صفحه 352 از 556 نخستنخست ... 252302342350351352353354362402452 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,511 به 3,520 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Frederick آواتار ها
    3,698 بار در 876 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون به خیر
    یه مسئله ای دارم
    خیلی خلاصه :عجله میکنم
    یه حساب رو باز میکنم و تا سود 10الی 20درصد خیلی خوب رشدش میدم و جالبه تو این پوزیشن هایی که برای رسیدن به 10الی20درصد میزنم هیچ عجله ای نمیکنم
    ولی بعد 20درصد یا 10درصد سود که میکنم یه جور استرس میاد سراغم مثلن وقتی قبل دیدن چارت دارم دوشی میگیرم یا مدیتیشنی میکنم همش با خودم میگم نکنه یه پوزیشن اشتباه بگیرم یا میگم نکنه حدضرر نذارم و چارت یهو بریزه و همه این ها دقیقا بعد سود 20الی10درصد رخ میده

الان حداقل چند ماهه دارم این سیکل و چرخه رو تجربه میکنم فقط و فقط پیشرفتی که کردم این هست که نمیذارم دیگه حسابام کال بشه و قبول میکنم که مثلا پوزیشنم اشتباه بوده و کم کم دارم به این میرسم که یسری روزا خب بهتره ترید نکنم

نمیدونم واقعا چرا این رفتار عجیب از من سر میزنه

دوس دارم سود روزانه خودمو بگیرم سریع
    به زور تو مارکت های و لو به وجود میارم میگم خب 123 زده شد حالا هیدن هم هست و اصلن توچه نمیکنم که یه تایم بالا تر من توی یه ناحیه مقاومت هستم شاید الان یه نصفه کندل 15دقیقه که میشه چندین پیپ بریزه و کلی برم تو ضرر
    یادمه استاد توفایل ها اونجا که بیوگرافی دوستان رو میخوند دوستانی بودند مثله من که یسری از ایراد هاشونو میدونستن و استاد میگفتن که خب این افراد از خودشون شناخت دارن

الان دنبال راه حلم برای مسئله خودم
    به خودم میگم بالاخره یه روز موفق میشم چون اولش اصلن سیستم نداشتم اما اصول رو یادگرفتم و الان سیستم دارم یکم بعدش نمیدونستم مدیریت سرمایه چیه اما الان بک تست میگیرم و مدیریت سرمایه دارم یکم بعدش مدام حساب کال میکردم اما الان قطعا مطمئن هستم که میتونم حداقل یک حساب رو اگه رشد ندم بالاخره نذارم کال بشه و قبل تر اصلن نمیدونم بگم خجالت میکشیدم یا میترسیدم یا مغرور بودم در هر صورت اصلن تو انجمن فعالیت نداشتم اما الان خیلی خوب از تجربه دوستان استفاده میکنم
    واقعامنصفانه و منطقی نگاه کنم پیشرفت کردم و وقتی که گذاشتم بیهوده نبوده برای همین علاوه بر اینکه اماده بودم حتی اگه پیشرفتی نکردم و حتی پس رفت کردم بازم امیدوار باشم اما الان خیلی بیشتر امیدوارم که موفق میشم
    تو این مرحله احساس میکنم مشکلم همینه

دقیقا همین حس رو قبله ازمون های مختلف دیگه داشتم مثلا ازمون رانندگی یادمه اصلن کلاچ رو نمیدونم واقعا چیکار کردم که یه لحظه ماشین خاموش شد یکاری که واقعا از من بعید بود چون خیلی راننده خوبی بودم اما خب ماشین رو خاموش کردم ولی خب الان دیگه استرسی برای رانندگی ندارم یا به این فکرنمیکنم وای اکه تو چراغ قرمز های چندثانیه ای یهو خاموش کنم چی و استرس بیاد سراغم و دیگه واقعا هرجور بخوام رانندگی میکنم اما خب تو ترید دقیقا همون حس میاد سراغم اگه بریزه اکه خلاف جهت معامله بره

درکل عجله میکنم نقطه دقیق ورود براساس چک لیستم وارد نمیشم و ذهنم میگه خب جواب خیلی روشنه عجله نکن نقطه دقیق وارد شود اما چرا تو این مدت نشد ؟؟؟؟
    حس میکنم دنبال یه کلید طلایی میگردم یه زنگ جادویی که یهو بزنه و موفق بشم از یطرف هم میگم شاید نکته ای باشه شاید تمرینی باشه و ندونم

به طورمثال من قبلا با خودم میگفتم دیگه وقتی یه نفر سیستم داره نیاز به تمرین نیست شما بهت میگن مثلا هر وقت 123زد باید وارد شی خب تمرین نمیخواد یه بار 123 رو دیدی و میدونی الانم بشین پای چارت و 123دیدی معامله کن اما اومدم اکادمی دیدم نه تمرین مهمه و هرچی بیشتر تو گذشته تمرین کردم اینده برام واضح تر میشد که تصمیم بگیرم من این نکته تمرین رونمیدونستم یا بهش توجه نداشتم یا ازش اگاه نبودم الان باخودم میگم نکنه چیزی باشه که بهش اگاه نیستم

برای همین این پست رو گذاشتم هدفم این هست که راه حلی برای برطرف کردن مسئله عجله کردنم پیدا کنم
    تشکر بی کران از همه دوستان

الان مثلن من مجدد این پست رو ویرایش میکنم

درسته میخوام تصاویر چارت بزارم ولی این واقعا روانشناسی هست و اصلن مربوط به تکنیکال یا پرایس یا فراکتالی نیست

من حساب خودم رو با گام ده درصدی روزانه دو روز رشد دادم طبق این هیزتوری
    فایل پیوست 482100

بعد روز سوم که میشه امروز
    از صبح تو ذهنم میچرخید که اگه نشه اگه استاپ بخوری اگه فلان اگه بهمان
    امروز امدم یه پوزیشن زدم به شرج عکس زیر
    فایل پیوست 482103
    فایل پیوست 482104
    بعد خب معلوم هست طبق تصویر که تو ضرر بستم و به عبارتی با نصف میزان سودی که میخواستم بکنم ضرر دادم و خارج شدم

الان بعد مارکت رفت در جهت پوزیشنم حرکت کرد
    فایل پیوست 482105

الانم باخودم میگم ببین کاش نگه میداشتیش اما خب درصد بیشتری میگم بازار همیشه هست و دوباره سود میکنم و یه بار یهو یه پوزیشنو نگه میدارم اینقدر نگه میدارم که یهو نصف بالانس میره و دیگه الانا با همون 40درصد ضرر کلی یا 50درصد ضرر کلی خداروشکر میتونم که ببندم و دیگه نذارم کال شم
    سلام وحید جان این مقاله از استاد رو مطالعه کن خیلی خوبه خیلی از موارد داخلش گفته شده (از جمله اینکه حداکثر چند درصد باید سود گرفت .ترس ازضرر تردید .هیجان و....)
    https://academywave.com/forex-trading-traps/

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,351 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    امروز به یه مطلب جالب برخوردم که گفتم ممکنه شما هم خوشتون بیاد
    این مقاله آکادمی درمورد رهاسازی انرژی و نتایجی که برای ما داره خیلی خوب صحبت کرده و همونطوری که بچه ها تو کامنتا گفتن به مباحث چاکراها مربوط میشه (فقط درمورد معامله گری)
    این فیلم روهم قطعا خیلیاتون دیدید و بنظرم به قدرت هایی که هرشخص میتونه داشته باشه اشاره داره (صدالبته با مقدار زیادی خالی بندی و اکشن)
    این خانوم ارتبط احتمالی بین سنگ های بی نهایت و چاکراها رو خیلی خلاصه توضیح داده -------> لینک4bf915cccbcb2775e3f3b456b82195d2.jpgseven-chakras-of-the-human-body-vector-7748940.jpg
    دیدن این فیلم فقط جنبه سرگرمی داره و هیچ مبحث روانشناسی داخلش نیست
    یک مُشت ، هزاربار

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    حالت وجودیتون رو تغییر بدید
    در فایل زیر میتونید ببینید که چطور همه چیز به سادگی میتونه عوض بشه تنها با خنده
    لطفا در زمان دیدن فایل حواستون به خودتون هم باشه که حالتتون عوض میشه یا نه ؟
    تغییرات خیلی سادست ما دوست داریم پیچیدش کنیم تنها با تغییر فکر و احساس میتونید تغیرات بسیاری ایجاد کنید
    لینک فایل : https://s29.picofile.com/d/846183990...406_133759.mkv
    لطفا دیگه نخندید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ویرایش توسط Ali97 : 04-06-2023 در ساعت 19:31
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,045 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    تغییرات خیلی سادست ما دوست داریم پیچیدش کنیم تنها با تغییر فکر و احساس میتونید تغیرات بسیاری ایجاد کنید
    لطفا دیگه نخندید
    همینه :
    ویرایش توسط hassan47 : 04-06-2023 در ساعت 20:51
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    لطفا دیگه نخندید
    خوش باش که هر که راز داند

داند که خوشی خوشی کشاند

شیرین چو شکر تو باش شاکر

شاکر هر دم شکر ستاند

شکر از شکرست آستین پر

تا بر سر شاکران فشاند

تلخش چو بنوشی و بخندی

در ذات تو تلخیی نماند

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,366 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امیدوارم که عالی باشید
    خب بعد از 18 روز دوری از تمرین (البته که چارت رو بررسی میکردم) گفتم دیگه بسه و فعالیت و تمرین رو شروع کنیم و گفتم از این تاپیک شروع کنم و یک تجربه رو به اشتراک بزارم
    خب قبلا چندین بار گفتم که من گیمر هستم و زیاد بازی میکردم یه مدت خب الان به دلیل تمرین کردن خیلی کم شده
    یک چیزی به ذهنم اومد واسه طرز فکر که یک سیستمی باشه و یا یه کلیدی باشه بهمون بدن تا تو 10 روز امانت 100 دلاری بشه 10000 دلار . خب نمیگم همچین سیستمی نیست . هست ولی خب نیاز به تمرین مداوم و تسط زیاد داره و راه یک شبه نیست
    این سیستم تو بازی ها هست cheat یا به عبارتی کد تقلب
    خب من یه زمانی از این استفاده میکردم چون بازی خیلی راحت تر میشه خب پولت زیاد میشه ابیلتی یا همون قدرت ها که بر اساس تجربه باید به دست بیاد یکباره زیاد میشه و بازی مثل اب خوردن میشه
    خب این بدی های خاص خودشم داره . اینکه بازی دیگه اصلا جذاب نیست و اینکه تو اون قابلیت هایی که (مثلا طی بازی میبایست 20 تا قابلیت به دست بیارید) یکباره به دست اوردید و هیچ تمرینی روش نداشتید و نمیتونید ازش استفاده کنید و چون باس فایت ها (همون غول بازی ) به این صورته که هر کدوم میبایست به شکل خاص کشته شه و ما چون ابیلی هامون رو نمیشناسیم و روش مسلط نیستیم نمیونیم شکستش بدیم . در صورتی که اگه صبر کنیم و کد تقلب استفاده نکنیم قابیلت ها دونه دونه به دست میاد و ما تا اینکه قابلیت بعدی رو به دست بیاریم وقت داریم روی اون مسلط شیم (اینو به فایل های اموزشی ربط بدیم به خیلی چیزهای مثبتی میرسیم)
    یچیز دیگه که واسه یه بازی بود که خیلی وقت پیش انجام میدادم این بود که یه باس فایت بود (همون غول بازی ) باید میرفتم تو یه ارتفاع و از بالا میپریدم روش و میزدمش . خب من 1 ماه گیر این بودم چون هرکاری میکردم نمیتونستم و به محض پریدن که میخواستم با شمشیر بزنمش اون منو میزد . یه روز رفتم بالا و پریدم ولی نزدمش گفتم بزار ببینم چی میشه (صبر) موقع پرش وقتی هیچ کاری نمیکردم وقتی نزدیک های غول میشد خودش یه حرکت اهسته میداد که بهترین موقع بود برای ضربه زدن . باور کردنی نبود غولی که یک ماه گیرش بودم به اسونی شکست داده شد اونم با صبر
    خب من این بازی هارو میکردم و تموم میشد ولی الان متوجه شدم که هر چیزی پیرامون زندگی ما میتونه بار اموزشی داشته باشه ولی مما بهش دقت نکردیم
    مثل فیلم پسر کاراته کار
    خب من این فیلمو قبلا هم دیده بودم ولی خب یه فیلم جکی چان بود و منم عاشق جکی چان بودم و فقط فیلم رو دیدم . ولی 2 ماه پیش واسه بار دوم دیدمش و متوجه خیلی خیلی چیز ها شدم . چقدر این فیلم لحظه لحظه اش و دیالوگ به دیالوگش بار اموزشی داشت . فیلم همون فیلمی بود که 10 سال پیش دیده بودم و هیچ تغیییری نکرده بود و فقط این دید من که تغییر کرده بود و متوجه خیلی چیزها شده بودم
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,366 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    لطفا دیگه نخندید
    سلام و درود
    خیلی هم عایل علی جان کلی لذت بردم و انرژی گرفتم
    این فایل مربوط به کدوم دوره رویال مایند هست؟
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

ضمن اینکه باید بگم دلم برای همه شما تنگ شده بود خواستم از یک موضوع جالب در این مسیر برای شما بگم. من حدود ۶ ماه از انجمن دور بودم و دلیلش مشکلات روانشناسی بود که پشت سر هم زندگی من رو تحت الشعاع قرار داده بود. انگار که شما یک بنز دارید اما بنزین ندارید.

اونجا بود که به صحبت استاد رسیدم که ما با برنامه پیش نویس یا کدنویسی شده*ای سر و کار داریم و به این راحتی نمیتونیم از این موضوع خلاص بشیم. من به دلیل اینکه همه شما فیلم ماتریکس رو دیدی از همین المان استفاده میکنم و موضوع رو به همون جهت میبرم.
    من بعد از مدت طولانی متوجه شدم به دلیل گیر افتادن در سیستم عادت یکسان نمیتونم تغییرات درست و حسابی در زندگیم بدم. شما برای تغییر هر عادت باید یک انرژی چند برابر انرژی که عادت روساخته ایجاد کنید. این انرژی از کجا میاد؟
    این انرژی از خود شما و درون خود شما میاد اما باید به قدری به درون خودتون رجوع کنید که این حس قویتر رو ایجاد کنید.

من به صورت منظم مدیتیشن رو انجام دادم و زمانش رو کم کم زیاد کردم و بعد از مدتی تونستم به هسته ضمیر نا خوداگاهم برسم. تجربه شخصیم اینه که شما حدود ۱۰ دقیقه اول در مدیتیشن برای گرم شدن نیاز دارید یعنی تا وجود شما بفهمه که دارید چه کاری انجام میدید ۱۰ دقیقه طول میکشه و بعدش که فهمیدید کجا هستید و چه کاری انجام میدید میتونید کم کم روی تنفس تمرکز کنید.
    بعد از این مرحله نوبت به مرحله ای میرسه که شما حس میکنید توجهی به بیرون از خودتون ندارید. اینجا هسته مرکزی ضمیر ناخودآگاه شما هست که میتونید در اینجا با تصویرسازی عادات یا افکار جدیدی رو ایجاد کنید.
    همین پروسه چیزی هست که استاد سعی داشتند در طول صحبت های روانشناسی به اون اشاره کنن. فرض کنید هر سنی دارید به شکلی توسط رسانه یا محیط برنامه ای در این هسته نوشته شده و شما با همون برنامه قصد دارید در حرفه ترید موفق بشید. این امکان*پذیر نیست. شما باید ابتدا هسته مرکزی رو هک کنید و به شکلی که دوست دارید تغییر بدید.
    علت اینکه من بعد از مدتی طولانی اولین چیزی که در انجمن نوشتم همین بود. شما کارخانه ای هستید که هر روز یک محصول یکسان تولید میکنه مگر اینکه اجزای کارخانه رو تغییر بدید تا محصول نهایی متفاوتی به شما تحویل بده.

امیدوارم این بخش از این مسیر رو جدی بگیرید.

ارادتمند همتون

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

16. 24 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,204 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

ضمن اینکه باید بگم دلم برای همه شما تنگ شده بود خواستم از یک موضوع جالب در این مسیر برای شما بگم. من حدود ۶ ماه از انجمن دور بودم و دلیلش مشکلات روانشناسی بود که پشت سر هم زندگی من رو تحت الشعاع قرار داده بود. انگار که شما یک بنز دارید اما بنزین ندارید.

اونجا بود که به صحبت استاد رسیدم که ما با برنامه پیش نویس یا کدنویسی شده*ای سر و کار داریم و به این راحتی نمیتونیم از این موضوع خلاص بشیم. من به دلیل اینکه همه شما فیلم ماتریکس رو دیدی از همین المان استفاده میکنم و موضوع رو به همون جهت میبرم.
    من بعد از مدت طولانی متوجه شدم به دلیل گیر افتادن در سیستم عادت یکسان نمیتونم تغییرات درست و حسابی در زندگیم بدم. شما برای تغییر هر عادت باید یک انرژی چند برابر انرژی که عادت روساخته ایجاد کنید. این انرژی از کجا میاد؟
    این انرژی از خود شما و درون خود شما میاد اما باید به قدری به درون خودتون رجوع کنید که این حس قویتر رو ایجاد کنید.

من به صورت منظم مدیتیشن رو انجام دادم و زمانش رو کم کم زیاد کردم و بعد از مدتی تونستم به هسته ضمیر نا خوداگاهم برسم. تجربه شخصیم اینه که شما حدود ۱۰ دقیقه اول در مدیتیشن برای گرم شدن نیاز دارید یعنی تا وجود شما بفهمه که دارید چه کاری انجام میدید ۱۰ دقیقه طول میکشه و بعدش که فهمیدید کجا هستید و چه کاری انجام میدید میتونید کم کم روی تنفس تمرکز کنید.
    بعد از این مرحله نوبت به مرحله ای میرسه که شما حس میکنید توجهی به بیرون از خودتون ندارید. اینجا هسته مرکزی ضمیر ناخودآگاه شما هست که میتونید در اینجا با تصویرسازی عادات یا افکار جدیدی رو ایجاد کنید.
    همین پروسه چیزی هست که استاد سعی داشتند در طول صحبت های روانشناسی به اون اشاره کنن. فرض کنید هر سنی دارید به شکلی توسط رسانه یا محیط برنامه ای در این هسته نوشته شده و شما با همون برنامه قصد دارید در حرفه ترید موفق بشید. این امکان*پذیر نیست. شما باید ابتدا هسته مرکزی رو هک کنید و به شکلی که دوست دارید تغییر بدید.
    علت اینکه من بعد از مدتی طولانی اولین چیزی که در انجمن نوشتم همین بود. شما کارخانه ای هستید که هر روز یک محصول یکسان تولید میکنه مگر اینکه اجزای کارخانه رو تغییر بدید تا محصول نهایی متفاوتی به شما تحویل بده.

امیدوارم این بخش از این مسیر رو جدی بگیرید.

ارادتمند همتون
    سلام آقا میلاد! دوست و رهنمای قدیمی. نمیدونید چقدر دلم برای شما تنگ شده بود و برای خودم هم سوال بود که چرا نیستید!
    تجربه و توصیه بسیار مهم و کارآمدی بود. به شخصه چند بار خوندم و لذت بردم و چون خودم هم درگیر چنین مساله ای (عادت های بد و ناکارآمد) هستم، انگار برگشتید که اینو به من بگید
    خیلی خوشحالم که برگشتید و امیدوارم مثل قبل از راهنمایی های شما بهره مند بشم.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام آقا میلاد! دوست و رهنمای قدیمی. نمیدونید چقدر دلم برای شما تنگ شده بود و برای خودم هم سوال بود که چرا نیستید!
    تجربه و توصیه بسیار مهم و کارآمدی بود. به شخصه چند بار خوندم و لذت بردم و چون خودم هم درگیر چنین مساله ای (عادت های بد و ناکارآمد) هستم، انگار برگشتید که اینو به من بگید
    خیلی خوشحالم که برگشتید و امیدوارم مثل قبل از راهنمایی های شما بهره مند بشم.
    سلام مهدی جان باور کنید من دلم بیشتر برای بچه ها تنگ شده بود. فقط میتونم بگم نمونه این فضا و بچه های اکادمی هیچ جا نیست. خیلی خوشحالم که برات مفید بوده. اینجا خونه اول ماست و دوباره بهش برمیگردیم. مهدی جان من از شما ها یاد میگیرم و چیزی برای ارائه نیست. کنار هم در کنار استاد داریم یه سفر رو طی میکنیم.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 54 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 54 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع