صفحه 306 از 556 نخستنخست ... 206256296304305306307308316356406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,051 به 3,060 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mir Tohid آواتار ها
    36,993 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر میرتوحید عزیز

خیلی خوب بود و نکات خوبی در فایل بود

این نکته رو کم و بیش در کتب مختلف خونده بودم / دقیقا همینطوره ما چیزی رو برداشت میکنیم که اکنون داریم میکاریم

آینده ما بالاخره در بعد زمان لحظه ای از حال ما هست و گذشته ما در بعد زمان لحظه ای از حال ما بوده
    ما اکنون در همین لحظه که هستیم در آینده زمان حال گذشته و همچنین گذشته زمان حال آینده هستیم و هیچ چیز جز زمان حال نیست پس الان خوب بکاریم و مواظبت کنیم که در اینده دروگر خوبی باشیم (که در اینده که میشه گذشته زمان حال الان و همچنین حال ان زمان )
    این صحبت به درستی در مارکت خودمون هم مشخصه که گذشته مارکت که در بعد زمان حال زمان خودش بوده تاثیر در اینده مارکت داره

حال رو درست انجام بدیم در بعد زمان

واسه درک این موضوع اگر دوستان خواستند میتونند فیلم tenet رو ببینید
    درحقیقت متوجه میشیم که اساسا زمان و اسم گذاری های معمولی که میدونیم ، قالب بندی های ذهن هستش.

حالا شخصی که وارده این حوزه میشه ، میتونه یک بخشی از این رو جدا کنه و ببره برای رسیدن به هدفی
    بهره ببره و شخص دیگری علاوه بر این بازهم فراتر میره.

تمامه تلاش اکثریتمون اینکه بتونیم از چهارچوب های فکری بالاتر و بالاتر بریم. اگر اینکارو نکنیم ، خوده
    هستی این رو بشکل تلنگر رقم خواهد زد و ما قطعا با عنوان های فریبنده ای چون شانس ، بدبیاری ، سرنوشت و
    امثالهم مجدد میپوشونیم و مجدد این چرخه اتفاق میوفته. تا وقتی که از دید بالاتری نبینیم این ظرف ذهنی رو و محتواتشو.

موفق باشین دوست عزیز

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,993 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر جناب آقای میر توحید عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    توحید جان یک جملتون تو پست بود که واقعا منو روشن کرد و اصلا از این بعد نگاه نکرده بودم بهش و تشکر میکنم از دیدگاه و نگرشی که نسبت به این موضوع به ما ارایه دادید ، شما از دانشجویان قدیمی و موفق این آکادمی هستید و ممنون میشیم ازتون که هرچه بیشتر اگر امکانش بود براتون در تاپیک روانشناسی ما رو راهنمایی کنید ، چون شما این مسیر رو طی کردید و از پیچ و خم این جاده بیشتر اطلاعات دارین و تجربیاتتون بیشتراز ما هست
    جمله خوبتون :
    با طی مسیری که همه نوع روندی رو توش داشته. که بنسبت بازه زمانی ( سنتون رو نمیدونم ) مثلا 24 ساله روند صعودیه و بنسبت بازه زمانی 5 روزه نزولیه و و و
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.

ممنونم از توجه شما. بقول استاد داریم دورهم یچیزایی یاد میگیریم.
    طبقه بندی نداریم.
    خوشحالم که مفید بوده.

موفق باشین

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    علی جان بنظرت میتونه این دلیلش باشه
    من قبلا صبح ها که بیدار میشدم تمرین انجام میدادم بعد نماز و خوردن صبحانه تمرین ذن و ادامه تمرینات و کارهای غیره
    هر چقدرم هم گیج بودم بازم میتونستم تمرین انجام بدم مشکلی نداشتم (خوابم کافیه سرگیجه هم من کلا بعد بیدار شدن دارم تا کامل اپدیت بشم )
    ولی الان رسیدم به تمرینات 123 تمرکز بیشتری نیاز دارم چون مدام زوم تایم فریم رو تغییر میدم یکم گیجی و خماری داشته باشم دیگه 123 نمبینم یا خیلی کم میبینم
    گفتم شاید بخاطر همینه که الانا صبحا حس پای سیستم رفتم رو ندارم و در این حد ناخوداگاهم انگار بدش اومده سیستم رو باز میکنم چشام بستست با وجودی که هفت ساعت هم خوابیدم
    سلام مجدد فردریک عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    فردریک جان این پیشنهاد رو چند روز انجام بدین ببینین فرقی میکنه نتیجه
    جا و ترتیب کارهاتون رو عوض کنید
    ابتدا تمرین ذن و بعد نماز و بعد صبحانه و بعد انجام تمرینات آکادمی و بعد برنامه شخصی خودتون
    باور دارم درست میشه ، شما چطور ؟
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,698 بار در 876 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    سلام مجدد فردریک عزیز
    باور دارم که عالی هستید
    فردریک جان این پیشنهاد رو چند روز انجام بدین ببینین فرقی میکنه نتیجه
    جا و ترتیب کارهاتون رو عوض کنید
    ابتدا تمرین ذن و بعد نماز و بعد صبحانه و بعد انجام تمرینات آکادمی و بعد برنامه شخصی خودتون
    باور دارم درست میشه ، شما چطور ؟
    اگه بشه قبل تمرین ذن یه ورزش کم یا یه پیاده روی کوتاه با اهنگ انجام بدم سر حال بشم بعد
    تمرین ذن و بعد نماز و بعد صبحانه و بعد انجام تمرینات آکادمی و بعد برنامه شخصی خودتون
    چون اینو دیروز امتحان کردم تا بیدار شدم رفتم تمرین ذن انجام دادم پای تمرین ذن دراز کش شدم همونجا خوابم برد
    زیادی ذهنم خالی شد:d:d

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

hasan9564 آواتار ها
    386 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    به شخصه از فایل ها و صحبت هایی که در زمینه روانشناسی میشه از شما تشکر میکنم و لذت می برم
    دوتا سوال داشتم
    میخواستم بدونم کسی از دوستان دوره ای اف تی آقای فروغمند رو تهیه کرده یا نه؟
    واینکه محتویات این دوره بیشتر از دو کتاب انگشتان ثروت ساز و کتاب استاندارد طلایی هست؟یا این کتاب ها رو بخونیم بهتره؟
    دوم اینکه استادی که جناب امینو باهاشون ای اف تی رو کارکردن(استاد میرزایی)سایت یا کانالی دارند؟وآیا کسی ایشون رو میشناسه؟@Ali97
    ممنون از پاسخگوییتون @amino @oveys @Brian @ariya @Hfada @hoseinrahimi
    وقتی احساس کردی باید تسلیم شوی ادامه بده .چون پیروزی عاشق تلاش بی وقفه است.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از hasan9564 عزیز تشکر کرده اند:

hasan9564 آواتار ها
    386 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Frederick;374487]اگه بشه قبل تمرین ذن یه ورزش کم یا یه پیاده روی کوتاه با اهنگ انجام بدم سر حال بشم بعد
    تمرین ذن و بعد نماز و بعد صبحانه و بعد انجام تمرینات آکادمی و بعد برنامه شخصی خودتون
    چون اینو دیروز امتحان کردم تا بیدار شدم رفتم تمرین ذن انجام دادم پای تمرین ذن دراز کش شدم همونجا خوابم برد
    زیادی ذهنم خالی شد:d:

سلام دوست عزیز
    وقتتون بخیر
    جسارت بنده رو بپذیرید
    اگه کتاب باشگاه پنج صبحی ها رو خونده باشید .اولین برنامه بعد از بیدارشدن رو یک ورزش سنگین به شکلی که بدنتون عرق کنه تعریف کرده.
    من این کار رو انجام دادم و تاثیرش فوق العاده بود
    هر صبح در حد ده دقیقه . بعدش انگار نه انگار که تازه ده دقیقه هست از خواب بیدار شدین و انرژی فوق العاده زیادی رو درخودتون حس میکنید.
    یکبار امتحان کنید.
    وقتی احساس کردی باید تسلیم شوی ادامه بده .چون پیروزی عاشق تلاش بی وقفه است.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از hasan9564 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام.وقت بخیر.میخوام یه مستند جالب و تاثیر گذار در مورد فضای مجازی و مسنجر های مختلف به اسم معضل اجتماعی رو معرفی کنم.پیشنهاد میکنم حتما با دقت نگاه کنید ارزش چند بار دیدن رو داره.مخصوصا با شرایط موجود در کشور بهتره که با یه سری واقعیت ها آشنا بشید تا عمیق تر به موضوعات اطرافتون نگاه کنید.the social dilemma 2020
    images.jpg
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,204 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبید وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من کلا تقریبا یه ساله پنج ونیم گاهی اوقات پنج بیدار میشم
    الان تقریبا یه دو هفته ای هست مخصوصا آخر هفته ها صبح که بیدار میشم حس خیلی بدی بهم دست میده در این حد که بیدارم
    خودمو مجبور میکنم نخوابم که دیگه برنامه خوابم بهم نخوره ولی تقریبا
    تا طوع آفتاب نشه حس پای سیستم رفتن ندارم یا اینقدر گیجم چشام چیزی رو نمی*بینن که بخوام تمرین یا تمرکز کنم شبم ساعت ده می*خوابم
    مثلا امتحان کردم که صبح تا بیدار شدم یه پنج ده دقیقه بعد تمرین ذن برم شاید درست بشه بدتر شد که بهتر نشد پای تمرین ذن دراز کش شدم
    نمی*دونم دلیلش چیه و چیکار کنم نظم خوابم بهم نخوره
    در این حدم اگه نخوابم حس حالت تهوع میگیرم دیگه یه دوروزیه
    بیدار میشم میبینم ابنجوریم می*خوابم تا هفت و هشت توش موندم چرا اینجوری شدم
    @memo @Ali97
    ممنون میشم دوستان دیگه هم راهنماییم کننند
    سلام فردریک عزیز. جسارت منو می بخشید دوستان راهنمایی های خیلی خوبی کردند من یه نکته ای به نظرم رسید که شاید به درد بخور باشه.
    این شرایطی که شما دارید نشانه ی burnout یا خستگی و زدگی هستش و نه تنبلی. تفاوت های زیادی بین علائم خستگی و علائم تنبلی هستش که میتونید در موردش مطالعه کنید. بنابراین چون تنبلی نیستش، راهکار برطرف کردنش هم فشار بیشتر نیستش و در حقیقت ناخودآگاه شما با ایجاد این مشکلات، داره میگه که من (به هر دلیل احتمالی که تعدادشون کم نیست و متاسفانه زیاد قابل رهگیری نیست) دیگه نمیتونم خودمو به این برنامه برسونم. قطعا شما دوست ندارید که این روتین سودمند رو کنار بگذارید ولی همونطور که ثابت شده و استاد هم چند جا اشاره کردند، عادت های ما در ناخودآگاه ما ساکن هستند نه در خودآگاه ما و این ناخودآگاه هستش که تصمیم خواهد گرفت کدوم عادت موندنیه و یا وقت رفتن کدوم عادته.

برای خلاصی از حس burnout یا زدگی، میتونید پیروزی های کوچک برای خودتون به وجود بیارید و به اونها دقت کنید و پایبند باشید تا سطح دوپامین سیستم عصبیتون رو به حد نرمال برسونه. مثلا یک برنامه ی ورزش ملایم روزانه، تاکید روی کلمه ی ملایم، که پس از اون حس خوبی داشته باشید. به وجود آوردن اون حس خوب برای مقابله با زدگی بسیار مهم هستش. و اینکه کمی به خودتون استراحت بدید و به فعالیت های شادی آور که باعث ترشح سروتونین میشن بپردازید (یک پیام رسان عصبی مهم دیگه برای مقابله با حسِ زدگی)
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    در مورد نحوه برخورد افراد مذهبی با عدم قطعیت باید چیزی گفت. با وجود اینکه بسیاری مشکلات فلسفی را با یک سیستم اعتقادی حل می کنند، حداقل این توانایی به نام ایمان را توسعه داده اند . زيبايي ايمان در تصديق اين است كه عقل و منطق فقط مي تواند ما را تا اينجا پيش ببرد. با داشتن ایمان، می پذیریم که فراتر از مرزهای درک خود، به سادگی نمی دانیم. و اینکه با وجود رمز و راز همه چیز، ما جسورانه شروع به راه رفتن می کنیم و می دانیم که همه چیز ممکن است. به نظر من ایمان واقعی به این معناست که از سوال پرسیدن دست برداریم و فقط با در دست داشتن مشعل اعتماد کامل به سمت تاریکی حرکت کنیم . به جای اینکه با نگرانی به پرتگاه خیره شویم، شش سخت را می چرخانیم و درست به داخل آن می پریم. ما تصمیم می*گیریم که با رمز و راز مشکلی نداشته باشیم ، و بنابراین، با ناشناخته توافق می*کنیم، که اساساً اعتماد است. ما از پنهان شدن از آن دست بر می داریم، از شک و تردید دست می کشیم. ما با سر بالا با آن مقابله می کنیم. به روی هر چیزی که به ما آشکار می کند باز است. به این ترتیب خود را از یک تعقیب بی پایان، بیهوده و افسرده رها می کنیم و از زیبایی چیزی که نمی دانیم لذت می بریم.
    سلام وقتتون به خیر
    ممنون از این پست تامل برانگیزت
    ممنون میشم اگه منبعش رو هم بزارید
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,685 بار در 9,826 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8384 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. توی یکی از فایلها ، استاد گفتن که ، من روی یک مبحث پرایس اکشنی ، به مدت یک سال و نیم ، روزی 10 ساعت ، تمرین انجام دادم ، تا به جواب مورد نظرم برسم .
    سوالم : چطور میشه ، فردی ، میتونه روزی 10 ساعت ، به مدت یک و سال و نیم ، بصورت منظم ، تمرین کنه ؟ من ممکن هستش ، دو روز ، پشت سر هم ، 10 ساعت ، تمرین کنم . ولی روز سوم ، دیگه ذهن و جسمم خسته میشه ، و فوقش در روز سوم ، بتونم 3 ساعت ، تمرین کنم . وقتم هم کاملا آزاد هستش و جای دیگه ای کار نمیکنم . فرق منی که یک و سال و نیم هستش که دوره رو تهیه کردم ، ولی تمومش نکردم ، با کسیکه ، توی شیش ماه ، تمومش میکنه ، چیه ؟ خستگی ذهنی و خستگی جسمی رو چطور ، کمترش کنم ؟
    آیا برنامه ریزی خاصی باید داشت ؟ مدیتیشن و ورزش منظم انجام بدیم ? @amino @oveys @Brian @ariya @Hfada @hoseinrahimi
    سلام و وقت بخیر علی عزیز.
    افراد زندگی های متفاوتی دارند و نمیشه یک مسیر برای همه یکسان باشه پس اولین کار اینه که دست از مقایسه خودتون با دیگران بردارین. اما بررسی کنین که چرا تایم و زمانش رو دارین و نمیتونین به درستی از این زمان استفاده کنین.
    در یک وبینار استاد گفتند به مدت 21 روز تمام فعالیت های روزانتون رو بنویسین، این دفتر خیلی بهتون کمک میکنه. در پایان 21 روز شما کلی از کارها یا فعالیت های بیهوده ای رو که انجام دادین، شناسایی میکنین.
    هدفتون از اموزش فارکس رو مشخص کنین، یه دلیل و انگیزه برای انجام این کار پیدا کنین، برنامه ریزی کنین، طبق برنامه عمل کنین، مابقی کم کم خودش شکل میگیره. موفق و پیروز باشین
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع