صفحه 63 از 441 نخستنخست ... 1353616263646573113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood54 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت خوش
    ممنون میشم نظرتونو در مورد بروکر لایت فارکس بفرمایین.
    باتشکر
    سلام وقتتون بخیر
    من یه مدت با دموش کار میکردم.دیتاش مرتب قطع میشد و زمانی هم که وصل میشد دیتای زمان قطعی را وارد نمیکرد برای همین شمای چارتش با روبو و ویندزور و ctrader خیلی متفاوت بود و به نظر مارکت میکر میومد.البته نمیدونم کلا اینجوریه یا اون مدتی که من باش کار کردم دچار مشکل شده و نمیدونم سرور ریلش هم همین مشکل را داره یا نه
    علاوه بر این کمیسیون خیلی بالایی میگرفت که کار را برای اسکلپ سخت میکرد و حدود 50 درصد سود برای کمیسیون از دست میرفت و خیلی وقتا کار مدیریت را سخت میکرد.اگر اشتباه نکنم 15 تا 20 دلار روی هر لات کمیسیون میگرفت.
    البته اینم بگم که خدمات فارسی و پشتیبانی خیلی مناسبی برای ایرانی ها داره و خیلی ها در ایران ازش استفاده میکنن.

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

davood54 آواتار ها
    320 بار در 65 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاس

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از davood54 عزیز تشکر کرده اند:

rzaqasmi181 آواتار ها
    1,036 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام منم این مشکلو دارم اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از rzaqasmi181 عزیز تشکر کرده اند:

rzaqasmi181 آواتار ها
    1,036 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز به مشکلی در حساب دمو روبوفارکس برخورد کردم که علتشو نفهمیدم .یه پوزیشن 1.25 لاتی روی یورو یواس دی باز کردم ولی بروکر خود به خود پوزیشن رو با 75 دلار ضرر بست .بالانسم در شروع پوزیشن 1520 دلار و لوریج هم 1:200 بود .اگه میشه راهنمایی کنید راجع به علتش یا اینکه فقط باگ سیستم روبوفارکس بوده که اینطور شده ؟فایل پیوست 113128

سلام دوستان منم این مشکلو دارم بعضی معاملات وقتی میره تو ضرر خودکار بسته میشه اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از rzaqasmi181 عزیز تشکر کرده اند:

32,611 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    لوریج معاملاتی شما 1:200 هست احتمال زیاد به این دلیل بسته شده چون وقتی لوریج پایین هست وقتی لاتیج بالایی می کشید مارجینتون میاد پایین و با رفتن توی ضرر نه چندان زیاد به مرز کال مارجین و استاپ اوت میرسید لوریج حسابتون رو به 1:500 برسونید
    سلام دوستان
    من امروز به مشکلی در حساب دمو روبوفارکس برخورد کردم که علتشو نفهمیدم .یه پوزیشن 1.25 لاتی روی یورو یواس دی باز کردم ولی بروکر خود به خود پوزیشن رو با 75 دلار ضرر بست .بالانسم در شروع پوزیشن 1520 دلار و لوریج هم 1:200 بود .اگه میشه راهنمایی کنید راجع به علتش یا اینکه فقط باگ سیستم روبوفارکس بوده که اینطور شده ؟فایل پیوست 113128
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzaqasmi181 نمایش پست ها
    سلام منم این مشکلو دارم اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzaqasmi181 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم این مشکلو دارم بعضی معاملات وقتی میره تو ضرر خودکار بسته میشه اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

محمدرضا آواتار ها
    4,340 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolak نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    لوریج معاملاتی شما 1:200 هست احتمال زیاد به این دلیل بسته شده چون وقتی لوریج پایین هست وقتی لاتیج بالایی می کشید مارجینتون میاد پایین و با رفتن توی ضرر نه چندان زیاد به مرز کال مارجین و استاپ اوت میرسید لوریج حسابتون رو به 1:500 برسونید
    درود بر آقا محمد گل و تشکر از اینکه زحمت میکشی و راهنمایی میکنی
    علت اینکه لوریج رو این گرفتم خواستم به شرایط ریل نزدیک باشم چون خوندم جایی که بروکرها عملا لوریج واقعی را بیشتر از 1:200 در نظر نمیگیرن.آیا واقعا اینطوره؟
    البته لوریج رو رو این حساب دمو عوض میکنم به 1:500 ولی شما که خیلی با تجربه هستی برای حساب واقعی چه لوریجی رو پیشنهاد میکنی ؟مثلا برای حساب های 1000 دلاری

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از محمدرضا عزیز تشکر کرده اند:

317 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان.ی سوالی داشتم تو بروکر روبوفارکس برای واریز و برداشت باید به پشتیبان تلگرامی شون پیام بدیم اون برامون انجام میده؟؟؟برداشت هم سقفش روزی 2 هزار دلاره درسته؟؟؟؟

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1990 عزیز تشکر کرده اند:

32,611 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    نه واقعا این ها حرف هایی هست که میزنند بدون تجربه در عمل همون 1:500 رو ارائه میدن
    هر کس بنا بر سیستم و نوع تریدش یک نوع لوریج انتخاب می کنه من خودم 1به 500 انتخاب می کنم و کار می کنم

درود بر آقا محمد گل و تشکر از اینکه زحمت میکشی و راهنمایی میکنی
    علت اینکه لوریج رو این گرفتم خواستم به شرایط ریل نزدیک باشم چون خوندم جایی که بروکرها عملا لوریج واقعی را بیشتر از 1:200 در نظر نمیگیرن.آیا واقعا اینطوره؟
    البته لوریج رو رو این حساب دمو عوض میکنم به 1:500 ولی شما که خیلی با تجربه هستی برای حساب واقعی چه لوریجی رو پیشنهاد میکنی ؟مثلا برای حساب های 1000 دلاری

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

محمدرضا آواتار ها
    4,340 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolak نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نه واقعا این ها حرف هایی هست که میزنند بدون تجربه در عمل همون 1:500 رو ارائه میدن
    هر کس بنا بر سیستم و نوع تریدش یک نوع لوریج انتخاب می کنه من خودم 1به 500 انتخاب می کنم و کار می کنم
    بازم ممنون
    تنت سالم و پر سود باشی دوست عزیز

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از محمدرضا عزیز تشکر کرده اند:

Lady_Taban آواتار ها
    5,328 بار در 333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام
    من در بروکر روبومارکت اروپایی حساب ریل باز کردم ولی لوریج 1:30 هستش و خیلی پایین هستش و وقتی درخواست لوریج بالاتر و professional کردم یه لیستی برام فرستادن که باید یکی از این گزینه ها رو داشته باشم وگرنه لوریج نمیدن
    حالا از دوستانی که در روبومارکت اروپایی حساب دارن میشه تجربه اشونو بگن و چاره چیه که لوریج رو افزایش بدم
    من در بروکر دیگه ای که حساب دارم و چند سالیه دارم ترید میکنم لوریج 1:400 هستش و با لوریج 1:30 نمیشه اسکلپ کرد
    متنی که برام ارسال کردند رو اینجا میفرستم
    آیا شانس اینو دارن که روی همین حساب با لوریج 1:30 ترید کنم و بعد از مدتی بهم لوریج بالاتر بدن؟
    ممنون
    تابان

To be treated as a Professional Client, please prove information provided in the form filled and meet at least two of the criteria below

Confirmation of your funds’ volume: bank statements, bank letter of recommendation on the credit balance, broker accounts, custody accounts statements (for example, funds assets, cash statements or other account statements), reports from any other financial organizations.
    - The size of your financial instrument portfolio, which includes both cash deposits and financial instruments, should exceed 500,000 EUR.

Confirmation of your trading experience: bank or broker accounts statements (for example, your trading account history at any forex broker), a certificate that will confirm your trading volumes or similar documents
    - The document should show that you have performed large transactions on the relevant market with an average frequency of 10 (ten) per quarter over the previous four (4) quarters.

Confirmation of your financial experience: CV, testimonials/reference of you from your employer, documents on longer seminars, internship, and financial training ( that will prove the experience of more than 12 months in a financial professional position), LinkedIn, Xing profile link, etc.
    - The requirement of the document: you have been working or worked in the financial sector for at least one (1) year in a professional position, which requires knowledge how to perform transactions or use offered services.
    ویرایش توسط Lady_Taban : 06-07-2021 در ساعت 01:18

* ثروتمند شدن مقدس ترین کار در دنیاست *

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Lady_Taban عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع