صفحه 251 از 544 نخستنخست ... 151201241249250251252253261301351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,501 به 2,510 از 5434

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

DR-ali آواتار ها
    6,197 بار در 1,524 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام رفقا
    دوستان ممنونم بابت پست هایی که زدید
    این سوال سوال منم بود که البته جوابش رو تا یوتیوب استاد بهم دادن همون روز
    تو فایل اشتیاق سوزان استاد میگن(همه دوست دارند یک تریدر بسیار حرفه ای بشن ولی ایا همه حاضرند از بسیاری از تایم های تفریح و لذت بخششون بگذرند و حرف های خانواده و آشنایان رو که ... تحمل کنند؟؟؟!!!!)
    -----------
    من هم ب شخصه به خانوادم هم نگفتم حتی و فقط دو نفر از دوستام میدونستند (البته دیگه الان دوستی ندارم به جز ی نفر ) که یکیشون چند روز پیش تو پیاده روی گفت این بازار ب درد نمیخوره و هرکی من دیدم فقط ضرر کرده و داری الکی وقتت رو هدر میدی به فکر ی شغل باش و من فقط بحث رو عوض کردم (که اون پیاده روی اخرین پیاده روی من با اون شخص بود )

و اینکه بعضی موقع ها هم تو خانواده سوالی واسشون پیش میاد و میگن چرا کاری نمیکنی و.. (که من همیشه با شوخی و خنده بحث رو عوض میکنم )(البته این بحث ها همیشه هم انقدر با ارامش نیست)

فقط خاستم بگم تا جایی که من این تاپیک رو مطالعه کردم به طور نرمال هر 20 یا 25 صفحه ی نفر بود که این مشکل رو مطرح کرده بود پس بدونید که عادیه و ادامه بدین @Peace
    @zahrazarei @MEMO @Farhan
    جناب فرهان ممنونم بابت پست مفیدتون که دیروز قرار دادین (واسه شلوغی تاپیک اینجا تشکر میکنمfolded-hands.jpg)
    ویرایش توسط DR-ali : 10-27-2022 در ساعت 10:16
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,133 بار در 856 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 321 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazarei نمایش پست ها
    سلام شب همه عزیزان بخیر
    یه سوال داشتم
    چند ساعت پیش با یکی از دوستان که چند ساله به صورت جسته گریخته توی بازاز فارکس کار و تمرین میکنن صحبت کردم
    ایشون چیزی گفتن که ته دل من رو خالی و یه جورایی نا امید و نگران کردن
    ایشون گفتن که تا حالا و توی این چند سال تریدری رو ندیدن ک منبع درامدش فقط فارکس و ترید باشه
    و نطرشون این بود فارکس باید فقط شغل دوم حساب بشه نه تنها راه درامد
    و من الان حس خیلی بدی دارم
    ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید
    سلام
    وقتتون بخير

اميدوارم بتونم كمي بهتون دلگرمي بدم با صحبت هام
    شغل تریدری شغلی هست که یا باید بهترین باشین یا کلا نتیجه ای ازش نمیگیرین
    مثل بقیه شغل ها حد وسط نداره که بگیم مثلا فوتبالیست متوسطی هم بشم باز درامد کسب میکنم
    یا اگه یه معمار متوسطی هم باشم باز کسب درامد میکنم
    ولی در حرفه تریدرینگ شما دوتا فاز سودده یا ضرر ده دارین ینی یا در تیم تریدرهای سودمستمر بگیر هسین یا اگه در این گروه نیستین در تیم شکست خورده ها هسین تیم میانه وجود نداره!!
    اینو اول قبول کنیم که شرایط فعالیت در مارکت این شکلی
    شما برای موفق شدن باید یه فرد دیگه ای بشین کلی باید سختی بکشین و رنج بکشین تا بتونین خودتونو تغییر بدین
    چون تا وقتی هیچ نیرو یا رنجی در کار نباش شما هیچ وقت تصمیم به تغییر پیدا کردن نمیگیرید
    پس اینم موضوع دوم که باید قبولش کنیم اینکه سختی و رنج بکشیم تا تغییراتی در خودمون ایجاد کنیم
    موضوع بعدی اینه هر کسی توان اینهمه تحمل و تغییرات رو نداره پس هر کسی نمیتونه در تیم موفق در این شغل قرار بگیره
    به همین راحتیا نیست و نبوده و نخواهد بود
    پس افراد گلچین شده بعد از این مراحل به تیم موفق ملحق میشن و این افراد طبق امار 5 الی 10 درصد از کل تریدرهارو شامل میشه ینی از هر 100 نفر فقط 10 نفرشون به موفقیت و کسب درامد ازین شغل میرسن
    مابقی سیاه لشکرن و شکست خورده و خب زایس طبق آمار تعداد افراد شکست خورده زیاد پس نظرات منفی درباره این شغل و کسب درامد بسیار زیاد خواهد بود
    الان در اکادمی حدود 3000 دانشجو فک کنم مشغول به اموزش دیدن هستن ولی فک میکنین همگی تریدر میشن!نه ازین افراد 10 درصد ینی شاید زیر 300 نفر حتی زیر 100 نفر تریدر درست و حسابی ازین افراد حاضر به عمل بیاد
    شما باید تلاش زیادی بکنین که خودتونو به این تیم و سطحی که دارن برسونین و شرایط سخته ولی خب کسب درامد خوبی داره برای افرادی که بلد باشن
    کار راحت حقوقشم کمه خب متقاضی ساده میطلبه شما متخصص باید بشین عین یه دکتر جراح قلب پس باید زمان بزارین و طی سالیان حداقل 3 الی 7 سال توقع کسب درامد ازین شغل داشته باشین
    یه دکتر هم 10 سال درس میخونه و اموزش میبینه تا بعد از ده سال بتونه کسب درامد خوبی ازین مهارت هاش بدست بیاره پس هر کسی اومد گف فارکس همش الافیه و درامد نمیشه ازش کسب درامد کرد
    عین این میمونه من با مدرک دیپلم تجربی بیام بگم دکترا که کلا پول درنمیارن اصلا نمیرزه وقت براش گزاشت ...شما به حرف های چنین ادمی بها میدین؟
    یا به حرف دانشجوی پزشکی تنبلی که تلاش نمیکنه و همش فک میکنه همینکه رشته پزشکی دراومد دیگ یه دکتر میشه و فقط داره الاف الاف میگرده و نتوسنته پزشک بشه بعد از ده سال اعتماد میکنین ؟؟
    دوره کوین ترودو " آرزوی تو دستور توست" رو دانلود کنین و گوش بدین تا بدونین برای موفقیت باید چیکارایی کنین کاملا کپی حرف های استاد امینوعه دوره ایشون
    پس به همین راحتی از مسیر دلسرد نشین راه پرپیچ و خم هست و راه اسونی نیست ولی غیرممکن نیست فقط ایمان داشته باشین بخودتون و طبق اصول بیاین جلو و آینده رو پیش بینی نکنین و وظایف الانتون و امروزتونو مدنظر قرار بدین
    امینو راه موفقیت در مارکت یاد میده ولی مونده به تلاش خودمون یکی 20 میگیره یکی 15 یکی بزور پاس میکنه و کلی ادمم نمیتونن از اموزش ها استفاده کنن ولی همه ی افراد یه اموزش دیدن ولی نتایج متفاوت هست به اندازه تلاششون
    با هیچ کسی خودتونو مقایسه نکنین بیخیال کسایی که روزانه 1000 درصد افزایش بالانس میدن شما الان همون درصد که درتوانتون رو بگیرید و تموم
    به قدم های خودتون ایمان داشته باشین مهم نیست قدم هاتون بزرگ یا کوچیک فقط پیوسته باش
    ویرایش توسط Snow_Trader : 10-27-2022 در ساعت 11:40

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

ZARA80 آواتار ها
    549 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر امین جان
    همچنین وقت بخیر زهرا عزیز امیدوارم که حال هر 2 خوب باشه

استاد هر قشنگی میزنه توی وبینار فراکتالی .. میگه چی میخوای اومدی اینجا / هدف همه از اومدن توی این مارکت قطعا پوله اگر کسی بگه نه من اومدم فقط خودمو بشناسم و چارت رو از زمان کودکی دوست داشتم یا مثلا من ریاضی خیلی خوب بودم و خب حالا اومدم اینجا همه اینا برای جواب ندادن به این سوال و صادق بودن با خود هست .... همه اینجا جمع شدیم که پول در بیاریم نه کم ..خیلی زیاد اونقدر زیاد که کیف کنیم
    من پول رو خیلی دوست دارم و همیشه هم قدردان خدا بودم که پول رو بوجود اورد چون یکی از بهترین موارد برای اعتماد به نفس داشتنه / شاید این حرفارو یجا بزنم بگن ببین چقدر پول رو بالا میبره و دیگه شروع میشه به بد کردن پول در دید خودشون

یه جمله ای که قبلا مد شده بود و نمیدونم هنوز هم مد هست : آرامشی که ما داریم پولدارا ندارن / نه اتفاقا یه آرامش قشنگی داره که لذت میبری
    ببین زهرا جان خودمونی باهم حرف میزنیم : هیشکی دوست نداره تو موفق شی چون موفقیت شخص به دیگران حس بدی رو انتقال میده

قطعا همه مون توی زندگی موفقیت های جزیی یا کلان رو تجربه کردیم مثل مثلا یه مسابقه والیبال بین دوستان / اگر شما برنده شید حس فوق العاده خوبی دارید(موفق شدید) دقیقا همین حس رو برعکس کنید طرف مقابلتون همون اندازه از شما متنفر خواهد شد (این یه حس طبیعیه چون همه میخوان بهترین خودشون باشن )

به همین دلیل من میگم در مورد فارکس با عزیزترین شخص زندگیت هم صحبت نکن

ما توی این آکادمی یه بانو داریم با 2 فرزند البته تگشون نمیکنم اگر پست رو دیدند میتونند خودشون استیتمنت بزارند و شما ببینید (دیدن کی بود مانند شنیدن) ولی خب چون من به خودم این اجازه رو نمیدم استیتمنت ایشون رو بزارم اگر خواستند و صلاح دیدند میزارند

حتی دوستی رو داریم روزی 200 درصد و کمترینش روزی 100% داره میگیره (ولی خب استاد دلیل داشتند برای 3% و گفتند که مثلا فلان تریدر میگه 40% سالیانه ایا نمیتونه بیشتر بگیره ؟ قطعا میتونه ولی دلیلشو گفتند چرا ) و این دوستان هم روزانه میزنند و برداشت میکنند فرداش روز از نو روزی از نو

اول با خودت بشین حساب کن روزی چقدر میخوام ماهی چقدر میخوام ..چند ماه ترید بزنم تا اینطوری شه و...
    به قول امین اقا هرچیزی هزینه داره یا بهتر بگم هرچقدر پول بدی همونقدر اش میخوری

اینا که تموم شد و رفت

یه تجربه شخصی من 2 هفته پیش داشتم : من کسی نمیدونه که تریدرم به جز خانواده ام و اگر توجه کنید هیچ عکسی توی هیچ مکانی و هیچ نشانی و چیزی و از من وجود نداره حتی چندتا از اعضای آکادمی که شخصا دیدمشون ولی نمیدونند که اون شخص من بودم
    خب چرا من اینکارو کردم ؟ برای آرامش و دور بودن از هرگونه تاثیر منفی افراد و گفتم که حسابداری انجام میدم
    ص هفته پیش به طور اتفاقی لپتاپ من سرکار روشن بود و پلتفرمم باز بود یه ویزیتور اومده بود و دید متاتریدر رو و دیگه شروع کرد که آره این تحلیل من نسبت به این چارت الانت این سیگنال و ورودم اینجا و ... خلاصه نشد بپیچونمش گفتم خیلی خوبه استاد و منتورتون کیه و انجمنی دارید / گفت هیشکی من یوتیوب دیدم چنتا فیلم و تلگرام همه آموزشا هست چرا پول الکی بدم
    1000 دلار بی زبون رو به راحتی کال کرده بودند (البته من خیلی مبدتیانه رفتار کردم که دست از سرمون برداره )

شما هم همینطور : یا به کسی نگید یا کلا برید تو لاک خودتون و به غیر از این انجمن اصلا نیازی نیست کسی بدونه شما فارکس کار میکنید / حرفه ای باشید

من قبلا چند ماه پیش این صحبت رو در این انجمن کردم دو سال(شایدم کمتر) دیگه شاگردای امین دهقان ایران رو منفجر میکنن / بودن هیشکی اینجا اتفاقی نیست مثل مارکت که تصادفی نیست @zahrazarei
    موفق باشید
    بسیار متشکرم از دلگرمی و توجه شما
    موفق و سربلند باشید
    در خود بطلب!! هرآنچه خواهی که "تویی" ...(:

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,506 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3620 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazarei نمایش پست ها
    سلام شب همه عزیزان بخیر
    یه سوال داشتم
    چند ساعت پیش با یکی از دوستان که چند ساله به صورت جسته گریخته توی بازاز فارکس کار و تمرین میکنن صحبت کردم
    ایشون چیزی گفتن که ته دل من رو خالی و یه جورایی نا امید و نگران کردن
    ایشون گفتن که تا حالا و توی این چند سال تریدری رو ندیدن ک منبع درامدش فقط فارکس و ترید باشه
    و نطرشون این بود فارکس باید فقط شغل دوم حساب بشه نه تنها راه درامد
    و من الان حس خیلی بدی دارم
    ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید
    امیدوارم عالی باشید
    چه کسی گفته نمیتوانید موفق شوید ؟و این فرد چه سابقه درخشانی دارد که شما را مجاب میکند به قضاوت او اعتماد کنید
    (ناپلئون هیل )
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    سلام رفقا
    دوستان ممنونم بابت پست هایی که زدید
    این سوال سوال منم بود که البته جوابش رو تا یوتیوب استاد بهم دادن همون روز
    تو فایل اشتیاق سوزان استاد میگن(همه دوست دارند یک تریدر بسیار حرفه ای بشن ولی ایا همه حاضرند از بسیاری از تایم های تفریح و لذت بخششون بگذرند و حرف های خانواده و آشنایان رو که ... تحمل کنند؟؟؟!!!!)
    -----------
    من هم ب شخصه به خانوادم هم نگفتم حتی و فقط دو نفر از دوستام میدونستند (البته دیگه الان دوستی ندارم به جز ی نفر ) که یکیشون چند روز پیش تو پیاده روی گفت این بازار ب درد نمیخوره و هرکی من دیدم فقط ضرر کرده و داری الکی وقتت رو هدر میدی به فکر ی شغل باش و من فقط بحث رو عوض کردم (که اون پیاده روی اخرین پیاده روی من با اون شخص بود )

و اینکه بعضی موقع ها هم تو خانواده سوالی واسشون پیش میاد و میگن چرا کاری نمیکنی و.. (که من همیشه با شوخی و خنده بحث رو عوض میکنم )(البته این بحث ها همیشه هم انقدر با ارامش نیست)

فقط خاستم بگم تا جایی که من این تاپیک رو مطالعه کردم به طور نرمال هر 20 یا 25 صفحه ی نفر بود که این مشکل رو مطرح کرده بود پس بدونید که عادیه و ادامه بدین @Peace
    @zahrazarei @MEMO @Farhan
    جناب فرهان ممنونم بابت پست مفیدتون که دیروز قرار دادین (واسه شلوغی تاپیک اینجا تشکر میکنمfolded-hands.jpg)
    درود بر جناب DR-ali عزیز، امیدوارم حالتون عالی باشه، دقیقا روانشناسی فردی هم مثل قیمت در چارت میمونه، برای یه روند صعودی قوی اصلاح تا سقف قبل لازمه، در غیر این صورت تا 50% ریزش داریم
    یعنی شخص بعضی مواقع نیاز به یک انگیزه و به قول خارجی ها Motivation داره تا بتونه همه این سختی ها رو پشت سر بذاره، بودن دوستان خوب مثل شما و بقیه عزیزان همون قوت قلبه برای ما تازه واردا، سربلند باشید دوستان من.
    ویرایش توسط Peace : 02-15-2023 در ساعت 20:47

10. 18 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,737 بار در 449 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.دوستان وقت بخیر.یه سوالی داشتم.من تمام مقاله های روانشناسی که استاد در اکادمی قرار دادن مطالعه میکنم و یه دفتر مجزا تهیه کردم و خلاصه برداری میکنم.و مرور میکنم.خاستم نظر شما را بدونم.که کار درستی که انجام میدم یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید.

هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد شما باید موفق شوید.

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان وقت بخیر.یه سوالی داشتم.من تمام مقاله های روانشناسی که استاد در اکادمی قرار دادن مطالعه میکنم و یه دفتر مجزا تهیه کردم و خلاصه برداری میکنم.و مرور میکنم.خاستم نظر شما را بدونم.که کار درستی که انجام میدم یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید.

هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد شما باید موفق شوید.
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، واقعا این پشت کار شما جای تقدیر و قدردانی داره، فکر میکنم کمتر کسی باشه که از روی مباحث روانشناسی و مقالات مربوط، یادداشت برداری کنه، هیچ اشکالی نداره و تبریک میگم بابت این پیشروی حضرتعالی، امیدوارم همیشه در همه ارکان زندگی موفق و پیروز باشید، شک نداشته باشید که همین یادداشت برداری ها و خلاصه نویسی ها، پیگیری قاطعانه شما روزی برای شما بهترین نتیجه رو خواهد داشت، موفق و شاد باشید.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,737 بار در 449 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، واقعا این پشت کار شما جای تقدیر و قدردانی داره، فکر میکنم کمتر کسی باشه که از روی مباحث روانشناسی و مقالات مربوط، یادداشت برداری کنه، هیچ اشکالی نداره و تبریک میگم بابت این پیشروی حضرتعالی، امیدوارم همیشه در همه ارکان زندگی موفق و پیروز باشید، شک نداشته باشید که همین یادداشت برداری ها و خلاصه نویسی ها، پیگیری قاطعانه شما روزی برای شما بهترین نتیجه رو خواهد داشت، موفق و شاد باشید.
    ممنون از لطف شما.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,947 بار در 2,390 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1680 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست من
    منظورتون و متوجه نشدم
    شما 5000 ترید دارید که وین ریت بالای 95 درصد داره و سود ده هست
    چطور می فرمایید که در تاپیک ترید هنوز سود ده نبودید
    منظورتون از 5000 معامله که وین ریت بالای 95 بوده رو نمیفهمم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط traderAbolfazl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من مشکلاتی دارم ممنون میشم وقت بزارید و منوراهنمایی کنید
    من بیشتر از یکسال و نیم هست که دوره رو شروع کردم البته یکسال اول در انجمن نبودم در این مدت اموزش هارو طبق نقشه راه چند بار انجام دادم تمرین کردم روزی بالای 10 ساعت .روی روانشناسی فردی کار کردم و مدیریت سرمایه هم دارم
    تمام مقالات و ویدیو های اکادمی رو خوندم و نگاه کردم و در منبع های خارجی هم خیلی در این مدت در مورد روانشناسی و مدیریت سرمایه مطالعه کردم
    من چندین بار در همین تاپیک سوالاتی پرسیدم و دوستان راهکار هایی دادند که همه اونارو هم انجام دادم و درکل تمام تلاشمو کردم که تریدر موفقی بشم در این یکسال و نیم خیلی عادت های خوبی در خودم پروش دادم مثل سحر خیزی.ورزش کردن.مدیتیشن کردن.داشتن هدف برنامه و نظم.و خلاصه هر کاری که باعث پیشرفت من در زمینه ترید بشه رو انجام دادم
    و چک لیست دارم و بالای 5000 معامله از اون بک تست گرفتم و بالای 95 درصد وین ریت داره و روی کاغذ همه چی عالیه
    اما مشکل من اینه که مو به مو همه چک لیست رو اجرا میکنم به حد سود و ضرر پایبند هستم احساسی ترید نمیکنم قبلا از معامله کردن مدیتیشن میکنم و معاملاتمو محدود کردم به روزی 1 ترید(یک هفته اخر) چه باسود بسته بشه چه با ضرر اما باز هرچی ترید میزنم در نهایت ضرر میکنم و الان 5 ماه هست که هنوز نتونستم تاپیک ترید رو پشت سر بذارم واقعا نمیدونم مشکل از کجاست که با اینکه چک لیست وین ریت بالا داره و من هم طبق چک لیست معامله میکنم باز هم به سود دهی نمیرسم ممنون از راهنماییتون
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

ZARA80 آواتار ها
    549 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    چه کسی گفته نمیتوانید موفق شوید ؟و این فرد چه سابقه درخشانی دارد که شما را مجاب میکند به قضاوت او اعتماد کنید
    (ناپلئون هیل )
    عالی بود ممنونم
    در خود بطلب!! هرآنچه خواهی که "تویی" ...(:

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از ZARA80 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع