صفحه 186 از 680 نخستنخست ... 86136176184185186187188196236286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,851 به 1,860 از 6792

موضوع: بازی فراوانی

keivanfx آواتار ها
    205 بار در 57 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    روز سی ام بازی فراوانی و یک ماه گذشت

قطعا تأثیر این بازی رو خواهیم دید
    فقط موضوعی که گاهی فکرم مشغول میکنه اینه که شما در حین احرای این بازی داری به فردا هم فکر میکنی که یک میلیون بیشتر از امروزت پول داری و اصلا دچار دغدغه نمیشی و با خیال راحت چیزهایی که حتی ضروری نیست و شاید حتی در واقعیت نمیخریدی رو میخری. چون در واقعیت امروز اگه ۵۰ میلیون چیزی بخری فردا ۵۱ میلیون و پسفردا ۵۲ میلیون هزینه نمیکنی
    درسته که این یک بازیه ولی گاهی قبولش برام سخته و فقط بازی رو ادامه میدم و به واقعی بودنش شاید چندان باور ندارم

لطفا نظرتون بگید دوستان

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از keivanfx عزیز تشکر کرده اند:

47 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    من این بازی رو به تازگی شروع کردم و برنامه اش هم داخل گوگل برای اندروید
    موجوده که من روی گوشیم نصبش کردم
    انقدر این بازی برام جالب هست که واقعا جدیش گرفتم و واقعا حس خرید رو دارم
    و سعی میکنم لیست خرید رو ذخیره نگه دارم تا وقتی که تونستم به سود مستمر از بازار رسیدیم ،طبق همین لیست خریدهام رو انجام بدم
    من به هرچیزی که در زندگیم بهش فکر کردم رسیدم و یا در مسیر رسیدن بهش قرار گرفتم ،این بازی هم واقعیه ،یعنی تمرین برای تبدیل شدن به واقعیت خواهد بود
    من روزی که لیست خریدم رو به صورت واقعی در حال انجامش هستم رو از دور در حال مشاهدش هستم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از javadmand عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,546 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط keivanfx نمایش پست ها
    سلام
    روز سی ام بازی فراوانی و یک ماه گذشت

قطعا تأثیر این بازی رو خواهیم دید
    فقط موضوعی که گاهی فکرم مشغول میکنه اینه که شما در حین احرای این بازی داری به فردا هم فکر میکنی که یک میلیون بیشتر از امروزت پول داری و اصلا دچار دغدغه نمیشی و با خیال راحت چیزهایی که حتی ضروری نیست و شاید حتی در واقعیت نمیخریدی رو میخری. چون در واقعیت امروز اگه ۵۰ میلیون چیزی بخری فردا ۵۱ میلیون و پسفردا ۵۲ میلیون هزینه نمیکنی
    درسته که این یک بازیه ولی گاهی قبولش برام سخته و فقط بازی رو ادامه میدم و به واقعی بودنش شاید چندان باور ندارم

لطفا نظرتون بگید دوستان
    درود برشما تا میتونید از تمام حواستون استفادا کنید تا حس واقعی بودن بهتون بده
    من یک دفترچه تهیه کردم و خربدهامو هرروز مینویسم و روزی تا یکساعت دنبال چیزهایی که نیاز دارم یا خانوادم نیاز دارم میگردم و خرید میکنم.دقیقن مشابه واقعیت
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

-Abol- آواتار ها
    1,542 بار در 126 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eh$an نمایش پست ها
    سلام من سهل انگاری زیاد میکنم در انجام این بازی...شاید این نرم افزار کمک کنه..
    اسم این نرم افزار چی هست؟
    سلام روزتون بخیر ... همون بازی فراوانی ثروت بنویسید تو play store میاره واستون
    جهان خیلی بزرگ تر از این حرفاست

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از -Abol- عزیز تشکر کرده اند:

rezaazad آواتار ها
    4,990 بار در 1,467 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1049 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز
    دیروز برنامه 90 روزه بازی من به پایان رسید و طبق روال دوستان قدیمی منم خلاصه تجربه ام رو اینجا می نویسم. البته سعی میکنم ادامه بدم چونکه از تاثیراتش آگاه شدم.

اول اینکه تجربه فوق العاده ای بود و باعث بوجود اومدن تجربیاتی شد که نه تنها ممکن بود تو زندگی واقعی برام هرگز پیش نیاد، بلکه ممکن بود جرات فکر کردن بهش رو هم هرگز پیدا نکنم.
    دوم: من دوبار استاپ خوردم تااینکه با ایده دفترچه کارهای روزانه آشنا شدم. این نوشتن خیلی کمک کرد تاجاییکه اونقدر درگیر بازی شدم که عملا نمیشد فراموشش کنم.
    سوم: یه جاهایی بازی خیلی انرژی فوق العاده ای بهم میداد که تاثیرش رو زندگیم کاملا محسوس بود. البته نه از جنس گشایش مالی، بلکه بیشتر برام تجربه حس برخوداری و بی نیازی بود که آرامش بالایی برام به همراه داشت.
    چهارم: تمام مسیر برام دراوج نبود. اینجا تجربه دوستان زیادی رو دیدم که تا نزدیک 90 روز اومده بودن بعد از یک جایی می دیدن اون حس فوق العاده اوایل رو ندارن وبرای اینکه با حس خوب تموم کنن از اول شروع کردن. منم یه جاهایی احساس کردم اون شور و حال فوق العاده روندارم، ولی ادامه دادم چونکه فکر میکنم عواطف آدمها همواره نوسان داره وهرچیزی که وابسطه به اون باشه، مثل بازی فراوانی، حتما دچار نوسان خواهد شد. بنابراین ایده اتمام بی نقص بازی یه جور کمالگرای بود برام که البته خیلی خوبه ولی تاجاییکه اصل به انجام رسوند عمل رو مختل نکنه. صد البته این تجربه شخص منه و تجربه دیگر دوستان قطعا محترم وهیچ نقدی به اونها نیست.
    پنجم: فهمیدم هدف 90 روزه کارکرد دوگانه ای داشت برام. اوایل یه انگیزه خیلی قوی ایجاد کرد ولی وقتی خیلی بهش نزدیک شدم انگار برام تبدیل به مقاومت شد. فهمیدم هر هدفی درنهایت میتونه تبدیل به سقف بشه، مثل همون چیزی که استاد امینو درخصوص الگوی شخصی میگفتن. این به نوعی انگار تبدیل شدن حمایت به مقاومت بود برام. شاید دلیل اینکه میگن همیشه سقف آرزوهات رو خیلی بلند درنظر بگیر همینه.
    ششم: ازامینوی عزیز بابت راه اندازی آکادمی و ایچی تریدر عزیز بابت راه اندازی تاپیک بازی فراوانی صمیمانه سپاسگذارم و براشون آرزوی سلامتی، شادی و ثروت دارم. من برای همیشه قدردان محبت شما خواهم بود.

شاد باشید.

@amino

ویرایش توسط rezaazad : 05-04-2022 در ساعت 11:30
    همانيم كه مدام به آن ميپردازيم ، پس تعالي ، نه عمل كه عادت است . ارسطو

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از rezaazad عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,546 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر دوستان عزیزم
    روز سیزدهم بازی فراوانی چقدر لذت بخشه
    نوشته ای از یکی از دوستان عزیزم دیدم کپی کردن اون در این تاپیک خالی از لطف نیست
    درمورد اهداف و تاثیرات بازی فراونی هست

در مدت یک سال جمعا حدود ۶۶ میلیارد و ۶۸۵ میلیون خرج میکنید
    میتونید درک کنید این مبلغ را ذهنی خرج کردن یعنی چی ؟؟
    عموما دوستان تا روز ۲۵ یعنی ۲۵ میلیون خوب پیش میرن اما دیگه نمیتونند چون ناخودآگاه اجازه پیشروى رو نمیده
    آیا نیازه در مورد چیزی که می خواهیم بخریم توضیح بدیم؟؟؟
    نه فقط بنویسید با ۳۰ میلیون تومان روز سى ام تون چه چیزهایی خریدید
    تلاش کنید وسایل کوچکتر بخرید نه سنگین.چون بتونید همه چیز بخرید
    مثلا روز ۲۰۰ مبلغ ۲۰۰ م رو باید خرج کنید بنابراین میشه خونه یا ماشین خرید اما بهتره براى نهادینه کردن باور فراوانی نوشابه و جزئی تر خرید کنیم
    این تمرین جریان فراوانی رو درونتان جریان میندازه
    پول نمیتونه بسمت ذهن فراوانی نره
    تمام روز = ۲۴ ساعت براى خرج پول همون. روز وقت دارید
    اصلا پول روزتونو پس انداز نکنید
    مشکلی نداره تکرارى شد فقط خرجش کنید و بنویسید و اجازه بدید جریان پول در وجود و ذهنتون جارى بشه
    این تکنیک فوق فوق عالیه.بعد روز ۱۰۰ اتفاقات خارق العاده اى را تجربه میکنید
    فقط انجامش بدید وقتی ناخودآگاه کم بیاره باید دوام بیارید نه اینکه پس بزنید
    جزئیات که بنویسی عالیتره.مثلا امروز اپل خریدم و فردا سونی
    یعنى تو توانایى خرید هر گوشی اى رو دارى
    دوست من فقط انجام بدید و نتیجه رو مشاهده کنید بعد باور کنید
    این ارامش بهم میده که امروز پولم تمام شد فردا بیشترش جایگزین میشه
    دقیقا همینه فراوانی ثروت و نعمت
    نرید با پول روزتون یک لپ تاپ ۱ تومانی بخرید گرچه می تونید اما افرادی که میخان فراوانی ثروت و نعمت را در ناخودآگاه غالب کنند باید از ریز شروع کنند مثل یک باکس نوشابه / یک جین کبریت / یک پیراهن برا خودتون و همسرتون و بچه تون / و ……….. هر چقدر ریز تر باشه اتفاقاتی رخ میده برای زندگی تون / کسب و کارتون / حتی پول به سمت شما میاد
    ویرایش توسط miRHesam : 05-04-2022 در ساعت 17:22
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,938 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود
    تا روز ششم انجام دادم بازی رو اما به طرز خیلی عجیبی روز هفتم فراموش کردم انجام بدم.
    امروز روز دوم انجام شد.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

6 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت همگی بخیر خسته نباشید
    من حدود 125 روز هست که این بازی رو بدون وقفه و با رعایت کامل قوانین انجام میدم تجربه های بدست آوردم که تمایل دارم اون ها رو با شما به اشتراک بگذارم.
    در ابتدا تصور میکردم به عنوان مثال اگه یک ساعت مچی خریدم دیگه نباید ساعت بخرم چون دیروز خریدم. اما کم کم وقتی مجبور به فکر کردن درمورد خرج این پول شدم ذهنم شروع به باز شدن کرد و کم کم موانع ذهنی من برطرف شدن و متوجه شدم میتونم یک کمد لوکس داشته باشم که کلکسیونی از ساعت های گران قیمت و ارزشمند رو توش جمع اوری کنم و هر بار از یکی از این ساعت ها استفاده کنم. در ادامه وقتی هر روز میزان پول واریزی و خرید هامو توی دفترم مینوشتم ذهن من به این باور رسید که دنیا پر از نعمت و ثروت هست. تازه متوجه شدم چقدر نعمت های دنیا رو محدود میدیدم و چقدر ذهن فقیری داشتم. الان نسبت به قبل بهتر شدم و باز هم ادامه میدم متوجه شدم انتهایی نه در نعمت ها و ثروت ها هست و نه در ذهن.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Terminator عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    خیلی عالیه
    بخصوص وقتی کلکسیون ساعت و لباس و کیف و ... رو تصور می کنی که توی یه کلازت روم منظم چیده شدن.
    شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Terminator نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی بخیر خسته نباشید
    من حدود 125 روز هست که این بازی رو بدون وقفه و با رعایت کامل قوانین انجام میدم تجربه های بدست آوردم که تمایل دارم اون ها رو با شما به اشتراک بگذارم.
    در ابتدا تصور میکردم به عنوان مثال اگه یک ساعت مچی خریدم دیگه نباید ساعت بخرم چون دیروز خریدم. اما کم کم وقتی مجبور به فکر کردن درمورد خرج این پول شدم ذهنم شروع به باز شدن کرد و کم کم موانع ذهنی من برطرف شدن و متوجه شدم میتونم یک کمد لوکس داشته باشم که کلکسیونی از ساعت های گران قیمت و ارزشمند رو توش جمع اوری کنم و هر بار از یکی از این ساعت ها استفاده کنم. در ادامه وقتی هر روز میزان پول واریزی و خرید هامو توی دفترم مینوشتم ذهن من به این باور رسید که دنیا پر از نعمت و ثروت هست. تازه متوجه شدم چقدر نعمت های دنیا رو محدود میدیدم و چقدر ذهن فقیری داشتم. الان نسبت به قبل بهتر شدم و باز هم ادامه میدم متوجه شدم انتهایی نه در نعمت ها و ثروت ها هست و نه در ذهن.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,060 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به دوستان خوبم
    من روز 43 بازی هستم و ذهنم تا بحال مقاومت خاصی نداشته
    من هر بار که چند دقیقه روی بازی زوم میشم ابر خواسته هاست که بارون میشه سرم و من برای اینکه فراموشم نشن اونها رو یکجا یادداشت میکنم و من باید هر روز اونها رو اولویت بندی کنم(بیشتر از اینکه بازی وقتم رو بگیره روزی نیم ساعت یا بیشتر مشغول اینم که هر روز خواسته های جدیدم رو بنویسم و اونها رو با اولویت بندی احساسی خودم چینش کنم تا اینکه بخوام خواسته جدیدی پیدا کنم)
    هر لحظه که خواسته جدیدی داشته باشم اونو یادداشت میکنم و باز یه جای لیست اولویتهام قرارش میدم
    سوالم اولم: اینطور که من بازی رو پیش میبرم درسته؟ (مثلا همین الان ممکنه 14روز آینده م پر باشه و این اتفاق هر روز میفته)

پینوشت1: به هیچ عنوان روزهای بعدی رو جلوتر انجام نمیدم و هر روز توی لیست انجام شده ها فقط یک خواسته رو یادداشت میکنم
    پینوشت2: هر بار برای اینکه قیمت ها رو به روز داشته باشم و مناسبترین رو انتخاب کنم به چندین فروشگاه اینترنتی سر میزنم که قیمت رو داشته باشم
    پیشتر از راهنماییتون سپاسگزارم
    ویرایش توسط Piri-hastam : 05-06-2022 در ساعت 06:42
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع