صفحه 515 از 555 نخستنخست ... 15415465505513514515516517525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,141 به 5,150 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ehsan_alipour_fx آواتار ها
    1,555 بار در 183 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت استاد و دوستان عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    ابتدا روز پدر و مرد رو خدمت استاد عزیز و تمام مردهای آکادمی تبریک میگم
    استاد شما در این مسیر سخت چندین ساله که در حال طی کردنش هستم کنارم بودید و هستید و من شمارو به عنوان یک پدر معنوی برای خودم میدونم و از دور دستتون رو میبوسم که آموزشم دادید و رشدم دادید تا به بلوغ برسم و به یک انسان میشه گفت متفاوت و فرا زمینی مثل خودتون تبدیل بشم و خدارو شکر امسال هم در این روز در این جسم و در این جهان بودم و تونستم روز پدر رو براتون تبریک بگم من همه چیزم در این جهان و جهان های دیگر رو مدیون شما هستم
    به زودی در تاپیک داستان موفقیت من به سبک امینو یک پست کامل میگذارم و در حال تکمیل و ویرایش جمله بندیش هستم و اونجا تمام این مسیر سخت رو که کنارم بودید و کمکم کردید باهم به تهش برسیم رو بیان میکنم
    کادوی من به شما این میتونه باشه که بهتون این خبر خوب رو بدم که بعد از رادیو تیوپم باشما با وجود تمام سختی ها و یک سال تمام درجا زدن رو یورو دلار در حساب ریل با حجم 0.01 و اینکه چندین بار بهم گفتین برو کار پیدا کن چون تو فشار مالی بودم من دووم آوردم و نرفتم دنبال کار دیگه و با قدرت ادامه دادم و بالاخره تونستم به اونجایی که میخوام برسم و روزانه اکانتم رو رشد بدم و روزانه برداشت کنم و بالاخره به سود دهی رسیدم
    این جملتون در اولین وبینارم با شما بود 15 آذز 1399 که بهم گفتید و چندین بار برا دوستان هم نوشتم : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی
    و من امروز بعد از گذشت بیش از 3 سال اینجا هستم تا با قدرت بهتون بگم موندم و دووم آوردم و موفق شدم

در تمام عمرم یک بار عاشق و وابسته شدم به کسی که
    برای داشتنش حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم
    نبض حیاتم بعد از عشق به خدا برای تو میتپد
    روزت مبارک پدر معنوی من حاج امینو

بهترینهارو میخوام برا هممون در همه جهان ها @amino

سلام علی عزیز
    خیلی خوشحالم برات و واقعا پستت حالم رو دگرگون کرد
    منم این روز زیبارو به همه مردای آکادمی و مخصوصا استاد عزیزم که حقیقتا پدر معنوی همه ی ما ها هست تبریک میگم @amino[/QUOTE]
    به امید روز های عالی برای تک تک دوستان
    زمانی که چگونه خوب نفس کشیدن رو یاد گرفتم زندگیم تغییر کرد
    اعجاز رو به چشم دیدم

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از ehsan_alipour_fx عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,750 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تبریک میگم دوست من موفقیتتو
    ممنون احساس خوبتو اینجا به اشتراک گذاشتی
    بهترین ها رو برات ارزو مندم حاج علی
    باور دارم که عالی هستید
    استاد شما در این مسیر سخت چندین ساله که در حال طی کردنش هستم کنارم بودید و هستید و من شمارو به عنوان یک پدر معنوی برای خودم میدونم و از دور دستتون رو میبوسم که آموزشم دادید و رشدم دادید تا به بلوغ برسم و به یک انسان میشه گفت متفاوت و فرا زمینی مثل خودتون تبدیل بشم و خدارو شکر امسال هم در این روز در این جسم و در این جهان بودم و تونستم روز پدر رو براتون تبریک بگم من همه چیزم در این جهان و جهان های دیگر رو مدیون شما هستم
    به زودی در تاپیک داستان موفقیت من به سبک امینو یک پست کامل میگذارم و در حال تکمیل و ویرایش جمله بندیش هستم و اونجا تمام این مسیر سخت رو که کنارم بودید و کمکم کردید باهم به تهش برسیم رو بیان میکنم
    کادوی من به شما این میتونه باشه که بهتون این خبر خوب رو بدم که بعد از رادیو تیوپم باشما با وجود تمام سختی ها و یک سال تمام درجا زدن رو یورو دلار در حساب ریل با حجم 0.01 و اینکه چندین بار بهم گفتین برو کار پیدا کن چون تو فشار مالی بودم من دووم آوردم و نرفتم دنبال کار دیگه و با قدرت ادامه دادم و بالاخره تونستم به اونجایی که میخوام برسم و روزانه اکانتم رو رشد بدم و روزانه برداشت کنم و بالاخره به سود دهی رسیدم
    این جملتون در اولین وبینارم با شما بود 15 آذز 1399 که بهم گفتید و چندین بار برا دوستان هم نوشتم : مسیر سخته بمونی دووم بیاری موفق میشی و الا آسیب میبینی
    و من امروز بعد از گذشت بیش از 3 سال اینجا هستم تا با قدرت بهتون بگم موندم و دووم آوردم و موفق شدم

هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,827 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    باور دارم که عالی هستید

پست موقت
    عرض ادب و احترام
    جناب علی عزیز و دوست داشتنی بسیار تبریک عرض میکنم و ایمان دارم که هر روز بهتر از دیروز هستید.علی جان این سختی های که در این راه تحمل کردید واقعا قابل بیان نیست... و خوشحالم که نتیجه ای دلخواه رو بدست آوردید.
    موفق هستیم.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 01-28-2024 در ساعت 08:40
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    من دامپزشک هستم و علاقه زیادی به بازارهایی مالی دارم وحتی بیشتر از دامپزشکی برای اینکار وقت گذاشتم و........
    وقتی اولین فایل میدیدم استاد میگفت که برای کسایی که مطالب زیادی توی ذهنشون هست این راه سخت تره ....
    الان بعد از گذشت مدتی کاملا درک کردم
    ای کاش توی یکسری از قسمت های مهم زندگی مثل ترید یا شروع نمیکردم یا فقط با آدمی که استاد اینکاره شروع میکردم
    الان دارم دوره میبینم میرم جلو ولی یه قسمتی از ذهنم حس سردی داره حالتی بین اشتیاق برای یادگیری و علاقه به این حرفه و حالتی خستگی و اشتیاقی که برای دوره های گذشته گذاشتم و ناامید تر از قبل رفتم دوره بعدی تا با استاد امینو آشنا شدم
    ای کاش هیچکس برای پیشرفت و موفقیت خودش دیگران داخل تاریکی نندازه
    خوشحالم برای آشنایی با استاد و جهت گرفتن مسیر زندگیم به سمت درست
    امیدوارم بتونم ادامه بدم و همیشه تلاش کنم تا به هدف و چیزی که دوست دارم برسم
    ویرایش توسط yeekttaa : 01-28-2024 در ساعت 01:57
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,827 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام
    من دامپزشک هستم و علاقه زیادی به بازارهایی مالی دارم وحتی بیشتر از دامپزشکی برای اینکار وقت گذاشتم و........
    وقتی اولین فایل میدیدم استاد میگفت که برای کسایی که مطالب زیادی توی ذهنشون هست این راه سخت تره ....
    ای کاش توی یکسری از قسمت های مهم زندگی مثل ترید یا شروع نمیکردم یا فقط با آدمی که استاد اینکاره شروع میکردم
    الان دارم دوره میبینم میرم جلو ولی یه قسمتی از ذهنم حس سردی داره حالتی بین اشتیاق برای یادگیری و علاقه به این حرفه و حالتی خستگی و اشتیاقی که ب ای دوره های گذشته گزاشتم و ناامید تر از قبل رفتم دوره بعدی تا با استاد امینو آشنا شدم
    امیدوارم بتونم ادامه بدم
    عرض ادب و احترام
    سر کار خانم یکتا امیدوارم حالتون خوب باش،من هم تقریبا مسیر شما رو طی کردم و به انجمن رسیدم،میخوام خدمت شما عرض کنم که میتونید با تغییر دیدگاه تون کمی راحت تر به مسیر ادامه بدید.
    یک شرکت تولید کفش تصمیم میگیره کارخانه ای جدید در آفریقا احداث کنه و یک نماینده از شرکت برای بررسی منطقه اعزام میکنه و بعد از بررسی ها به شرکت خبر میده که در اینجا هیچ کس کفش پاش نیست و ما نمیتونیم اینحا فروشی داشته باشیم چون کسی کفش نمیپوشه،بعد گذشت چند وقت شرکت دوباره نماینده ای به اونجا می*فرسته و اون شخص بلافاصله با شرکت تماس میگره و میگه ما باید به سرعت در اینجا ی شعبه بزرگ احداث کنیم چون اینجا کسی کفش نداره و ما میتونیم به همه ای این افراد کفش بفروشیم...
    خواستم خدمت تون عرض کنیم که شما هم میتونید به این شکل به ماجرا نگاه کنید که اگر از اول با استاد آشنا می شدید شاید به اندازه ای که الان قدر استاد و انجمن رو میدونید،متوجه نمیشید که با چه گنجی آشنا شدید...
    عذر میخوام اگر پر حرفی کردم،فقط خواستم اگر دوست داشتید به مسیر ادامه بدید،با قدرت و اشتیاق از مسیر لذت ببرید.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 01-27-2024 در ساعت 18:34
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خیلی ممنون
    کاملا حس ارزشمند و گنج بودن استاد و اموزششون باعث شد که علاوه بر اشتیاق حسرت اون دوره های گذشته و زمانی که گذاشتم بخورم
    بازم ممنون

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,750 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    تاریکی بخشی از مسیر موفقیته
    شکست و شکست و شکست بخشی از مسیر موفقیته
    بهتره این تصویر از یک مسیر بیوقفه درحال رشد در مسیر موفقیت در ذهن اصلاح بشه
    تفاوت افرادی که به مقصد میرسند تحمل دردهاییست که دیگرون هم کشیدند و البته دووم نیاوردند و فرد موفق دوویم اورده
    شاید اون آموزهای قبلی و تجربیات گذشته نمیبود امروز اینجا نبودید
    شکل گیری یک شخصیت تریدر نیازمند تغییر بزرگ در لایف استایل هست
    اگر توجه کنید میبیند افرادی در این مارکت موفق ترند که بی نهایت متفاوت تر از سایرین زندگی میکنند ازلحاظ سبک زندگی
    اونوقته که به خودتون میبالید که چقدر عالیه که بالاخره جایی رسیدید که میباید باشید
    به قول استاد در فایل روانشناسی یوتیوب گاهی در مسیر موفقیت دچار خستگی کسالت و آزرده خاطری خواهید شد
    پس دوام بیارید و به تلاش ادامه بدید و شدیدا صبور باشید
    اگر دامپزشکی برای شما یک شغله به عنوان یک مهارت دوم به فارکس نگاه کنید تا به آگاهی لازم و تسلط کافی برسید و قطع به یقین همه سختی های این روزها به شادمانی و لذت تبدیل خواهد شد وقتی این اتفاق مبارک بعد صبوری تمرین و تلاشتون محقق بشه
    نگاه به پست دوستان قدیمی و تلاششون و کنار نکشیدنشون میتونه چراغ راهتون باشه
    چند پست قبل دوستمون علی بعد 3 سال موفقیتشو با ماها به اشتراک گذاشتند و دوستن دیگه و این یعنی ممارست و دوام و تلاش شما به نتیجه خواهد رسید و البته مستلزم صبوریتونه
    با تمارینی که از شما در تاپیک مربوطه میبینم و استمرارتون این اتفاق چیز بعیدی نیست
    آرزوی موفقیت دارم براتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام
    الان دارم دوره میبینم میرم جلو ولی یه قسمتی از ذهنم حس سردی داره حالتی بین اشتیاق برای یادگیری و علاقه به این حرفه و حالتی خستگی و اشتیاقی که برای دوره های گذشته گذاشتم و ناامید تر از قبل رفتم دوره بعدی تا با استاد امینو آشنا شدم
    امیدوارم بتونم ادامه بدم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین
    خیلی قشنگ بود توضیح شما تاریکی بخشی از موفقیته....
    حتما دور دو دیدن فیلم ها با قدرت و دقت بیشتر شروع میکنم
    بازم شکر وارد سختی ها جدید ولی مسیر (درست) شدم
    ممنون

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

OmidPouyaan آواتار ها
    894 بار در 180 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان .

سوال من در مورد قوانین مالیاتی کشور هست و این که آیا شما مالیات میدید یا خیر.

اونطور که تحقیق کردم و از مشاورین مالیاتی پرسیدم، من برای برداشت پول از حسابم چند راه دارم:
    ۱- به صورت ریالی در بروکرهایی که این اجازه رو می دهند.
    ۲- به صورت رمز ارز و از طریق صرافی های ارز دیجیتال مثل نوبیتکس
    ۳- به صورت پرفکت مانی و وب مانی و ...

اگر از طریق صرافی های ارز دیجیتال این کار رو بکنیم، این صرافی ها اطلاعات رو به سازمان امور مالیاتی می فرستند و اداره مالیات با خبر میشه. ( ممکنه چند سال طول بکشه اما بلاخره با خبر میشه)
    اگر از طریق واریز ریالی اقدام کنیم و به شماره شبای من واریز کنند، چون بانک ها به صورت « برخط» با اداره مالیات متصل هستند ممکنه که بعد از مدتی که ببینند گردش حساب در ماه از ۴۰ میلیون تومان بیشتر هست حساب رو مشکوک در نظر بگیرند و اون رو مسدود کنند تا برای توضیحات به اداره مالیات برید. ( این اتفاق برای یکی از دوستانی که ارز دیجیتال کار میکنه افتاده ).

راه حل آخر هم این هست که به سایت اداره مالیات بریم و به شکل خوداظهاری میزان سود رو بگیم و تقریبا ۲۵ درصد از سودمون از کار تریدری رو تقدیم این عزیزان کنیم . ( درسته شغل تریدری فارکس در ایران تقریبا غیرقانونی هست اما در صورتی که حساب شما « تجاری » شناخته بشه باید مالیات بدید و منبع درآمد شما اصلا مهم نیست)
    چون اگر متوجه بشند نه تنها کل مالیات به علاوه جریمه رو میگیرند بلکه ممکنه به جرم پولشویی به دستگاه قضایی معرفی بشیم.

راهکاری که شما استفاده می کنید چیه و آیا مالیات میدید؟

#amino amino# @Soroosham @ariya @oveys @Brian @farshd70 @MohsenBjp @MEMO @Hfada @Ali97@forexmh @Mrs.Alipour @shahab0905 @hassan47 @Mehrdad az @amino @Mohammad.Parsihoseinrahimi @hoseinrahimi @hamedzamani
    ویرایش توسط OmidPouyaan : 01-28-2024 در ساعت 11:03

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از OmidPouyaan عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,681 بار در 9,825 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8378 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidPouyaan نمایش پست ها
    سلام دوستان .

سوال من در مورد قوانین مالیاتی کشور هست و این که آیا شما مالیات میدید یا خیر.

اونطور که تحقیق کردم و از مشاورین مالیاتی پرسیدم، من برای برداشت پول از حسابم چند راه دارم:
    ۱- به صورت ریالی در بروکرهایی که این اجازه رو می دهند.
    ۲- به صورت رمز ارز و از طریق صرافی های ارز دیجیتال مثل نوبیتکس
    ۳- به صورت پرفکت مانی و وب مانی و ...

اگر از طریق صرافی های ارز دیجیتال این کار رو بکنیم، این صرافی ها اطلاعات رو به سازمان امور مالیاتی می فرستند و اداره مالیات با خبر میشه. ( ممکنه چند سال طول بکشه اما بلاخره با خبر میشه)
    اگر از طریق واریز ریالی اقدام کنیم و به شماره شبای من واریز کنند، چون بانک ها به صورت « برخط» با اداره مالیات متصل هستند ممکنه که بعد از مدتی که ببینند گردش حساب در ماه از ۴۰ میلیون تومان بیشتر هست حساب رو مشکوک در نظر بگیرند و اون رو مسدود کنند تا برای توضیحات به اداره مالیات برید. ( این اتفاق برای یکی از دوستانی که ارز دیجیتال کار میکنه افتاده ).

راه حل آخر هم این هست که به سایت اداره مالیات بریم و به شکل خوداظهاری میزان سود رو بگیم و تقریبا ۲۵ درصد از سودمون از کار تریدری رو تقدیم این عزیزان کنیم . ( درسته شغل تریدری فارکس در ایران تقریبا غیرقانونی هست اما در صورتی که حساب شما « تجاری » شناخته بشه باید مالیات بدید و منبع درآمد شما اصلا مهم نیست)
    چون اگر متوجه بشند نه تنها کل مالیات به علاوه جریمه رو میگیرند بلکه ممکنه به جرم پولشویی به دستگاه قضایی معرفی بشیم.

راهکاری که شما استفاده می کنید چیه و آیا مالیات میدید؟

#amino amino# @Soroosham @ariya @oveys @Brian @farshd70 @MohsenBjp @MEMO @Hfada @Ali97@forexmh @Mrs.Alipour @shahab0905 @hassan47 @Mehrdad az @amino @Mohammad.Parsihoseinrahimi @hoseinrahimi @hamedzamani
    سلام و وقت بخیر پویان عزیز
    قطعا قوانین مالیاتی در حال تغییر هستند و نظارت ها بیشتر میشه اما همون موقع هم، راه هایی برای پرداخت مالیات کمتر وجود خواهد داشت.
    شما میتونین با وکلایی که در زمینه مالیات، فعالیت می کنند مشورت کنید یا کارشناسان خود اداره مالیات البته بعد از بازنشستگی.
    یکی از راه هایی که میدونم وجود داره، ثبت سوری یک شرکت است که در سال مالیاتی به مراتب خیلی کمتر پرداخت می کنند که برای اطلاع از جزییات بهتره با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.
    موفق و پیروز باشین
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 49 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع