صفحه 352 از 441 نخستنخست ... 252302342350351352353354362402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,511 به 3,520 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

ali1051 آواتار ها
    247 بار در 55 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر همه دوستان و همراهان
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید که بهترین و امنترین راه خرید تتر به چه صورت است؟ چه صرافی یا بروکری امن است؟
    من هنوز در حال اموزش هستم و به ترید ریل نرسیدم اما مبلغی پول هست که میخواهم بخاطر جلوگیری از کاهش ارزش ان تتر بخرم.
    اساتید عزیزم لطفا راهنمایی بفرمایید
    از همه شما عزیزان که چه با مطالعه مطالب و تمرینات شما و چه از طریق تصحیح یا تایید تمرینات من باعث پیشرفت اموزش و اطلاعات من میشوید قدردانی میکنم.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از ali1051 عزیز تشکر کرده اند:

Hamed4180 آواتار ها
    1,671 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1051 نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان و همراهان
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید که بهترین و امنترین راه خرید تتر به چه صورت است؟ چه صرافی یا بروکری امن است؟
    من هنوز در حال اموزش هستم و به ترید ریل نرسیدم اما مبلغی پول هست که میخواهم بخاطر جلوگیری از کاهش ارزش ان تتر بخرم.
    اساتید عزیزم لطفا راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست من
    پیشنهاد میدم از والکس یا نوبیتکس استفاده کنید. من سالهاس با اینا کار میکنم و برداشت های بالای 40000 دلار هم انجام دادم ازشون.
    موفق باشید
    شکر

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hamed4180 عزیز تشکر کرده اند:

ali1051 آواتار ها
    247 بار در 55 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاس حامد جان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed4180 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    پیشنهاد میدم از والکس یا نوبیتکس استفاده کنید. من سالهاس با اینا کار میکنم و برداشت های بالای 40000 دلار هم انجام دادم ازشون.
    موفق باشید
    از همه شما عزیزان که چه با مطالعه مطالب و تمرینات شما و چه از طریق تصحیح یا تایید تمرینات من باعث پیشرفت اموزش و اطلاعات من میشوید قدردانی میکنم.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از ali1051 عزیز تشکر کرده اند:

m_khosravirad آواتار ها
    306 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    از شما عزیزان کسی هست که حساب swapfree باز کرده باشه ، من برام مهم هست که حساب swap نداشته باشه و میخواستم بدونم کسی تجربه ای در این زمینه داره چه به لحاظ انتخاب بروکر و چه به لحاظ انتخاب نوع تریدر بودن ( هفتگی یا روزانه ) بودن
    بروکر ارانته حساب ctrader هم داره آیا از نظر دوستان و بزرگترها این انجمن معتبر؟
    ویرایش توسط m_khosravirad : 05-06-2023 در ساعت 18:14 دلیل: اشتباه تایپی

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از m_khosravirad عزیز تشکر کرده اند:

77 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بچه ها بهترین روش شارژ حساب ازطریق رمز ارز کدومه؟کمترین کمیسیون داشته باشه.من میخوام ده دلار حسابموشارژ کنم برا تست باچی شارژکنم بهتره وکمیسیونش چقد میشه وچقد اضافه تر باید بخاطر کمیسیون انتقال تو کیف پولم باشه ممنون.من نظر خودم تترtrc20هست،باز اگه دوستان نظری دارن بگن ممنون

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از blacktiger عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط blacktiger نمایش پست ها
    سلام بچه ها بهترین روش شارژ حساب ازطریق رمز ارز کدومه؟کمترین کمیسیون داشته باشه.من میخوام ده دلار حسابموشارژ کنم برا تست باچی شارژکنم بهتره وکمیسیونش چقد میشه وچقد اضافه تر باید بخاطر کمیسیون انتقال تو کیف پولم باشه ممنون.من نظر خودم تترtrc20هست،باز اگه دوستان نظری دارن بگن ممنون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد شارژ حساب، بستگی به بروکرتون داره که کدوم رمزارزها رو پشتیبانی میکنه، اما قاعدتا اکثرا رمزارزهایی که شناخته شده تر هستند رو قبول میکنند، بهترین گزینه به نظرم همین تتر هستش، هم کمیسیون کمی داره و درد سر بالا و پایین شدن قیمت رو نداره و یه قیمت واحد و ثابتی داره، کمیسیون تتر هم معمولا همون یک درصد هستش، مثلا اگثر میخوایید حسابتون رو ده دلار شارژ کنید، توصیه میشه یازده دلار بزنید، که خدایی نکرده به مشکلی بر نخورید، میتونید از طریق صرافی نوبیتکس به کیف پولتون در بروکر مبلغ رو انتقال بدید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_khosravirad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    از شما عزیزان کسی هست که حساب swapfree باز کرده باشه ، من برام مهم هست که حساب swap نداشته باشه و میخواستم بدونم کسی تجربه ای در این زمینه داره چه به لحاظ انتخاب بروکر و چه به لحاظ انتخاب نوع تریدر بودن ( هفتگی یا روزانه ) بودن
    بروکر ارانته حساب ctrader هم داره آیا از نظر دوستان و بزرگترها این انجمن معتبر؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اکثر حساب هایی که تحت عنوان "حساب اسلامی" ارائه میشن، سواپ ندارن، اما بروکر سواپ رو به طریق دیگه ای از شما کم میکنه، ولی خب تحت عناوین دیگه، توصیه میکنم در ابتدا معامله ای نداشته باشید که مجبور بشید شب تا صبح باز نگهش دارید، اینجوری میتونن یه مقدار ریسک بالاتری داشته باشن، هم به دلیل موضوع سواپ و اسپرد، و هم به دلیل گپ هایی که در مارکت ایجاد میشه، به عنوان مثال، ممکنه شما یه ترید روی طلا داشته باشید، درست مثل چند روز پیش که طلا در سشن سیدنی، یه کندل 400 پیپی زد در تایم فریم یک دقیقه!
    توصیه میکنم برای شروع معاملاتتون رو حتی المقدور قبل از بسته شدن روز ببندید، که ذهنتون درگیر هیچکدوم از این مسائل نباشه، در مورد بروکر ارانته هم، بله بروکر ارانته جزء بروکرهای خوبی محسوب میشه که به ایرانی ها خدمات میده، میتونم بگم جزء پنج تا بروکر برتری هست که با ما ایرانی ها کار میکنه، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Ha Khani آواتار ها
    2,198 بار در 674 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ali نمایش پست ها
    سلام
    بروکر روبو الان چند ماهه که دیگه به ایرانی های ساکن ایران خدمات نمیده و عضو جدید از ایران رو نمیپذیره
    فقط کسانی که از قبل احراز هویت کرده بودند وحساب لایو داشتن هنوز میتونن با روبو کار کنن
    و تمام حساب های دیگه حتی حساب های دمو بسته شدن
    ممنون از پاسخ شما
    بروکر خاصی از طرف استاد به عنوان جایگزین معرفی شده؟
    خود شما با توجه به شرایط ما بروکری پیشنهاد میکنید؟
    ...If U never TRY, U will never know

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ha Khani عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,531 بار در 431 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.forex نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بهترین کیف پول برای نگهداری ارزهای دیجتالی چی هست من مقداری تتر بخرم و در ان نگهداری کنم بعد به بروکرم انتقال بدم یا اینکه داخلش پس انداز داشته باشم
    سلام وقتتون بخیر
    بهترین کار برای نگهداری تتر و هر ارز دیگه ای استفاده از کیف سخت افزاری هست که فکر کنم معروفترین و بهترین مارکش لجر هست که دور و بر ۱۰ تومن قیمتشه
    برای جایگزینش هم کیف پول تراست ولت میتونه گزینه خوبی باشه
    ولی در کل توصیه شده ارز در کیف پول دیجیتالی نگهداری نشه و در سخت افزار جاش امن تره

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

davood60 آواتار ها
    3,531 بار در 431 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.forex نمایش پست ها
    سلام من تراست والت استفاده کردم 80 دلار توش داشتم یک روز البته به مدت طولانی امدم نگاه کردم دیدم صفره اصلا نفهمیدم چه جوری کش رفتند
    حتما از این آدرس کنترکت ها که تو کانالها تبلیغ میکنن زدین و یا هک کردنتون و یا اون ارزی که خریدین فیک بوده و ارزشش صفر شده
    تراست ولت جزو امن ترین کیف هاست به شرطی که کنترکت نزنین و از نو یک کیف جدید بسازین

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع