صفحه 45 از 673 نخستنخست ... 3543444546475595145545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من در روز 97 استاپ کردم , حسی که این اواخر داشتم این بود که واقعا چیزی نبود که نخریده بوده باشم تقربا همه چیزایی که میخواستم رو خریده بودم و این اواخر یکم برام سخت بود یه چیزی رو پیدا کنم برای خرید , البته اینم بگم خیلی این بازی روم تاثیر مثبت داشت مثلا من خودم خیلی رو ضرر کردن تو بازار های مالی حساس بودم قبل این بازی ولی بعدش واقعا هر چقدر هم ضرر میکنم خیلی منطقی میتونم به این قضیه نگاه کنم و زیاد احساسی تصمیم نمیگیرم و این واقعا معرکه است الان نمیدونم دوباره از اول شروع کنم این بازی رو یا نه لطفا دوستان راهنمایی کنن

2. 30 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود ، روز 100 بازی هستیم ، بنده و همسرم تمام مراحل تمرین و روانشناسی در انجمن رو با هم طی میکنیم و به این خاطر کل محیط زندگی ما در یک جهت با اهداف ما همسو و همرنگ میشه ، این موضوع خیلی به ما کمک میکنه ، بازی رو یکبار تا روز 40 اومدیم و یکروز فراموش کردیم (بیرون از شهر بودیم ) ولی به خودمون سخت گرفتیم و برگتشیم روز اول ؛ دوباره از اول ولی اینبار خیلی منظم و سر ساعت مشخص شروع کردیم با اینکه خیلی اتفاقات و حتی اسباب کشی منزل داشتیم اما هروز انجام دادیم .تجربه های که برای ما پیش اومده به ترتیب روزها میتونم بگم اینجوری هست :

1- روزهای اول ، حس کردیم با افزایش منظم حتی بمقدار کم هم به سوی ثروتمند شدن حرکت میکنی و در واقع اثر مرکب رو درک میکنی . و میزان پیشرفت و پایبند بودن به همون مقدار، خودش میتونه تو رو به ثروت برسونه.
    2- بعد از مدتی حس کردیم پول به هر میزان هم که باشه براحتی میشه خرجش کرد.پس واقعا میزانش مهم نیست .مهم حسی هست که خرج ثروتت و پولت بهت دست میده.
    3-حس اینکه هر روز پول داری و میتونی خرجش کنی و برای خودت و دیگران چیزهای خوب و مورد نیازشون رو بخری ، حس شادی ایجاد میکنه .
    4-حس اینکه در دوره های منظم ، تمام پول رو صرف امور خیریه کنی ( با هدف ما کاملا همسو بود و حس خیلی خوبی بهمون میداد).
    5-حس اینکه پول هیچ چیز بدی داخل وجود خودش نداره ؛ در واقع این ما هستیم که با روش خودمون این حس رو ایجاد میکنیم ، پول ذاتاً حس خوب و فوق العاده ای به انسان میده و خرج کردن این پول خودش عامل دیگری میشه از به دست آوردن و خرج کردن احساس رضایت درونی کنی .
    6-از یه جایی به بعد واقعا به این حس میرسی که خب این مقدار پول داری و خرجش میکنی این درست و حس خوبی داری ، حس قدرت داری و.... ؛ اما یوسف آخرش چی الان میخوای چیکار کنی ، خیلی از نیازهای خودت و اطرافیانت رو حل کردی ، الان چه برنامه ای داری چه هدفی رو دنبال میکنی ،، این بازی به نظر من در نهایت دید بزرگی از اهداف و روش زندگی ایجاد میکنه ،، کنار تمام مسائل مربوط به پول و تمام احساسات مثبت که بوجود میاره ، یه سیکل مثبت برای برنامه ریزی و اهداف زندگی ایجاد میکنه و در نهایت ارزش پول بعنوان پول دیگه برات مهم نیست و میرسی به اینکه چه اثری میخوای از خودت بجا بذاری ...

4. 37 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,705 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب احترام
    امروز برای بار دوم به روز 90 رسیدم از این بابت خیلی خوشحالم
    اما موضوعی هست که از رنج میبرم
    سه ماه پیش هم دقیقاً وقتی به روز 90 رسیدم و 90 میلیون تومان پول داشتم نمی دونستم چی باید بخرم
    در حال حاضر دقیقاً یک ساعت هست که پشت سیستم دارم توی سایت های فروش دیجیتال دنبال چیزی میگردم که بخواهم بخرم.
    برای من خنده دار شده تقریباً تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس و رفتم
    فکر کنم باید مدتی از بازی فاصله بگیرم و دوباره بعد از یک سال شروع کنم. نمیدونم هنوز راجب رها کردن بازی تصمیم نگرفتم.
    ممنون میشم اگر تجربه ایی دارید در اختیار من بگذارید
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

6. 25 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,391 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    من روز 18 هستم
    روزانه 1000 دلار و امروز 18000 دلار داشتم که با 25 هزار تومن میشه 450 میلیون تومن

دارم به این فکر می کنم که بیارمش روزانه 9000 دلار
    همون مبلغی که استاد صحبتش رو کردن برای برداشت روزانه و شده هدف من برای درآمد

اینجوری خودم رو هم بیشتر به چالش میکشم

با این توضیح که این پول رو نه می بخشم نه باهاش هدیه میخرم نه سکه و شمش میخرم نه سرمایه گذاری میکنم.
    ببینم روزی 9000 تا چه مزه ای میده
    ویرایش توسط Mr_510 : 01-20-2021 در ساعت 23:31

8. 26 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,391 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب احترام
    سه ماه پیش هم دقیقاً وقتی به روز 90 رسیدم و 90 میلیون تومان پول داشتم نمی دونستم چی باید بخرم
    در حال حاضر دقیقاً یک ساعت هست که پشت سیستم دارم توی سایت های فروش دیجیتال دنبال چیزی میگردم که بخواهم بخرم.
    فکر کنم باید مدتی از بازی فاصله بگیرم و دوباره بعد از یک سال شروع کنم. نمیدونم هنوز راجب رها کردن بازی تصمیم نگرفتم.
    مهرداد
    سلام
    دوتا 90 روز یعنی الان 180 هستی؟
    مبلغ روزانه ات چقدر بوده؟
    به به که چه صفایی داره

10. 25 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

majedmardokhi آواتار ها
    5,977 بار در 378 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 16 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط uosef.azad نمایش پست ها
    درود ، روز 100 بازی هستیم ، بنده و همسرم تمام مراحل تمرین و روانشناسی در انجمن رو با هم طی میکنیم و به این خاطر کل محیط زندگی ما در یک جهت با اهداف ما همسو و همرنگ میشه ، این موضوع خیلی به ما کمک میکنه ، بازی رو یکبار تا روز 40 اومدیم و یکروز فراموش کردیم (بیرون از شهر بودیم ) ولی به خودمون سخت گرفتیم و برگتشیم روز اول ؛ دوباره از اول ولی اینبار خیلی منظم و سر ساعت مشخص شروع کردیم با اینکه خیلی اتفاقات و حتی اسباب کشی منزل داشتیم اما هروز انجام دادیم .تجربه های که برای ما پیش اومده به ترتیب روزها میتونم بگم اینجوری هست :

1- روزهای اول ، حس کردیم با افزایش منظم حتی بمقدار کم هم به سوی ثروتمند شدن حرکت میکنی و در واقع اثر مرکب رو درک میکنی . و میزان پیشرفت و پایبند بودن به همون مقدار، خودش میتونه تو رو به ثروت برسونه.
    2- بعد از مدتی حس کردیم پول به هر میزان هم که باشه براحتی میشه خرجش کرد.پس واقعا میزانش مهم نیست .مهم حسی هست که خرج ثروتت و پولت بهت دست میده.
    3-حس اینکه هر روز پول داری و میتونی خرجش کنی و برای خودت و دیگران چیزهای خوب و مورد نیازشون رو بخری ، حس شادی ایجاد میکنه .
    4-حس اینکه در دوره های منظم ، تمام پول رو صرف امور خیریه کنی ( با هدف ما کاملا همسو بود و حس خیلی خوبی بهمون میداد).
    5-حس اینکه پول هیچ چیز بدی داخل وجود خودش نداره ؛ در واقع این ما هستیم که با روش خودمون این حس رو ایجاد میکنیم ، پول ذاتاً حس خوب و فوق العاده ای به انسان میده و خرج کردن این پول خودش عامل دیگری میشه از به دست آوردن و خرج کردن احساس رضایت درونی کنی .
    6-از یه جایی به بعد واقعا به این حس میرسی که خب این مقدار پول داری و خرجش میکنی این درست و حس خوبی داری ، حس قدرت داری و.... ؛ اما یوسف آخرش چی الان میخوای چیکار کنی ، خیلی از نیازهای خودت و اطرافیانت رو حل کردی ، الان چه برنامه ای داری چه هدفی رو دنبال میکنی ،، این بازی به نظر من در نهایت دید بزرگی از اهداف و روش زندگی ایجاد میکنه ،، کنار تمام مسائل مربوط به پول و تمام احساسات مثبت که بوجود میاره ، یه سیکل مثبت برای برنامه ریزی و اهداف زندگی ایجاد میکنه و در نهایت ارزش پول بعنوان پول دیگه برات مهم نیست و میرسی به اینکه چه اثری میخوای از خودت بجا بذاری ...
    سلام
    به شما و همسرتون تبریک می گم.
    یاد این آیات از انجیل افتادم.
    و نیز بدانید که هرگاه دو نفر از شما در روی زمین درباره آنچه که از خدا می*خواهند یکدل باشند پدر آسمانی من آن را به ایشان خواهد بخشید، زیرا هرجا که دو یا سه نفر به نام من جمع شوند، من آنجا در میان آنان هستم.انجیل متی ۱۹،۲۰.۱۸

امیدوارم موفق باشید و به تمامی ارزوهاتون برسید

12. 35 کاربر برای این پست سودمند از majedmardokhi عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,705 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir510 نمایش پست ها
    سلام
    دوتا 90 روز یعنی الان 180 هستی؟
    مبلغ روزانه ات چقدر بوده؟
    به به که چه صفایی داره
    سلام امین جان
    خیر من یک بار به 90 روز رسیدم و دوباره برگشتم به روز اول دوباره شروع کردم
    امروز روز 93 هستم
    به طور عجیبی نمیدونم چی باید بخرم
    مثلا ماشین خوب پولم نمیرسه و هر آنچه که زیر 90 میلیون دوست داشتمو خریدم.
    روی یک ساعت تو دیجیکالا میگردم
    میدونی نظر شخصی من اینه که دلیل اینکه انسانها از یک حدی بیشتر پولدار نمیشم همینه، نمیدونن با پولشون چیکار کنن در نتیجه کائنات هم بسته به ظرف ذهنیشون پول میده
    خیلی دوست دارم که دوستان بزرگوار و استاد عزیز @amino من را راهنمایی کنن
    با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

14. 32 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,351 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب احترام
    مهرداد
    سلام
    خیلی مبلغ کمی هست که
    ی تلوزیون خوب بین 90 تا 150 میلیونه خب
    تو سایتها قسمت گرانترین رو فیلتر کنید
    یا تو گوگل بزنید بهترین و گرانترین .....
    این سایت هم خوبه
    https://emalls.ir/%D9%84%DB%8C%D8%B3...egory~155~o~pd

16. 28 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,351 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امین جان
    خیر من یک بار به 90 روز رسیدم و دوباره برگشتم به روز اول دوباره شروع کردم
    امروز روز 93 هستم
    به طور عجیبی نمیدونم چی باید بخرم
    مثلا ماشین خوب پولم نمیرسه و هر آنچه که زیر 90 میلیون دوست داشتمو خریدم.
    روی یک ساعت تو دیجیکالا میگردم
    میدونی نظر شخصی من اینه که دلیل اینکه انسانها از یک حدی بیشتر پولدار نمیشم همینه، نمیدونن با پولشون چیکار کنن در نتیجه کائنات هم بسته به ظرف ذهنیشون پول میده
    خیلی دوست دارم که دوستان بزرگوار و استاد عزیز @amino من را راهنمایی کنن
    با تشکر
    مهرداد
    شما خریدهاتن رو طبق شرایط فعلیتون انتخاب کردید باید اینو بدونید که فردا هم باز پول میاد و بیشتر از امروز و هر خریدتون بهترین و عالی ترین جنس موجود در بازار باشه نه طبق وسع مالی در حال حاضرتون
    یکی از دوستای من که چندماه بعد از من شروع کرد دقیقا همین اشتباه رو میکرد و مثلا اگر کفش میخواست و امروز یک میلیون داشت اصرار داشت که کفش یک میلیونی پیدا کنه در صورتیکه کفش خوب بالای 5 میلیونه
    بهش گفتم برنامه ی کفش رو بزار برای چند روز دیگه و الان چیزی بخر که بهترین اون چیز یک میلیون باشه مثلا یک ماشین خارجی خوب اجاره کن واسه ی روز ی دوری بزن
    اینکه به نیازت نگاه میکنی و بعد خریدت رو تطبیق میدی با مقدار پولت یعنی شک داری که به هفته ی اینده ی و پول بیشتر میرسی
    اتفاقا هر چی جلوتر میری ایده های جالبتر سر راهت قرار میگیره و با خرید و هزینه های جدید برخورد میکنی

18. 29 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majedmardokhi نمایش پست ها
    سلام
    به شما و همسرتون تبریک می گم.
    یاد این آیات از انجیل افتادم.
    و نیز بدانید که هرگاه دو نفر از شما در روی زمین درباره آنچه که از خدا می*خواهند یکدل باشند پدر آسمانی من آن را به ایشان خواهد بخشید، زیرا هرجا که دو یا سه نفر به نام من جمع شوند، من آنجا در میان آنان هستم.انجیل متی ۱۹،۲۰.۱۸

امیدوارم موفق باشید و به تمامی ارزوهاتون برسید
    درود و تشکر از شما ، متن بسیار زیبایی بود ، امیدواریم همه در انجمن به اهدافشون برسند و هر روز شادتر از قبل زندگی کنند.

20. 23 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 54 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 54 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع