صفحه 299 از 555 نخستنخست ... 199249289297298299300301309349399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,981 به 2,990 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,181 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    پست موقت و حذف میشه

سلام و وقتتون بخیر ابولفضل جان
    باور دارم که عالی هستید
    متاسفانه من بلد نیستم این پستتون رو انتقال بدم در تاپیک دیگه و اونجا پاسخ بدم برا همین اینجا مینویسم و بعدا حذفش میکنم
    چک لیستتون رو نگاه کردم :
    موردی رو که خودتون گفتید پیاده کنید همون قضیه ورود به معاملاتی که ریسک به ریوارد حداقل یک به یک داشته باشه
    مواردی هم از چک لیستتون که متوجه شدم :
    مورد اول : در چک لیستتون نوشتید دونوع ورود دارید ، الان این وین ریت و درصد افزایش بالانستون مربوط به کدوم ورود هست ؟ یا هر دو ؟ اگر هردو هست ، تک به تک کنید و درصد هر ورودتون رو مجزا بررسی کنید .
    موذرد دوم : در مدیریت سرمایه برای ورودهاتون درصدهای متفاوتی دارید که این خودش باعث عدم رشد بالانستون میتونه باشه چون احتمالا پوزیشنهایی که 2% درگیری بالانس دارید 2 تاش تیپی میخوره و وقتی یکی از پوزیشنهایی که 4% درگیری بالانس دارید استاپ میخوره و اونوقت عملا امکان افزایش بالانس نمیده بهتون ، این رو هم میتونید بررسی کنید که درصد ثابتی رو در معاملاتتون درگیر کنید .
    سعی کنید در ابتدا یک نقطه ورود و یک درصد درگیری بالانس و یک محل استاپ و تیپی مشخص و ثابتی داشته باشید تا راحتتر بتونید افزایش بالانس بدید
    احتمال خیلی بالا این دوتا مورد بالارو رفع کنید همه چیز عالی میشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    سلام علی جان ممنون از راهنماییت
    اره کاملا امار رو حساب کردم که به این شکله:
    چک لیست در جهت روند(hd):
    وین ریت ورود با هیدن در تایم پایین:100%
    وین ریت ورود با مثلث انتهای روند در تایمم پایین:89%

چک لیست خلاف جهت روند(مثلث انتهای روند):
    وین ریت ورود با هیدن در تایم پایین:0%
    وین ریت ورود با مثلث انتهای روند در تایمم پایین:50%

البته در 25 درصد تریدام خلاف چگ لیست بوده که 33 درصد تی پی خورده 66 درصد استاپ خورده...
    اگه راجب این موضوع عدم تعهد به چک لیست تجربه ای دارید بهم بگید و راهنماییم کنید
    البته اینم بگم توی 3ماه گذشته خیلی رو این موضوع کار کردم و در چک لیست قبلیم 70 درصد خلاف چک لیست وارد میشدم و الان کاهش پیدا کرده به25 درصد که بنظرم هنور بابد بهتر بشه
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    3,319 بار در 848 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashirani نمایش پست ها
    ممنون از پست خوبتون جناب راد
    با عرض سلام و تشکر فراوان جناب آقای راد بابت متن چگونه سوال پرسیدن یا چرا سوال پرسیدن?!
    با توجه به برداشتم از متن زیباتون بنظر من اهمیت ذاتی نحوه ی سوالات ما نسبت به موضوع بستگی به این ندارد که ما از چرا یا چگونه به شکل انحصاری استفاده کنیم یا ب کار نبریم
    ...
    انچه در متن تان حائض اهمیته و برام خیلی جالب بود
    چرا من فقیر هستم?
    چرا من باید فقیر بمانم? یا _چرا منم ثروتمند نباشم?
    چرا محیط زیست آلوده هست?_ چرا محیط زیست تمیز نباشد?
    چرا با مهارتی که دارم ثروتمند نشوم ??
    چرا با ثروتم به نیاز مندان کمک نکنم?
    چرا این زیبایی را نادیده بگیرم?
    چرا بی نظمی ام را تبدیل به نظم نکنم?
    چرا از این فرصت که برایم مهیا شده استفاده نکنم?
    چرا دید نقطه ضعفم را تبدیل به نقطه قوت نکنم?
    چرا فقر را بپذیرم??
    ...سوالات هم بستگی به دیدگاه روانی ما دارند.. در سوالات هم میشود دید که روان ما به کدام سمت حرکت میکنند.. این کلمات نیستند که روان مارا میسازند این درون ماست که ظهور کلمات را به نحوی آشکار میسازند... فردی خودساخته و آگاه و عملگرا و موفق سوالاتش چه با چرا چه با چگونه بسیار متفاوت است با فرد آشفته..
    البته ببخشید من دید شخصی ام را گفتم مطالب شما از دید عموم میتونه درست باشه... باز هم از اینکه نظرم کمی متفاوت بود ببخشید جناب آقای راد عزیز...موفق تر باشید
    @mrrad
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

388 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.

ممنون از توجه شما.

از هر طریقی که شده و با هر مطلبی که مختص این موارد هست باید بتونیم افسار فکر و ذهن رو در دست بگیریم.
    بقول انیشتین ( مفهومش اینه ): فکر خدمتگذار خوبی هستش ولی ارباب خوبی نیست! اشاره به این داره باید کنترل فکر و ذهن در دستمون باشه.
    البته نه بشکل سیستم تنبیهی! مشاهده کردنش و در جهتش کاری نکردن انرژی نهفته درونش رو آزاد میکنه.

موفق باشین دوست عزیز
    درود بله دقیقا در هر زمینه ای راز پیشرفت و تلاش از دیدگاه بنده کنترل ذهن و افکار اضافی و متمرکز شدن روی یک هدف میباشد متاسفانه پرش ذهنی به دلیل هیجانات ایجاد شده ما را از سختی به سمت کار های بیهوده سوق میدهد به سمت رهایی از سختی به قول نقل خودتون که حتی اگر بیهوده هم نباشد با این نوع نگرش سبب اسیب رسوندن به ما میشود
    با تشکر از اطلاعاتی که اراعه میدهید
    موفقیت عادت های مثبتی است که هر روز انجام میدهیم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Alimohammadi عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,251 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

#فیلتر_ذهنی

سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    فیلتر ذهنی چیکار میکنه ؟؟
    خودتون مشاهده کنید...
    ۲۰۲۳۰۱۰۴_۱۳۱۷۲۵.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۴_۱۳۱۶۳۵.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۴_۱۳۱۷۰۲.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۴_۱۳۱۶۰۱.jpg
    پ.ن: رنگ نارنجی نداشتم مجبور شدم از ترکیب قرمز و زرد استفاده کنم برای ساخت نارنجی
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم S2.R
    باور دارم که عالی هستید
    در مورد بازی فراوانی استاد هیچ صحبتی در خصوص امواج مغزی نکردند و هدفشون از طراحی و انجام این بازی چیز دیگه ای هست ، مثلا چندین بار استاد تاکید داشتن که این بازی رو با حس خوب انجام بدید و از پول خرج کردن لذت ببرید ، حالا اینجا باید از خودمون بپرسیم چرا ؟ یکی از علتهاش این هست که ضمیر ناخودآگاه ما بیشتر با احساساتمون برنامه ریزی میشه و وقتی پول خرج میکنیم و لذت میبیریم و مبینه که چقدر حس خوبی بهتون دست میده اون رو قبول میکنه و تمام سعیش رو میکنه از هر طریق ممکن پول تامین کنه تا دوباره اون حس خوب در شما به وجود بیاد و با تکرار اون تبدیل به باور میشه در شما ، مورد دیگه وقتی شما احساس خوب دارید در داخل بدنتون تمام اندامها هورمونهایی رو ترشح میکنند که هر کدوم به نحوی در بخشی از بدنتون تاثیرات مثبت میگذاره و باعث تصمیمات جدید و بروز اتفاقات خوب براتون میشه ، مورد دیگه از انجام این بازی این بوده که اون سد ذهنی که اکثریتمون داریم بشکنه و برا هر فرده بسته به محیطی و خانواده ای که بزرگ شده توش فرق داره و کم و زیاد هست ، مورد بعدی از این بازی به مدت 90 روز تقویت قدرت اراده و انجام مستمر یک کار به مدت 90 روز هست که باعث اتفاقات بسیار مهمی در درونتون میشه که من م زیاد تسلط ندارم ، اما خیلی کارهای به نظر بی اهمیت و ساده است که جرقه های خیلی مهم و اساسی در داخل بدن میزنه ، مورد بعدی این بود که وقتی بعد از 90 روز کل خریدهاتون رو مرور میکنید میبیند به خیلی از چیزهایی که آرزوشو داشتین و در نظر خودتون خیلی بزرگ میدونستین بدستشون آوردین و قدرت زمان وانجام یک کار مستمر رو درک کنیم ، مورد بعدی اینکه اگر دوستان این بازی رو اصولی و واقعی انجام داده باشند در انتهای 90 روز یک نقشه راه رسیدن به اهداف و آرزوهاشون رو در دست دارند و میتونند با طراحی مسیر درامد از فارکس پله به پله اونهارو بدست بیارند و تیک بزنند .و شاید تاثیرات و اهداف زیاد دیگه ای هم داشته باشه که من درک نکردم .
    در مورد امواج مغزی هم ما بیشتر سعیمون این هست که همشون رو بیاریم و نرمالشون کنیم تا تاثیرات بیشتر و عملکرد بهتر داشته باشند و مورد استفاده دیگه هم اینه که با وارد شدن به موج آلفا ما درواقع از ذهن منطقی و استدلالی و تحلیلیمون رد میشیم و وارد ناخودآگاهمون میشیم تا هر اطلاعاتی که وست داشتیم درونش جاگذاری کنیم چون ذهن منطقی تعطیله و دیگع کسی نیست که وقتی میگید من پولدار هستم ، در جوابش بگه کو کدوم پول تو که حسابت خالیه .
    یک سوال از شما و تمام دوستان که این پست رو میخونند :
    چند نفر از شما وقتی خرید میکنید و یا پول خرج میکنید ، بدونه اینکه به موجودی حسابتون نگاه کنید خریدتون رو میکنید ، به مبلغ جنس توجه نمیکنید ، نمیگید که گرونه و من ایکس تومن پول تو کارتم دارم ، بعد کارت کشیدن هم کاغذش رو نگاه نمیکنید و اس ام اس پیامکیش رو چک نمیکند که چقدر موجودی حسابتون موند ؟
    هر وقت هیچکدوم از کارهای بالارو انجام ندادید میتونید بگید که یکم باورتون نسبت به فزونی پول ساخته شده
    با قدرت میتونم بگم که جرات میخواد این کار
    و حالا سوال بعدی ، آیا جرات انجام این کار رو دارید که بدون فکر کردن به انتها ماه و مخارجتون پول خرج کنید و چیزی رو که دوست داری بخرید و بگید جاش پر میشه ؟ فکر کردن به اینکه از کجا پر میشه کار شما نیست ،وظیفه شما خرج کردنه .
    گفته ها و آموزشهای استاد دقیقا همینو میگه و آقا مهرداد هم خوب توضیح دادند ، بدجایی انرژی رو میگذاریم و درست در جای اشتباه انرژی رو مصرف میکنیم ، ما به جای فکر کردن به این که پول هست به این فکر میکنیم که بیشتر از 10 میلیون تو حسابم نیست ، اینجوری برنامه ریزی شدیم
    مگه اکثر دوستان که چندسالی هست داریم تمرین میکنیم و کار میکنیم به این نتیجه نرسیدیم که هرچی به زبون بیاری سرت میاد ، یا هر فکری بکنی همون تو زندگیت اتفاق میفته ، پ سچرا الان نمیتونیم به این فکر کنیم که پول هست و اونم تو زندگیمون اتفاق بیفته ، چه چیزی مانع این میشه که نتونیم قبول کنیم این موضوع رو ؟
    یک سوال برا اینکه ببینید چطور ظرف ذهنیمون از طریق جامعه طراحی میشه :
    از نظر روانشناسی تا حالا فکر کردید چرا سقف برداشت روزانه عابر بانکها 200 هزارتومنه (به بعدهای دیگش کاری ندارم )؟ چون دارند عدد ذهنی انسانها رو تعیین میکنند و نگهشون میدارند در عدد 200 هزار تومن
    وقتی انسانها بتونند موارد رو شناسایی کنند و باورهای صحیح بسازند و ایمان داشته باشند ، فزونی رو در هر جنبه ای با چشمشون میبینند و در زندگیشون اتفاق میفته
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    سلام علی عزیز امیدوارم حال خوبی داشته باشید
    چون این پست رو میخوندم ولی دیدم سوالاتی درش از خواننده پرسیدید، جسارتا جواب میدم.
    با اینکه بازی فراوانی رو به مدت 90 روز اصولی انجام دادم، ولی هنوز درگیر اون موردی که گفتید (چک کردن حساب بانکی و مبلغ خرید، پس از انجام یک خرید) هستم. ولی چون طبق فرمایشات استاد، عادت های جدیدی رو سعی کردم برای خودم بسازم مثل پوشیدن کفش یا شلوار با ترتیبی متفاوت از گذشته، از امروز سعی میکنم به مدت 21 روز، بعد از خرید حسابم رو چک نکنم.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,351 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    امیدوارم اوقات عالی داشته باشید و حالتون عالی تر باشه
    موردی باعث سردرگمیم شد گفتم اینجا مطرح کنم و از شما دوستان کمک بخوام
    استاد در این مقاله یک تمرین عملی مرتبط با موضوع مقاله پیشنهاد کردن و گفتن جایی بزاریم که دور از دسترس نباشه و اکثرا جلوی چشممون بیاد (مثل پس زمینه موبایل یا کامپیوتر)
    1.JPG
    از طرفی همونطور که یکی از کاربران در کامنت ها پرسیدن ، جایی گفته بودن بجای استفاده از افعال آینده از افعالی استفاده کنیم که زمان حال هستند (اگر اشتباه نکنم در سوابق همین تاپیک هم پستی در رابطه با این موضوع داشتیم که فکر میکنم علی جان @Ali97 زحمتشو کشیدن)
    مثلا بجای "من ... خواهم شد" بهتره بگیم "من ... هستم"
    و در وبینار بازی فراوانی هم گفتن که "اصلا تایم مشخص نکنیم برای اهدافمون ، وقتی تایم میزاریم یعنی در حال حاضر تو اون شرایط نیستیم دیگه"
    حالا طوری که تو بازی فراوانی انجام میدیم ، فرمت و تصورش فرق میکنه این مورد واضحه تقریبا اما درباره 2مورد اول کدوم رو بهتره انجام بدیم؟
    نظر خودم با تکرار و نوشتن افعال زمان حال هست. همه ی رفقا اگر نظری دارن دراینباره من رو بی بهره نزارن . پیشاپیش تشکر از همه ی عزیزان
    @Ali97 @MEMO @KingMilad @Erfanalk @Mehrdad az @mohammad-zrm @amino

ویرایش توسط MhmmdReza : 01-05-2023 در ساعت 13:30
    یک مُشت ، هزاربار

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijafari نمایش پست ها
    سلام این داخل یک کانال خوندم گفتم باید یکم دیدمون تغییر بدیم از افزایش بالانس ۱۰۰ درصدی و منتظر نمودن برای تشکیل موقعیت طبق چک لیست
    بدین وسیله جهت شفاف سازی حداکثر ریسک موجود در مارکت فارکس ، و افزایش آگاهی تریدرها به خصوص کاربران تازه کار ، آمار درصد کاربران سود ده و ضرر ده در سال کاری 2022 به شرح زیر اعلام میگردد.
    جامعه آماری ارایه شده مختص به کاربران ایرانی میباشد.
    لطفا و اکیدا به اطلاعات ارائه شده دقت لازم داشته باشید و با آگاهی از ریسک بسیار زیاد مارکت فارکس ، اقدام به سرمایه گزاری و معامله گری نمائید.
    در مارکت فارکس این احتمال بالقوه وجود دارد که قسمت اعظم یا کل سرمایه خود را به راحتی از دست بدهید ، لذا قبل از اقدام به هر گونه سرمایگذاری ، اطلاعات کافی را از منابع آموزشی که به وفور و به صورت رایگان در دسترس تمامی افراد وجود دارد ، بدست آورید و سپس اقدام به سرمایه گزاری کنید.
    لطفا دقت بفرمایید که بروکر به هیچ وجه وظیفه آموزش ندارد و کاربران باید با دانش و اطلاعات کافی به اقدام به معامله گری نمایند.
    در ادامه آمار درصدی تریدر های ایرانی فعال در بروکر usgfx در سال 2022 ارایه میگردد.
    در سال 2022 از تعداد 94872 حساب کاربران ایرانی تعداد 42692 حساب فعال بوده است و تعداد 30098 ضررده بوده اند و تعداد 10673 حساب نه سودی کسب کرده اند و نه ضرر و تعداد 1921 حساب سود ده بوده اند
    حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3 درصد افت کرده است ضررده و حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3% رشد کرده اند سود ده و حساب هایی که بین +3 تا -3 درصد موجودی آنها تغییر کرده است ، نه سود ده و نه ضررده در نظر گرفته شده اند
    بر اساس آمار ارایه شده 70.5 درصد از تریدر ها ضررده 25 درصد از تریدر ها نه سود ده و نه ضرر ده و تنها 4.5 درصد از تریدر ها سود ده بوده اند.
    بالاترین مبلغ ضرردهی در یک حساب 443087.43 دلار و بالاترین مبلغ سوددهی در یک حساب 663041.12 دلار بوده است .
    در ادامه نکته مهم این است که از 4.5 درصد از 1921 حساب ، حساب های سوده در سال 2022 تعداد 853 حساب در سال قبل یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند به این معنی که 44 درصد افراد سود ده در سال 2022 در سال قبل از آن یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند باز هم به این معنی که تنها 2 درصد از حساب ها در دو سال متمادی سود ده بوده اند.
    ?????? فقط چهار درصد حسابشون سود دهی داشته بابت رمز ارزها هم سال 2021 هم تنها 3 درصد حساب ها سود دهی داشت سال 2022 هنوز آمارش شفاف سازی نشده
    در کل مراقب باشید هر روز نمیشه ترید کرد باید صبور باشید تا محدوده امن برای ترید مشخص کنید تا سود دهی داشته باشید بهترین تریدرهای جهان هم گهگداری چندین روز یا هفته منتظر محدوده های امن هستن برای ترید حالا اینکه هر روز بخواهید ترید کنید در آخر جز ضرر و بهم ریختن روان چیزی نداره ??????

منبع:usgfxiran
    سلام
    میریم برای 2% ها
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما
    درمورد بازی فراوانی که شما صحبت فرمودین .نکته ای ب ذهنم میرسه که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    «شاید بپرسید من وقتی میبینم حساب بانکیم خالیه چطور بگم پول هست وقتی نیست مشخصه که نیست دیگه»
    استاد در صحبت هاشون اشاره نکردن که بازی فراوانی رو در چه سطح از امواج مغزی انجام میدادن...
    پس به نظر میاد ایراد کار فقط از باور های محدود کننده نباشه
    می*تونه این باشه که شما درخواستتون رو در موج مغزی نادرستی ارسال کردین .که ثمری نداره.چه بسا نتیجه عکس هم داشته باشه.
    @Ali97
    سلام عزیز
    ضمیر آگاه = جیب شما
    ضمیر ناخودآگاه= ذهن سرنوشت ساز شما .

بازی برای تربیت ناخود آگاهی است. که اغلب زیر درخت کنار جوی آب نشسته گذر عمر میبینه

باید بلند شه بیاد به ذهن آگاه ما کمک کنه
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنون از راهنماییت
    اره کاملا امار رو حساب کردم که به این شکله:
    چک لیست در جهت روند(hd):
    وین ریت ورود با هیدن در تایم پایین:100%
    وین ریت ورود با مثلث انتهای روند در تایمم پایین:89%

چک لیست خلاف جهت روند(مثلث انتهای روند):
    وین ریت ورود با هیدن در تایم پایین:0%
    وین ریت ورود با مثلث انتهای روند در تایمم پایین:50%

البته در 25 درصد تریدام خلاف چگ لیست بوده که 33 درصد تی پی خورده 66 درصد استاپ خورده...
    اگه راجب این موضوع عدم تعهد به چک لیست تجربه ای دارید بهم بگید و راهنماییم کنید
    البته اینم بگم توی 3ماه گذشته خیلی رو این موضوع کار کردم و در چک لیست قبلیم 70 درصد خلاف چک لیست وارد میشدم و الان کاهش پیدا کرده به25 درصد که بنظرم هنور بابد بهتر بشه
    سلام عزیز

به خودت و آینده ات بیشتر احترام بزار.

(پیتر دراکر)

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,181 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام عزیز

به خودت و آینده ات بیشتر احترام بزار.
    سلام
    متوجه نمیشم ینی چی؟؟کجا به خودم وآیندم بی احترامی کردم؟
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع