاد و همچنین در هر مقاله روانشناسی چه در این سایت و چه در سایت های معتبر دیگه به مدیتیشن و تنفس اشاره شده

سوال: شما چطور مدیتیشن میکنید؟
    خیلی ساده جواب بدید

خیلی از اعضای اکادمی من جمله من تابحال مدیتیشن نکردیم و فقط همون تمرین تنفس (توی کتاب ذن هم خوندیمش) رو انجام دادیم ولی نه به اون شدت ..پشت صاف و حالت پا ... خیلی ساده

در این بین خیلی از مقالات رو خوندم و تمرین ها و جملات فوق العاده خوبی رو جمع اوری کردم امیدوارم مفید باشه

فایل پیوست 334502فایل پیوست 334503فایل پیوست 334504

https://tradingcomposure.com/fear-in-the-market/
    ممنون از جواباتون
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشی
    مدیتیشن همون توجه به تنفس و رسیدن به لحظه ای هست که رفت و برگشت نفسهات آگاهانه انجام میدی و کامل احساسش میکنی
    من خودم حالت نشسته روی صندلی و کمر صاف و دستها روی زانوهارو انجام میدم
    21 تا نفس میشمارم و کامل احساسش میکنم و شمارش رو رو بازدمم انجام میدم و اعداد رو کشیده میگم انقدری که احساس کنی کهمل داری میری تو وجودت و از بینی وارد مجرای بینی و سرم میشه تا بخش قلو و دوباره همون مسیر رو برمیگرده بیرون
    بعد 21 تا همین حرکت از بینه تا پر شدن ریه ها و دوباره برگشت همین مسیر
    بعد 21 تا از بینی تا بازو و نوک انگشتان دست و برگشت همین مسیر
    بعد 21 تا از بینی تا نوک انگشتان پا و برگشت همون مسیر
    به اینجا که رسید بیشتر وقتها من به اون حالت آرامش و راحتی رسیدم و درون خودم هستم
    ببعد تصور میکنم که زیر پاهام آتیش روشن هست و گرماش رو تا زانوهام حس میکنم
    در مرحله بعدی تصور میکنم از کف پام یک توپ طلایی پر نور وارد بدنم میشه و هدایتش میکنم تا برسه به قلبم و وقتی اونجا رسید تصور میکنم بجز صورت و سرم همه جام غرق در نور هست و داره به همه جا بخش میشه و اتاقم پر نور طلایی شده
    در مرحله بعد این نور رو از قلبم خارج میکنم و میبرمش روی صورتم و فقط اون بخش نور خیره کننده طلایی داره و به همه جا پخش میشه
    و در مرحله بعد این نور رو از صورتم خارج میکنم و میبرم در سرو و بخش بالایی سرم و از اون قسمت نور طلایی خیره کننده وصل میشه به آسمون و خدا
    در این لحظه من کامل در لحظه حال و آرامش هستم و در ذهن ناخودآگاهم
    دو حالت اینجا انجام میدم
    یکی بعضی وقتها در این حالت تجسم چیزهایی رو که میخوام میکنم و زندگی میکنم باهاش
    دومی هیچ فکری نمیکنم و در خلا هستم و خالی از فکر و در لحظه حال که خیلی شیرینه این حالت
    در کل زیاد خودتون رو درگیر نکنید و آسون بگیرید موضوع رو
    استاد هم یک مقالی عالی قبل گذاشتند در این مود و من هم همون مورد رو انجام میدم با بخشهایی که اضافه کردم
    امیدوارم مفید باشه براتون
    @Erfanalk
    ویرایش توسط Ali97 : 07-02-2022 در ساعت 12:17
    ما
    ما یک

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام
    به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
    سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
    @Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
    سلام وقتت بخیر، خوب منم درگیرش بودم ولی اول باید ببینی چشم انداز ایندت چیه، شخصیتت چطوری برخورد میکنه با محدودیت های سربازی رفتن و نرفتن، منم دقیقا یک سال پیش میخواستم ارشد بخونم که سربازی نرم ولی واقعا دیدم دانشگاه چیز تازه ای برام نداره تمام طول تحصیلم یک طرف این مدتی که با اکادمی و بازار های مالی اشنا شدم یک طرف حتی سنگینی میکنه ، نتیجه من این بود که حداقل 10 سالی کاری با کارت پایان خدمت ندارم و باید رو بازار های مالی کار کنم . بعدش دیگه میشه حلش کرد با قانون های که داره صحبتش میشه و شرایط پیر شدن جمعیت ایران و....

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام تارخ عزیز. وقتت بخیر. ابتدا بگم کاملا درکت میکنم که چقدر دوران سختی رو داری پشت سر میزاری اما بشخصه برخلاف خیلی از دوستان توصیه میکنم که حتما این مرحله از زندگی رو هم پشت سربزاری و از تجربیاتش درس بگیری مگر اینکه بصورت قانونی یا معاف بشی و یا کسری خدمت داشته باشی.
    برای اینکه این موضوع رو بررسی کنی تنها این جنبه که برم خدمت یا نه کافی نیست. باید شرایط کامل رو ببینی برای مثال یکی ازدواج کرده و بچه هم داره، یکی کسب و کار داره و نموتونه شغلش رو رها کنه و خیلی مسایل دیگه اما در کل خدمت اونقدرها هم که میگن سخت نیست.
    زندگی بسته به چهارچوب دهنی ات می تواند بر روی زمین، باغ گل سرخی یا جهنمی باشد. اغلب به باغ گل سرخ بیندیش. (کتاب حکایت دولت و فرزانگی)
    بستگی داره شما با چه ذهنیتی وارد خدمت سربازی میشی و با چه ذهنیتی اون رو سپری میکنی. نداشتن کارت پایان خدمت برای کسایی که قصد زندگی تو ایران رو دارن خوب خیلی سخته و مسایل متفاوتی رو باهاش درگیر میشن. برای خروج از کشور هم که باید کلی پول وثیقه بدی که خوب بازم پوله زوره و آسون نیست. در یکی از رادیوتیوب ها یک دوستی اومده بود که در دوران خدمت داشته فارکس آموزش میدیده (تازه ایشون بنظرم دیپلم داشت چون پست سر برجک میرفته)، شما که کارشناسی ارشد داری تو خدمت پادشاهی میکنی. من خودم با لیسانس مثل کادر اداری خدمت کردم. صبح 7 میرفتم محل خدمت و ظهر ساعت 2 میومدم بیرون. کلا مسیر خدمت تا خونه هم بیست دقیقه بود البته 4 ماه اول سر مرزهای بلوچستان کلی کیف کردیم. این به زرنگی خودت و استفاده از دانشت هم بستگی داره مثل کار با سیستم کامپیوتر و ...
    اگر خواستی دفترچه پرکنی حتما با افرادی که به بالا وصل هستن مشورت کن. چون پرکردن دفترچه در ماه های مختلف سال باعث میشه تو ارگان های مختلفی بیفتیی. از اونجایی که اکثر تریدرها قصد خروج از کشور رو دارن سعی کن س پ ا ه نیفتی. ابتدا سرباز معلم بعد امریه شرکت های دولتی و بعد ارتش بهترین گزینه ها هستند. اگر افتادی نیرو انتظامی سعی کن راهور و مرزبانی نیفتی. لباس سبز بپوش و تو ستاد فرماندهی استان خودت کیفش رو ببر.موفق و پیروز باشی
    سلام ارادت
    مرسی اقا اویس عزیز.بله این حرف شما هم درسته که بسته به دید ما زندگی میتونه بهشت یا جهنم باشه.مرسی ازت ممنون
    in all chaos there is calculation

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiranak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بعضی از کارها مسئولیت با خود شخص هست نه کس دیگری. به قول برایان تریسی در کتاب قورباغه ات را قورت بده برای موفق شدن باید قورباغه را قورت بدی و سعی کن اولین قورباغه بزرگترین باشه.
    سربازی سخته ولی یا راه حلی براش داری یا نداری . به امید اینکه شاید یک وقتی بفروشن نباش. اگر راه حلی براش نداری بهترین کار رفتن در دل ترس هاست . بعد میفهمی که چقدر خوب شد زود کلکش را کندی و یک بار بزرگ را از دوش خود برداشتی . و اگر حلش نکنی نه به ترید میرسی نه به زندگی و نه .....
    موفق باشی
    سلام مخلصیم
    مرسی از نظرت خیلیا هم همین حرف رو بهم زدن.
    فعلا در حال بررسی هستم.دمت گرم

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    مورد اول : چیزی رو که میخوای بگو و فکر کن نه چیزیرو که نمیخوای اتفاق بیفته ( من میخوام در کنکور ارشد قبول بشم و درسم رو ادامه بدم و آموزشهای آکادمی رو تا تریدر حرفه ای شدن ادامه بدم )
    مورد دوم : خودت گفتی تارخ غیر قابل تغییر ، وقتی انسان قدرت تغییر چیزی رو نداره خوب باید قبولش کنه ، خیلی راحت قبولش کن اینم یک مرحله از بازی زندگی هست و بعد ا اون وارد مرحله بعدی بازی زندگی خواهی شد
    مورد سوم : هدف اصلیت و برنامه زندگیت تریدر شدن هست ، خیلی هم عالی ، اما برای رسیدن به هدف باید مسیر طراحی شده باشه و واقعی و آشکار و قابل درک ، آیا در مسیر رسیدن به هدفت زمان سربازی رو لحاظ کردی ؟ اگر بله پس خیلی راحت براش طرح داری و میتونی قبولش کنی اگر نه تو مسیر رسیدن به هدفت قرارش بده و طرح و برنامه ریزی کن براش
    سلام ارادت
    دمت گرم خیلی متنت بهم ارامش داد مرسی علی اقا

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقتت بخیر، خوب منم درگیرش بودم ولی اول باید ببینی چشم انداز ایندت چیه، شخصیتت چطوری برخورد میکنه با محدودیت های سربازی رفتن و نرفتن، منم دقیقا یک سال پیش میخواستم ارشد بخونم که سربازی نرم ولی واقعا دیدم دانشگاه چیز تازه ای برام نداره تمام طول تحصیلم یک طرف این مدتی که با اکادمی و بازار های مالی اشنا شدم یک طرف حتی سنگینی میکنه ، نتیجه من این بود که حداقل 10 سالی کاری با کارت پایان خدمت ندارم و باید رو بازار های مالی کار کنم . بعدش دیگه میشه حلش کرد با قانون های که داره صحبتش میشه و شرایط پیر شدن جمعیت ایران و....
    سلام ارادت
    مرسی از نظرت با کلی نظرهای مختلف اشنا شدم دمت گرم

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-zrm نمایش پست ها
    درود به برادر عزیزم تارخ جان؛
    امیدوارم که مثل همیشه پر انرژی و سرحال باشی برادر عزیزم و دلتنگتونم بودم♥
    در ابتدا که ایشالا ارشد قبول شید و موفقیتتون رو ببینیم.♥
    (عرض کنم که خودتون بهتر از هر کس دیگه ای در شرایط صحبت هاتون قرار دارید و بهترین تصمیم رو خودتون میتونید بگیرید)
    اما؛
    اگر هدف تون تریدر شدن هست پس ارشد خوندن واسه چیه؟ (البته درس خوندن رو نقض نمیکنم، چون فرمودید هدف اصلیتون تریدر شدن هست عرض کردم)
    اگر هدفتون تریدر شدن هست همین فردا کارهای خدمتتون رو انجام بدین تا این بار از دوشتون برداشته شه تا بتونید بهتر و بدون استرس به امورات هدفتون بپردازید
    (البته بنده هم مخالف اجباری بودن خدمت هستم، اما راه و چاره چیه؟ باید تکلیفش رو یه روز مشخص کرد)

از هر چیزی که ترسیدی خود را درونش بافکن
    سپاسگذارم
    سلام اقا محمد عزیز مخلصیم
    کجایی برادر کم پیدایی؟
    راجع به نظرت اول که ممنون از نظرت.دوم ارشد خوندن هم یک راه فرار از واقعیت و مشکل هست دیگه.حرف شما درسته
    ولی باز یه درسی خوندن تا 2 سال که به بی نیازی مالی برسم خیلی همه جهات رو تغییر میده.
    مرسی دمت گرم

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Nimaa آواتار ها
    785 بار در 255 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام
    سلام تارخ جان
    من خودم معاف شدم به خاطر کفالت و در این مورد اطلاعات زیادی ندارم ولی همونطور که دوستان گفتن شمارو به زور نمیان ببرن خدمت که. چند نفر از اطرافیان هستن که ۳۰ ۳۵ سالشونه و خدمت نرفتن و کار آزاد دارن و مشکلیم واسشون پیش نیومده به نظر من این نگرانیت بی مورده و در آینده که به درآمد رسیدی به راحتی حلش میکنی هر چیزی راه حل داره از الان نگران مشکلی که پیش نیومده نباش.
    موفق باشی
    به جای جنگیدن با تاریکی، چراغی برافروز

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Nimaa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 65 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع