صفحه 199 از 555 نخستنخست ... 99149189197198199200201209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,990 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

1,706 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser.kh نمایش پست ها
    سلام و درود دوستان عزیزم
    امیدوارم که حال همگی عالی باشه
    در رابطه با یک باور و یک سری خاطرات میخواستم ازتون کمک بگیرم خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید تا بتونم از شرایط رهایی پیداکنم.
    در مورد حس انتقام جویانه و عدم پذیرش ضرر
    یه سری خاطرات از گذشته دارم که بشدت روی معاملات من اثر گذاشته و در یک دور باطل افتادم. بصورت ریشه ای موضوع رو بررسی کردم و فهمیدم از خاطرات گذشته دور میاد که پایین خدمتتون نوشتم :
    تو دوران مدرسه همیشه پول داشتم اما دلم نمیومد که مثل بقیه اون چیزی رو که واقع دوست داشتم رو تو بوفه مدرسه بخرم مثل ، ساندویچ ، کیک ، پفک ، نوشابه و(خیلی چیزای دیگه ) ... . چرا؟ چون همیشه از نظر مالی در شرایط بدی قرار میگرفتیم(یه مدت خیلی خوب بودیم و بعد به صفر میرسیدیم. این موارد برای حدود 20 سال پیش هست).پدرم ضررهای سنگینی همیشه میکرد ، میرفت زندان و تو مضیقه می افتادیم( سخته گفتنش ولی برای توضیح مشکل باید میگفتم).فقط خودمون بودیم که باید اوضاع رو درست میکردیم و از جایی بهمون کمکی نمیشد.دلمون نمیومد هیچی برای خودمون بخریم چون همیشه مجبور بودیم بعدا بدهی های جدید رو بازپرداخت کنیم.من خودم هر سال، 3 ماه تابستون و بعضا پاییز هم میرفتم کارگری فصلی و آخرش که پول میگرفتم ، همه پول رو میدام به پدرم تا خرج کنه یا بتونه یکم بیشترش کنه ولی اونم ضرر میکرد.یا یه مدت از نظر مالی شرایط مالی خوب بودیم ولی یه دفعه یه معامله میکرد و دوباره به زیر صفر میرسیدیم و از نو بدهی .
    این تا چند وقت پیش هم بود و ضرر خیلی زیادی تو بازار ارزهای دیجیتال کردم. (قبل از شرکت در دوره پرایس اکشن)
    حدود چند ماه پیش وارد حساب ریل شدم .حساب 500دلاری رو اوایل خیلی خوب رشد میدادم بدون استاپ خوردن.برداشت های خوبی هم داشتم(این برای ماه اول و دوم ریل بود) اما یه تو اواخر اردیبهشت بعد از 60 گام 3% بدون استاپ خوردن 3 تا ترید پشت سر هم ضرر داشتم. و ترید بعدی حساب به زیر 60 دلار رسید. از اون موقع حساب رو بالای 10 بار به 400-500 $ رسوندم ولی دوباره برمیگرده پایین و الان حدود 2 ماه هست که حساب رو نتونستم از 100 تا بیشتر رشد بدم و در یک دور باطلی گیر کردم.
    طی بررسی هایی که کردم قبلا هم میترسیدم از ضرر و بعد از ضرر کردن دوباره حس انتقام جویانه داشتم. که خب ریشه اش برمیگرده به باور و خاطراتی که در بالا خدمتتون نوشتم. 2 ماه ترید با گذاشتن حد سود و ضرر هم در ریل و هم در دمو داشتم. ولی الان که ضرر میکنم بشدت احساساتم درگیر میشه و از نظر روانشاسی بهم میریزم.
    تکنیکهای زیادی رو امتحان کردم. کل مقالات آکادمی رو بالای 10 بار خودنم. کتاب های مختلفی رو در رابطه با تغییر باور و خاطرات خودنم اما واقعا در رابطه با این موضوع نتیجه ای نگرفتم. چندین باور مخرب دیگه رو هم تغییر دادم ولی الان در رابطه با تغییر این مشکلات و خاطرات بالا به مشکل خوردم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید
    @amino
    kamanche@ fxramin@ hamoon@ Mohammad.Parsi@ MohammadReza_19@ za piri@ DjReza@ hamedzamani@ ali97@ ali_ichi@

(از بقیه دوستان عزیز هم عذرخواهی میکنم اگر منشن نشدن و ممنون میشم نظر و راهکار خودشون رو بیان کنند)
    تشكر و سپاس
    سلام آقا یاسر روزتون بخیر
    من بهتون پیشنهاد میکنم که چند روزی فاصله بگیرید و به خودتون استراحت بدین و خودتون رو برسی کنید که اون چرایی که شروع کردین چی بوده و چه چیزی میخواستین
    چشم اندازتون رو برای خودتون کاملا واضح کنید و تلاش کنید که از میسر لذت ببرید و آروم باشید سعی کنید طرز فکرتون رو تغییر بدید و از نتیجه گرا به فرآیندگرا تغییر بدین و اینکه
    آهسته حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف هستش
    امیدوارم که تجربه ای که داشتم بهتون کمک کنه
    فقط کمی صبر لازم هستش
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

Alireza0099 آواتار ها
    1,112 بار در 209 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود دوستان عزیزم
    در رابطه با یک باور و یک سری خاطرات میخواستم ازتون کمک بگیرم خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید تا بتونم از شرایط رهایی پیداکنم.
    یه سری خاطرات از گذشته دارم که بشدت روی معاملات من اثر گذاشته و در یک دور باطل افتادم. بصورت ریشه ای موضوع رو بررسی کردم و فهمیدم از خاطرات گذشته دور میاد که پایین خدمتتون نوشتم :
    تو دوران مدرسه همیشه پول داشتم اما دلم نمیومد که مثل بقیه اون چیزی رو که واقع دوست داشتم رو تو بوفه مدرسه بخرم مثل ، ساندویچ ، کیک ، پفک ، نوشابه و(خیلی چیزای دیگه ) ... . چرا؟ چون همیشه از نظر مالی در شرایط بدی قرار میگرفتیم(یه مدت خیلی خوب بودیم و بعد به صفر میرسیدیم. این موارد برای گذشته دور هست).پدرم ضررهای سنگینی همیشه میکرد ، میرفت زندان و تو مضیقه می افتادیم( سخته گفتنش ولی برای توضیح مشکل باید میگفتم).فقط خودمون بودیم که باید اوضاع رو درست میکردیم و از جایی بهمون کمکی نمیشد.دلمون نمیومد هیچی برای خودمون بخریم چون همیشه مجبور بودیم بعدا بدهی های جدید رو بازپرداخت کنیم.من خودم هر سال، 3 ماه تابستون و بعضا پاییز هم میرفتم کارگری فصلی و آخرش که پول میگرفتم ، همه پول رو میدام به پدرم تا خرج کنه یا بتونه یکم بیشترش کنه ولی اونم ضرر میکرد.یا یه مدت از نظر مالی شرایط مالی خوب بودیم ولی یه دفعه یه معامله میکرد و دوباره به زیر صفر میرسیدیم و از نو بدهی .
    این تا چند وقت پیش هم بود و ضرر خیلی زیادی تو بازار ارزهای دیجیتال کردم. (قبل از شرکت در دوره پرایس اکشن)
    حدود چند ماه پیش وارد حساب ریل شدم .حساب 500دلاری رو اوایل خیلی خوب رشد میدادم بدون استاپ خوردن.برداشت های خوبی هم داشتم(این برای ماه اول و دوم ریل بود) اما یه تو اواخر اردیبهشت بعد از 60 گام 3% بدون استاپ خوردن 3 تا ترید پشت سر هم ضرر داشتم. و ترید بعدی حساب به زیر 60 دلار رسید. از اون موقع حساب رو بالای 10 بار به 400-500 $ رسوندم ولی دوباره برمیگرده پایین و الان حدود 2 ماه هست که حساب رو نتونستم از 100 تا بیشتر رشد بدم و در یک دور باطلی گیر کردم.
    طی بررسی هایی که کردم قبلا هم میترسیدم از ضرر و بعد از ضرر کردن دوباره حس انتقام جویانه داشتم. که خب ریشه اش برمیگرده به باور و خاطراتی که در بالا خدمتتون نوشتم. 2 ماه ترید با گذاشتن حد سود و ضرر هم در ریل و هم در دمو داشتم. ولی الان که ضرر میکنم بشدت احساساتم درگیر میشه و از نظر روانشاسی بهم میریزم.
    تکنیکهای زیادی رو امتحان کردم. کل مقالات آکادمی رو بالای 10 بار خودنم. کتاب های مختلفی رو در رابطه با تغییر باور و خاطرات خودنم اما واقعا در رابطه با این موضوع نتیجه ای نگرفتم. چندین باور مخرب دیگه رو هم تغییر دادم ولی الان در رابطه با تغییر این مشکلات و خاطرات بالا به مشکل خوردم.
    (حدود 2 سال هست که اول صبح به مدت نیم ساعت مدیتیشن میکنم و فوق العاده تاثیر داشته. ذهن آرومی دارم ولی این مورد رو نتونستم کنترل کنم)
    @amino
    @kamanche@ fxramin@ hamoon@ Mohammad.Parsi@ MohammadReza_19@ za piri@ DjReza@ hamedzamani@ ali97@ ali_ichi@

(از بقیه دوستان عزیز هم عذرخواهی میکنم اگر منشن نشدن و ممنون میشم نظر و راهکار خودشون رو بیان کنند)
    تشكر و سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر یاسرجان

من هم قبلا قبول ضرر برام سخت بود(همه براشون سخت بوده)
    این جمله مخصوص خودمه و همیشه تکرارش میکنم
    مارکت هم میگیره و هم میده همیشه گیرنده یا دهنده نیست (ظالم نیست مارکت )

ضرر کم بهتره یا کال شدن؟ رسیدن اکانت به 480 دلار بهتره یا 60 دلار؟

طبیعتا برگردوندن اکانت 480 دلاری به به 500 دلار بسیار اسون تر از 60 دلار هست

پیشنهاد من اینه یه مدت مکانیکی و سیستماتیک ترید بزنید

من قبلا تریدر تحلیلی بودم ولی قبول ضرر برام سخت بود به همین دلیل کلا تریدر سیستماتیک و مکانیکی شدم
    چندین بار از سیستمم بک تست گرفتم و دیدم با سیستماتیک راحت ترم

بگردید منطقه راحتیتون رو پیدا کنید / مارکت الان شمارو تحت فشار گذاشته و داره بهتون هشدار میده که بیدار شید
    یک قلم و کاغذ بردارید و لطفا با خودتون صادق باشید چون خودتون میدونید چه کاری رو دارید اشتباه انجام میدید

به خودتون هزاربار افتخار کنید که کمک حال پدر هستید و ده هزار بار افتخار کنید چندین بار از 60 رسیدید به 500 اینا کار ساده ای نیست دوست من

من روزانه یک مقاله از سایت های خارجی میزارم لطفا بخونید اونارو
    در همه اونا یک حرف ثابته و اونم اینه که نمیشه جلوی ضرر رو گرفت مگر اینکه قبول کنید ضرر رو چون ضرر جزیی از بازار هست
    همه گفتند چه از تریدرای قدیمی و چه استاد و چه جوجه تریدری مثل من
    اصلا اگرضرر نبود استاپ لاس رو قرار نمیدادند در پلتفرم

لطفا و لطفا و لطفا ضرر رو قبول کنید
    کلیشه ای صحبت نمیکنم چون تحت فشار مارکت قرار گرفتم و ضرر رو قبول کردم

ضرر رو قبول کنید بهتون قول میدم دیگه هیچکدوم از این اتفاقات نمیوفته (بهتون قول شرف میدم)

موفق باشید

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه
    در رابطه با مشکلی که شما داری من هم داشتم اما جور دیگه من هم قبل از شرکت در دوره تمام پول خودم و پدرم رو در بورس و بازار ارزهای دیجیتال از دست دادم اما باز هم به مسیر خودم ادامه دادم چون هدف داشتم
    من با صحبت های دوست عزیزم memo کاملا موافقم و با اجازه میخوام یکم فقط اون رو کامل ترش کنم
    همون طور که memo جان بهش اشاره کردن پذیرفتن هست که دوست عزیزمون در باره پذیرفتن ضرر گفتن من این قسمت رو کامل تر میکنم و میگم پذیرفتن همه چیز هر کس که بخواد موفق بشه در هر زمینه ای باید قدرت پذیرفتن اگاهانه را در خود پروش بدهد من خودم مدت کوتاهی هست که این پذیرفتن اگاهانه در وجودم قوی تر شده علت را نمیدانم اما قطعا به خاطر کار روی ابعاد روانشناسیم هست که این امر باعث شده من خیلی سریع تر بپذیرم و مشکلات خودم رو حل کنم
    شما علت های مشکل رو پیدا کردین و این بسیار عالیه حالا باید اونها رو بپذیرید و رفع کنید که میگید بسیاریشون رو هم رفع کردید
    پیشنهاد دیگری هم که دارم که برای خود من هم جواب داده اینه که در لحظه حال باید زندگی کنید استاد هم در رابطه با این موضوع بسیار صحبت کردن و در یکی از وبینار ها گفتن اگر تمام تریدر ها ادم های موفق فیلسوفان و... دنیا جمع بشوند نمیتوانند در گذشته یک 1000 تومانی از شما بگیرند یا به شما بدهند پس لحظه حل را درک کنید و در اون زندگی کنید
    و اینکه مدتی از بازار دور بشید به خودتون استراحت بدهید تا ذهنتون اروم بشه و به یاد داشته باشید شما میخواهید ترید را به عنوان شغل انتخاب کنید پس این یک برنامه بلند مدت هست و نباید عجله ای داشته باشید

امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
    Not the past, Not the future
    Time to Change is NOW

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Alireza0099 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر

یه سوال داشتم در مورد تایم استراحت و جمعه ها

حال سوال چطور روزهای تعطیل رو میگذرونید ؟(به غیر از چارت)
    سلام دوست عزیزم صبح زیباتون بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه
    قبل از هرچیزی عذرخواهی میکنم بابت دیر پاسخ دادنم(پستتون رو همون روز که قرار دادید مطالعه کردم)
    راستش فکر میکردم شاید پاسخم نتونه کمک لازم رو به شما انجام بده (و همچنان هم همین فکر رو میکنم)
    چون این دسته از سوالات رابطه مستقیم با شرایط زندگیمون داره و شرایط زندگی تک تک دوستانی که در انجمن هستند با هم متفاوته و این شرایط متفاوت میتونه تفاوت در خیلی چیزها رو باعث بشه که تمرین کردن یه نمونه خیییلی کوچیکش هست(نظر شخصیم:شاااید اصلا منشن کردن در خیلی از پستهای این تاپیک اشتباه باشه(برعکس تاپیک تمرینات) بخاطر همین دلیلی که آوردم(شرایط زندگی متفاوت) و شاید صحبت من بدتر گمراه کنه شمارو چون من کارهامو طبق شرایطی که دارم جلو میبرم و شاید برای شما مفید نباشه که هیچ بدتر گمراه کنه شمارو)
    یکی فول تایم تریدر هست مثل من و میتونه صبح تا شب پای چارت باشه(حتی خیلی وقت ها شب تا صبح/ شده با دوستی صحبت کردم و راجبه سیستمی صحبت کردیم و من برای بک تست و ژورنال کردن اون سیستم یک شبانه روز بیدار موندم و تو 36 ساعت حدود 200 تا بلکه بیشتر بک تست گرفتم اما خب شاید دوست دیگه ای نتونه یا شرایطش رو نداشته باشه اصلا و با این صحبت من منفی بشه خدایی نکرده)
    یکی حس میکنه تو بعد روانشناسی نیاز به مطالعه و بهبود خودش داره پس سعی میکنه روی اون بعد بیشتر زمان بزاره (بازم خودمو مثال میزنم که سیستم خودم رو پیدا کردم ولی نیاز دیدم که روی روانشناسی خودم وقت بزارم و خداروشکر بسیار راضی ام از دیدن فایلهای روانشناسی ای که دارم(فایلهای جناب کوین ترودو(بعد از حدود یکسالی که آرزوی تو دستور توست رو گوش میکردم(که اینم فقط با دوبله جناب ایلیا کیوان گوش میکنم فقط که عاشقشونم) دارم فایلهای سطح یکشون رو گوش میکنم که فوق العادست) و همچنین فایلهای خانم استر هیکس و آقای اکهارت تول و وین دایر و مناظره های این عزیزان با هم یا سمینارهاشون) و همچنین مطالعه همزمان چندین کتاب فوق العاده)
    جواب من اینه که در روزهای تعطیل ببینید اگه نیاز به استراحت دارید کمی استراحت کنید اگه نیاز به تفریح دارید کمی تفریح کنید اگرم نه خب تریدهای هفته پیشتون رو مجدد بررسی کنید و بازم تمرین کنید
    پ.ن:شاید باورتون نشه ولی از ساعت پنج(نزدیک یک ساعته) دایم دارم تایپ میکنم و پاک میکنم که خدایی نکرده لحن صحبتم جوری نباشه که ناراحتتون کنم و در عین حال منظورم رو درست بیان کرده باشم
    ارادت دوست عزیزم
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

904 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان جحوری میشه نسبت به پول واقعی که گذاشتی بیخیال بود وقتی توی واقعیت واقعا بیشتر از این پول رو ندلری؟

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از hoori عزیز تشکر کرده اند:

904 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقت بخیر سرکار خانم

استاد بارها گفتند که با اکانتی در ریل باشید که اون پول رو هم از دست دادید براتون مهم نباشه
    مثلا 100 دلار
    یهو بخواین مثلا 1000 دلار(البته که توی ایران 1000 دلار هیچی نیست ) باز کنید قطعا مقداری ترس وجود داره

راه هایی که من امتحان کردم و واقعا جواب میده
    پنجره متاتریدر که میزان دلار رو نشون میده رو ببندید
    سیستماتیک ترید بزنید
    بزارید حد ضررتون بخوره اصلا حد ضرر برای خورده شدنه ..مشکل از سیستم نیست /سیستم ضرر هم داره /بابت هر سود یا ضرر خدارو شکر کنید و به خودتون افتخار کنید که این سود یا ضرر طبق جامعه اماری و چک لیستتون بوده پس اشکال نداره

جمله معروف خودم : بازار هم میگیره و هم میده /همیشه گیرنده یا دهنده نیست مهم اینه شما طبق چک لیست باشید

فرآیند معاملاتی (لحظه حال) مهمتر از نتیجه معانلاتیه چون شما فرآیند معاملاتی رو انجام بدید موفقید نه اینکه هر طور شده شما پوزیشن رو مثبت ببندید یا اینکه حد ضرر رو بردارید به امید اینکه حدسود بخوره

من قبلا (چندین ماه پیش به طور امتحانی حد ضرر رو برداشتم) دیدم یکی از اشتباه ترین کارهای زندگی همین حد ضرر نزاشتن هست
    شما حد ضرر بزارید و بر اساس اون 1تا3 درصد رو تنظیم کنید ببینید نتیجه رو
    مثلا من الان در دمو روزانه 1 درصد رو میخوام بگیرم (طبق اکانت ریل که میخوام ماه های اول ترید بزنم) ماه دوم رو میکنم سه درصد
    یه اکانت دیگه هم باز کردم فقط بلند مدت روی اون ترید میزنم تایم 1 یا 4 ساعته به بالا بسیار کمک میکنه به میزان صبر شما

بلند مدت یعنی چی؟ یعنی با سود و ضررهاتون اکانت رشد پیدا میکنه نه فقط با سود دنبال 100% نباشید فعلا

قبلا توی کتاب های درسیمون بود مهم نیست چقدر خرگوش سریع و چابکه در نهایت لاکپشته که برنده میشه

موفق باشید
    بله کاملا درسته ممنونم

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از hoori عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر

یه سوال داشتم در مورد تایم استراحت و جمعه ها

من از دوران نوجوانی (تقریبا 12/13 سالگی) عادت به کار کردن داشتم و کمک حال پدرم بودم که مغازه دار بودن و تقریبا میشه بگیم به جز مسافرت ها تعطیلی ای نداشتیم (تایم کاریم هم 8 الی 10 ساعت بود در روز )

این یه عادت تقریبا 8 الی 10 سالست که صبح زود بیدار میشم و از زیاد خوابیدن (زیاد تر از 6 ساعت نهایت 7 ساعت) خوشم نمیاد احساس میکنم وقتم تلف میشه

این عادت از زمانی که وارد اکادمی شدم هم باهام هست و هرروز تقریبا چندین ساعت (نمیدونم چندساعت شاید 8 الی 10 ساعت) رو به اکادمی و خوندن مقالات و چارت اختصاص میدم و خسته هم نمیشم که بگم ای بابا باز چارت و تمرین و ... اما احساس میکنم زیاده روی میکنم

حال سوال چطور روزهای تعطیل رو میگذرونید ؟(به غیر از چارت)
    یه چالش جالب هم گاهی اوقات یه مقدار قلقلک میده (در طول دوره چندین بار دچارش شدم و نهایت چند روزی مهمونمون بوده و بعد تشریف بردن)

من بهش میگم بازی ذهن (موضوع سوال تاپیک چالش هم هست )
    من واسه اینکه دچار این چالش نشم هر روز های و لو رو تمرین میکنم (شاید 90% افراد دچار این چالش بشن خواستم بگم تنها نیستید و راهش هم تمرین اون مسیله اس)
    از یکی از دوستان پرسیدم و در چند مقاله خوندم و گفتند در بعد روانشناسی فردی و بخش اعتماد به نفس هست

به همین دلیل من چند ماه پیش کلا از شبکه های اجتماعی و افرادی که عزت نفس واعتماد به نفس ندارند و مقداری منفی گرا هستند دوری میکنم

همچنین با صحبت ها متوجه شدیم مشکلاتی مثل تیک عصبی و رفتارهایی که به طور معمول بقیه انسان ها انجام نمیدن باعث کاهش اعتماد به نفس میشه
    مخصوصا تیک عصبی که یک رفتار جدی در نوجوان ها و گاها بزرگسالان هست
    ایشون گفتند سیگار کشیدن هم ممکنه اعتماد به نفس رو کاهش بده (البته انکارش نمیکنیم شما نفس کشیدن ..بوی خوب دادن ... من تجربه سیگار کشیدن رو نداشتم تابحال ولی میگن باعث تلخی دهان هم میشه و... کدوم رو ترجیح میدید )

به قول کتاب عادت های اتمی شما لذت های آنی رو بیشتر دوست دارید مثل خوردن یک شیرینی درحالی کر رژیمید یا کشیدن یک نخ سیگار درحالی که استرس دارید یا اینکه میگید به به چه هوایی چی میچسبه؟ آفرین دوچرخه سواری یا شایدم چای یا قهوه ! (بخاطر اینکه این رفتار از زمان قدیم الایام با انسان بوده) و از کار کردن با لذتی که بعدا نصیبتون میشه لذت نمیبرید ..مثل طبق برنامه کار کردن ...رژیم گرفتن یا همین نقشه راه دوره های استاد...یا شما بگید!

شما چه راهکارهایی رو پیشنهاد میکنید ؟ @sara.sat @KingMilad @Ali97 @mehrsa @Brian
    امیدوارم موفق باشید @amino
    سلام و وقت بخیر محمدجان
    امیدوارم عالی باشی دوست من
    ابتدا عذرخواهی میکنم که چندین روز بود به خاطر آپدیت سایت من نمیتونستم وارد سایت بشم ( شما ناقولاها چطوری وارد شده بودین ؟ )
    در مورد روزهای تعطیل :
    من خودم محمد چون تمام وقتم در سایر روزها برای بازار فارکس هست و تنها هستم در دفتر کارم ، روزهای جمعه و تعطیل رو کلا اختصاص دادم به خانواده و با اونها بودن و بازی با دخترهای گلم و حتما حتما طبیعت هم میریم حالا هر جایی شده ، این باعث میشه تا تعادل در کار و زندگی کمی برقرار بشه و هم بازی با کودک و طبیعت گردی بسیار فوق العاده رو ذهن و شادیتون تاثیر میگذاره
    محمد جان یک مورد روانشناسی هم در خصوص خودتون که فرمودید همیشه در سر کار بودید و حتی در روزهای تعطیل :
    از همین الان کم کم و آروم آروم روی این بخش از ذهنتون و باورهاتون کار کنید که برای بدست آوردن پول زیاد لازم نیست که همیشه و صبح تا شب و بدون تفریح و آرامش کار کنید تا پول بدست بیارید
    چون شما چندین سال این کار رو تکرار کردید الان این در ذهنتون ثبت شده و یک باور بسیار قوی هست ( پول درآوردن = کار زیاد ) و متاسفانه چون در مارکت در آینده در حساب ریل در عرض 1 یا 2 ساعت یا حتی کمتر سود روزانتون رو میگیرید ، درگیری های ذهنی و مقاومت ذهن ناخودآگاه برای این نوع کسب درآمد شروع خواهد شد ، چون اون چندین سال این رو یاد گرفته برای پول درآوردن باید شب و روز کارکنه ( این در اکثریتمون مشترک هست نگران نباش )
    مورد بعدیتون رو من متاسفانه نتونستم متوجه بشم که سوالتون چی هست تا اگر تونستم راهنماییتون بکنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقت بخیر علی جان ما رمزهای انجمن رو بلدیم

ممنون از شما بله و این مورد کار زیاد یه مقدار اذیتم میکرد و یک حس بی حسی بهم دست میداد
    مثلا من یه مدت رکوردهای تایم پایین رو ثبت میکردم تا حد سود خوردن و در نهایت به رکورد 30ثانیه رسیدم برای کسب سود روزانه
    طبیعتا با یک جمع و تفریق با خودم حساب کردم که مثلا در اوردن میزان پول توی این جامعه فارکس (نمیگم بازار فارکس چون واقعا مثل یک کشور هست برام و بسیار این کشور رو دوست دارم و طبق قوانین حرکت میکنم یعنی چک لیست)
    حساب کردم با پولی که مثلا مردم از صبح تا شب کار میکنن توی این مارکت میشه در عرض 30 ثانیه در اورد

اینو که حساب کردم (مثلا در اوردن پول توی این مارکت واقعا هیچ کاری نداره ..این هیچکاری نداره برای من طبق اهدافم تا 2025 طول میکشه دنبال سریع رفتن نیستم)و همچنین تمام تریدهای پرایس اکشن استاد رو دیدم و متوجه شدم همه اونها طبق چک لیست خودم هست(البته چک لیست استاد رو دادند بهمون ما فقط تونستیم درکش کنیم) شروع کردم به اشک شوق ریختن(دست خودتون نیست این اشک) و خداروشکر کردن و هرروز صبح بعد نماز اول استاد رو دعا میکنم و بعد زندگی روزانه رو اغاز میکنم @amino

بسیار زیاد مقاله میخونم و بارها صحبت های استاد رو گوش میدم گاهی اوقات که استاد صحبت میکنه حتی صحبت های بعدیشون رو تکرار میکنم بس که گوش دادمشون

همه اینهارو گفتم فقط به این دلیل که راز موفقیت توی این مارکت صبر هست و بزارید همه چیز سر موقع خودش با صبر درست میشه /خدا یجوری تیکه های پازل رو بهم میچسبونه که خودتون باورتون نمیشه به خودتون و خدا و چک لیستتون ایمان بیارید

پرحرفی شد موفق باشید
    خیلی خوشحالم که به این درک رسیدید
    انسانهای ثروتمند و پولدار آدمهای خوب و خدا دوستی هستند
    دقیقا استاد تمام بخشهای زندگی مادی و معنوی و موفقیت و سلامتی و هرچیزی رو که شما مد نظر داشته باشین در این آکادمی پیاده کردند و این موفقیت نصیب دوستانی میشه که هر چیزی رو که استاد میگه عملی میکنه و در آکادمی فعالیت داره ، که همون پازلهاست
    پول تنها بخش کوچکی از این مسیر موفقیت هست که امینو برامون تهیه کرده
    شما لایق بهترینهاید
    ما
    ما یک

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و درود دوستان عزیزم
    تو دوران مدرسه همیشه پول داشتم اما دلم نمیومد که مثل بقیه اون چیزی رو که واقع دوست داشتم رو تو بوفه مدرسه بخرم مثل ، ساندویچ ، کیک ، پفک ، نوشابه و(خیلی چیزای دیگه ) ... . چرا؟ چون همیشه از نظر مالی در شرایط بدی قرار میگرفتیم(یه مدت خیلی خوب بودیم و بعد به صفر میرسیدیم. این موارد برای گذشته دور هست).پدرم ضررهای سنگینی همیشه میکرد ، میرفت زندان و تو مضیقه می افتادیم( سخته گفتنش ولی برای توضیح مشکل باید میگفتم).فقط خودمون بودیم که باید اوضاع رو درست میکردیم و از جایی بهمون کمکی نمیشد.دلمون نمیومد هیچی برای خودمون بخریم چون همیشه مجبور بودیم بعدا بدهی های جدید رو بازپرداخت کنیم.من خودم هر سال، 3 ماه تابستون و بعضا پاییز هم میرفتم کارگری فصلی و آخرش که پول میگرفتم ، همه پول رو میدام به پدرم تا خرج کنه یا بتونه یکم بیشترش کنه ولی اونم ضرر میکرد.یا یه مدت از نظر مالی شرایط مالی خوب بودیم ولی یه دفعه یه معامله میکرد و دوباره به زیر صفر میرسیدیم و از نو بدهی .
    (حدود 2 سال هست که اول صبح به مدت نیم ساعت مدیتیشن میکنم و فوق العاده تاثیر داشته. ذهن آرومی دارم ولی این مورد رو نتونستم کنترل کنم)
    @amino
    @kamanche@ fxramin@ hamoon@ Mohammad.Parsi@ MohammadReza_19@ za piri@ DjReza@ hamedzamani@ ali97@ ali_ichi@

تشكر و سپاس
    سلام و وقت بخیر یاسر جان
    امیدوارم عالی باشید
    خیلی ممنونم از اینکه مواردتون رو در پست نوشتید و با ما به اشتراک گذاشتید ، چون این کارتون از قدرت این احساسات که در وجد شما بود کم کرد
    هممون روزهای سختی رو پشت سر گذاشتیم ، اما مهم اینه که ما دوباره اون خاطرات رو بالا نمیاریم که زندگیش کنیم ، ما تنها کاری که با گذشته داریم بررسی اون و استفاده از تجربیات اون هست نه دوباره زندگی کردن اون در تصوراتمون
    لطفا قدرت نوشتن رو دست کم نگیرید ، یک برگه کاغذ بردارید و از وسطش خط بکشید و در یک طرف بنویسید : اگر من به حد سود و ضررم پایبن باشم چه اتفاقی میفته و در طرف دیگه بنویسید : اگر استاپ نزارم و حد ضررم رو جا به جا بکنم چه اتفاقی میفته؟
    این مورد رو برای تمام مواردی که براتون پیش میاد بنویسید و برای هر کدوم چند جوابی که پیدا میکنید یاداشت کنید و در انتها هر دو طرف رو بخونید و بعد مچالش کنید بندازید بره اون کاغذ رو ، این تکنیک رو برای تمام موارد پیشروتون انجام بدید و از نتایج شگفت انگیزش بهره مند بشید
    گاهی وقتها کارها انقدر ساده و آسون هستند که انجام دادن و انجام نداندنش هم آسون هست
    پس سعی کنید با توجه به آسون و ساده بودن این کار انجامش بدید
    در مورد حساب ریل بدون مشاوره استاد و برنامه ای که میدن ترید نزنید ، اگر شما طبق خواسته و نظر خودتون عمل کنید همون نتیجه ای که قبلا بدست آوردید رو بدست میارید ، اما اگر اون کاری رو که استاد میگه انجام بدید همون نتیجه ای که استاد بدست آورده رو بدست میارید
    این مورد هم خیلی ساده و آسون هست ، تنها تصمیم شما هست که نتایج متفاوت در آینده برای شما رقم میزنه
    ما
    ما یک

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoori نمایش پست ها
    سلام دوستان جحوری میشه نسبت به پول واقعی که گذاشتی بیخیال بود وقتی توی واقعیت واقعا بیشتر از این پول رو ندلری؟
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید

1- ذهن و تمرکزتون رو از کسب سود و ضرر بردارید
    2- هدفتون از ترید در اولین اکانتتون فقط و فقط پیاده سازی اصول چک لیستتون باشه
    3- از تصویر سازی استفاده کنید
    4- ذهنو فکرتون رو از نبود پول بکشونید سمت فراوانی و وجود پول و هر چیزی (پول همیشه هست و همه جا به میزان فراوان و هیچ وقت تموم نمیشه ، کافیه از فرشته ثروتسازتون بخواین به میزان دقیق و تاریخ براش مشخص کنید تا حسابتون رو شارژ کنه )بازی فراوانی رو انجام بدید و تمرکزتون رو روی وجود پول بگذارید نه نبود پول (چیزی رو که میخواید بگید نه چیزی رو که نمیخواید )
    5- پنجره متا تریدرتون رو ببندید تا ارقام دلاری رو نبینید و سود و زیانش نتونه بالا پایینتون کنه
    6- در روی سیستمتون به جای تمرکز روی دلار روی درصد تمرکز کنید تا بزرگ و کوچیک بودن رقم مهم نباشه و همیشه ثابت باشه ( مثلا 1% شما در یک اکانت 100.000 دلاری هم راحت میتونید بگید 1% سود یا ضرر کردم و در یک اکانت 100 دلاری هم همین رو بگید و چون بر اساس درصد بیان میشه اون عدده روتون تاثیر نمیگذاره اما اگر دقت کنید 1% در اکانت 100.000 دلاری میشه 1000 دلار ضرر یا سود(الان روتون تاثیر گذاشت نه ؟) اما شما با اون 1% گفتن و دیدن فیلترش کردید )
    7- اکانتتون رو به میزان کم شارژ کنید
    8- از کمترین حجم استفاده کنید 0.01
    بهترینهارو آرزو دارم برای هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 08-09-2022 در ساعت 13:00
    ما
    ما یک

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقت بخیر میلاد جان خیلی خوب بود صحبتتون و دقیقا متوجه شدم سوالم بسیار شخصی بود ممنون از پاسختون یاد این جمله افتادم : مرا با حقیقت بیازار اما با دروغ آرامم نکن..من خودم بسیار آدم رک و جدی ای هستم و از گفتن چیزی که دیگران دوست ندارند بهشون بگن(درحالی که به نفعشون هست اگر گفته شه) رو میگم بهشون ..مثل تاپیک تمرینات فایلهای جناب ایلیا کیوان رو سرچ کردم نیاورد برام منبع تلگرامی دارند یا در یوتیوب میتونم پیدا کنم؟ منبع این فایلهارو دارید بهم بدید؟ممنون از شما موفق باشید دوست من❤
    سلام مجدد امیدوارم حال دلتون عالی باشه میتونید از این کانال تلگرامی پیدا کنید Kevin_Trudeau_Bookاینم تصویر پروفایل این کانال که اشتباه نگیرید با کانالهای دیگه:کوین.pngدر کانال ذکر شده در بالا پستی پین شده, اون رو باز کنید ابتدای همون پست دوره آرزوی تو دستور توست قرار داره که همون اولین فایل صوتی کانال میشه که با صدای ایلیا کیوان عزیز هست
    اولش خواستم دوره رو از سیستم خودم براتون آپلود کنم اما بنا به دلایلی نشد من نه ادمین این کانال هستم نه چیزی و مسئولیت استفاده از مطالب داخل کانال بعهده خوده شما عزیزان است و صرفا جهت دسترسی شما به دوره آرزوی تو دستور توست این مطلب رو قرار دادم و اگر جنبه تبلیغات داره پیشاپیش معذرت میخوام از همه دوستان عزیز و زحمت پاک کردن پست نیز با ادمین عزیزمون
    ارادت
    ویرایش توسط KingMilad : 08-09-2022 در ساعت 16:53
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع