صفحه 315 از 556 نخستنخست ... 215265305313314315316317325365415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,141 به 3,150 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

176 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir750 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و استاد آمینو گرامی
    من یک سوال از خدمت استاد عزیز داشتم
    کسانی که تمام وقت زمان خود را برای این بازار گذاشته اند و در اصل شغل اول آنها این بازار است ولی به سود دهی نرسیده اند و منتظر هستند که مخارج زندگی را از این بازار در آورند و مشغول یاد گیری آموزشها هستند چطوری می توانند ذهنشان را درگیر ترید نکنند و فقط صرفا مشغول آموزش باشند.
    آیا برای این عزیزان راهکاری دارید مثلا قستمی که بتوانند سیگنال بگیرند یا کپی ترید انجام بشود تا بتوان ذهن را از معظل و مشکل هزینه های روزمره آزاد کرد.

سلام دئست عزیز
    من تجربه شخصی خودم میگم
    من هر زمان به پول نیاز داشتم و ترید کردم پول زیادی از دست دادم و ترید های من با خطا مواجه شده
    به عنوان تجربه خود من
    هیچ وقت تا ذهن ارام نداشته باشم از هر نظر دست به ترید نمیشم
    موفقیت هایی که نصیب افراد
    صبور

می شود
    همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند
    “آلبرت انیشتین”

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از مهدی قاسمی عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از دوستان عزیزم بابت راهنما یهایتان
    من حدود یک سال است که وارد این بازار شده ام و تا حالا آموزشهای زیادی دیدم که متاسفانه سود ده نبوده و حدود چند هزار دلارم در این بازار از دست دادم یا به قول یکی از دوستان به بازار قرض دادم .

می دانم که مهمترین چیز ذهن آزاد هستش ولی فعالیتهای دیگر را هم تحت شعاع قرار می دهد.
    مثلا من مهندس ساختمان هستم ولی امکان این که پروژه بگیرم و کار کنم را دیگه ندارم.
    چون ذهن و فکرم را باید برای آموزش درگیر کنم.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از amir750 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    یک پست دلی و جمله ای که تجربه بیش از 2 سال در پیش امینو و شما دوستان بودن هست

من وارد دوره شدم و اومدم بازار رو بشناسم ، خودم و خدارو شناختم
    و بعد خواستم پول در بیارم تا
    زندگیم عوض بشه ، ولی بدون پول دنیام عوض شد

بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ممنونم ازتون استاد @amino

ویرایش توسط Ali97 : 02-05-2023 در ساعت 11:49
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,351 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تنها باید به او اعتماد کنیم
    پسر کوچکی برای مادربزرگش توضیح میداد که چگونه همه چیز ایراد دارد … مدرسه، خانواده، دوستان و … . مادربزرگ که مشغول پختن کیک بود از پسر کوچولو پرسید که کیک دوست داری؟ و پسر کوچولو پاسخ داد: البته که دوست دارم.
    روغن چطور؟ نه! و حالا دو تا تخم مرغ؟نه مادربزرگ! آرد چی؟ از آرد خوشت می آید؟ جوش شیرین چطور؟ نه مادربزرگ! حالم از همه شان به هم میخورَد.

بله، همه این چیزها به تنهایی بد به نظر میرسند اما وقتی به درستی با هم مخلوط شوند، یک کیک خوشمزه درست میشود. خداوند هم به همین ترتیب عمل میکند. خیلی از اوقات تعجب می کنیم که چرا خداوند باید بگذارد ما چنین دوران سختی را بگذرانیم اما او میداند که وقتی همه این سختی ها را به درستی در کنار هم قرار دهد، نتیجه همیشه خوب است. ما تنها باید به او اعتماد کنیم، در نهایت همه این پیشامدها با هم به یک نتیجه فوق العاده می رسند.

ویرایش توسط MhmmdReza : 02-05-2023 در ساعت 12:02
    یک مُشت ، هزاربار

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

یک مقاله قشنگ و کاربردی براتون

به تعویق انداختن کارها (تنبلی)
    https://einzelganger.co/how-to-stop-procrastinating/
    موفق باشید
    ممنون بابت این فایل زیبا

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از amir750 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,094 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    یک پست دلی و جمله ای که تجربه بیش از 2 سال در پیش امینو و شما دوستان بودن هست

من وارد دوره شدم و اومدم بازار رو بشناسم ، خودم و خدارو شناختم
    و بعد خواستم پول در بیارم تا
    زندگیم عوض بشه ، ولی بدون پول دنیام عوض شد

بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ممنونم ازتون استاد @amino

سلام دوست عزیز
    کاملا همینطوره علی آقا ،همینطوره
    چی فکر میکردیم ، چی شد
    از خدای خودم ممنونم برای ایجاد شرایطی که منو حل داد این سمتی
    ستایش هورمزد.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

778 بار در 93 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خوبم لحظه حالتون عالی
    سوالی داشتم:آیا شخصی هست که الگوی زندگیتون باشه؟خوشحال میشم به اشتراک بذارید تا با مطالعه زندگی این افراد خط فکری جدیدی شکل بگیره
    " بنظرم الگو داشتن و شخصی سازی این الگو، در لحظه های شکست یا ناامیدی و ایجاد عادت جدید میتونه خیلی کمک کننده باشه .اگر نظر یا تجربه ای در این رابطه دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید"

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mahrokh عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,191 بار در 1,624 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان اول از همه میخوام بهتون پیشنهاد کنم این فایل یوتیوپ استاد رو بارها و بارها ببینید
    https://youtu.be/aN8NdUlLZDM

من طبق گفته های استاد 21 روز هر روز این فایل رو گوش میدادم و شروع کردم به نوشتن افکارم در طول روز و به باورهایی رسیدم که خودم زیاد اگاهی نداشتم بهشون:

مثلا من کاملا این رو پذیرفتن که من موفقیت رو فقط در پول میبینم یعنی کسی پولداره از نظر من خیلی موفق تر از مثلا یک انسان تحصیل کرده است که پولدار نیست...
    و بعد به این باور در خودم رسیدم که برای رسیدن به موفقیت باید خیلی خیلی سختی کشید و اگه آسون بدست بیاد زیاد خوب نیست و بقول استاد باید پوستم کنده شه که موفق شم(پولدار شم که میشه موفق شدن در مارکت و رسیدن به سوداوری مستمر)

و این از نظر خودم خیلی باور محدود کننده ای میتونه باشه شاید بعضی جاها باعث شه بیشتر تلاش کنم و بیشتر تمرین کنم و ... اما در نهایت یک باور محدود کنندس.
    حالا سوالم اینه چطوری باید این باور محدود کننده رو از بین ببرم؟؟؟
    استاد در همین فایل راجب باور فراوانی توضیح میدن اما مشکل من اینه که من میدونم به موفقیت میرسم اما این رسیدن در نتیجه خلیی خیلیی سختی کشیدن و... باید باشه
    نمیدونم چجوری باید این موضوع رو در خودم حل کنم و بنظرم این باور از دوران بچگی با من هستش که خانواده مدام میگفتن نابرده رنج گنج میسر نمیشود و امثال این جملان که من بارها و بارها شنیدم و بارو کردم...
    @amino
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

mari6 آواتار ها
    731 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر ماهرخ جان

من دارم چنین اشخاصی رو و2 نفر هستند و با توجه به اینکه شغلی رو دارند که شغل مورد علاقه من هست قرار هست چند ماه دیگه برم شاگردی کنم پیششون تا از تجاربشون استفاده کنم (راحت میشید دیگه کمتر میتونم بیام انجمن و کمتر پست میزارم )

البته من نمیدونم چطوری باید این افراد رو معرفی کنم...بعدها که شاگردی کردم و چون من همیشه ویژگی های خوب یا متفاوت رو مینویسم (همیشه یک دفترچه یادداشت کوچیک تو جیبمه) اگر اونموقع تجارب فوق العاده خوبی بود در اینجا روزانه میزارم و پست میکنم
    اما دوست من در جمله تون کلماتی رو فرمودید که اگر دوست داشتید طبق جملات زیر اصلاحشون کنید در ذهنتون :
    باور کنید ما نه شکست داریم و نه ناامیدی : شکست به معنای شروع مجدد با تجربه ی جدید و بیشتر هست و چه بسا طرز فکر شما در زمان شکست تایم رسیدن به هدفتون رو مشخص میکنه ... در یک کتاب خوندم که اگر دوست دارید موفق بشید نرخ شکست هاتون رو 2 برابر کنید ..اولین بار که خوندمش گفتم چه جمله بیخودی یعنی چی
    الان متوجه شدم که برای ساختن سیستم شخصی من عاشق ضرر کردن توی مارکت هستم چون دقیق هر ضرر یک پیام داره که نوعی فیلتر در ساخت سیستم شخصی هست(من این موارد رو طبق بازار میگم)
    هر تریدری باید بتونه که با توجه به ابزارهایی که در اختیارش قرار میگیره سیستم بسازه به قول استاد ما اون خمیر بازی رو بهتون میدیم یعنی همه ابزارهایی رو که نیاز دارید بعد شما هرچی خواستید بسازید یکی کوه میسازه باهاش یکی هم یچی دیگه و همه شون هم درسته

ناامیدی: ناامیدی به معنای زندگی در گذشته اس..ناامیدیی و افسردگی به معنای اینکه شما هنوز در گذشته مانده اید و نمیتونید دل بکنید از اتفاقاتی که در گذشته افتاده است
    شخص ابتدا باید بپذیرید که گذشته گذشته اس و ازش درس بگیره و اکنون بکاره تا بتونه در اینده برداشت کنه
    هنگامی که بتونید بپذیرید که اشتباهاتی در گذشته داشته اید سپس میتونید کاری رو انجام بدید
    مثل زمینی اون رو فرض کنید که پر از علف هرز و قلوه سنگ و.. است و شما میخواید توش چیزی بکارید پس نمیشه
    ابتدا باید زمین رو صاف کنید و عاری از هرگونه چیزی کنید و سپس بتونید چیزی درون اون بکارید
    نه در این زمینه بازار .. در هر زمینه ی دیگر باید بتونید اون زمینه رو فراهم کنید تا چیزی درون اون رشد کنه
    قلبی که پاک و منزه نباشد محل فرود فرشتگان نیست
    در همه ادیان و همه نظریه به طرق مختلف و حتی در این دوره به ما اشاره شده که زمین رو صاف کنیم تا بتونیم بکاریم و درو کنیم ...این در همه ابعاد زندگی هست

فنجانت را خالی کن

موفق باشید
    درود بر شما memo عزیز
    از این حرفا که برم و راحت میشد و ... نزنید! من این تایپک رو زیاد میبینم و بیشتر فعالیتها هم مربوط به شماست، واقعا مطالب و مقالاتی که میذاری عالیه، ازت تشکر میکنم،

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان اول از همه میخوام بهتون پیشنهاد کنم این فایل یوتیوپ استاد رو بارها و بارها ببینید
    https://youtu.be/aN8NdUlLZDM

من طبق گفته های استاد 21 روز هر روز این فایل رو گوش میدادم و شروع کردم به نوشتن افکارم در طول روز و به باورهایی رسیدم که خودم زیاد اگاهی نداشتم بهشون:

مثلا من کاملا این رو پذیرفتن که من موفقیت رو فقط در پول میبینم یعنی کسی پولداره از نظر من خیلی موفق تر از مثلا یک انسان تحصیل کرده است که پولدار نیست...
    و بعد به این باور در خودم رسیدم که برای رسیدن به موفقیت باید خیلی خیلی سختی کشید و اگه آسون بدست بیاد زیاد خوب نیست و بقول استاد باید پوستم کنده شه که موفق شم(پولدار شم که میشه موفق شدن در مارکت و رسیدن به سوداوری مستمر)

و این از نظر خودم خیلی باور محدود کننده ای میتونه باشه شاید بعضی جاها باعث شه بیشتر تلاش کنم و بیشتر تمرین کنم و ... اما در نهایت یک باور محدود کنندس.
    حالا سوالم اینه چطوری باید این باور محدود کننده رو از بین ببرم؟؟؟
    استاد در همین فایل راجب باور فراوانی توضیح میدن اما مشکل من اینه که من میدونم به موفقیت میرسم اما این رسیدن در نتیجه خلیی خیلیی سختی کشیدن و... باید باشه
    نمیدونم چجوری باید این موضوع رو در خودم حل کنم و بنظرم این باور از دوران بچگی با من هستش که خانواده مدام میگفتن نابرده رنج گنج میسر نمیشود و امثال این جملان که من بارها و بارها شنیدم و بارو کردم...
    @amino
    سلام دوست عزیز
    یک راه برای مقابله با باور های محدود کننده این هست که مثال نقض به خودتون نشون بدید
    در مورد سختی کشیدن باید برای خودتون تعریفش کنید
    سختی کشیدن =تمرین تکرار مطالعه تلاش اصلاح مسیر و ...
    یا اینکه سختی کشیدن =بدبختی کشیدن و زجر و فلاکت و...
    ببینید کدوم تعریف سختی برای شما جا افتاده بعد در راستای اصلاحش عمل کنید

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع