صفحه 153 از 674 نخستنخست ... 53103143151152153154155163203253653 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,521 به 1,530 از 6732

موضوع: بازی فراوانی

Ehsan007 آواتار ها
    670 بار در 57 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من دیروز تازه شروع کردم این بازی رو با ۱۰۰۰ یورو و امروز که به دو هزار رسید دیگه ۸تا چیز مختلف از آمازون گرفتم و فقط بالاترین قیمتا رو نگا میکنم :d
    یکم دیگه فقط نوبت برندای لوکس و البته سفر که خیلی دوس دارم

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan007 عزیز تشکر کرده اند:

1,141 بار در 333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 163 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaraa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بازی فراوانی را چندبار شروع کردم ولی نهایت ۱۰ روز ادامه میدادم. ولی چند وقت پیش تصمیم جدی گرفتم که هر روز انجام بدم ، و خدا را شکر تا ۱۰۷ روز ادامه دادم و لذت بخش بود ، چون هر روز با توجه به مبلغی که داشتم با خوشحالی خرید میکردم و حس خوبی داشتم ، تو نرم افزار دیجی کالا و ترب و بقیه میگشتم و دقیقا قیمت و عکس کالایی که میخواستم خرید کنم را میگرفتم و همراه با قیمت ، عکس را هم داخل گوشیم تو سندنگار ذخیره میکردم و حس خوبی داشتم ، تا اینکه حدود ۲۰ روز پیش دیگه بازی را کنار گذاشتم و انگاری خسته شدم ، بازی را یادم نرفت ، خودم کنار گذاشتم و یه جورایی خسته شدم، دلیلش را نمیدونم که چی مانع شد ولی ته دلم واسه خریدهای روزانه که هر شب تو سایت و دیجی کالا و ... تنگ شده ، هر روز یادم هست و فراموش نکردم.
    نمیدونم چرا دلم نخواست که ادامه بدم و خسته شدم که انگاری فقط یک سرگرمی هست ، من که پولم ندارم چرا الکی وقتم را هدر میدم؟ واقعا نمیدونم چرا ادامه ندادم ، با اینکه هر روز یادم هست.
    چند تا عکس از خریدهام میزارم که هر روز با وسواس و دقت بالا خرید میکردم ، که شاید بعضی وقتها ۲ یا ۳ ساعت طول میکشید تا یک چیزی را انتخاب کنم و بعضی وقتها دیگه ذهنم نمیدونست که چیکار کنم واسه همین خسته شدم.
    خیلی دوست دارم دوباره شروع کنم ولی نمیدونم چرا ؟؟؟

فایل پیوست 228455 / فایل پیوست 228456
    فایل پیوست 228457 / فایل پیوست 228458
    فایل پیوست 228459 / فایل پیوست 228460
    فایل پیوست 228461 / فایل پیوست 228462
    فایل پیوست 228463 / فایل پیوست 228464

تو این مدت که بازی فراوانی را انجام میدادم ، اسمش را (فراوانی کائنات) گذاشتم ، چون به وفور و فراوانی نعمات خدا پی بردم و کلمه کمبود واسم کمرنگ شده ، جالب اینجا هست که آرزوهام هم تغییر کردن ، چون هر روز که دنبال خرید بودم با هیجان به وسیله های جدید که اصلا بهشون فکر هم نمیکردم و حتی ندیده بودمشون ، رسیدم و فهمیدم که ذهن من چقدر کوچیک و سطحی نگر هست که فقط اطراف خودم را میبینم و در صورتی که جهان هر لحظه در حال پیشرفت هست و جاهای قشنگ و وسیله های جالب و تکنولوژی جدید هست. این مدت خیلی فکر و ذهنم تغییر کرد ، حتی صبورتر هم شدم و فهمیدم هر چه بیشتر رشد کنم ، زندگی زیباتر و جذاب تر میشه و همزمان زندگی عزیزانمان هم رشد میکنه. البته پول از یک راه هایی آسان و راحت وارد زندگی ام میشد تو این مدت ، لحظات خوبی بود.
    شاید تو ذهنم از خودم توقع داشتم که بعد از ۱۰۷ روز که بازی گذشته یک اتفاق خاص بیفته ؟ شاید توقع ام زیاد بوده ؟ به نظرتون چطوری دوباره با انرژی شروع کنم؟
    دوستانی تجربه دارند ، لطفا راهنمایی کنند .

@amino @ichi.trader98 @Hfada @Soroosham
    @Academywave

سلام سرکار خانم zaraa امیدوارم حالتون عالی باشه و همیشه پر سود باشید
    اجازه بدین من تجربه خودم در خصوص این بازی رو بگم.
    حدود 4 سال پیش که در دبیرستان بودم به صورت اتفاقی با این بازی اشنا شدم و منم توی مدرسه موع زنگ های تفریح برای خودم به مبلغ همون روز، خرید های ذهنی رو مینوشتم و لذت میبردم. اصلا کیف میکردم
    خلاصه این روند دو 3 ماهی جریان داشت و بعدش نمیدونم چه اتفاقی افتاد و دیگه ادامه ندادم
    تا این که چند روز پیش به صورت اتفاقی اون دفتر رو دیدم و وقتی صفحاتش رو ورق میزدم از شدت تعجب نمیدونستم باید چیکار کنم. چون به 80 درصد چیز هایی که نوشته بودم رسیده بودم. حالا به هر طریقی
    یا از پول خودم، یا دیگران به من هدیه داده بودن و......
    خلاصه اینبازی رو انجم بدین و موقع خرید های ذهنی حتما اون حس خرید رو داشته باشید
    چون به نظر من اگه اون حس خرج کردن رو نداشته باشید بازی بی معنی میشه (البته اینو یکی از اساتید به من گفتن و حرفشون به نظرم درست بود)
    ببخشید که پر حرفی کردم
    پیشاپیش از توجه دوستان عزیزم متشکرم و برای جلو گیری از اضافه گویی پیام تشکر دیگری ارسال نمیکنم

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از ehsan-ra عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود بر دوستان Mr uosef
    من بازی رو بمدت 400 روز انجام دادم .
    بسیار تجربه ای شیرین و مفیدی بود ، تقریبا از روز 90 به بعد خرج کردن پول ها برام راحت بود و به آسونی میتونستم تصمیم بگیریم ، سعی کردم پشت سرهم باشه هر روز و منظم.
    اما نتایج عملی که به دست آوردم:
    1-اضافه شدن راه های درامدی جدید و ایده های جدید
    2-به واقع کسب درآمد برام خیلی راحتتر شده و وسریعا پول برام جایگزین میشه
    3-عدد ذهنی که داشتم کاملا جابجا شده ( یجور حسم نسبت به پول از بین رفته - یه پیشناز برای ترید ) نسبت به عدد های بزرگ و یا کوچیک واکنش خاصی نشون نمیدم، قبلا خیلی با عدد بزرگ مشکل داشتم .
    4-خرج کردن پول برام خیلی آسونتر و لذت بخش تر شده.
    5-خود این بازی باعث شده از مسیر ، پیگیری و دنباله روی خیلی از افراد در حوزه ترید و موفقیت خودم رو دور کنم !!! اونم بدلیل اینکه اثر مرکب و رشد آروم و پیوسته رو تجربه کردم و دیگه دنبال رشد سریع و یک شبه نیستم .
    6-یکسری تغییرات روحی پیدا کردم که در ادامه تغییرات درونی خودم بوده و این جدا از مبحث مالی بازی هست ، (بحث خالق بودن انسان)
    7-خیلی از موارد که در بازی برای خودم انجام دادم ، به دست آوردم و انجام دادم.

و اما ، همین روش رو برای ترید ریل شروع کردم ، و جز کارهای آمادگی قبل از ترید جز چک لیست قرار دادم.

تشکر از خانواده آکادمی ویو
    تریدر شدن یعنی:
    ایجاد نظم ثابت از طرق چک لیست ثابت و اصولی
    و سپس
    تعهد ، تسلط ، تمرین و تکرار ؛ این چک لیست و اصول ، از طریق بررسی مداوم و بک تست شبانه
    +
    مدیریت ریسک و سرمایه

Mrs Sohila &Mr uosef

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-ra نمایش پست ها
    سلام سرکار خانم zaraa امیدوارم حالتون عالی باشه و همیشه پر سود باشید
    اجازه بدین من تجربه خودم در خصوص این بازی رو بگم.
    حدود 4 سال پیش که در دبیرستان بودم به صورت اتفاقی با این بازی اشنا شدم و منم توی مدرسه موع زنگ های تفریح برای خودم به مبلغ همون روز، خرید های ذهنی رو مینوشتم و لذت میبردم. اصلا کیف میکردم
    خلاصه این روند دو 3 ماهی جریان داشت و بعدش نمیدونم چه اتفاقی افتاد و دیگه ادامه ندادم
    تا این که چند روز پیش به صورت اتفاقی اون دفتر رو دیدم و وقتی صفحاتش رو ورق میزدم از شدت تعجب نمیدونستم باید چیکار کنم. چون به 80 درصد چیز هایی که نوشته بودم رسیده بودم. حالا به هر طریقی
    یا از پول خودم، یا دیگران به من هدیه داده بودن و......
    خلاصه اینبازی رو انجم بدین و موقع خرید های ذهنی حتما اون حس خرید رو داشته باشید
    چون به نظر من اگه اون حس خرج کردن رو نداشته باشید بازی بی معنی میشه (البته اینو یکی از اساتید به من گفتن و حرفشون به نظرم درست بود)
    ببخشید که پر حرفی کردم
    سلام وقت بخیر
    خیلی ممنون از تجربه قشنگتون ، این محیط خیلی عالی هست ، چون تو یک زمینه و هدفی که هستیم تنها نیستیم و دوستانی کنارمون هستند که در این مواقع که واسمون سوال پیش می آید ، با تجربه و حس های فوق العاده به کمکمون می آیند.

ممنونم
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

495 بار در 30 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ثروتمند و استاد عزیز
    منم الان دفعه ی دومه به ده روز رسیدم و جالبه تو همین مدت کم تغییرات جالبی تو زندگیم بوده
    مثلا تو این چند روزه روزی نبوده که یکی زنگ بزنه یا کار جدید بهم پیشنهاد بده یا خریدی ازم انجام بده در صورتی که فروشنده نیستم و سود های خوبی کنم
    جالبه بعضی از خرید هایی که نوشتم رو در حد کمش انجام دادم در صورتی که قبلا بهشون فکر هم نمیکردم
    و خیلی اتفاقات خوب دیگه
    توصیه میکنم اگه تا الان به هر دلیلی بازی رو انجام ندادین شروع کنین
    !!!! JUST DO IT !!!!

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از hossein.moradi عزیز تشکر کرده اند:

hamid firouzi آواتار ها
    81 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    من این بازی رو چند بار تو مراحل اولیه از دست دادم ولی الان منتظرم که وقتش برسه و خرید انجام بدم و هر روز شوق اینو دارم که پولم بیشتر بشه

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از hamid firouzi عزیز تشکر کرده اند:

114 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان، من بازی فراوانی رو شروع کردم و االان روز 15 ام هستم یک سوال دارم نمیدونم قبلا مطرح شده یا نه. مثلا اگر یکی از اهداف خرید یک خانه باشه می شه هر روز بازی مبلغی رو به عنوان پرداخت روزانه جهت اقساط خانه در نظر گرفت؟

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از amirhf1900 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,459 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhf1900 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من بازی فراوانی رو شروع کردم و االان روز 15 ام هستم یک سوال دارم نمیدونم قبلا مطرح شده یا نه. مثلا اگر یکی از اهداف خرید یک خانه باشه می شه هر روز بازی مبلغی رو به عنوان پرداخت روزانه جهت اقساط خانه در نظر گرفت؟
    سلام و درود خدمت شما دوست عزیز آقا امیر گل
    امیدوارم حال دلتون خوب باشه
    نه دوست من این کار رو انجام ندید ، این طرز فکر بیشتر به خاطر محدودیتهای ذهنی که در ماها ایجاد شده
    سعی کنید پول خرج کنید و معنی لذت بردن رو متوجه بشید چه از پول و چه از نعمات دیگر
    یکی از اهداف بازی هم همین هست که دیدتون بازتر بشه و ذهنتون از چیزهای تعریف شده خارج بشه
    مرد خونه میخوای چیکار برو یک کشور خارجی یک جای بسیار لوکس برا خودت بگیر و بترکون پول همیشه هست و خودشم بسیار زیاد وقتی میدونیم پول همیشه هست و یک روزی میشه که همون مبلغ خونه ای که میخواین میشه پس چرا از الان دارین فکری اقساطی خریدن اون خونه رو میکنید؟
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

m_khosravirad آواتار ها
    306 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hfada نمایش پست ها
    سلام
    عصردوستان بخیر
    بازی فراوانی امروز روز ۳۰۰
    ممنون از استاد عزیز
    سلام روزی که من هم به این عدد برسم قطعا اتفاقات خوبی برام افتاده
    تبریک

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از m_khosravirad عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhf1900 نمایش پست ها
    سلام جناب امیر عزیز
    این سوال شما قبلا سوال افراد زیادی بوده ، شما هم اگه 90 روز بازی رو طی کنید و به وبینار استاد برسید خیلی از مسایل روانشناسی مالی و هم این بازی براتون حل میشه
    و جواب سوالتون متاسفانه خیر هستش ، چون هدف این بازی از تو اسمش هست درک فراوانی و اینک هرروز ب همون مقدار پول خرج کنید و نهایت لذت رو ببرید ازش
    شما اگ قسط چیزی رو بدید یا مثلا بدهیاتون رو بخواهید با این پول صاف کنید ذهنتون هنوز دچار قفل های نیاز و محدودیت های فکری میمونه و باعث میشه همیشه خودتون رو بدهکار ببینید و پیشرفت نکنید.
    حتی با این پول سرمایه گذاری هم درست نیست ، چون باز هم ب این شکل ذهنتون شما رو نیازمند پول تصور میکنه ک میخواد بیشتر دربیاره ، هرروز به همون اندازه ک دارید با پولتون لذت ببرید و اصن نگران چیزای بزرگ نباشید اروم آروم انقدر پول میشه ک از یه جایی ب بعد نمیدونید چطوری پول خرج کنید
    من خودم تا 100 روز رفتم درسته روزه 100 میلیون خرج کردم ولی اگ مجموع بخوام بگیرم جمعا تا روزه 100ام چیزی حدوده 5 میلیارد تومن پول شد
    با آرزوی بهترین ها برای شما

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع