صفحه 378 از 441 نخستنخست ... 278328368376377378379380388428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,771 به 3,780 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

892 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله به دلیل قوانین انجمن، از اونجایی که سوالتون مربوط به بروکر میشه، ترجیح دادم در این تاپیک سوالتون رو پاسخ بدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    خب این موضوع به این برمیگرده که بروکری که باهاش کار میکنید، چی هست و رگوله کجاست؟
    میشه این کار رو انجام داد، میشه با رمزارز واریز و برداشت ها رو انجام داد و کلا مسیر رصد مالی رو مخفی کرد، اما موضوع اینجاست که اون بروکری که باهاش کار میکنید، اگر رگوله اروپا باشه، موظف و مستلزم هست که از شما اطلاعات مالیاتی رو بگیره، و در واقع این بروکرها هستن که اطلاعات مالیاتی رو به نهاد های مالیاتی گزارش میکنن، یعنی شما فرض کنیم در بروکر FXCM میخوایید ثبت نام کنید، به عنوان مقیم آلمان، اولین چیزی که FXCM بعد از ایمیل از شما میخواد اینه که شما ساکن کدوم کشور هستید؟
    به محض اینکه آلمان رو انتخاب کنید، میگه حالا اطلاعات مالیاتی و Tax ID یا Tax Code رو بدید، و بعد یه سری مدارک دیگه مربوط به مسائل مالیاتی و Residency approve از شما میخواد، بنابراین یا باید با بروکرهایی کار کنید که رگوله اروپا نیستن و از این قوانین دست و پا گیر پیروی نمیکنن، یا باید کشورتون رو تغییر بدید و با مدارک ایران با بروکری که با ایرانی ها کار میکنه کار کنید، به علت اینکه گمان میکنم حتی اگر با رمزارز هم مراودات مالی رو انجام بدید، در نهایت اون بروکر بر اساس قوانین سخت گیرانه رگلاتوری اروپا، موظف هستش که اطلاعات مالی و صورت های مالی هر مشتری رو به نهاد های نظاره گر مالیاتی گزارش بده؛
    به همین علت هستش که خیلی از شهرودان آمریکا و اروپا، با بروکری مثل Tradersway کار میکنن، بنده شخصا چندین بار در لایو ترید های یوتیوب دیده بودم که تریدرهایی که مقیم آمریکا یا اروپا بودن، به خاطر فرار از مسئله مالیات، با این بروکر کار میکردن، چون اساسا این بروکر رگوله هیچ جا نیست، و اتفاقا همین باعث میشه که پیرو هیچ قانونی نباشه، و همین مسئله باعث میشه مثلا یه تریدر از آمریکا بیاد، یه حساب ده هزار دلاری از سودی که از ترید در آورده باز کنه و با نهایت لوریج کار کنه و مشکلی هم نداشته باشه، اما با علم اینکه این بروکر رگوله نداره این کار رو انجام میدن، بنابراین کل سرمایه رو وارد این بروکر نمیکنن، یه بخشی رو برای ترید کردن با لوریج زیاد و فرار از مسئله مالیات منتقل میکنن، به هر حال عزیزم، این مسائل مالیاتی بسیار پیچیده و تو در تو هستش که سر در آوردن ازشون، نیازمند مطالعه دقیق قوانین هستش، بنده هم توصیه هایی که به عزیزان میکنم، صرفا بر اساس اطلاعاتی هستش که جسته و گریخته به دست آوردم، اما یه نکته رو خاطر نشان میکنم؛
    ببینید مسائل مالیاتی شوخی بردار نیستن، به هیچ وجه من الوجوه، سعی نکنید مسائل مالیاتی رو به صورت غیر قانونی دور بزنید، چون جریمه های بسیار سنگینی به همراه خواهد داشت، حتی المقدور سعی کنید همواره با یه CPA در ارتباط باشید و نظرات افراد متخصص در این زمنیه رو هم جویا بشید،
    امیدارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    با سلام دوست من و ممنون از راهنمایی جامع و کاملت درسته من خودم به جرایم سنگین این مووع واقفم منتها مشکلی ک دارم اینه ک هیچ نهادی اینجا اصلا بهت نمیگه ک شما از چه طریقی میتپنی مالیات رو محاسبه کنی یا برات محاسبه کنیم من تا الان از چند نهاد مختلف پرسیدم همشون یه حورایی جواب سر بالا میدن ولی میدونم زمانی ک پولی از این کار دربیاد و به اینها نکی نابودت میکنن قشنگ در کل ممنونم از راهنماییت موفق و سلامت باشی
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

392 بار در 80 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    چیزی که من از پرسش و پاسخ دوستان متوجه شدم خود بچه های آکادمی روی پراپ کار میکنن و گویا گروهی دارند. اگه اطلاعی در این زمینه هست لطفا منم راهنمایی کنید. که با کدام شرکت معتبر کار میکنن و محوه ثبت نام و... بهم توضیح بدن. ممنون

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از mansoorsh عزیز تشکر کرده اند:

Amin22 آواتار ها
    4,778 بار در 655 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 67 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سپاس بابت پرسش بسیار مفیدتون، این میتونه سوال خیلی از عزیزان باشه، بله در رابطه با Prop firm ها؛
    خب همونطور که مستحضر هستید، فسلفه بوجود آمدن این Prop firm ها این بوده که، برای تریدرهایی که حرفه ای هستن و سرمایه ای در دست ندارن، سرمایه گذاری کنن و و به قولی، سرمایه از اونا، کار از تریدر، بنده خودم شخصا تجربه اینچنینی ندارم، اما دوتا از دوستان، سعی کردن که چالش Prop firm ها رو پاس کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، به دلیل اینکه زمان مشخص داشت، و این عزیزان، در روزهای اولی، چندتا استاپ خوردن و بعدش سعی کردن که به صورت هیجانی حساب رو رشد بدن، و متاسفانه Drawdown از اون مقدار تایین شده تجاوز کردن و در چالش شکست خوردن، اما توصیه هایی کردن که بنده اون ها رو با شما به اشتراک میگذرام، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    ببینید، کلید موفقیت در چالش Prop firm ها، مدیریت سرمایه هست، شما چه سیستم تریدتون اسکلپ باشه، چه روند بگیرید، نیاز به مدیریت سرمایه دارید، چه ریسک به ریوارد یک به صد بگیرید، چه ریسک به ریوارد معکوس اسکلپی، باید مدیریت سرمایه رو در هر ترید لحاظ کنید، چون بالاخره بازار یه جایی ممکنه بیاد استاپ شما رو بزنه، پس این اولین نکته؛
    نکته دوم: ابتدا تشریف ببرید و عناوین چالش Prop firm ها رو مطالعه بفرمایید و در حساب Demo اون چالش ها رو برای خودتون یه بار پاس کنید و بعدا که در دمو برای خودتون یه بار امتحانی چالش Prop مورد نظر رو پاس کردید، بعدا میتونید در چالش اصلی شرکت کنید و شروع کنید به ترید برای تمام کردن چالش اصلی.
    در مورد پرداخت وجه؛ همونطور که خدمتتون عرض کردم، تجربه ای به خصوصی ندارم، اما عمدتا مشکلی وجود نداشته و عزیزانی که در Prop firm ها کار میکنن، گزارشی مبنی بر عدم پرداخت سودهاشون ارائه ندادن.
    در مورد سرورهایی که ارائه میکنن، بستگی به اعتبار و زیرساخت خود اون شرکتی که باهاش کار میکنید داره؛ در ادامه چندتا از بهترین ها رو خدمتتون معرفی میکنم.
    در مورد اسلیپیج، پرش ها اسپرد و اینجور مسائل، باز متاسفانه بنده اطلاع خاصی ندارم، اما باز مثل سرورها که فرمودید، برمیگرده به اون Prop firm که باهاش کار میکنید، هر چه معتبرتر، امکان رخ دادن اینجور مسائل هم قاعدتا کمتر.
    در مورد نظر جناب امینو، بنده هنوز افتخار صحبت با ایشون در مورد این مسئله به خصوص رو نداشتم، اما توصیه میکنم، در امینو تایم، سوالتون رو مطرح بفرمایید، چون میتونه سوال خیلی از عزیزان باشه و دانش و تجربه ایشون، چراغ راه ماست.
    در ادامه اسم چندتا از بهترین Prop firm های خارجی که با ایرانی ها کار میکنن رو خدمتتون ارائه میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه (توصیه میکنم حتی المقدور با Prop firm های خارجی کار کنید، چون این پدیده Prop trading در ایران یه مقوله نو و تازه حساب میشه و بهتره که با شرکت هایی کار کنیم که سابقه طولانی تری در این زمینه دارن)
    1: Fidelcrest
    2: ftmo prop
    3:Lux Trading Firm
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام
    ممنون بابت توضیحاتتون
    نظرتون درمورد پراپ سرمایه گذار برتر چیه؟
    من هم مدتی است که دنبال یک پراپ خوب که با ایرانی ها کار بکنه و مشکلی در واریز و برداشتش نباشه هستم
    < ساده است اما آسون نیست >

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Amin22 عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود بر دوستان
    ظاهرا این پراپ با ایرانی ها کار میکنه ، یک طرح چالش گذاشته که نیاز به پرداخت هزینه اولیه نداره ، شما رایگان در چالش شرکت می کنید ، اگر چالش ها با موفقیت پاس کردید و وارد اکانت ریل شدید ، بعد از کسب سود در مرحله درخواست برداشت وجه سود ، مبلغ چالش از سود شما کم میشه ،
    برای دوستانی که قصد تست کردن ، پراپ ها رو هم دارند خیلی عالی هست ، دیگه نیاز به پرداخت وجه اولیه نداره .
    بررسی کنید.
    fxfinance

https://1da.ir/wVfdSTD
    تریدر شدن یعنی:
    ایجاد نظم ثابت از طرق چک لیست ثابت و اصولی
    و سپس
    تعهد ، تسلط ، تمرین و تکرار ؛ این چک لیست و اصول ، از طریق بررسی مداوم و بک تست شبانه
    +
    مدیریت ریسک و سرمایه

Mrs Sohila &Mr uosef

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

392 بار در 80 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط uosef.azad نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    ظاهرا این پراپ با ایرانی ها کار میکنه ، یک طرح چالش گذاشته که نیاز به پرداخت هزینه اولیه نداره ، شما رایگان در چالش شرکت می کنید ، اگر چالش ها با موفقیت پاس کردید و وارد اکانت ریل شدید ، بعد از کسب سود در مرحله درخواست برداشت وجه سود ، مبلغ چالش از سود شما کم میشه ،
    برای دوستانی که قصد تست کردن ، پراپ ها رو هم دارند خیلی عالی هست ، دیگه نیاز به پرداخت وجه اولیه نداره .
    بررسی کنید.
    fxfinance

ممنون

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از mansoorsh عزیز تشکر کرده اند:

Amin22 آواتار ها
    4,778 بار در 655 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 67 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط uosef.azad نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    بررسی کنید.
    fxfinance

سلام ممنون بابت معرفی
    پلن ها را بررسی کردم اما انگار رایگان نیستند
    < ساده است اما آسون نیست >

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amin22 عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin22 نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت معرفی
    پلن ها را بررسی کردم اما انگار رایگان نیستند
    درود دو تا طرح رایگان هست ، من الپاری رو انتخاب کردم
    2124.PNG
    تریدر شدن یعنی:
    ایجاد نظم ثابت از طرق چک لیست ثابت و اصولی
    و سپس
    تعهد ، تسلط ، تمرین و تکرار ؛ این چک لیست و اصول ، از طریق بررسی مداوم و بک تست شبانه
    +
    مدیریت ریسک و سرمایه

Mrs Sohila &Mr uosef

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

hossein9170 آواتار ها
    523 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همه دوستان
    کسی میدونه چرا بروکر آلپاری و روبو فارکس کندل های تایم یک دقیقه رو از تاریخ 19.6.2023 تا تاریخ 11.4.2023 حذف کردن در صورتی که بروکر a مارکت همچین کاری رو نکرده. دلیل خاصی داره؟ اینم بگم که من با متاتریدر 4 کار میکنم
    موفقیت توی 2 جمله خلاصه میشه :
    1-شانس مال کسیه که تا آخرین لحظه تلاش میکنه و دست از تلاش کردن بر نمیداره.
    2-پایان همه چیز خوبه. اگه تو مرحله ای هستی که اوضاع بر وقف مراد نیست و به نتیجه دلخواه نرسیدی بدون که اونجا پایان راه نیست و باید ادامه بدی.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از hossein9170 عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام روز بخیر دوستان
    من حساب سنتی دارم تو الپاری از دیروزه اسپرد دو پیپ به بالا هست. برای همه اینجوریه یا فقط برای حساب های سنتی به این صورته؟؟؟
    @Mr. & Mrs. hatami @Ali97

ویرایش توسط Saman01 : 06-20-2023 در ساعت 14:34
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,801 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin22 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت توضیحاتتون
    نظرتون درمورد پراپ سرمایه گذار برتر چیه؟
    من هم مدتی است که دنبال یک پراپ خوب که با ایرانی ها کار بکنه و مشکلی در واریز و برداشتش نباشه هستم
    تا الان دو پراپ ایرانی "پراپی و سرمایه گذار برتر " خوب کار کردند و البته تضمینی نیست که در آینده به همین شکل باشند بنابراین ریسک کار را همیشه در نظر داشته باشید.
    یه شرکت جعلی شیاد به اسم پراپ ترید فاند هست که خیلی مراقب آنها باشید و به دوستان خود هم اطلاع دهید که در دام آنها نیفتند رسما کلاهبردار هستند در گروه های تلگرامی شاکی زیاد دارند.

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع