صفحه 267 از 441 نخستنخست ... 167217257265266267268269277317367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,661 به 2,670 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

ahghavam آواتار ها
    413 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی رهنماپور نمایش پست ها
    اینترنت مودم من خصوصی برای شرکت اساتک سرعتشم 8مگ قبلا خیلی عالی بود
    ولی بعد این تظاهرات اخیر به بعد خیلی ضعیف شده مثلا ساعت شش بعدظهر تا ساعت 12شب که من میخوام تمرین کنم بالا نمیاره ولی صبح ساعت 3 یا4 که بلند میشم راحت میاره
    بنظرتون مودم ایرانسل خوبه اضافه کنم کسی استفاده میکنه
    سلام
    من به شخصه هم مودم ایرانسل، مودم تلکام ( که زیرساختش مال ایرانسل است) و مخابرات دارم. ایرانسل در ابتدا خیلی خوبه ولی وقتی حجم زیادی مصرف می کنی، قطعی اش زیاد می شه. تلکام از این نظر بهتره. ولی اگر دنبال tde-lte هستی زیتل از همه شون بهتره ولی باید قبلش ببنینی که منطقه ای که هستی رو ساپورت می کنه یا نه.
    در مورد مخابرات یه خوبی که داره اینکه vdsl ارایه می ده که کلا ۲ تا شرکت جز اون هستند مثل شاتل از adsl خیلی بهتر است.

اگر اینترنت بدون قطعی شخصی می خوای یک اپشن زیتل می ده که سالی ۳۶ میلیون می گیره ولی توی قطعی همگی هم اون اینترنت کار می کرد و خیلی خفنه.
    یه آپشنم هم هست که ببنید آیا منطقتون فیبر نوری دارد که از اون استفاده کنید. ولی خوب مناطق بسیار کمی هستند که این فیبر کشیده شده باشد.
    مودم سیار ایلان ماسک هم هست،* که مبلغش ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلاره ولی خوب ماهی ۱۰۰ دلار هست
    یا به اندازه تلاشمان می توانیم آرزو کنیم و یا باید آرزو و درخواست هایمان را به اندازه تلاشمان پایین بیاوریم
    اکانت و تریدر باید باهم رشد کنند

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام من داشتم بروکر الپاری رو چک میکردم یه حساب ریل استاندار متا 4 باز کردم ولی فعلا دپازیت نکردم
    یکم موردش عجیبه اسپرداش کمه با وجود اینکه من میدونم این اسپرد برای حساب ecn نرماله و تو حساب استاندارد کم کم باید 2 برابر این اسپرد باشه
    فایل پیوست 443807
    از دوستان کسی در حال حاضر حساب ریل استاندارد داره که چک کنه اسپردش چجوریه
    من احساس میکنم یجوری حالت تبلیغاتی داره تا مثلا بعد دیپازیت اسپرد ها چند برابر بشه (نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه)
    سلام من حساب ریل الپاری دارم سود هم کردم همه رو هم خروج زدم خداروشکر اسپردهاشم عالی بود واقعا پایینه من pro ecn باز کردم اما از لحاظ معتبر بودن که پولمون رو نخورن من بازهم مشکوکم و خیالم راحت نیست.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

Armingpr آواتار ها
    16,058 بار در 2,031 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 255 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام و درود
    دوستان ایا ما باید از وی پی ان ای پی ثابت استفاده کنیم؟؟
    برای واریز برداشت هامون چی؟؟
    غیرثابت باشه مشکلی پیش میاد؟؟
    پس تورا هر غم که پیش آید ز درد <<<>>>برکسی تهمت منه بر خویش گرد

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Armingpr عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armingpr نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان ایا ما باید از وی پی ان ای پی ثابت استفاده کنیم؟؟
    برای واریز برداشت هامون چی؟؟
    غیرثابت باشه مشکلی پیش میاد؟؟
    سلام دوست عزیز
    برای فارکس چون شما در بروکر احراز هویت میکنید ای پی اصلا مهم نیست. ثابت، متغیر، ایران ..هرچی..
    ولی در کرپتو مهمه. مثل کوکوین و کوینکس و بای بیت و بینگ ایکس و ...
    شما باید به پلتفرم وصل شی تو فارکس و خب بری سایتش برا واریز برداشت. که همه بروکرا سایتشون فیلتره به جز تک و توک. پلتفرمها ولی انگار اکثرا وصلن. موردی باید چک کنید. بهتره انتخابی کنید که وی پی ان لازم نباشه. چون الان وی پی ان ها اکثرا مدتی کار میکنند بعد دیگه کار نمیکنند. یا پینگشون بالاس برا ترید یا قطعی وصلی دارن
    مرنج و مرنجان

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Masoud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال ؟
    من حساب پرایم روبو فارکس دارم
    به شکل مسخره بروکر امروز پوزیشن های منو میبست
    در تصویر من وارد پوزیشن سل شدم
    استاپ نزاشتم و فقط تپی گذاشتم
    حتی موقع خبر 30 درصد هم تو ضرر نرفتم خود به خود پوزیشن منو بست !!!!!!!!!!!!!!!
    فایل پیوست 443808

سوال من اینه که مگه حساب پرایم حتی لیکویدی هم صفر بشه مگه باید پوزیشن رو ببنده ؟
    سلام مسعود جان
    موضوع مهم اینه که تو ماه ژانویه از این مدل شیطنت ها زیاد هستش و برای بزرگان مارکته ... این رو به عنوان یک واقعیت باید پذیرفت
    مورد دوم خود امینوی عزیز با این میزان از تسلط با حساب ecn کار میکنه که این خودش یه نکته مهمه و اگر مقالات بخش آکادمی رو مطالعه کرده باشی متوجه میشی حساب ecn
    تنها حسابی هست که بروکر درش دخالتی نداره چون از نوع (no dealing desk) هستند و شما رو مستقیم به یک خریدار یا فروشنده وصل میکنه و تنها به کمسیون این مابین اکتفا میکنه .
    نکته آخر اینکه هر کدام از حساب ها یک stop out مشخصی دارند که اگر مارجین حسابتون به اون درصد کاهش پیدا کنه بروکر بصورت اتومات شما رو از تمامی معاملات خارج میکنه .
    پس دو مورد رو میتونید به عنوان اصلاح مسیر در نظر بگیرید اول ترید در ماه ژانویه ودومی نوع حساب معاملاتی خودتون
    ویرایش توسط ali.nou : 01-06-2023 در ساعت 14:18
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

fotros آواتار ها
    35 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد بروکر pcm چیه ؟
    گویا صاحب اون ایرانی هست و مرکز اصلی این بروکر دوبی هست
    و رگولاتوری زیر رو داره:

کارگزاری پی سی ام بروکرز تحت نظارت نهاد FSA با شماره ثبت 2593 LLC میباشد. FSA SVG نهاد ثبت شرکت و واحد نظارتی برای کنترل و نظارت بر صنعت خدمات مالی بین*المللی و موسسات غیر بانکی در وینسنت و گرنادین است.)

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از fotros عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد بروکر pcm چیه ؟
    گویا صاحب اون ایرانی هست و مرکز اصلی این بروکر دوبی هست
    و رگولاتوری زیر رو داره:

کارگزاری پی سی ام بروکرز تحت نظارت نهاد FSA با شماره ثبت 2593 LLC میباشد. FSA SVG نهاد ثبت شرکت و واحد نظارتی برای کنترل و نظارت بر صنعت خدمات مالی بین*المللی و موسسات غیر بانکی در وینسنت و گرنادین است.)
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، شخصا اطلاعی در مورد این بروکر ندارم، اما توصیه میکنم ترجیحا با بروکر هایی کار کنید که سابقشون برای ما ایرانی ها مشخصه، به عنوان مثال بروکر روبو تا همین چند ماه پیش جزء بهترین بروکر هایی بود که میشد باهاش کار کرد، حالا هم بروکر های خوب دیگه ای مثل: amarkets، آلپاری، فیبو، ویندزور و ارانته وجود دارند، من خودم تا حالا اسم این بروکری که حضرتعالی فرمودید رو نشنیدم!
    بقیه دوستان اگر اطلاعی دارن، ممنون میشم با ما هم در میان بگذارند.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

6 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام وادب دارم خدمت استادعزیز و تمامی دوستان و تریدرهای برتر جهان آیا کسی میدونه بروکرها پول های سرمایه گداری شده رو در چه کارهایی سرمایه گذاری می کنند و از کجا و چه سایتی میشه فهمید

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از alirezaghr عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaghr نمایش پست ها
    عرض سلام وادب دارم خدمت استادعزیز و تمامی دوستان و تریدرهای برتر جهان آیا کسی میدونه بروکرها پول های سرمایه گداری شده رو در چه کارهایی سرمایه گذاری می کنند و از کجا و چه سایتی میشه فهمید
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد بروکر ها، معمولا بروکر ها سرمایه گذاری انجام نمیدن، مگر اینکه خود بروکر بانک باشه، مثل Saxo Bank, Dukascopy یا Ameritrade، در کل بروکر ها وظیفشون فقط وصل کردن مشتری به مارکت هست، اما اگر شعب جدا یکی واسه سرمایه گذاری و یکی واسه کارگذاری داشته باشن، که خب عرض کردم خدمتتون، اما کجا ها سرمایه گذاری میکنن، اکثرا بازار بورس سهام، بورس کالا، انرژی، فلزات گران قیمت و املاک، بعضی از شرکت های سرمایه گذاری هم در وب سایتشون اعلام میکنن که چه سهامی رو قصد دارن خریداری کنن، بعضی ها هم پرتفولیو حساب سرمایه گذاریشون رو سالی یک بار واسه سهامداران خودشون منتشر میکنن، امیدوارم تونسته باشم پاسخ جامع و کاملی داده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان سلام وقتتون بخیر

بروکر usgfx که با ایرانیها هم کار میکنه اخیرا یه گزارش از تریدرای ایرانی تو سال ۲۰۲۲ داده که بنظرم جالب و قابل تامله. گفتم بفرستم اینجا شاید بکار کسی اومد. خلاصه اش اینه که تنها ۲ درصد از تریدرای ایرانی طی دو سال متوالی سودده بودند. البته این امار مختص این بروکره ولی در هر حال یک جامعه ی اماری قابل اتکاست. یکی چون این بروکر جزو بروکرای معتبره دوم اینکه مربوط به ایرانی هاست که ما رو شامل میشه. سوم اینکه طی دو سال بوده و میانگین رو نشون میده. درسی که من میگیرم ازین امار اینه که کار، کار سختیه و تلاش میطلبه. گرچه میدونم ما بچه های اکادمی اینجا قطعا از نرم جامعه ی اماری تریدرا بالاتریم(با توجه به نتیجه ی بچه ها، رادیوتیوبها و ..) و چه بسا اون دو درصد از بچه های ما باشن. در ضمن یاد یه حرفی از استاد افتادم تو یه فایلی که میگفتن تو این کار یا باید عالی باشی یا هیچی. این امار همینو نشون میده. یا جزو ۲ درصدی یا هیچی( اگر جزو دو درصد نباشی بهترین حالتش اینه که تو دو سال سر به سر بودی یعنی دو سال درامد صفر داشتی) . پس تلاش کنیم هم خودمون هم میانگین نتایج اکادمی و در نهایت میانگین نتایج تریدرای ایرانی رو بالا ببریم.
    این گزارش در کانال تلگرام بروکر به ادرس usgfxpersian@ پست شده

بدین وسیله جهت شفاف سازی حداکثر ریسک موجود در مارکت فارکس ، و افزایش آگاهی تریدرها به خصوص کاربران تازه کار ، آمار درصد کاربران سود ده و ضرر ده در سال کاری 2022 به شرح زیر اعلام میگردد.
    جامعه آماری ارایه شده مختص به کاربران ایرانی میباشد.
    لطفا و اکیدا به اطلاعات ارائه شده دقت لازم داشته باشید و با آگاهی از ریسک بسیار زیاد مارکت فارکس ، اقدام به سرمایه گزاری و معامله گری نمائید.
    در مارکت فارکس این احتمال بالقوه وجود دارد که قسمت اعظم یا کل سرمایه خود را به راحتی از دست بدهید ، لذا قبل از اقدام به هر گونه سرمایگذاری ، اطلاعات کافی را از منابع آموزشی که به وفور و به صورت رایگان در دسترس تمامی افراد وجود دارد ، بدست آورید و سپس اقدام به سرمایه گزاری کنید.
    لطفا دقت بفرمایید که بروکر به هیچ وجه وظیفه آموزش ندارد و کاربران باید با دانش و اطلاعات کافی به اقدام به معامله گری نمایند.
    در ادامه آمار درصدی تریدر های ایرانی فعال در بروکر USGFX در سال 2022 ارایه میگردد.
    در سال 2022 از تعداد 94872 حساب کاربران ایرانی تعداد 42692 حساب فعال بوده است و تعداد 30098 ضررده بوده اند و تعداد 10673 حساب نه سودی کسب کرده اند و نه ضرر و تعداد 1921 حساب سود ده بوده اند
    حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3 درصد افت کرده است ضررده و حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3% رشد کرده اند سود ده و حساب هایی که بین +3 تا -3 درصد موجودی آنها تغییر کرده است ، نه سود ده و نه ضررده در نظر گرفته شده اند
    بر اساس آمار ارایه شد
    ه 70.5 درصد از تریدر ها ضررده 25 درصد از تریدر ها نه سود ده و نه ضرر ده و تنها 4.5 درصد از تریدر ها سود ده بوده اند.
    بالاترین مبلغ ضرردهی در یک حساب 443087.43 دلار و بالاترین مبلغ سوددهی در یک حساب 663041.12 دلار بوده است .
    در ادامه نکته مهم این است که از 4.5 درصد از 1921 حساب ، حساب های سوده در سال 2022 تعداد 853 حساب در سال قبل یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند به این معنی که 44 درصد افراد سود ده در سال 2022 در سال قبل از آن یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند باز هم به این معنی که تنها 2 درصد از حساب ها در دو سال متمادی سود ده بوده اند.
    ویرایش توسط mohamad1400 : 01-07-2023 در ساعت 13:39
    مرنج و مرنجان

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع