صفحه 485 از 556 نخستنخست ... 385435475483484485486487495535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,841 به 4,850 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

arsalan.b آواتار ها
    9,996 بار در 1,564 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 465 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

mantra آواتار ها
    803 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام به عرفان عزیز
    بیشتر سوالات شما بر میگرده به معنی قانون فزونی که به گفته استاد قانون طبیعی دنیاست
    تعریف دوستمون که در کامنت ها گفته بودن تا حدودی درسته اما فرض کنید خدایی نکرده وجود ما نباشه یا ما تلاشی نکنیم در این جهت آیا خیر و خوبی در جهان افزایش پیدا نمیکنه؟
    دنیا در حالت طبیعی خودش رو به رشد هست (مثال درختان که یک دانه در حالت طبیعی تبدیل به یک درخت میشه)و این معنی بهتری برای قانون فزونی میتونه باشه
    گفته شما:
    اکسیژن واقعا هست ولی الان پول واقعا نیست
    این باوری هست که از طریق هزاران ابزار مختلف برای ما ساخته شده و متاسفانه کاملا موفق بودن تا این تفکرات رو به خورد جامعه بدن
    خوب شاید بپرسید من وقتی میبینم حساب بانکیم خالیه چطور بگم پول هست وقتی نیست مشخصه که نیست دیگه
    این همون قسمت سخت ماجراست که باید دست بزاریم روی باور های ریشه ای و عمیق که داریم و کم کم تغییرات رو شروع کنیم
    برای درک بهتر فرض کنیم که اکسیژن هست و همه قبول داریم حالا دستت رو بزار جلوی بینی و دهانت چی میشه؟
    راهی برای ورود اکسیژن نیست آیا میتونیم بگیم اکسیژن نیست؟
    خیر ما جلوی ورود اکسِیژن به بدن رو گرفتیم و اکسیژن هست
    ما هم همینطور هستیم جلوی ورودی های نعمت و ثروت رو گرفتیم و معتقدیم که نیست و انقدر تکرار و تکرار و تکرارش کردیم شده یک برنامه و وارد ناخودآگاه شده و چون باور شما شده شرایط فیزیکی طوری پیش میاد که این باور رو به شما اثبات کنه
    من زمانی وضعیت مالی خیلی بدی داشتم و از فشار رفتم علاوه بر کار خودم اسنپ هم کار میکردم هر چقدر در میاوردم بعدش یا تصادف می کردم یا ماشینم خراب میشد و دقیقا درونم داشت بهم اثبات میکرد باورهایی که اون زمان داشتم
    اما برداشت اشتباهی هم نباید داشته باشیم
    تغییر باور به این معنی نیست ک به طرز معجزه آسایی از فردا میلیارد میلیارد به حساب شما واریز میشه
    وقتی باور و طرز فکرت رو عوض میکنی یک سری ایده و الهام و مسیر های جدیدی باز میشه که شما رو هدایت میکنه به مسیر پول درآوردن(برو فکر کن چه باوری داشتی که هدایت شدی به این آکادمی)

جمله بعدی شما
    اما این بازی در جهت این بود که اون مرز های ذهن مارو بازتر کنه و اون پول رو برای خودمان خرج میکردیم اما چطور میتوانیم با خرج کردن پول برای خودمان باعث فزونی و خیر و نعمت در جهان بشیم؟! _( البته این میشه از این باور گرفته بشه که وقتی ما چیزی نبخشیم به دیگران و .... _ و فقط برای خودمان وقت بگذاریم و برای خودمان خرج کنیم ؛ یک آدم خوبی نیستیم یا حداقل برای این دنیا کاری نکرده ایم که اینو همین الان متوجه شدم)

دقیقه پاسخ شما رو استاد در فایل گفتن
    مهم ترین کاری که این بازی میکنه به شما یاد میده که پول هست و تمرکزت رو از پول درآوردن به پول داشتن تغییر میده
    وقتی برای خودت پول خرج میکنی یعنی چی؟یعنی من یک مقداری پول دارم که برای خودم دارم خرج میکنم و این دقیقا مهم ترین نکته این بازی هستش
    در مورد بخشش به دیگران اگه در حد و اندازه خودش باشه خوبه
    و تا جایی که ممکنه در بازی فراوانی باید برای خودمون خرج کنیم و چیز هایی که علاقه داریم بخریم
    دقیقا ما باید سعی کنیم بیشتر به خودمون بپردازیم
    این یعنی که من خودم رو دوست دارم و برای خودم اهمیت قائل هستم
    این اصلا اصلا اشتباه نیست
    خاطره ای برات بگم و سرت رو درد نیارم
    روبروی دانشگاه ما یه مغازه خیلی کوچولو شاید کمتر از یک زیر پله بود
    و یک نفر اونجا بود با زن و بچه اش کاسبی میکرد
    یک روز من و دوستان کنار هم زمان استراحت بین کلاسی بیرون دانشگاه ایستاده بودیم و یک نفر توی جمع ما بود به اسم سهیل از ما بزرگتر بود و وضعیت مالی به شدت خوبی داشت
    بحث افتاد در مورد این مغازه دار و هر کس یه چیزی گفت
    یکی گفت من اگه پولدار بشم چند صد میلیون به این آدم کمک میکنم چون خیلی زحمت میکشه
    سهیل گفت میدونید چند تا مولتی میلیاردر توی این شهر زندگی میکنه؟
    واسه خدا کاری داره یکی رو بفرسته کمک این آدم؟
    این شخص فعلا اندازه اش همینقدره

من با خودم گفتم عجب آدمیه ها و کلی قضاوتش کردم
    اما بعد از چند سال فهمیدم که چی گفت بهمون
    داستان کمک به دیگران هم همینطور میتونه باشه
    ممکنه ما بیش از حد اون آدم بهش کمک کنیم و باعث بشیم که بهش آسیب وارد بشه
    توی تاپیک بازی فراوانی هر ازگاهی من سر میزنم و میبینم بعضی دوستان میگن مثلا امروز تمام پولم رو بخشیدم به فلان خیریه
    این اشتباهه اول خودتون بعد خانوادتون بعد بقیه اون هم نه اینکه که کامل ببخشید اینجا ذهن داره خیلی زیرکانه با پول مقاومت میکنه و نمیزاره برای خودتون هزینه کنید
    به گفته حضرت علی بهترین کمکی که میشه به فقرا کرد اینه که اینه که ما فقیر نباشیم
    وقتی شما رشد کنی دوستت رشد میکنه ، وقتی دوستت رشد کنه همسرش رشد میکنه ،وقتی همسرش رشد کنه خانواده ایشون کنارش رشد میکنه و زنجیره وار این تغییرات اتفاق میفته و شما با رشد خودت بزرگ ترین لطف رو در حق همه شون کردن
    با عشق
    با درود فراوان و عرض احترام خدمت آقای مهرداد عزیز بسیار لذت میبرم بابت خواندن مطالب بسیار مفید و کاربردیتون امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید.
    ویرایش توسط mantra : 12-17-2023 در ساعت 12:22

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از mantra عزیز تشکر کرده اند:

septani آواتار ها
    58 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم
    امیدوارم در بهترین شرایط ممکن باشین

دوست دارم یه لینکی رو باهاتون به اشتراک بذارم در خصوص مغز انسان و عجایبش
    با اجازه
    https://youtu.be/rtJtvB7ZXO4?si=Gb9RlZPPn2_1nV3D
    حیرت انگیزه!!!!!
    ویرایش توسط septani : 12-17-2023 در ساعت 16:29

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از septani عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,359 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    بعد از ۳ سال تلاش مستمر و شبانه روز و تمام پستی و بلندی هایی که داشتم تو این مدت توانستم به یکی از اهدافم تو این مارکت برسم
    فقط ادامه بده رفیق
    فایل پیوست 574663
    موقت
    سلام عرفان جان
    تبریک میگم برادر. با ارزوی موفقیت های روزافزون برای شما
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

1,265 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    بعد از ۳ سال تلاش مستمر و شبانه روز و تمام پستی و بلندی هایی که داشتم تو این مدت توانستم به یکی از اهدافم تو این مارکت برسم
    فقط ادامه بده رفیق
    فایل پیوست 574663
    عرفان جان خدا قوت
    خدا رو شکر که در مسیر موفقیت ثابت قدم بودی
    امکانش هست در مورد این چالش و موفقیت در اون کمی توضیح بدی برامون
    پر روزی باشی و سراسر آرامش
    الله یرزق من یشاء و هو القوی العزیز...

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از aliakbar01 عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,685 بار در 9,826 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8384 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان یه بحثی خواستم.بگم.شماهم نظرتون هم*بگید.
    یه پیجی داخل اینستا دیدم.که درمورد شغل ترید صحبت میکنه.وکلا میگه شغل ترید جز ضرر نیست.و فقط قماره.ومیگه کسی سمت این کار نرید که حتما در اینده بازنده شماید و پول شما به جیب بروکرها و پکیج فروشها میره.و میگه کسی به سود مستمر نمیرسه و گفت باکسی که ادعا سود مستمر داره لایو برگزار میکنه. و گفت یه کسی که ادعا سود اوری میکنه باید استیتمنت چند ساله در داخل سایت my fxbook قرار بده و خودشو اثبات کنه.و کلا تحلیل تکنیکال قبول نداره و میگه تحلیل تکنیکال هر کس با دید خودش یه نظری میده.وعدم قطعیت داره.و ته دل من که خالی شد.خواستم نظرتون شماروهم بدونم و همچنین استاد بزرگ امینو نظرشونو بگن.
    ممنون.ببخشید اگه طولانی شد.......... @amino @oveys @ariya @Ali97 @MohsenA76
    سلام و وقت بخیر غفار عزیز.
    توصیه میکنم کلا اینستا رو بزار کنار، در اینستا 99% مطالب غیر واقعی است.
    سود یا ضررده بودن یک بازار (حتی مغازه ساده) به شخص شما بستگی داره، آموزش ببین، تمرین بکن و در دمو ترید بزن، بعد 5 سال قطعا به سود مستمر خواهی رسید.
    من 2 ساله که با آکادمی همراه هستم، تنها دوره پرایس رو دارم و هنوز وارد ریل نشدم اما در دمو کلی تغییر داشتم.
    افراد موفق زیادی در همین دوره حضور دارند، تاپیک ترید پره از این دست افراد.
    موفق و پیروز باشی
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان به صورت اتفاقی با یک کانال تلگرامی به اسم جا فکری آشنا شدم مطالبش خیلی عالیه در بحث روانشاسی که ویس هست دوست دارید دنبال کنید
    https://t.me/jafekri_episodes
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

186 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و خداقوت خدمت همه دوستان
    من حدود یکسال هست که دوره پرایس رو شروع کردم و قبلش هم یه دوره کوتاه یکماهه دیدم و تجربه کمی در مورد بازار فارکس داشتم و با توجه به اینکه کارمندم روزی دو ساعت بیشتر نمیتونم تایم بزارم برای دیدن فایلها و تمرین الان دور چهارم رو شروع کردم و در دمو خیلی کم ترید کردم ولی یه مدتی هست که نسبت به دیدن فایلها و آموزش و تمرین کردن بی انگیزه شدم و احساس شوق یادگیری که در اول داشتم ندارم احساس خستگی و ناامیدی بر من چیره شده و از وقتی که فهمیدم یکی از دوستان دوره که همکارهم بودیم باهم و تجربه 4 ، 5 ساله درترید کردن داشت و تقریبا یکی دو سال برای این دوره هم وقت گذاشت رفته دوره دیگه ای ثبت نام کرده بیشتر حس نومیدی در من ایجاد شده چون فکر میکنم که وقتی ایشون که سابقه اش از من بیشتره و نتیجه نگرفته من چطوری میتونم نتیجه بگیرم اگه دوستان حس مشترکی رو تجربه کردند یا راهنمایی دارند ممنون میشم کمکم کنند چون واقعا دوست دارم از زحمت یکساله ام نتیجه خوبی بگیرم

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mojganalipoor عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    مراحل تغییر
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشید

در این مرحله گفتم دیگه تمام هست با خواندن این کتاب متوجه اهمیت داشتن روتین و مقاومت های ذهنی شدم باورم نمیشد که چه گنجی پیدا کردم گفتم اینبار می شود
    سلام حمیدرضای عزیز
    اول اینکه تشکر کنم بابت پست های بسیار زیبا وزحماتی که در آکادمی میکشی
    بنده بیشتر از شما یاد میگیرم تا اینکه بخوام راهنمایی کنم اما چند تا نکته رو خواستم یادآوری کنم خدمتت
    از پست زیبات دو تا بخش رو هایلایت کردم چون متوجه یک طرز فکر شما شدم
    همین که در مسیر هستی یعنی موفقی
    مسیر موفقیت شبیه حرکت موشک نیست بگیم که از یک نقطه شروع میشه و میره بالا و نمیتونیم یک نقطه صفر براش در نظر بگیریم و بگیم از فلان نقطه ما موفق شدیم
    شبیه حرکت هواپیماست به مرور اوج میگیریم و تا مدتی کاملا چسبیدیم به زمین و مشخص نیست کی پرواز شروع میشه و باید به سرعت مد نظر برسیم و فقط و فقط با تلاش مستمر و مداوم و اثر مرکب اتفاق می افته
    -دنبال نقطه مقصد هم نباید باشیم چون به محض اینکه به نقطه مد نظر برسیم شبیه فواره ای که به انتها رسیده شروع به ریزش میکنیم و باید به صورت یک مسیر بهش نگاه کرد که دائما در حرکت و تلاش باشیم(نقل قول استاد :من به موفقیت عادت نکردم)
    در مسیر زندگی هر چیزی که لازم داشته بشیم در زمان و مکان مناسب سراغ ما میاد به شرط اینکه در مسیر باشیم و آمادگی دریافتش رو هم داشته باشیم
    کتاب هایی که خوندی فوق العاده هست و چون بحث عادت رو مطرح کردی خرده عادت ها از جیمز کلییر رو حتما مطالعه کن

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojganalipoor نمایش پست ها
    سلام و خداقوت خدمت همه دوستان
    من حدود یکسال هست که دوره پرایس رو شروع کردم و قبلش هم یه دوره کوتاه یکماهه دیدم و تجربه کمی در مورد بازار فارکس داشتم و با توجه به اینکه کارمندم روزی دو ساعت بیشتر نمیتونم تایم بزارم برای دیدن فایلها و تمرین الان دور چهارم رو شروع کردم و در دمو خیلی کم ترید کردم ولی یه مدتی هست که نسبت به دیدن فایلها و آموزش و تمرین کردن بی انگیزه شدم و احساس شوق یادگیری که در اول داشتم ندارم احساس خستگی و ناامیدی بر من چیره شده و از وقتی که فهمیدم یکی از دوستان دوره که همکارهم بودیم باهم و تجربه 4 ، 5 ساله درترید کردن داشت و تقریبا یکی دو سال برای این دوره هم وقت گذاشت رفته دوره دیگه ای ثبت نام کرده بیشتر حس نومیدی در من ایجاد شده چون فکر میکنم که وقتی ایشون که سابقه اش از من بیشتره و نتیجه نگرفته من چطوری میتونم نتیجه بگیرم اگه دوستان حس مشترکی رو تجربه کردند یا راهنمایی دارند ممنون میشم کمکم کنند چون واقعا دوست دارم از زحمت یکساله ام نتیجه خوبی بگیرم
    سلام به شما
    شما برای کار کارمندیتون چقدر زحمت کشیدید و زمان گذاشتین؟همون زمان رو نصف کنید مستمر توی این بازار به صورت اصولی زمان بگذارید قطعا نتیجه میگیرید
    اشخاصی هستن که 10 15 ساله توی بازار هنوز نتیجه نگرفتن دلیل نمیشه همه شبیه همدیگه باشند
    دقیقا وقتی انگیزه ها و انرژی ها افت میکنه عادت های قدیمی شما سرو کله شون پیدا میشه چون الان دیگه زورشون به شما میرسه
    این مواقع یک برنامه روزانه مرتب و منظم به کمک شما میاد که اگر در زمان بی انگیزگی هم بهش پایبند باشید موفقیت شما رو در آینده تضمین میکنه
    به علیرضا جان پست قبل گفتم شما هم حتما کتاب خرده عادت ها رو بخونید دقیقا واسه این مرحله ای است که شما درونش قرار دارید

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع