صفحه 49 از 683 نخستنخست ... 3947484950515999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 6827

موضوع: بازی فراوانی

154 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به استاد عزیز و همه ی دوستان
    روز 94 از بازی فراوانی هستم
    قبل از شروع بازی باورش برای خودم یه مقدار سخت بود ولی با شروع این بازی تونستم تا حدودی از تیازهای اولیه ام رو تامین کنم
    ونتیجه ای که برای من داشت این بود که رسیدن به یک سطح از رفاه مطلوب در زندگی خارج از تصور نیست و کاملا دست یافتنی ست
    شاد و سلامت باشید

2. 25 کاربر برای این پست سودمند از alam65 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,543 بار در 1,402 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت استاد گرامی و همه اعضا محترم.
    امیدوارم حالتون عالی باشه.
    امروز روز 90م بازی فراوانی من هست و با موفقیت این بازی ثروت رو که خودش یک چالش ذهنی هست بدون توفق پشت سر گذاشتم و قطعا ادامه مسیر خواهم داد.
    خیلی قبلتر از آشناییم با بازارهای مالی، برنامه استیو هاروی را نگاه میکردم که گفت اگر میخوایید چیزی رو داشته باشید همین الان اون رو یادداشت کنید و صد خواسته خودتون رو مکتوب کنید من این کار را انجام دادم و نتایج مثبت اون رو دیدم. و زمانی که با بازی فراوانی آشنا شدم صحبت های استاد رو در این مورد شنیدم تصمیم گرفتم که این مسیر رو طی کنم و باور داشتم که تاثیرات خوبی خواهد داشت. بازی رو از تاریخ 19 آبان شروع کردم و امروز 18بهمن مرحله اول اون رو تموم کردم.
    بازی را با یک میلیون تومان و اضافه شدن یک میلیون در روز بعد انجام دادم و هدف خودم داشتن نظم در این بازی و انجام کارهای واقعی بود. خیلی از روزها برام سخت میشد ولی با گذشت چن ساعت میتونستم لیستمو پر کنم. بیشتر بازی رو اول صبح انجام دادم. در ادامه برداشت خودم رو خدمتتون عرض میکنم:
    اول اینکه در این مدت که با آکادمی و دوره روانشناسی دیگری همراه بودم به اهمیت ذهن پی بردم و میتونم بگم این بازی باعث افزایش ظرفیت ذهنی من و بالا بردن میانگین ذهن من شده و اعداد بالا رو وقتی که دریافت و خرج کردم در این روزها، این اعداد رو لمس و باور کردم.(این اعداد رپ از قبل دارم و فقط خرجشون میکنم)
    من به این جمله که بنویسید تا اتفاق بیفتد اعتقاد دارم و الان یک لیست دارم که ۹۰ روز با دقت و وسواس تهیه اش کردم که باید به واقعیت تبدیل بشوند.(تصویر ذهنی استفاده از اون ها رو دارم)
    من هر روزی که خسته میشدم از تمرینات و زمان هایی که ارائه اطلاعات دیرتر از زمان مورد انتظارم ارائه میشدن میرفتم و دفتر بازی فراوانیم رو بررسی میکردم و بهم انرژی و انگیزه برای ادامه مسیر آموزشم میدادند( و میدهند هنوز).
    یاد گرفتم که در لحظه از چیزهایی که دارم لذت ببرم و این باور رو در خودم ایجاد کردم با این بازی و صحبت های استاد که فراوانی پایان ندارد، نگرانی هارو دفع کردم.
    این بازی اثر مثبت مشهودی روی نظم و اشتیاق من داشته است.
    در این بازی با تمرکز روی خواسته ها و علایقم چیزهایی رو پیدا کردم که شدیدا دوستشون داشتم ولی قبلا بهشون فکر نکرده بودم.(الان دارمشون)
    توجه و تمرکزم در طول این بازی از کمبود ها و نداشته ها به سمت فراوانی و وفور تغییر کرد.
    در پایان برای همه عزیزان آرزو توفیق و سلامتی دارم. از استاد امینو عزیز هم برای مهیا کردن این بستر برای آموزش همه جانبه یک انسان تشکر میکنم.

با آرزوی بهترین ها
    محمد
    @amino
    ویرایش توسط Mohammad.Parsi : 02-07-2021 در ساعت 14:30
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

4. 28 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

peyman.gandomkar آواتار ها
    1,705 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض میکنم به همه ی دوستان خانواده گرم و صمیمی آکادمی ویو
    من واقعا خوشحالم که تونستم این بازی (چالش برای من) رو اینقدر منظم تا روز 90 پیش بیام
    شاید از محدود کارهایی بود تو زندگیم که اینقدر تونستم سر وقت و با حس خوب انجامش بدم
    چون بهم خیلی چیزا رو یاد آور میکرد من آلارم گذشته بودم اول صبح برم سراغش چون بهم یاد آوری میکرد هدف هامو و نشون میداد واسه چی بیدار شدم
    علاوه بر اون یه نظم و الویت بندی واسه خواسته های مادی ام ایجاد کرد که چه چیزهایی میخوام و تو اونها کدوما اولویت دار تر هستند
    و خود این بازی باعث شد چالش های بیشتر که قبلا میومدم تا وسط مسیر و رهاش میکردم رو هم دوباره استارت بزنم و برم جلو (چون حس خوب این بازی رو لمس کردم)
    و میخوام تشکر کنم از امینو عزیز که من اگه این چالش رو تا روز 90 اومدم (و قطعا ادامه میدم) تنها بخاطر ایمان و باوری هست که به شما داشتم و اطمینان داشتم به تمام صحبت های شما پس مصمم اومدم جلو و الان این حس عالی صد برابر تقدیم شما باد.

6. 30 کاربر برای این پست سودمند از peyman.gandomkar عزیز تشکر کرده اند:

478 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض میکنم خدمت استاد گرانقدر و اعضای خوش انرژی و پر تلاش آکادمی
    بازی فراوانی بعد از 90 روز به پایان رسید و الان پر از حس مثبت هستم. اول به این دلیل که توانستم اراده خودم را در معرض تست قرار دهم و کاری رو که هدف قرار دادم هررور با بهترین حس و انرژی مثبت انجام دهم. دوم، به این دلیل که همیشه این کار رو در ذهنم تصویرسازی میکردم اما روی کاغذ نیاورده بودم و به عمل تبدیل نکرده بودم.
    از شرایط بازی بخوام بگم خدمتتون که روزهای اول حقیقتا سخت بودند شاید به قول استاد به این دلیل که ما خیلی به چیزهای کوچک توجه نشان نمی دهیم. اما بعد از انجامشون وااقعا حس این رو داشتم که خریدمشان حتی همان چیز کوچک که در زندگی واقعی مدام با تکرار اینکه حالا واجب نیست نمیخریدم، اما وقتی در بازی تهیه کردم متوجه شدم که چقدر حالم رو خوب کرد و این بزرگترین درسی بود که از این بازی یاد گرفتم.
    مورد بعدی اینکه واقعا وقت میگذاشتم و برای چیزی که میخواستم بخرم سرچ میکردم و بهترین چیز رو متناسب با شرایط خودم پیدا میکردم و انگار که در واقعیت هست برای خریدش وقت میگذاشتم و با حس خوب می خریدم.
    نکته مثبت دیگر این بازی این بود که حالا میدانم چه چیزهایی من رو خوشحال میکند، اهداف من تا حدی چیست و چه چیزهایی در اولویت برای دست یافتن هست و حتی دیگر میدانم که چه چیزی چه مارکی چه اندازه ای میخواهم بخرم و الان فقط برای رسیدن به آنها باید تلاش کنم و نقشه راه تا حد خیلی خوبی برایم مشخص است، درصورتیکه همه اینها قبلا فقط در ذهنم بود.
    ظرف ذهنی من به طور قابل ملاحظه ای رشد کرده و موانع تا حد خیلی خوبی برداشته شده اند و من دیگر محدودیتی برای رسیدن به خواسته هایم نمیبینم، چراکه خیلی از چیزهایی که در بازی خریده بودم، در جهان واقع نیز خریداری کردم و دیروز بعد از 90 روز که آنها را مرور میکردم واقعا هیجان زده و خوشحال بودم.
    من این بازی را برای همیشه اما با بررسی 90 روزه انجام میدهمم و واقعا از استاد تشکر میکنم که این بازی رو معرفی کردند و ما رو در جهت رسیدن به اهدافمون یاری کردند.
    برای همه دوستان خوبم آرزوی موفقیت و حال خوب دارم.

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از tahmineh borhani عزیز تشکر کرده اند:

AMIR_ELTON آواتار ها
    17,290 بار در 634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام خدمت استاد امینو عزیز و تمام خانواده بزرگ و صمیمی و هدفمند آکادمی ویو.
    روز 91 بازی فراوانی.
    بالاخره بعد از 20 و چند بار استاپ خوردن. واسم خیلی سخت بود که بعد از روز 75 ریست بشم و بازی رو از اول شروع کنم.
    قبل از آشنایی با آکادمی با این بازی آشنایی داشتم حتی چند باری هم شروع کردم ولی آن کجا و این کجا.
    راستشو بخواین بعد از اینکه روز 75 ریست شدم نشستم و با خودم خلوت کردم. وقتی که خوب فکر کردم دیدم دلیل اصلی تمام استاپ ها م سر سری گرفتن بازی بوده و بازی رو برای رفع تکلیف انجام میدادم.
    یه تصمیم گرفتم که بازی رو بصورت کامل و جدی و مکتوب با حس خوب شروع کنم.
    یه سررسید گرفتم و شروع کردم. این بار اولین کاری که در روز میکردم خرید بود. تو صفحه ای که خریدام رو مینوشتم هدف روزانم رو از بازار به صورت جملات تاکیدی به ‰ مینوشتم و در آخر حسی رو که از خریدم داشتم در قالب یه نقاشی میکشیدم.
    نتیجه:
    . با سرازیر شدن فراوانی نیازهایی رو تو زندگیم متوجه شدم که یه موقع اصلا نمیدیدمشون.
    . با سرازیر شدن فراوانی متوجه شدم تو هر زمینه ای(تفریحی؛ ورزشی و.............) چقدر میشه با کیفیت تر زندگی کرد.
    . با سرازیر شدن فراوانی مرزها و اون ظرف ذهنیم در هر زمینه ای (کار خیر؛ محبت و............) بزرگتر شد.
    . با سرازیر شدن فراوانی حتی اطلاعات علمی و جغرافیایی که داشتم هم بالا رفت.
    الان یه مدته که حس آرامش خیلی خوبی پیدا کردم جوری که نگران نداشته هام نیستم.
    حسی که دارم انگار تمام خریدهایی که کردم واقعی بوده و اون نیازه بر طرف شده.
    سوال : آیا این حس مشکلی در جهت انگیزه رسیدن به اهدافم ایجاد نمیکنه ؟
    تا به اینجا فراوانی وارد زندگیم شده و از جاهایی پول وارد زندگیم شد که حتی فکرشم نمیکردم.
    تصمیم گرفتم تا آخرش برم!! (راستی آخرش کجاست؟ ) البته مهم لذت بردن در طول مسیره.
    خدا رو شاکرم و برای جناب امینو عزیز و تمام خانواده آکادمی ویو بهترین ها رو آرزو میکنم.
    سلامت و شاد و پیروز و پر سود باشیم.
    ویرایش توسط AMIR_ELTON : 02-06-2021 در ساعت 13:05

10. 41 کاربر برای این پست سودمند از AMIR_ELTON عزیز تشکر کرده اند:

2,669 بار در 128 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرانقدر امینو عزیز
    بنده بر خلاف تأکیدات فراوانی که در مورد این بازی شده بود شدیدا با خودم مقاومت می کردم که این بازی رو انجام بدم و حتی به خودم اجازه خوندن تاپیکش رو هم ندادم
    تا اینکه امروز اومدم یه سری به تاپیک بزنم.
    بر خلاف اون چیزی که فکر می کردم یک تاپیک فوق العاده بود با نتایج قطعا بی نظیر که خیلی از دوستان گفتند و تقریبا مشابه که باعث شد شدیدا ترقیب بشم که این بازی رو انجام بدم
    همین الآن دفتری برای این موضوع تهیه کردم و فکر نمی کنم با وجود تصور اینکه هر روز مبلغی به حساب بنده برای خرج کردن وارد میشه بخوام برای خرج کردن این پول که قراره آخر روز از من گرفته بشه فراموشی رو احساس کنم
    اما با توجه به موارد فراموشی مکرر از سوی دوستان حالا به هر علتی دفتر مورد نظر رو روز میز کارم میزارم که هر روز چشمم بهش بیافته
    منتهی فعلا که شدیدا راقب هستم روز جدید بیاد تو چیزهایی که دوست دارم رو خرید کنم
    سپاس از پویا عزیز و استاد و مربی دلسوز امینو عزیز که چنین امکاناتی رو در اختیار ما قرار دادند.
    به یاری خدا روز اول بازی فراوانی بنده از امروز خواهد بود

12. 36 کاربر برای این پست سودمند از Meysam.fx عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و استاد عزیز

امروز روز 20 فراوانی هست . حس خیلی بهتری نسبت خریدهام دارم . احساس می کنم که خیلی بهشون نزدیک هستم .
    روزهای اول فقط تایپ می کردم . الان هم توی جدول تایپشون می کنم و هم تو دفتر می نویسم همه خرید ها رو . تا الان به هیچ مقاومت ذهنی نخوردم و هنوز کلی چیز مونده که باید بخرم .
    با خودم قرار گذاشتم هر ده روز که می گذره ، لیست خریدهامو اینجا بزارم . این مورد یه تعهدی رو در من ایجاد کرده و بازی فراوانی جز اولین کارهایی هست که در طول روز انجام میدم .

یه جمله تلقینی که هر روز دارم تکرار می کنم اینه ( خدایا شکرت که پول و فراوانی از در و دیوار در حال ورود به زندگی من است ) . خیلی احساسمو خوب می کنه این جمله .

لیست خرید های این ده روز( روز 11 تا روز 20 )

0002.jpg

14. 40 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

Lady_Taban آواتار ها
    5,328 بار در 333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام
    امروز روز چهل و پنجم هست که بازی فراوانی رو انجام میدم
    تقریبا نصف نود روز رو طی کردم

تابان

* ثروتمند شدن مقدس ترین کار در دنیاست *

16. 31 کاربر برای این پست سودمند از Lady_Taban عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,420 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وبینار روز 90 و چند سوال در مورد این وبینار
    سلام خدمت همه عزیزان
    خوشحالم که حالتون عالیه
    چندتا سوال راجبه وبینار روز 90 ام از دوستانی که وبینار رو دیدن دارم:
    1-اینکه در این بازی روزانه یک محدودیتی داریم(مثلا هر روز 10 میلیون یا 20 میلیون یا ...) این خودش ایجاد سپر نمیکنه بین دو نیرویی که ما باشیم و اون نیروی متفکری که استاد فرمودن(درسته با فرض داشتن پول ,یک لول ما بالاتر میریم و دیگه دنبال پول درآوردن نیستیم و اون پول رو داریم و الان باید خرجش کنیم ولی اینکه یک میزان محدودی هست اشکالی نداره ؟ سقف ذهنی درست نمیکنه؟؟)
    2-با این محدودیت روزانه ای که هست مثلا 100 روز یا 200 روز طول میکشه که به پولی که برای خرید خونه خوب لازمه برسیم و این مدت که انتظارشو میکشیم یه جورایی به اون نبوده فکر میکنیم(چون پولش رونداریم) , این بد نیست؟؟(چون به نداشتن خونه تو این 100-200 روز فکر میکنیم ...یا به رسیدن به روز 100 ام یا 200 ام و رسیدن به پول خونه مدنظر و این مدت همش به نداشتن اون مبلغ فکر شده)(خونه یک مثال بود ولی عملا برای خریدهایی که مبالغی بیشتر از پول محدوده ی روزهای ابتدایی رو لازم داره باید چیکار کنیم که اون فکره نبوده پول و یا انتظار برای رسیدن به اون پول مسیله ساز نشه و فرکانس اشتباهی نفرسته)
    3-استاد گفتن براش زمان مشخص نکنید, برای هدف هم نباید زمان مشخص کنیم؟(جدای بازی فراوانی در تعیین هدف برای خودمون هم زمان تعیین نکنیم؟ چون شاید به قول شما بشه زودتر به اون هدف برسیم و با زمان دادن ما به تاخیر بیافته, اینو برای این پرسیدم که برای خودم تاریخ مشخصی تعیین کردم و هر شب قبل از خواب بهش فکر میکنم که اون تاریخ رسیده و منم به اون چیزایی که میخواستم رسیدم,این اشتباهه؟)
    خیلی ممنون ار راهنماییتون
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Danial آواتار ها
    1,642 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان
    روز 83 بازی
    فقط 7 روز دیگه مونده

20. 27 کاربر برای این پست سودمند از Danial عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع