صفحه 365 از 556 نخستنخست ... 265315355363364365366367375415465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,641 به 3,650 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,839 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza68 نمایش پست ها
    سلام
    من از دیروز تا به الان بالای 20 ترید زدم
    متاسفانه پایبند نیستم میترسم تا یکم میاد تو ضرر میبندم بعد اگه نبندم هم تا یکم میاد تو صفر میبندم
    بعد از بررسی از 21 ترید 18 ترید میومد و تی پی میزد
    کلافم
    ممنون میشم کمک کنید
    عرض ادب و احترام
    اگر از چک لیستون بک تست گرفتید و میدونید نتیجه اش چی هستش،حجم معاملات رو به حداقل برسونید و حد سود و ضرر بزارید و از پای سیستم بلند بشید.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

911 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    قاعده ششم:کنترل

هراندازه برزندگی خود کنترل دارید به همان اندازه احساس رضایت و خوشبختی می کنید.

تصمیم گرفت زنده بماند و ماند:

مدرسه ی کوچکی در یک روستا بود که با یک بخاری زغالی گرم می شد. پسرکی موظف بود هر روز زودتر ازهمه به مدرسه بیاید و بخاری را روشن کند تا قبل از ورود معلم و همکلاسی هایش، کلاس گرم شود. یک روز، وقتی شاگردان وارد محوطه ی مدرسه شدند، دیدند مدرسه در میان شعله های آتش در حال سوختن است . آنان بدن نیمه جان هم کلاسی خود را که دیگر رمقی در آن باقی نمانده بود،پیدا کردند و بی درنگ به بیمارستان رساندند.پسرک با بدنی سوخته و نیمه جان روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود،که ناگهان شنید دکتر به مادرش گفت:«هیچ امیدی به زنده ماندن پسرتان نیست، چون شعله های آتش ،به طور عمیق ، بدنش را سوزانده و از بین برده است.»اما پسرک به هیچ وجه نمی خواست بمیرد. او با توکل به خدا و طلب یاری از او تصمیم گرفت تا تمام تلاش خود را برای زنده ماندن به کار ببندد و زنده بماند و چنین هم شد. او در مقابل چشمان حیرت زده ی دکتر به راستی زنده ماند. هنگامی که خطر مرگ برطرف شد، پسرک دوباره شنید که دکتر به مادرش می گفت:«طفلکی به علت صدمه دیدن پاهایش، مجبور است تا آخر عمر لنگ لنگان راه برود.» پسرک باردیگر تصمیم خود را گرفت:«من به هیچ وجه نخواهم لنگید.من راه خواهم رفت.» اما متاسفانه هیچ تحرکی در پاهای او دیده نمی شد. بالاخره روزی فرا رسید که پسرک از بیمارستان مرخص شد. مادرش هر روز پاهای کوچک او را می مالید، اما هیچ احساس وحرکتی در آن ها به چشم نمی خورد. با این حال،هیچ خللی در عزم و اراده پسرک وارد نشده بود و همچنان قاطعانه عقیده داشت که روزی قادر به راه رفتن خواهد بود.
    یک روز آفتابی، مادرش او را در صندلی چرخ دار قرار داد و برای هوا خوری به حیاط برد.آن روز ، پسرک برخلاف دفعات قبل، درصندلی چرخ دار نماند،خود را از آن بیرون انداخت و در حالی پاهایش را می کشید، روی چمن شروع به خزیدن کرد.او خزید و خزید تا به نرده های چوبی سفیدی رسید که دور تا دور حیاط کشیده شده بود. به سختی خود را بالا کشید.نرده ها را گرفت و در امتداد نرده ها جلو رفت و در نهایت ، راه افتاد. او این کار را هر روز انجام می داد، به طوری که جای پای او در امتداد نرده های اطراف خانه دیده می شد. او چیزی جز باز گرداندن حیات به پاهای کوچکش نمی خواست.
    سرانجام، با خواست خدا و عزم و اراده ی پولادینش ، توانست روی پاهای خود بایستد. با کمی صبر و تحمل توانست گام بردارد و سپس راه برود و در نهایت ، بدود. او دوباره به مدرسه رفت و برای لذت بردن از توانایی اش فاصله ی بین خانه و مدرسه را می دوید. او حتی در مدرسه یک تیم دو تشکیل داد.
    سالها بعد، پسرکی که هیچ امیدی به زنده ماندن و راه رفتنش نبود، یعنی دکتر «گلن کانینگهام» در باغ چهار گوش مادیسون موفق به شکستن رکورد دوی سرعت در مسافت یک مایلی شد. کانینگهام توانست به یکی از بزرگترین دونده های عصر خود بدل گردد و عنوان «سریعترین انسان کره » را از آن خود سازد.

تغییرات در زندگی شما غیرقابل پیش بینی هستند و بر هر جنبه ای از زندگی شما تاثیر می گذارند. داشتن هدف های مشخص باعث می شود که تغییرات در جهتی که شما می خواهید اتفاق بیفتند. شما باید با مشخص کردن هدفهایتان کنترل عوامل حساس زندگی تان را در دست بگیرید. با فعالیت و تلاش روزانه در مسیر تحقق اهدافتان عملاً پیشرفت و احساس رضایت بیشتری خواهید کرد و در نتیجه کنترل بیشتری بر زندگی تان پیدا می کنید. برای کنترل زندگی تان اول باید بتوانید ذهن خود را کنترل کنید. افراد موفق و شاد عادت دارند که فقط در مورد چیزهایی که میخواهند، فکر کنند و حرف بزنند. برعکس افراد ناموفق و غمگین بیشتر وقتشان را صرف فکر کردن و حرف زدن درباره ی چیزهایی می کنند که نمی خواهند، بنابر قواعدی که پیش از این برای شما نوشتم، در زندگی شما دقیقاً همان چیزهایی پدیدار می شوند که بیشتر اوقات درباره ی آن ها فکر و صحبت می کنید.
    ما در حال تجمیع عادتهای کارامد برای حرکتی بزرگ(درک زمان "تغییر زندگی)و توزیع این عادتها در آکادمی بین یکدیگر هستیم.

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از مجتبی رضایی عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    متوقف شدن

من بعد از موفقیت هاو شکست هایی فراوان تویی یه مرحله ای گیر کردم که خودمم نمیدونم چمه

حساب هایی زیادی رو بدون استاپ و یا با استاپ رشد دادم و کال کردم و این حسابی که دارم رو رشدادم بعد ساید شد بعد هم ضرر که از بالانس اولیه هم اومدم پایین تر یعنی نصفشو از دست دادم تمام ترید هام هم با استاپ هستش الان و مدیریت سرمایه 90 درصد مواقع هم در روز یک ترید میزنم که بتونم تحمل کنم اون ضرر رو

و اگر بخام براتون شات از تحلیلی هام بزارم هزار تا شات هست که تحلیل هایی درست و عالی زدم ولی سودی بمن نرسیده پس خودم مشکلم رو تکنیکال نمیبینم چند وقت دور موندم از مارکت بعد با حساب دمو ترید زدم همه چی اوکی بود و بعد یه هفته یک درصد ترید زدم میخام بگم تمام مواردی که استاد تویی دوره یا رادیو تیوب ها گفتن راجب روانشناسی ترید رعایت کردم و کم کم دارم به این باور میرسم که درسته که من سیستم عالی دارم و تحلیل هم اوکیم ولی فعلا قرار نیست پول در بیارم بار ها این اتفاق برام افتاده یعنی همین دیروز و پرری روز که دیدگاهم اوکی بوده پوزیشن باز شده مارکت اس ال منو زده رفته تی پی زده اس ال هم میزاشتم کف سالانه هم میرفت میزد بعد بر میگشت خخخ
    و مورد بعدی اینکه حس میکنم چیز جدیدی نیست که یاد بگیرم (میدونم که همیشه مواردی هست برای یاد گیری حتی در ساده ترین اتفاقعات روز مره)ولی بازم نکته ای که کمکم کنه از این مرحله رد بشم رو پیدا نمیکنم و این موضع بالا باعث شده بی انگیزه بشم مثل اوایل در بحث مارکت محقق نباشم

خودم تصمیم دارم باقی مانده اکانت رو بکشم بیرون و یک مدت طولانی ترید نزنم و اصن از مارکت دور بشم یا دوباره مرور کنم اموخته هامو
    اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم راهنمایی کنن چون واقعا گیج شدمو نمیتونم اشکال کار خودم رو ببینم و هم چنین باور دارم که اگه یه نفر هم به موفقیت رسده باشه منم میتونم اگر همه موارد رو رعایت کنم
    ویرایش توسط mamad7575 : 04-26-2023 در ساعت 11:02

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

778 بار در 93 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab.gln نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    از بین دوستان کسی تا حالا مشکل افسردگی داشته؟ تونسته درمانش کنه یا راهی واسه کنار اومدن باهاش پیدا کنه؟
    این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه و کل زندگیم تحت شعاع قرار داده. ممنونم میشم اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنین.
    سلام دوست عزیز
    خیلی وقته از این پستتون میگذره امیدوارم حال دلتون خوب باشه...کتاب تئوری انتخاب رو اگر نخوندید توصیه میکنم بخونید اگر خوندید دوباره بخونید....خیلی از مشکلاتتون حل میشه

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mahrokh عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    متوقف شدن

من بعد از موفقیت هاو شکست هایی فراوان تویی یه مرحله ای گیر کردم که خودمم نمیدونم چمه

حساب هایی زیادی رو بدون استاپ و یا با استاپ رشد دادم و کال کردم و این حسابی که دارم رو رشدادم بعد ساید شد بعد هم ضرر که از بالانس اولیه هم اومدم پایین تر یعنی نصفشو از دست دادم تمام ترید هام هم با استاپ هستش الان و مدیریت سرمایه 90 درصد مواقع هم در روز یک ترید میزنم که بتونم تحمل کنم اون ضرر رو

و اگر بخام براتون شات از تحلیلی هام بزارم هزار تا شات هست که تحلیل هایی درست و عالی زدم ولی سودی بمن نرسیده پس خودم مشکلم رو تکنیکال نمیبینم چند وقت دور موندم از مارکت بعد با حساب دمو ترید زدم همه چی اوکی بود و بعد یه هفته یک درصد ترید زدم میخام بگم تمام مواردی که استاد تویی دوره یا رادیو تیوب ها گفتن راجب روانشناسی ترید رعایت کردم و کم کم دارم به این باور میرسم که درسته که من سیستم عالی دارم و تحلیل هم اوکیم ولی فعلا قرار نیست پول در بیارم بار ها این اتفاق برام افتاده یعنی همین دیروز و پرری روز که دیدگاهم اوکی بوده پوزیشن باز شده مارکت اس ال منو زده رفته تی پی زده اس ال هم میزاشتم کف سالانه هم میرفت میزد بعد بر میگشت خخخ
    و مورد بعدی اینکه حس میکنم چیز جدیدی نیست که یاد بگیرم (میدونم که همیشه مواردی هست برای یاد گیری حتی در ساده ترین اتفاقعات روز مره)ولی بازم نکته ای که کمکم کنه از این مرحله رد بشم رو پیدا نمیکنم و این موضع بالا باعث شده بی انگیزه بشم مثل اوایل در بحث مارکت محقق نباشم

خودم تصمیم دارم باقی مانده اکانت رو بکشم بیرون و یک مدت طولانی ترید نزنم و اصن از مارکت دور بشم یا دوباره مرور کنم اموخته هامو
    اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم راهنمایی کنن چون واقعا گیج شدمو نمیتونم اشکال کار خودم رو ببینم و هم چنین باور دارم که اگه یه نفر هم به موفقیت رسده باشه منم میتونم اگر همه موارد رو رعایت کنم
    سلام.موفقیت و شکست؟اگه در نهایت حسابتون رو کال کردید موفقیتی وجود نداشته و همش شکسته که اگه ازش درست درس بگیرید میتونه در اینده منجر به موفقیتتون بشه.
    متوجه جمله ی اولتون نمیشم.حسابی رو با استاپ رشد دادید و بعد کال کردید؟مگه امکان داره وقتی استاپ داشته باشید حسابی کال بشه؟شما توی هر حسابی که از دست میدید یعنی استاپتون رو برداشتید دیگه.پس تو این مورد خودتون رو گول نزنید.
    مورد بعدی.شما روزی 1 ترید میزنید،تو هر ترید اگر 3درصد هم ضرر کرده باشید،باید بیشتر از 20-30تا ترید منفی پشت هم داشته باشید که اکانت نصف بشه.یعنی شما حدودا 2ماه هرچی زدید منفی بوده؟پس چطوری با این سیستم قبلش حساب رشد میدادید؟!!اینجا هم یا شما فکر میکنید که مدیریت ریسک و سرمایه دارید ولی عملا چنین چیزی وجود نداره،یا اینکه در عمل خیلی بیشتر از 10درصد مواقع بیشتر از 1 پوزیشن زدید.با خودتون رو راست باشید همیشه.
    هزاران تحلیل کردید که درست بودن ولی سودی بهتون نرسیده.ولی مشکلتون تکنیکال نیست؟!!!خب مگه غیر از اینه که ورود و خروج مناسبی نداشتید،یا حد ضررتون جای خوبی نبوده که باعث شده ضرر کنید؟آیا اینا مشکلات تکنیکالی حساب نمیشن؟
    یعنی چی که قرار نیست فعلا پول دربیارید؟ببینید من خودم هم این مرحله رو گدروندم،اینا همش بازیه ذهنه برای اینکه اشتباهاتتون رو قبول نکنید.همش بهانه ای برای اینکه به خودتون بگید نه من هییییچ مشکلی ندارم،همه چیم عالیه ولی فعلا قرار نیست پول در بیارم.!!!!!اصلا مگه ممکنه همچین چیزی؟شما 100درصد یه سری اشتباهات دارید که ضرر میکنید.آیا اون اشتباهات رو نوشتید برای خودتون؟ژورنال ترید دارید؟آیا هر حسابی که کال کردید دلیلش رو نوشتید برای خودتون و سعی کردید اون ایراد خودتون رو درست کنید؟خیلی راحته که من هر حسابیو کال کنم به خودم بگم مشکل روانشناسی دارم،تحمل ضرر ندارم و ...خب اوکی.ولی آیا تلاش کردم همون مشکل روانشناسیم رو ریشش رو پیدا کنم؟ایا تو زندگی شخصیم تغییراتی ایجاد کردم؟اینا همش سوالاتیه که باید صادقانه به خودتون جواب بدید.10سال هم از مارکت فاصله بگیرید چیزی تغییر نمیکنه.گفتن این که اگه یه نفر به موفقیت رسیده منم میتونم توی حرف خیلی ساده هست.اما در عمل شما نمیدونید شخصی که به موفقیت رسیده چه چیزایی رو پشت سر گذاشته.اصن ایا من نوعی تحمل اون رنج رو دارم که به موفقیت فلان شخص برسم؟
    ببخشید که انقد رک صحبت کردم.امیدوارم آزرده خاطر نشید.ولی واقعیت همین چیزاییه که گفتم.باهاش رو به رو شید.اشتباهاتتون رو قبول کنید و الکی نندازید گردن روانشناسی،قرار نیس سود کنم،مارکت با من مشکل داره و از این دست موارد.گفتم که خودم هم یه تایمی از این افکار داشتم،ولی فقط داشتم از واقعیت فرار میکردم.یه جایی که دیگه انقد رنج و عذاب کال کردن حساب اخرم زیاد شد که بیشتر از 2 ساعت مداوم گریه میکردم و کلمو به در و دیوار میکوبیدم و داد میزدم،دقیقا همونجا فهمیدم ک راه فرار ندارم.یا باید تک تک اشتباهاتم رو پیدا کنم و درستشون کنم،یا وضعیت همین باقی میمونه.اینجا خود خدا هم(اگر وجود داشته باشه) کمکی از دستش بر نمیاد برات انجام بده.خودتی و خودت.من همونجا تک تک پوزیشنام ک تو چند ماه قبلی زده بودم رو کشیدم رو چارت و بررسی کردم.میدونی نتیجه چی بود؟با اون همه سودی ک کرده بودم شاید فقط 20-30 درصد پوزیشنام اصولی بود.چون اونجا دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتم و نمیتونستم خودمو گول بزنم.و دقیقا وقتی قبول کردم که مشکل خود منم،نه هیچ چیز دیگه ای،تونستم خیلی چیزا رو تغییر بدم
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,967 بار در 1,271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 748 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.موفقیت و شکست؟اگه در نهایت حسابتون رو کال کردید موفقیتی وجود نداشته و همش شکسته که اگه ازش درست درس بگیرید میتونه در اینده منجر به موفقیتتون بشه.
    متوجه جمله ی اولتون نمیشم.حسابی رو با استاپ رشد دادید و بعد کال کردید؟مگه امکان داره وقتی استاپ داشته باشید حسابی کال بشه؟شما توی هر حسابی که از دست میدید یعنی استاپتون رو برداشتید دیگه.پس تو این مورد خودتون رو گول نزنید.
    مورد بعدی.شما روزی 1 ترید میزنید،تو هر ترید اگر 3درصد هم ضرر کرده باشید،باید بیشتر از 20-30تا ترید منفی پشت هم داشته باشید که اکانت نصف بشه.یعنی شما حدودا 2ماه هرچی زدید منفی بوده؟پس چطوری با این سیستم قبلش حساب رشد میدادید؟!!اینجا هم یا شما فکر میکنید که مدیریت ریسک و سرمایه دارید ولی عملا چنین چیزی وجود نداره،یا اینکه در عمل خیلی بیشتر از 10درصد مواقع بیشتر از 1 پوزیشن زدید.با خودتون رو راست باشید همیشه.
    هزاران تحلیل کردید که درست بودن ولی سودی بهتون نرسیده.ولی مشکلتون تکنیکال نیست؟!!!خب مگه غیر از اینه که ورود و خروج مناسبی نداشتید،یا حد ضررتون جای خوبی نبوده که باعث شده ضرر کنید؟آیا اینا مشکلات تکنیکالی حساب نمیشن؟
    یعنی چی که قرار نیست فعلا پول دربیارید؟ببینید من خودم هم این مرحله رو گدروندم،اینا همش بازیه ذهنه برای اینکه اشتباهاتتون رو قبول نکنید.همش بهانه ای برای اینکه به خودتون بگید نه من هییییچ مشکلی ندارم،همه چیم عالیه ولی فعلا قرار نیست پول در بیارم.!!!!!اصلا مگه ممکنه همچین چیزی؟شما 100درصد یه سری اشتباهات دارید که ضرر میکنید.آیا اون اشتباهات رو نوشتید برای خودتون؟ژورنال ترید دارید؟آیا هر حسابی که کال کردید دلیلش رو نوشتید برای خودتون و سعی کردید اون ایراد خودتون رو درست کنید؟خیلی راحته که من هر حسابیو کال کنم به خودم بگم مشکل روانشناسی دارم،تحمل ضرر ندارم و ...خب اوکی.ولی آیا تلاش کردم همون مشکل روانشناسیم رو ریشش رو پیدا کنم؟ایا تو زندگی شخصیم تغییراتی ایجاد کردم؟اینا همش سوالاتیه که باید صادقانه به خودتون جواب بدید.10سال هم از مارکت فاصله بگیرید چیزی تغییر نمیکنه.گفتن این که اگه یه نفر به موفقیت رسیده منم میتونم توی حرف خیلی ساده هست.اما در عمل شما نمیدونید شخصی که به موفقیت رسیده چه چیزایی رو پشت سر گذاشته.اصن ایا من نوعی تحمل اون رنج رو دارم که به موفقیت فلان شخص برسم؟
    ببخشید که انقد رک صحبت کردم.امیدوارم آزرده خاطر نشید.ولی واقعیت همین چیزاییه که گفتم.باهاش رو به رو شید.اشتباهاتتون رو قبول کنید و الکی نندازید گردن روانشناسی،قرار نیس سود کنم،مارکت با من مشکل داره و از این دست موارد.گفتم که خودم هم یه تایمی از این افکار داشتم،ولی فقط داشتم از واقعیت فرار میکردم.یه جایی که دیگه انقد رنج و عذاب کال کردن حساب اخرم زیاد شد که بیشتر از 2 ساعت مداوم گریه میکردم و کلمو به در و دیوار میکوبیدم و داد میزدم،دقیقا همونجا فهمیدم ک راه فرار ندارم.یا باید تک تک اشتباهاتم رو پیدا کنم و درستشون کنم،یا وضعیت همین باقی میمونه.اینجا خود خدا هم(اگر وجود داشته باشه) کمکی از دستش بر نمیاد برات انجام بده.خودتی و خودت.من همونجا تک تک پوزیشنام ک تو چند ماه قبلی زده بودم رو کشیدم رو چارت و بررسی کردم.میدونی نتیجه چی بود؟با اون همه سودی ک کرده بودم شاید فقط 20-30 درصد پوزیشنام اصولی بود.چون اونجا دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتم و نمیتونستم خودمو گول بزنم.و دقیقا وقتی قبول کردم که مشکل خود منم،نه هیچ چیز دیگه ای،تونستم خیلی چیزا رو تغییر بدم
    سلام و درود به شما بهنام عزیز و بچه های گل تاپیک روانشناسی امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    نکات خیلی عالی و کاربردی فرمودین قطعا در آینده مجدد به پست شما سر میزنم برای یادآوری اماا...
    میخوام یک حقیقتی رو در مورد قوم یهود بگم که خیلی عالیه و تو زندگیمون کارآمده
    .
    یک اسکناس دلاری پیدا کنید پشت اسکناس رو اگر نگاه بیندازید قسمت بالا وسط نوشته شده in god we trust (این مهم ترین اصل پولسازی دین یهوده) معنی جمله لاتین یعنی توکل .
    MjM3YjE2pKXi.jpg
    یعنی من بهترین کاری که از دستم برمیاد رو تو بیزینسم انجام میدم و نتیجه به من ربطی نداره !! و نگران نتیجه نیستم !
    یعنی یک نیروی برتر که خیرخواه منه حواسش به من هست !و حتی اگر قرار باشه اینکاری که انجام میدم شکست بخوره قطعا در بلند مدت به نفع من بوده..
    یهودیان عمیقا به این اصل باور دارند و به همین خاطر توی کسب و کار آدم های شجای اند و هیچ ترسی ندارند و هراندازه که لازم باشه ریسک میکنند.
    و در نتیجه نتایج بزرگتری هم میگیرن..
    و میدونید که بیشتر سرمایه داران دنیا از قوم یهود هستن ..راکفلر ها ,روتشیلد ها و افرادی مثل بلومبرگ و لیری پیج ...
    پس خداوند قطعااا وجود داره فقط کافیه که ما انسان ها دست از نگاه به نتیجه ی هر کاری که انجام میدیم برداریم و فقط طبق اصول مسیر تعریف شده رو حرکت کنیم ...

موفق باشید
    ویرایش توسط mohamad heydari : 04-26-2023 در ساعت 13:31
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها
    سلام و درود به شما بهنام عزیز و بچه های گل تاپیک روانشناسی امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    نکات خیلی عالی و کاربردی فرمودین قطعا در آینده مجدد به پست شما سر میزنم برای یادآوری اماا...
    میخوام یک حقیقتی رو در مورد قوم یهود بگم که خیلی عالیه و تو زندگیمون کارآمده
    .
    یک اسکناس دلاری پیدا کنید پشت اسکناس رو اگر نگاه بیندازید قسمت بالا وسط نوشته شده in god we trust (این مهم ترین اصل پولسازی دین یهوده) معنی جمله لاتین یعنی توکل .
    MjM3YjE2pKXi.jpg
    یعنی من بهترین کاری که از دستم برمیاد رو تو بیزینسم انجام میدم و نتیجه به من ربطی نداره !! و نگران نتیجه نیستم !
    یعنی یک نیروی برتر که خیرخواه منه حواسش به من هست !و حتی اگر قرار باشه اینکاری که انجام میدم شکست بخوره قطعا در بلند مدت به نفع من بوده..
    یهودیان عمیقا به این اصل باور دارند و به همین خاطر توی کسب و کار آدم های شجای اند و هیچ ترسی ندارند و هراندازه که لازم باشه ریسک میکنند.
    و در نتیجه نتایج بزرگتری هم میگیرن..
    و میدونید که بیشتر سرمایه داران دنیا از قوم یهود هستن ..راکفلر ها ,روتشیلد ها و افرادی مثل بلومبرگ و لیری پیج ...
    پس خداوند قطعااا وجود داره فقط کافیه که ما انسان ها دست از نگاه به نتیجه ی هر کاری که انجام میدیم برداریم و فقط طبق اصول مسیر تعریف شده رو حرکت کنیم ...

موفق باشید
    محمد جان احساس میکنم منظورم رو اشتباه منتقل کردم.البته که بجث وجود یا عدم وجود خداوند،بحث بسیار پیچیده ای هستش و اصلا جای بحث در موردش توی این تاپیک نیست.در ضمن اعتقاد شخصی هرکسی متفاوت و قابل احترامه.
    حرف من اونجا این بود که حتی همون خدایی که در ادیان مختلف به اشکال مختلف تعبیر شده هم تا زمانی که خودت ندونی مشکلت کجاست و سعی نکنی حلش کنی کمکی بهت نمیکنه.
    البته که من خیلی وقته دیگه توی زندگیم اعتقادی به این موضوع ندارم ک اگه جایی شکست خوردم لابد به خیر و صلاحم نبوده و قراره بعد از اون بهترش برام اتفاق بیفته.نه.خیلی وقتا ما چیزیو از دست میدیم نه بخاطر این که بهترشو بدست بیاریم،بلکه بخاطر اینکه لیاقت همون چیزی که داشتیم رو نداشتیم.به اعتقاد من هرجایی ک شکست خوردم یا چیزی رو خواستم اما بدست نیاوردم،یه جایی از کار خودم ایراد داشته و سعی میکنم اون رو رفع کنم.
    چیزی که شما در مورد یهودیا گفتی رو هم من نمیدونستم و بسیار جالب بود واسم.همه ی ادیان و همه ی اعتقادات قابل احترام هستن و من قصد بی احترامی به اعتقادات کسی رو نداشتم.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

shahab.gln آواتار ها
    4,524 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز روزتون بخیر امیدوارم حال شما هم خوب باشه
    خیلی ممنونم که از توجهی که داشتی. خودم فراموش کرده بودم که همچنین پستی زدم
    تهیه میکنم کتابی که معرفی کردین رو و میخونمش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrokh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی وقته از این پستتون میگذره امیدوارم حال دلتون خوب باشه...کتاب تئوری انتخاب رو اگر نخوندید توصیه میکنم بخونید اگر خوندید دوباره بخونید....خیلی از مشکلاتتون حل میشه
    فکر، نگاه، تغییر، حرکت، حرکت...

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahab.gln عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از نظرتون

حقیقتا نخواستم اصن این پست رو به اشتراک بزارم ولی الان خیلی خوشحالم که این کارو کردم نه اتفاقعا ناراحت نشدم چون حرفتون صحیحه و این بازیه ذهنم منه که میخام جا بزنم اول که متنتون رو خوندم تعجب کردم چرا این برداشت ها رو کردین بعد از چندین بار خوندن متن شما و پست خودم دیدگاه کسی که از بیرون داره این پست رو میخونه رو درک کردم من حقیقتش نیومدم توویی این مارکت که ایشالله موفق بشم من حتمی باید موفق بشم و الان که پشت سرم رو نگاه میکنم میبینم خیلی از راهو اومدم اینم یه مشکل مثل مشکلات گذشته که داشتم و رفعشون کردم

راجب تیکه اول فک کنم بد منظورمو رسوندم منظورم اینه که مثلا یک حساب رو در یک ما رشد دادم هدفم صدرصد کردن بود که انجام شد و تمام بسته شد حساب و بالانش اولیه رو کشدم بیرون بعد حساب دیگه رو با روش هایی دیگه که شروع کردم به رشد دادن کال شد و راجب این حساببمم بگم که اس ال حتمی ست میکنم و واقعا چند ماه سود نکردم و بررسی که داشتم این بوده که اس ال ها رو نوشجان میکردم و وقتی مارکت در جهت پوزیشن من میرفت میبستم که این نشونه ترس از ضرر کردن رو میده که باید علتش رو پیدا کنم و موراد تکنیکالی که باید دنبالشون بگردم که چرا فکر میکنم این درسته درصورتی که نیست

به هر حال تشکر از تلنگرتون
    موفق باشد و شاد

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    متوقف شدن

سلاو و وقتتون بخیر محمد جان
    باور دارم که عالی هستی مرد
    تبریک میگم که از مرحله تحلیلگری رد شدی و وارد مرحله معامله گری شدی
    محمد جان ژورنال این پوزیشنهات چی میگه بهت ؟
    بررسی کن ببین اون زمانهایی که اکانتهارو رشد میدادی چه کارهایی رو انجام میدادی که الان انجام نمیدیشون
    -اگر طبق گفته استاد عمل کردید پس با یک اکانت 100 دلاری روزانه 1 پوزیشن زدید و در هر هفته 5% افزایش بالانس داشتید و در انتهای ماه 20% رو برداشت زدید ؟
    فقط دووم بیارید و نا امید نیشید (شرط موفقیت در فارکس )
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع