صفحه 8 از 104 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

ali_ichi آواتار ها
    7,765 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 41 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اگر بخواییم بصورت کلمه و تعریف و معنایی بگیم بله میتونه همون حالت باشه چون قابل وصف نیست.و همه چی هست.و در یک لحظه اتفاق میوفته.همه چیز بهم متصل میشه و آگاهی شما در یک لحظه بسیار افزایش پیدا میکنه.
    اگر وارد این حالت بشید.بعد از خارج شدن از این حالت دیگه اون انسان قبلی نخواهید بود.
    امینو
    سلام وقت بخیر استاد لذت بخش هست حرفاتون مثل همیشه تشکر
    و یه سوال داشتم آیا منظورتون از این حالت یعنی هیچ کس هیچ چیز هیچ جا و هیچ زمان میشید و آگاهی محض میشید و وقتی بلند میشید انگار آپدیت شدید به یک ورژن جدید درسته استاد ؟
    اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید ممنون
    You Only Live Once , But If You Do It Right , Once Is ENOUGH

2. 51 کاربر برای این پست سودمند از ali_ichi عزیز تشکر کرده اند:

m@hdi آواتار ها
    12,203 بار در 399 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اینها صحبتهای شماست که من اینجا دوباره قرار میدم:

هرکار میکنم که به ناخوداگاهم بفهمونم که من اینجوری نمیخوام و این باعث ناارحتی من میشه ولی کم میارم جلوش. زورم بهش نمیرسه. با من میجنگه. در صورتی که اون اتفاق هنوز نیوفتاده و هیچکس نمیدونه قراره چه اتفاقی بیوفته. اما این ناخودآگاه من بیشتر وقتا فکرای منفی میاره برای من. همیشه حس بدی بمن دست میده.

خب حالا بخشهای قرمز رو زیر هم مینویسم:
    بفهمونم
    نمیخوام
    باعث ناراحتی
    کم میارم
    زورم بهش نمیرسه
    با من میجنگه
    اتفاق هنوز نیوفتاده
    فکرای منفی میاره
    همیشه حس بد میده

علتش دقیقا همینهایی هست که نوشتین.
    خب می گید توضیح زیاد دادن ولی راهکاری ارایه ندادن.من توضیح نمیدم وراهکار عملی بهتون میدم:
    بازی فراوانی رو استارت بزنید به نود روز برسید نتیجشو توی تاپیک قرار بدید و بعد درخواست بدین تا لینک یک وبینار رو براتون بفرستم.
    امینو
    ممنون استاد عزیز
    من بازی فراوانی رو چندین بار شروع کردم اما جلوتر که میرفتم استاپ میخوردم . نمیدونستم چی باید بخرم و اون حس خوشحال کننده ای که باید در من بوجود بیاره اتفاق نمیوفتاد. فکر میکنم دلیلش همین مقاومت ذهنی بود که باید شکستش میدادم.
    من از همین امشب بازی رو شروع میکنم و هرجوری که شده تا 90 روز میرسونمش و نتیجش رو حتما قرار میدم.
    روی قله موفقیت, امینو بزرگ منتظر همه ماست.

4. 61 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,384 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5880 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ichi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر استاد لذت بخش هست حرفاتون مثل همیشه تشکر
    و یه سوال داشتم آیا منظورتون از این حالت یعنی هیچ کس هیچ چیز هیچ جا و هیچ زمان میشید و آگاهی محض میشید و وقتی بلند میشید انگار آپدیت شدید به یک ورژن جدید درسته استاد ؟
    اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید ممنون
    سلام
    بله تقریبا یک همچین حالتی هست
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

6. 64 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

678 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    امیدوارم حال شما و سایر دوستان خوب باشد.

نتیجه این تمرین رو در کدام تاپیک باید قرار داد؟ همینجا یا اگر اشتباه نکنم در تاپیک بازی فراوانی؟

با تشکر از شما

8. 36 کاربر برای این پست سودمند از SK008 عزیز تشکر کرده اند:

678 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان
    کتاب دعوت به تمرین ذن را خریدم
    راستش هرچه بیشتر می خونم بیشتر گیج می شم . معنی کلمات را میفهمم . اما درکی از جملات ندارم.
    اگر دوستی تجربه ایی از خواندن این کتاب داره ممنون میشم در اختبار من قرار بده
    فایل پیوست 56467
    با تشکر
    مهرداد

با سلام
    دوستان امیدوارم حالتون خوب باشد.

آیا پی دی اف این کتاب در دسترس هست؟ یا امکان خرید پی دی اف اون هست؟

آقا مهرداد:

خیلی ممنونم بابت این انتخاب من استفاده کردم متشکرم
    "
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69
    نهج البلاغه
    )"

10. 39 کاربر برای این پست سودمند از SK008 عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,705 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SK008 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان امیدوارم حالتون خوب باشد.

آیا پی دی اف این کتاب در دسترس هست؟ یا امکان خرید پی دی اف اون هست؟

آقا مهرداد:

خیلی ممنونم بابت این انتخاب من استفاده کردم متشکرم
    "
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69
    نهج البلاغه
    )"

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز

در مورد سئوال اول شما باید عرض کنم که من پی دی اف از این کتاب ندیدم، حتی در اپلکیشن های کتاب خوانی هم نبود، نسخه چاپی این کتاب را هم، از خود ناشر خریدم که به من گفت" تعداد کمی ازش باقی مانده"
    اسم ناشر "انتشارات فراروان" هست.

در مورد فرمایش حضرت علی(ع) باید بگویم. دیدم که چقدر زیباست و من را یاد یکی از اصول بازار انداخت که از گذشته بازار می تواند آینده آن را پیش بینی کرد
    در کل نظر لطف شماست و ممنون از حسن توجه شما

با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

12. 40 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

my_amin آواتار ها
    2,231 بار در 99 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت همه عزیزان
    بابت این تاپیک، هم از پیشنهاددهندگان و هم از تیم آکادمی ویو و جناب امینو تشکر میکنم.
    از دوستانی که کتاب معرفی کردند هم تشکر میکنم.

جای دو کتاب رو در این تاپیک خیلی خالی دیدم :
    اولی کتاب عادتهای اتمی (Atomic Habits) نوشته آقای جیمز کلر (James Clear)

دومی کتاب طرز فکر(Mindset) نوشته خانم دکتر کارول دِوِک (Carol Dweck)

کتاب اول (عادتهای اتمی) در مورد نحوه شکل گیری عادات و همچنین روشهایی که با اونها می تونیم راحتر عادات رو بوجود بیاریم و بطورمستمر ادامه اش بدیم صحبت میکنه. همچنین در مورد روشهای دوری و ترک عادات ناخوشایند و ناکارآمد صحبت میکنه که چطور راحت تر ترکشون کنیم. بخشی از این کتاب: "چهار قانون تغییر رفتار، مجموعه ای از قوانین هستند که میتوانیم از آنها برای ایجاد عادتهای بهتر استفاده کنیم. این چهار قانون عبارتند از: 1) عادت را آشکار کنید، 2) عادت را جذاب کنید، 3) عادت را آسان کنید، 4)عادت را رضایتبخش کنید."
    برای از بین بردن عادات بد هم خلاف این مراحل باید انجام بشه. 1)عادت را پنهان کنید، 2) عادت را زشت کنید، 3)عادت را سخت کنید، 4)عادت را نارضایت بخش کنید.
    این کتاب واقعا فوق العاده است. خواندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم.

در کتاب دوم (طرز فکر) در مورد دو نوع تفکر صحبت میکنه که افراد از هر کدوم از اون دو نوع تفکر رو در زمینه های مختلف می تونند داشته باشند. طرز فکر اول، طرز تفکر ثابت و طرز فکر دوم، طرز فکر رشد. طرز فکر ثابت، باور به ثابت بودن استعدادها و مهارتهای افراد داره و طرز فکر دوم باور به قابلیت رشد دادن استعدادها و توانایی های افراد داره. داشتن هر کدام از این طرز تفکرها در زمینه های مختلف برای یک فرد میتونه امکانپذیر باشه و همچنین این طرز فکرها قابل تغییر دادن هستند. البته این کتاب رو خودم هنوز دارم مطالعه میکنم و به انتها نرسیدم ولی تا همینجا هم دیدگاه من رو ارتقا داده و عالیه و توصیه میکنم حتما مطالعه اش کنید.
    ویرایش توسط my_amin : 01-12-2021 در ساعت 15:46
    Change Your Words
    Change Your Mindset
    Change Your Life

14. 45 کاربر برای این پست سودمند از my_amin عزیز تشکر کرده اند:

Usef-khezri آواتار ها
    6,587 بار در 471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه.
    کتابی که قصد دارم معرفی کنم کتابه ((بخواهید تا به شما داده شود)) هستش.
    این کتاب توسط خانم و آقای هیکس نوشته شده.تجربه بینظیری که خانم هیکس از طریق مراقبه کسب کردن و تونستن توسط راهنمای معنوی خودشون به نام آبراهام به اشتراک بگذارن.
    من این کتاب رو 6 بار خوندم تا حالا و هر بار که میخونم کلی مطلب جدید داخلش میبینم.قسمت پایانیه این کتاب در مورد راهکارهایی صحبت میشه که در تغییر طرز فکر ما بسیار عالیه.نمونش بازی فراوانی ، کارگاه خلاقیت ،بازی تعریف وتمجید و ...
    دوستانی که سوالاتی کلی در مورد این جهان ، هدف از آفرینش ، آگاهی جمعی و .. مطالب کلی دارند میتونن این کتاب رو مطالعه کنن.
    فایل پیوست 54025

به پیشنهاد شما دوستان این کتاب رو بصورت صوتی گوش دادم عالی بود.سپاس
    راه های کهنه به مقصد های نو نمی رسند . . .

16. 36 کاربر برای این پست سودمند از Usef-khezri عزیز تشکر کرده اند:

880 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    کتابی که میخواهم معرفی کنم کتاب " معامله گری با ذهن آگاهانه " هست. این کتاب در مورد فارکس تالیف شده ولی خیلی توی زندگی روزمره بهتون کمک میکنه . تا الان 4 بار خوندمش، تصمیم دارم 40 بار بخونم. با توجه به اینکه این کتاب تمرین محوره و روش ارائه مطالبش شبیه روش جناب امینو هست، در آینده اگر استاد اجازه بدن تاپیک جدا برای این کتاب ایجاد بشه تا هم افزایی یا سینرژی بوجود بیاد.
    کتاب 3 بخش داره: 1- شناخت ذهن 2- استفاده از به روزترین روش های روانشناسی 3- حداکثز سازی عملکرد معاملاتی خود
    بخش اول با نقاط کور ذهنی معامله گران شروع میشه که انواع سوگیری ها که تریدرها باهاشون درگیر میشن رو میگه. در ادامه احساسات قوی در معامله گری شرح داده میشه که مهم ترینش ترس هست و تلاش برای مهار و حذف این احساسات چه نتیجه ای در بر خواهد داشت. در اخر هم نویسنده بر ضرورت وجود احساسات در معامله گری تاکید میکند.
    در بخش دوم به روزترین روش های مدیتیشن و مراقبه و معامله گری مبتنی بر پذیرش و تعهد گفته شده
    بخش اول و بخش دوم پایه و اساس آخرین بخش یعنی حداکثر سازی عملکرد معاملاتی هستند. توی این بخش فرایند بهبود مستمر عملکرد معاملاتی شرح داده میشه. با آمادگی در سطح بالا (قبل) شروع شده که چه کارهایی قبل از ورود به معامله باید انجام بدیم. در ادامه اجرای اثربخش(حین) گفته شده و در انتها خودارزیابی سازنده(بعد). با انجام فرایند قبل - حین - بعد خود به خود وارد چرخه بهبود مستمر میشیم. برای اینکار نویسنده هدف 5 مشخصه جورج دوران(SMART) رو بیان میکنند که با استفاده از این روش نقاط ضعفی که بعد ارزیابی عملکرد متوجهشون میشیم رو در قالب بعد - قبل - حین بیاریم.
    گری دیتون نویسنده کتاب، مثال های زیادی از معامله گران مختلف ذکر کردند و تمارین مختلف یادداشت بردای رو توی کتاب اوردن که فقط با عمل کردن به آنها میشه روانشناسی و عملکرد معاملاتی خودمون رو ارتقا بدیم.
    لینک فصل اول رو اینجا میذارم که آشنایی ابتدایی با کتاب داشته باشین https://s17.picofile.com/file/842153...30250.pdf.html
    عکسهایی از تمارین کتاب
    ویرایش توسط Eddie : 01-16-2021 در ساعت 14:27
    راح الاقي الحلو فيها دائماً

18. 54 کاربر برای این پست سودمند از Eddie عزیز تشکر کرده اند:

Usef-khezri آواتار ها
    6,587 بار در 471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود رفقا عزیز
    خواستم یه پیشنهاد بدم واسه خرید کتاب یا مشکلات ادرس گرفتن اینکه کجا میتوونید اون کتاب خاص رو پیدا کنید با اون ترجمه ای که میخواید و...
    ، سایت های فروش کتاب اینترنتی گاهی تخفیف های خوبی میزنند و بعضیاشون ارسال کتاب هم به همه جا رایگان هست با یه سرچ ساده میتونید پیدا کنید و با قیمت بهتر و راحتتر استفاده کنید.
    موفق باشید
    راه های کهنه به مقصد های نو نمی رسند . . .

20. 32 کاربر برای این پست سودمند از Usef-khezri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع