صفحه 311 از 441 نخستنخست ... 211261301309310311312313321361411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,101 به 3,110 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Vahid.S777 آواتار ها
    1,055 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    وقت بخیر . من میخواستم حساب ریل خودمو در بروکر روبوفارکس از طریق کریپتو شارژ کنم با این پیغام تو بخش deposit funds مواجه شدم
    "Funds Depositing service is not available for you at the moment. Please, contact Technical Support for assistance."
    خواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید در ضمن اکانت هم وریفای شده است. @Peace@
    ویرایش توسط Vahid.S777 : 02-20-2023 در ساعت 15:46

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Vahid.S777 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid.S777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر . من میخواستم حساب ریل خودمو در بروکر روبوفارکس از طریق کریپتو شارژ کنم با این پیغام تو بخش deposit funds مواجه شدم
    "Funds Depositing service is not available for you at the moment. Please, contact Technical Support for assistance."
    خواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید در ضمن اکانت هم وریفای شده است. @Peace@
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در پیغام نوشته: " سرویس واریز در حال حاضر برای شما در دسترس نمیباشد، لطفا با پشتیبانی فنی تماس حاصل فرمایید"
    به نظرم بهترین کار اینه که به خود پشتیبانی پیام بدید ببینید چی میگن، اگر احراز هویتتون مربوط به قبل از مهر 1401 باشه قاعدتا نباید مشکلی باشه، امیدوارم مشکلتون حل شه سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر تاپ چنج برای واریز برداشت از الپاری مناسبه؟
    یا چیز دیگه ی پیشنهاد میدید میخوام ثبت نام کنم .....

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده حساب در تاپ چنج دارم، اما هیچ وقت ازش استفاده نکردم، اون اوایل با وب مانی کار میکردیم، بعد شد پرفکت مانی، الانم تتر، به نظرم رمزارز ها میتونن گزینه خوبی برای واریز و برداشت باشن، از اونجایی که آلپاری جدیدا واریز برداشت با تتر رو هم اضافه کرده، این میتوه خیلی راحت و بی دردسر باشه،میتونید با ثبت نام و احراز هویت در یه صرافی، به راحتی با استفاده از تتر واریز و برداشت داشته باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده حساب در تاپ چنج دارم، اما هیچ وقت ازش استفاده نکردم، اون اوایل با وب مانی کار میکردیم، بعد شد پرفکت مانی، الانم تتر، به نظرم رمزارز ها میتونن گزینه خوبی برای واریز و برداشت باشن، از اونجایی که آلپاری جدیدا واریز برداشت با تتر رو هم اضافه کرده، این میتوه خیلی راحت و بی دردسر باشه،میتونید با ثبت نام و احراز هویت در یه صرافی، به راحتی با استفاده از تتر واریز و برداشت داشته باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
    ممنونم از شما بابت کمک همیشگی تون ، مطمعنید الپاری تتر هم اضافه کرده اخه داخل سایت ها و فبلم های اموزشی نبود برای همین رفتم سمت تاپ چنج و اگه درسته کدوم صرافی پیشنهاد میدید نوبیتکس خوبه ؟ از لحاظ راحتی ثبت نام و کاربردی بودن

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    سلام امین جان
    احوال شریف
    احراز هویت من مربوط به تقریبا مهرماه 1400هست در روبوفارکس اما این پیام برام اومده بود
    کلا کاربران احراز هویت شده که تابحال واریزی به روبو نداشته اند از این به بعد نمیتونند ریل باز کنند در روبو فقط دمو
    کاربران قدیمی بدون مشکل میتونند کار کنند
    این پست مرتبط با مهرماه 1401 هست که ماهایی که قبل از این تاریخ احراز هویت کردیم اما دپازیتی تابحال نداشتیم نمیتونیم دپازیت داشته باشیم
    بهتره که بروکر دیگه ای دوستان انتخاب کنند

موفق باشید
    درود به جناب memo بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تشکر میکنم از اطلاع رسانیتون در این زمینه، راستش من شک کرده بودم که شاید اینجوری باشه، آخه خیلی از عزیزان بودن که حساب های قدیمی داشتن اما واریزی انجام نداده بودن و نمیتونستن کار کنن، گفتم احتمالا باید واریزی هم صورت گرفته باشه که حساب قابل استفاده باشه، حالا که حضرتعالی اطلاع رسانی کردید رفع ابهام شد، سپاس از شما، سلامت و شاد باشید.
    ویرایش توسط Peace : 08-09-2023 در ساعت 16:26

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    ممنونم از شما بابت کمک همیشگی تون ، مطمعنید الپاری تتر هم اضافه کرده اخه داخل سایت ها و فبلم های اموزشی نبود برای همین رفتم سمت تاپ چنج و اگه درسته کدوم صرافی پیشنهاد میدید نوبیتکس خوبه ؟ از لحاظ راحتی ثبت نام و کاربردی بودن
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد واریز و برداشت رمزارز در آلپاری، این رو بنده به گفته دوستانم که در آلپاری کار میکنن عرض کردم، و میگن جدیدا آلپاری رمزارز رو هم پشتیبانی میکنه، فیلم های آموزشی که شما فرمودید، احتمالا مربوط به قبل از این تغییرات میشه، در مورد صرافی هم بنده فرهاد اکسچنج و نوبیتکس رو توصیه میکنم، از لحاظ راحتی و سرعت نوبیتکس، از لحاظ سابقه، فرهاد اکسچنج، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد واریز و برداشت رمزارز در آلپاری، این رو بنده به گفته دوستانم که در آلپاری کار میکنن عرض کردم، و میگن جدیدا آلپاری رمزارز رو هم پشتیبانی میکنه، فیلم های آموزشی که شما فرمودید، احتمالا مربوط به قبل از این تغییرات میشه، در مورد صرافی هم بنده فرهاد اکسچنج و نوبیتکس رو توصیه میکنم، از لحاظ راحتی و سرعت نوبیتکس، از لحاظ سابقه، فرهاد اکسچنج، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    درود برشما سپاسگزارم ، بله الان داشتم بخش برداشت وجه الپاری رو نگاه میکردم نماد usdt هم جزو ارز های سایت بود ، بابت توصیه صرافی ها هم تشکر میکنم . شاد و پیروز باشید.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و وقت بخیر برای واریز های مبلغ کم تاپ چنج به صرفه تره من خودم برای تمرین یه حساب سنتی با 2 دلار باز کردم که از طریق تاپ چنج کارمزد خیلی کمی دادم(ما به تفاوت قیمت دلار در صرافی ها و سایت تاپ چنج) و خیلی سریع هم حسابم شارژ شد فکر کنم کمتر از 1 دقیقه طول کشید ولی اگر میخواستم همون حساب رو با تتر شارژ کنم باید 1 تتر هم کمیسیون انتقال میدادم ولی درکل برای واریز های بالای 100 دلار به نظرم تتر خیلی بهتره

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

ibrahim آواتار ها
    85 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من بشخصه توو آلپاری باتتر دیپازیت کردم
    هر S/L با صدای بلند فریاد میزند «تو هرگز کال نخواهی شد»

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از ibrahim عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع