صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 225

موضوع: شاخص دلار ... Dxy

1,194 بار در 318 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekzadeeh نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام ....

اخبار امروز ...
    ساعت 17
    دلار آمریکا
    شاخص بیمه شدگان بیکار....
    شاخص بهای مصرف کننده خالص - Core CPI (سالانه) (دسامبر)....
    شاخص بهای مصرف کننده خالص - Core CPI (ماهانه) (دسامبر)....
    شاخص بهای مصرف کننده - CPI (ماهانه) (دسامبر)...
    شاخص بهای مصرف کننده - CPI (سالانه) (دسامبر)

شاخص .....
    همچنان داخل باکس رنج هست ... و هیچ تاثیری بر روی تصمیم گیری برای تعیین مسیر نداره ...
    منتظر داده هستیم .... و بعد از داده نگاهی به روند مارکت خواهیم انداخت ....
    اصل ... های و لو هایی هست که وجود داره .... و میشکنه .... تلاش کنیم در سال 2024 به سطوح استاتیک اهمیت بدهیم .... و منتظر استیتمنت داینامیک کارها باشیم ... !!! کسانی که فقط از فروش اطلاعات پول رسیدند ... وقتش رسیده ..... به همه نشون بدهند که آیا از این اطلاعات که میفروسند ... خودشون هم به پول رسیدند ....

فایل پیوست 581479

همه داده ها به نفع دلار بود ..... هنوز از باکس خودش خارج نشده ... صبور باشید .... امسال سال فوق العاده هست برای معامله گری .... مراقب سرمایه های خودتون باشید ...

There is no such thing as a perfect trader.

We are all lifelong learners.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام ...

اولین هفته کاری سال میلادی تمام شد .... و روز جمعه داده های اقتثادی که مهمترین داده nfp بود منتشر شد ....
    متاسفانه فضای مجازی و عزیزان استاد نما ..... یه حرف هایی به زبان میارن که ادم بعضی وقت ها خجالت میکشه .... از عنوان کردن اینکه ما هم در بازارهای مالی فعالیت میکنیم ....
    استاپ فیشینگ ... بازار اومد استاپ من رو زد .... بازی دادن قیمت و این اراجیفی که مخصوصا بعد از داده nfp وایرال شد ....
    داستان از این قرار بود ....داده های گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا از پیش بینی قبلی بالاتر بود .... و این داده بالاتر باعث رشد دلار شد .... بعد از منتشر شدن جزِیات داده مشخص شد که تعداد شغل های تمام وقت 1.5 میلیون کمتر از از ماه قبل که میشه پایین ترین سطح از فوریه 2023 و تعداد شغل های نیمه وقت و چند شغله به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده اند ..... این یعنی اوضاع بازار کار ایالات متحده خوب نیست و مارکت به این جزییات داده ها واکنش نشان داد و شاخص دلار ریزش کرد ....
    کل داستان از این قرار بود ....
    در کل هیچ تغییری در بازار رخ نداد فقط و فقط یه سری از عزیزان حساب های خودشون رو از دست دادند .... یا متحمل ضرر های سنگینی شدند ... اصولا اکثر معامله گران روزهایی مثل دیروز را سعی میکنند رفتار مارکت را تماشا و برای هفته پیش رو پلن های معاملاتی خودشون رو برنامه ریزی بکنند ....

با هم نگاهی به شاخص دلار و طلا میاندازیم ....
    در مورد جفت ارز ها .... هیچ نطری نمیتونم داشته باشم فعلا و منتظر هستم تا هفته آینده حرکت مارکت رو ببینم ...

شاخص دلار ....
    برای تصمیم گیری در مورد فروش شاخص دلار همچنان نیاز دارم در نواحی 103 تا 103.5 ضعف روند و تشکیل الگوی برگشتی را ببینم .... و شاخص را تا زیر ناحیه 100.5 تا حدود نواحی 99.5 که همان کف قبلی هست فروشنده باشم .... مگر اینکه شاخص سقف 104.26 را شکسته و کندل 4 ساعته بالای این ناحیه کلوز بدهد .... در این حالت میتونیم در برگشت ها به فکر خرید دلار باشیم ...

فایل پیوست 579967

طلا ....
    رفتار این فلز گرانبها با توجه به 2 جنگ مهم در جهان و شایعات پایین آمدن نرخ بهره ....به نسبت سال قبل جداب تر شده .... دیروز عصر من در حال تماشای چارت طلا در تایم 1 دقیهق بودم و هر کندل 1 دقیقه بالای 1 دلار حرکت میکرد .... جالب بود ... در کل طلا .... در کل طلا رفت و ath زد .... Ath: All time high و اصولا بعد از زده شدن بیشتر معامله گران به فکر فروش هستند ... اما امسال از اون سال ها نیست .... در کل حدود نواحی 2065 .... دنبال دلیل برای فروش هستم ... استاپش 15 دلار هست .... و میتونه قیمت در حرکت اول تا 2020 و حرکت دوم تا 2000 هم بیاد ....
    البته این ها همشون تحلیل هستند و در یک پست عرض کردم ... یک معامله گر با یک پوزیشن پولدار نمیشود ... بلکه مجموع معاملات هستند که شما را سود ده میکنند ... مراقب سرمایه هاتون باشید ... من و شما بالانسمون به چاه نفت وصل نیست و باید مراقب سرمایه هامون باشیم ...معامله میکنیم ... که سود کنیم ... نه زیان ...

فایل پیوست 579972

آخر هفته ای زیبا ..... برای همه هموطنان و عزیزانی که به حرفه معامله گری علاقه مند هستند را آرزو دارم ....
    طلا ....

همچنان در تایم 4 ساعته و 1 ساعته در حال زدن سقف و کف های پایین تر هست ...
    مساله ای که مهم هست اینه که اگر این محدوده رو از دست بده .... ما طلا رو زیر 2000 $ خواهیم داشت ....
    و منطقی هم به نظر میرسه ... طلا تاطه بالاترین قیمت خودش رو به ثبت رسونده و انتظاری جز ریزش و ارزون شدن برای مشتری پیدا کردن ازش نداریم ... مگر اینکه به صورت فیزیکی خرید بشه ....
    فعلا بازار همچنان گنگ هست برای معامله گران و سمت و سوی خاصی نگرفته است ....
    فردا ساعت 10:30 تولید ناخالص داخلی - gdp (ماهانه) (نوامبر) پوند و شاخص بهای تولید کننده - ppi (ماهانه) (دسامبر) برای دلار رو داریم ....
    نگاهی به چارت gbp هم میکنیم ...

Gbpusd

xauusd

EURUSD
    انتظار بازگشت به باکس و پیدا کردن نشانه ای برای فروش یورو برای بلند مدت هستم...

پوند هم همین شرایط رو داره ... اما مقداری واگرایی در رفتار پ.ند میبینم ... کلا جفت ارزها یکم تحلیلشون سخت شده این روزها ...

موفق باشید و یادتون نره ... مارکت در تایم 4 ساعته و روزانه در طول سال 3-4 بار روند عوض میکنه ... اما در تایم 1و5 دقثیقه در طول روز چندین بار ... اومدیم معامله کنیم که پول بدست بیاریم ... نه از دست بدیم ... مارکت رو درست نگاه کنید ... تایم روزانه و 4 ساعته و برای خودتون دلایل قانع کننده برای خرید یا فروش داشته باشید ...( وقتی طلا میره و های بالاتر میزنه .... دلیلی نداره که بره های بالاتری هم بزنه ... پس دنبال فروش طلا هستم ... )
    ویرایش توسط malekzadeeh : 01-17-2024 در ساعت 22:15

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    12/1

عرض ادب .....
    امروز فقط یه خبر مهم .... Ppi رو داریم برای شاخص دلار ....
    همونطوری که میدونید ... اصولا ماه ژانویه این مدلی هست .... تنها چارتی که روند داشت .... میشد گفت زوند طلا بود که رفت داخل رنج ....

امیدوارم ... هر چه سریعتر .... شاخص دلار مسیر خودش رو حرکت بکنه و شاهد روند در مارکت و معاملات باشیم ....
    یه جمله ای هست .... میگه .... ما معامله گر ها 1-2 سالی طول میکشه تا یاد بگیریم ترید کنیم .... بعد تا آخر عمرمون باید یاد بگیریم که هر جایی ترید نکنیم ...

طلا

شاخص

امیدوارم هفته خوبی رو سپری کرده باشید .... در ضمن در نظر داشته باشید ... رنج شدن طلا یکم به تحولات ژئوپلیتیک هم ربط داره ....

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    طلا ....

همچنان در تایم 4 ساعته و 1 ساعته در حال زدن سقف و کف های پایین تر هست ...
    مساله ای که مهم هست اینه که اگر این محدوده رو از دست بده .... ما طلا رو زیر 2000 $ خواهیم داشت ....
    و منطقی هم به نظر میرسه ... طلا تاطه بالاترین قیمت خودش رو به ثبت رسونده و انتظاری جز ریزش و ارزون شدن برای مشتری پیدا کردن ازش نداریم ... مگر اینکه به صورت فیزیکی خرید بشه ....
    فعلا بازار همچنان گنگ هست برای معامله گران و سمت و سوی خاصی نگرفته است ....
    فردا ساعت 10:30 تولید ناخالص داخلی - gdp (ماهانه) (نوامبر) پوند و شاخص بهای تولید کننده - ppi (ماهانه) (دسامبر) برای دلار رو داریم ....
    نگاهی به چارت gbp هم میکنیم ...

Gbpusd

xauusd
    عرض ادب ...
    طلا به تحلیلمون احترام گداشت .... نشان از فروش سنگین طلا .... البته در تایم روزانه همچنان طلا بای هست ... باید منتظر واکنش به محدوده ها باشیم ..

شاخص :
    تایم روزانه بای 4 ساعته سل ... ساعتی و 15 دقیقه بای .... بایت این ... همچنان نظاره گر مارکت هستیم ....

این هفته جلسه
    WEF Annual Meetings هست ... و امیدوار هستیم همچنان که شاخص سمت و سویی رو بگیرد تا بتوانیم .... معامله کنیم

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آپدیت طلا

ناحیه خیلی مهمی هست برای طلا ....

در این نواحی بیشتر دنبال دلیل برای فروش هستم .... تا خرید .... البته اگر قیمت 2066 رو را بشکند و تثبیت بدهد .... گزینه فروش از بین میرود ....
    وقتی قیمت 2066 رو بشکند گزینه فروش از بین میرود یعنی به هر دلیل قصد ورود به معامله را داشته باشیم ... خروج ما از معامله این عدد میتونه باشه .... البته امروز که روز جمعه است و نمیشه ورود کرد ... اما در کل این ناحیه ... برای طلا خیلی مهم هست و پر از نقدینگی است ....

شاخص ..
    بر اساس قوانین .... قیمت تا 70 % موج قبلی اصلاح کرده و اصلاحش تمام شده ... اما از آنجایی که قیمت در تایم روزانه هم در روند صعودی تا 70 % خودش را اصلاح کرده و اصلاحش تموم شده .... نمیشه درست تصمیم گرفت .... چیزی که در چارت مشاهده میکنیم ... دو منطقه مهم هست .... و بر اساس رفتار قیمت به این مناطق .... میشه آینده بازار رو تحلیل کرد .... فعلا نظاره گر هستیم .... و هیچ معامله رو روی جفت ارزها نمیشه انجام داد ... ( منظور من معامله بلند مدت هست و روند و ترند اصلی مارکت )

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شاخص ... طلا .... یورو ... پوند ....

عرض ادب ... خدمت دوستان تریدر ....

هفته ای که در پیش رو داریم ... میتونه هفته پر تریدی برای همه باشه ....
    بر اساس قوانین در این مناطق دنبال ضعف روتد و مومنتوم مارکت میگردیم ... و 100 البته رجکت شاخص از نواحی مشخص شده .....
    شاید ترند مارکت از اینجا شروع بشه ... شاید هم همین نواحی دوباره شروع به رنج زدن و ادیت کردن بکنه ....
    البته همچنان طلا پر تریدر تر و پر نوسان تر از جفت ارزها هست .....
    اتفاقات خلیج عدن باعث ضعف در جفت ارزهای کالا محور همانند دلار نیوزلند و دلار استرالیا شده است ..... البته دلار نیوزلند از رفتار تکنیکالی خارج شده .... مومنتوم دلار استرالیا خیلی زیاد هست ....

شاخص
    انتظار برگشت به 102.5 ندارم ... چون اونجا برای خودش سقف و کف درست کرده ... البته اگر به این ناحیه برسه .... سناریو صعود دلار کلا عوض میشه ...

طلا :
    به منطقه که مشخص کرده بودیم احترام گداشت و ریزش کرد ... البته میتونه به راحتی تا میانه های این منطقه نفود کنه ... بر اساس سقف و کف 4 ساعته ... همچنان در روند نزولی طلا در تایم 1 ساعته هستیم ...

همچنین سناریویی رو برای یورو و پوند محتمل هستم .... البته باید قیمت به این نواحی برسه ... الگوهای برگشتی شکل بگیره و رفتار مارکت را در هفته آینده بررسی کنیم .... اصولا وقتی قیمت در یک ناحیه رنج میزنه و از باکس خارج میشه برای برداشت نقدینگی دوباره وارد باکس میشه ... منطقه مهمی هست و ارزش 1 % ریسک کردن رو به نظر من داره ....

آخر هفته خوبی رو داشته باشید ....

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بررسی اخبار اقتصادی .... این هفته .. 22 ژانویه تا 26 ژانویه

این هفته بیشتر بازار به سمت PMI آمریکا و همچنین اتفاقاتی که در خاورمیانه میافتد مارکت توجه خواهد کرد ....تعیین نرخ بهره منطقه یورو و دلار کانادا .....
    هفته خیلی خوبی میتونه باشه .... به شرط اینکه از قوانین خارج نشیم ...
    قوانین : ما حق نداریم در یک معامله بیشتر از 0.5% یا 1 % بالانس خودمون رو درگیر معامله کنیم .... نتونستی مارکت رو پیش بینی بکنی ... اصلا ایرادی نداره تونستی 1 -2 % بالانست سود کنی ..... تمام ... ایول عالی بودی ... بقیش برای فردا شما نمیتونی همه حرکت های مارکت رو بگیری
    و در روند مارکت ترید کن و حد ضرر مناسب برای خودت تعیین کن ....سقف و کف های خودت رو در تایم روزانه و 4 ساعته پیدا کن و ببین اصلا میارزه وارد معامله بشی یا نه .... و در آخر مراقب سشن لندن تو این هفته باشید ... هیشکی از انگلیسی ها سودی نبرده .... اونها حیله گر هستند و کارشون بازی دادن قیمت هست ....

برای دیدن سشن ها میتونید در تریدینگ ویو از اندیکاتور Session On Chart استفاده کنید و در پایان .... 15 دقیقه اول سشن ورود نکنید ....

میریم سراغ چارت هایی که قابلیت ترید دارند .... اول از همه شاخص دلار

بینید .... در تایم 4 ساعته ... این کندل حجم و این محدوده برای من در شاخص مهم هست و منتظر واکنش قیمت به این محدوده خواهم بود .... رفتار شاخص رو اگر دقت بکنید .... یک منطقه ای رو رد میکنه .... وارد رنج میشه و رنج رو میشکنه و میره ... شاید نتونیم بگیریم ... اما میتونیم منتظر برگشت شاخص به رنج و مشاهده ضعف روند و نشانه های برگشت باشیم .... به کرات در این چند ماه شاخص این رفتار رو از خودش نشون داده

انتظاری که من دارم ....این هست که قیمت بیاد تو رنج و به سمت بالا حرکت بکنه .... چون شاخص من در تایم روزانه بای هست ...(این صرفا یک تحلیل است )

طلا :
    وقتی در مورد یک فلر گرانقیمت صحبت میکنیم ... باید تمامی جوانب را در نظر بگیریم ... ز حرکت شاخص دلار گرفته تا دریگیری های منطقه ای و جنگ هایی که در جهان اتفاق افتاده و یا میتواند بیفتد و قیمت نفت ....
    کلا از زمانی که طلا در تابستان به قیمت 1810 رسید ... موج صعودی خودش رو در تایم هفتگی و روزانه حفط کرده و ریز موئج های 1 ساعته و 4 ساعته هستند که خرید و فروش های خرده فروش ها رو نشون میدهند ...
    کاری که یک معامله گر باید انجام بده این هست ... مناطق مهم قیمتی خودش رو روی چارت در بیاره و منتظر رسیدن قیمت به این مناطق برسه .... مثلا ....در چارت طلا اگر قیمت بتواند خودش را به نواحی 2054 تا 2060 برساند .... من 1 % از بالانس خودم را ریسک میکنم که از دست بدهم که وارد موقعیت فروش طلا بشوم .... نقطه خروج من کجا خواهد بود ... 2090 ....شاید با خودتون بگید که حد ضرر خیلی زیاد هست و ..... ما حد ضرر میزاریم که نخوره .... وگرنه اصلا ورود نمیکنم ... بذهکار مارکت نیستیم که پولمون رو اینجا از دست بدهیم ... اگر همچین دهنیتس به مارکت بتونید پیدا بکنید ... میتونید معاملات خوبی رو داشته باشید ...

یورو و پوند .... تقریبا هر دو در شرایط یکسانی قرار گرفته اند .... ( بلند مدت ) چون از باکس رنج خودش خارج شده ... منتظر واکنش یورو و پوند در برگشت به باکس رنج هستم و نشانه های ضعف روند و موممنوم و عوامل فاندامنتال ... برای تصمیم گیری ....

در مورد دلار کانادا هیچ نظری ندارم ...

امیدوارم هفته معاملاتی عالی رو همه هموطن های عزیزم داشته باشند ... ولت هایتون پر از پول و سلامتی و شادابی در زندگیتون همیشه باشه ...

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سه شنبه 22ژانویه

عرض ادب خدمت تمامی تریدرها

اصولا وقتی معامله گری رو آغاز میکنید .... به شما توصیه میشود که روی جفت ارزهای اصلی ...همانند eurusd...nzdusd..gbpusd جفت ارزهایی که یک طرفشون دلار آمریکا هست معامله بکنید و به سمت فلزان و جفت ارزهای فرعی نروید ... متاسفانه بعضی از معامله گر ها به این مساله توجه نمیکنند و در همان آغاز کار دچار ضررهای سنگین میشوند ....
    ین ژاپن ... یکی از ارزهایی است که معامله کردن روی این جفت ارز سختی های خودش رو داره .... اولین ایرادی که داره این هست که شما نمیتونید معاملات بلند مدت روی ین ژاپن داشته باشید ... چون سواپ سنگینی داره و بعضی وقت ها احتمالا سواپ و کمسیون شما از سود شما هم بیشتر بشه .... و دومین مساله این هست که شما بخوایید ین ژاپن رو خارج از دلار آمریکا معامله کنید ... این دیگه غلط اندر غلط هست مثلا معامله کردن روی جفت ارز EurJPY... باید عرض کنم که نوسان این جفت ارز از طلا هم گاهی اوقات بیشتر هست از همه بدتر این که بعضی از عزیزان با دیدن نوسان بالا فکر میکنند که سود خواهند کرد ... نخیر از این خبرها هم نیست ... اگر 1 % تحلیل شما اشتباه از آب در بیاید و حد ضرر نداشته باشید .... باید عرض بکنم که بالانستون رو از دست خواهسد داد ... پس اگر روی ین ژاپن معامله میکنید ... اولا توصیه میکنم انجام ندهید ... اگر هم انجام میدهید .. حتما از حد ضرر استفاده کنید و از مارتینگل کردن پرهیز بکنید ...

فردا ساعت 6:30 صبح .... اخبار برای ین ژاپن داریم ...
    بیانیه سیاست های پولی بانک مرکزی ژاپن...تعیین نرخ بهره بانک مرکزی ژاپن....گزارش بانک مرکزی ژاپن از چشم انداز اقتصادی (سالانه)...شاخص خالص بهای مصرف کننده (سالانه)...کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی ژاپن

چارت ین به دلار هم نمیارم چون اصلا نگاه هم نمیکنم ... چه کاریه بخوام برم ین ژاپن رو معامله بکنم .... این همه چارت .... و به شما هم توصیه میکنم اگر روی ین ژاپن معامله میکنید .... این هفته مراقب باشید ...
    تنها خبر مهم فردا همین هست ...
    ساعت 5 دلار کانادا ...
    شاخص بهای خانه های نوساز (ماهانه) (دسامبر) و ساعت 9:30 شب هم حراج اوراق با سررسید 2 سال
    اصولا هنگام اعلان اوراق قرضه طلا میتونه حرکت های رفت و برگشتی داشته باشه ... اگر فردا روی طلا هم معامله ای باز کردید .... سعی بکنید تا 9:30 شب ریسک فری بکنید ...
    طلا همچنان در روند نزولی هست و کلوز کندل روزانه طلا امروز خیلی مهم هست ... فردا سعی میکنم آپدیت بهتری از طلا خدمتتون ارایه بدم ..

ایام به کام شما عزیزان ....و آرزوی سلامتی
    ویرایش توسط malekzadeeh : 01-22-2024 در ساعت 22:45

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شاخص ... طلا .... یورو ... پوند ....

عرض ادب ... خدمت دوستان تریدر ....

هفته ای که در پیش رو داریم ... میتونه هفته پر تریدی برای همه باشه ....
    بر اساس قوانین در این مناطق دنبال ضعف روتد و مومنتوم مارکت میگردیم ... و 100 البته رجکت شاخص از نواحی مشخص شده .....
    شاید ترند مارکت از اینجا شروع بشه ... شاید هم همین نواحی دوباره شروع به رنج زدن و ادیت کردن بکنه ....
    البته همچنان طلا پر تریدر تر و پر نوسان تر از جفت ارزها هست .....
    اتفاقات خلیج عدن باعث ضعف در جفت ارزهای کالا محور همانند دلار نیوزلند و دلار استرالیا شده است ..... البته دلار نیوزلند از رفتار تکنیکالی خارج شده .... مومنتوم دلار استرالیا خیلی زیاد هست ....

شاخص
    انتظار برگشت به 102.5 ندارم ... چون اونجا برای خودش سقف و کف درست کرده ... البته اگر به این ناحیه برسه .... سناریو صعود دلار کلا عوض میشه ...

طلا :
    به منطقه که مشخص کرده بودیم احترام گداشت و ریزش کرد ... البته میتونه به راحتی تا میانه های این منطقه نفود کنه ... بر اساس سقف و کف 4 ساعته ... همچنان در روند نزولی طلا در تایم 1 ساعته هستیم ...

همچنین سناریویی رو برای یورو و پوند محتمل هستم .... البته باید قیمت به این نواحی برسه ... الگوهای برگشتی شکل بگیره و رفتار مارکت را در هفته آینده بررسی کنیم .... اصولا وقتی قیمت در یک ناحیه رنج میزنه و از باکس خارج میشه برای برداشت نقدینگی دوباره وارد باکس میشه ... منطقه مهمی هست و ارزش 1 % ریسک کردن رو به نظر من داره ....

آخر هفته خوبی رو داشته باشید ....
    عرض ادب و احترام .... در مورد شاخص ... مناطقی که شاخص میتونست برگرده رو براتون مشخص کرده بودم ... از هر دو ناحیه شاخص حمایت شد ... اما همچنان سناریو صعودی برای ما تکمیل نشده ... اما من به شخصه .... بیشتر اعتقاد به صعود شاخص دارم تا نزول ...شاخص دلار برای من تایم 4 ساعته کندل خوب نبنده .... همچنان واضح نیست .... و باید های 4 ساعته رو بشکنه ... بالای اون کندل ببنده ... تا شاخص من دوباره در تایم 4 ساعته بای بشه .... در این شرایط .... میتونم برای 3 ماه اول سال برنامه داشته باشم ..

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هرض ادب و احترام ...

متاسفانه چون این پست مورد توجه کاربران سایت و اکادمی قرار نگرفت .. و از آنجایی که من برای نوشتن هر پست زمان میگدارم و ارزشمند ترین دارایی هر انسان زمان اون شخص هست ...
    از امروز دیگه این بخش آپددیت نمیشود ...

ممنون از همراهی و تشکر از اقای دهقان که این فرصت رو به من دادن ... تا در این قسمت فعالیت داشته باشم ...

آرزوی موفقیت برای تمامی اعضای آکادمی
    @amino

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)