صفحه 14 از 543 نخستنخست ... 412131415162464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 5421

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

37,990 بار در 1,037 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام به عزیزان و همراهان گرامی.
    روانشناسی فردی بسیار به پاکی توجه ارتباط داره. مدتی با یک دوست هندی برای داشتن مدیتیشن بهتر و عمیقتر کار میکردیم و دیدیم که آرامش درونی و روانشناسی فردی ارتباط عمیقی با نوع تغذیه و سبک زندگی ما داره.
    مثالی عرض میکنم.
    شخصی که عجول هست و صبر کافی رو نداره و تحریک پذیر میشه و زود عصبانیت بهش دست میده احتمالا دچار گرمی کبد شده. و باید رژیم مناسبی رو اتخاذ کنه تا آرامش دوباره به وجودش بر گرده.
    برای این مننظور از خوردن گرمیها باید خود داری کنه و از سبزیها و گیاها و میوه های معتدل و خنک کننده بیشتر استفاده کنه. حجم غذا رو باید کم بکنه و منظم بخوابه.
    مثلا هر روز یک اسموتی درست کنه که از سبزیجات درست میشه و اونو بخوره تا کبدش خنک بشه.
    این روش باعث میشه آرامش بیشتری داشته باشه.
    روانشناسی فردی بدون تغییر رژیم غذائی و تغییرات سبک زندگی تغریبا محاله.
    اگر دوستان علاقمند بودند من یک پست دیگه برای ساخت اسموتی مخصوص کبد میذارم براشون. (اسموتی خوش طعمی نیست ولی خوب کار میکنه)

با سپاس
    ویرایش توسط SaeidFx : 09-20-2020 در ساعت 16:09

2. 76 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

alexx آواتار ها
    4,696 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    روانشناسی فردی بسیار به پاکی توجه ارتباط داره. مدتی با یک دوست هندی برای داشتن مدیتیشن بهتر و عمیقتر کار میکردیم و دیدیم که آرامش درونی و روانشناسی فردی ارتباط عمیقی با نوع تغذیه و سبک زندگی ما داره.
    مثالی عرض میکنم.
    شخصی که عجول هست و صبر کافی رو نداره و تحریک پذیر میشه و زود عصبانیت بهش دست میده احتمالا دچار گرمی کبد شده. و باید رژیم مناسبی رو اتخاذ کنه تا آرامش دوباره به وجودش بر گرده.
    برای این مننظور از خوردن گرمیها باید خود داری کنه و از سبزیها و گیاها و میوه های معتدل و خنک کننده بیشتر استفاده کنه. حجم غذا رو باید کم بکنه و منظم بخوابه.
    مثلا هر روز یک اسموتی درست کنه که از سبزیجات درست میشه و اونو بخوره تا کبدش خنک بشه.
    اگر دوستان علاقمند بودند من یک پست دیگه برای ساخت اسموتی مخصوص کبد میذارم براشون. (اسموتی خوش طعمی نیست ولی خوب کار میکنه)

با سپاس
    بزار سعید جان
    DO THE IMPOSSIBLE
    SEE THE INVISIBLE
    RAW! RAW!
    FIGHT THE POWER!

TOUCH THE UNTOUCHABLE
    BREAK THE UNBREAKABLE
    RAW! RAW!
    FIGHT THE POWER!

4. 50 کاربر برای این پست سودمند از alexx عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    مثالی عرض میکنم.

با سپاس
    سعید جان سلام وقتت بخیر
    ممکنه راجع به ((
    روانشناسی فردی بسیار به پاکی توجه ارتباط داره)) بیشتر توضیح بدی؟
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

6. 47 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

37,990 بار در 1,037 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام آقا احسان. بنده روانشناس نیستم و نمیتونم توضیحات روانشناسی یا کاملی بهتون ارائه کنم ولی در حد وسعم این مطلب رو کمی باز میکنم.
    کبد یک عضو بسیار مهم در بدن ما هست و به عنوان یک آزمایشگاه بسیار بزرگ در بدن عمل میکنه و مواد شیمیائی بسیار متنوعی رو برای ما میسازه و وقتی آلوده میشه کیفیت این مواد شیمیائی پائین میاد و شما حس میکنید توجه کافی رو برای انجام امور روزانه ندارید. حواس پرت میشید، سر در گم میشید زود جوش میارید و بسیار مادی و آینده گرا میشید و زندگی زمان حال از دستمون خارج میشه و نمیتونید کارهاتون رو منظم کنید یا حس تسلط به موضوع ندارید و نهایتا ما انسانها بیماریهای مختلفی رو به خاطر افکار و ترافیک بالای فکری میگیریم مثل دیابت و سیروز کبدی و . ..
    الودگی کبد و مشکلاتش از دو زاویه میتونه روی بده.
    1- فشارهای متنوعی که به هر علتی توی زندگیتون پیش اومده. مثلا بدون برنامه خرج کردیم و خودمون رو در معرض قرض و فشارهای متنوعی قرار دادیم که باعث شدیم افکار بسیار زیاد با ترافیک بالا توی مغزمون ایجاد بشه و در حلقه ی افکار تکراری بی مصرفی گیر میکنیم و نهایتا باعث میشه کبد همش بخواد انرژی مورد نیاز این افکار بیخود رو درست کنه و پشت بندش ما دوچار کبد گرم ، کبد چرب و مشکلات کبدی میشیم.
    2- یا تغذیه ی نا مناسب مثلا مقدار زیادی گوشت قرمز و چرب یا فست فودهای زیاد روزانه و تکراری باعث شدیم که کبد دچار مشکلاتی مثل گرمی و کبد چرب بشه.

توجه یک اصطلاح در یوگا هست و شاید کسانی که یوگا کار میکنن دقیقا میدونن که معنیش چی هست. توضیحش طولانیه و فکر هم نمیکنم اینجا لازم باشه که توضیح بدیم.

همه ی بدن با هم همکاری دارن و شما نمیتونید با یک تغذیه ی نا مناسب انتظار صبر و تحمل و افکار متعالی باشید. با خوندن یک کتاب روانشناسی و تکرار اون نمیتونیم آرامش عمیقی برای خودمون ایجاد بکنیم چون داشتن آرامش فاکتورهایی حتی بیشتر از روان و طرز فکر ما داره. به سیستم سمپاتیک و پارا سمپاتیک ما و اوتونومیک ارتباط داره و به شیمی خون و کلی چیزهای دیگه نیاز هست که یک فرد بتونه احساس رضایت داشته باشه.
    مثلا ما نمیتونیم با یک زندگی صنعتی و با مواد آلوده و صنعتی بدن و مغزی داشته باشیم که در حد یک یوگیی که همه ی عمرش توی کوه های هیمالیا بوده و زندگی کرده زلال و با توجه پاک باشیم.
    شاید ما باهوشتر باشیم ولی توجهمون ناپاکتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سعید جان سلام وقتت بخیر
    ممکنه راجع به ((
    روانشناسی فردی بسیار به پاکی توجه ارتباط داره)) بیشتر توضیح بدی؟

8. 70 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام آقا احسان. بنده روانشناس نیستم و نمیتونم توضیحات روانشناسی یا کاملی بهتون ارائه کنم ولی در حد وسعم این مطلب رو کمی باز میکنم.
    کبد یک عضو بسیار مهم در بدن ما هست و به عنوان یک آزمایشگاه بسیار بزرگ در بدن عمل میکنه و مواد شیمیائی بسیار متنوعی رو برای ما میسازه و وقتی آلوده میشه کیفیت این مواد شیمیائی پائین میاد و شما حس میکنید توجه کافی رو برای انجام امور روزانه ندارید. حواس پرت میشید، سر در گم میشید زود جوش میارید و بسیار مادی و آینده گرا میشید و زندگی زمان حال از دستمون خارج میشه و نمیتونید کارهاتون رو منظم کنید یا حس تسلط به موضوع ندارید و نهایتا ما انسانها بیماریهای مختلفی رو به خاطر افکار و ترافیک بالای فکری میگیریم مثل دیابت و سیروز کبدی و . ..
    الودگی کبد و مشکلاتش از دو زاویه میتونه روی بده.
    1- فشارهای متنوعی که به هر علتی توی زندگیتون پیش اومده. مثلا بدون برنامه خرج کردیم و خودمون رو در معرض قرض و فشارهای متنوعی قرار دادیم که باعث شدیم افکار بسیار زیاد با ترافیک بالا توی مغزمون ایجاد بشه و در حلقه ی افکار تکراری بی مصرفی گیر میکنیم و نهایتا باعث میشه کبد همش بخواد انرژی مورد نیاز این افکار بیخود رو درست کنه و پشت بندش ما دوچار کبد گرم ، کبد چرب و مشکلات کبدی میشیم.
    2- یا تغذیه ی نا مناسب مثلا مقدار زیادی گوشت قرمز و چرب یا فست فودهای زیاد روزانه و تکراری باعث شدیم که کبد دچار مشکلاتی مثل گرمی و کبد چرب بشه.

توجه یک اصطلاح در یوگا هست و شاید کسانی که یوگا کار میکنن دقیقا میدونن که معنیش چی هست. توضیحش طولانیه و فکر هم نمیکنم اینجا لازم باشه که توضیح بدیم.

همه ی بدن با هم همکاری دارن و شما نمیتونید با یک تغذیه ی نا مناسب انتظار صبر و تحمل و افکار متعالی باشید. با خوندن یک کتاب روانشناسی و تکرار اون نمیتونیم آرامش عمیقی برای خودمون ایجاد بکنیم چون داشتن آرامش فاکتورهایی حتی بیشتر از روان و طرز فکر ما داره. به سیستم سمپاتیک و پارا سمپاتیک ما و اوتونومیک ارتباط داره و به شیمی خون و کلی چیزهای دیگه نیاز هست که یک فرد بتونه احساس رضایت داشته باشه.
    مثلا ما نمیتونیم با یک زندگی صنعتی و با مواد آلوده و صنعتی بدن و مغزی داشته باشیم که در حد یک یوگیی که همه ی عمرش توی کوه های هیمالیا بوده و زندگی کرده زلال و با توجه پاک باشیم.
    شاید ما باهوشتر باشیم ولی توجهمون ناپاکتره.
    ممنون تا یه حدی متوجه شدم که منظور چی بود.
    سعی میکنم حواسمو جمع کنم و در لحظه ی حال زندگی کنم.
    تشکر از لطف شما
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

10. 47 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

uosef.azad آواتار ها
    3,066 بار در 191 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود بر دوستان ، داشتم فایل شماره 33 رو بررسی میکردم ، و روش که استاد معرفی میکنن راجب به انجام کارهای با دست چپ ، و خاطره خنده دار خودشون ،
    اینم اولین خاطره من ؛ خیلی جالب بود اول با دست راست نوشتم ، حتی در نوشتن هم بدون اینکه متوجه بشم اینو نوشتم
    Untitled - 2.jpg

و بعدش بلافاصله با دست چپ ،
    Untitled - 3.jpg

خیلی جالب بود برام ... ، مغز بلافاصله بدون اینکه متوجه بشم واکنش نشون داد.

12. 46 کاربر برای این پست سودمند از uosef.azad عزیز تشکر کرده اند:

3,626 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    jomle takidi.jpg
    جمله تاکیدی من هروز تو بازار جهانی 3%سود میکنم می خوام تا به واقعیت نرسیده و تا اینکه تا ریل به این 3 %درصد سود روزانه نرسیدم این عادت هروز 100 بار نوشتن و ترک نکنم و یه کار دیگه هم که کردم . این جمله رو با صدای خودم تو 30 دقیقه ضبط کردم و هروز گوش میدم پیشنهاد میکنم این رو هم انجام بدیم انشالا همممون به اهدافمون میرسیم

14. 64 کاربر برای این پست سودمند از rajaee عزیز تشکر کرده اند:

12,018 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام به همه دوستان

کلیپ زیر در مورد عبارت "Be like water" صحبت های خوبی رو بیان میکنه ( به زبان انگلیسی):

https://www.youtube.com/watch?v=yUjPFCosmNA

موفق باشید.
    The process of getting there
    is the quality of being there

16. 60 کاربر برای این پست سودمند از Davood36 عزیز تشکر کرده اند:

3,626 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امروز میخوام یک سایت که 3-4 سال هست باهاش آشنا شدم بهتون معرفی کنم به اسم رویال مایند این سایت یک جورایی مرجع و گنجینه سمینارهای موفقیت و کتابهای موفقیت هست . از بزرگان این عرصه سمینار و کتاب داره مثل آنتونی رابینر دارن هاردی جیم ران که خودش استاد تونی و جک کنفیلد هست برایان تریسی و جول استون و وین دایرو باب پراکتور و مل رابینر و غیره . واقعا این سایت گنجینه هست از بزرگان موفقیت میبخشید اینقئر از گنجینه استفاده میکنم اخه یکی مثل من که تو این چند سال واقعا با این سمینارها و کتاب زنگی کردم مثل بهشت میمونه مخلص حتما بهش سر بزنید
    https://royalmind.ir/vip/1145/%D9%88...82%DB%8C%D8%AA

https://royalmind.ir/vip/1147/%DA%A9...88%D8%AA%DB%8C

https://royalmind.ir/vip/1148/%D8%B3...AA%DB%8C%D9%86

این سایت به این صورت هست که میتونید اشتراک بخرید و دسترسی به خیلی از محتوای سایت بهره مند بشید و بعضی سمینارهای جدیدشون خودش که دوره هست و مثلا 20 هفته یا بیشتر هست جدا هست و اینکه میتونید بدون اشتراک هم مثلا از یه کتاب یا یک سمینار میخواید استفاده کنید اون رو بخرید
    امیدوار از این گنجینه فوق العاده بهره ببرید مخلص رجایی

18. 62 کاربر برای این پست سودمند از rajaee عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,894 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 566 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    داود عزیز عالی بود
    خیلی لذت بردم
    این ویدیو رو باید بارها دید ...
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کلیپ زیر در مورد عبارت "Be like water" صحبت های خوبی رو بیان میکنه ( به زبان انگلیسی):

https://www.youtube.com/watch?v=yUjPFCosmNA

موفق باشید.
    این جهان کوه است و فعلِ ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

20. 53 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع