نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
سلام دوست من
من ویدیو رو همین حالا دانلود کردم و هنوز ندیدم ( مدتی دسترسی به اینترنت نداشتم ، اول تاپیک ها رو بخونم بعد میبینم ویدیو رو )
و اما در مورد راه رد کردن مقاومت ها که توضیح خواسته بودین در متن این پست
برای هر شخصی میتونه متفاوت باشه اما راهی که من از مطالعه کتابهای معرفی شده و صحبت های استاد یاد گرفتم اینه .
روشی که من استفاده میکنم نوشتن هست و راه رفتن و رها کردن
در ابتدا لازمه بگم تا زمانی که قدرت و باور لازم رو بدست بیاریم برای عبور و مبارزه با مقاومت ها و بتونیم در لحظه باهاش برخورد کنیم ، لازم به صرف زمان هست یعنی هزینه زمان رو باید پرداخت برای جذب ، هضم ، جا افتادن و عبور از مقاومت
مورد بعدی اینه که ذهن علاقه زیادی به منفی بودن داره ، تا نهایت ممکن به همه چیز مثبت نگاه کنید و خودتون و اطرافیانتون رو ( انسانها ) لایق همه چیزهای خوب بدونید ، میتونم بگم دید مثبت نسبت به همه چیز ، این کلید ماجراست
روی موضوعی که مقاومت ذهنی شدیدی نسبت بهش دارم متمرکز میشم و در موردش مینویسم و تصویر سازی میکنم و سعی میکنم از دید قرار داشتن در آینده اون رو ببینم ، یعنی انجام شده ببینمش، حتی در زمان نوشتن هم مقاومت رو احساس میکنم
عصر ها مسافت طولانی رو پیاده روی میکنم ، در زمان پیاده روی نمیتونم روی چیزی متمرکز بشم و ذهنی خلوت دارم ، در مسیر گاه گاهی به موضوعی که نسبت بهش مقاومت ذهنی دارم رجوع میکنم و باز رها میکنم

اگر خیلی شدید باشه متمرکز میشم ، مینویسم و رها میکنم ، حتی تا روزها به سمتش نمیرم و وقتی برمیگردم میبینم خیلی ضعیف شده قدرت مخالف ذهن
از این متد در مورد آموزش تکنیکال هم استفاده کردم برای دریافت پاسخ ها ، انگار پاسخ ها تو اعماق وجود خودمون هست و فقط لازمه که بالا کشیده بشن برای دیده شدن

اگر شرایطش رو دارید به طبیعت پناه ببرین ، تپه ماهور های اطراف محل زندگی من موهبتی بود که سالها نمیدیدمشون ، برای هم فرکانس شدن با طبیعت و ذات زندگی

قویترین موضوعی که در این چند ساله روش کار کردم مبحث عزت نفس و لیاقت و فراوانی بود
این که لزوما نمیخواد صبح تا شب بری کار کنی تا پول حلال در بیاری ، یا یک ماه کار کنی و برای دریافت مبلغی ناچیز صبر کنی ، یعنی در ذهن من فروختن زمان برای ثروت مند شدن بهبود پیدا کرده
در مواقعی این صحبت استاد رو لمس کردم که (وای به روزی که ذهن چیزی رو باور کنه )
وقتی به باوری میرسید ، چیدمان دنیای بیرون بر اون منوال و در جهت نیل به اون خواسته شکل خواهد گرفت ، یادتونه استاد گفتند ذهن حتی اینترنت رو قطع میکنه ، یعنی هیچ ، فیزیک میشه
پیروز باش
سلام آقای زندی وقتتون بخیر ممنون که تجربیاتتون رو با ما درمیون گذاشتید بله همونطور که گفتید اگاهانه دید مثبت داشتن به همه موضوعات اونقدر باید تمرین بشه ونوع نگاهت به دنیا و به خودت به اتفاقات رو اگاهانه مثبت انتخاب کنی و کم کم اون شخصیت جدید رو اونطور که خودت دوست داری رو خلق کنی من جدیدا در هرموردی که مقاومت داشته باشم در واقع مقاومت یه فکر یه دیدگاه منفی نسبت به یه موضوعه که من معلوم نیست اون دیدگاه رو چه کسی بهم داده میام خودم اون دیدگاه مثبت و زیبایی که مدنظرمه مینویسم و میگم که نگاه تو باین مساله باید اینطور باشه همیشه برا خودم تکرار میکنم و سعیم اینه توجهم به اون نگاه مثبتی باشه که خودم انتخاب کردم توجه وقتی روی نکته مثبت باشه احساس خوب میشه دیگه مقاومتی وجود نداره...موفق باشید