صفحه 527 از 555 نخستنخست ... 27427477517525526527528529537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,261 به 5,270 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

1,706 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به دوستان و استاد عزیز روزتون بخیر
    من یه چند وقتی هست که دارم راجب تصویرسازی ذهنی مطالعه میکنم و همین طور کتاب سایکوسایبرنتیک رو هم دارم مطالعه میکنم
    یه سوالی که برام پیش اومده اینکه توی خیلی جاها گفته میشه که شما از نظر ذهنی باید مدام تمرین اصولی کنید که وقتی در شرایطش قرار میگیرید به بهترین شکل اقدام کنید و از طرفی هم در خیلی از شغل های دیگه میگن که شما اون نقطه ای که میخواین باشین رو تصور کنید و مداوم این کار رو انجام بدید که در نهایت به اونجا میرسید
    حالا سوال من در خصوص کار خودمون هست اینکه ما چجوری باید از این تصویرسازی استفاده کنیم این روزانه بشینیم و ترید هایی اصولی طبق چک لیستمون بزنیم یا اینکه تصور کنیم مثلا داریم با یک حساب 100 هزار دلاری ترید میزنیم که میخوایم به اونجا برسیم ؟
    و این برام کمی مبهم هستش چون نمیدونم که توی کار معامله گری از کدوم یکی باید استفاده کنم و چجوری تصویرسازی کنم
    با تشکر از وقتی که میزارید @amino
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ما اغلب بهترین روزهای زندگیمان را در جستجوی خوشبختی هدر میدهیم
    و خیلی دیر میفهمیم خوشبختی حقیقی همان روزهایی بود که متوجه گزشتن آن روزها نشده ایم.
    در سفری که هر چندماه می روی دنبال خوشبختی نگرد
    خوشبختی همان وعده ناهاری است که هر روز با عزیزانت میخوری.
    هوای خودتو داشته باش رفیق
    خودتو یادت نره
    Hard takes time, impossible a little more time

4. 28 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه دوستان بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه

توصیه های حضرت مولانا راجب آرامش در زندگی

https://youtu.be/sdT8_mXhZlM?si=vgshQCl6doofr_D2
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    من یه چند وقتی هست که دارم راجب تصویرسازی ذهنی مطالعه میکنم و همین طور کتاب سایکوسایبرنتیک رو هم دارم مطالعه میکنم
    یه سوالی که برام پیش اومده اینکه توی خیلی جاها گفته میشه که شما از نظر ذهنی باید مدام تمرین اصولی کنید که وقتی در شرایطش قرار میگیرید به بهترین شکل اقدام کنید و از طرفی هم در خیلی از شغل های دیگه میگن که شما اون نقطه ای که میخواین باشین رو تصور کنید و مداوم این کار رو انجام بدید که در نهایت به اونجا میرسید
    حالا سوال من در خصوص کار خودمون هست اینکه ما چجوری باید از این تصویرسازی استفاده کنیم این روزانه بشینیم و ترید هایی اصولی طبق چک لیستمون بزنیم یا اینکه تصور کنیم مثلا داریم با یک حساب 100 هزار دلاری ترید میزنیم که میخوایم به اونجا برسیم ؟
    و این برام کمی مبهم هستش چون نمیدونم که توی کار معامله گری از کدوم یکی باید استفاده کنم و چجوری تصویرسازی کنم
    سلام و درود دوست عزیز
    نقل قول از استاد میکنم امیدوارم کمک کننده باشه
    استاد میگفت که روزانه تصویر سازی کنید که 3 درصد روزانه تون رو گرفتید (مثلا اگه 100 دلار بالانستون هست تصور کنید که 3 دلار گرفتید) کار نداشته باشید تو چه تایمی با چه سیستمی یا کدوم جفت ازر میخواید کار کنید.
    Keep Calm AND Trade Smart

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر کتاب رازهای ترید غیراحساسی رو مطالعه کنید بخش خودسازی راجب تصویرسازی گفته شده..
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    من دوسال وقتم با پکیج فروش ها حیف شد ولی مطمئنم الان با داشتن آموزش های استاد در بهترین و درست ترین مسیر ترید و در عین حال (سخت ترین) هستم
    من از استاد یاد گرفتم وقتی میای توی این مسیر باید تن و روح خیلی سالمی داشته باشی و پیشنهاد کتاب دعوت به تمرین ذن پیشنهاد کردن چون قراره خیلی زمین بخوریم ولی باید ((زود)) بلند شدنو هم بلد باشیم
    مسیر طولانی و سختی داریم و نقشه راه همیشه باید دستمون باش�
    ایرادی که دارم خواب نامنظم هست که مطمعن هستم روی بازده کارم تاثیر داره وخیلی تلاش کردم درستش کنم ولی 1 ماه میشه که کلا از دستم رفته و احساس نارضایتی زیادی از خودم بعد بیداری دارم وقتی به فایل های انتهایی رسیدم خستگی زیادی احساس کردم حجم نکات واقعا زیاد و متفاوت بود و خودم احساس میکنم علتش همین باشه چون قبل اون خوب بود
    و من وقتی درس میخونم هم درس های دامپزشکی و هم ترید(یخش تمرینات) با هنزفری موزیک با صدای بلند میزارم و کاملا درس یاد میگیرم و تمرکز بالایی دارم
    ب ای تمرینات هم همینطور وقتی صدای زیادی(موزیک) توی گوشم باشه در عین حال ذهنم مرتب تر هست و تمرینات بهتری انجام میدم یجورایی مثل انرژی هست واسم چون چندین ساله این روش دارم
    این بده برای درسی مثل ترید ؟ @amino
    ویرایش توسط yeekttaa : 02-24-2024 در ساعت 13:11
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

1,706 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe heidari نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر کتاب رازهای ترید غیراحساسی رو مطالعه کنید بخش خودسازی راجب تصویرسازی گفته شده..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام و درود دوست عزیز
    نقل قول از استاد میکنم امیدوارم کمک کننده باشه
    استاد میگفت که روزانه تصویر سازی کنید که 3 درصد روزانه تون رو گرفتید (مثلا اگه 100 دلار بالانستون هست تصور کنید که 3 دلار گرفتید) کار نداشته باشید تو چه تایمی با چه سیستمی یا کدوم جفت ازر میخواید کار کنید.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    حتما انجام میدم
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    من دوسال وقتم با پکیج فروش ها حیف شد ولی مطمئنم الان با داشتن آموزش های استاد در بهترین و درست ترین مسیر ترید و در عین حال (سخت ترین) هستم
    من از استاد یاد گرفتم وقتی میای توی این مسیر باید تن و روح خیلی سالمی داشته باشی و پیشنهاد کتاب دعوت به تمرین ذن پیشنهاد کردن چون قراره خیلی زمین بخوریم ولی باید ((زود)) بلند شدنو هم بلد باشیم
    ایرادی که دارم خواب نامنظم هست که مطمعن هستم روی بازده کارم تاثیر داره وخیلی تلاش کردم درستش کنم ولی 1 ماه میشه که کلا از دستم رفته و احساس نارضایتی زیادی از خودم بعد بیداری دارم وقتی به فایل های انتهایی رسیدم خستگی زیادی احساس کردم حجم نکات واقعا زیاد و متفاوت بود و خودم احساس میکنم علتش همین باشه چون قبل اون خوب بود
    و من وقتی درس میخونم هم درس های دامپزشکی و هم ترید(یخش تمرینات) با هنزفری موزیک با صدای بلند میزارم و کاملا درس یاد میگیرم و تمرکز بالایی دارم
    ب ای تمرینات هم همینطور وقتی صدای زیادی(موزیک) توی گوشم باشه در عین حال ذهنم مرتب تر هست و تمرینات بهتری انجام میدم یجورایی مثل انرژی هست واسم چون چندین ساله این روش دارم

سلام
    وقتتون بخیر
    من خودمم عادت پخش موزیک رو دارم ولی یسالی هست آهنگ بیکلام اکثرا گوش میدم و طبق تحقیقاتی که شده موزیک یه بخشی از ذهنتونو درگیر میکنه ینی وقتی ترید و تمرین میکنین تمرکز 100 درصدی ذهنتون روی مطلب که دارین کار میکنین نیست و بخشیش رو اختصاص داده به موزیکی که گوش میدین.
    موزیک بیکلام خیلی بخش کمی از توجه ذهنتون رو بخودش اختصاص میده و به ضربان قلب منظم و آروم داشتن هم کمک میکنه البته اگه موزیک بیکلام آروم و ملایم باش .
    توی زمان ترید کلا موزیک نمیزارم و کاملا ساکت میشینم پشت چارت وتحلیل میکنم ولی زمان تمرین چرا موزیک بیکلام اروم گوش میدم .
    ارادتمند
    Hard takes time, impossible a little more time

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    داشتم به این فکر میکردم وقتی تریدر بودن رو به عنوان یک شغل در نظر بگیریم چه وظایفی رو باید انجام داد و جزو وظایف شغلی یک تریدر حساب میشه.
    به چند مورد برخوردم که عنوان میکنم و شما دوستان عزیز هم اگر نکته یا وظیفه ای به ذهنتون اومد حتما عنوان کنید.

۱.تمرین ذن
    ۲.شکرگذاری
    ۳.غذای مناسب
    ۴.ورزش و تحرک جسمی
    ۵.خوردن اب به مقدار مناسب
    ۶.رسوندن مواد مورد نیاز بدن به بدن(ویتامین ها و مواد معدنی و ...)
    ۷.تصویر سازی(چه تصویر سازی سود روزانه و چه تصویرسازی سبک زندگی مد نظر)

از اینجا به بعد به ترید مربوط میشه:
    ۸.صبر برای موقعیت مناسب طبق چکلیست
    ۹.ترید طبق چکلیست و تریدینگ پلن
    ۱۰.ژورنال کردن هر ترید هم به صورت عکسی و هم به صورت ویدیویی
    ۱۱.بررسی روزانه تریدینگ پلن و چکلیست برای اینکه وارد ناخوداگاه ما بشه.
    ۱۲.بررسی پوزیشن های زده شده (سود داده چرا سود داده - ضرر داده چرا ضرر داده)
    ۱۳.بررسی کل پوزیشن های طبق چکلیست که کل واچ لیست ما در طول روز داده (چند تارو من گرفتم - چندتاش سود بوده چند تاش ضرر و ...)
    ۱۴. قطع ترید به محظ رسیدن به هدف سود روزانه یا هفتگی یا ماهیانه و به محظ رسیدن به حد ضرر روزانه و هفتگی و ماهیانه

این لیست میتونه اپدیت بشه.

ناخوداگاه بسیاری از ما ترید رو به عنوان یک شغل نپذیرفته و با تغییر طرز فکر و ناخوداگاهمون میتونیم باعث پیشرفت در معامله گری خودمون بشیم.
    ارزوی بهترین ها
    تارخ
    in all chaos there is calculation

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. بهترین کار برای نظم بخشیدن به خواب، زود خوابیدن نیست. بلکه در یک زمان مشخص بیدار شدن هستش. تلاش زیادی نکنید که زود بخوابید، بلکه تلاش کنید در یک ساعت خاصی از صبح بیدار بشید. مثلا 8. یا 9. هر ساعتی که راحتید. ولی همیشه در همون ساعت بیدار بشید و پس از بیدار شدن حداقل به مدت 10 دقیقه در معرض نور آفتاب (حتی اگه غیر مستقیم باشه) باشید. این باعث میشه که چرخه ترشح ملاتونین در بدنمون منظم بشه و شب ها به موقع خوابمون بیاد
    قطعا موفق هستید
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع