صفحه 61 از 673 نخستنخست ... 1151596061626371111161561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 6724

موضوع: بازی فراوانی

1,149 بار در 87 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من از دیجی کالا استفاده کردم که قیمتا دقیق باشه

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ela_1369 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Benyamin نمایش پست ها
    سلام استاد عزیز و دوستان خوب آکادمی
    با اینکه من 21 فروردین به جمع شما اضافه شدم و طبق برنامه و نقشه راه پیش میرم ولی چون متوجه شدم این بازی رو میتونم از الان شروع کنم پس اقدام کردم.
    20 صفحه اولیه تاپیک رو خوندم تا متوجه حالت بازی بشم.
    چیزی که متوجه شدم اینه که نباید با این بازی ، بازی کرد. باید با این بازی زندگی واقعی رو پیش برد.مثلا اگه تو زندگی حقیقی واقعا درروز دوم با دومیلیون کسی میره و یه خودنویس دومیلیونی میخره خب بخره .ولی مثلا من خودم میرم هایپر و مایحتاج زندگی رو میخرم.پس نباید باهاش بازی کرد .باید باهاش زندگی کرد.و این حالته که میتونه تاثیرشو نشون بده.
    خوشحالم که از بین تمام مکانهای آموزشی من اینجا توی آکادمی استاد امینو هستم .بازم میگم که این حرفو نه صرفا از سر احساس بلکه از روی تحقیق میگم.(قبلا تو معرفی اولیه گفته بودم:d) اینجا با جاهای دیگه خیلی فرق داره.
    سلام آقا بنیامین منم با شما موافقم این بازی رو باید زندگی کرد، و بدجورهم لذت بخشه به جایی میرسید که دلتون نمیاد دست ازش بردارید
    راستی من روز 273 هستم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Benyamin آواتار ها
    258 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام آقا بنیامین منم با شما موافقم این بازی رو باید زندگی کرد، و بدجورهم لذت بخشه به جایی میرسید که دلتون نمیاد دست ازش بردارید
    راستی من روز 273 هستم
    سلام .بله.ما همین حالت رو توی اکانت دمو داریم.کسی اگر به دمو بعنوان دمو بودن و فیک بودن نگاه کنه قطعا فهمش رو موکول کرده به حساب ریل و اونجا خواهد فهمید!
    بطور مثال اینکه برای کنکوری ها مثلا 10 کنکور آزمایشی میذارن بهمین جهته.میشه گفت حداقل 60 درصدش بجهت تسکین و آرامش و تسلط روانیه.و 40 درصد یا کمتر برای آشنایی با سوالات. پس این بازی و حالت دمو رو بازی نگیریم. ممنون
    ویرایش توسط Benyamin : 04-18-2021 در ساعت 03:03 دلیل: سلام یادم رفته بود

6. 25 کاربر برای این پست سودمند از Benyamin عزیز تشکر کرده اند:

932 بار در 63 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر همگی روز 140 موفق باشین

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از navid عزیز تشکر کرده اند:

40 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    بازی خوبی هست و خیلی مغز رو درگیر و فعال میکنه و این خیلی خوب هست چون باعث تفییر باور نسبت به پول میشه و ظرفیت ذهن رو گسترش میده.
    من چند بار یازی کردم اما یادم میرفت و دوباره از اول شروع کردم.
    سختیش به این هست که اون چیز هایی که ما میخواییم قبمتشون بالا هستش و باید مثلا ما روز 30ام اون رو بخریم اما از یک طرف دیگر هم باید تا روز 29ام پولمون رو خرج کنیم و چیز های کوچیک زیادی خریداری کنیم تا به اون مبلغ مورد نظرمون برسیم.

و یک سوال برام پیش اومده این که چند روز باید این تمرین رو انجام بدیم؟ 90روز؟
    ویرایش توسط saman2 : 04-21-2021 در ساعت 11:16

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از saman2 عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,754 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان
    به روز 90 ام بازی فراوانی رسیدم. (اسم بازی را هم میتونیم روی آن نگذاریم )
    بنده از 3 بهمن شروع به خرید کردم و در این مسیر به صورت پیوسته لذت بردم و هر روز خرید ها را در دفترچه مخصوص یادداشت میکردم و از روی آن ها اسکرین شات میگرفتم و فولدر هر روز رو شکل میدادم که بدونم چی خریدم و بهشون نگاه کنم و بعدا باز هم بتونم تجسمشون کنم.
    از دیدگاه بنده بازی فراوانی چه تاثییری میتواند داشته باشد و تجربه ی من در این 90 روز ؟

1. شما معمولا وقتی بهترین کالاها را در این بازی خریداری میکنید، در واقعیت وجود شما به این قضیه که بهترین ها را داشته باشید عادت میکند. برای مثال وقتی شما بهترین برند کفش را میخرید اگر خیلی خوب با تمام وجود خریدتان را تصور کرده باشید دیگر مزه ی کالاهای لوکس زیر زبانتان رفته (و یا کالایی که شاید گران نباشد و به هر دلیلی شما دوستش دارید) و وقتی در آینده و در واقعیت به آن نگاه میکنید و از کنار آن در ویترین یک مغازه رد میشوید و آن را میبینید، وجود شما تمام تلاش خود را میکند تا مسیری پیدا کند تا به آن سطح از زندگی و آن کالا برسد.
    2. همانطور که میدانید نوشتن و تجسم چیزهایی که میخواهید روی ناخودآگاه تاثیر میگذارد و به شما کمک میکند تا راه هایی برای رسیدن به آنها برای شما باز شود.
    3. مطلب دیگر که واقف هستید و استاد میفرمایند بزرگتر شدن ظرف ذهنی است که فراوانی فوق العاده این کار را انجام میدهد.
    4. مساله دیگر این است که اگر این پول را در واقعیت به صورت روزانه به دست بیاورید و انشالله درآمد در این حد داشته باشید ایده برای خرج کردن آن دارید.
    5. این مساله که هر روز شما پول را خرج کنید و به فکر فردا نباشید به ما کمک میکند در زمان حال زندگی کنیم و لذت ببریم و نگران فردا نباشیم . فردا خدا بزرگه!

در این 90 روز فراوانی چه تاثیر مستقیمی بر من داشت؟

من اوایل که قصد شروع بازی فراوانی را داشتم در این تاپیک سوال کردم که آیا نمیشود باعدد بالاتر از 1 میلیون شروع کرد؟ 1 میلیون الان دیگه چیزی نمیشه؟ که جناب امینو پاسخ دادند خیر با همین عدد شروع کنید ...
    تاثییری که روی من داشت این بود که من همیشه منتظر اون پول زیاده بودم که برم چیزهایی که دوست دارم رو بخرم .. ولی دیدم با همین عدد های نسبتا کوچک هم میشه هر روز چیزهایی خرید که خیلی هم خوشت بیاد و به قولی سر حالت بیاره. ( در مسیر لذت بردن)
    قضیه دیگر این است که اگر شما این بازی رو با تمام وجود انجام بدید خیلی روحیه خوبی به شما میدهد و هدف های پله پله ای خواهید داشت که این نکته ی مثبت را برای بنده داشت و من روحیه ای تازه گرفتم.
    این بازی را قطعا با تمام وجود و با لذت تا روز 365 انجام خواهم داد.

به دوستانی که این مطلب را میخوانند و هنوز این بازی را شروع نکردند بسیار پیشنهاد میکنم که از همین امروز شروع کنند چون این مسائل نه تنها در آینده روی کسب درآمد از طریق ترید تاثیر داره بلکه جدا از معامله گری در هر حرفه ای و به صورت کلی در زندگی شخصی شما تاثیر خواهد داشت.
    و در آخر هم از استاد عزیزمان جناب امینو تشکر میکنم که علاوه بر بازار فارکس و معامله گری ، سبک درست زندگی کردن و فکر کردن را به ما آموزش میدهند و یاد آور میشوند.

باتشکر
    محمد رضا
    ویرایش توسط mohamadrezasj : 04-21-2021 در ساعت 11:40

12. 29 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

1,934 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان آیا در بازی حتما باید مبلغ روزانه رو برای خودم خرج کنم یا میشه برای دیگران خرج کنیم به عنوان مثال برای شخصی هدیه گرفت؟

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از alimasomi عزیز تشکر کرده اند:

shahryar آواتار ها
    4,602 بار در 442 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    بله میشه هدیه هم داد اما اگر میبینید که همه پولتون دارید هدیه میدید این مقاومت ذهنتون هست و داره رد میکنه که کار خودش رو راحت کنه
    یه جمله هم از اقای ناپلون هیل هست که میگه ادم های که خیلی میبخشن خودون خیلی دوس ندارن

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از shahryar عزیز تشکر کرده اند:

Artaa آواتار ها
    6,003 بار در 568 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman2 نمایش پست ها
    سلام
    بازی خوبی هست و خیلی مغز رو درگیر و فعال میکنه و این خیلی خوب هست چون باعث تفییر باور نسبت به پول میشه و ظرفیت ذهن رو گسترش میده.
    من چند بار یازی کردم اما یادم میرفت و دوباره از اول شروع کردم.
    سختیش به این هست که اون چیز هایی که ما میخواییم قبمتشون بالا هستش و باید مثلا ما روز 30ام اون رو بخریم اما از یک طرف دیگر هم باید تا روز 29ام پولمون رو خرج کنیم و چیز های کوچیک زیادی خریداری کنیم تا به اون مبلغ مورد نظرمون برسیم.

و یک سوال برام پیش اومده این که چند روز باید این تمرین رو انجام بدیم؟ 90روز؟
    وقتتون بخیر
    هدف این بازی ۹۰ روز میتونه باشه، هم میتونید خودتون تعیین کنید تا کی میخواید بازی کنید.
    اگه میتونید بیشتر ادامه بدید که چه بهتر.
    GoD Is My WeApOn

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Artaa عزیز تشکر کرده اند:

7,667 بار در 733 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز 70

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از cheris عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع