صفحه 86 از 682 نخستنخست ... 3676848586878896136186586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 6819

موضوع: بازی فراوانی

my_amin آواتار ها
    2,232 بار در 99 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Smile بازی فراوانی، روز 366 ام

سلام به همه دوستان
    امروز روز 366 ام از بازی فراوانی برای من هست. یکسال گذشت. احساس های خوبی رو در این یکسال تجربه کردم. دیدم نسبت به پول بهتر و مثبت تره شده. اعداد بزرگ برای ناخودآگاهم کوچکتر شده یعنی با دیدن یه قیمتی از یک محصولی مثلا در سایتها و بازارها، خیلی سریع و بدون فکر، اولین چیزی که بنظرم میاد اینه که چقدر این مبلغ کمه چون مبالغ خیلی بزرگترش رو هر روز داشتم بصورت ذهنی خرج میکردم. بنظر من هر چیزی تا در مرتبه ذهنی تغییر نکنه در مرتبه جسمی و فیزیکی تغییر نخواهد کرد یعنی اولین قدم برای باز کردن راه ورود نعمت های بیشتر و پول بیشتر به زندگی و حساب بانکی مون اینه که ذهن مون قبولشون کنه و اون بزرگی و دست نیافتنی بودنشون توی ذهن مون شکسته بشه و از اون بزرگتر اینکه جوری ملموس بشه که انگار داریمشون که تو بازی فراوانی به بدنبال همین حس هستیم. بعد از اون به مرور زمان و طی تکامل، به اندازه آمادگی بیرونی و مسیرهایی که برای ورود اون نعمتها باز کردیم یا باز شده، اونها وارد زندگی مون میشن اما نه یهویی. تا به اینجا تغییرات محسوسی در زندگی ام بوجود اومده و از اینجا به بعد هم مطمئنم که به سمت بهتر شدن ادامه خواهد داشت. هر چند که رشد با اصلاح هم همراهه و نباید اصلاحهای مسیر رو شکست تلقی کرد. دوست داشتم که این مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. امیدوارم در هر کجا که هستید، شاد و موفق و سلامت باشید.
    Change Your Words
    Change Your Mindset
    Change Your Life

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از my_amin عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,198 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    باسلام وعرض ادب خدمت شما وبقیه دوستان دقیقا با حرفتون موافقم ومن امروز به61روز رسیدم وبنابرفرمایش استاد همون روزی 1 میلیون رو بهش اضافه میکنم واقعا حس خوبی داره وعالیه بنظرم وجالب اینجاست که یکی از مهمترین کارهای روزانم شده یادداشت این مخارج وخیلی جالبه واقعا وتغییر از درون بقول استاد شروع میشه

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

Dankur8789 آواتار ها
    567 بار در 56 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiyarkh نمایش پست ها
    سلام و درود تشکر میکنم بابت این تاپیک کاربردی وعالی
    دوستان من این بازی فراوانی با روزی 100 دلار شروع کردم وبه خاطر فراموشی در روز 45 دو باره برگشتم از اول والان روز 25 ومعادل 2500 دلار دارم
    موضوعی که برام پیش اومده از وقتی این بازیا شروع کردم یه جورایی ول خرج شدهام ، تو موقع خرید به راحتی مبالغ فروشنده را پرداخت میکنم فبلا برای هر خریدی کلی چک وچونه میزدم ولی الان نه وحتی پیش اومده موارد غیر الویت دار خرید کردم که فعلا نمیبایست خرید میکردم(تو لیست الویت اول خرید نبوده)
    حتی این موضوع اطرافیان متوجه شدند. مثلا دخترم میگه چند وقتیه بدون استرس وبا لیست سفارش چند خطی دنبالت میام خرید هم اینکه همه چیز میخری هم با فروشنده ها چونه نمیزنی
    سوال دوم : تو این بازی میشه برا ساخت وساز استفاده کرد مثلا میخوام تو باغ که دارم ویلا واستخر بسازم وبه صورت روزانه هزینه هاشا پرداخت کنم ؟
    ممنون میشم از راهنمایی و کمک دوستان
    سلام به شما دقیقا منم جدیدا حس شما رو دارم . در مورد سوال شما باید بگم قطعا هزینه کرد برای هر چیزی که حس خوب به شما میده مشکلی نداره . حالا میخواد اهن و مصالح باشه یا دست مزد کارگر و استاد بنا باشه . من خودم ی موردی که لازم داشتم رو بعلت بالا بودن قیمتش در 13 روز کاری خریدم .196 قطعه بود چون مبلغ کلش خیلی زیادتر از واریزی روزانم بود طی 13 روز خریدم . شما هم میتونید طی چندین روز هزینه کردهایی که برای ساخت و ساز نیاز دارید رو انجام بدین .
    فقط کار کن و انجامش بده
    پرسپولیس یک شبه ساخته نشد !

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از Dankur8789 عزیز تشکر کرده اند:

Dankur8789 آواتار ها
    567 بار در 56 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali0541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه بحثی که دیروز تو وبینار 19 تیر ماه بود که دوستان سوال داشتن، مبلغ هر روز بود که چه میزانی اضافه میشه هر روز.
    آیا هر روز یک میلیون تومان اضافه میشه یا مبلغ روز قبل 2 برابر میشه؟!
    استاد هم به این موضوع اشاره کردن که هر دو امکان پذیر هست.
    اما من میخوام به این موضوع اشاره کنم این بستگی به فرکانس هر شخص داره. مثلا برای من که ماهیانه درآمدم مثلا 5 میلیون تومان هست مبلغ یک میلیون اضافه شدن در روز خیلی میتونه به ارتعاش من کمک کنه و افزایش بده.
    حالا من به یک نفر همین بازی رو پیشنهاد دادم چون درآمد ماهیانه ش 15 میلیون بود، بازی رو از 5 میلیون شروع کرد و روزی 5 میلیون اضافه میکرد چون فرکانسش بالاتر بود.
    حالا اگر مبلغ 2 برابر روز قبل رو در نظر بگیریم برای مثال روز یازدهم یک نفر مبلغ 1 میلیارد و 24 میلیون تومان خواهد داشت و من خودم به شخصه نمیتونم این مبلغ رو خرج کنم، حالا فکر کنید به روز 90 برسه، چقدر پول میشه!!!
    از طرف دیگه که مجددا استاد بهش اشاره کردن این بود که شما توی فارکس هم اگر بخوایین استاندارد و 3 درصد روزانه ای که استاد میگیرن رو بگیرید، میشه یه چیزی مثل همون یک میلیون تومان روزانه
    داخل خود کتاب خانم استرهیکس هم گفتن روزانه 1000 دلار اضافه میشه
    پس نتیجه میگیریم :
    - اگر فرکانس تون بالاتره و دوست دارید میتونید از مبالغ بالاتر شروع کنید.
    - اگر میخوایید اصولی پیش برید از 1 میلیون تومن شروع کنید و روزانه 1 میلیون بهش اضافه کنید.
    - دوستانی هم که به دلار انجام میدن، همون مبلغ رو میتونن روزانه اضافه کنن

* نکته مهم : مهم ترین نکته اینه که سعی کنید از بازی لذت ببرید دوستان. با چیزهایی که دوست دارید بخرید تصویر سازی کنید. تابلوی آرزوها برای خودتون درست کنید و خودتون رو لایق داشتن اونها بدونید.

فایل پیوست 128466

* اگر خودتون رو لایق ثروت و خوشبختی نمیدونید، یه مشکلی در ناخودآگاه دارید که من خودم دقیقا این مشکل رو دارم و حدود 50 تا باور و خاطره محدود کننده در ناخودآگاهم داشتم و دارم خنثی شون میکنم.
    اگر دوستان راجع به این باورهای محدودکننده سوال داشتن من در خدمت شون هستم.
    موفق و پیروز باشید.
    سلام خیلی خوشحالم که تجربه شما رو در مورد این بازی خواندم . قطعا همه ما باورهای محدود کننده داریم که شاید از اونها خبر نداریم . اگر لطف کنید شما لیست 50 موردیتون ( البته اگر جنبه شخصی نداشته باشه ) را توی تاپیک بزارید حتما برای ما کارگشا خواهد بود و همچنین روش خنثی کردن آنها را به اشتراک بگذارید.
    متشکرم
    فقط کار کن و انجامش بده
    پرسپولیس یک شبه ساخته نشد !

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Dankur8789 عزیز تشکر کرده اند:

ali0541 آواتار ها
    938 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dankur8789 نمایش پست ها
    سلام خیلی خوشحالم که تجربه شما رو در مورد این بازی خواندم . قطعا همه ما باورهای محدود کننده داریم که شاید از اونها خبر نداریم . اگر لطف کنید شما لیست 50 موردیتون ( البته اگر جنبه شخصی نداشته باشه ) را توی تاپیک بزارید حتما برای ما کارگشا خواهد بود و همچنین روش خنثی کردن آنها را به اشتراک بگذارید.
    متشکرم
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم حال تون عالی باشه.
    راستش نمیدونم این تاپیک جای این مطالب هست یا خیر. این بحث باورها به تنهایی میتونه یه تاپیک رو شامل بشه و شاید هم زیرمجموعه روانشناسی باشه. این رو استاد امینوی عزیز و ادمین های محترم باید تشخیص بدم و اگر نیاز باشه پستم انتقال پیدا کنه.

قبل از اینکه بعضی از باورهام رو بنویسم باید یه توضیحی بدم.ضمنا این رو بگم که این موارد طبق مطالعه و تجربه حدودا 3 ساله ی خودم هست.
    همه ی ما آدم ها ناخودآگاه داریم و این ناخودآگاه نقش خیلی زیادی در زندگی روزمره، گذشته، حال و آینده مون داره. هر کاری و هر فکری که مکنیم، حتی هر حرفی که غیرارادی از زبونمون جاری میشه از ناخودآگاه نشات میگیره.
    مثلا یه نفر رو میبینید که میگه من بد شانسم. این یک باوره که ناآخودگاهش باور داره که بدشانسه. حالا اینکه چه اتفاقاتی در طول زمان افتاده که این شخص به این نتیجه رسیده میشه عوامل ایجاد اون باور.
    باورها سه نوع اند به نظرم.
    1- باورهای مثبت که مشوق ما در زندگی هستند. مثلا یه مادری رو در نظر بگیرید که از بچگی به فرزندش بگه تو دانشمند منی!! و در وجود اون بچه (ناخودآگاه) هک میشه که من دانشمندم (انیشتن)
    2- باورهای منفی که بازدارنده ما هستند برای هر کاری. موفقیت، تلاش، کوشش، پشتکار و هرچیزی که ما رو به موفقیت میتونن برسون رو جلوش رو میگیرن. مثلا فرض کنید یه نفر چندین دوره فارکس شرکت کرده و سرش کلاه رفته یا نتونسته متوجه اون دوره و اطلاعاتش بشه و این باور در ناخودآگاهش نهادینه شده که همه ی آموزش های فارکس کلاه برداری هستن. حالا شما هزار بار بهش بگو استاد امینو دوره هاش متفاوته و پشتیبانی و .... داره اما چون اون باور رو داره با میلی اگر به دوره نگاه کنه. همونطور که هرزگاهی توی تاپیک تمرین پرایس اکشن میبینیم از این دوستان.
    3- باورهای خنثی که خب مشخصه خنثی هستن
    * یجورایی مثل روندهای مارکت شد. دقیقا همونه

حالا کی میتونه موفق بشه به نظرتون؟؟؟
    .
    .
    .
    کسی که باورهای منفیش رو خنثی کنه و باورهای مثبتش رو تقویت کنه. اینجوری عوامل بازدارنده رو از بین میبره و عوامل مشوق رو بیشتر میکنه تا در جهت رشد و موفقیت قدم های بیشتر و بزرگتری برداره.

دیگه خیلی طولانیش نمیکنم ضمن اینکه واقعا توی یک پست نمیشه راه این توضیح داد و نیاز به آموزش تصویری داره.

* من یکسری از عوامل منفی که حین تمرین کردن دوره استاد امینو برام پیش اومد رو نوشتم و دارم خنثی شون میکنم :
    1- فکر میکنم نمیشه خیلی زود از فارکس پول درآورد.
    2- فکر میکنم حتما باید سری اول کال بشی تا بتونی توی فارکس موفق بشی.
    3- خودم رو لایق پول و ثروت نمیدونم - این خیلی مهمه و اکثر آدما دارن. (نقطه مقابلش بازی فراوانی هست)
    4- فکر میکنم اشتباه تمرین میکنم.
    5- فکر میکنم وسط دوره ول میکنم و میرم یه دوره دیگه.
    6- وسط تمرین کردن حواسم پرت میشه.
    7- فکر میکنم تمرین کردن بی فایده ست و نتیجه نمیگیرم.
    8- فکر میکنم پول درآوردن سخته. (این باور معمولا تو خانواده و تلویزیون در ناخودآگاه ایجاد میشه)
    9- فکر میکنم کار کارمندی بهتر (خانواده)
    10- فکر میکنم حتما باید با یک نفر شریک باشم تا موفق بشم (تجربه کاری)

این 10 مورد رو میتونستم بنویسم چون خیلی شخصی نبودن و بقیه رو نمیشد چون بر اساس خاطرات گذشته م بود.
    شاید شمایی که دارید این ها رو میخونید همین باورها رو داشته باشید شایدم نه. هر شخصی متفاوت هست باورهاش. اینکه تو چه خانواده ای، چه مدرسه ای، چه دوستانی بوده و هزاران عامل دیگه باعثش هستن.

حالا من وقتی این باورهای منفی رو خنثی کنم و همه ی اینا مثبت بشن دیگه حین تمرین کردن فارکس هیچ بلوک ذهنی ندارم و با انرژی فوق العاده فوق العاده بالاتری انجام میدم.

مختصر اسم روش رو میگم و انشالله در زمان مناسب توضیح کامل میدم اگر عمری باشه.
    روش EFT (گوگل کنید)

به نظرم حتما روزانه یه تایمی رو باید مشخص کنیم و روی باورهامون کار کنیم.( توی رادیوتیوب سرکار خانم Moonlight هم اگر دقت کرده باشید ایشون در ابتدا ضررده بودن و فکر کنم حدود یکسال روی باورهاشون با همین روش EFT کار کردن و شرایط تغییر پیدا کرد براشون )

آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان و استاد امینوی عزیز رو دارم
    ویرایش توسط ali0541 : 07-15-2021 در ساعت 03:12

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از ali0541 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض میکنم خمت همه ی شما دوستان و هم تیمی های گرامی
    -------------------------------------------------------
    از دیدن تابلوی آرزوهاتون بسیار بسیار لذت بردم خوشحالم براتون همین یه حرکت اضافه چقدر مدار شما رو جا به جا میکنه
    متشکرم @KingMilad @Mehdi-mv @ali0541
    ----------------------------------------------------
    " شنیدن کی بود مانند دیدن "
    هممون میدونیم نوشتن خواسته ها و کلا فعل "نوشتن" چقدر خوبه و اکثرا بهمون توصیه شده اما تا زمانی که به چشم خودتون نبینید که چقدر قویه و بهمون چجوری جواب میده اهمیتشو نمیفهمیم.
    میخوام یه تجربه باهاتون به اشتراک بذارم ..... تقریبا 6 ماه پیش بود که من تصمیم گرفتم بخاطر مجبور کردن خودم جهت عمل کردن به استراتژی هام و صبر کردن برای موقعیت و تمام اونایی که خودمون میدونیم یک فشار و اهرم آماده کنم.
    من اومدم توی چندین برگه لیست ناخوشایند ها و خوشایند هامو نوشتم
    اگر به استراتژی عمل کنی ..... فلان و فلان وفلان
    اگر به استراتژی و گام هات عمل نکنی فلان و فلان وفلان ....
    خلاصه من خوشحال بود که این کار خیلی جدی رو انجام داده بودم و قبل از اینکه بیام پای چارت میرفتم پای کمد و اینو مرور میکردم ... قاعدتا چون روی کمد هم نصبش کرده بودم در طول روز هم میدیدمش ... خلاصه از این حرکت انقلابی بنده چند روزی گذشت و فکر کنم 15 روزی شده بود ....
    به من یک پروژه پیشنهاد شد که دستمزد خوبی هم داشت و مدتش هم یک ماه بود من قبول کردم و کار رو شروع کردم ....
    ناگفته نماند که هفته ی اول فوق العاه بهم سخت گذشت
    یه روز که سرکار بودم همسرم باهام تماس گرفت و گفت متوجه شدی چی شده ؟!
    همسرم گفتش گروت عزیز داره از روی کاغذت میخونه و خط به خط اجرا میکنه (نمیدونم گروت رو میشناسید یا نه!همون درخته که توی مارول بودش و بهش گفتن این بمب رو ببر بذار فلان جا و این دکمه رو نزن اونم دقیقا رفت همونو زد)
    من که جا خورده بودم فقط از ایشون خواستم کاغذ رو بکنه از روی کمد تا خودم برسم خونه
    بعد که رسیدم خونه برگه رو که نگاه کردم ... اولین کاغذی که زده بودم از سمت راست بالا لیست ناخوشایندها بود ... و با این شروع میشد : _ بری برای دیگران کار کنی _ ساعت 7 صبح تو سرما و گرما بلند شی بری سرکار _ با مترو و ماشین و ترافیک و هزارتا دردسر رو به رو بشی _ تا عصر که سرکاری با چندین لایه لباس و خستگی پا و چشم و همه چیز _ تو خونه نیستی که به خونه زندگیت برسی و .... الی آخر (ادامه ی این لیست به قوه تخیل شما خواننده گرامی سپرده میشود)
    حالا اوج ماجرا اینجاست که من دقیقا داشتم ساعت 6.30 صبح و در فصل زمستان و با مترو میرفتم سرکار
    من کاغذ ها رو تیکه تیکه کردم اما همسرم پیشنهاد کرد که چون این کاغذ ماندگار هست و اثرات نوشته هاش همچنان باقیه حتی تو سطل آشغال ، آتیشش بزن منم با کمال میل اون لیست رو آتیش زدم
    از اون روز خییییییییلی زیاد حواسمو جمع میکنم که چه چیزی مینویسم حتی روی یک برگه غیر مهم
    ما اسم اون کمدمون رو گذاشتیم کمد آرزوها، یک لیست جدید از خواسته هامون روی اون نوشتیم و خداروشکر کم کم تمامی اون موارد تیک خورده و یه تعدادیش مونده که اونم تیک میخوره نوشتن و دیدن، حرف زدن و گوش کردن ، خیلی مهمن مراقب ورودی هامون باشیم
    ممنونم که این پست رو میخونید امیدوارم حالتون همیشه عالی باشی چون اعمال ما به احساسمون بسی وصله
    ویرایش توسط Moonlight : 07-15-2021 در ساعت 15:31
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

12. 25 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط my_amin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    امروز روز 366 ام از بازی فراوانی برای من هست. یکسال گذشت. احساس های خوبی رو در این یکسال تجربه کردم. دیدم نسبت به پول بهتر و مثبت تره شده. اعداد بزرگ برای ناخودآگاهم کوچکتر شده یعنی با دیدن یه قیمتی از یک محصولی مثلا در سایتها و بازارها، خیلی سریع و بدون فکر، اولین چیزی که بنظرم میاد اینه که چقدر این مبلغ کمه چون مبالغ خیلی بزرگترش رو هر روز داشتم بصورت ذهنی خرج میکردم. بنظر من هر چیزی تا در مرتبه ذهنی تغییر نکنه در مرتبه جسمی و فیزیکی تغییر نخواهد کرد یعنی اولین قدم برای باز کردن راه ورود نعمت های بیشتر و پول بیشتر به زندگی و حساب بانکی مون اینه که ذهن مون قبولشون کنه و اون بزرگی و دست نیافتنی بودنشون توی ذهن مون شکسته بشه و از اون بزرگتر اینکه جوری ملموس بشه که انگار داریمشون که تو بازی فراوانی به بدنبال همین حس هستیم. بعد از اون به مرور زمان و طی تکامل، به اندازه آمادگی بیرونی و مسیرهایی که برای ورود اون نعمتها باز کردیم یا باز شده، اونها وارد زندگی مون میشن اما نه یهویی. تا به اینجا تغییرات محسوسی در زندگی ام بوجود اومده و از اینجا به بعد هم مطمئنم که به سمت بهتر شدن ادامه خواهد داشت. هر چند که رشد با اصلاح هم همراهه و نباید اصلاحهای مسیر رو شکست تلقی کرد. دوست داشتم که این مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. امیدوارم در هر کجا که هستید، شاد و موفق و سلامت باشید.
    سلام آقا امین عزیز
    خیلی خیلی تبریک میگم که یکساله شدید توی بازی فراوانی
    انشالله همیشه فزونی و فراوانی باشه براتون
    "هر چیزی تا در مرتبه ذهنی تغییر نکنه در مرتبه جسمی و فیزیکی تغییر نخواهد کرد " بی نهایت با این جمله موافقم

14. 21 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه
    امروز برای من خیلی خیلی روزمهم و خوبیه و دوست داشتم این احساس رو با همه ی شما به اشتراک بذارم
    خیلی به خودم تبریک میگم که تونستم یکسال کامل بازی فراوانی رو با تمام وجودم انجام بدم
    ایجاد یک عادت جدید و خیلی مهمی بودش که در کنارش باعث ایجاد عادت های دیگه ای شد که فوق العاده بهم کمک کرده ، شاید توی این سالها این اولین تجربه ام باشه که یک عادت رو اینجوری وارد لایف استایلم کردم.
    یک قدرت عجیبی درونم بیدارشده که بهم میگه تو میتونی هر عادت دیگه ای که بخوای رو ایجاد کنی بدون هیچ عذروبهانه ای
    این بازی برای من هیچوقت استاپ نمیشه و یک فصل جدید ازاین بازی رو شروع میکنم با سبک شخصی خودم
    و همچنین دومین برداشتم رو از حساب ریل انجام دادم و این هم فوق العاده حس خوبیه برام
    قطعا بابت این دوتا حرکت فوق العاده امروز و فردا به جشن و خرید و خوش گذرونی خواهد گذشت
    بریم که با پول برداشت ها مرحله به مرحله لیست فراوانی ها رو تیک بزنیم

16. 31 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Morteza_Trader آواتار ها
    5,483 بار در 408 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خداروشکر. تبریک. انشاله موفق تر باشید
    آمین می شود هر آنچه می پندارید

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام به همه
    امروز برای من خیلی خیلی روزمهم و خوبیه و دوست داشتم این احساس رو با همه ی شما به اشتراک بذارم
    خیلی به خودم تبریک میگم که تونستم یکسال کامل بازی فراوانی رو با تمام وجودم انجام بدم
    ایجاد یک عادت جدید و خیلی مهمی بودش که در کنارش باعث ایجاد عادت های دیگه ای شد که فوق العاده بهم کمک کرده ، شاید توی این سالها این اولین تجربه ام باشه که یک عادت رو اینجوری وارد لایف استایلم کردم.
    یک قدرت عجیبی درونم بیدارشده که بهم میگه تو میتونی هر عادت دیگه ای که بخوای رو ایجاد کنی بدون هیچ عذروبهانه ای
    این بازی برای من هیچوقت استاپ نمیشه و یک فصل جدید ازاین بازی رو شروع میکنم با سبک شخصی خودم
    و همچنین دومین برداشتم رو از حساب ریل انجام دادم و این هم فوق العاده حس خوبیه برام
    قطعا بابت این دوتا حرکت فوق العاده امروز و فردا به جشن و خرید و خوش گذرونی خواهد گذشت
    بریم که با پول برداشت ها مرحله به مرحله لیست فراوانی ها رو تیک بزنیم

بسیار عالی بود واقعا لذت بردم انشالله که هم شما هم بقیه دوستان تمامی آرزو ها و خواسته هاتون یکی یکی تیک بخوره

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع